Új privát üzeneted érkezett!

Zsibima!!
Köszönjük szépen!De télleg nem vagy vén!!!!!

Vera!
Csak explorerel jön be az oldal,tele van flashel...

Ollem!
Akkor te is a friss házasok körébe tartozol :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Ma voltam tarkóredőmérésen!minden rendben volt!

CRL:58.3mm

Az adatok szerint nem 11+4hetes vagyok,hanem 12+4!

Ez miatt szülésidőpontja előrébba hozzva ápr.13-ról, ápr.9re!

Csöppke:
Én is LH tesztett használtam a ciklus 11.napján voltunk együtt,másnap pozítívat jelzett a teszt,de utána már nem voltunk együtt!A baba a méretei alapján mégis egy héttel nagyobb ami elvileg nem lehetséges mert a 11. nap elött sem voltunk együtt! :lol: :lol:

KépKép
KépKép
nicci
 
 


Nicci!

Ez érdekes...Alig várom h kiderüljön h az én babám mekkora...De ezek szerint felsleges számolgatni a heteket.... :lol:

annus11
 
 

 
 

Annus, bejön az mozzilával is :)

Tényleg felesleges, Kata majdnem 3 héttel volt kisebb végig, 8 hetesen még nem volt szívhang....

Mégis a 40. héten (39+3) született a mensi szerint 3350g-al :) Pedig akkor az Uh szerint csak 36 hetes volt :)
Mondjuk csak 50 cm-el született :)



Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Na .. itt vannak a 12 hets fotóim .. :D :D
A videoról próbálta elcsípni 1-2 jobb mozdulatot a Drágaságtól :)
Remélem látjátok mi micsoda :lol: :lol:

Kép integetős 12 hetes Babuci

Kép nyugodt 12 hetes Babuci

Kép 4,3 cm-es Babuci :D

Ő a mi gyönyörűségünk :D :D :D
Itt a mértei alapján 11 hetes és 3 napos .. pontosan annyi, mint a vonalzómon volt :)
Így nálam egyelőre marad az április 13-ai születés ..
Bár a doki már mondott nekem április 19-et is .. :shock:

Kép
szösszenet
 
 



Mary és Annus- köszi :D !

Nekem 14 éve a lányommal azt mondták hatalmas baba lesz, (mondjuk lehet hogy a súlyomból indultak ki, mert 30 kg-ot híztam) uh. még utolsó napon is, erre megszületett 3 kilóval 48 centivel 40+1 napon :D (és 100 % volt a fogantatás napja, mivel egyetlen védekezés nélküli nap volt)
Szerintem ő volt a legkisebb gyerek a kórházban. De tök mindegy melyik héten milyen nagyságot mondanak az orvosok, a lényeg, amikor megszületik: egészséges és üvölt :D
Vendég
 


Szösszenet- nagyon szép!!! Gratulálok, háát persze látom mi micsoda :D
Vendég
 


Zsibima - Persze... a rutinos anyukáktól elvárás, hogy lássák mi micsoda :lol: :lol:

Nekem annyira hihetetlen ez az egész .. csoda ez a kis lény a pocimban :)
Tegnap óta sugárzom .. annyira feltöltött a rugkapálása, hogy őrület :D
Mindenkinek hasonló élményeket kívánok!!!!! :D

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a 12. heti Uh-n. Minden eredmény oké, szívműködés jó, jó helyen tapad, a gyomorban és a belekben folyadék nem volt látható abban a pillanatban. És a lényeg a mérete: CRL 49mm. A gép szerint 11 hét 5 nap.
A hányinger és a hányás kezd elmúlni, most talpig náthás vagyok és kúrálom magam. Jelen állás szerint -3 kg-nál tartok.
A táblázatba az életkorom: 33 év

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Zsuzsa, honnan ismerlek én téged? Már a nick-neved is ismerős volt, de a gyerekek nevei meg pláne...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Szösszenet- dehogy vagyok rutinos (akkor lehet hogy nem is lennék itt) olyan régen voltam terhes, hogy ez majdnem olyan mintha először lennék, de ez a jó benne!! :D De azért tényleg látom nagyjából a babódnak milye hol van! :D

Kerekes-gratulálok a jó eredményekhez, ezután már biztos nem fogsz fogyni, hanem kezdesz gömbölyödni. Az előző babáknál is így volt, vagy csak most??
Vendég
 


Szösszenet!!!

