Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Lilia!
A négyesikrek a babavilág c. műsorban voltak???

Egyetértek veled nagyon! Jól látod, nem lázadok, úgysem lesz kevesebb munkája :lol: Volt két hetünk, amikor igazán együtt lehettünk, most pedig azokból a napokból merítek erőt. Úgy adoódott, h mi 15 hónapot távkapcsolatban éltünk, Bp-Szeged viszonylatban és akkor még autópálya sem volt. Sokszor jót tesz a távolság, fantasztikus együttléteink voltak.

Egy story: Óbudán ücsörgök az albérletben egy keddi estén (2. emelet) amikor hív a kedvesem. Beszélgetünk, mondja h megy haza a munkából, pihen..blablabla....... Megbeszéltük, h szokás szerint reggel beszélünk, elköszöntünk.... Kb. 1 óra múlva hív ismét. Megijedtem, rögtön rosszra gondoltam. Megkérdezte: Mit csinálsz? Mondom olvasok. Mire Ő: ja látom, ég a kislámpád.... előszőr nem esett le, pár pillanat és siettem az ablakhoz. Ott állt lennt...... Volt egy tárgyalása másnap és nálam aludt. meglepi volt, h jött, de igazán örültem...

Ábelem visszaaludt, így még lógok kicsit :lol:

Anna!
Szívesen!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Luca!!!!!!!!!!!!!

NE ADD FEL. !!!!!!! Ha lenne lehetőségetek menjetek el pihenni édeskettesben. Lazítani, nyugottan, semmi hőmérőzés, semmi teszt, csak szerelem, kikapcsolódás, boldogság........

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Luca :lol: Sajnálom tombolót...a rohadék... :roll:

Zsuzsi :lol: Ábeled alszik!!! :wink:
én imádok a férjemmel lenni, akármit is csinál... Na, jó.. amikor elkezd gitározni, és ez ált. akár egy órán keresztül is tart, akkor néha igen szenvedek, főleg, amikor benyomja hozzá az erőőősíítőt :shock:
ááááááá! Akkor néha kimennék egy picit sétálni.. :wink:
de, hát ezért imádjuk ŐKET, nem? :wink:

anna
madaran
 
 

 
 

Zsuzsu!
Úgyis az a bajom, hogy már régen voltunk kettesben,régen tudtunk csak egymással foglalkozni, és borzasztó magányosnak érzem magam.Párom elvan a munkájával, a csajok egymással, ( sőt, most apjuknál vannak ) én meg itt maradtam egyedül, és csak őrlődöm magamban.Pedig a napokban olyan jó kedvem volt, most meg...Lehet, hogy beszélek a kutyával...meghívom egy biciklitúrára.Csak az a baj, beszélgetni nem lehet vele.Csak néz az okos szemeivel.
Vendég
 


Luca!

Írok majd pü-t, de most végre jön haza enyim férj.....

Fel a fejjel, csak jó jöhet!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek tudok palacsintát sütni, sőt meg tudom úgy fordítani, hogy feldobom, és megfordítom. :lol:

Bocs, de ezt kellett, hogy újságoljam! :twisted:

tjuca
 
 


Mi is csináltunk sütit, de nem valami bizalomgerjesztő, lehet, hogy a kutyi eszi.
A nyers tésztára kellett ráönteni a pudingot, és együtt sütni, de a puding pár helyen lement az aljára.Így az egész foltos, hol puding van a tetején, hol tészta.Hát...szerintem nem így kell kinézni. :cry:
Vendég
 


Juca, nagyon ügyi vagy! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ja, voltunk ám biciklizni!
Párom, kutyi, és én. Jólesett, el is fáradtam.Viszont kicsit kiszellőzött az agyam. :lol:
Vendég
 


Na, emberem kanalazza a sütit a tepsiből!!!Állítólag finom.De ahogy kinéz...Még jó, hogy nem szeretem az édességeket.

Látod, Juca, ezért vagyok gebe.Sem a tésztát, sem az édeset nem szeretem.Csak a gumicukrot!
De jó is, mert úgysem ehetek semmi ilyent!

A leveseket szeretem, a főzeléket, meg husit minden mennyiségben.

A hasam nem gebe ám, ott van felesleg.Úgy nézek ki, mint az éhező afrikaiak.

