Új privát üzeneted érkezett!

Na végre!!! Nincs hozzászólás a témában, hát így nem is lesz, miért mindig ezzel a topikkal van a gond?? :x

Pandus! :)
Nem kaptam fotót, akkor eszembe se jutott, csak órák múlva a vizsglat után, hogy ó, nem kaptam képet!! Legközelebb addig le nem szállok az ágyról, még nem kapok egy fotót!!! :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok

Fendike:
Ezzel én is igy vagyok. A 12. hétig szinte hetente kéthetente láttam a babát Uh-n. Most meg már 5 hete nem láttam. Már alig várom már hogy jövőhét csütörtök legyen. Szuper hogy már jobban vagy.

Lányok még nekem sem volt méhnyak vizygálatom pedig 17.héten vagyok. Csak UH-val nézett a dokim.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi, akkor kérd meg, engem 4 hetente vizsgál.
Ja, engem is uhuztak állandóan a 12. hétig mondván, nehogy baj legyen és lásson a doki, most meg...a 23. hét óta semmi egészen a 30. hétig amikor megyünk 4dre Hajdu drnőhöz....
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Tegnap felhívtam este az orvost. Azt mondta, hogy a külső méhszáj van 1,5 cm-re nyitva, amúgy 3 cm, ebből 1,5 cm nyitott.
A kiskönyvbe 2200-at írt 2 felkiáltójellel, és aláhúzta. Ez nagyon rossz??? Kicsit sem járkálhatok a lakásban sem? Mit csináljak???

Kép
Kép
gömböcske
 
 


gömböcske írta:Ez nagyon rossz??? Kicsit sem járkálhatok a lakásban sem? Mit csináljak???

nem túl jó.
feküdj, és kérdezz rá azért a méhszájzáróra, hogy neki mi a véleménye róla.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah, és nem tudom, mikorra rendelt vissza, de én 2 hét múlva ránézetnék.
hüvelykenetet vett le?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hát szuper, tegnap voltam dokinál, az ítélet: minden reggel egy szem dopegyt. Na eddig, 135/70 volt a vérnyomásom, most reggel bevettem és 2 órával később 140/81...ilyen magas nem volt, most mi a fene van???A vérnyomi csökkentő nekem növeli????
Vendég
 


Hali lanyok,
na vegre hogy beengedett ez a szemet rendszer :twisted:

Donika,
elkuldtem ujra pu-ben az adataim az iwiwhez nem tudom hetfon miert nem kaptad meg :shock: Szuper hogy minden rendben volt a vizsgalaton :lol:

Pandacska,
egyszeruen nem engedi a rendszer hogy pu-t kuldjek neked azt irja ilyen felhasznalo nincs :shock: :shock: Esetleg elkuldened akkr a te adataid es majd en jellolek teged? :lol:

Gombocske,mindenkepp kerdezz ra a dokira hogy szabad e felkelned.Azert fura hogy ezt nem mondta...

Orsi,
all meg az ajanlatod hogy felteszed nekem a pocakkepet?Arra a cimre kuldhetem ami a profilodban van?A webshop jo otlet :lol: en is bekukkantok majd :lol:

Fendike,
orulok hogy mar jobban vagy..Szedsz valamilyen vitamint?Szerintem ilyen betegseg utan nem art egy kicsit feltolteni a szervezetet..

Lafi,
ne izgulj azert kell egy kis ido mig hat a gyogyszer es lehet nem csak egy tabletta..Nyugalom :lol:

Nyuszi,
jol vagy :lol: ?

Mi hetfon este voltunk a korhazban ahol a dokim dolgozik es nagyon cuki volt mert szemlyesen korbevezetett minket mindent megmutatott elmagyarazott stb..Nagyon szuper minden igy ezt a korhazat valasztjuk foleg hogy egy ugrasra van.Es szerveznek kulonbozo elokeszito kurzusokat stb is.. :lol: Azert a szuloszoba es a vajudot latni Huhh hat furi erzes volt :lol:
Ja es megvannak a vereredmenyeim is minden ok toxopalzma meg mindig negativ igy kulonosen oda kell figyelnem mit eszek es havonta vervetel. A down szindroma arany pedig 1:950 hez azt mondta ez is teljesen rendben :lol:

Kép
petitpois
 
 


petitpois írta:Orsi,
all meg az ajanlatod hogy felteszed nekem a pocakkepet?Arra a cimre kuldhetem ami a profilodban van?A webshop jo otlet :lol: en is bekukkantok majd :lol:


persze, dobd át!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


szia Orsi!

igen, 2 hét múlvára visszarendelt. Kenetet nem vett. Azt mondta, hogy ágynyugalom kell, de úgy vettem ki a szavaiból, hogy kicsit azért felkelhetek.
A 2200-ból a 2. kettes mit jelent? Azt írtad, hogy 1 vagy 0 lehet a 2. szám.