Tök jók az uh-s képeid.... :lol: :lol: :lol:
Ilyen nagy már 12 hetesen??? :shock: Nem gondoltam volna.....
Én tényleg nagyon kezdő vagyok......
Én 10.hét 4. nap megyek dokihoz.....Akkor kb így fogom látni az én babámat is??? Vagy nagyon sokat számít az egy hét????
Milyen papírra nyomtatják az uh-s képeket??? Mert ha akkor sem lesz benne papír, akkor viszek magammal. Nyomtassa arra....
De milyet vigyek???? :roll:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Eperke!!!

Mi is amióta babán gondolkodunk a párommal, Boglárkát szeretnénk.
Összebeszéltünk?????
:lol: :lol: :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Szép név a Boglárka! Én is B betüset szeretnék, ha lány lesz. :)
Vendég
 


Mary - Nekem egy képet nyomtattak csak sima fényes papírra, amin nem látszik semmi ... :?
Vigyél magaddal video-kazettát, mert elvileg sok helyen fel tudják venni az egész uh-t. Mi vittünk, és 2000Ft-ba került, és felvették.
A video-felvételről tudtam lefotózni ezeket a képeket, amin szépen látszik a Babuci :)
A könyvem szerint a baba a 8. héten kb 2,5 centi .. nah, nekem a 7. hét környékén az 1 centit sem érte el ..
Most behozta magát .. 11,5 hetesen 4,3 cm normális. 12 hetesen 6 cm-t ír .. Nah, ezekből számolgasd ki, 10 hetesen kb. mekkora lesz :D
Ha nem mozog a babuci (mert barátnőmnek nem rugdalózott, mint nekünk) .. kérd meg a dokit, hogy köhöghess, vagy megnyomkodhasd a pocid .. attól fölkel :) :lol:

Zsibima - Nálam azért rutinosabb vagy :lol: De elhiszem, hogy minden baba egy új élmény!!

Zsuzsa - Majdnem egyforma méretűek a babáink :D Gratulálok neked is az eredményekhez!

Nicci - Akkor nem egy napra leszünk kiírva?? :) Belehúztál .. vagy a Babó húzott bele a növekedésbe? :lol:

Kép
szösszenet
 
 


Zsibima!!!

A Boglárka tényleg szép....
Ha lenne még egy lány, Gréta lenne.
És ha fiú lesz, akkor Dávid.

Szösszenet!!!

Köszike az infókat!!!! :lol:
a videófelvételt kétlem....Majd esetleg megkérdezem,és következőre beiktatom. Bár nem tudom, hogy mikor lesz a következő..... :roll:
Akkor sima fotópapír jó lesz, ugye???

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


[quote="ollem"]a írta:ollem videófelvételt kétlem....Majd esetleg megkérdezem,és következőre beiktatom. Bár nem tudom, hogy mikor lesz a következő..... :roll:
Akkor sima fotópapír jó lesz, ugye???

Sima fotópapír tuti jó a gépbe!!! :)
De azért vigyél kazit .. hátha lehet, és akkor nagyon nagy élmény otthon újra megnézni ;)
Vagy hívd fel őket előtte, és kérdezz rá! Mert valamilyen formában mindenhol tudják rögzíteni!!! Ez a magyar egészségügy .. itt kérdezni kell mindent .. meg kérni .. járni csak úgy semmi nem jár :?
Én szerencsés vagyok ezzel a rendelővel .. itt nagyon édesek! :)

Kép
szösszenet
 
 


Szösszenet!

Fotópapírt viszek, de......kazit.....na jó utánakérdezek....
Igazából nagyon szeretném megmutatni már itthon, hogy ki van a pocimban..... :lol:
Apukám még mindig nem tudja........nincs bátorságom felhívni............... :(

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Hú, mennyit írtatok :shock: Nemgíőzök visszaolvasni. :D

ollem, miért nincs bátorságod felhívni apukádat? Nem fog neki örülni? Vagy miért?

kerekes, szuper hogy minden rendben volt UH-n! :D

szösszenet, jó olvasni a soraidat, árad belőlük a határtalan boldogság :D :wink:
És szuperjók a képek!!!

Írjátok itt a baba méreteket: én csak azért aggódom a kis méret miatt, mert ELVILEG, a szakirodalom szerint az első 12 hétben ugyanúgy nőnek a babák, ugyanakkorára (néhány ml eltéréssel max), de minél korábban nézik, annál pontosabban stimmelnie kellene az átlaghoz. Aztán a 10-12 hét után már lehetnek akár egész nagy eltérések is.