Na, megyek, a csajok valami filmet szeretnének itt nézni.
Vendég
 


Luca! :lol:

De bizti finom lesz! Nekem mindig a legocsmányabb sütim a legfinomabb! :lol:

Juca!

Ügyi vagy! Én még nem probáltam. Szerintem nem is fogom! Minden palacsintáért kár ami emiatt kárba vész! :lol:
Vendég
 


Azért a zöldbabfőzelékem jobban néz ki...holnap ebédre főztem, de a csajok azt eszik vacsira.Remélem, azért marad holnapra is.

Állítólag a süti is nagyon finom, csak kanállal érdemes enni. :lol: :lol: :lol:

Én nem tudok ám sütni, ezt is a Vivivel próbáltuk, mert szekált a párom, hogy legyen valami süti.Hát lett...De rendes Tőle, hogy megdícsérte...úristen, ha látnátok, hogy néz ki??!!
Megpróbálom lefotózni!


Juca, régen, amikor a nagymamámmal sütöttük a palacsintát, én is fel tudtam dobni.De ebből az újfajta palacsintasütőből nem akar kicsúszni.
Vendég
 


Kép

Ronda, és finom!!!
Vendég
 


Kép

Na, itt lement a nap, jó éjszakát!
Vendég
 


Luca! :lol:

Ez istenien néz ki az enyéimhez képest! :lol: Csak halkan jegyzem meg, hogy én sem tudok sütni! Simán megcsinálok mindent, jó az ize is, de soha nem úgy néz ki ahogy kellene! Ezért is csinálok mindig kókusz kockát! A piskótát nem lehet elrontani, onnatól pedig csak mártogatni és forgatni kell! :lol:
Vendég
 


Lányok! Én a piskótát is eltudom rontani :oops:
Vendég
 


A mai nagy hírem: LILI A SAJÁT ÁGYÁBAN ALSZIK!!!
Nem apával, nem anyával, nem a livacson (lsd:szivacs :D ) Összeraktuk neki a gyerekágyat, amit pár hónapja a barátnőmtől kaptunk, és úgy néz ki, tetszik neki. Csak el ne kiabáljam.

Juca,
ügyes vagy. :lol:

Luca,
nem is néz ki olyan rémesen! Aztán fel a fejjel!!!

Vera
hát tényleg nem egy tipikus görbe, de reméljük ez baromira nem érdekli a kistörpéket. Az enyém ebben a hónapban tankönyvi volt, aztán mégsem lett belőle senki.

Zsuzsu,
az tényleg jó meglepi lehetett. Ebben az én párom is nagy. Ma reggel mire felkeltem sütött ham and eggs-et, kész volt a tejeskávém..., a szülinapomra rendezett partit, szóval apróbb-nagyobb meglepikben nagyon ott van :D

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok

Zsuzsu, igen, a babavilágban volt. Nem gondoltam volna, hogy egy császár is lehet megható.
Jajj, ma kibabáztam ám magam (kölcsöngyerekek) :lol:
A nagyobbik érezte rajtam, hogy reménykedek, úgy bújt. Meg én is :)

Luca, sajnálom :cry: magadba fojtás nem jó. Beszélgessetek. Tudnia kell, hogy szükséged van rá.

Juca, aztaaa, ugye milyen frenetikus érzés? Szia itt is.

Ha már sütünk, az tuti frankó, hogy meg fogom a héten csinálni, amit a Stahlban láttam. Rakott karamellás kalács sütőtökkrémmel. Csinálok hozzá saját kalácsot, juharszirup is kell hozzá (szlurp).
Most a sütőtök a sláger, meg a szőlő vacsira. Alig hullott most a hajam.

Ma meg bailey's-es pudingos piskóta volt, nyami.

Nagyon várom már a ciklus végét, vagyis hogy ne legyen vége. :lol:

Üdv
lilia

Kép
lilia
 
 


Jó Reggelt!

Juca! Hurrá, h tudsz palacsintát sütni! :wink: Kinga ne álljon alád, mikor dobálózol...

Akinek alszik a férje, az szóljon, néha kölcsönzöm az enyémet, aki nem alszik...

reggel jóga, szombaton teniszeztünk, majd színház
vas: templom után családi ebéd, íjászkodunk együtt, majd 6-8ig néptánc...