Lehet, hogy nem megyek az istenhegyire, mert amennyit csak lehet, inkább itthon pihenek. Az én dokim is meg tudja csinálni a genetikai UH-t, a többi vizsgálatot meg már megcsináltattam az istenhegyin, és megnyugtató az eredmény.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Gömböcske :D
van ahol úgy írják, hogy mennyire van nyitva, tehát a 2 az 2cm-t jelent eben az esetben.
vagyis
2200
2: 2 cm hosszú méhnyak
2: külső méhszáj 2 cmre nyitva
0: nyakcsatorna zárt
0: belső méhszáj zárt

ha nem vett kenetet hogya zárja ki a fertőzést??? azt lehet, hogy kezelni kéne!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok

Lafi:
A következő doki látogatáskor megkérdezem. Biztos a stressz miatt volt magasabb a vérnyomid. Nyugi.

Gömböcske:
Miután még elég sok van hátra ezért szerintem szigorú fekvés. Csak akkor és annyit kelljél fel amennyit nagyon muszály mert szerintem be fog fektettni ha tovább nyilsz.

Petitpois:
Köszi jól vagyunk. Gratula a jó eredményeidhez. Ez jó hír. Hát nekem is volt már eszrmbe hogy megnézem a szülőszobát.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Orsi,
ment emilke elore is koszi :lol:

Donika,
azt hiszem megtalaltalak iwiwen legalabbis remelem hogy te vagy az :lol:

Kép
petitpois
 
 


Na, mindig ez a topik hal meg...

Köszi mindenkinek, valszeg szuper kis gyomorvírusom van, mindig másképp jelentkezik, széntablettát szedek, mostmár nagyobb mennyiségben.
Védőnő jól megnyugtatott, mondta hogy ilyenkor a baba sincs túl jól!!!! :oops: Szuper!!!!!!

Hívott ma egy doki az istenhegyiről, gondolom Bernárd odaszólt és ezért.
Nagyon aranyos volt, teljesen megnyugtatott, hogy ez a HCG szint nem vészes, az lenne rosszabb ha sok lenne és a másik hormonértékem teljesen jó, ne izguljak. A MoM érték meg egy összetett dolog és ne próbáljam külön analizálgatni.
A négyes tesztre meg azt mondta, hogy nem indokolt, ha akarom lehet, de ez teljesen negatív, alacsonyak az értékek, minden rendben.
Csak a genetikai UH-ra menjek majd, de szerinte ez a baba teljesen jól van... :D

Gömböcske,
hát sztem a kontrollig feküdj minél többet, aztán talán okosabb leszel... :roll:

Petitpois,
hát hogy mennyire vagyok jobban, nem tudom már nem rohangálok állandóan wc-re viszont iszonyú hascsikarásaim vannak, ami elég ijesztő
vitamint most pár napja nem szedek, de fogom újra ha már a hasam jobb
hát gondolom, hogy furi lehetett látni, hogy hol fogsz majd vajúdni... :oops: :D

Lafi,
gondolom ingadozik amíg be nem áll, sztem várj pár napot

Nekem 4 hetente nézi a dokim, hogy zárt-e a méhszáj, ez a normális sztem!!?!?!!!

Kép
fendike
 
 


ígértem, hogy beírom a helyeket ahol vásárolni szoktam a neten.
írme:

http://www.gyerekbutik.hu/
http://www.gportal.hu/portal/babaruci/
http://www.angolruci.hu/

innen sokat: http://www.gyesbarat.hu/
ezek meg új rucik csak: http://www.babaruha.com/

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


petitpois pocakja

(bár a sajátom sem kisebb ennél... hajjajajajajajajajjjjjjj)




Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Petitpois,
cuki, estére kb. nekem is ekkora...
bár most kicsit lement a sok hasmenéstől, fogytam is 1kg-ot, rámfért :D

Kép
fendike
 
 


Orsi,
nagyon koszi :lol: Hogy ez nekem miert nem ment :shock: :shock:

Kép
petitpois
 
 


én sem értem, mert simán megette elsőre :)

a melléklet feltöltéssel csináltad te is, ugye???

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Petitpois! :D
Igen, eltaláltad, visszajeleztem! Nagyon ari a pocid, olyan fiúsnak vélem! :lol: (mintha nagy tapasztalatom lenne a dologban) :D
Örülök, hogy nálad is minden rendben, ez a legfontosabb! Híztál már? Nálatok a "védőnői rendszer" hogy működik?

Gömböcske! :)
Akkor szigorúan feküdni kell, sajnálom, az tényleg nem túl jól! :( Hátha mégis összébb húzódna! Szoktál agykontrollozni, szerintem igazán hasznos tud lenni!

Na mi megjártuk a Kardiológiai Intézetet! 9:30-ra volt időpontunk, és délután 2-kor kerültem be, na ez nem semmi! De szerencsére jó híreket kaptunk, a főorvosnő alaposan megvizsgálta a baba szívét, és mindent rendben talált! Ennek nagyon örülök, nagy kő esett le a szívemről!!! Egyébként egész kulturált hely, tiszta, stb., és rengeteg a beteg gyerek, annyira sajnáltam őket!!! :cry: Szerintem kevesen mennek el terhesen szív uh-ra, pedig sok betegséget megelőzhetnének! Azt mondta a dokinő, hogy október végén még 1x menjek el, és nézzük meg újból. Remélem akkor is minden a legnagyobb rendben lesz! :wink:

Fendike! :)
Szegénykém, vinné már el a macska azt a fránya betegséget, hess, hess!!! Orvosnál voltál egyébként? Mert a védőnő, az "csak" védőnő!
Annak viszont örülök, hogy a babával minden ok, azért most biztos megnyugodtál! :D

Lafi! :)
Remélem teljesn beáll a vérnyomid a napi 1 szem gyógyival, azt azért ki lehet bírni! Egyébként, hogy vagy, meddig dolgozol még?

Nyuszi! :D
Szuper, hogy nálatok is minden ok, még mindig sokat mocorog a picurka?

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!
Orsi!
Adott kúpot, amit a patikában csináltak meg, és minden este 1-et kell bedugni. Gondolom gomba és baktérium ölő anyag van benne.

Petitpois! Gratulálok a jó eredményedhez! Szép gömbölyű a pocid.

A kisbabám olyan kis drága, inkább kibírom a fekvést 5 hónapig, csak nehogy baj történjen. Drukkoljatok légyszi!!!!

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Lafi,
És ezt most már végig kell szedned?

A nagyon alacsony vérnyomás probléma egy terhességnél?
Vendég
 


pandácska* írta:A nagyon alacsony vérnyomás probléma egy terhességnél?

ha nem okoz gondot, akkor nem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
Hát gondról nem tudok legalábbis eddig nem mondtak semmit és jól vagyok igaz néha kicsit lelassulok mint egy csiga. Amúgy 80/60. Köszönöm!
Vendég
 


pandácska* írta:Orsi,
Hát gondról nem tudok legalábbis eddig nem mondtak semmit és jól vagyok igaz néha kicsit lelassulok mint egy csiga. Amúgy 80/60. Köszönöm!

nem ők mondják a gondot, hanem te érzed :lol: :lol:
az alacsony vérnyomás ájulást tud pl. okozni, nekem is az kb. annyi mint a tied, de semmi problémát nem okoz.
amúgy mondhatom neked is a kávét... de szerintem felesleges az emelésre játszani.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Gömböcske!
Pihenjél nekem! :lol:
Kérd meg apát,hogy szórakoztasson titeket.


Nyuszika!
Jöttök a talira ugye?Csak a két fiú lesz?


Lafi!Neked nem jön a párod?

Petipois!Milyen volt a szülőszobai élmény?

Icsilya!
Jok az oldalak amiket feltettél,megnéztem.Lili baba?Fiuk?Kényeztetik a hugit?



Pandus?Ti már mindent megvettetek?Nagyon szép lesz a gyerekszoba!Babázol ezerrel?