De ma már megnyugtattam magam, nem lehet baj, tökéletesen jól van a mi kis Csöpkebabánk :D A bátyja minden nap ad neki jóéjtpuszit, bár nem érti miről hadoválok, amikor valami babát emlegetek a hasamban. :lol:

nicci, tényleg érdekes hogy nagyobb a baba, de ez csak jó. :) Na itt már megdől a minden baba egyformán nől az elején elmélet. :)

Most megyünk vacsizni, de kicsit később visszajövök, és kiválogatom a hsz-ek közül ami a táblába való, és beírom.

Szép estét :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Csöppke!!!

Apukám nem tudom, hogy örülne-e neki.....
Biztosan azt mondaná, mint az esküvőre....Nem korai még????
Ahhoz képest ő bőgött a legjobban.
egyébként nem találkozunk sűrűn. Ő Szentendrén lakik. Én is ott laktam életem első 11 évében, aztán válás után eljöttünk Komárom-Esztergom megyébe.
Szóval nem tudom............ :(

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem,
az előző terhességemnél mi is féltünk. 21 éves voltam akkor. Rögtön azt kérdezte hogy mi lesz a sulival (még fősulira járok), meg hogy nem korai e? :) De aztán elfogadta hogy felnőtt emberek vazyunk, és így döntöttünk.:) Nagyon örült neki végül, végigaggódta velóünk a pocakos hónapokat, és most is imádja az unokáját. Már kérdezgeti mikor jön a következő. :D
Még nem mondtuk el nekik, majd csak miután hallottuk dobogni Csöppkebabánk szívét. :wink:

Szóval nyugi, még ha először váratlanul is éri, hamar bebarátkozik a gondolattal :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Ollem!
Szerintem se aggódj!
Lehet h először kicsit sok lesz neki,de ezzel ne törődj.Majd rájön h mekkora boldogság egy kisunoka :wink:

annus11
 
 


Megpróbálok feldobni egy táblát.

Kép

Szerettem volna felülre képeket, stb, de akkor nem tudnám ide feltölteni a nagy mérete miatt. Azért az adatok benne vannak :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok csajok!

Megcsináltam az áprilisi táblát .. ezt szívesen vezetem is :)
Csöpke, te nem viszed a májust? És akkor kicsit könnyebb lenne ... mert így rengeteg az adat egyszerre. És akkor az áprilisiak írhatnák nekem priviben az adatokat (mert nem mindig van időm mindent visszaolvasni) .. a májusiak meg Csöpkének .. ha neki is jó így.
Mit szóltok?
Aztán ha valaki kedvet kap, gyártson bátran táblát ... szépeket.. :D
CSak ez a méret-korlát eléggé betesz .. mert így biztos nem lesz egyik sem szépen olvasható :(

Kép tábla - április

Kép
szösszenet
 
 


Na - pont itt van Csöpke :D
Szép lett a tábla :)

Kép
szösszenet
 
 


Tudjátok
Csöppke, Annus11!!!
Én vagyok a legkisebb testvér. Hárman vagyunk testvérek. Nővéremnek már van három gyereke: 14,12,6 évesek.
bátyámnak is van egy 4 éves.
Én vagyok a kicsi....Anyukám későn szült, nem voltam betervezve....35 éves volt....
szóval úgy érzem, hogy én maradtam a picike....
De mivel már férjnél is vagyok, gondolhatják, hogy felnőttem, nem???
És nővéremnek az első 19 éves korában jött.... :lol:
Úgyhogy én 23 leszek, amikor szülök!!! :lol: :lol: :lol:
Anyukám nővéremet 22 évesen szülte....úgyhogy én leszek a "legöregebb" anyuka....Mert bátyáméknál is 18 volt a felesége amikor jött a baba.
Majd meglátom, hogy mit szól hozzá.....
Lehet, hogy képeslapon közlöm....???!!!!
Jó ötlet????????

