Új privát üzeneted érkezett!

Bocsi, rosszul írtam nem 2x2, hanem 3x3at :o :o :o :twisted: :twisted:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Csöpke - Ne aggódj .. az elején nekem is kisebb volt a pici a koránál. Aztán mostanra behozta magát a drága :)
Holnap teszek fel nektek 12 hetes képet ;)

Kép
szösszenet
 
 


 
 

Szösszenet: drukk a holnapi UH-hoz :D

Csöpke: szerintem sem kell aggódnod, és is azt hittem hogy ha egy hét alatt 4,5 mm-t ő, az kevés, de most már tudom hogy nem :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Vera - Tényleg :D Jajj de édes .. már csak 200 nap :lol: :lol:

Kis-Csillag
- Üdv. itt :) Jó a képed ;) Te mikorra vagy kiírva?

Valakiiiiiii - Hogy kell képet beilleszteni???

Kép
szösszenet
 
 


Kis-Csillag - Cuki vagy, de már túl vagyok az UH-n csak fáradt vagyok jó képet elcsípni a video-felvételről .. :) Már írtam ma, hogy minden nagyon rendben .. ha gondolod, olvasd vissza :) Boldogok vagyunk nagyon!!! És holnap képet is mutatok a kíváncsiskodóknak ;)

Kép
szösszenet
 
 


Szösszenet: ahogy a netes kalkulátorok mutatják, akkor április 27 (nekem meg 29én van a szülinapom :lol: :lol: )

A beíró ablak alatt "Melléklet feltöltése"

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 



Akkor bocsi :D Mostanában, úgy 5 hete olyan szétszórt és feledékeny vagyok :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kép Babuci 8 hetes :)

Köszi a segítséget Kis-Csillag!!!

Elvileg sikerült .. nézzük csak :)

Szóval, itt:
petezsák: 25,9 mm
babuci: 9,6 mm

Kép
szösszenet
 
 


harivera, elkezdtem csinálni a táblát, de valamiért nem tudom feltenni. :roll: Te hogy teszed fel ide? Milyen formátumban?

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


szösszenet, nagyon jó kép! :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 



harivera, az oké :) de melyik programban csináltad? Gondolom excel tábla, nem? Abból hogy csináltál jpg-t?

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 



Gondolom képként lehet feltenni ..
Nekem van egy elég jó programon, abban lehet szerkeszteni, vágni .. stb .. és képként elmenteni akár táblázatot is. ;)

Csöpke - Akkor átveszed? Mert gondolkoztam rajta .. de én annyit dolgozom egész nap a géppel, hogy nem volt energiám megcsinálni .. :)

Kép
szösszenet
 
 



Ha átküldöd nekem táblázatban, én szerintem át tudom rakni kép formátumba ..

Kép
szösszenet
 
 


szösszentet, az alapot megcsinálom, de a folyamatos frissítére valószínűleg nem vállalkozom fősuli és egy másfél éves örökmozgó mellett. :) Katavirág egyébként azt mondta hogy elvállalja. Persze nem nagy cucc, úgyhogy ha senki sem szeretné, akkor csinálom én. Bár ahogy látom én lassan kicsúszok a májusból. :D

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Ha valaki elárulja hogy csinálja, megcsinálom. Bosszant hogy nem sikerál. :? :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Nem csúszol ki ;) és ha kicsúszol se menj el - pár nap nem számít!!!! :D
Akkor küldd át az alapot, ha az megvan, és töltögetem én is, ha tudom ..
Jobb, ha többen csinálják, mert akkor többször látunk táblázatot ;) , nem? :lol:
Priviben elment a címem!!

Kép
szösszenet
 
 



harivera, excelben nem lehet jpg-ként menteni...ez a bajom. :?
Szösszenet, privi ment:)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Elköszönök, jóccakát mindenkinek:)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Kép Táblázat próbálkozás :)

Nah .. itt megy egy próbálkozás, amit közös erővel Csöppkével hoztunk össze.
Ő csinálta ... én próbálom megjeleníthető formába tenni .. :)

Csöppke - A tetejét le kellett vágni, mert 600*600asnál nem lehet nagyobb :(

Holnap próbálkozom táblival én is!
Lesz ez még olvashatóbb is :D

Kép
szösszenet
 
 



Sziasztok!

Nagyon jó a táblázat, de most már nem tudom nyomon követni, hogy ki csinálja :D . Megadnék én is pár adatot: életkor: 36 :( (én vagyok a legöregebb !) kórház: Uzsoki, testvér: Bernadett
Előre is köszönöm!

Kérdés- többen is írtátok, hogy 5-6 hetesen volt szívverés. Nekem hasi uh-ot csináltak kedden és kérdeztem dokibát, hogy nincs szívverés? Erre ő rámnézett furcsán és azt mondta: még nem lehet, a 7. héten kell lenni! És behívott jövő hét hétfőre uh-ra. Most idegeskedjek? Vagy bízzak abba, hogy későn ágyazódott be a drága? Már eddig is annyit idegeskedtem a korom miatt...
Vendég
 


Szöszi,

tök jó, hogy minden rendben van. Egyébként ez az UH már a tarkóredő méréses volt?
Nekem még négy napot kell aludnom :( Valahogy csak kibírom. A köhögős trükköt lehet, én is kipróbálom :)


Zsibima,

Engem picit meglep, hogy hasi UH-t csinált a dokid. Az én dokim még a 12. héten is hűvelyit csinál. Állítólag azon sokkal jobban lehet látni mindent. Szöszi is azt írta, hogy hasival is megnézték tegnap, de az nem volt annyira élvezetes mint a hüvelyi.
Ami a szívhangot illeti sok helyen olvastam, hogy a 7-8. héten lehet először hallani. Persze vannak kivételek....
Szerintem ne aggódj emiatt. Hétfőn már biztos hallani fogod te is :) :)

Kép
emi29
 
 


Jó reggelt!

zsibima, ne aggódj, 6 hetesen még nem mindenkinél van szívhang! Attól is függ hogy milyen géppel nézik, egy hiperszuper gép tuti előbb kimutatja. Nyugi :)


szösszenet, köszi a táblát :) Nekem így egy kicsit homályos, de lehet hogy csak azért mert most keltem fel, és még nem tudom rendesen kinyitni a szemem :lol: , majd megpróbálom más betűtípussal is.

Ötletek hogy mi kerüljön még bele?

Szép napot mindenkinek!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Ja igen, azt is szerettem volna írni zsibima, hogy hasi uh-val meg pláne nehéz 6 hetesen szívpulzációt nézni... :roll: Úgyhogy tényleg nyugi :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Kis-Csillag!!!

tegnap néztem pont.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Lányok! Köszönöm mindenkinek a nyugtató szavakat, most tényleg rám fér, olyan érzékeny vagyok még csak fél 9, de már 2X sírtam (de nem magam miatt, hanem csak úgy).
Megfogadtam hétfőig nem is gondolok most már erre, inkább elfoglalom magam a háztartással...

Szép jó napot mindenkinek!
Vendég
 


Zsibima,

Az érzékenység is hozzátartozik az áldott állapothoz :) Utólag majd jókat fogsz nevetni azon, hogy korábban miken sírtad el magad :)

Kép
emi29
 
 


Mary,

Te jól vagy?
El is felejtettem megkérdezni, hogy végül milyen UH-t csinált a dokid.

Kép
emi29
 
 


Jaj 10 perce csak olvasgatok...Bocs de ugye pihizem.

Nagyon jók a 7-8 hetes uh képek.Én a mostanit is élveztem :lol:
Még nálam sem volt szívhang,meg is kérdeztem h nem kéne e lennie de mondta a doki h még olyan kicsi h ilyenkor még nincs.Remélem 2 hét múlva már lesz!


Táblázathoz én is adok meg adatokat:24 éves vagyok.A nevek:ha fiú akkor Miklós,ha lány...Emma v Hanna.Kórház Szent István,még gondolkozom a Schöpf Mérein is(habár fizetős :roll: )

A táblázatot szerintem majd később ki lehetne egészíteni.Lehetne olyan h pl 20.héten mekkora a baba stb.A végefelé meg persze h mikor szült és mekkora lett a baba.De ez még odébb van :wink:

annus11
 
 


SZiasztok!

Csak a táblához egy kis kiegészítés :)

Kor 23,
A kiírt időpont nem ápr. 19, hanem 23
A kristóf kilőve.....2 éve még jó volt az uramnak most már nem :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Én is szeretnék megadni pár adatot, annyira üresnek vélem a sorocskámat a táblicskuban, és külön gratulka, nekem nagyon tetszik, bár jó lenne valami kis dekoráció, csakhát ugye a méretekre is oda kell figyelni :D

Tehát az adatok: korom 26, Zalaegerszegen lakok, ez látszik is az avatar alatt, és a Zala Megyei Kórházban szeretnék szülni, bárcsak már eljönne az ideje :lol: , tesóka nincsen még, ez lesz az első babóca, nevek, hát ha lány, akkor Abigél Csenge, fiúnév még nincs, vagyis nekem lenne, de apának egyis se tetszik :twisted: :twisted: Remélem nem hagytam ki semmit :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok!

Nálam egész nap rohanás van!
Este leszek és táblázat és fotó ügyben varázsolok valamit.

Csöpke tök jól megcsinálta .. de ilyen felbontásban, ami ide kell ... homályos ..
Nem is tudom, hogy ha még ennél is többen leszünk, hogy fogunk beférni egy ilyen kis terjedelmű tábliba :lol: :lol:

Nah .. majd jövök! :)

Addig szép napot, jó munkát mindenkinek!!!

(Mary - Neked megint Vuk-mentes napot ... múltkor is bejött ;) :P )

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok!

Húú, mekkora a pörgés itt! Tök jó.

Kicsit aggódom, hogy beszéltetek a kis barna pecsételésről, meg hematómáról és az Utrogestant kúpról. Nekem is volt minimális enyhe-világos barnás pecsételésem, már kb. 3-4 napja elmúlt. Lehet, hogy nekem is kellene ilyet használnom? A doki nem mondta? Bár a saját orvosomhoz csak jövő héten megyek. Szerintetek?

Én is adok meg adatot a táblázatba: 29 éves vagyok, neveket még nem nagyon tudok, de lány nevem már rég óta van, Boglárka. A kórház még nem biztos.

... bár, lehet Csöppke, mint ahogy te is, én is kicsúszok a májusból, de itt olyan jó a társaság!

Üdv.:

oEperke

Kép

oEperke
oeperke
 
 


Eperke - Ha csak pár napig pecsételtél, akkor ne aggódj ,és szerintem nem kell kúpoznod! Ez lehet attól, hogy ugyan nem jött meg neked .. de még jelzett a szervezet. Tudod, van akinek egy menstruációja nem is marad ki .. hanem a 2-nál döbben rá, hogy terhes .. vagy a tünetekből. :)
Szóval az elején teljesen normális ez! Szerintem sokunknak volt! ;)
Pihenj sokat, vigyázz magadra ... szedj vitaminokat!
És ha nagyon aggódsz emiatt, vagy újra jönne pici barnázás (de nem vérzés) akkor nekem a doki Rutascorbint írt fel .. azt mondta, szedjem napi 3-szor amíg el nem múlik .. de nekem is 3 nap volt az egész történet. És azóta semmi! :D

Emi
- Igen .. ez nyakiredő is volt már!!! :D :D
Minden értékünk rendben ;) :D Mindjárt itt van a jövő hét, és te is meglátod, mennyire jól van a babuci odabent :D

Na most már tényleg eltűntem dolgozni!
5 körül jövök ;) :)

Sziasztok!!!

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok!

Esetleg a táblázatot ketté vehetnénk.Külön április és külön május.Lehet én is kicsúszok a májusból,de ezt nem is lehet tudni pontosan...

Egyébként amióta hazajöttem a dokitól nincs semmi barnázás....Szedem a gyógyszert meg pihenek.Remélem nagyobb ennek a füstje mint a lángja...Nagyon remélem!

annus11
 
 



Honlap készítésban talán lenne emberem.Nekünk az esküvői weblapunkat öcsém csinálta.Biztos összedobná ezt is,nem egy nagy dolog...szerintem(vagyis neki,mert én évekig csinálnám)

Vera!Nem tudsz egy ilyen oldalt,megnézném szivesen oda miket tesznek fel!

annus11
 
 



Igen!Meg tudtam nyitni!Nagyon jópofa.
Úgy látom ez az áprilisi bagázs!
Esetleg ha lenne ilyenre igény megbeszélhetjük.
Ha érdekel megmutatom mit csinált nekünk már öcsém:www.amilapunk.extra.hu

Biztos szívesen megcsinálja nekünk a babás oldalt is.Egyébként ez ilyen családi lap lesz majd,de most még az esküvő van fenn :wink: Hamarosan kezdhetem feltenni az ultrahang képeket!Vagyis remélem :wink:

annus11
 
 


Szösszenet!!!

Köszi a Vuk-mentes nap ma is bejött....Bár próbálkozott a kis Vuk, szeretett volna kijönni, de legyűrtem egy kis sajtos tallérral....

emi29!!!

Köszike jól vagyunk....minden egybevéve. Bár ma nagyon fáradtnak érzem magam, egész nap tudnék aludni, már nagyon várom, hogy öt óra legyen és haza mehessek.....fejem is fáj.... :(
Uh-t hüvelyit csinált a doki. Papíromra csak annyi volt ráírva, hogy szívdobogás van....ennyi!!! Ilyenkor ez a lényeg. Ja és van már kiskönyvem is!!

Én pedig februárban leszek 23 éves. Aki a táblát csinálja beírhatja.
Kicsit dolgozgatok.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


lányok!

Köszi az uh-s képeket!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Annus-megnéztem az esküvőtöket, annyira aranyosak vagytok rajta! Képzeld nekem most szept. 16-án lett volna a 18. házassági évfordulóm, ha el nem váltam volna :D , na én ilyen vén vagyok, úgyhogy jó volt látni egy kis fiatalságot! :D
Vendég
 



Zsibima!
Nekünk SZEPT. 21.-ÉN VOLT A MÁSODIK HÓNAPFORDULÓNK!!!! :lol: :lol: :lol:
Nem is vagy vén!!!!!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?