Donika!Neked a doki mondta hogy menni kell szív uh-ra?Ezt én is kérhetem a dokimtól?
csak a szívét nézték?

Fendike! :lol: :lol: :lol:

Lányok!Alig ismerek valakit,ha lehet felvennélek titeket iwiwen,mire lesz a tali,addigra megismerjelek látásbol titeket.
Én személyesen még senkivel sem találkoztam.


Szép napot nektek.
csiperke
 
 


Csiperke! :D
Nekem a 10. héten vastag volt a nyaki redő, bár a 12. heti genetikai uh-án jó volt, azért a Hajdú drnő javasolta, hogy menjek el szív uh-ra a 18-20. héten. Bárki elmehet, ha gondolod priviben elküldöm a drnő nevét, és elérhetőséget! De tényleg nekem javasolták! Mondjuk, ha a köv. terhességemnél nem lesz semmi gond, akkor is el fogok menni!! Engem nyugodtan belejölhetsz.
Én is csak Harcikát ismerem személyesen. Ha megyek a talira, akkor a férjem felvisz, de vmelyik haverjához elmegy, mert ha ott van velem, csak nyűgösködne, Mikor indulunk már? Szóval megleszek nélküle! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Donika privi megy!
csiperke
 
 


Csajok, engem is felvehettek, Pandus ismerősei között vagyok, dr. T-L F monogrammal!
Vendég
 


Hát aztat nem tudom, jön-é a párom, majd rákérdezek....attól függ mennyire nyűgös.
Vendég
 


Csiperke,
Semmit nem vettünk csak a szobát csináltuk meg. A baba dolgait kiságy babakocsi ruhák stb majd novemberben decemberben szerezzük be, de a szobát hidegben nem jó megcsinálni mert szellőznie is kell festés után.
Vendég
 


Hát én most megyek a körzetihez, csak nem jobb a gyomrom, olyan hascsikarásaim vannak, hogy majd megszülök a wc-n.
Ez nem lenne baj, de annyira szar érzés, hogy közben meg ott a baba és mi lehet vele...??

Donika,
örülök, hogy minden rendben a pici szívvel :D
azt a dokit aki szinte abortuszra ítélt tényleg kinyírnám, hihetetlen, hogy milyen emberek vannak. :x

Csiperke,
nekem is jöhet privi! :D
Az én férjem sem bírná, így is túl sok neki a téma, amikor a fórumról beszélek egyértelműen átvált szelektív hallásra.. :D

Pandus,
babázol????
Nagyon édi Réka baba???
Nekem is rohadt alacsony a vérnyomásom, ha nincs bajod, ne izgulj! Nálad lehet, hogy csökkent a terhességgel, ez elég jellemző.

Kép
fendike
 
 


Fendike,
Nem a terhességtől nekem mindig is ilyen alacsony volt.
Majd írjál doki után ez tuti valami vírus az unokahugomnak is hasmenése van és szegénykém hányt is :( azért most már jó pár napja tart nálad ltuti nagyon rossz lehet.
Vendég
 


Fendike! :D
Köszi! Nekem is az a véleményem a szemét régi dokimról, mint neked! Képzeld egyik ismerősömnek 17 hetesen ugyenezt mondta szóról szóra, mert nem lett jó az afp-je, és áprilisban egészséges kislányuk született!!
Ez jó, szelektív hallás, akárcsak az én férjem, meghallgat, de egy idő után mintha ott se lennék!! :wink:

Remélem mond valami okosat a körzeti, és a hascsikarás is befejeződik! Majd írjál, mit mondott! De ne aggódj, erős babuci van a hasadban, és biztos minden rendben van vele!!!!

Lafi, Csiperke! :)
OK!

Kép

Kép
donika
 
 


Pandacska,
koszi a privit mar be is jeloltelek :lol:Szep nagy mar a pocid:))

Csiperke,
haaat a szuloszoba kicsit elbizonytalanitott :lol: (attol fuggetlenul nagyon otthonosan volt berendezve)
Nekem is johet a privi az iwiw miatt

Donika,
te tudsz valamit a fius pocakkal kapcsolatban mert mar tobben mondtak hogy tuti fiu lesz :lol: Meg jo hogy csak lanyneveken gondolkodtunk eddig :lol:
Nagyon orulok hogy babo szivevel minden rendben azert ez nagyon megnyugtato :lol:

Orsi,
igen en is mellekletkent probaltam feltenni ezt ki erti :shock:

Fendike,
sajnalom hogy meg mindig nem javulsz :cry: ,remelem az orvos tud adni valamit amitol hamarosan jobb lesz
Az en ferjem is beteg,faj a torka stb egesz ejjel vandorolt egyik szobabol a masikba sehol nem votl jo neki :cry:

Kép
petitpois
 
 


Donika, visszajelöltelek.
Vendég
 


Lafi,
ment jeloles :lol: Vernyomas ma?

Kép
petitpois
 
 


Petitpois, visszajelöltelek!!!vérnyomit ma nem merem mérni, megy a pörgés a hivatalban....
Vendég
 


na ahhoz képest, nem rossz 133/81...
Vendég
 


Petitpois!

üzi ment! :wink:
csiperke
 
 


Hááát, isteni élményem volt a körzetinél is.
Bemegyek a váróba n.12-kor, nővérke kérdezi, hogy mit akarok, mondom, hogy a táppénzes papíromért jöttem, de szeretnék a doktornővel is beszélni.
Erre ő, hogy hát csak ha S.O.S.
Gondoltam magamban, milyen kedves, nyilván nem fogok meghalni, de csak maradnék ha már 6. napja szenvedek ettől a hülye vírustól.

10 perc múlva hozza a papírom és közli, hogy ma már nem tudnak fogadni (5en vártak még előttem), majd nézünk másik időpontot vagy vmi, de abszolút nem érdekelte az egész.
Kezdtem rohadt ideges lenni, tudja hogy veszélyeztetett terhesség miatt vagyok kiírva (nem kell tudnia, hogy semmi bajom), ott ülök betegekkel teli rendelőben és ahelyett, hogy kb. előre venne mint kismama, közli hogy húzzak a francba.
Erre még utsó próbálkozásként mondom, hogy pár perc lenne, csak megkérdezném a doktornőtől mit szedhetek, miért nem múlik... Majd közölte, hogy akkor majd ezt a kérdésemet feltehetem neki 2óra körül, hátat fordított és becsapta az ajtó sértődötten.

Olyan rohadt ideges lettem, sírni tudtam volna, hogy lehet vki ekkora paraszt, nem tehetek arról, hogy a doktornő egy tündér, mindenkivel órákat beszél és ezért iszonyat csúszásaik vannak, amit nyilván ő szív meg...

Utána felhívtam őket telefonon még a kocsiból, hálisten a doktornő vette fel, nagyon aranyos volt, ő is mondta, hogy ez nem jó a babának, :oops: szenet kell továbbra is szednem nagyobb dózisban és szerinte elmúlik, ha nem jobb, menjek holnap és a nővérke majd behív.
Na arra kiváncsi lennék, hogy ez a hülye k... behívna... :D

Bocs, hogy ilyen hosszú lett, de tényleg nem hiszem el, hogy így lehet viselkedni!!!!

Kép
fendike
 
 


Fendike, nyugi, ez tipikus.........na meg ismerős :twisted:
Vendég
 


Fendike!
Ó, hogy rohadjon meg, biztos szar napja volt, de azért egy kismamát tényleg behívhatott volna!!!! :x Hátha holnapra már a hascsikarásod is elmúlik, és akkor csak azért telcsiznél be, hogy eszméletlen kedves az asszisztense! :? Továbbra is sok folyadékot igyál, nehogy kiszáradj!

Én sem vagyok vmi bomba formában, ugyanis tegnap elkezdett fájni a torkom, de úgy, hogy alig tudtam nyelni, ma ittam 2 liter mézes teát, facsartam grapefruitot, meg narancsot, C vitamin, de még most is fáj! :( A gyógyszerész rokonunk javasolt vmi homeopátiás gélt, még nem is hallottam a nevét, na majd holnap veszek, állítólag nagyon hatékony!

Lafi! :)
Te ne idegesítsd fel magad!!!!!! De ma tényleg jó, biztos be fog állni, csak idő kell neki!

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
akkor jobbulást neked is, van most csomó vírus, én is érzem reggelente a torkom...
tök jó, hogy nem dolgozom, mondjuk azért emberek között vagyok eleget, de szedtem csomó vitamint, gyümölcsöt és mégis elkapom ezt a szart
nem akarom elszólni, de mára sokkal jobb, már csak dacból is meggyógyulok, a hülye nővér meg mehet a francba... :D
én csak szopogatósokat tudom ajánlani, de a homeopátiás nem árthat, próbáld ki.. :roll:

Kép
fendike
 
 


Fendike,Donika

jobbulast nektek,remelem holnapra mar mindketten jobban lesztek.

Az en ferjem nem javul szegeny szenved nagyon de talan majd a hetvegen sikreul kikuralni :?

Sajnos csak hetfon tudok jonni legkozelebb,igy mindenkinek kellemes hetveget kivanok :lol:

Kép
petitpois
 
 


Sziasztok!

Lányok 3 napja ugy ég az egész torkom .Lehet hogy nagyhaja lesz babócának? Ma én is megkaptam az Istenhegyiröl a négyesteszt és az AFP eredményét írásba.

AFP szint: 49,95ng/ml 1,64 MoM
uEstriol3 szint: 1,31 ng/ml 1,02 MoM
free b-hcg szint:7,682ng/ml 0,55 MoM
inhibin-A szint: 51,86pg/ml 0,43 MoM

Down kpckázat: 1:58 000
Nyitott hátgerinc kockázat: 1:1700

Tudja valaki hogy ezeknek az értékeknek az alsó és felső határértékeit? Vagy hogy menninek kell lenni? Bár a leleten az van hogy negatív.

Petitpois: Cini pocid van!!!

Donika:
Hát nem semmi hogy annyit kellett várni. De örülök hogy minden rendben van!!!Igen még mindig hiperaktív! Hálistennek. Tegnap estétöl viszont fájogat a baloldalon a hasam alja. Ugy-hogy ma csak pihi van. Lehet hogy megártott a tegnapi ablakpucolás?
De a többi fiuval nem lenne el a párod?

Gömböcske: Drukkolunk neked ne izgulj. Csak pihizzél sokat!!!

Pandácska: Akkor te zsebbe hordod a vérnyomásod?
Hogy van a kis Réka?

Csiperke:
Igen szeretnék. Remélem nem jön közbe semmi.
Jó volna ha másnak is jönne a párja mert legalább a fiuk sem unatkoznána. Az az igazság hogy mi 200km-re lakunk Pesttöl és én nem indulok el egyedül ilyen messzire. nNa meg jogsija neki van.

Fendike:
Felháborító ahogy az aszisztens viselkedett. Szégyelheti magát!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Donika: Javulást nekedf!!

Petitpois: A férjec0skédnek is javulást kívánok. Kúráljad!!!!!!!!!!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi! :D
Változatlanul fáj a torkom :( , folytatom a C vitamin kúrát! Nekem annyit mondott a nőgyógyászom, amikor elvittem a leletem, hogy nem a számok a lényegesek, hanem a kockázatbecslés, ha ott mind a 4 negatív, akkor nincs gond, illetve még az UH, ami lényeges, ha ott is minden ok, akkor tényleg nem szabad, h baj legyen!!! :wink:
A hétvégén Egerbe készülünk barátokkal, hát nem tom.......?:roll:

Fendike! :)
Hogy vagy?

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Nyuszi, szerintem jók az értékeid, lényeg hogy negatív.
Bizonyos MoM értékeknek 1 körül kell lenniük, a hcg-nek tuti, többinél nem vagyok biztos... :roll:

Donika,
köszi, hát fájogat a pocim, olyan rossz, hogy pont a hasam és így féltem a babót, minden görcsnél beparázok... :(
De ha a torkom fájna akkor az idegesítene, végülis mindegy. :D
Strepsilst még nem próbáltál??? Itt írták, hogy az mehet, főleg a honey... :roll:
Férjemnek is fáj, csak nehogy ezt is elkapjam!!!!!! :oops:
Hát az Eger meggondolandó ha nem javulsz, de úgyis érezni fogod.
Engem erre a hülye playmate választásra cibáltak el, végig rázott a hideg meg hányingerem volt...
Ilyenkor legjobb fekve egy jó vastag pokróccal... :D

Kép
fendike
 
 


Ja, és ma van a férjem szülinapja, úgyhogy ma családdal, holnap barátokkal megyünk vacsizni.
Én majd viszek ropit és csemegézek a táskámból.... :lol:

Kép
fendike
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: