Új privát üzeneted érkezett!

Fülike szerintem is igaza van Fülűnek.te mama vagy.nem akarlak semmibe belekergetni,de erre az irásra én is emlékszem.
hurrá!!! :lol: :lol: :lol: csajok ez őrület,nam gondoltam hogy ilyen izgalmas lesz ez a hét..

Nyuszifülűű:te mikor tesztelsz?

Kriszta csak nem került korházba,vagy melózik hát jo lenne már tudni mi van vele!

bogyó :)
bogyó77
 
 


bogyó: mostmár azért én is szeretném tudni. nagyon reménykedem a gólyában. nekünk első baba, és totál izgi, hogy milyen lesz a kis huncut. Párom is várja a dolgot.
mindegy hanyadik baba, szerintem mindnél halálra izgulja magát az ember! kitartás, csak nem jön meg! Szombaton tesztelés! :)
Vendég
 


háttt.... a chaten rákérdeztem, hátha valaki tudja, hogy az lh teszten csak akkor van-e két csík, ha halvány is az egyik ha pé van, vagy ha baba. Hát megkaptam a magamét elég rendesen. Keverem a szezont afazonnal, marha vagyok, Meg: "apám te nem vagy képben, ilyen marhaságot, az LH nem erre való" Szó szerint le lettem baxva. :(
Na de nem mérgelődöm tovább.....

Csak azt nem tudom hogy az lh ha halvány akkor mi van. Hm...
De lehet hogy este nézek egyet. 11 dpo. Vagy hagyjam? EGy tesztem van már csak!

Azé is! Már mindenki tesztel. Akkó én ííísssss!!!! :)

Este jövök!!

Csók
Nyuszfűlűűűűű 8)
nyuszifülû
 
 

 
 

nyuszifülű: hát elég durva h így reagáltak egy ártatlan kérdésre! nem hogy segíteni próbálnának! :x szép mondhatom!
ne törődj velük, te csak nyugodtan tesztelj, mi izgulunk érted, és mindenkiért! hajrá gólyááááákkkk!!!! :D
Vendég
 


Hát izgalmas a hetünk az tutti.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok Lányok!

Itt vagyok, csak dolgoztam , és én nem tudok bentről írni!
Hát nálam semmi jó hír. Reggel amikor felkeltem dőlt belőlem a vér. Aztán ahogy ráültem a wc-re egy hatalmas darab jött ki. Szóval ha nem teszteltem volna kkor is tudtam volna, hogy volt itt egy babakezdemény. :cry:
Igazából nem tudom mitől volt, de az idegesít, hogy mi a szünetben se védekeztünk mindig, és ez már a 3. ilyen mensim. Volt egy a vetélés utáni 4. hónapban, utánna egy hónap szünet (végig védekeztünk), majd a 6. és ez a 7. ciklus, amikor ismét. Szóval kezdem azt hinni, hogy valami nem stimmel. Nem tudom elmenjek-e a dokimhoz. Szerintetek mi lehet ez??????

Fülke, szerintem is mamság van itt :D :D :D Nagyon szurkolok!!!
Na, meg persze mindenkinek!!!!!!!

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Kriszta! Az okosok azt mondják, hogy egy hiper szuper pont jókor jó helyen lévő akció során is csak (!) 30% esély van a teherbeesésre! Szerintem ne aggódj!!!

Ellőttem az utsó tesztem is. Haloványka árnyékvonal (LH). Hát...majd akkor az október!!!!!



Puszi mindenkinek!!!

Nyuszifűlűűűű 8)
nyuszifülû
 
 


Fülű!!

A haloványka vonal is babásodást jelent, nem? Most nem ovut nézel!!!

:D :D :D

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Kriszta: Sajnálom azt a pirit. Ha meg babókezdemény is volt azt meg pláne. De nem biztos, hogy az volt. Nekem is volt már olyan elmentem dokihoz és ő mondta, nem biztos , hogy az ilyen "darabka" babó. De ne add fel majd az októbet meghozza a gólyát is :)

Kép
csucsu05
 
 


Hát Csucsu, nem akarom részletezni, de az túl nagy volt máshoz. És sajnos már volt vetélésem, ezért tudom milyen az amikor "AZ" jön ki...

Lehet megkérdezem majd a dokimat, mégiscsak ő ért hozzá. Abból baj se lehet, meg én is megnyugszom!

És Csucsu pé-ileg hogy állsz? Vagy most nem nézed?

Többiek????? Hol vagytok?????

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


sziasztok,

Megyek megvacsizok és csatlakozok hozzátok, remélem mindenki itt lesz

cuppp 8)
Vendég
 


Fúúú, de hosszú ez a vacsi :D

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Nem nem már vége sajna.

De pill és jövök

10p
Vendég
 


Hát Csajok, míg vártam rátok beleolvasgattam topikokba, és azt hiszem túlspiráztam dolgot!!! Másnak is volt ilyen, szóval nem vagyok egyedül a világtörténelmbe ezzel... (Pedig azt hittem :lol: )

Meg Fülke is írta:

Az okosok azt mondják, hogy egy hiper szuper pont jókor jó helyen lévő akció során is csak (!) 30% esély van a teherbeesésre!

És gondolom a 70 % jelentős része a beágyazódás miatt nem sikerül! (mivel jó időben jó helyen volt a dolog!)

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Na itt is vagyok.

Kriszta egésznap vártunk hogy mi a fene van veled. jól ránk vagy rám ilyesztettél.

Nos az október még lehet szerencsés, de ezen nem szabad görcsölni.
én most nagyon izgulok, hogy mi lesz. Megjön vagy sem.
Vendég
 


Neked mikor is kell megjönni? (egyszerűen nem tudom fejben tartani)

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Nyuszifülű!!!

Akkor most vissza a babatervezők oldalára!!! Mert ott van asszem a beszeva.nál hogy milyen halvány volt az ovuteszt és utána meg milyen lett!!! De te hánynál jársz ? -értem ezt a dpo.ra?????

----
Én nem tudom, hogy most mit gondoljak mi lesz, meg hogy csináljak e holnap reggelivel ovut. Mert mint korábban írtam 12dpo.nál járok. Amit csináltam reggel terhességit, annak a papírján persze sehol sem találom az érzékenységét, amit szoktak írni hogy xy Ucl vagy mi. Tanácstalanul állok a dolgok előtt, de lehet jobb ha kivárok, vagy nincs vagy. :oops:
De még mindig nem hiszem hogy terhes lennék, mert semmi olyan jel nem utal rá, csak az ovu teszt. :lol:
Fél siker. hehehehe
A holnapi edzést ki is hagyom inkább, nem merek kockáztatni, ennél most nem vagyok bevállalós.


Jut eszembe FÜLŰŰŰŰŰŰŰ!!!!
a reggelivel kell csinálni az ovuval a "jóslást" :!: :!: :!:
Vendég
 


húúha mikor is jajj szerda vagy csüt. de nagyon izgi. Ez a várakozás, hát teljesen kész vagyok tőle.
Vendég
 


Szia Kriszta!!!!!
SAJNÁLOM,de van még a következő honap nam szabad feladni.már azt gondoltam van valami baj.azért örülök hogy nincs komolyabb majd jön az a baba majd meglátod.én lehet hogy megkérdezném a dokit mi a véleménye erről,nekem is volt a kismamiság elején barnázás(tudom neked megjött)és kaptam valami gyógyszert.kérdezd meg lehet e valamit szedni van e összefüggés.
csajok nem volt időm a délutánit elolvasni,majd reggel.

puszi szoritok mondenkinek!!!!HA MEG GOND VAN MAJD A JÖVŐ HONAP MEGOLDJA

:D :D :D
bogyó77
 
 


Hát igen, ez a várakozás kikészíti az ember idegeit, de én most már a jövőben bízók nyugalmával írok!!! Szerintem a terhességet a reggeli pisivel a legjobb nézni, mert abban van koncentráltan a HCG.

De ha már nem reggelivel is van csík az nagyon jó jel!!! :D

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


izgalmas nagyon. bár ha megjön sem leszek elkeseredve mert együtt mindannyian megyünk tovább az októberbe, juhééé :D :lol:

Figyu a csajok hova lettek??? egésznap aktívan írogattak, most meg mindenki oda van lehet épp ........:)
Vendég
 


Bogyó: Köszi mindent aranyos vagy. Úgy döntöttem az Októbert még kivárom, ha akkor is ez lesz, akkor tuti elmegyek a dokihoz.

Remélem az Október nyerő lesz!!!!!!!!!!!!!!

Én lassan megyek, mert a párom már nagyon igényel! :lol:

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Ja, és ne aggódjatok, holnap is csak délután tudok írni :!: :D

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Nem szabad sokáig várni, sztem igaza van Bogyónak, hogy menj el dokihoz!!!! inkább kerüld el, mint hogy kétszer ugyanaz legyen!!!

Holnap a Bogyónak kellene hogy megjöjjön, de szorítunk hogy nem fog megjönni, csak 10-12hónap múlva :D :lol: :P :wink:

Jó éjszakát mindenkinek

cupppppp :P :lol: :D
Vendég
 


kimegyek a kertbe füvet szedni

most meg látom a második csíkot! és erősebben mint eddig. Hm.... De ez nem érvényes mert 5 percig lehet leolvasni az eredményt, utána már nem. Úgyhogy beszívattam megint magam. :(

Puszi nektek!!!

Jó éjt!!!

Nyuszifűlűűűűű
nyuszifülû
 
 


Nyuszifűlű: Szerintem az babó. Hidd már el. Most milyen tesztet csináltál?

Kriszta: szerintemis menj el dokihoz. Abból baj nem lehet így útolag megnéz belülről mi zajlik ott éppen. És lehet akkor októberben tényleg jön a gólya. Na meg ha most nem mész el lehet vesztel egy hónapot. Légyszi mutasd meg magad egy dokinak. Várunk este szeretettel itt a topicban és akkor nem izgulunk érted egész nap, hogy tudjuk mikor jössz. Puszi.

Csajok nekem tegnap fájt a cicim és feszült a hasam. Félidőben vagyok. Este alig vártuk, hogy elaludjon a kicsi lányunk:)
Mert a legkisebb babót kellet most gyártanunk :) Remélem sikerült.
Jó kis szülinapi ajándék lenne nekem ha a teszt csíkós lenne :)))

Kép
csucsu05
 
 


Jo reggelt csajok!

Kriszta:van egy barétnőm akinek azért ment el a babája mert a szervezete ellenanyagot termelt és idegen testnek itélte a szervezet és kilökte.mire rájöttek késő volt.(azota van babája)kapott valami szurit és megoldódott ez a probléma.anyukám is kapott mikor engem várt pedig már magvolt a tesóm.

nekem ma van a 27 napom remélem nem fog megjönni nincs még jel csak a cicifájás.nincs pattanás meg nem is akarom felenni a hűtőt.na de ha nem most majd az október megoldja. :)azért fura nekem mert mindig be van dagadva a pocakom de most nincs,ez lehet pszihésen van nem tudom.végül is minden az agyból indul ki.

csucsu!remélem sikeres volt a hancúr,nagyon kiváncsi vagyok.

Lányok várom a tesztek eredményét!!!!

szoritok nektek
:D :D

puszi bogyó
bogyó77
 
 


Jó Reggelt Mindenkinek!!!


Fülűűűű; 10p után nem értékelhető a teszt!!!!!!

Én még gondolkozok hogy csináljak e ovu tesztet vagy sem. A reggel vizi megvan, de még tanakodom rajta. Szerintetek????
Vendég
 


Jó reggelt!

Mindenkinek sok gólyát ma és egész hétre!

hú lányok, nagyon izgiben vagyok, ma a hőm 37,2 lett, és már másfél hete 36,9. Remélem van értelme amiért felugrott! :)
Vendég
 


Csucsu! Ovu teszttel néztem volna hogy mi a helyzetem. :( . Ma kéne megjönnie. Szerintem meg is jön. Nincs olyan szerencsém hogy máris mama lehessek. :(
De az már biztos hogy az egyik Nyuszinak lesznek kisnyuszikái! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Megfáztam, taknyom nyálam egybe van. A hőm természetesen felment, csak azt nem tudom hogy alapból ment fel, vagy a betegség miatt.
Megpróbálom betenni.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4 ... 64800_.png

A görbém az vagány, az tetszik. :)

Füliii!! Tudom hogy nem értékelhető! De akkor azok a tesztek sem értékelhetők amik pl le lettek fotózva! Ott ahol több teszt is van egymás mellett tudod! Nem értem az egészet.
De tök mindegy. Majd köv.hó. A remény meg majd meghal ha megjön. :)

Puszilok mindenkit!!!!


Csók
Nyusz2
nyuszifülû
 
 


Ujra itt vagyok!!

Fülike,én nem csinálnék péntek előtt a helyedbe.

lányok voltam pisilni ésss :cry: :cry: :cry: .hát marad nekem az október.nem vagyok elkeseredve.majd csak jön a golya.meg egy kicsit megnyugtat hogy nem leszek egyedül,majd Krisztával ovuzok,bár megfogadtam hogy nem veszek azt sem.na majd látom.

még jövök csak most van dolgom!! SZORITOK NEKTEK!!

puszika bogyó
bogyó77
 
 


Bogyó: :cry: :cry: :cry:
Na azért fel a fejjel! Októberben gólyazápor lesz! Szorítok nagyon!

Nyuszifülű: csodás a görbéd! Nagyon szép! Drukk neked ezrerrel! :wink:
Vendég
 


Szia Trixy!(MEG MINDENKI)

nem vagyok olyan szomorú mint gondoltam,majd októberben.akkor viszont mérges meg csalódott meg sirós leszek ha az október is igy alakul.én annak örülnék igazán ha novemberbe foganna meg mert akkor augusztsba születne suli kezdés előtt,lenne időm pihenni amig a két rosszcsont suliba oviba.na de mint látjuk nem kivánság műsor....
ezért a gyártást korábban kezdzük.
:D

puszi bogyó
bogyó77
 
 


Csak jósoltam az ovuval:) és hát ugyanolyan lett mint tegnap szép két csíkos. :lol:
bár most fájdogál a pocim mintha megakarna jönni, de nem tudom miért, ugye csajok nem fog megjönniii, neeeeeee. :!:

Bogyó akkor olvastam az üzidet itt a fórumon, hogy ne teszteljek mikor épp a teszt eredményét vártam.
Sajnálom, hogy megjött, és le is k :evil: ettyentem emiatt :oops: :oops:
Viszont az jóó, hogy nem vagy szomorú, hát v.mi olyasmit fogok érezni mint te ha esetleg nekem is megjön. Nem leszek szomorú.

Fülű, azt a 10percet arra értettem, hogy nem 5p túl nem lehet értékelni, akkor még lehet hanem ha már a 10p túl van. Nekem elég hamar megjelent a két csík. :P Bár már a jóslásban sem hiszek. De megyek nézek is egy 12, 13dpo.s ovu képet. meggyőződök róla, hogy mi van.
Vendég
 


Csak jósoltam az ovuval:) és hát ugyanolyan lett mint tegnap szép két csíkos. :lol:
bár most fájdogál a pocim mintha megakarna jönni, de nem tudom miért, ugye csajok nem fog megjönniii, neeeeeee. :!:

Bogyó akkor olvastam az üzidet itt a fórumon, hogy ne teszteljek mikor épp a teszt eredményét vártam.
Sajnálom, hogy megjött, és le is k :evil: ettyentem emiatt :oops: :oops:
Viszont az jóó, hogy nem vagy szomorú, hát v.mi olyasmit fogok érezni mint te ha esetleg nekem is megjön. Nem leszek szomorú.

Fülű, azt a 10percet arra értettem, hogy nem 5p túl nem lehet értékelni, akkor még lehet hanem ha már a 10p túl van. Nekem elég hamar megjelent a két csík. :P Bár már a jóslásban sem hiszek. De megyek nézek is egy 12, 13dpo.s ovu képet. meggyőződök róla, hogy mi van.
Vendég
 


jaj jesszus ezt hogy csináltam, hogy kétszer ment el :D jobb 2szer mint 1szer sem hehe
Vendég
 


nyuszifülke: bármi is van, úgyanúgy tégy mint bogyó, fel a fejjel! én azért reménykedem hogy nem jön meg! :D

Nekem még van 4 napom hogy kiderüljenek a dolgok, de megfogadtam hogy nem csinálok tesztet, mert ha neg. akkor tuti bánatos leszek. Szóval reménykedem ezerrel. Hőm magasan 37,2, talán ő üzen, hogy ne keseregjek. :)

Szorítok mindenkinek!
Vendég
 


elvileg ma kellene megjönnie a ciklus.hu szerint :lol: de eddig semmi semmi. remélem holnap sem.
Vendég
 


elvileg ma kellene megjönnie a ciklus.hu szerint :lol: de eddig semmi semmi. remélem holnap sem.
Vendég
 


Fülike,nagyon érzékeny lett a géped lehet ő is érzi hogy mama vagy? :D :D

Trixy szoritok neked.nincs a közeledben gép,vagy csak hétfőn tudjuk majd meg az eredményt.addig hogy fogjuk birni!!!

lányok várok minden eredményt,izgulok értetek :D :D .

szégyelem magam hogy ilyen hülye vagyok,de ma vettem észre hogy megjött,és az a bajom hogy ilyenkor még nagyon kevés de piros,akkor innen számoljam a mensi első napját???nem ér röhögni.

bogyó
bogyó77
 
 


Fülke! Nekem is! hi Tök egyszerre állunk akkor :)
Neked melyik napra tette a pé-det? vagy nincs hőd???
Vagyis hanyadik napon lett az ovu teszted poz? (ovulációs poz, nem terhességi poz :) ) Már lassan többet leskelődsz a terhesség után mint az ovuláció után. He he he :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hű nekem meg valami....nem mensi, hanem olyan más valami ... Brühühüüüüü ....nem barna, hanem olyan sárgásbarnás pici (bocsi, de nem tudom szebben leírni ). Tegnap is fájt a hasim.


Trixi! Jajj de suppiii ahőd! :)

Pusz
Nyusz2
nyuszifülû
 
 


Bogyó :oops: igen innen :oops:
Akkor október a mienk!
nyuszifülû
 
 


Most regeltem fel a ciklus.hu.rta de nem dobja ki, hogy mikor volt a p.érésem, csak hogy mikor lesz októberben.

Jajj Fülű nekem is fáj a pocim, akkor lehet holnap nekem is megfog jönni brühü brühüüü. De ha megjön akkor én nem értem ezt az egész ovu tesztes jóslást. Hmmm sajnos pont én leszek a kivétel akinél ez nem működik. Jaj csajok nekem is megjön,nagyon úgyérzem.
Vendég
 


Bogyó: sajnálom a pirit. De aggodalomra semmi ok mert október a gólyák hónapja lesz :)

Kép
csucsu05
 
 


Nyuszifülű; légyszi ne mensissél te is, mert már Bogyó is Ktriszta is most te is. bassssssssszus most jelenleg 3an vagyunk várakozóban Csucsu Trixy meg én. De Csucsunak odébb van.

Ja Trixy neked mikor is kellene megjönnie?- azt olvastam hogy hétvégén fogsz tesztelni.
Vendég
 


Nyuszikák még nincs semmi veszve.nekem meg mindig fáj a hasam meg egy két tünet most semmi és megjött.fel a fejjel,ja Fülike én nem josolnék ovudól,legyél türelmes :D .

feltettem egy kérdést amivel ugye nem dicsekszem,de várom a választ csajok.

puszi bogyó
bogyó77
 
 


írta a választ Fülű, hogy IGEN!!!!

amúgy meg nem hülye a kérdés, én is megkérdeztem, vagy olvastam már nem tudom.
Vendég
 


Köszi csucsu,de majd az oktober.... :D szoritok neked hát azt azért nem hiszem hogy mindenki átcsuszik az októberre!!

Fülűnek,Krisztának nekem. Fülike hogy állsz????

Trixy és csucsu van már csak versenyben?ez örület,na de a következő honapban meg mindenkinek sikerül!!!

Ja ha valaki tudja a választ a kérdésemre azt várom :D :D :D

bogyó
bogyó77
 
 


Na Bogyó; a mensi első napja neked MA van!!!!


Fülike sehogy sem áll, no mensi, csak poci fájás. Nem tesztelek megvárom a holnapot, ha holnap sem jön meg akkor pénteken tesztelek. Most már csak várakozok.
Bár bízok benne, de sztem nekem is megfog jönni! brühüüüüüü :(
Vendég
 


nyuszifülke: igen, nekem hétvégén kellene "nem megjönnie". És vasárnap tesztelek, nem tom hogy bírom ki odáig! ugye nem jön meg? :)

csucsu05: nagyon szurkolok neked!

nyuszifülke, remélem te is babásodsz!

bogyó: hát igen, csak itt a melóhelyemen van gép, otthon nincs netünk, hétfőn azonnal jelentkezem!

Mindenki másnak gólyazáport!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?