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Szépek a táblák!!!!
Ügyik vagytok!!!!!!!!! :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Szösszenet, szép a táblád :) ahogy nézem viszont májusiak nem sokan vannak, én pl szinte tuti, hogy átcsúszok a júniusiakhoz.. De ha kell akkor csinálok egy külön májusi táblát, aztán majd átadom valakinek.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


ollem, szerintem személyesen jobb :) Mondjuk egy uh fotóval... a képeslap ilyen fontos hír közlésére szerint nem tól jó, olyan személytelen.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 



Csöppke!!!
Feltéve ha kapok uh-s képet..... :( :( :cry: :cry:
Kétszer voltam, kétszer nem kaptam.... :cry: :cry: :cry:
Október végén november elején megyünk Szentendrére, úgyhogy akkor találkozunk. Szerinted akkor jó lesz??? Nem késő bejelenteni a hírt??????

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mary - Miért nem hívod fel? Szerintem nagyon örülne .. minden apuka boldog, ha a lánya az!!! :)
Én is csinálom még az egyetemet, és férjnél vagyok .. de nem volt ebből gond. Tudja, hogy én döntöm el, hogyan csinálom a dolgokat, hogyan élem az életem :)
A 9. héten vagy .. szerintem jelentsd be neki :)

Kép
szösszenet
 
 


Hát nem tudom, hogy mit kell ilyenkor mondani......
Azt hiszem, hogy "nyuszi" vagyok......

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem, kibírod addig?? Szerintem is inkább hívd fel akkor :) :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Lányok én mentem aludni, hozzábújok édes férjecskémhez és végre alszok.......... :lol:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁLLLLLMMMMMOOOOOOOOOOS VAAAGYOK!!!!
NAAAAGYOOON!!!!
Jó éjt mindenkinek!!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Lányok. Meglátom hogy mennyi bátorságom lesz , és mikor???

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Szia apa, nagy hírünk van, 8 hónap múlva nagypapa leszel :) :) Ennyi :) Biztos nagyon boldog lesz.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


jóéjt ollem :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 



[quote="csöppke"][ írta:csöppkecolor=green]Szösszenet, szép a táblád :) ahogy nézem viszont májusiak nem sokan vannak, én pl szinte tuti, hogy átcsúszok a júniusiakhoz.. De ha kell akkor csinálok egy külön májusi táblát, aztán majd átadom valakinek.[/color]

Szerintem még fognak jönni májusiak bőven .. :D :lol:
Érdemes lenne kettészedni a táblát .. mert átláthatatlan lesz. De pl. a tied így egyben is jól néz ki :D Úgyhogy nekem igazából mindegy, hogy vezetjük .. ;)
Te biztos, hogy kicsúszol? Hogy számoltad, mikorra kalkuláltad a szülést kb.?

Kép
szösszenet
 
 


[quote="csöppke"][ írta:csöppkecolor=green]Szia apa, nagy hírünk van, 8 hónap múlva nagypapa leszel :) :) Ennyi :) Biztos nagyon boldog lesz. [/color]

Szerintem sem kell ezt túldramatizálni .. elvégre ez egy örömhír!!!! Boldogan, sugárzóan kell elmondani .. és legfőképpen büszkén!
Mary, szerintem olyanon kattogsz, amin nem szabadna! :) Megkönnyebbülnél, ha elmondanád neki!

Kép
szösszenet
 
 


Májusiak táblája :)

Kép

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Szösszenet, mensi szerint május 25 vagyok, de ha netán egy héttel elcsúszok az már június. Tudom, max egy két nap, de sok fórumra járok, és tudom milyen rossz utolsónak szülni a csapatban. :D Amikor már mindenki túlvan rajta csak Te vagy egyben :D A júniusiaknál viszont az elsők között leszek :D

De ez még a jövő zenéje, jól érzem itt magam, nem szívesen állnék odébb ;) Nőjél nagyra Csöpkebaba :lol:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Figyu .. az én babám 1.5 héttel volt az elején lemaradva a vonalzóhoz, a mensitől számolt mérethez/korhoz képest ..
Na és most .. most pontosan akkora, mint lennie kell :)
Szóval simán lehet, hogy május 25 lesz az :D ;)

Amúgy írtam privit :)

Kép
szösszenet
 
 


Válasz ment :)

Igen, majd meglátjuk. Amúgy a fiammal április elejére voltam anno kiírva és március közepén született, úgyhogy semmi sem szentírás. :wink:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Csöpke- légyszíves írd be a táblázatba mindenképpen a testvért: Bernadettet, hiszen ő az én büszkeségem. :D Na meg hogy Uzsoki kórház. Köszönöm!!!

Képzeljétek tegnap a párom megmondta a szüleinek a nagy hírt!
Tudni kell, hogy beszélő viszonyban sem vagyok velük augusztus óta, pedig egy telken lakunk... Az apósom kezet emelt rám!! Utálom őket! Na tegnap egy üveg bor kíséretében átment hozzájuk az én drágám, az apósom sírva fakadt, annyira örült, az anyósom egy szívtelen dög, csak kerekítgette a szemét. (egyébként pont amiatt vesztem össze vele, hogy azt híresztelte rengeteg embernek, hogy én nem esem teherbe és a fia nem is akar tőlem gyereket) Pedig 8 éve együtt vagyunk és a babakérdés a páromnak sokkal fonosabb volt, mivel neki még nincs gyereke!
És ezek után rögtön megfogant a baba, tudta hogy neki kell "megvédenie" az anyukáját a csúnya rágalmaktól! :D :D

Nem hiszem hogy a baba miatt újra jó viszony lesz köztünk, nagyon megbántottak. Lehet, hogy rosszindulatú vagyok, de jó érzéssel tölt el, hogy itt fognak tobzódni az ajtóm előtt, hogy kiengeszteljenek valahogy, hogy láthassák az első unokájukat!

Én a családomnak rögtön megmondtam a hírt, a legjobban a 79 éves dédi örült, de hát őt szeretem a legjobban!

Ollem- minél előbb mond el a jó hírt apukádnak, meglátod mennyire fog örülni!

Szép jó reggelt mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok:)
Igen,tudom,hogy ezer éve nem voltam itt,de lelkiismeretesen végigolvastam a lemaradást.
Gratula az újaknak:)
szerdán voltam dokinál.Az uh szerint 10 hetes és 2 napos állapotos vagyok,a CRL pedig 29,6mm.És képzeljétek,úgy kapálódzott a kis kezével...odavoltam a boldogságtól.
Okt10-re vagyok kiírva a 12 hetes uh vizsgálatra.Nagyon izgulok,hogy minden ok legyen,és akkor szétkürtölöm a világnak,hogy babánk lesz.Úgy tervezem,hogy akkor elviszem férjecskét is,hogy megnézze mit hoztunk össze :D
A kórházzal kapcsolatban úgy döntöttem,hogy Szeged.
Valaki mondta,hogy ő is Szegeden szül.Ki volt az?Orvos kellene nekem.

Ollem!
Ne izgulj,biztosan örülni fog apud az unokának.
Én a következő taktikát választottam:Eléjük tettem a 7 hetes uh képet,és megkérdeztem,hogy látják e ezt a pontot.Amikor mondták hogy igen,akkor közöltem,hogy az a pont,PONT az unokájuk :D Mindenki örült velünk együtt.

Kicsit hosszú voltam.
szibi
 
 


Jó reggelt!

zsibima, beírtam:)

Többi májusi kismama merre jár??

szibi, gratula a jó UH eredményekhez, szép nagy a babád :)

Most ennyi, később még jövök.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!
Szösszenet gratula a képekhez, nagyon izgi ez az egész.
Én jövő héten pénteken megyek a 12. heti Uh-ra. Már megörülők úgy várom. Sajna most ritkábban van időm netezni, azért majd igyekszem. Lei és Lexi is nagyon eltüntek! Hahó lányok hol vagytok :?:
Tudom hogy még a baba mozgást enm érezzük, de én valamit néha akkor is érzek a pociba, olnyan mintha végig simitanák, néha meg mintha enyhén zsibbadna, nagyon érdekes, előtte ilyet még nem éreztem.

Anyóssal (akit imádok) vettünk a héten sztreccs anyagot, anyum pedig varrónő, át fogja alakítani a régi naciaim (amit nem sajnálok) kismamanacivá. Megmondom őszintén, nem vagyok hajlandó 10000 Ft-ot fizetni kismamanadrágra ( amiknek nem is olyan jó anyaga van). Így 500 Ft/naci megúszom. Felsőket viszont kell vennem, főleg fenék aljáig leérőset, most arra vagyok rákattanva. Wgy ismerős a múlt nap rámszolt, hogy forduljak csak oldalra, és megkérdezte Csak neeem :?: :D , hát de, mondtam. Tökre jó érzés volt, bár ez még nem manócska dícsősége, inkább a puffadás, de akkor is :lol:

Szép napot mindenkinek :)

Kép
mutyurka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?