A két saját fiam az apjuknál volt hétvégén. A kicsi ragyogó arccal jött haza, boldogan újságolta, h "bamburgert ettem kumplival" :lol:


Luca, nem olyan ronda az a süti, és bizti fini volt! Süss az uradnak! :D Ja, és még véletlenül se add fel!!!

Gröni, értem a szabályod, h ne figyeljük a tüneteket. Te mit is keresel akkor a "terhességi tünetek" topicban? :wink:

Lilia, HAJRÁ BEÁGYAZÓDÁS!

Kép
zmimi
 
 


Jóó reggelt!

Luca nem is ronda a süt, és ha még finom is..... :D
Én sem vagyok egy nagy sütő-talentum.

Lilia, szorítunk nagyon!

Juca, ügyes vagy, ingának is ízlett? Mi is szeretjük a palacsintát :D

Melinda, eddig hol, hogy aludt Lili?
Én is kicsit tartok az alvástól, hogy mi lesz ha itt lesz a tesó.
Most velünk alszik egy szobában, őt onnan pláne egy más valaki miatt biztos nem lehet kirobbantani.
De ha meg nem vagyok ott, olyan nehezen alszik el.

De ha meg a legkisebb is ott alszik akkor éjjel felébreszt mindenkit, jaj, nem tudom.De még végülis rérünk.
Vendég
 


Sziasztok!!

Juca!
Gratula!!! Én úgy szoktam, h spatulával meglazítom a széleknél és utánna feldobom....
Milyen töltelék volt bele???
Egy ideje nálunk a muffin a nyerő a sima piskóta helyett, ez itt az egyik kedvencem, saját készítés:

Kép

Luca!
Jól néz ki a süti és a Naplemente is csodaszép. Örülök, h jobb lett a kedved!!!

Grönland!
A kókuszkocka nálunk is nyerő, leirnád a recidet?? Köszi!!!

Nati!
Én is, főleg mert nem igazán jó a sütőm. Alul éget sajna, le kéne cserélni.....
Próbáld ki a muffint, nekem azzal több sikerélményem van.

Linácska!
Lécci dobj majd képet Liliről az ágyában! Én is akarok valami ágyat a fiamnak, de még nem tudom milyet.
Igenis kellenek a meglepik, szeretem a spontán dolgokat.....Nálunk nem kell alkalom, h kifejezzük szerelmünket és ez így van jól.

Lilia!
Ha lesz szusszanásnyi időm megnézem a babavilágot. Fel szoktam venni, szerintem érdemes. A Stahl is nagyon jó, képzeld a srác, aki a fotóit készíti osztálytársam volt! :lol: :lol:
Babázni jóóóóóóó, ha talizunk ismerősökkel mi is egymás gyerekét dögönyözzük és olyan jóóóóóóóó

Végnélküli ciklust kívánok!!!!!!!!!!!!!

kacika!
Én is agyaltam már ezen, Ábel is velünk alszik. Annyira megszoktam, h itt van, bár néha zavaró. amikor apánk éjjel is bőgeti a tévét, na meg, ha összbújunk, tutira akkor ébred fel és szüksége van ránk....
Lehet, h átszoktatjuk a saját szobájába, aztán meglátjuk.


Csajok akik Pesten laktok!
Keresek valami panziót ahol aludhatnánk egy éjszaka. Főleg a külső kerületekre gondoltam. Van tippetek?? Köszi!


Boldog napokat Mindenkinek!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon tudok visszaolvasni, majd igyekszem. Machinálok egy táblát.

Anna!

Mensi sehol? :wink:

Lília!

Üdv itt!

Ha táblába szeretnél kerülni plíz add meg az adataid. Múltkor közös dokinkat eléggé kiakszatottam. :lol: Viszont egy kanyi fityinget sem fizettem.


Most mennem kell, mert Kinga óhajt.

Juca

tjuca
 
 


Jó reggelt lányok!

Reggel óta a virágokat ültettem át, most meg azon filozók, hogy nem-e tettem rosszul, hogy tél elött csináltam! Virágszakértő van?

Zsu!

Most így fejből nem megy a mennyiség, de margarint, tortabevonót, cukrot, kakaót keverem össze, a piskóta és a kókusz adott! :lol: Vagy azt is írjam le? :lol: A muffin nálunk is nagyon megy, én gesztenyéset csinálok általában! Egyszer csináltam csokisat, na az valami szőrnyű lett!

Mimi!

Kicsit észheztéríteni a lányokat járok oda! :lol:
Vendég
 


Gröni,

most van itt a virágültetés ideje, én is sokat ültettem! Szépek lesznek tavasz/nyárra!

Annyit sütöttetek, h én is sütni fogok vmit! Lehet, h kipróbálom a sütőtök tortát!

Kép
zmimi
 
 


Tábla!

Kép Kép

Andrea! Anna!

Az adatok helytállóak? Mert akkor...

Bocs, ez most csak röpbejelentkezés volt, már ugrok is.

Viszont nincs nagy nüzsi ma, kitört a munkaláz! :twisted:

tjuca
 
 


Sziasztok!


Most jöttem meg a dokitól és elmondhatom, hogy orvosi papírom van róla, hogy KISMAMI VAGYOK!!! :lol: :lol: Csinált uh-t. 5 hetesnek megfelelő petezsák, babó még nem látszódott. :cry: Mondta, hogy lehet ha mélyebbre dugná az uh-t látszódna valami, de nem akarja a méhszájamat nagyon nyomorgatni. Két hét múlva kell visszamennem, hogy a babát is megnézzük. Most olyan boldog vagyok! :lol: (Azért egy kis félsz van bennem, mert ugye, ilyen már volt egyszer, aztán mi lett a vége. De azért próbálom a kisördögöt csendesíteni magamban.)

Szóval csinálok egy vonalzót magamnak!

A muffin az jó, az könnyen kész van. Én nem szoktam vele sokat vacakolni, az alaptésztába beleszórok valamit, gyümit, csokit, mazsolát, diót, mandulát, ami éppen van és így sütöm meg. Egyszerűen nem lehet elrontani. :lol:

Luca! Feladni szerintem sem kell. Az lh mutat peteérést, hőd szép, kapd el apát a középidőben és meglesz a baba. Tudom, hogy nem én vagyok az etalon, de képzeld csak el, hogy ha tavaly novemberben én is feladom, akkor most nem lennék babás! (Vagy már rég az lennék? :roll: :oops: )

Lányok! Én már most úgy érzem, hogy szűk rám a farmerom. :roll: Elég cudar világ lesz itt, ha már most el kezdek hízni. :twisted: Bár nem is tudom mitől híznék, hiszen egész nap csak savanyúkáposztát eszem uborkával meg mustárral. Ja, jöhet egy kis piros arany is hozzá. :lol: Húúúúúúúúú! Összefutott a nyál a számban. Mi is van most itthon..........? :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Montana!

Annyira örülök, ilyen boldog vagy!Legalább Neked már sikerült, hidd el, tiszta szívemből örülök neki!!!! :lol: :lol: :lol: Minden jót kívánok Nektek!
Én is mindig Mazsolának hívom a leendő bébinket...nem baj, ugye?

Ma voltam az új házidokinál, rendes nőnek tűnik.Velem majdnem egykorú, és nagyon csinos.Nem mintha ez számítana, de öröm ránézni.És mosolygós, nem olyan fapofa,mint az eddigi.
Szerencsére fent van iwiw-en is, így előre megnéztem, és tudtam, ki fog ottbent várni... :lol:

Ha megjön a vérvétel eredménye, és valami nem lesz jó, elmegyek másik nőgyógyászhoz.

Megyek vacsit csinálni, lehet, hogy még később jövök.

Ja, sütinek már hűlt helye!És így kellett kinéznie, azt mondták a kolléganőim.Csak nem vártuk meg, amíg kihűl.Ma már lehetett szeletelni is... :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Montana!

Minden rendben lesz! Még nem is kell, hogy látsszon, nagyon hamar mentél. Két hét múlva már dobog majd a szíve. :lol:

Luca!

Kíváncsi vagyok már nagyon a véreredményedre!!! Gondolom te sem különben.

Köszi a palacsintdícséreteket.
Rántott hússal még nem merek kísérletezni, de mi tagadás nagyon felbátorodtam! :twisted:

tjuca
 
 


Montana!

Akkor holnapi tábla 5+1 vagy 5+5 legyen? (Uh vagy fogantatás?)

tjuca
 
 


Juca!

Szerintem az 5+1 a reális, mert vasárnap lehetett érezni a pé-t a 17-ik napon, nem pénteken, ahogy mensi alapján lehetett számolni. A vonalzót is ezért állítottam be így.

Rántott hús. :twisted: Nálam is nagy mumus. Ezt meg a palacsintát nálunk apa csinálja. :oops:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Köszi Mimi! Én meg mindig tavaszal ültettem át őket! :oops:

Moni!

Úgy örülök, hogy minden rendben! Én is 5 hetesen mentem! Egy élmény volt, pedig csak a petezsákot láttuk! A gatyaszorítás nem feltétlenül jelent hízást! Lehet, hogy csak a hormonoktól van!
Vendég
 


Juca, már én is nagyon kíváncsi vagyok az eredményre, gondolhatod!!!!Lehet, hogy holnap fel is hívom Őket.De múltkor is finoman leteremtettek, hogy úgyis hívnak, ha lesz valami.


Én eddig a rántott hússal vacakoltam!!! :lol: Csináltam hozzá rizi-bizit, meg salit.Volt benne friss káposzta, saláta, uborka.Leöntöttem bazsalikomos salátaöntettel, meg fokhagymás öntet is volt.Hm, nagyon finom volt!

Most megyek, bepakolom a Rozit, hadd mosogasson...

8-tól 9-ig Vivi jön a géphez, 9-től 10-ig Betti,úgyhogy már nem jövök.Hú, már mennem is kell...

Jó éjt Mindenkinek!
Vendég
 


ZSU!

NEM TUDSZ VALAMI JÓ RECEPTET NEKEM?
Vendég
 


MONTANA ÖRÜLÖK NEKTEK NAGYON!
NEKEM 5 HÉT 6 NAPOSAN VOLT 3 MM-ES A BABÁM :)
Vendég
 


Monti!
De jó! KISMAMIIIII!!!!

Luca!

Léccci írd le annak a pudingosnak a recetjét, mert azóta izgatja a fantáziám...!

Ja, és a rántotthúst bárhol, bármikor ...annyira szeretem! :D

Juca! Olyan rendi+szorgos vagy, h mindig gondoskodsz a táblánkról!

Kép
zmimi
 
 


Köszönöm a drukkokat! Jó kedvem van, szerencsére már néhány hónapja. :D
Ma is volt egy kis futik, jólesett.

Mimi, mindent bele! :)

Zsuzsu, ez övön aluli volt. Csokiban tocsogós muffin, nyami. Jöhet bármi, ami csokiban tocsog. Nemrégiben én is futószalagon gyártottam őket. A füstölt sajtos se rossz.
Konkrétabban hol kerestek szállást? Vagy mi a terv?

Juca
Hú, de kedves vagy, máris bekerültem. Nincs gyerkőc és fotó sem. Aki kíváncsi, priviben küldök. Szerintem jól sikerült a próbaműszak.

Ja, amikor húztad a csíkot? :lol: Áruld el, te minden alkalommal hozzá mész? Az az igazság, nagyon bízok benne. Hátha megmenekül a Margit. Most lesz valami önkormányzati próbálkozás.
Látom izgi időszak van, csuri.

Grönland, szerintem ősszel is van átültetős időszak. Attól függ mit. Többet én sem tudok :) Ilyenkor kicsit nehezebben térnek észhez.

Montana, nagyon örülök, kismami! :D Szerintem ünnepeld meg egy jó nagy tál... káposztával? :roll: Én annyira kívánom már a fagyit.

Na megyek, megeszem a sütőtököm.

lilia

Kép
lilia
 
 


Montana,
elvileg baba 6. héttől látszik, úgyhogy még nem is kellett volna babát látni. Majd két hét múlva már a kis szive is dobogni fog.
Amúgy a gatyával én is így voltam, szerintem nem híztam, csak már nem bírtam elviselni. Lilivel is meg Maszatkával is így voltam, rögtön a gatyáimat húzgáltam.

Kacika,
Lili eddig vagy anyával, vagy apával aludt. Mi nem tudunk együtt, mert apa annyira elviselhetetlenül horkol, de ez így nekünk jó, így pihenünk mind a ketten, elfogadtuk, így jó nekünk. Na szóval Lili többnyire apával aludt a "livacson". Most hajnal 2-ig maradt az ágyban, aztán jött, hogy "apa livacs".

Zsuzsu,
csak mms-t tudok küldeni, a telefonommal fényképeztük le. Amúgy nem igazán tetszik ez az ágy, kaptuk, de úgy gonoltuk, nem veszünk, amíg ki nem próbáljuk, hogy egyátalán alszik-e benne. Mindjárt megírom a számom, oda küldd el a tiedet, és akkor küldöm az mms-t.

Na csak el kellene mennem dolgozni. 8 óra van, én pizsiben csücsülök a barátnőmnél Pesten. Csepelre megyek most, innen 10 perc, valahogy nincs kedvem elindulni. Hallgatni fogom a 1412 működését, hívásokat, figyelem, hogy ki mit hogyan csinál.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt!

Lina, te mit csinálsz? Mit figyelsz???1412...? :shock:

Az aktuális kedvenc babaágyam... [img]

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 7.5502.jpg[/img] gurulós baba-lak

remélem lesz kit belefektetni!
(nekünk nem ilyen van, csak szeretnék...)

Kép
zmimi
 
 


Hát ez nem igaz!!! Hol az Ágy????

na, még 1X...
Kép

Kép
zmimi
 
 


Sziasztok!

Tegnap este-éjjel kicsit romokban voltam, de ma ujra kisütött a Nap.....

Elég ránéznem és minden bajom elszáll:

Kép

Montiédesanya!
Így a neten keresztül is sugárzól, a Te örömöd a mienk is!!!!! Csak így tovább!!!

Luca!
Nálatok órarend van a géphez?? ! :lol: A férjemnek van egy barátja, neki is két lánya van és ritkán engedik msn-hez az apjukat. Néha azért igen, olyankor szakmáznak Bencémmel.

Grönland!
Igazából a mennyiségekre lennék kíváncsi. Anyámnak van egy kókuszos alaprecije, amibe méz is kell, de olyan sűrű a massza, h alig lehet beleimádkozni a tepsibe.

Juca!
Köszönjük a táblát, csodaszép, puszi a fáradozásodért!!!

Nati!
Muffin recit szeretnél?????

Lilia!
Úgy tűnik nem megyünk, csak Bence, neki meg lesz szállása a továbbképzés helyszínén. Azért KÖSZI!!!!!!!
Nálunk is nagy kedvenc a csoki, de Ábeltől alig tudok sütni, mert nyitogatja a sütőt, csavargatja a gombokat.. :oops:

Linácska!
Mingyá bekapcsolom a telcsim és küldöm a smst! Kösziiii!!!!!

Mimi!
Aranyos az ágy, de csak pár hétig használható :D

Csajok!
Beszélhetnénk kicsit arról, h ki mennyit ad a dokijának, szülésznőnek, szülésért, vizsgálatokért??????

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Igen Zsu muffin receptet szeretnék! Miért voltál romokban tegnap ha megszabad kérdeznem?
Vendég
 


Tom, h nem sokáig jó az ágy, de nagyobból van már 2 is... :roll:

ezt+ pont begörgetném az ágyunk mellé... :oops:

Kép
zmimi
 
 


Nati!
Délután idehozom a recis füzetem és irok párat. Van egy sütirecigyűjtemény, mindenféle van benne, én is egy ismerőstől kaptam. Elküldöm a mailedre, ha gondolod... BÁRKINEK!! elküldöm, ha kell!!!!!!


Mi volt a gond??! hiper-szuper-mega ....érzékeny vagyok, (ugye Luca a skorpiók...) :D A férjemet pedig nem hatja meg. Ha bőghetnékem van nem kérdezi meg mi bánt, nem vígasztal, hanem elvolul és hagyja hadd bőgjek. Akkor sem tesz semmit, ha Ő bánt meg és miatta bőgök. Ez történt tegnap este is, csakhogy engem meg felbosszant az Ő közömbössége. Egész éjjel nem aludtam, rágtam magam , bőgtem és dúlifuliztam......reggel picit beszélgettünk, aztán ember munkába ment.

Hát ennyi......

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Nati!
Lécci küldd át a mailed, nem lelem a leveleim közt!

Köszi!

Mimi!
értem!!!!

megyek, Ábel dumál, tisztapelust követel! :D

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsu !
elküldtem priviben
Vendég
 


Sziasztok!

Monti, annyira jó, hogy minden rendben, az is lesz hidd el.
A gatya még biztos a hormonok miatt szorít, később jobb lesz.

Zsuzsi, remélem kibékültetek, kicsit az én férjem is ilyen, hogy ha bajom van békén hagy, akkor is amikor nem kéne :oops: , szóval érted!
Tarifák??? Nálunk a magánrendelésen 9000 egy alkalom, tudom brutál, de nem merek váltani, hozzá jártam Petivel is, és alapos!
A szülés illetve császár-ami drágább- 80.000 volt. Az sem kevés.
De most sem akarnék többet adni, majd informálódni kell az aktuális tarifákról helyben.

Juca, szép a tábli nagyon, köszönjük. Rántott hús...nálunk tegnap az volt a vcsi mert kimaradt vasárnapról olyan hús.

Melinda, mi sem mindig alszunk együtt, vagy egy külön szoba a háló mellett ,ahova el lehet vonulni ha a másik olvasna-és égetné a villanyt, vagy tévézne-, vagy ha a férjem nagyn horkol, de Peti mindig a nagy ágyban alszik velem, aztán az apja vagy ott van vagy a másik szobában :D

Anna, a férjed mit gitározik? Hobbiszinten vagy komolyabban is?

Lilia, mikor tesztelsz?

Mimi, nagyon aranyos az ágyikó!
Vendég
 


Kacika,
nálunk valamiért jobban szeret Lili apával aludni. Rá nem mászik rá, nyugodtan fekszik mellette. Kint a nappaliban hűvösebb is van, lehet, hogy ezért.
Jó drága a te dokid, nekem még csak 8000, a szülés meg 50 volt. Vagyis soha nem mondta, hogy kellene, mindenkire rá van bízva.

Zsuzsu,
átment a kép?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Zsuzsu!

Magánrendelésen a vizsgálat 5, ha rákszűrés van akkor azt hiszem 8, ha uh, az 2+ ezer forint. Receptírás 1000.
A többiért nem kér pénzt, és annyit adok, amennyit én gondolok. Ez Kingánál az orvosnak 30 szülésznőnek 20 ezer volt. Orvosnak szívesen adtam, szülésznő még dolgozhatott volna érte. Az első vetélésemnél nem adtam pénzt, mert elfelejtettem, soha nem került szóba. De pl. ha pirivel megyek, akkor fizetnem sem kell! :twisted:

tjuca
 
 


Nálunk ebben a 9000 ben mindig benne van uh-már ha terhes az illető, vagy valamiért szükséges, a rákszűrés is benne van amikor aktuális, és a receptírás pedig ingyenes, ez ki is van írva az ajtóra. Mondjuk emiatt szoktam aztán órás csúszások is lenni.
A normál szülés nálunk is olcsóbb. Meg aztán nekem sem mondta a doki hogy mennyi a szülés, de a férjem ennyit gondolt, én mondtam neki hogy sok!
Én a vetélés után adtam neki 20.000 ret, sosem tudni, mikor megyek újra alapon, és akkor gondoltam, ne úgy álljon hozzám hogy na ez az aki nem adott. Persze fogalmam sincs hogy elvárta e vagy sem. Mindenesetre elfogadta.

Peti mamázik, férjem úszni van...én meg netezek :P
Vendég
 


Sziasztok!

Azt hiszem én úszom meg a legolcsóbb tarifával: 300 ft vizitdíj. Ja, most hogy kismami vagyok még ezt sem kell fizetni. :lol: Én a dokival régebben egy helyen dolgoztam, tehát tulajdonképpen kollégák vagyunk. Régebben a magánrendelőjébe jártam, ott csak a rákszűrésért kellett fizetni 5000 ft-ot, de állandóan órákat kellett várni. Aztán a múltkori terhességemnél, amikor el kezdtem vérezgetni, felhívtam, hogy hová mehetnék, mert aznap nem volt magánrendelése és behívott az SZTK-ba, ahol még rendel. Kellemes meglepetés volt, mert a környezet kulturált és nem kellett várnom egy percet sem.! :shock: Azóta is odajárok és sosem kell várnom. A műtét után egy ajándék kosarat vettem neki. Most szülésnél bajban leszek, mert pénzt biztos nem fog elfogadni. Majd kitalálhatok valamit. :roll:

Na, bezzeg a háziorvosnál! Két és fél órát vártam. Attól féltem, hogy mire sorra kerülök, már a szülési fájdalmak is beindulnak. :roll:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?