Új privát üzeneted érkezett!

Igen-igen! 17-re gondoltam!!! :lol: :lol:

Kép
oriandy
 
 


Ezt találtam:

Munkarend

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gab!
Vagyis akkor a 17 szabad! Szupi!!!!!

Kép
oriandy
 
 

 
 

Az szabad, én is örülök, de ez az október hogy milyen fejetlenség lesz!!!!!!!!!

Apánk tanfolyama okt. 15-től 26-ig tart elméletileg. De most szombat, ünnep, szünet, megint szombat, fogalmam sincs, hogy lesz... 6 nap suli, 3 nap itthon, majd 3 vagy 4 napra vissza??? Jesszus, mi meg maradunk itthon 3-asban...

Lackókám szülinapját meg kénytelenek leszünk a halottak napi hosszúhétvégén tartani... :-( Olyan lehetetlen időpontban született, bár még jó, hogy november 1. előtt 2 nappal megérkezett!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Egy másik topikból loptam,ott is épp ez volta téma,szal nem az én érdemem,én csak idekopizom nektek is!

2007-ben hat alkalommal tér el a munkarend a szokásostól: március 15, május 1. október 23., november 1., karácsony és szilveszter körül. Márciusban 10-én, szombaton dolgozzuk le a 16-ai pénteki pihenőt, míg a május 1. előtti hétfőt április 21-én, szombaton. Az október 23. előtti hétfő helyett az október 20-ai szombat lesz munkanap. A november 1. utáni pénteki pihenőnapot október 27-én, szombaton dolgozzuk le. Karácsonykor december 24., hétfő helyett 22-én, szombatot jelölték meg munkanapként. A hétfőre eső szilvesztert 2007-ben pihenőnapnak nevezték meg, de helyette 29-én, szombaton kell dolgoznunk.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Na ezt az égést,meg sem néztem hogy Gabella már megtalálta!!
Bocsika!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Ha már itt vagyok elmondom, NAGYON úgy néz ki hogy tesóka Petike lesz! :D :D
Pénteken megyünk !d-re,ott gondolom megerősitik még joban.

Jajj Andy,megnéztem a táblát,el sem hiszed milyen jólesett hogy beirtál engem is,hiszen nem is vagyok itt,csak néha bekukkolok.
Persze nem tudok elmenni,pihensre fogtak,mert fájt a hasam,meg vidékről nem buszoznék,vonatoznék most ,de akkor is jólesett!!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pil! Drukk a 4D-hez! De jó lesz, hogy Petitek lesz! 1 lány, 1 fiú! De ha mégse, akkor mi lesz a neve???

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Bocs, ha már olvastátok! (És nem akarok politizálni, de olyan jót nevettem!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )

Egy szép napon az Úr magához rendeli az amerikai és az orosz elnököt,valamint a magyar miniszterelnököt.Össszehúzza szemöldökét,és így szól hozzájuk:Ti odalent a földön egész életetekben csak hazudoztatok.A világot elárasztotta a gonoszság,a kapzsiság,a hazugság,nem érdemlitek meg,hogy éljetek!Most menjetek haza,és mondjátok meg a népeteknek,hogy egy hét múlva özönvíizet bocsátok a földre és minden el fog pusztulni.MIt van mit tenni,a három elnök hazamegy.Az amerikai összehívja a kongesszust.Uraim,van egy jó meg egy rossz hírem.A jó hír, hogy akiben mindig bíztunk,létezik.Isten van,beszéltem vele.A rossz hír,hogy egy hét múlva el fogja pusztítani a világot.Menjetek haza,és élvezzétek az utolsó hetet!Hazamegy az orosz elnök is és összehívja a dumát.Uraim van két rossz hírem.Az első,hogy amit hírdettünk amiben hittünk sajnos nem igaz.Isten mégis van,beszéltem vele.A másik hogy egy hét múlva el fogja pusztítani a világot.Menjetek haza,és térjetek meg.Gyurcsány is hazajön,és összehívja az MSZP-t.Uraim,van két jó hírem.Mint tudjátok,hosszú évek óta azt hazudjuk,hogy mi elfogadjuk Isten létezését.Nos,ezt jól tettük,ugyanis Isten tényleg van,beszéltem vele.A másik jó hírem,hogy szívélyes,négyszemközti találkozónkon maga az Úr közölte velem:már majdnem biztos,hogy Orbán Viktor nem lesz még egyszer miniszterelnök...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Pil!
Szóra sem érdemes! Mindenkit próbáltam belevenni, aki ír/írt ide!
Azért sajnálom, hogy nem tudsz eljönni, de most a babó az első! Vigyázz magatokra és pihenj sokat!

Gab!
Jó szöveg! :lol: :lol:

14.10-re megyünk doktornénihez, mert Daninak hólyagok vannak a szályában és megint 38,5 C a láza!
Utána jövök!

Pusz!
Andy

Kép
oriandy
 
 


Szegény Danika! Gyors gyógyulást neki!!! Ja, nem is mondtam még, cukik a képek, amiket tegnap hoztál!!!!!!!!!!!

Mi csütörtökön tanácsadásra megyünk, méreckedünk, meg kérek beutalót a laborba, mert letelik végre a 3 hónapos vas pótlás...

Na mára elbúcsúzom, majd jelentkezem!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Jó hogy eszembe jutattad! dani is szedett, igaz csak Folsavat, de lassan azt is meg kellene kontrollálni!!!

Kép
oriandy
 
 


Ja és kösz!!

Kép
oriandy
 
 


Helló lányok!!!
Oriandy! Hólyagos torokgyuszi???ÁÁÁÁÁ
Nem volt már nektek ilyen pár hónapja?

Viera, Gab, édesek a csajok, tényleg egy fajták, egy tipus, nagyon édesek.
Viera, hogy ti milyen csodás környezetben éltek!!!!!Te nyirod a füvet, vagy apa?Vagy esetleg már Zorán?

Kismamáknak pihit, fogantatásra váróknak szép új lelkecskét, sulisoknak jó tanulást, gyors agysejteket.

Napi kérdésem:
Kinek kélne el ilyen segitség?
Kép

benianya
ákosbenianya
 
 


Hali.

Csajok, holnap délutánra hatalmas drukkokat kérek, megyek állásinterjúra. Olyan jó lenne valami melót találni...
Képzeljétek, ma kiküldték a földhivatali tulajdoni lapokat, hogy bejegyezték öcsém és az én tul. hányadomat. Ebben nekem az a fura, hogy általában először pénzt követelnek, és csak utána csinálnak valamit, és öcsém öröklési illetékét tegnap fizettem be, az enyémet meg majd valamikor év vége táján, mert most nincs rávalóm, aztán kifizetem pluszban azt az ezrest, ami a késedelmi kamat lesz.

Petit ma levittem a dokinénihez, még mindig piros a torka. Most vettem neki Hedelix cseppet, majd adom neki napi 2X, kiváltottam a D-vitamint, és holnaptól kap Béres cseppet Cebionnal.

Viera, tényleg Noémi és Mesi kész hasonmások! :)

Gab, micsoda képek, az utolsó, maszatos nekem nagyon tetszik!
Ja, szerintem is fejetlenség az október...mindegy, mi pont 20-án indulunk Gárdonyba, így akkor hivatalosan szabin lesz a férjem.
Jó ez a szöveg.

Oriandy, bocs, az írás tényleg másképp hat, igazából ez a szó jutott először az eszembe. Mondjuk tény, hogy kicsit szíven ütött, hogy pont anyukámra írta ki, hogy ideiglenesen alkalmatlan az életre...
Hm, most akkor nem nov. 17.-ről van szó? Egyébként november végén nincs semmilyen ünnep, ami miatt hétvégén kellene melózni. De közben látom, hogy megoldódott a dolog. :D
Hólyagok??? Jesszus, mitől vannak?

Pil, még egy Peti. :D Gondolom a férjed örül neki. Egyébként hogy vagytok?

Bénianyu, jó a segítséged! Nekem is van ám! :) Viszont érdekes, hogy a tatámék halkabb porszívóját nem prefelája annyira, mint az itthoni hangos takarítógépet. Ki érti ezt?

Na most megyek, ha lesz kedvem, este még bekukkolok.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Esélyem sincs visszaolvasni, bocsánat.

Reni!

Peti Kingája nagyon emlékeztet valakire. :wink:

Kérdeztétek, megírom. A gyerekünk zugjáró. :twisted: http://kovacs-telekes.org/juca/blog/
Kíváncsi leszek mikor lesz a coming out.
:shock: :lol:

tjuca
 
 


Hali!

Megjöttünk a dokitól.................
Tele van Dani torka, szája, nyelve apró hólyagokkal. Vírusos! Nem tudom, mitől lehet, de fertőz a nyállal. Most azon izgulunk, az uncsitesó nehogy elkapj (azaz nem kapta-e el), mert amíg ott voltunk valamelyik nap ivott Dani cumisüvegéből. Egyenlőre nincs baja. daninak viszont annál több. Azt mondta a dokinéni, hogy kb. 8 nap alatt zajlik ez le, gyógyi (Zovirax szuszp. - cirka 4000 Ft) csak akkor kell, ha nem látjuk, hogy gyógyulna. És szerencsénk van, hogy csillapítani tudjuk a lázát, mert magas csillapíthatatlan lázzal is jár. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nem volt még ilyenünk szerencsére és remélem soha többet nem is lesz!
valószínű a fogzás miatt legyengült a szervezete és így valahogyan elkapta....

Hát ennyi!

Benianyu!
A férjedre vagy a fiadra gondolsz, mint segítség??? :wink: :lol: :lol: :lol:
Dani is szokott nekem segíteni.
Csak neked :lol: :
Kép
Kép


Ex!
Így van, véletlenül félreírtam! 17.-én lenne jó a tali a legtöbb embernek, így egyenlőre ez a dátum vezet!!!

És akkor egy talitábla:
Kép

A többiekről nem tud valaki valamit???

Kimi!
Merre vagy? Mi van veletek??? Böli??
Olyan rossz érzésem vam, mert ezt az egész tali dolgot TE találtad ki, és mégis, én szervezkedek.... Ugyen nem zavar???

Pusz!
Andy

Kép
oriandy
 
 


Juca! Kész vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratu Kinga!

Peti Kingája??? Asszem, erről lemaradtam!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Andy! Szegény Dani! Durva egy betegség. De a zoviraxon kívül kap valamit? Csak hogy írod, hogy akkor kell, ha nem javulna... De mitől? Magától? Szóval nem értem.

Tali ügyben jónak néz ki ez a mamavár, már nem tudom, ki írta be a linket, bocsi!

Kimike tényleg jól eltűnt... Bújj elő, légyszi!!!!!!!!!!

Juca! Megtaláltam a Peti és a harapós Kinga sztorit! Felfogtam!

Ex! Én is ma kaptam a dm-től az egy éves levelet... Kicsit elfelejtették, vagy mi...

Valakinek kell humana 3-as tápszerhez kupon? 300 Ft kedvezményt ér! Felajánlom szívesen!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Lányok!
Ezt nem fogjátok elhinni!
Már nekem is van hólyag a számban....
Francccccccc!!!!

Andy

Kép
oriandy
 
 


Gab!
Azt mondta a dokinő, hogy magától elmúlik 8 nap alatt.
Zoviraxon kívül egy ecsetelőt írt fel meg lázcsilapítót kell adnom, ha lázas és ennyi. Soha nem vitte túlzásba a doktornénink a gyógyszerezést!!!
De asszem mindenképp kelleni fog a Zovirax, mert mint írtam már nekem is van hólyagom és hétvégén esküvőre megyünk. Addigra jó lenne mindkettőnknek rendbejönni!

Én is néztem a mamavárat! De ott nem kell fizetni érte? mármint azért hogy ott vagyunk!?
Egy ismi (egy másik topikból) ajánlotta a Brendont. Nekik ott lesz a talijuk. Ott is vannak játékok és ingyenes is!
Bár én nem sajnálom a pénzt rá, csak azért megfizethető összeg legyen!

Andy

Kép
oriandy
 
 


Ezt találtam a betegségünkről:

Herpangina
A betegség általában gyermekek között terjedő járványként jelentkezik.

A panaszok: láz, hányinger, hasi-, és izomfájdalmak, fejfájás. Az általános panaszok a szájüregi tünetek előtt jelentkeznek.

A kemény- és a lágyszájpadon, az uvulán és a tonsillákon kialakuló hólyagok képezik a szájüregi tüneteket. Kezdetben a hólyagok kisméretűek, és tiszta udvar veszi őket körül. Fokozatosan nőnek meg, majd 2–10 nap alatt maguktól begyógyulnak.

Kép
oriandy
 
 


Andy! Így már értem. Csak olyan fura, hogy egyik doki egy kicsit piros torokra is rögtön írja a gyógyszert, másik meg még ilyenre se azonnal...

Mamavárban azt írták, hogy a ház és az udvar 4 órára magánrendezvényre 20.000.- Ft. (Szerintem sok, de ha nincs más, jó ez is.)

Szerintem érdemes a Brendont megkérdezni.

Gyógyuljatok gyorsan!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kittivel mi lehet? Úgy eltűnt! És a blogja is megszűnt...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Mi szoktunk a Brendonba menni, hát nem a legjobb, de nincs jobb. Az IKEA dühöngője is megszűnt.

tjuca
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KERESGÉLTEM, NÉZELŐDTEM ÉS NICSAK, MIT TALÁLTAM......

Kép

Magára ismer valaki? :wink: :lol:

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok! :)

Itt vagyok, ragyogok! :D Az elmúlt héten kis családunkban különleges események történtek. Az egyik testvérem lagziján voltunk szombaton, a másik tesómat viszont aznap engedték ki a kórházból, ugyanis megszületett a kisfia. :)

Andy, ne viccelődj velem, dehogy baj! Sőt! Nekem abszolút nincs taliszervezésre időm. Jó lenne, ha találnánk valami klaassz kis helyet, látom az időpont alakulgat.

Juca ezt írta a blogjába:

[quote]M írta:óni!

Ha a babanetes talira gondolsz, az a helyszín nem a legjobb. Viszont nálunk lehetne, ha másnak is jó. Viszonylag nagy a lakásunk kevés bútorral, vannak itt játszók, és itt a Dunapart. Másik kedvelt helyszín a Brendon gyerektanyája.


Jucáék lakása szuper lenne, kérdés, hogy mennyien jönnének a talira. Juca, tőletek is kellene egy nyilatkozat, hogy kb. hány fő befogadására alkalmas kis otthonotok! Aztán szorzunk-osztunk, és ha nem megoldható akkor még mindíg van idő más helyet keresni.

Mennem kell, sziasztok!
Vendég
 


Viera, nagyon helyes a kislányod. :-)

Gabella, Mesi kisasszony egyszerűen imádniavaló, na de Lackó is. Olyan szép kis rucikat adsz Mesire, csak irigykedek. A kislányokat annyira lehet öltöztetni... :)
Vendég
 


Sziasztok!

Andi: Csatlakozok Pilhez, nagyon jól esett nekem is, hogy gondoltál rám, a tali ügyben.

Nekem elvileg bármelyik időpont jó, így távlatból, aztán meg bármi közbe jöhet. De szívesen csatlakozom hozzátok,bár sokakat nem ismerek, és minket se ismertek sokan. De itt az alkalom. :)

Nem tudom Juca melyik Ikeára gondolt, én péntekem voltam, az Örsvezér téribe, és még megvolt, csak középre helyezték.

Nem volt jó ötlet, mert mögötte pont a kajálda van, ami jó is lehet, de nagy a nyüzsi, és négy kijárata is van, és már ügye szöknek a gyerekek. Mi voltunk ott pár hete, és alig tudtunk dumcsizni, mindenki a gyerkőcök után rohangált. Bár jót kajáltunk.......

Daninak jobbulást, szegény maszat, jól megjártátok.....

Pussz

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Jaj
Most kaptam az infót, hogy a bejárathoz helyezték a játszót, Bocsi Juca......

Mit láttam pénteken...... :o

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors bekukk!

Csandy!
Jegyeztem a táblán amit írtál!

Móni!
Köszi!
Jó kis napotok volt akkor szombaton... :lol:
Gratula a tesódidnak!

Juca!
Eddigi számításaim szerint 13-an vagyunk! És még nem válaszolt mindenki!
Mennyit bír a kéró??? :lol: :wink:

Ja és még valami! Apukák is jönnek? Mert az én uram nem igazán akaródzik eljönni, de ha lesz ott másik apa is, talán sikerül rávenni!!!

Jó éjt!
Pussz!
Andy

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok.

Juca, na látod. :) Lehet, hogy Kinga már ezer éve jár-kel, főleg, ha ilyen ügyesen csinálja, csak eddig jól titkolta. Hiába, okos, mint apája-anyája.

Oriandy, hát ez kifejezetten rosszul hangzik! Gyógymanók elsőbbséggel feladva!
Jaj...valami teaivászat, vagy valami? Gondolom, fájhat is.
Hát te miket nem találsz... :)
Ha mi megyünk, én férjjel megyek...én nem vezetek fel Pestig, meg vissza, az ottani helyi forgatagról nem is beszélve. :o

Gab, a mi dokink spec. olyan, hogy mindig ad antibiotikum receptet, de csak akkor kell adni, ha belázasodik a lurkó. Mondjuk mi ezzel mindig megszívtuk, mert felülfertőződés történt, ami érdekes módon Petinél nem okozott lázat (mondjuk én sem voltam - vagyok - lázas típus), így mégiscsak kellett a gyógyszer. De azért nem árt, ha hagyjuk a szervezetet öngyógyítani, ha képes erre.

Csandy, én elvben jó régen ismerlek, de személyesen még sosem jött össze. Talán most! :)

Kimike, sűrű lehetett az a szombati nap. De ezek szerint minden jól alakult.

Na megyek, vár a tusolás, aztán ágyba bújok.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Szóval a helyzet! Mi négyen mennénk, bár apánk se az a kimondottan ismerkedős alkat, de egyedül se akar császkálni, amíg mi traccspartizunk. Szóval mi ha tényleg sikerül elmenni, akkor 4-en leszünk.

Köszi mindenkinek, aki dícséri a manóimat!

Ex! A mi dokinénink meg folyton antibigyót ír. Előfordult, hogy ő is csak esetlegesre írta, de mivel az én csemetéim se feltétlenül lázasodnak be mikor betegek, nem sokáig szoktunk várni.

Bocsi, Mesi koppant, elküldöm amit írtam eddig.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Na szóval! Kicsit szétkapcsolt a netem. Franc bele!

Andy! Igen, mint látod, nlc-n őslakos vagyok, 2002. óta járkálok oda. De mostanában sokkal inkább ide. Abban a 2006-os topicban meg mindig elvesztem a fonalat, úgyhogy igen ritkán nézek be. A két kedvenc nlc-s topicomat azért látogatom gyakrabban is, azokat a blogomban is belinkeltem.

Előbb ittvolt a hugom, megy Orosházára, és beváltja a dm-es pólócskát, bár már nincs pólós jóidő... Meg a Nestlé és Kubu ajándékos kupont is beváltja. Legalább a buszra való 600 Ft-ot is megspórolom.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok Csajok!

Képzeljétek Noémi még mindig alszik. Este fél kilenc óta!! Valami front van?
Már kivasaltam, mostam, megint vasaltam, most meg csak várakozok, hogy végre felébredjen. Így most teljesen csúszik a napunk.

Erika

Kép
viera
 
 


Oriandy!

Én úgy emlékszem, hogy a Zoránnak is volt ilyen szájbetegség féléje és nagyon bevált egy homeós gyógyszer (HOMEOGENE 9). Bá én utálom a homeós cuccokat, mert nem lehet előtte, utána enni-inni és ezt elég nehéz betartani.
De tényleg használt Neki.

Erika

Kép
viera
 
 


Csajok!

Hát van egy hatalmas nappali konyha, meg három kis félszoba, amiből egy tiltott terület, mert ott vannak az irataink, doboazink, kupink. Oda nem engedünk be embert. :twisted:

Voltunk itt már úgy huszan. Nos a kajálás akkor batyus lenne. Kofát még nem kérdeztem. :shock:
Ülőhely főleg a földön van. Kicsit balkáni :-)

No akkor ha nincs más ötlet, akkor megkérdem Kofát. Azért a Dunapart reális program a benti örjöngés helyett, persze ha nem esik az eső. Aztán nyilatkozok. Akkor jól értem, hogy november 17?

tjuca
 
 


Hali.

Juca, igen, egyelőre a nov. 17.-nél maradtunk. :) Ja, ha az egy félszobának van kulcsa, akkor jó...ugyanis az én gyerekem már mindenhova bemegy, tegnapra a konyhakilincset is elérte, ezért ma odaállítottam a fal mellé, és aszerint szűk egy hónap alatt megint nőtt vagy 2 centit. :roll:

Viera, hát nem tudom, hogy front van-e, de azt igen, hogy mától rossz idő lesz péntekig...lehet, hogy ezért aludt a lányod ilyen sokat.
Enyim meg már hétkor fent kukorékolt és fél tíz táján aludt el.

Íme a tegnapi utóvacsis videó: http://s148.photobucket.com/albums/s24/ ... V08174.flv

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Juhé! De jó! Juca! Tök jó lenne ha nálatok lenne a tali! A szőnyeg meg mért lenne balkáni? Ugyan már! Egy lakást se huszonakárhány emberre terveztek! A Duna part jól hangzik, bár novemberben nem csak eső, de akár már hó is lehet...

Lehet, hülyének néztek, de Mesinek papucsot akarok venni. Hihetetlen egy nő, de hol az én, hol a Lackó papucsában botorkál. Egész jól megy neki, de azért egy 21-esben mégiscsak jobb lenne!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!


Lányok! Én teljesen magam alatt vagyok!! Danin egyre jobban kijön ez a hülye kór! Tegnap este óta semmit nem evett. De így ahogy mondom!!!! Próbálom a hideg joghurtot, na azt pár kanállal de ennyi! Nem is az a baj, mert majd behozza, csak amúgy sem egy vasgyúró, mi lesz így vele? A 15 hós méreckedésnél még "csak" 8880 gr volt! Szóval értitek!! Az unokatesója meg 4 hónappal fiatalabb és 10,36 kg! Szóval nincs igazán miből leadni a nemevéssel!!! Ma elkezdtem adni neki a Zoviraxot meg ecsetelem neki ezerrel, ja és fájd. csillapítót is adok, hogy legalább pihenni tudjon, mert az éjszaka is kb 20 percenként sírta fel! Olyan borzasztó! Nem volt még ilyen beteg!!! Én ebbe beleőszülök! megszakad a szívem így látni! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Azért mindenkinek szép napot!!!!

Juca!
Igen egyenlőre a nov 17. a legideálisabb, és ha nektek jó, nekünk teljesen megfelel a balkáni batyus tali a Juca-Kofa-Kinga lakban! :wink: :lol:

Gab!
Úgy találtam az nlc-re hogy tegnap rákerestem erre a herpanginára és egy csajszi pont erről írt és ezt is kidobta a Google! Aztán kaptam magam és gyorsan írtam is neki, mire egy kicsit ottragadtam. Rájöttem, hogy én is regisztráltam már oda magamat és írtam is abba a topikba, amit te nyitottál, de a saját irományomra eddig még nem leltem! :lol:

Viera!
Már többször és több mindenre kaptam Homeós ajánlatot, egy a bibi: nálunk nincs a gyógyszertárban, csak megrendelni tudják, és ki tudja, mikorra jön meg...

Ex!
Köszi a gyógymanókat! Remélem hamar ideérnek!!
Édes a kis kajcsis Manó! :D

Andy

Kép
oriandy
 
 



Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gab!
Dani is uyan ezt műveli! És én is gondoltam papucsra neki! :lol: :wink:

Kép Anya papucsában......

Kép Apáéban.....

Kép
oriandy
 
 


Amúgy a cipőkkel uyan ezt teszi! :lol:
És simán megy bennük!

Kép
oriandy
 
 


Én is akartam képet mutatni, de most lett újratelepítve a gép, és valahogy nem akarja átrakni a képeket... :(

Dani is nagyon menő akkor!

Én megtaláltam a nőklapjás hozzászólásodat, és még most is úgy dereng, hogy ez után én írtam neked e-mailt, és néhányat leveleztünk is akkor. De visszakeresni nem tudok, mert nincs már meg a dpg-s postafiókom.

Kipróbálás van most nálunk. Kómás Mesit még ébren beraktam az ágyikójába, meglátjuk, elalszik-e, vagy marad a hülye babakocsizás... Drukkot kérek!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabella!

Ki mondta, hogy van szőnyeg? :twisted: Ugyanis olyan nincs, és nem is lesz.

Ex!

Akkor kénytelenek lesztek pórázt hozni. Ez vicc, de ott tényleg mindenkit, hogy a gyerekek ne menjenek oda be, kulcs nincs. A lakásszerződésektől kezdve az egyetemi papírjainkig minden ott van, egy nagy halomban, és ott nem kellene "rendet" rakni. Valamilyen barikádot lehet oda emelni, de ugye lesz pár felnőtt, és ha nem látják, hogy ott izgi van, akkor nem is mennének be. Tavaly ebből nem volt gond.

Itt van a lakásunk http://www.kofa.smugmug.com/gallery/1598295#77577136

és egy tavalyi kakaóbulin (itt azért látható, hogy volt pár ember, bár, ha jól számolom, most kb. a kéteszerese lenne a tömeg)
http://www.kofa.smugmug.com/gallery/2407022#126154464

tjuca
 
 


Most elcsesztem a papucs linkjét???

Próba 2.

Papucska

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Juca! Akkor padló! :-) Párnát vigyünk? 8)

Az ajtó elé meg tolunk egy fotelt. Vagy széket, vagy szekrényt, vagy akármi! :D :D :D

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gab!
Szupi a papucs!

Juca!
Szupi a lakás!

Viszont van egy félelmem! Ugye írtam már, hogy Dani elég harapós mostanában....
Na most, mi lesz vele ennyi gyerek között? Másról sem fog szólni a napom, minthogy azt lesem, mikor kit akar megharapni!
Agyrém!!!!!!!!!!! :( :( :(

Kép
oriandy
 
 


Andy! Majd Kingával kergetik egymást! :-)

Juca! Valóban jó a lakás, és hát majdcsak elférünk!

Andy! A táblázat végére nem lehetne egy oszlop, hogy ki hány fővel érkezik? Pl. 2 gyerek + 2 felnőtt...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gab!
Kérésed számomra parancs! :lol: :wink:

Kép
oriandy
 
 


Kép

Kép
oriandy
 
 


Lehet hogy a színválasztás nem volt a legjobb?
Látni a számokat azért, vagy színezzem máshogy?

Kép
oriandy
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?