Új privát üzeneted érkezett!

Na jó sokáig fenn vagytok este! :lol: Nem győzöm olvasni!

Vera-Az tök jó!Lehet összefutunk akkor.Neked van már dokid?Mármint szülész?

Csöppke-Lehet én is átcsúszom júniusra.De ez még nem dőlt el.Egyébként szerintem jobb utolsónak lenni,mert így a többiek tudnak a tapaszatlatokról beszámolni.Szóval én egyenlőre maradok!

Ollem-Nálunk is én vagyok a legkisebb lány(3.)!Nővéremnek 3 gyereke van már.Az egyik most született augusztusban.Ja ő is itt van a fórumba,de még nem lepleződtem le.Én megvárom a 12.hetet a bejelentéssel.Apum az esküvőt is érdekesen fogadta,meglepődött!De a végén még sírt is :wink: Jobban izgult mint én.Szóval elsőre lehet a babán is meglepdik,de tudom h aztán örülni fog neki!

Zsibima-Sajnálom h ilyenek anyósodék.Szerencsére az enyémek 160 km távolságra vannak.Mondjuk nincs is velük semmi bajom.Pedig nekem 2 anyósom is van!!

Csajok!Nagyon jók a táblák!És átláthatóbb külön szedve.Lehet azért vagyunk kevesen májusra mert vmi front volt!Vagy nagy hőség... :wink:

annus11
 
 


Annus, majd hatalmas pocakkal, mikor már minden bajod lesz, olvasd vissza ezt hogy jobb utolsónak szülni. :lol: :lol:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


:lol: :lol:
Csöppke!
Ez is igaz!Na de mindegy is,bárcsak ott járnánk már!Nekem első babácska,nem vagyok képbe a dolgokkal.Szóval tanácsot adni én nem is nagyon tudnék...max abban h mi legyen a vacsora! :lol: :lol:

annus11
 
 

 
 

Csöpke- köszönöm! :D

Mutyurka- irigykedem az anyósod miatt! :D

Annus- téged is irígyellek a távolság miatt! :D

Szerintem leszünk még jó sokan májusban! Van aki még csak mostanság hiszi el, h. terhes, van aki ezerrel dolgozik és nem ér rá irogatni. Pár hónap múlva, mikor már mindenki otthon lesz szerintem többen leszünk.
Vendég
 


Sziasztok, jó reggelt!

Alig győztem elolvasni a tegnap esti termést lányok! Én is szerettem volna tegnap este otthon csatlakozni, de sajna a mobil internet nem engedett. :?

Olyan jó híreket írt mindenki! Gratula mindenkinek az eredményekhez.

Jók a táblázatok! Köszike - Csöppke!

Szibi - nekem nagyon aranyos dokim volt Szegeden, én őt nagyon szerettem, tiszta szívvel tudom ajánlani neked (tudod, én elköltöztem Szegedről).
Ő Dr. Tarnai László - főorvos, Rendel: szerda 16.30-tól, Magánrendelő: Szeged, Dózsa Gy. u. 14. T.: 62/312-862, Előjegyzés 9-17-ig: 62/ 46-46-46, Mobil: 06-30-9-850-511.
Ha még kérdésed van róla, nyugodtan írj! :D

JAAAAAJJJJ! Ma annyira nem volt kedvem dolgozni jönni!

Dolgozok egy kicsit, szép napot mindenkinek.

Kép

oEperke
oeperke
 
 


Szösszenet!
Az én életkoromat Be-behez írtad véletlenül a táblicskudban.

Zsuzsófi!
Nem tudom, hogy honnan ismersz. Arcra nekem hasonlítottál egy osztálytársamra, de a keresztnév nem stimmel. Lehet, hogy másik fórumról ismersz.

Egyébként ez a terhesség visel meg a legjobban. A többinél csak hányinger volt, de ilyen fokú hányás és fogyás nem. Noha a 3. terhesség ellentétes volt, mint az előző kettő, mégis lány lett ő is. A pocakom alakja pedig mindig hegyes volt, ilyen az alkatom. Én a babonákra már nem adok, nálunk nem jött be. Lesz ami lesz.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Sziasztok!

Szia Szibi!

Én is Szegeden szültem a Klinikán (te is biztos ott fogsz, mivel már máshol nem lehet) Dr. Sikovanyecz Jánosnál. Én imádtam. Kedves, aranyos, lelkiismeretes, és ami nekem fontos volt, az ország egyik legjobb Uh-diagnosztája. És mindig soron kívül mehettem UH-ra :)

Nagyon tudom őt ajánlani, ha érdekel priviben megírom a telefonszámát.

Mindkettőt nála szültem, de azóta elköltöztünk Pestre.

Én se tudom ZSuzsa, de nagyon, nagyon ismerős vagy nekem :)
Csak az a furi hogy nem egyidősek a gyerekeink sem...Lehet hogy keverlek vkivel...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Javítottam ...
Jöhetnek még áprilisi adatok, mert nagyon hiányos pl. az életkoros rublika :D

Kép áprilisi tábla

Kép
szösszenet
 
 


Szöszi :)

Ápr. 23 a kiírt időpont, és a Kristóf kilőve...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Kép április

Remélem akik most szerepelnek, azoknak minden adat rendben van :D

Kép
szösszenet
 
 


Köszönöm szépen :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


sziasztok!


Szibi: ÉN fogok Szegeden szülni,de új orvost kellett nekem is keresnem az orvosom dr.Sikovanyec János ,és úgy látom,hogy Zsuzsófinak is jó a véleménye róla!

Ha valamiben tudok segíteni szólj!

Szösszenet a Táblában kijavítanád nekem légyszi a fiúnevet
Benjáminra!A lány pedig Médea nem Medea! :lol:

köszönöm!!!!!!!!!!!

KépKép
KépKép
nicci
 
 



Sziasztok mamik!
Ti aztán meglehetősen termékenyek vagytok!!! nem tudom ,hogy fogom felvenni a ritmust! :) mármint írásilag! :) :) :)

Zsuzsófi
Mi a Barátságparkba szoktunk járni! Nincs kedvetek ott találkozni a játszón?

Már nem emlékszem ki kérdezte, de az uh gépbe nem lehet akármilyen papírt tenni csak ami direkt bele való.

Szívdobogás már van az 5. héten csak gondolom nem minden gép mutatja ki... mi láttuk babóét... aki pontosan akkora mint a mensi szerint minden előzetes félelmem ellenére... láttuk sőtt egy kicsit még hallottuk is a szívét dobogni... ha megtalálom azt a hülye letöltőkábelt felteszem a fotót amin amúgy semmi nem látszik ugyanis nekem is hasi uh-t csináltak, ráadásul a méhem is hátrahajló.

Tegnap megjöttünk Kecskemétről (ugyanis most elvileg ott dolgozom a Kerámia stúdióban)... anyósom segített Áronra vigyázni így tudtam mázazni, most megy egy mázas égetésem... még hétfő-kedd-szerdán kell visszamennem... Szerdán lesz Áron másfél éves, férjecském meg ma 29! :)


no megyek kábelt vadászni, meg a férjemnek is el kellene menni ajándékot nézni...

Kép

...nos a mi kis 15 milisünk... :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Nálunk a nevek eddig Rebeka és Andor, az egyik az egyik a másik a másik nagypapának nem tetszik...

Lánynevekből még van egy csomó... Abigél, Sára, Áron Hanna lett volna, de a fiú nevek valahogy nehezen mennek Áronnál annyira egyértelmű volt!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


...ja és 30 éves vagyok... mellesleg én is Áprilisi... Áronnal akkora voltam kiírva mint anyum velem...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


...és még az maradt ki, hogy szt István kórház, Ujvári Attila

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Táblához életkorom 23

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Én voltam, aki az uh-s fotópapírt kérdeztem.....
Akkor ezek szerint csak reménykedhetek, hogy addigra lesz papír............... :cry:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Valaki nyolc hetes fotót keresett:
8 hetes korban kifejlődnek az ujjak, a magzat képes ökölbe szorítani a kezeit, kezdi szopni ujját. Már minden szervrendszere működik. Megjelennek a tejfogak csírái. Ébrenléti és alvási periódusai váltakoznak, és agyhullámok is regisztrálhatók. Kialakulóban vannak az első idegpályák. Az embrió már meghaladta az 1 cm-es nagyságot. Az agyféltekék között megjelenik a jellegzetes árok, a sulcus haemisphericus, ezzel megkezdődik a két agyfélteke fejlődése. Már elkülöníthető az előagyhólyag (prosencephalon), a középső agyhólyag (mesencephalon) és az utóagyhólyag (rhombencephalon). Megjelennek a láblemezek és a kéz ujjsugarai. A vesék működésének beindulását jelzi a telődő húgyhólyag. Néha már az előbélből fejlődő gyomor is látszik.

Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Az avatarodról megismertelek volna csak a anevedet felejtettem el és lusta voltam visszaolvasni! :)

Videót vigyél hátha feltudják venni!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka!
Én voltam a papíros is, és a nyolc hetes uh-s is....
köszi az infókat, és a képeket!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Szívesen!

Egy kép a kisfiamról:
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka!
De cuki a kisfiad!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mamacka!

Valószínű én is az Istvánban szülök majd.A dokidról tudnál nekem mondani pár szót?Vagy megírhatod priviben is.Köszike!Akkor lehet h veled is összefuthatok majd?

És tündéri a kisfiad.Nagyon édi :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Marcsi nagyon édes Áron. Szívtipró lesz belőle :) Bár már most is az :wink: :wink: :wink:

Én is teszek fel az enyimekről :)

Benci, aki imádja a főzést, a kedvenc műsora a Paprika Tv (nem, nem a minimax ) és bálványozza az apukáját, aki szakács :)

Kép

Csak hogy látszon a haja is :)
Kép


Katica:

Kép


Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsuzsófi!

Cukik a gyerkőcök.Lehet az én gyerekem is a szakács lesz :lol: Én magam szinta mindig a konyhábanl ennék :wink:

annus11
 
 


Azt akartam írni h a konyhában lennék...és nem ennék :lol: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk először védőnőnél, megkaptuk a kiskönyvet.

Szösszenet: szeretnék az adatokon módosítani.
Szülés várható időpontja: április 29. (az én szülinapom is ekkor van :lol: :lol: )
A baba neve: a lány nevek közé nem kell a vessző :wink: , dupla nevet kapna ha lány lenne, azaz "Abigél Csenge".. :wink: :wink:

Nagyon tetszik a tábla, gratula hozzá :D :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok!

Régen jártam erre, köszönöm, hogy ennek ellenére betettetek a táblába. Az a helyzet, hogy még nagyon-nagyon nem mertem beleélni magam. Annyira hihetetlennek tűnt, hogy ilyen hamar sikerült. 6+6-nál járok jelenleg, de ha továbbra is jól vagyok, csak kb másfél hét múlva megyek orvoshoz és reménykedem, hogy minden rendben lesz. Egyébként 30 vagyok, első baba, és valószínűleg a Péterfy kórházban.

Gratulálok mindenkinek a babához, szépek a fotók.

Mamacka, jó hogy feltetted az uh képeket. Tehát elvileg 8 hetesen majd ezt kellene látni.
Vendég
 


Sziasztok!
Csatlakoznék az áprilisban szülőkhöz! A kalkulátor szerint április 14-én, a doki szerint viszont egy héttel később érkezik a jövevény! Egyelőre ennyi, mert sajnos én is a hányós, émelygős és állandóan álmos kismamák közé tartozom és eléggé elfáradtam, mire végigolvastam ezt a 29 oldalt... :)

Jó babavárást mindenkinek!
zorroné
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok, de egyelőre félve, mert doki még nem látott és addig ugye semmi sem biztos.
Van két gyerkőcöm, meg sajnos tavasszal lett egy angyalka babánk, akiről 10 hetesen derült ki, hogy már nincs. Kellett várnunk 3 hónapot teherbeesés nélkül, és úgy tűnik, hogy hamar sikerült (a tesztek szerint) újra kismamává válnom :D A netes kalkulátor szerint május 7 a várható időpont, így elméletileg 8+2 vagyok. Babonából nem akartam addig csatlakozni, amíg orvos nem látott, de olyan régóta olvaslak Titeket, hogy már nem bírtam tovább. :lol:
Viszont vonalzót csak doki után csinálok :wink:
Rosszullétek már vagy 2,5 hete gyötörnek, napi 24 órában, aluszékony viszont csak pár napja vagyok. De azóta rettenetesen :lol:

Egyelőre ennyit magamról.
Mindenkinek kellemes babavárást és jó hétvégét!

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Zorroné Csirkesz- üdvözlet nálunk :D Reméljük a rókakomás korszakot nemsokára "kinövitek" :D

Mamacka-jók az uh. képek! Képzeld az én páromnak is ma van a születésnapja!

Nagyon édesek a babák, én is beállnék a büszke anyukák sorába! Íme az én "babám" :D Kép
Vendég
 


Sziasztok! :)

Üdv az újaknak! :)

csirkesz, be szeretnél kerülni a májusi táblába, vagy várjukn a dokiig? Tényleg, mikor mész dokihoz?

Zsuzsófi, mamacka
, csudahelyesek a gyerkőcök :wink:
mamacka, ketteske is milyen nagy már :D

Remélem jövő szerdán egy aprócska pötty formájában mi is láthatjuk Csöppkebabát!

Most mennem kell, de még belesek :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok! :) Csatlakoznék én is hozzátok hiszen áprilisra várom az én drága picúrkámat. :D Április 3-ra vagyok kiírva. :D Első babámat várom,és nagyon örülök az érkezésének. :D

Kép

Kép
mezsó
 
 


Áronbaba köszöni a bókot! Nekünk is nagyon tetszik! :)
Nagy csibész és egyre hisztisebb :roll:

Üdv az újaknak! :)
Csirkesz
Sajnálom a babót!
Örülök, hogy ilyen hamar beköltözött az új kis lakó! :)



Zsibima
Képzeld az Istvános topikban is valaki párja meg az egyik anyuka is ma ünnepel... úgylátszik ez egy kelendő dátum! :)
A csini lányka a képen a lányod lenne? Nem semmi! :)

Zsuzsófi
Nagyon aranyosak a gyerkőcök!
...és mennyit fejlődtek!!!


Annus
Ujvári egy fantasztikus ember és persze ami szintén nem hátrány nagyon jó szakember... egy baj van vele, hogy épp azon szervezkedik, hogy otthagyja a kórházat... illetve beugrósként igyekszik maradni, reméljük, hogy sikerül neki...
Nagyon higgadt, nyugodt, megnyugtató, mindent kedvesen elmagyaráz az uh-n megmutogat, nem engedi, hogy a kismama hülyeségekkel aggassza magát... Odafigyel a kismamáira, én csupa jót tudok csak róla mondani... Olyan 35 körüli lehet...
Kérdezz ha van valami konkrét ami érdekelne... ha minden igaz az előkészítőn a fájdalomcsillapításról fog előadást tartani, ott meglesheted.

Maga a kórház is jó élmény volt nekem igaz azóta a reformoknak hála ott is a fejetetejére állt minden... :( állítólag tömegnyomor van és a kismamákat hamarabb hazaküldik, aztán ha besárgul a gyerek futhat vele egy gyerekkórházba... :(

Virág
A saját uh képem az ami normál géppel készült, a másik 3D illetve, egy fotó az anyaméhben...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mezsó
A mi Áronunk április 3.-án született! Igaz 14-re voltam kiírva! :)
Üdv a csapatban! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Köszi a gyors és kedves fogadtatást :D

Csöpke
Igen, be szeretnék kerülni a táblába, de csak a doki után. Most már kicsit óvatosabb vagyok, na nem mintha ezen múlna :lol: Doki asszisztensét hétfőn hívom időpontért, remélem, hogy kedden vagy csütörtökön mehetek is.

A két gyerkőcömet Bp-en az Uzsokiban szültem, nagyon jó véleményem van a kórházról, és aki szuper megbízható női nőgyógyászt keres, annak csak ajánlani tudom az ottani doktornőmet.
Azóta elköltöztünk Veszprémbe, itt nem lehet a szüléshez dokit választani, aki ügyel, annál szül mindenki. Nos, remélem lesz alkalmam kipróbálni, milyen is ez a rendszer :D

Most viszont takarodót fújok magamnak, mert a cece-legyem mára már rendesen megcsípett :lol:

Jó éjt Lányok!

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Lányok Help :!: :!: Nem tudok feltenni képet, pedig már paintbe le is kicsinyítettem! Tud valaki segíteni :?:

Kép
mutyurka
 
 


Mutyurka külld át nekem mélben
és felteszem neked :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Csirkesz- én is az Uzsokiba készülök, de csak azért mert a dokim ott van. Lukács doki, tudsz róla valamit? Szóval neked bejött a kórház, bár ahogy olvasgatom nem túl baba-barát, de legalább nincs olyan tömeg, mint az Istvánban. Sajnálom, ami veled történt, én is így jártam a 12. héten, de utána egészséges gyerekem született, hidd el veled is így lesz.

Mamacka- igen ezen a napon jó pasik születtek :D Igen ő a lányom, és a képen még csak 13 éves. :D
Vendég
 


Sziasztok,jó reggelt mindenkinek :D

köszönöm az infókat a dokikról.szóval most már csak a női klinikán lehet szülni?
Légyszi írjátok le Dr.Sikovanyecz elérhetőségeit is.
A képek nagyon jók.Mindenkié.Nagyon aranyosak a gyerkőcök :D :D :D

A táblázatba:első babót várjuk,és 30 éves vagyok.

A vonalzót én is csak a 12.hét után fogom megcsinálni.
Szép napot mindenkinek.Én most megyek kicsit kertészkedni,amíg az idő engedi :lol:
szibi
 
 


Sziasztok!

Köszi a fogadtatást mamacka! :) Örülök hogy a te Áronod is április 3-án született. :D

szösszenet: én is bekerülhetek a táblázatotokba? :) 23 éves vagyok,és a szülés várható időpontja április 3. Valószínűleg Kecskeméten fogok majd szülni. Előre is köszi ha beírsz. :D

Kép

Kép
mezsó
 
 


szösszenet: ja!és első baba :D

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mamacka!

Azt én is hallottam h az Istvánban nyomor van.Nővérem a Jahn Ferencben szült és ott is rengetegen voltak....
Ezért gondolkoztam a Schöpf Mérein,de az meg fizetős és nem tudom h lenne e rá pénzem....11-én oda megyek uh-ra,szerencsére ezekért nem kell fizetni.Akihez jelenleg járok nőgyógyász az is ott dolgozik, az SZTK-ban csak 1 napot van.Szülésről még nem volt szó...se védőnőről...se semmiről.Még annyira pici a baba,egyenlőre örülök ha megmarad és egészséges :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Most csak egy gyors beugrásra van időm, mert rám vár a család, hogy bográcsozni menjünk.

Zsibima!
Nekem bejött az Uzsoki. Kicsi, barátságos, emberséges dokikkal. Lukács dokiról nem különösebben tudok (enyémet istenítem :D ), de amíg bent feküdtem nem volt egy doki sem bunkó sem velem, sem a szobatársaimmal.

A baba-barát mivoltról sincs rossz véleményem. Hajnaltól éjszakáig velünk voltak a babók, és bevallom lányosan, jól jött az az 5-6 óra, amit éjjal a baba nélkül tölthettem el. A csecsemősök nem tömték semmivel, a szopiban-fejésben segítettek. Olyan szobában voltam, amelyiknek saját fürdője-WC-je volt. A fizetősek állítólag nagyon jók, ott éjszakára is maradhatnak a babaák.

Most robogok, mert a kölkek lázadnak :lol:

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Sziasztok!

El szeretnék búcsúzni Tőletek, ugyanis elment a babám. :cry:
A 12. heti UH-ra mentem héfőn és ott közözlték, hogy sajnos elhalt a magzatom kb. a kilencedik héten. Ezt a méretéből állapították meg. Nem volt sem görcsölés, sem vérzés, még aznap reggel is volt hányinger, úgyhogy semmi jel nem mutatott erre. A doki szerint nagyon valószínű, hogy kromoszómahiba lehetett, mert elvileg nagyon erősen be volt ágyazódva a méhbe, szóval nem a tapadással volt a baj. Valószínűleg beteg lett volna a babóca. Kedden már kórházba is mentem és megvolt a műtét szerdán. Most itthon pihizek még egy hétig. Lelkileg eléggé megviselt a dolog, de nem adom fel, amint megjön a menstruációm (6-8 hét múlva) megint ekezdünk próbálkozni.
Párom végig mellettem volt, nagyon megerősítette a kapcsolatunkat ez a dolog.
Mindenkinek kívánom, hogy minden rendben legyen a babával, vigyázzatok magatokra, pihenjetek sokat, ne idegeskedjetek.

Puszi: Lei
lei
 
 



Lei: nagyon sajnálom én is,hát ez borzasztó!!! :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Kívánok neked és párodnak sok sok kitartást,és minden jót a továbbiakban,és remélem mihamarabb lesz egy egészséges kisbabátok! :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Lei :cry: :cry: :cry:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?