Új privát üzeneted érkezett!

Hurrááááá, sikerült! :lol: :lol: Külön rámentem az oldalra, és így már ok! :lol:
1,5-2 éveseket rendeltem. Mondom, ha olyan, mint a Zara, akkor abból most használja a 12-18 hónapost. :D
Orsi, a cipőkhöz nincs vmi mérettáblázatod?
20140901102739
 
 


Köszönöm Bálint nevében a gratulációkat! Persze ezek a hónapfordulók is csak nekem jutnak eszembe. :? De nem panaszkodom, mert egyébként meg szuper a két fiammal, minden pillanatát imádom a jelennek velük. :lol:

dkata
 
 


hajni777 írta:Orsi, a cipőkhöz nincs vmi mérettáblázatod?

nincs, sosem rendeltem, és az angol méreteket csak nőiben tudom :oops: :oops:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

Lányok, követhetetlenül sokat irtok Ti mostanában. Mi van, mindenkinek békés, nyugodt gyereke lett itt? :D
A képek közül most nekem Klári baba tetszik legjobban, milyen édes kis gödröcskéi vannak :D :D És a többiek is nagyon-nagyon aranyosak, Zalán hurkácskái (na és a közte lévő rész) is tündéri. Na és az ikrek, végre látszanak rendesen, Pompi!
Mi lehet Napszemcsivel, bedarálták teljesen az ikrek???
És Zsuska sem irt mióta megszült.
Tiko, én nagyon agyalok, de nem jut eszembe semmi... Pedig a csetepatéket azért számon tartom :wink: Mi lett a tápiadás végeredménye?
Wish!
Én már hallottam ilyen álldogáló kis bébirúl, de látni még nem láttam! Hihetetlen ügyes!
Kata!
Gratulálok a hófordulóhoz! Azért remélem, hogy az apátlanság csak azért van, mert az urad folyton dolgozik. Bár az is elég lehangoló lehet.

Egyszer irogattunk valami taliról... Mi a véleményetek, nem ismerkedhetnénk meg valamikor személyesen is?

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Melcsi!
Akkor egy pár szot irok a történtekröl,de tényleg csak halkan nehogy gond legyen ismét!
Azzal kezdem,hogy akkor még csak egy topik volt nem volt külön Kaális,baba váro és babás.Na szoval oda irt mindenki.
Mint emlékszel Zsebinek három baba tapadt meg az elején!
És amikor ment az ultrahangra én kértem,hogy tegyen fel képet a három gyönyörüen látszodo embrikéröl!Ő kicsit ockodott de végül a kérésemre feltette!Közben ahogy kavarogta az érzései gondolatai (ami tök normális 3-as terhességnél)probáltuk "megbeszélni" és vele örülni és aggodni,hogy most hogyan is tovább!
Na akkor robbant ki a botrány! :evil:
Egy nagyon "kedves" csak olvaso és persze kivülállo kinyilvánitotta véleményét!
De a többit inkább nem részletezem mert volt itt anyázás meg mindenféle! :evil:
Akkor szerintem mindenki elhagyta azt a topikot! :(

Hajni!
Én teljes tudatlanságben szenvedem! :oops:
Szoval kiirod a kodszámot,melléirod a méretet a nevét és elküldöd a lány mail cimére?Vagy ezen a honlapon rendeled meg?
Elnézést de kicsit tompa vagyok! :oops: :roll:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok,

Csak gyorsan bejelentkezem, hogy még élek.
Laura mellett egyszerűen nem bírok megküzdeni a mindennapos egész napos rosszullétekkel. Olyan gyenge vagyok, hogy csak na... Mellette a meló is, a bébiszitter többet is kell, hogy jöjjön, mert kifekszem. Ezért aztán netezni sem szoktam.
Pluszban még hozzájött, hogy férjemuram hazahozott valami vírus-féleséget, amitől Laura belázasodott és fáj a torka, nekem is fájt a torkom kb 1 napig, most már "csak" folyik az orrom. nem szedtem be ár semmi gyógyszert, remélem, nem lesz Pocaklakónak semmi baja!
Laura meg nem akar javulni (torka még mindig fáj), így holnap du visszamegyek Vele a dokinénihez.
Szóval adott egy beteg gyerek és egy beteg kismama, a kismama mellette dolgozik és állandóan hányingere van... Sőt, a vérnyomásom 99/65, hétfő reggel egyszer össze is estem, jól elsötétült előttem a világ... nem egyszerű az élet. De nem panaszkodom...
Ja, bejelentettüka szülőknek a nagy hírt, vegyes volt az arckifejezés (na azért inkább örültek neki, mint nem), de ez inkább szubjektív álláspontom. Viszont most kénytelenek segíteni, főleg, hogy férjem a héten külföldön van.
Kismama depi rendesen kerülget, sokszor sírok, hogy milyen nehéz lesz, Laurával sem könnyű, hát még ha ketten lesznek... blablablablabla.... Na nem untatlak Benneteket, sztem most vagyok a mélyponton mind testileg, mind lelkileg, innen csak felfele...


Puszi mindenkinek, jövök ha lesz erőm, ígérem!

KépKép
unique
 
 


Anikó,
pontosan ezeket az adatokat kéri, meg hogy melyik cég oldaláról rendelted. Meg még a mennyiséget írtam oda. A lány e-mail címére küldtem el, ő már vissza is írt. Azt írta előreutalással kell fizetni, én meg azt nem tudom, hogy kell. :oops: :oops:

Melcsi,
de jó, hogy írtál! :D Hát igen, az én gyerekem (a hintának köszönhetően ) néha már alszik is! :lol: A taliban én is benne vagyok, de lusta módon szervezni nemigen van kedvem. :oops: Elmenni, ha lesz, viszont szívesen! :D
20140901102739
 
 


kata, icsilya: apátlanság
na ma pont egy ilyen vitával kezdődött a reggelünk. Tegnap aszonta, ma lesz egy szabadnapja (amúgy mindig dolgozik, szombat-vas. karácsonykor stb. :cry: ), aztán reggel már hívta a testvére, h ide kéne menni, oda kéne menni, autót szerelőhöz vinni, szekrényt pakolni, és már be is van tervezve az egész napja. Hát kösz szépen a szabadnapot! :twisted: Még jó, hogy esténként itthon van, de ez a folyamatos dógozás már az agyamra megy, a családjával együtt! :evil:

icsilya,
hova tűnt az avatarod???

kata,
boldog 7. hófordulót kívánunk! :D

Anikó,
jó, hogy észrevetted a nőcis-huncut fiús különbséget, tényleg így van! :P Bár mostanában sokan úgy kérdezték az utcán, hogy két fiú?!? Mert szegény Noncsit sokszor a Beni kinőtt ruhájába öltöztetem. :oops: (lásd fenti kép)

Kép

hajni,
nekem is rémlik valami 4 hós vérvétel (lehet, h Neked köszönhetem, h nem csúsztam le róla) Fel fogom hívni a Sejtbankot...
Nálunk a tapsra még nem reagálnak. Én a mutatóujjamat szoktam felemelni és kikerekítem a szemem a méréshez. :wink:
Rugi: már én sem szeretem az enyéimen, kis töltött virslik benne. Most elég sok gatyót szereztünk be, azt adom hosszú ujjú bodyval, bár egyesek szerint így meg túl felnőttesek.

kismóki,
egyszerre írtunk, azért nem reagáltam a fényképre, de nagyon édes babád van. Cuki azzal a kis grübedlivel! :P

melcsi,
igen, én is hiányolom a talit. Tőlem mehetne... :)

KépKép
pompomlány
 
 


Unique,
sajnálom, hogy betegek vagytok! Mi lenne, ha már inkább nem dolgoznál? Szerintem ne gondolj arra, hogy milyen nehéz lesz,, majd ha megszületik a tesó, mert lehet, hogy nem is lesz az. A húgom is teljesen kész volt, hogy mennyire durva lesz, aztán a kis pici Kristóf csak eszik meg alszik. Enni is csak 4 óránként. Biztos tudja a drága, hogy van neki egy örökmozgó nővérkéje, aki mellett nem lehet ő is olyan! Úgyhogy a tesómnak szinte uannyi szabadideje van, mint szülés előtt. :D
20140901102739
 
 


ja, hajnihoz, a felnőttes kijelentéshez akartam beszúrni, hogy "lásd fenti kép" :oops: bocsi

unique,
kitartás, ha majd megpillantod a babádat, elmúlik minden nehézség, ugye tudod?? :wink:

KépKép
pompomlány
 
 


Pompi,
elképzelem, ahogy felemeled a mutatóujjad, és kikerekíted a szemed... :lol: :lol: Szerintem a kislányokat, amíg ilyen kis kopterek, gyakran nézik fiúknak. A húgom kislánya is mindig annak tűnt, ez akkor változott meg, amikor már került egy-két csatt a hajába. :D
Én is gatyó-párti vagyok inkább, olyan édes nagyfiú bennük Olivér! :D
20140901102739
 
 


Ja, és szerintem nagyon csinosak! :D
20140901102739
 
 


hajni777 írta:Azt írta előreutalással kell fizetni, én meg azt nem tudom, hogy kell. :oops: :oops:

úgy, hogy először utalsz, utána kapod meg az árut!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


pompomlány írta:icsilya,
hova tűnt az avatarod???

készül az új... lassan... :lol: :lol: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi, Kata, Pompi
Apátlanság-Férjtelenség:
Hát le a kalappal előttetek! Nálunk a szombat-vasárnap mindig apás nap, hétköznap meg igyekszik, ahogy tud. Nekem már az is baromi furcsa volt, hogy a héten fél 7 előtt nem láttam... Mert így kevés ideje marad a babára, meg őszintén én 9 után használhatatlan vagyok, szóval kettecskézés is kevés mindkettőnknek....

Találkozó
Szeretnélek megismerni titeket! Attól függ, hogy megyek-e, hogy hova szervezitek - nekem a budai oldal, esetleg börsi IKEA lenne szuper

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok! :)

Köszi a dicséreteket! :)
A találkozó minket is érdekelne! :) Mi ugyan egy kicsit messzebből jönnénk, de megpróbálnánk megoldani! :)

Kép Kép
kismokus
 
 


Kismókus, Pompi: De gyönyörűek a csemeték! :lol:

Kata: Boldogat! :lol:

Emma: Nálunk is hálózsák és néha takaró is van!

Hajni: Ennyi munkátlan közgazdászt még nem igen látott ez az ország mint ami most van. Az én környezetemben is nagyon-nagyon sok a közgazdász! :roll:

Az utcán sétálva megkaptam a magamét: Azért beteg ez a gyermek,mert nem szopik! :twisted: :twisted: Léptem, mielőtt olyat tettem volna amit megbánok!

Szép napot!

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Pézsé! Nem vígasztalásként, csak úgy mondom: az enyém szopik, és mégis beteg... :cry: Sikerült elkapnia tőlem, vagy eggyütt fáztunk meg, de taknyos, piros a torka, köhög, tüsszög szegény... én meg már péntek óta szerencsétlenkedek az arcüreggyulladással. :cry:

dkata
 
 


pézsé írta:Az utcán sétálva megkaptam a magamét: Azért beteg ez a gyermek,mert nem szopik! :twisted: :twisted: Léptem, mielőtt olyat tettem volna amit megbánok!

:shock: :shock: nem komplettek az emberek....

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Unique!
Sajnálom nagyon hogy ennyire rosszul vagy!
Jobbulást nektek és Laurának is!
Marcinak is most volt virusos torok gyulladása ezért itthon is van! De remélem már tul vagyunk rajta!

Pompi!
Nagyon édesek!
Ágostonrol is van olyan kép amikor a szájában a keze és olyan mint ha fujná pedig csak pufi a pofija! :lol:
Itt pl.csak a nyelvét dugta ki a koncentráláshoz :lol:
Kép

Kata!
Egyébként én is nagyon szeretem ezeket az egybe dolgokat amikor föleg másznak mert "lemásszák" a gatyát magukrol! :lol:
De jokat néztél ki nagyon!

Csajok a taliban én is benne vagyok!
Mondjuk én Dkeszin lakom de átmegyek a börsi Ikeába ha ott akarjátok!Van ott valami hely vagy az éttermében?

Csináltam ma fotot a fiukrol!
Kép
Alig birta Marcikám tartani a kis puffancskámat! :D
Ez is egybe ami Ágostonon van. :D

Pézsé!
Elmebeteg némelyik!
Annyira ostobák,hogy nagyon! :evil:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Pézsé :)
Ne törödj a hülyékkel. Vacak idő van, sokan megfáznak. A napon meggyullad az ember, az árnyékban meg két pulcsi is jól esne. Balázs is két napig taknyos volt, ma már nem folyik az orra, cserébe nekem megfájdult a torkom. Ez van, soha ne legyen nagyobb baj. Az okoskodók meg legyenek boldogok azzal a tudattal, hogy ők jobban csinálnák.

Én nem közgazdász vagyok :D

Csajok, tanácsot kérek. Balázs újabban ordít a babakocsiban. Alapvetően semmi baja, csak nem szeret benne lenni valmiért. Ha jobb kedve van akkor egy darabg elcsócsálja valamelyik játékát, de sokszor csak ordít mint egy fábaszorult féreg, nekem meg ég az arcom. Ha kiveszem, akkor boldogan vigyorog és nézelődik, szóval szerintem csak hiszti. De hiszti vagy sem, nagyon rossz hallgatni. Most azt csinálom, hogy ha már nagyon felhúzta magát (bukik, nem vesz levegőt), akkor megállunk, kiveszem és ha megnyugodott visszateszem, de fél-egy perc múlva újrakezdi az ordítást. Pedig régen olyan jól elnézegett a faleveleket, most meg semmi nem jó, pedig már fel szoktam ültetni, hogy tudjon nézelődni, de az sem elég neki.
Mi a túrót lehet csinálni ilyenkor?

wish
 
 


Emma: akkor eléggé hasonló cipőben járunk sajnos. :( Őszilevet nekem is mondták, én nem mertem inni...

Melcsi: tápszert végül nem próbáltuk, mert rájöttünk allergia nem lehet, hisz éjjel nem szokott fájni a poci. a allergia lenne éjjel is fájna...

Zsuzsi: nagyon édes Olivér, szépen gyarapszik, látom. :)

Amúgy számomra nagyon rejtélyes a dolog. Zorka 6 napig nem kakilt, az ut. 3 nap nemfájt a poci szinte egyáltalán. Kaki után megint üvöltés órákig...... És ez már másodszorra volt így.

Amíg Zorka ennyire hasfájós sajna nem tudok mindenkihez szólni, ezért előre is bocsika. Amint javul a helyzet igyekszem rendesen részt venni a topik napjaiban.

tiko
 
 


Wish!
Én sem,én vendéglátos! :)
Nálunk a hordozo oldotta meg a problémát mert abbol abszolut megy a nézelödés!
Orditott Ágoston is ahogy befektettem a mozesba! :shock:
Lehet,hogy hülye ötlet de esetleg egy ideig ha kenguruban sétálnátok és Balázs arcal kifele nézne?És egy pár nap mulva ujra megprobálnátok a babakocsit de addig felé sem vinnéd?!
Bocs ha hülyeség! :oops:
Most én is átvariáltam a sportot és ha felkelt beleprobálom,hogy hogy üldögél és mennyire kényelemes neki ha nem akkor marad még egy darabig a hordozos séta! :roll:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó!
Emiatt ment el Tiko? Hogyne emlékeznék,még én is kaptam egyet attól a p..tól :evil: De visszairtam neki priviben.
Emma!
Látod, ezért irtam anno, hogy "persze hogy szopik, csak szopik..." kapják be! Különben olyan sok szopós baba még betegesebb mint a tápisok, az enyéim pl. nbagyon ritkán betegek.
Unique!
Mintha magamat hallottam volna tavaly! Sajnálom, de kitartás, a 13.hét után hirtelen kiderül az ég! Nem egyszerü a kicsi mellett babásan, elég lenne olyankor az embernek önmagát elviselni, de igy vagyunk kitalálva. Különben meg gondolj arra, hogy ha Te rosszul vagy, akkor a baba biztos nagyon jól van! :wink:
Pompika!
Olyan édesek a bébikéid! Manapság meg különben is a szülők izlése hogy ki mit ad a gyerekére, szabályok régen nincsenek.
Amugy én viszont a rugdalózó hive vagyok, szerintem olyan csinos, amig nem mászkál, addig praktikus is, és nem rugja le a zoknit. Én az ujjatlan rugi+ bodyt szeretem. Ha elkezd kuszni-mászni, onnantól persze a kantáros nacik jobbak. Sőt, Emesére is szivesen adok kantárost, nincs kint a dereka, és csinos is. Ruhából is a kötényruhát szeretem, szoknyát nemigen.
Ja, és éjszaka hálózsák, mindkét gyermeknek! Igy Emesének azt mondhatjuk, a zsákban nem tudsz felállni, és békében elalszik :wink: Élvezi is a "zsákbababát" (igy hivjuk a zsák feladását), mindig lesi, hogy Lukura is ráadtuk-e :D
Tiko!
Logikusan hagnzik, ez tényleg nem az lehet, eszembe jutott, hogy az allergia amugyis hasmenéssel jár.
Wish!
Rossz előjel... Emese volt ilyen... 1 éves kora óta (vagy már előbb) nem is használunk babakocsit, egyszerüen utálta. Kissé eleven a kislányom...
Anikó!
édesek a fiuk, végre hogy tettél fel képet kettőjükről! :D
Hajni!
Akkor legalább a hinta bevált! De biztos megfigyelted, mióta jobban leköti a külvilág, békésebb is, nem?
Közgazdák :D :D :D Én sem vagyok az, sőt nagyon hadilábon állok a matekkal (azért a 2-esem megvan belőle)
Tali: a budaőrsi ikea pl. jó lenne, van játszószobája, ott mondjuk? Vagy szintén a budaőrsi meki, ott is hatalmas játszóhely van, na igaz, mondjuk a rohangálós korosztálynak. De a csecsemőknek amugy még mindegy hol nem játszanak. Időben: hétköznap, hétvégén? Hétvégén biztos sokan vannak, mi lehet hogy jobban járunk egy hétköznap délelőttel... :D

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Lányok, tud-e valaki valamit Kiscsillagról?

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


wish írta:De hiszti vagy sem, nagyon rossz hallgatni.

ezen mind1ik gyerek átesik szerintem.
én nem vettem ki őket,mivel csak két kezem volt meg két gyerekem és egy babakocsim.
leszoktak róla.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


budaörsi ikea nekem tök jó :)
akármelyik nap,mert onnan simán visszaérek f4-re mire a fiúkat el kell hozni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


melcsi1967 írta:Közgazdák :D :D :D Én sem vagyok az, sőt nagyon hadilábon állok a matekkal (azért a 2-esem megvan belőle)


Melcsi! :)
Nem vagyunk egyformák. :lol: Én pl. imádom a matekot :oops: :lol: :roll: . Időnként még most is leveszem a polcról az Obádovics-féle klasszikus Matematika könyvet, és belenézegetek.. :oops: (Egy időben volt egy tanítványom is, aki kezdetben utálta a matekot, de egy-két év alatt sikerült megszerettetnem vele :D )
Ja, én sem vagyok közgazdász, én a mérnökök táborát erősítem! :)

Kép Kép
kismokus
 
 


ígértem, hogy beírom a helyeket ahol vásárolni szoktam a neten.
írme:

http://www.gyerekbutik.hu/
http://www.gportal.hu/portal/babaruci/
http://www.angolruci.hu/

innen sokat: http://www.gyesbarat.hu/
ezek meg új rucik csak: http://www.babaruha.com/

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


kismokus írta:[ Obádovics-féle klasszikus Matematika könyvet,

az egy könyv :lol: :lol: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kismókus :)
Én is mérnök :), de a pénzt informatikával kerestem.
Egyzser egy csajszi akivel megismerkedztm, mondta hogy ő matek-fizika tanár. Mondtam neki, hogy a két legjobb tárgy, őm meg csak nézett, hogy ilyen ember is van? :lol: Neki miért nincs ilyen diákja :D Mondtam neki, hogy a műszakira is mennek emberek, azok szeretik a reál tárgyakat is :)


Anikó :) Melcsi:) Orsi :)
Kenguruzni nem akarok, mert a hátam nem bírja, a kendőt meg nem bírom jól megkötni mert béna vagyok. Vésztartaléknak ott van a babakocsi aljában a kenguru, de eddig csak egyszer ettem bele. Szóval kengurual kb fél óra lenne a séta :D A hordzót egy fokkal jobban tűri, de nem travel system a babakocsink.
Melcsi, Balázs is lehet, hogy menne, mert amikor ki akarom venni, vagy vissza akarom tenni,akkor egyből állásba nyomja magt. Lehet hogy tényleg nagyobb a mozgásigénye, de ezzel nem tudok mit kezdeni. Meg kell tanulja, hogy van, amikor a babakocsiban van a helye, csk jó lenne ha ezt halkabban tenné :D

wish
 
 


icsilya írta:
kismokus írta:[ Obádovics-féle klasszikus Matematika könyvet,

az egy könyv :lol: :lol: :lol:

hülye vagy :oops: :oops:
azt akartam írni, hogy az egy JÓ könyv

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
köszi, elvileg mostmár lebonyolítottuk, sikerült elutalni is (apának persze )! :oops: :D Megnézem minjárt a többi vásárlós helyedet is! :D

Kata, Pézsé ,
jobbulást!

Anikó,
olyan édes Ágolyó, ahogy fogja Marci kezét! Olivér is mindig így fogja az enyémet, meg még símogat is mindig! Nagyon csinos a gap ruci! (Lehet, hogy megváltoztatom a véleményem az egyberucikról... :lol: Csak én mindig olyan talpas béna rugdalózókat képzeltem el, de ez , meg amiket Kata is kinézett nekem is tetszenek! :D )
Ja, és jó az új avatarod! :D

Wish,
én is csakúgy, mint Anikó, a hordozót pattintom a babakocsira, és most az a babakocsi. A mózesben már az enyém is üvölt, ezt meg tökre szereti. Ja, most olvasom alább, ha nem travel system, azért belefér a babakocsiba a hordozó, nem? Jó az úgy is! :D

Melcsi,
hát, sokkal nem békésebb, de határozottan értelmesebb, és egyre több minden köti le, mégha rövid időre is! :D

Kismóki,
matek? :shock: :D

Nekem olyan hely lenne jó, ahol ki tudom pakolni a cickóm, és nem bámulnak nagy szemekkel. Az ikea éttermében azért nem nagyon merném. Budaörsre pedig csak apával tudok kijutni, mivel a jogsim csak dísznek van, olyan béna vagyok. De apa meg rendi, szerintem ki tudna vinni. Én is inkább hétköznapra szavazok.
20140901102739
 
 


Hajni
Ha jól tudom - még nem próbáltam- az IKEÁ-ban van külön szoptatós helység

Én mindenképpen hétköznap szeretnék, mert a hétvége apáé :D

Én is közgazdász és matematika-szerető ember :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


IKEÁ=IKEA :)

Kép
Kép
emma1976
 
 


Orsi
Nagyon köszi! A babaruha.com -ról már meg is írtam a rendelést 2 nagyon tutti 68-as rugira :D Lábfej nélküli, pamut hosszuujjú, a kedvencem :D Most várom, hogy jelentkezzenek

Kép
Kép
emma1976
 
 


Hajni!
Majd tegyél képet ha megérkeznek a cuccok!

Emma!
Én már szoptattam az ikeában! :D
Van külön baba-mama szoba és tényleg jo!
Tisztába is tettem ott Ágostont mert ugy van összeállitva mint egy kis mini gyerekszoba és mindenen log az árcédula! :D Miközben etettem néztem az árakat! :lol:
De én az Örsön voltam nem a Börsibe de szerintem ua.
Én müszaki szakra jártam!
De az élet ugy hozta hogy a vendéglátoba sodrodtam amit 10 évig csináltam!
De egy haszna azért volt a sulimnak nem kellett anno jogsinál müszakibol vizsgáznom! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Hajni!
Köszi,már ildomos volt megváltoztatnom! :oops:
Valahogy sosem néztem oda :roll: !
És már a régi igen csak nem volt aktuális! :wink:
Különben alváshoz azért jok a talpas rugik mert Ágostonnak valamilyen uton modon mindig lepödrödik a piskotárol a zokni és kihül a lábikoja mire észbekapok! :?

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Csajok!
Azt hiszem ma ez nem az én napom! :(
Tegnap beszéltünk a babakocsirol igy átcaplattam aposomhoz(mert mikor költöztünk sok babadolog oda lett lerakva)mondtam,hogy jöttem babakocsimért!
Milyen babakocsiért????
Mondtam amit becsomagolva itt tároltam!
Ja azt kidobtam mert lomtalanitottunk...!!!!!!!!! :evil:
Majdnem elájultam! :evil:
Fel sem hivott hogy kell e vagy sem!
Azt mondja nem használtuk!
Könyörgöm meddig kell egy babakocsit használni??????????
Ültessem bele a 7 éves gyerekem hogy lássa,hogy még kell!!!!!!!! :evil:
Megnéztem a Brendon honlapján és ez az esernyö babakocsi még mindig 90.ezer forint!
És ő kidobta!!!!!!!!! :evil:
Azt hiszem megörülök mindjárt!!!!!!!!!!!!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó: Részvétem! :twisted: :twisted: :twisted:

Wish: Mi ezt a problémát a hordozóval oldottuk meg. Beletettem a kocsiba és most már nézelődhet. Igaz nem olyan kényelmes, mintha feküdne, de annyira nézni akart Hát tessék. MOst aztán folyamatosan figyel. Nehogy nélküle történjen valami. :shock: :wink:

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Anikó!
Ez tényleg ne ma Te napod! :cry: :evil: Ilyen drága holmit csak ugy kidobni! Szegény papa, nincs a helyzet magaslatán!
Ja és tök jó az avatar, bár valahogy kicsit nagyitani vagy közelebb hozni kellene.
És már 5 hónapos a kislegény!!! Hogy mulik az idő!
Wish!
A hordozó tényleg jó megoldás, de Balázs hamarosan ülhet már, lehet hogy akkor lehiggad kissé (Emesém ugyan nem higgadt le).
Hajni!
:oops: :oops: :oops: Én épp a lábfejes rugikat szeretem. :D
Összefoglalva az eddigieket: hétköznap délelőtt, budaőrsi Ikea, ha van babaszoba, a legtöbb hozzászólónak megfelelne. És melyik legyen az a hétköznap? (lehetőleg ne okt.4-től 14-ig, mert elutazunk)
Körkérdés a levegőzésről: aki nem kertes házban lakik, mit gondoltok, mennyi az ideális szabadban tartózkodás, ill. kinek mennyi ideje van erre? Mi kb napi 3 órát tudunk kint lenni, elosztva de. és du., ezt én kevésnek tartom, de a 2 picivel sajnos nem futja többre. Ha pedig bejön a korai sötétedés, még kevesebb lesz :cry:

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


A matematikától (és minden reál dologtól) kiráz a hideg! Beleértve az Obádovics könyvét is!!! :oops:

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Melcsi
Szerintem 3 óra szabadban az szuper! Nálunk min. 1 max 2 van csak....

Hát akkor legyen a tali mondjuk okt 15 és 20 között vmelyik nap. Szerintem 11 körül... Mit szóltok?

Kép
Kép
emma1976
 
 


hajni777 írta:Nekem olyan hely lenne jó, ahol ki tudom pakolni a cickóm, és nem bámulnak nagy szemekkel. Az ikea éttermében azért nem nagyon merném. Budaörsre pedig csak apával tudok kijutni, mivel a jogsim csak dísznek van, olyan béna vagyok.

pont a budaörsi ikeában szoptattam ebéd közben ma... nem bámulnak :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


szerintem a 3 óra elég. ezen ne aggódj!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Melcsi!
Szerintem is elég söt nagyon jo!
Mi kertesben lakunk és már csak akkor tudom kivinni ha sétálunk és nézelödik és az 1,5-2 ora!
Vége az elalszik és kitolom korszaknak! :roll:
Na de szuper szerintem a 3 ora! :D

Még azt akartam irni az ikeávak kapcsolatban,hogy én a bevásárlo részen belül nem láttam ilyen baba-mama szobát csak kivül!Egyet a bejáratnál egyet meg a pénztáraknál viszont nagy étterem meg a bevásárlo rész közepén van!Na mindegy nem bonyolitom tul a dolgot!
A de 11 az már jo nekem is mert akkor már én is könnyebben át tudok jutni a városon!

Orsi!
Ügyes vagy,én sosem tudom ugy intézni hogy ne forditgassa a fejét közben és a cicim meg premier plán az emberek elé ne táruljon! :oops:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


aniko24 írta:Orsi!
Ügyes vagy,én sosem tudom ugy intézni hogy ne forditgassa a fejét közben és a cicim meg premier plán az emberek elé ne táruljon! :oops:

no, de a gyerek feje eltakarja a mellet :)
a másik meg, hogy ált. úgy ülök le, hogy a szopis cicim legyen a tömegnek lehetőleg háttal, így aztán végképp takarásba kerül a karom és a gyerek feje által.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


aniko24 írta:Melcsi!
Ügyes vagy,én sosem tudom ugy intézni hogy ne forditgassa a fejét közben és a cicim meg premier plán az emberek elé ne táruljon! :oops:


Én ezen már túltettem magam. Ha valakinek ez a legnagyobb öröme... Én nálunk a sétányon is szoptattam többször a nyáron és egyetlen egyszer volt egy pasi, aki pont hozzám jött oda megkérdezni mennyi az idő, közben meg majd kiesett a szeme. De én úgy vettem észre, hogy általában toleránsak az emberek a szoptató kismamákkal, az IKEAban hétköznap meg szerintem amúgy sem sokan vannak.

Nekünk is jó a délelött, Anikóval szolidaritva én is a város másik végéről jövök ;)

Melcsi :)
Mi is kb három órát szoktunk kint lenni, de ma pl csak 1-et voltunk és gondolom ahogy egyre rosszabb az idő és egyre rövidebbek a napok (és egyre hisztsebb a gyerek ;) ) egyre kevesebbet leszünk szabd levegőn. Én azért szeretném tartani a napi két sétát. Mondjuk elég vicces, hogy tegnapelött kb 50-60 család volt kinn a sétányon, lépni alig lehetett, ma meg jó ha 10-15 volt. Pedig nem volt hideg, csak be volt borulva. Gondolom ha hideg is lesz, akkor miénk lesz a tér :lol:

wish
 
 


Hihi, hogy lett az idézetben Orsiból Melcsi :lol:
Miket nem tudok! :D

wish
 
 


wish írta:
aniko24 írta: Anikóval szolidaritva én is a város másik végéről jövök ;)

én meg az autópálya másik végéről :lol: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: