Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Elézést, hogy így ismeretlenül "ideállítok", de én lennék az egyik rendszeres olvasótok a sok közül :oops: és most Titi "miatt" írtam (Őt és Bufo-Zsuzsát még ismerem is egy másik topikból,de lehet, hogy nem emlékeznek rám).

Titi!
Nekem vannak totál fölösleges homeos bogyeszaim itthon, amik csak a lejáratukra, kidobásra vagy esetleg Rád várnak :wink:
Caulophyllum thalictroides 5CH - ebből nem sok van, de ha másnak is lesz a Lányokközül, akár venned sem kell
Arnica montana 9CH - nem láttam a listádban, de a gátseb gyógyulását gyorsítja, szerintem ez majdnem az egész doboz :)
Írd meg privátban a címed és én feladom Neked hétfőn. Ja és ingyen adom!
Itt nagyon hasznos dolgokat találtam, mindenféle homeos cuccal kapcsolatban, később ha már kibújt a Kislányod, még jól jöhet:
http://www.boiron.hu/index.php?lang=hu& ... hPgSiteFaq
Az Urtica urens-ből a D6-os kivitelűt ajánlom, mert 1000 apró bogyó van benne és árban sokkal jobban kijön, mint a másik dózis. Én is a D6-ost használtam :wink:
Kívánok Neked további szép pocakosodást és pihenj is, mert később úgysem teheted :D


Elnézést a belepoffért mégegyszer!

A topikbabák gyönyörűségesek :D A kis Dudit már ki is néztem Benikémnek 8) :lol:

Na lépek, legyetek mindig ilyen klassz kis társaság :D és engedelmetekkel olvasgatnálak Benneteket továbbra is :roll:

Sziasztok: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok!

Voltam ma reggel Bálintkámmal Momonál. :wink:

Momo!

Annyira szép ez a kiságy.Mégegyszer nagyon szépen köszönjük. :D Remélem a fotót nem tudod feltenni. :lol: Olyan jó volt találkozni és a fiad valami csúcs.Szép és okos és életrevaló. :wink: Anyukámnak úgy áradoztam róla.Bálintomnak is nagyon bejött a kistesós szerep.Én is remélem,hogy fogunk majd sűrűbben talizni én nagyon benne lennék.

Juci!

Eszter még mindíg nagyon zabálnivaló egy kiscsaj.Alíg várom,hogy élőben is láthassam megint. :wink:

Jajj nincs időm,mert itt van Bálintka barátja,meg mindjárt mehetek a férjemért,hogy hazahozzam a melóból.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter!

Fotod csak ugy kerulhet fel,ha atkuldom valakinek es o felteszi,ugyhogy par napon belul nem all fenn a veszelye! :lol:
Orulok,hogy sikerult oromet szerezni a kisaggyal! :lol:

Lanyok,j nagyon ol nez ki Eszter a "rovid" hajjal,bar nem is tudom hogy miert hivja rovidnek.

Gyongyi!

Hat,akkor vegre te is bealltal a sorba.nekem pont ma jott meg,es korabban mint kellett volna. :roll:
Rizstejrol hallottam,filozok rajta,bar borzalmas az ize. En kb. 10 eve csak szojatejet iszom,de az is allergizal...szoval nagy dilemma ez is! :roll:

Verzsike!

Nem kell edzeni ehhez am,csak kitartoan emelgesd es erosodsz!!!! :lol: Lanyok,probaljatok meg fekvotamaszokat csinalni! Ra fogtok jonni,hogy siman megy! Ilyen erosek
vagytok!!! :lol:
Kandallo elszivo story..hat igen,elmeletileg mindenkinek kellett volna tudni..csak senki se tudta,illetve nem szolt. :twisted: :twisted: :twisted:

Kicsi!

En feladom a fotozast!!! :twisted: :roll: Egyszeruen csak a fejebubja marad a kepben vagy egy tovasuhano popsi...egyszeruen nem marad ott. :roll:

Pusz nektek!
momo35
 
 

 
 

Zsuzsa!

Ma mar szep idotok volt,igaz?! :roll:
Most hogy engedem hogy egyen kenyeret,pogit,mar nem is nagyon erdekli...ugy latszik akkor erdekes ha tiltva van. :roll:
momo35
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem nagyon tudok jönni,mert mind a két gyerekem megint betaknyosodott....Még meg sem gyógyul Bence az előző bajából, kezdi újra. 3 napja alig alszunk valamit. Úgyhogy Momo most sajna nem azért nem jövök, mert kézműveskedek :( Na jó, egy ici-picit mégis. Madárfészket készítek Marcinak az oviba dekorációnak. Majd megmutatom, ha kész lesz:)

Pár mondatra talán lesz lesz időm.

Kicsi:)
Köszi a levelet, mi is várjuk a talit nagyon. Csak a fiúk ne legyenek betegek!!
És a szülinapok, névnapok:

Timi (vagyis én :) )
szülinap: 75.05.25
névnap: 05.03

Marci:
szülinap: 03.06.06.
névnap: 01.09.

Bence:
szülinap: 07.02.28. (apukájának 02. 27. :) :) )
névnap. 08.23.

UI: Dudi egyre szebb! Annyira édes:)
És végre eljutok oda, hogy válaszoljak neked kb. 2 hónap után.....felraktál ide kaspókat és kérdezted, hogy decoupage technikával készültek- e szerintem. Igen, 100 %, hogy azzal:) Még nem kezdtél hozzá egyhz sem? Én sok ilyet csináltam, barátnőm virágai most is abban vannk kb. 4 éve. Mutizok párat:

http://gportal.hu/portal/kodda/image/ga ... erepek.jpg

Ilyen volt:
http://gportal.hu/portal/kodda/image/ga ... _T_LKA.jpg
http://gportal.hu/portal/kodda/image/ga ... n_volt.jpg

ilyen lett:
http://gportal.hu/portal/kodda/image/ga ... _T_LKA.jpg
http://gportal.hu/portal/kodda/image/ga ... a_v_za.jpg

bordó cserepes:
http://gportal.hu/portal/kodda/image/ga ... s_v_za.jpg


a többit itt megnézheted az egyebek címszó alatt, ha érdekel:)
http://gportal.hu/portal/kodda/

Eszter!
Annyira édes a kép a babádról! Kicsit megnyugodtál már? Bár én nem tudnék. Bence alatt is végig ideges voltam. Elmégy újból uh-ra:

Momo:)
Tuti nem jösztök Kicsiékhez? :( Olyan jó lett volna találkozni!!!!

Zsuzsa:)
Te hozod Dávidot? Marci már nagyon várja, hogy találkozzanak. Bár lehet, hogy balhé lesz a vége :-)

Titi:)
Mit pakoltok éppen? :) És ahogy Erzsike is írja, a vizesedés miatt türelem.....tényleg csak szülés után fog enyhülni.

Mesi:)
nagyon ügyes vagy, hogy bevállaltad ilyen pici gyerekek mellett a felújítgatást. Férjed nem segít? :roll:
:lol:

Erzsike:)
Eényleg nagyon csini vagy! és hát a fiad! Azt hittem megzabálom a képeken :wink:

Most mennem kell, mert Bence tiszta takony megint. 15 perce szívtuk le az orrát.....

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Mesi!
Bocsi, az a vigyorgó fej nem oda lett szánva!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Képek:


Így alszunk még mindig:
Kép

vagy így:
Kép

Bence szökik:
Kép

Kép

Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Hú de nagyon hétvége van….

Eszter! De jó, hogy találkoztál Momóval.
Remélem mostmár én is gyakrabban találkozhatom mindenkivel. Már Babó is egyre kiszámíthatóbb és ha akarom a párom bkv-val megy dolgozni és van kocsim.
Tuti nem kapunk fotót a rövid hajadról? Én már nagyon kíváncsi vagyok…

Momo! Ha nekem küldöd a képeket én felteszem egyből…

Koda! Nem lehet egyszerű, de majdcsak megerősödik egy kicsit Bence és már nem ártanak meg neki a bacik, amiket Marci hazahoz. Utána már sokkal könnyebb lesz.
Valamiért nem tudom megnézni a képeket, a g portálon.
Bence csuda aranyos a képeken, ahogy vigyorog az ajtóban… Nagy kópé lesz az tuti.

Babó ma nagyon aranyos fiú volt. Sokat aludt és alig sírt. Délután letettem a játszótakaróra és olyan ügyesen eljátszott. Megint forgott hasról hátra, de mire megtaláltam hogy lehet videózni a telómmal, hogy apának is meg tudjuk mutatni, persze elfáradt…
Délelőtt Csillebércen voltunk, apa ott vezetett meccset, addig mi sétáltunk. Teljesen elképedtem, hogy mennyire elhanyagolták a gyerektábort. Teljesen le van pukkanva és szinte nem is használják azt az óriási zöldterületet. Sajna a mi gyerekeink már nem fognak ott szórakozni, helyette elkótyavetyélik az egészet.

Puszi
verzsike
 
 


Erzsike:)
Babó már nagyon ügyes, ha így forog! Nemsokára ő is el fog szökni a játszószőnyegről :)

*****
Igen, valami gubanc van a g-portálos linkkel. De direkt nem akartam a nagy képeket berakni, hogy ne terheljem azt, akit nem érdekel esetleg. De így ide rakom a őket, ha meg szeretné valaki nézni a cserepeim:)
Tudom nem erről szól a fórum :oops: :oops:
Kép



ilyenek voltak:


Kép Kép

ilyenel lettek:

Kép
Kép

kis cinkes vödörke:

Kép :lol:

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Jol eltunodott mindenki! :lol:

Koda!

Nagyon edes Bence,es mar hogy teper..gyorsan fejlodik,nem???
Remelem hamar tuljuttok ezen a betegsegen. :lol: :roll:
Es nagyon szepek az alkotasaid!

Verzsike!

Nem semmi,hogy igy forog,szerintem ezt nagyon koran csinalja! Legalabbis ha visszaemlekszek,akkor Mishal nem csinalt ilyet. :roll:
Szavadon fogtalak es atkluldtem par kepet,nem baj?
Es lehet,hogy Eszter meg is haragszik mert le fogom buktatni. :cry:
Latod,mar ilyen is van,hogy el van maganak es kezd jokisfiu lenni. Csilleberc..ezer eve nem jartam arra..szomoru amit irtal.

Eszter!

Ne haragudj!!!! De olyan szep vagy! Majd a tobbiek visszajelzesere is figyeljel!!! SZoba allsz meg velem??? :lol: :roll:

Mi vagyunk,szinte egesz nap a haznal voltunk,ha nem bent k,akkor kint setaltunk..mishal megorul a kutyakert,cicakert..majd kiugrik a kocsibol es minden Dog neki most..meg a roka is a furdoben. :lol:
Enni is csak ugy eszik(amugy szerintem direkt nem eszik hogy idegesitsen :lol: ) hogy mondom neki,hogy "kutya mondja ÁÁÁáá..." tudom nagyon szinvonalas..de maskent nem megy.
Sutom a sutotokot,remelem holnap megeszi.

Joccakat nektek!
momo35
 
 


Momo:)
Köszi:)

Én úgy etetem Bencét, hogy berregek közben, a kanál a repülőgép, és "száll" össze-vissza. a szája meg az alagút, ahova berepül a repcsi :lol: persze röhög ezerrel közben, de ki is nyitja szépen, mikor odaér végre a "repülő" :lol:
Mishal tündér lehet az állatokkal. Ha hagynád, gondolom jól megcibálná őket :lol:
Egy kis sütőtököt ide is dobhatsz, én tuti megeszem :wink: Bencének tegnap brokkolit adtam csirkehusival. Majd' lefordultam a székről, olyan büdi volt. Ő viszont benyomott egy egész üveggel.

Megyek mert befejezte a tápszer evést és reklamál, hogy kell még neki :D

Puszi!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Na,en is itt ragadtam,egy lampas honlapot keresek de sehol se talalom.
Koda!

Mar erezni az illatat,kuldom. :lol:
A repulos berregest en is csinaltam,de utana olyan szepen evett magatol..de most :roll:
Meg kozben engem etetget,mindenfelet a szamba dug,ma mar a testapolot is,sapka zsinor,cipzar,cipofuzo,agyonnyammogott kenyer a szajabol :lol:
Kicsi szulinapi zsurjara tenyleg nem megyunk,de ha barmikor utana Pesten jartok ,akkor majd nalunk is megszallhattok am! :lol:




Brokkoli-krumpli az fincsi,Mishal is szereti.
Azon filoztam(persze nem) hogy menyire orulne egy feher szormoknak karacsonyra. Na,aztan gyorsan leallitottam magam,szeretnem meg elvezni a hazat egy kicsit tiszta,uj allapotaban mielott beadom a derekam es beszerzunk valami szormokot. :lol:
De tenyleg annyira boldog mikor meglatja oket,senkinek,semminek nem orul ennyire.

Kicsi!

Irtam en hogy mennyire edes Dudi???? Ha nem szeretnelek annyira akkor kicsit irigykednek,hogy nektek mindig ilyen szuper kepeitek vannak. Dehat szeretlek,igy irigy nem lehetek. :lol: :lol: :lol: :roll:
Na,most mar tenyleg lepek,gondolom a mosogep is lejart es van meg egy adag.
momo35
 
 


Momo képei: nagyon édes Mishal még mindig...
Kép Kép Kép Kép

Eszter! Szerintem semmi gáz a hajaddal.
verzsike
 
 


Koda! GYönyörűek a ksapók. Hogy fested be őket olyan szép barnás alapszínre? Az tetszik rajtuk legjobban.
verzsike
 
 


sziasztok!muszáj irnom pedig idöm nincs rohan a lakás!

momo mekkora mishal huuu!és a második inges képen milyen dögös kispasi!imáááádoooom!

eszter k...vaaa jo a hajad!ezt titkoltad elöttünk?hát ilyet!szerintem sokkal jobban áll mint a szöke!és a formája is nagyon szuper!ugyhogy mégegyszer meg ne haljam hogy car mert nem az!

koda milyen csodaszép dolgokat csinálsz ámulok és bámulok!olyat meg ne irj hogy baj ha ide rakod nézz meg engem én is minden hülyeséget berakok és a csajok örülnek neki!ha te meg ilyen szépségeket alkotsz naná hogy kiváncsiak vagyunk!
férjemnek megmutattam bencus alvását!elöször nem akarta elhinni utánna meg jot mosolygot hogy milyen különleges kisfiad van!

na egy sort akarok erre regény lesz!pusziii mindenkinek este irok bövebben mert jo sok mindent akarok meg mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!
Tegnap hazajöttünk.
Hála az égnek szombaton szép idő volt így nem kellett a lakásban kuksolni. A tesóm és Dávid délelőtt kocsit mostak együtt amit nagyon élvezett gumicsizmába esőkabátba , hogy ne legyen vizes. Áron kész életveszély volt állandóan lépcsőt akart mászni. A fotellal torlaszoltuk el, hogy ne sikerüljön neki. Voltunk Sóstón is a tó körül sétálni, van ott egy jó kis fajátszótér azt is megnéztük.
nekem sikerült fodrászhoz is eljutnom.

Eszter
Hát szerintem tök jó a hajad. Nem is értem mi nem tetszik rajta, és jól is áll neked. Szerintem inkább csak szokatlan lehet neked mert már régóta hosszú volt.

Verzsike
kérdezted a tupperes itatót. Nekem nagyon bejött, nem csöpög és nem is kell totál erősen szívnia sem a gyereknek. Úgyhogy csak ajánlani tudom. Az árát nem tudom milyen vészes, mert mi kaptuk, de azóta is áldom őket akik ezt hozták.

Koda
Nagyon gyönyörűságeseket alkottál, te egy kész művész vagy.
Bencus meg hihetelen ezzel az alvással. Milyen ügyesen közlekedik . Juciékhoz viszem mind a két fiút, úgyhogy lesz játszópajtása Marcinak. Szerintem nem lesz gond velük, mert egyik sem a saját kis megszokott terepén lesz, legalábbis ebben bízom.

Momo
Nagyon szép Mishal. Igazi vagány kissrác az ingben.
Téged hiányollak a képekrő.

Kicsi
Jaj aranyos vagy viszem mind a két fiút. Igazad van kellenek gyerekek is egy buliba.
Kérdezted hogy mi a helyzet velünk. Talán lesz belőle valami, hogy újra sikeresem működjön minden köztünk. Tegnap kért egy utolsó esélyt tőlem. Hát bevallom őszintén továbbra is fenntartással fogadom, majd megáltom mit jelent ez a mindennapokban. A december továbbra is áll, de ezt neki nem mondtam.

Mesi
Te még mindig nem bírsz a fenekeden megülni ahogy látom. Hogy van ennyi mindenre energiád két kicsi mellett. A férjed nem segít semmiben továbbra sem? Képes elnézni, hogy te csinálsz mindent. Ha megkéred, hogy segítsen akkor megteszi? Nekem legalább akkor megcsinálja, ha kérek valamit.

Bocsi aki kimaradt most mennem kell, de még jövök.


l

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok Lányok!
Először elárasztalak benneteket képekkel, aztán én is írok!

Crazy Forg:
Kép

Néha ilyen is tudok lenni!:
Kép

Akit sosem lehet lefényképezni, mert állítólag csúnya! ( a nagylányom):
Kép

Így utazunk mi:
Kép

Informálódom a látnivalókról:
Kép

Motoroztam egy kicsit a hétvégén:
Kép

Egy Rolls-Royce (idősebb, mint anyukám):
Kép

Éva

Kép
balimama
 
 


Eszter!
Én tényleg valami rettenetet vártam! Ez a frizura nagyon klassz!!!
Hú mekkorának tűnik Mishal a kezedben!
Utoljára tavaly tettél fel Bálintodról képeket! Milyen nagyfiú lett!
Még mindíg ksfiú van a pocakodban? Ez már biztos?
Olyan szépen látszik mindene a képen!

Momo!
Nekem erősen gyanús a kéményügyben, hogy ott valaki valamit várt! Simán vissza tudja dátumozni az engedélyt, ha akarja!
Szörnyű, de ebben az országban semmi sem megy másképpen! :twisted:
Komolyan szomorú vagyok, hogy nem találkozunk Juciéknál! :cry:

Erzsike!
Rajtad nem is látszik, hogy szültél! Hihetetlenül irigyellek, nekem ez nem szokott ilyen gyorsan menni!
Jól látom, hogy letelt az első 6 hetetek?
Tegnap még gyorsan megvettem a Kismamát! Köszönöm, nagyon tanulságos a cikk! A férjem szerint legkésőbb jövő tavaszra elköltözünk, szóval maradjak a fenekemen és örüljek, hogy nem kell rohanni dolgozni! :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Részletekben küldöm el a hozzászólásomat, mert belehelok, ha elszáll!

Mesi!
Most olyan ritkán jelentkezel! :cry:

Titi!
Régen mindig Te voltál reggel az első! Tudom, mostmár pihensz, de olyan kíváncsi vagyok mi van Veletek!

Juci!
Csak aggódtam multkor, hogy talán nagyon lebetegedtél! örülök, hogy nem!
Szerintem lassan tényleg össze kellene szedni, hogy ki mit hoz a szülinapra!
Azt hiszem én itthon hagyom Balázst, mert apa úgyis itthon lesz, nálatok pedig sokan leszünk.
Bármilyen nehezen elkészíthető és szállítható dologra vállalkozom, mert csak 5 percre lakom!
Sőt gluténmenteset is válallok! Szívesen kísérletezem, bár Virágot nem fogom utolérni soha!

Virág!
Olyan jó, hogy ilyen sokat írsz!
Fantasztikusan ügyes vagy! Micsoda szervezés és mennyi finomság!
Nem jársz mostanában Komáromban?

Koda!
Annyira ügyes vagy! Én már többször megnéztem a g-portálodat!
Én is úgy szeretnék, de nálunk a nagylányom a kreatív és mellette tök bénának érzem magam.

Zsuzsa!
Én azt hiszem megér ennyit a kapcsolatotok! Jött valami, ami rádöbbentette a férjed, hogy elveszíthet benneteket! Azért légy óvatos!
Na ez a lépcsőzés nálunk még mindig félelmetes! Balázs újabban ugrál a lépcsőn, persze kapaszkodás nélkül. Én meg rettegek!

Ági!
Hihetetlen, hogy Livikéd már ilyet is tud! Többször is megnéztük, hogy kacag!
Hogy vagy? Gyógyulgatsz?! Nem merlek hívni, nehogy zavarjalak!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok:)

Igazán nagyon köszönöm a dícséreteket, olyan aranyosakt vagytok!!!!!

Zsuzsa:)
Jaj én annyira drukkolok nektek!!!!! Mégis csak ott van a két szép gyerkőc és régebben azért házasodtatok össze, mert nagy volt a szerlem. Hátha újból jó lenne minden. Bár tudom, nem rajtad múlik. Azért én szorítok!
És jó, hogy jön Dávid:)

Erzsike:)
Akkor egy kis gyorstalpaló kézműves oktatás :D Azt a szép barnás árnyalatot a "természetes sziéna" nevű akrilfestékkel követtem el. Hígítás nélkül vittem fel, erősebb szálú ecsettel, épp csak hozzáérve az alaphoz. Így szinte csak besatíroztam vele. Ettől olyan szép régies, barnás árnyalatú.
És köszi, hogy felraktad Momo képeit:)

Momo:)
Kész férfi a fiad!!!!!! Ha valaki ránéz, bizony nem kérdezed meg, hogy fiú vagy lány? Ahogy Bencénél rendszeresen szokták :lol:
És szavadon foglak, vigyázz! lehet, hogy egyszer élünk az invitálásoddal, ha felmegyünk pestre :wink: Gabi apukája is Pesten lakik, de a mostani feleségének is van 4 gyereke. Ebből 3 otthon lakik. Így max. az előszobában férnénk el náluk.......
ja! ne panaszkodj, a képek tökéletesek! Olyan jó, hogy Eszter is raja van.

Eszter!
Igaz én láttalak még, nem tudom milyen volt régebben, de a mostani hajad szuper. És ezt nem azért írom, mert ezt illik :lol: Tényleg tetszel :wink:

Titikém!
Merre vagy????

Virág:)
De aranyos vagy, mint mindig. Megnyugtatál, hogy nem gond, ha felpakolok mindenféle képet ide :oops:
Tényleg! Te mint a topik kis kuktája :D nem tudsz véletlenül segíteni? Szójás receptet nem tudsz, aminek íze is van? Sajnos nagyon magas a koleszterinem (7) és diétára fogott a doki. Ez nekem örökölt dolog, nem életmódbeli. Gyógyszert is kell szednem :? Most gondolkozhatok húspótló kajákról......mondjuk ennél kevesebb koleszterint nehéz lesz ennem, mert én alig eszek állati eredetű dolgokat. Csirkét azt imádom, de abból is keveset eszek. Zsírt nem eszek, a tejből is 0 %-sat iszok, tojást rég nem eszek.....Viszont a húst azért igen kedvelem, és pótolni kéne valamivel mostanság.....a szója meg elvileg olyan húpótló szerűség.

Bencus fel is ébredt, úgyhogy most abbahagyom. próbálok benézni később!


Jajajajaj! ÁGI!
Neked meg mindig elfelejtem írni, hohy nagyon gyors gyógyulást kívánok!!!!!! Puszi-puszi!

És akkor itt az ígért madárfészek saját kezűleg az oviba dekorációnak. Ígérem ma már nincs több dekoráció meg kaspó :lol:



Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Juci!
Remélem boszorkány vagy és lesz addigra egy Bálintkám is! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Látom közben írtál Te is Éva és Juci is. Írok ám nektek is később, de most Bence itt tekereg a kezemben és mindárt kiesik....na meg ő is írni akar :D

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Rólunk: Építtetővel még mindig vannak gondjaink, kpzeljétek az emeleten csak 230as a belmagasság:( ez nemis minősíthető szobának, ezenfelül vannak repedések(lehet süllyed a ház)...stb.
Megbeszéltünk velük egy találkozót, amire nemis mondták le, de egyszerűen nem jöttek el..szóval mostmár nekünk kell lépni, nem elég a sok lespórolt dolog, hogy nemis kulcsrakészen vettük át, de most még ezis:(

Zsoltit szoktattam oviba, ami nagyon jól sikerült..mai napig azoban senki nem tudja jobb vagy bal kezes, pedig már annyian vizsgálták, most a Menő Manó alapítványhoz szeretném elvinni, igaz nem olcsó, de kell neki. Aki balszemes, nem lehet jobb kezes..stb..szóval elég sok a dolgom, itthon is állandóan fejlesztgetem.
Most ért haza párom, holnap még mesélek.

Juci: miis szívessen mennénk!

Puszi lányok.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Bufo! Örülök, hogy jól telt a hétvégétek. Van kocsimosós kép? Nagyon aranyos lehetett Dávid.
Szurkolok, hogy rendeződjön a helyzetetek, ha már kért egy esélyt a férjed, remélhetőleg komolyan is gondolta.
Köszi az infot a pohárról, akkor veszek Babónak egyet.

Éva! Óriásit nőtt Balázska mióta nem láttam, hozhatnál sűrűbben képeket. Ezzel a rövid hajjal nagyon nagyfiú már.
A nagylányod tisztaára hasonlít rád.

Juci! Azt hiszem majd kell tanácsot kérnem tőled szívinfarktus ellen. Babónak meg se áll se keze se lába ha nem alszik…
A kutyusos torta tényleg elég abszurd felvágás és evés szempontjából, de a másik nagyon szép.
Édességet csináljak vagy valami sósat? (Ha édeset, akkor profiterrol-t csinálnék, ha sósat, akkor meg konkrétumot kérek, mert ötletem nincs…)

Koda! Azt hittem sokkal bonyolultabb az a festés. Hát ebből is látszik, hogy nálunk a tesóm a kreatívka… De ezt talán még én is kipróbálom.
Nyugodtan jöhet akármilyen kép szerintem. Nagyon ügyi vagy, főleg, hogy ki is tudod találni mit és hogyan csinálj.

Többiek! Vége ám már a hétvégének… Várunk mindenkit.

Puszi
verzsike
 
 


Egy mai kép:
Kép
verzsike
 
 


Sziasztok lányok!

Na, itt vagyok végre, de csak röviden fogok írni, mert a jobb kezemen az ujjak teljesen le vannak már zsibbadva. Szörnyű érzés!!!

Túl vagyunk a szombati esküvőn, bár sokáig nem voltunk, elég nehezen bírtam!

Mesi, képzeld, végül a Tőled kapott kék felsőt vettem fel, hozok majd képet is róla! :)
Köszönet érte még egyszer!!!

Ma ismét tettem-vettem, porszívózás, felmosás.

Jucikám, tegnap megcsináltam a titok sütidet, irtó fincsi! Persze, a párom közölte ma, hogy neki nem ízlik, nem szereti a mazsolát, de azért evett belőle.
A fenébe, pedig annyira egyszerű volt megcsinálni. Mindegy, így most én eszem meg az egészet! :) Nekem nagyon-nagyon ízlik!!!

Koda, hihetetlenek a képek, hogy Bencus így alszik?! Annyira édes!!! De jó lesz látni benneteket!
És ezek az alkotások! Nagyon ügyi vagy! Irigykedem érte!!!

Juci, én még mindig nem tudom a nevet. Szerintem ha megszületik, csak akkor fog eldőlni, Dani mennyire engedi az Adriennt.
Mert vagy Adrienn lesz, vagy Alexandra marad.

Ááá, iszonyatos így egy kézzel írni! :( Nagyon szenvedek!

Még feldobok egy esküvői képet, magamra sem ismerek, úgy fel vagyok puffadva! Az arcom is eltorzulva! :(

Képzeljétek, a minap azt kérdezték tőlem, hogy karácsonyi baba lesz?! Teljesen megdöbbentek, mikor mondtam, hogy nemsokára jön!
Eddig mindig nagynak találták a pocim, most meg kicsinek?! :)

Kép

KépKép
titi_27
 
 


sziasztok!

juci vártam ám a privit:)többiekre irtad hogy kiváncsiskodjanak aztán engem esz meg a kiváncsiság!:)
amugy nekem jobban tetszik a kör torta a kutya nem tudom nem olyan tortás!szeretem a formatortákat de a kör amit választottál sokkal édibb!

titi jujj mekkora pocid van!de hüle aki kérdezte a decembert!de amugy megnyugtatlak a hasad még fent van:)de olyan jol áll neked ugy örülök hogy a célba vagy mindjárt és igenis csini vagy a képen

verzsike jézusom lassan már két honaposak vagytok!de szalad az idö!mégcsak most kezdtem irni neked és már itt is a kis (nagy) baba olyan jóóóóó

bufo örülök hogy jol telt a hétvégétek biztos édes volt dávid ahogy autot mos!nimrodka is imádja

sziszike sajnálom hogy ennyi gondotok van a házzal!de én ezt nem értem amik ilyen gyorsan készülnek és sitysuty felhuzzák öket meg tömeg házak(lakoparkok) mindig valami gond van
remélem orvosolják nektek!kisfiad meg ugy néz ki mint egy kis angyal!kislányod szeméért meg megőrülök

éva éva azért rakhattál volna olyan képet is amin nem takarod magad a hajaddal!neked is mekkora már balázsod remélem lassan jön bálintka is(juciboszi varázsolj nagyot:) )

mit akartam irni mit akartam irni hiába töröm a fejem nem jut eszembe!ne haragudjatok amiért nem tudom mit akartam és igy egy csomo ember kimarad de nekik irok legközelebb addigra bizti eszembe jut!pusziii joéjt mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Irtam egy csomot es elszallt! :twisted:
Nincs idom ujrairni,

igy csak gyorsan megkoszonom neked Verzsike hogy feltetted a fotokat!!!! :lol:

Joccakat nektek!

Eszter!

Most haragszol?? :roll:
momo35
 
 


Kép


Kép


Sziasztok.

Ház jó lenne, ha jó lenne...mert nagoyn jó itt és szép, nyugodt hely és sok mindent megcsináltunk, rengeteg pénzt beleöltünk, de a hibák, azok zavarnak, majd, ha jöttök meglesitek.

Anyu reggel felhívott, hogy 9hónapos a Bence és miért nem mászik áll fel egyedül, ül fel egyedül..amúgy utóbbit már majdnem sikerül neki.

Vasárnap bográcsoztunk, de Benci betike volt, taknyos és ezért nem aludt szinte egész éjjel, amikor meg jöttek nem tartotta megát szépen ülve, csodálkoznak..fáradtan és nyügikén, 10-18ig 4órát aludt, ami normál esetben fele ennyi lenne.

Annyira felbosszantott, mert mindig velünk pedálozik, meg a Zsoltika 10hónaposan már járt...stb. szerintem minden gyerek más tempóban fejlődik, szte meg vigyem orvoshoz...:( nos nem fogom!

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Hű, de szép kislány indítja a mai napot!!! :lol:

Sziszike!
Ezeket meg sem kell hallani! Ehhez kell a nagy lelkierő!
Az én gyerekeim kb. 13 hónaposan indultak el. Balázsnak esze ágában sem volt felállni 10 hónaposan. Mellesleg a lányok mégcsak nem is másztak, mert olyan kicsi lakásban laktunk, hogy nem nagyon ösztönözte mászásra őket.
Ha megkérdezel egy gyógytornászt, szerintük kifejzetten örülni kell annak, ha egy gyerek nem csinál túl korán dolgokat. Idő kell a csontoknak, izmoknak, hogy megérjenek a mozgásra.
Egy barátunk kisfia 9 hónaposan éppen csak hasrafordult, ha volt kedve. Egy igazi kis lustaság volt. 2-3 hónap alatt behozta a "lemaradást", amikor elkezdte érdekelni a világ.
Különben ez nem egy verseny! A harmadik gyereknél tudnád, ha valami nem stimmel. Persze tudom, hogy bosszantó!

Éva

Kép
balimama
 
 


Szia Éva!

Csak tudod rosszul esik, néha azt érzem még mindig egy kis taknyosként kezel vagyis gyereknek néz, akinek nincs már 2 nagyobb gyereke is Bencén kívül.
Amíg náluk laktunk azt hallgattam a Bencénak vmi baja van olyan sokat sír, aztán hogy, nem véletlenül sírnak most mi a baja...biztos van elég tejem..stb.
Aztán meg, hogy túl vékony szerinte...mostanra , hogy nincs vele annyit a Bence nagyon jól néz ki és a világ legnyugodtabb gyereke..bár vasárnap megint nyügi volt, ami nem jellemző rá, mert a hangját nem hallani ált, így biztos vmi nagy baj van....
Amúgy taknyos..kicsit megfázott....

Most meg ez, hogy vigyem el dokihoz, neki is megmondtam, hogy minden gyerek más tempóban fejlődik és ne ez legyen apuval a témájuk.
Anna is 13hónaposan kezdett el járni, Zsolti 10hónaposan, de minden gyerek ugye más.
Én nem izgulo csak zavar ez az aggodalmakodás...ilyenkor érzem azt milyen jó , hogy külön lakunk és nem tudnak beleszólni a dolgainkba..:)

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Haho!

Este megprobalok jonni!

Csak nyavalyogni szeretnek!

kepzeljetek el a varva vart 3 honapjra rendelt e smegjott 600.000 ft-os lepcsoelemeket nem lehet feltenni a lepcsokre,mert az a barom(bocs :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: kivitelezo 32 cm melysegu lepcsoket csinalt.
Mi lesz ennek a vege???? vissza nem veszik...marad a falepcso...de en ugyan nem fizetem ki.
Tudom off tema...de erre felhiv a ferjem,es mondom neki hogy mi v an,szerettem volna ha meghallgat..erre azt mondja hogy miert nem mertem le a lepcsofokokat(amit meg is tettem,de akkor meg nem ekkora volt mert be volt zsaluzva) es egyaltalan o nem ert hozza,majd megoldom.
Komolyan,olyan elegem van,mindjart megkerek egy pasit hogy ugy istenigazabol oleljen mar at es hadd bogjek egy kicsit. :roll: :cry:

Sorry,
Majd jovok.
Azert nektek legyen szep a napotok!!!! :lol:
momo35
 
 


Az oleleshez keresni kellene egyet...de a haz elott nagyon nem setalgatnak. Csak egy biciklis ment itt elobb. :lol:
momo35
 
 


Szió,
Tudom milyen érzés ez, ő miért nem mérte le?
Miért pont te vagy neked ez a szakmád?
Vegye már észre magát, nem hogy melléd állna még rak egy lapáttal.

Én, amikor haza érne és napközben sm beszélnék vele, amíg nem kér bocsánatot és nem veszi észre milyen bolond!

Bocsi, de kiakasztó, ahogy kivonják magukat, aztán meg még hőbörögnek, nem hogy támogatnának.
Mi sem jó dolgunkban csinálunk olyan dolgokat, amivel sztem egy nőnek nemis kellene foglalkoznia.....

Kép
sziszike1000
 
 


sziasztok!

momo ne idegeskedj!nemsokára vége az egésznek és élvezni fogod az uj házikot!a pasik meg már csak ilyenek ne foglalkozz vele mit mond honnan tudnák mi mit érzünk!azt hiszik mi tök bénák vagyunk de azért oldjunk meg mindent egyedül!

sziszike ne hallgass az ilyen beszédekre te érzed és tudod hogy jol fejlödik a gyerek akkor kár idegesiteni magad!és igazad van minden gyerek más és kész
kösziiii a képet!csodaszép kislányod van

csajok van uj munkám!hotelba fogok dolgozni!tök jo melo tök jo pénzért!majd mesélek!most megyek mert randim van (barátnömékkel :lol: )

puszi és szép napot mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Jajj momo még azt akartam irni ha ölelésre vágysz (igaz én nem vagyok pasi) de egy baráti ölelést bevállalok!gyere csak!tudod mi a csajokkal nagyon szeretünk és itt vagyunk neked!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Egy kis mosoly:

Süteményrecept (gyesen lévő anyukáknak):

Távolítsuk el a plüssmacit a sütőből és melegítsük a sütőt 160 fokra.
Gőz felett olvasszunk meg 10 dkg margarint. Ismét távolítsuk el a plüssmacit a sütőből, és erélyesen szóljunk rá Öcsire: "Nem szabad, Öcsi!"
A margarint keverjük össze 20 dkg cukorral. A többi margarint szedjük ki
Öcsi kezéből és mossuk le a falat.
Mérjünk ki 3 evőkanál kakaót. Ismét vegyük el a margarint Öcsitől.
Fürdessük meg a macskát.
Tegyünk hintőport és ragtapaszt a karmolásokra. Keverjünk a margarinhoz 4 egész tojást, 2 vaníliáscukrot és 30 dkg lisztet.
Vegyük ki a füstölgő plüssmacit a sütőből, és nyissunk ki minden ajtót és ablakot, szellőztetés végett.
Vegyük el a mobiltelefont Andikától, és biztosítsuk a férjünk főnökét, hogy nem, nem a férjünkkel beszélt az elöbb. Hívjuk fel a férjünket, és készítsük fel a legrosszabbra.
Adjunk a tésztához 1 teáskanál sót és 10dkg durvára vágott diót (közben álljunk ellen a kísértésnek, hogy mind Andikát, mind Öcsit durvára vágjuk).
Engedjük ki a macskát a sütőből. A tésztát öntsük alaposan kivajazott tepsibe. 25 percig közepes lángon süssük.
Vegyük el a borotvát és a macskát Öcsitől. Magyarázzuk el a gyerekeknek, hogy fogalmunk sincs, hogy a borotvált macska lebarnul-e a napon.
Dobjuk ki a macskát az udvarra, amíg még képes elfutni.
Bevonómáz:
Keverjük össze a következő hozzávalókat: 10 dkg cukor, 5 dkg olvasztott csokoládé, 5 dkg olvasztott margarin. Vegyük ki azt a kurva plüssmacit a grillsütőből, és dobjuk el. Jó messzire.
Magyarázzuk el kedvesen a rendőrnek, hogy fogalmunk sem volt róla, hogy őt fogjuk fejbe találni, miközben éppen Öcsit próbálja megmenteni a szomszéd ház tetejéről. Tegyük Öcsit a járókába. Adjunk a mázhoz 5 dl tejet, egy kevés sót, és lassú tüzön forraljuk 2 percig.
Nyissunk ajtót a csengetésre, és magyarázzuk el a szomszédnak, mennyire sajnáljuk, hogy Andika bedugta a kerti slagot a spájzablakán.
Ajánljuk fel, hogy megtérítjük a befőttek és a takarítószemélyzet
költségét. Kössük ki Andikát az asztallábhoz.
Távolítsuk el a szénné égett sütiket a sütől. Dobjuk ki.
Kapjunk idegösszeomlást.

Azt hiszem én sem tudnám jobban jellemezni a mindennapjainkat!

Éva

Kép
balimama
 
 


momo: énis ezt akartam csak írni, ha ölelésre vágysz vagy csak arra, hogy megértsen vki gyere és írd ki magadból. Sokat segít hidd el, neked is és nekünk is.:)

Jó, hogy megosztod velünk a gondjaidat és tudnod kell nem vagy egyedül!

A barátiölelésre meg számíthatsz, sztem bármelyikünktől.

Vigyázz magadra és ne foglalkozz a pasiddal! Csúcs vagy és büszkék vagyunk rád.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Jovok de ha most is eluszik akkor nagyon merges leszek! :twisted:

Virag!

Koszi,edes vagy,kerek akkor egy tavolelest! :lol: Gratula az uj munkadhoz,meselj!

Sziszike!

Te is aranyos vagy. Jot nevettem(bocs) mikor irtad,hogy a helyemben nem szolnal hozza...mivelhogy a ferjem nincs itt,es a jobbik esetben is meg legalabb ket honap mig latom..igy ezt nem is olyan nehez megallni,marmint hogy ne szoljak hozza. :lol:
Falrepedes gazos ha vizszintesen van,fuggolegsen az varhato ahogy mozog a haz,azt viszont a kivitelezonek kellene kijavitani...gondolom ezt se fogja. :roll:
Az a felhaborito,hogy barmit megtehetnek,es mi nem tudunk tenni ellene semmit .Jo,lehet perelni,de azzal sokra nem megyunk. :roll:
Kislanyod tunderi!!!!
Anyukadra ne hallgass...nekem is mondta,mondja a dolgait...peldaul amikor Mishal siros korszakat elte,hogy vigyem orvoshoz mert az nem normalis...o is eleg keson csinalt,csinal mindent ...na,ezert is orvoshoz kuldott volna...szoval ereszd el a fuled mellett! Plane hogy neked o a 3. gyerkocod,tapasztalatod mar van.

Koda!

Ok,gyertek barmikor...(a ferjed epitesz igaz??) csak ne vegye eszre a hibakat a hazon...mert en is latom mar most oket. :roll: :lol:
Annyira ugyes vagy,madarfeszek..mindent be lehet szerezni ehhez??? Tervem,hogy en is KREATIV leszek ha nagy leszek! :lol:

Verzsike!

Nagyon ugyes..mindjart kuszni fog! Es te nagyon csini vagy a kepeken,vagy irtam mar?

Balimama!

Neked meg hihetetlen hogy mekkora gyerekeid vannak. Es a " csunya" nagylanyod nagyon SZEP! Ezt mond meg neki! De gondolom hallotta mar egyparszor csak nem hiszi el.
kemenysepro..hat lehetseges..de a kandallonal ott tenyleg gaz van...most csinaljak a legtechnikai szamitasokat(ki gondolta volna,hogy meg ilyen is van? :roll: ).

Kicsi!

Kutyatorta...annyira megtetszett hogy elmentem itt a cukraszdaba es majdnem ugyanilyet csinalnak. Ugy dontottem,hogy csinaltatok Mishalnak,annyira imadja a kutyakat. ANnyira boldog ha kutyat lat...a haz elott(uj) meg harom kis fekete cica szuletett,akik allandoan nalunk lofralnak..teljesen lazban eg...szaladna ha tudna utanuk. :roll:

Zsuzsa!

Orulok,hogy alakultok...hatha minden jora fordul. Tudom kicsit szkeptikus vagy...de hatha,nem? :roll: :lol:
Tupperwares itato...Aron nem szokta dobalni?Nem esik ki az a kis szelep belole ha leejti? Vagy nincs is szelep benne? Mert nekunk ez a baj mindegyikkel,hogyha ledobja(marpedig mindig azt csinalja) akkor kiesik egybol es omlik a viz.

Eszter!

Hol vagy???Haragszol? Majd megirom a tel.szamot,csak huzosak a napok.

Balimama!

Ezt mar olvastam,de annyira jo,jot nevettem ujra. :lol:

Kit is hagytam ki?? Bocs! :oops:

Lepcso..megoldodni latszik,de ujabb het csuszas igy az atadassal. :twisted:

Titi!

Te merre vagy???Hianyolom az irasaidat!!! Es most mar lassan neked kell kotelezoen minden nap reggel bejelentkezni,hogy tudjuk hogy egy ben vagytok meg.
Jol nezel ki a kepen(bar tavoli) es edes nagy pocid van. :lol:

Gyongyi!

Merre vagy??

Lanyok,ti hagyjatok hogy egyedul egyenek a gyerkocok??? Mert en nem..max. egy kanalat adok neki,hogy ragja. De ha engednem akkor az lenne az elso mozdulata,hogy kiboritana a tanyer kajat. Vagy mar engedni kellene???

Joccakat nektek!
momo35
 
 


Sziasztok!

Jajj lányok,csak szólok,hogy élek még! :lol: Holnap jövök bővebben,csak annyira zajlik az élet,hogy még olvasni sem tudtam.De a kéepem láttam ám. :lol: Holnap írok,és olvasok. :wink:

Jó éjt

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki el van havazva, ahogy én is.
Mióta a férjem "jó útra tér" azóta szinte semmire nincs időm. Hétfő óta szinte mindig velünk van vagy megyünk valamerre. Eddig ugye én intéztem mindent egyedül és most együtt csináljuk.
Tegnap délután" játszó partit" tartottunk a gyerekeknek, volt körjáték, sorverseny, tombola meg evés ivás minden ami kell. Készültek képek ha megkapom én is akkor rakok fel belőle.
Ma meg kipakoltam végre a szekrényeket és az összes felgyülemlett lomot, ruhát miegymást kidobáltam. Nálunk most van a lomtalanítás így csak le kellett vinni az utcára.

Momo
Jaj ez egy újabb bosszúság a lépcsőkkel. Nagy lett vagy kicsi én nem értek hozzá? :oops:
Kandalló is megoldódik?
Gyere panaszkodj nyugodtan nekünk, és ne kérj érte elnézést add ki a dühödet attól sokkal jobb lesz.
Egy JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ NAGY ÖLELÉST én is küldök neked.:)
A tupperes pohár nem esik szét. A teteje olyan gumis anyagú aminek a tetején egy kis rés van az nem tud szétjönni. Persze Áron is mindent ledobál amit csak lehet. Nekem még eszembe sem jut hogy egyedül egyen kész katasztrófa lenne. Mindenhol kaja lenne csak a hasában nem. A majszolósakat eheti csak egyedül.

Eszter
Várunk téged is az elintézett bokros teendőid után.:)

Balimama
Mekkora lányaid vannak. Tudtam és csak más így képen is látni őket. Mond meg a rút kiskacsának, hogy nem is olyan rút.:)
Balázska nagyon édes, látom ő is imádja a fiús dolgokat.
Nagyon jót szórakoztam a sütirecepten. :lol:
Csak nem nálatok is így zajlik egy ilyen dolog?

Sziszike
Jaj tündériek a gyerekek. :D
A fenébe nektek is jól kijutott egy ilyen csélcsap építtető. Nagyon szomorú, hogy mire élvezhetné az ember akkor is újabb gondok jönnek. Mit tudok vagy fogtok csinálni hogy kötelezitek arra hogy kijavítsa a hibákat?

Titi
Nagyon csini voltál az esküvőn. :D
Szerintem teljesen jó méretű a pocakod pont akkora amekkorának lennie kell. A fene vinné el ezt a vizesedést gondolom milyen rossz lehet. Gondolj arra , hogy már nem sok van hátra és minden ilyen rossz tünet elmúlik, amikor már meglesz a pici.

Virág
Mesélj milyen új melód van, nagyon kíváncsi vagyok.

Verzsike
Milyen ügyes már a nagyfiad, csak ámulok.
Az a játszószőnyeg amin hasal azt is a tesód varrta ugye?
Sajnos nincs fénykép a kocsimosásról, sőt hétvégén egy fénykép sem készült. Valahogy kimaradt de majd pótoljuk.

Koda
Te egy kész alkotóművész vagy. Gyönyörű dolgokat csináltál.:) Nyugodtan tedd csak fel had lássuk mi is, miket gyártasz.
Én az ilyenhez tisztára béna vagyok. 8)

Ági
Mi van veletek, hogy vagy? Gyógyulgatsz már?

Oné
Hogy megy az ovi?
Jobban vagy már lelkiekben, a párod többet tud veletek lenni?

Muszáj mennem, mert 3-tól közös kézműveskedés van az oviban a szülőkkel . Áront fel kell költenem ebédet adni neki és már megyünk is. Mostanában ebéd előtt mindig bealszik .
Puszi mindeninek!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Kicsi
Jaj téged kihagytalak az előbb. :oops:
Mit vigyek a bulira mire lenne igény, sós vagy édes?
A mi dátumaink
Áron névnap 04.02. szülinap 09.20.
Dávid névnap 06.20. szülinap 01.20.
Én névnap 02.19. szülinap 07.30.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Táblázathoz kellenek az adatok?
Zsolti: 2001.05.21, névnap ápr. 10.
Anna: 2005.05.22, névnap júli 26.
Bence: 2006.12.27. névnap aug. 23.
Sziszi(én) 1981. 01.14. névnap nov.13.

Az építtetővel még csak terveink vannak, mert amit művel gusztustalan.:(
Majd később mesélek bővebben.

Zsolti jár úszni és jhéttől beiratom néptáncra is, itt hagyománya van, annyira szeretne menni....:)

Ma egész d.e. festettem a nádat, mahagónisra, sztem nagyon jó lett, majd rakok fel képeket.

Puszi lányok: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok!

Megpróbálok pötyögni néhány sort, de ahogyan azt írtam, ez egyre rosszabb...
Most már a mutató ujjam is zsibbad. :(
Láttam viszont olyan homeos bogyót, ami állítólag jó erre :shock: . Hát, nem tudom, viszont ki fogom próbálni, hátha segít! Bár ha ez a szövetek, szervek meg idegek nyomása miatt van, nem tudom, hogy segíthet egy bogyó, de azért próba szerencse.

Velünk semmi extra, tegnap beszéltem a dokimmal, jövő héten szerdán megyek az első Ctg-re, amit már nagyon-nagyon várok!

A kórházi csomag lassan készülget! :) Tudom, hogy még korai, de én nagyon mennék már ebben a hónapban szülni lányok! Annyira szeretném már a makk egészséges kislányom a karomban tartani!

Lányok, az már biztos, hogyha bármi is van velünk, Eszternek fogok szólni, mi szinte 2 naponta mindig beszélünk telefonon, így szinte mindent tud rólunk. Ő meg majd megírja nektek a helyzetet! Ha esetleg nem tudnék már jönni majd közétek valamilyen okból kifolyólag.

De szuper, jövő hétvégén találkozunk?! Szuper!!! Már annyira várom!!!

Juci, hogy állunk eddig?! Ki mit hoz? Te gyűjtöd az infókat? Vagy segítsek benne?

Bufo, annyira örülök, hogy ilyen szuper a helyzet nálatok! Nagyon jól alakulnak ezek szerint a dolgok!
És látom, Ti sem unatkoztok! Mennyi program?! És mellette még lomtalanítasz is?! Ügyi vagy!
Nekem is ki kellene dobálni sokmindent, de Dani semmit nem enged! Úgy képzeld, hogy a gyerekkori lim-lomjaival van tele a pince, amit összepakoltunk. Mikor megláttam, mik vannak a dobozokban! Gondolhatod!
Érdekes, nálunk ilyenkor ősszel már nincs lomtalanítás, már ezen is spórolnak, itt csak áprilisban lesz, de akkor remélem, rá tudom beszélni némi kacat kidobálására.
Na, azokra a képekre kíváncsi vagyok!
Én mindig annyira örülök neki, hogyha tesztek fel képeket lányok!

Na, Virág, ez szuper! És mit fogsz csinálni a hotelben? Gyere majd mesélni!!!

Momo, ari vagy, hogy hiányoltál!
Először is, had köszönjem meg Neked a gyógyikat!!! Tegnap voltam Eszternél, elhoztam tőle. De én nem gondoltam, hogy ezek ilyen drágák, meg hogy még teljesen bontatlanok?! Istenem, ha tudnád, mennyire boldog vagyok! Nekem nem telne ilyesmire, de utánaolvastam, hogy mennyire jó, biztos nagy hasznát fogom venni! Az egyik doboz már be is került a kórházi csomagba! :)
Nem lehetek elég hálás!!! Puszillak érte!!!
A lépcső miatt meg... hihetetlen... elhiszem, milyen dühös vagy! De most mi a csudát tudsz csinálni? Hisz nem a Te hibád! A kivitelező meg nem nyeli be a 600.000-et, mi? De akkor mi lesz? Nehogy kifizesd! Csak nem tudom, mi van ilyenkor?!
A férjed meg... no comment, ne haragudj!

Virág, most kaptam meg az üzid!!! De ari vagy, hogy így aggódsz értem! :)

Igyekszem most már minden nap ismét bejelentkezni, csak a napok elég robogósak voltak.

Majd' elfelejtettem! Holnap megyünk a gyerekorvoshoz!!! :)

Na, megyek, a kezem totálisan kész van, de este még igyekszem benézni!!!

Puszilok mindenkit!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Titi!
Nagyon csini voltál. Tuti jól állt neked az a felső, mikor elküldted a képét nem is gondoltam, hogy felvéve ennyire csini lehet.
Nem tudom, te milyen homeos bogyót találtál. Én most vettem egy könyvet, abban külön fejezet van kismamáknak. Vizesedés ellen ezeket ajánlják:
BOVISTA 9CH napi 2*5 golyó (az ujjak duzzadtak, éjjel zsibbadnak).
NATRIUM CHLORATUM 9CH napi 2*5 golyó (A vizesedés gyakran a bokánál, a szemhéjon vag y a kézen, ujjakon jelentkezik).
De biztosan a nem pihenés is közrejátszik ám a dologban!!!!!!! (Tapasztalat) Tessék most már pihizni.
A csomag meg sosincs korán, én is azt hittem annak idején. De hiába volt szerintem kész, így is egy csomó minden itthon maradt.
A tejserkentő bogyóval vigyázz nagyon! Csak utána lehet őket szedni, ha beindult a tejtermelés pár nappal szülés után. Különben csak a mirigyeket növeli meg, ami rettenetesen fáj, megduzzadnak a melleid, de nem lesz benne tejcsi. (Én nagyon megszívtam vele, és csak a 3. napon világosíttott fel a csecsamős, mikor meglátta a mellemet és tudta, h a császár miatt még tuti nem a tejtől van).

Momo!
Most akkor mit lehet tenni a lépcsővel? A kivitelező hibázott? A 32 cm nem az amit megbeszéltetek, vagy nem szabvány?
El se tudom hinni, mennyi probléma va velük, pedig gondolom éppen eléggé meg vannak fizetve. De azért lassan majdcsak meglesz már minden és beköltözhettek.

Virág! Gratula az új munkahelyhez. Mit fogsz csinálni?

Éva! Még jó, hogy nincs macskánk… A többi valószínűleg stimelni fog pár hónap múlva.

Eszter! Várunk ám nagyon!

Zsuzsa! Hátha tényleg komolyan gondolta a férjed az újrakezdést! Most szabin van, vagy munka után van csak veletek?
Szerintem tök szupi oviba jártok, még nem is hallottam sose, hogy ennyi közös programot csinálnának a szülőkkel, mint nektek.
Persze a tesóm varta a szőnyegget, mint mindenünket…

Puszi
verzsike
 
 


Bocsi, megint itt egy kicsit. :oops:
Eszter, Éva, Titi, Verzsike, nagyon helyesek a fotók!!!! Meglestelek titeket! ;)
Amiért jöttem: a tapasztalataitok érdekelnének: ki milyen autósülést/hordozót használ(t). A férjem olyat szeretne, aminek van egy autóba rögzíthető része, és egy kivehető hurcolka. Meséljetek, melyik vált be!!!! (Lehet priviben is, hogy ne tartsam itt fel a forgalmat. ;) Köszi. :)

meri
 
 


Erzsike, igen, pont ezt néztem én is!!!
Ezt a Bovista 9CH-t! Na, holnap talán meg is veszem, ha találok valahol!
De aranyos vagy a tanácsot illetően! Persze, csak akkor fogom szedni, ha beindul a tejcsi, és esetleg kevés volna. Ki tudja, meddig leszünk bent, talán a 3-4. napon már jól fog jönni. Meglátjuk!

Amúgy most már pihenek ezerrel a sok rohangálástól eltekintve, úgyhogy nem hiszem, hogy attól vizesednék ennyire. A fenébe! De már nincs sok hátra! Ezt már kihúzom valahogy!

Meri, mi is ilyet tervezünk venni! De nem drága kivitelben, hanem olyan 10.000 körülit.

Én ezeket nézegettem, szombaton vesszük meg itt elvileg!

http://www.babaholmiolcson.hu/termek.php?ID=289

KépKép
titi_27
 
 


Titi, ezek csak hordozók, szerintem, nincs autóba szerelhető részük. Úgy értem, ezeket is be lehet kötni az autóba, aztán meg kikötni. De a Zuram olyat mond, aminek van egy része, amit nem veszünk ki az autóból. Nem tudom, érti ezt valaki rajtam kívül???

meri
 
 


Meri!
Ezek az isofix-es ülések. Így keress rá a neten. Van egy csomó vélemény is róla.

Pl.: http://bababolt.echt.hu/ebl/general/print?mid=41043

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Szia titi!

Nekem is volt egy idő, amikor a kezem nagyon zsibbadt, azt mondták a baba úgy fekszik/ahogy nőtt.. és ideget nyom, szóval vártam türelemmel. Először megijedtem, de kb. 1hét és elmúlt magától.

Vigyázz magadra, sokat gondolunk rád.

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: