Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsi,
szerintem az alma hasfogó! :shock: Mi a Krionál vetettük le. Ha jól emlékszem Orsi fiainak is ott tárolják. :roll:

Tiko,
még én is olvasgattalak anno! :D Örülök, hogy neked is sikerült! Nagyon szép kislányod van! Sajnálom a hasfájást, remélem hamar kinövi!

Wish,
neked superman kiskölyköd van! :D Elképesztő ügyes, és milyen hamar! :shock: :D

Orsi,
megkaptam a privit, de akárhányszor rákattintok vmire, rengeteg üres oldalt ad ki. Vagy én csinálok vmit rosszul? :oops: (A lányhoz se találtam elérhetőséget :oops: )
20140901102739
 
 


Hajni: nem is gondoltam volna, hogy van aki még emlékszik rám. :)
Köszönöm Zorka nevében is!
tiko
 
 


na beírom ide is a nextes lányt
nextrendeles@gmail.com


Sziasztok!

Felkerult a teli katalogus is az oszi melle a Nextnel:

http://www.next.co.uk/

Arfolyam: 470Ft/font, eloreutalassal.

A rendeleshez a cucc kodjat, nevet es meretet is adjatok meg.

Minden nap rendelunk, igy az utalas megerkezése napjan vissza tudjuk igazolni a rendeleseket.

Atvehető a Deak teren hetköznap 8:30-18:00 kozott, vagy postazom is szivesen.

Valasztható ajandekok (a keszlet erejeig, kerlek jelezd a rendeléshez, hogy mit szeretnel):
1. Allatkerti ingyenes gyerekbelepő+kedvezmenyes felnottbelepo
2. Tropicarium es szinten a Camponaban lévő Autokiallítas kedvezmenybelepo

100 font feletti rendelés esetén Eperke DVD-t kuldok (eredeti, uj, bontatlan, tobbfelebol lehet valasztani). Fius mamakkal meg egyeztetek valami mas ajcsit. Smile

Jo vasarolgatast!
Szandra


Hajni :D
bármelyik odlalról tud ruhát hozni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

Zsuzsi :D
én nem adnék neki az tuti....

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsuzsi :)
Nekünk a kamillateát mondta a védőnő, meg a doki. Reggel langyos kamillatea éhgyomorra. Nem sok 20-40 mili elég. Aztán ha nincs hatás napközben lehet még neki adni ennyiket. 1 dl teába 1 mokkáskanál cukor, vagy egy kockacukor.

Tikó:)
nagyon rossz lehet, nekem a stimu alatt kellett alergia miatt diétázni. Párolt csirkemell, hús, krumpli, rízs és mindezt reszelt vagy párolt almával dobtam fel :) Hát nem volt túl jó, de ki tudja, lehet, hogy emiatt sikerült :lol:
Szerintem ha kihagyod a krumplit és jobban lesz tőle Zorka, akkor elkezdheted bevezetni a többi kaját és akkor már majd változatosabban tudsz enni.

wish
 
 


Pompi: A porszívó megy, tényleg szuper találmány! A gyerkőcök édesek és ne foglalkozz senkivel! :twisted:

Kata: De jó az étvágya Bálintodnak! Közgazdász tanár vagyok!

Zsuzsi: Te kis szadista! :wink: :lol:

Hajni: Atya világ, itt mindenki gyermeke ilyen kis puffancs. :lol:

Emma: Méretes fütyi! :lol:

Wish: 5 hósan már így állnak a babák vagy ez csak kivétel? :shock:

Úgy látom itt mindenki gyermeke puffancs, persze teljesen jó értelemben! Úgy szeretném ha Petra enni ennyit! Na, de jól van ez így!
Ma már nem volt hőemelkedésünk és estét megint végigaludta!

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


pézsé írta:Wish: 5 hósan már így állnak a babák vagy ez csak kivétel? :shock:

nem... magától 1 baba sem áll 5 hósan.
Lilit is lehet állítani most 3 hósan is, megtartja magát ha csak a hátánál tartom, hogy ne dőljön el, de ez nem állás - ennek nagy része reflex.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


hajni777 írta:A next-es honlapból egyszerre 30-at is földob, azt nem tudtam rendesen megnézni.

nem értem a problémát :shock: :shock:
ha bejön az oldal, akkor rákattintasz arra, ami érdekel, és felhozza a részletest.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Wish :D
sorry :oops: :oops: végigolvastam, hogy a kispasi mit csinál.
Ezt Levi is csinálta ennyi idősen. ekkora gyereknél már nem reflex persze.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pézsé :)
Ahogy Orsi is írta nem áll magától. Felhúzza magát a kezünkön, vagy ha letesszük megáll. De nem tud segítség nélkül sem felállni, sem megállni. Az még jócskán odébb van. Éppen ezért nem is csinálhatja sokszor. Elöbb talán üljön stabilan, aztán majd szép lassan jöhet a többi is.

Orsi :)
Mikortól nem reflex szerited? Baliázsnál úgy volt, hogy sokáig megállt az szerintem reflex volt, aztán vagy 1,5-2 hónapig egyáltalán nem. Ha állítani próbálta is valaki összerogyott. És most elkezdett felállni, a leírt módon.

Na megyek, mert reggel óta taknyos és nagyon nyűgös tőle :(

wish
 
 


Orsi, Wish

dehogy adok neki almalét. sajnos a kamillatea se vált be nálunk. remélem, hogy majd kinövi ezt. menetrendszerűen mindig ugyanez megy: kakál, akkor nagyon jól érzi magát, majd eltelik kb. 40 óra, akkor már nyűglődik, majd az utosó 4 óra az katasztrófa. s szinte óramű pontossággal 48 óra múlva újra kakál.
Wish, Balázs mennyi ideig áll így meg magától?

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


wish írta:Elöbb talán üljön stabilan, aztán majd szép lassan jöhet a többi is.

Orsi :)
Mikortól nem reflex szerited?

írtam egyből utána, hogy szerintem nála már nem reflex :)
az ülés meg érdekes téma, mert nagyon sok gyerek előbb áll fel, mint ülni tud, ez normális.
a lényeg, hogy kússzon vagy másszon, ha ez kimaradna, akkor azonnal mozgásterápia kell, mert súlyosan visszaüt később.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :)
Ja, egyeszerre írtunk nagyjából :)
Ha hason van, akkor próbál utánna menni azoknak a játékoknak amik érdeklik, szóval remélem megtanul mászni is. Úgyhogy vonzó dolgokkal igyekszem a kúszásra/mászásra ösztönözni, mert szerinem is nagyon kell (az öcsém diszlexiás). Felállni még úgysem tud magától. Az hogy ha segítünk, akkor feltud, úgy derült ki, hogy fel akartam húzni ülésbe, hogy betűrjem a gatyóba a pulcsiját, erre felállt. Én meg elképedtem :D Édes ahogy vigyorog, és büszkén körülnéz ha feláll :) Bezzeg a kúszáshoz nagyokat nyög és méltatlankodva kiabál :lol:

Zsuzsi :)
Nem sokáig 5-10 másodpercet, de este ha fáradt (mert persze Apával is kell gyakorolni egyszer), akkor néha csak 2-3 másodperc. Kinyomja magát, aztán tottyan is vissza a popójára.

wish
 
 


Sziasztok Lányok!

Tiko!
Én is emlékszem ám rád!!! :D
Amikor elkezdtem irni a Kaálisra akkor még te is irogattál!
A kutyusos avatarod megmaradt bennem!
Én nagy állat buzzancs vagyok! :D
Szivböl gartulálok a kislányodhoz!!!Gyönyörü!!
De sajnálom a hasfájást nagyon! :(
Borzaszto amikor sirnak és nem tudsz segiteni!
De szerintem nem alergia,nekem a barátnömnek évekkel ez elött volt alergiás az anyatejre a babája de nem fájt a hasa ha nem nem maradt meg benne egy csepp tej sem,sugárban jött ki az egész!
És mikor kivizsgálták akkor mondták hogy nem szopizhat tovább!De nálatok más van!
Én is „kenyéren és vizen” éltem az elsö 4 honapban!
A tejtermékekkel ovatosan és tejet abszolút ne igyál!
A szoptatos teát szerintem szüneteltesd egy picit!
Nekem anno Marcinál a Sabsimplex vált be estleg probáld meg.
Én a zöldséget és a gyümölcsöt sem ettem jo darabig(semmilyet) :? !!!
És igy nem volt pocakfájás!
Kivánom,hogy hamar megoldodjon!
A szopit semmi esetre se szüneteltesd amig van tejed szerintem!

Pézsé!
Jobbulást nektek!!!
Adtak valamit az orrába a picinek?
Nekünk is volt náthánk és garason cseppet kaptunk 3 nap alatt rendbejött töle!

Pompi!
Nekem is sokszor kinyilik a bicska a zsebembe a sok jopofa embertöl! :evil:
-mit ad anyád enni? :evil:
-jé milyen nagy baba?!!!!
-Mennyi idös? Én mondom……. Uram isten és mit eszik? :evil:
Na szoval néha engem is a sirás kerülget,hogy miért nem mennek a francba!
Szerintem igy gyönyörüek!!!
Nekem már van egy rossz evö vékony magas gyerekem!
Most igazán kiérdemeltem hogy legyen egy ilyen kis pufikám is(direkt igy kértem)! :wink: :D
Sirtunk eleget az etetöszéknél,Marci azért mert enni kellett én meg azért mert nem evett!
Gyönyörüek a kocsiban!
Ha egyszer az Árkádban járunk egyszerre ha másrol nem a gyerekekröl megismerjük egymást! :lol:

Melcsi!
Én Devics Anna Csecsemök szakácskönyvét vettem meg!
Vannak benne jo dolgok!

Kata!
De szuper! :D
Akkor a gyümölcsös variácio vált be a kis inyencnek!!!!
Szoval a délelötti szopi után kell adni a gyümit és a déli fözelék után kell a szopi!
Mert én sem tudom mikor kell elöbb és mikor utobb szoptatni?!
És ez után jön az uzsonna bevezetés vagy az esti fözelék?
Marcinál ugy vártam már hogy elkezdhessem a hozzátáplálást de most annyira nem várom! :?
Félek picit hogy nem fogok kelleni utána Ágostonnak ciciileg! :roll:

Orsi!
Szuper csaj vagy!
Én mindig a westendbe veszem a nextet! :?
De én is rendelek ettöl a lánytol akkor!
Milyen babakocsit vettél?

Hajni!
Még nem néztem meg a honlapot de a next kilora van megadva kis méretben,vagyis én eddig ugy vettem!
Nagyon édes Olivér!Teljesen olyan a lába mint Ágolyonak!
Marci ideszaladt mellém és megkérdeztem:ez milyen kép Ágostonrol??.... :lol:
Örülök,hogy jo volt a nyaralás!
Lehet hogy alkatot is tud örökölni de pl nálunk mindenki vékony(kivéve én most)de alapjáraton az vagyok én is.Szoval nálunk senki nincs akitöl örökölhetett volna egy kis husi alkatot!
Szerintem a fütyiméreten ne aggodj majd megnö az is! :D
Én a badyt néha ugy oldom meg,hogy ujjatlant adok rá mert vannak olyan melegitö együttesek aminek pamut h.u a felsöje és kint lenne a dereka!Igy az ujjatlant adom alá és igy jo meg olyan nagyfius!Az a brendonba van sima fehér olyan mint ha atlétát adnál rá csak alul összepatentolod!

Wish!
Nagyon komoly Balázs!
Mint egy kis cövek! :D
Ti hol tartotok az evésben?

Zsuzsi!
Nagyon édes Olivér!

Emma!
Komoly Fütyi!! :D
Nagyon aranyos,téyleg látszanak a kis hurkák!! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó! Nem mondom, hogy így KELL, hanem én így csinálom. Mi elég speciális eset vagyunk, a hányás miatt. Talán így jön ki belőle a legkevesebb. Meg Hajni írta, hogy ugye szopi és utána kaja... Hát ez is probléma nálunk, mert akkor aztán annyi tényleg nem fér a pocakba. Ezért délben van az, hogy főzelék után szopi (mert utána alvás, és ha elalszik a cicin, az szuper) - egyébként próbálom külön kezelni a gyümit és a szopit. A teát is próbáltam (hogy meglegyen a sorrend: szopi, főzelék, tea mert hátha szomjas), de nem iszik. Ezért csináljuk így.
Kuki: hát, ez olyan mint a testalkat, van kisebb és nagyobb, már ebben a korban is. Az én Bálintomnak pl. nagyobb mint az ovisoké :lol: :lol: :lol: , ezt már megállapítottuk. Egyébként sokáig nem nagyon nő, majd kamaszkorban! :lol:
Wish! Milyen kis ügyi Balázs! Azon a 2. képen nagyon komoly!!! :lol: Én is azt akartam, amit Orsi: hogy általában felállnak a gyerekek, és abból ülnek le. Bálint ilyen kis manó, hogy ő már ül. Az állást úgy gyakorolja, hogy négykézlábból teljesen feláll úgy, mintha én lehajolnék a bokámhoz. Csak arra nem jött még rá, hogy kell megkapaszkodni. Úgy félek, hogy ebből a helyzetből elborul vagy megcsúszik a parkettán... :lol:
Husi babák: szerintem ha beindul a sok mozgás, majd akkor lassul a gyarapodás, és utána lehet bármit mondani, hogy milyen alkatú a gyerek. Most meg nem kell foglalkozni a gonoszkodókkal (az emberek mindig irigykednek valamiért, és muszáj nekik leplezni :twisted: ).
Olivérek és Zalán is nagyon cuki. Pompi! Ikrekről változatlanul kérem a kicsit nagyobb képet. :lol:

dkata
 
 


Anikó! Én is félek, hogy nem kell majd a cici... :cry: Pedig ez az élet rendje. Én se siettem a hozzátáplálással, most is, ha nem kér valamit, nem erőltetem, van helyette cici.

dkata
 
 


aniko24 írta:Orsi!
Szuper csaj vagy!
Én mindig a westendbe veszem a nextet! :?
De én is rendelek ettöl a lánytol akkor!
Milyen babakocsit vettél?

no én ott elvből nem veszek, mert ismerem a kinti árakat és pofátlanságnak gondolom amit ott elkérnek.
(pontosan dupla annyi foritnban mint kint fontban)

next méretek:
kilóban van, de viszonylag igazodik a mi rendszerünkhöz is
ill. vagy egy sizechart az elég pontos:
http://www.next.co.uk/help/WinHelpSGC.asp
most Lilinél is a 3-6 hós az tök pontosan 62/68as ruha.
a fiúk 92/98ast hordanak mindenből, nextből is a 2-3 éves kell nekik.

Bebe Confort High Trek kocsit vettem. 3 kerekű, óriási kerekekkel.

cici-hozzátápi: gyerekfüggő. Máté a kanalazás kezdése után totál elutasított a cicit, félálomban szopott csak meg este. ennyi... 7 hós korától kb.
Levinek megakkor jött meg a kedve. 6 hónapig nyammogott csak, utána igazi cicista lett. 10 hóig nem evett kanállal.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! Azért kérdeztem a keréklevételt, mert én ettől vagyok kiakadva... Ahhoz, hogy a kocsiba betegyem, le kell venni, azonban itt a burkolat nélküli utcában illetve a mezőn tologatva (mert az van mellettünk), kell a nagy kerék. Vagyis nekem kellene egy picire csukható, kocsiban tartható szaladgálós babakocsi, amiben azért le tudom fektetni a gyereket. És akkor a nagyot nem kell csukogatnom, de itthoni környékbeli sétákra az jó lenne. Van ötleted? (Használt is jó...)

dkata
 
 


Hajni: én már nem emlékszem, hogy ki írt akkor is amikor én, mert azóta is folyamatosan olvaslak titeket, mondhatni naprakész vagyok. :) Amúgy egy "kedves" ideiglenes fórumozó üldözött el, nem tudom,hogy emlékszel-e...

Semmilyen zöldséget, gyümölcsöt nem eszem, szoptatós teát nem iszom és nem is ittam, tejterméket nem eszem és iszom. Na azt a szert még nem próbáltuk...akkor lehet, hogy kipróbáljuk, köszike. Bár ma nem volt hasfájás, csak kb. 2x 5 perc. Most visszatértünk az Infacol-ra, csak nagyobb adagot kap. Hátha....

Köszi Zorka nevében is!

Azt néztem, hogy a legtöbb baba jó hurkás, úgyhogy meg is nyugodtam, nem csak Zorka van ilyen jó húsban. :)
tiko
 
 


dkata írta:Orsi! Azért kérdeztem a keréklevételt, mert én ettől vagyok kiakadva... Ahhoz, hogy a kocsiba betegyem, le kell venni, azonban itt a burkolat nélküli utcában illetve a mezőn tologatva (mert az van mellettünk), kell a nagy kerék. Vagyis nekem kellene egy picire csukható, kocsiban tartható szaladgálós babakocsi, amiben azért le tudom fektetni a gyereket. És akkor a nagyot nem kell csukogatnom, de itthoni környékbeli sétákra az jó lenne. Van ötleted? (Használt is jó...)

nekem is ezért van a loola. a high trekkel csak terepre megyek, a loola van a kocsiban.
szerintem sok esernyőkocsi megfelel ennek a célnak, pont erre találták ki.
milyen árban gondolod? mert ahhoz mérten mondom a márkát esetleg.
mivel a babó lassan nagy nem fontos, hogy vízszintesre lehessen dönteni, aludni 150-160 fokosban is tud.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Ár: tudod, minnél olcsóbb legyen :lol: :lol: :lol: Nem Tesco gazdaságosra gondoltam, mert még elhagyom a kerekét... Valami jobb kocsit gondoltam használtan, hogy tompítsuk az árát. Nem tudok tól-ig-ot mondani, mert nem ismeem az árakat...

dkata
 
 


Wish
Nagyon ügyes a gyermeked!

Tiko
2 hónapja én is csak husi-rizs (savanyú nélkül!) és néhány tésztafélén élek. Így nincs semmi gond. DE: tegnap főtt krumplit ettem husival almaszósszal, este másfél órát sikítva kiabált szegénykém :( aztán annyi szél jött ki alul-felül! 2 hónapos korától próbáltam egy-két dolgot bevezetni (pl. a paradicsom és alma úgy tűnik OK), de aztán mikor ekkora szívás van, én is azt gondolom, hogy inkább kibírom változatosság nélkül....

Ja, és 1 hete a kaki-téma állati nyögvenyelős :( nagy szenvedések vannak... Mondták, igyak baracklevet, na az megint tök felfújja a drágámat

KUKI
Jaj, ez vicces, hogy méretesnek találjátok! Ugyebár a hurkák miatt tettem fel a képet, és mivel közelemben mindenkinek kislánya van, nekem fogalmam sincs, hogy zaláné az átlaghoz képest mekkora :) de azért köszi, majd apának megmutatom ezeket a hozzászólásokat :D

Anikó, Pompi
Volt egyszer a Kismamában egy cikk a végén, amikor az olvasók beírnak: szóval anyuka küldött képet a 6 hónapos és a 2 éves gyerkőcéről. 6 hónaposan annyira dundi volt a csak anyatejes gyereke, hogy olyat még nem láttatok, 2 évesen meg kifejezetten vékony. És leírta, hogy őt is mennyit szekálták, hogy csináljon már vmit :shock: de - mint a mellékelt ábrán látható - semmit nem csinált rosszul! Szóval semmi nincs még eldőlve! Egyébként én nagyon dundi voltam 4-5 éves koromig, aztán utána tök normál, felnőttként 38as méret (na jó, most 40, de ez a hormonkezelések hatása)
Egyébként a fiam mintha megérezte volna paraanyukája dilijét, tegnap volt 10 hetes, és a 1 héten "csak" 240 g-ot hízott :D
ja és mikor írtátok a kaját, gondoltam, hogy így egy hónap után 1 napunkat lemérem, a következő mennyiségek voltak:
130, 140, 80, 160, 100, 110, 100 = 820 - ami tökéletesen megfelel a mostani 5540 g-os súlyának :D Szóval mérleg újra elsüllyesztve :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Orsi! Nézegettem még tegnap a kocsikat... Azt nem írtam, de fontos, hogy viszonylag széles legyen az ülőrésze, hogy a gyerek téli cuccban beleférjen.

dkata
 
 


Sziasztok! :)

Ennyi szép gyerek után és is kedvet kaptam, hogy feltegyek egy képet! :oops:
Nálam most ez a kedvenc! :lol:

Kép

Kép Kép
kismokus
 
 


emma, kata
de irigyellek titeket, hogy ilyen nyugodtak vagytok mérés nélkül is! Nekünk a reggeli szopi mennyisége közelít csak a normához, de napközben inkább csak csemege a tápi mellett. Ezért imádom mérni, (ami gyakorlatilag szinte lehetetlen, mert már nem maradnak meg a babák a mérlegen), mert akkor azt a 10-20 grammos többséget is sikerélménynek élem meg. Nagyon nem szeretem a szoptatásban, hogy nem látom, nem tudom mennyi az annyi. A kémiát is ezért utáltam, mert megfoghatatlan az a sok állítólagos elem és kémiai folyamat. Atomok, elektronok... brrrr... :evil:

Katának! :D
Kép
Két kópé: Norina huzogatja Bencsi fülét!

Anikó,
csodállak, hogy mindig mindenkinek írsz. Mondd csak, nem jegyzetelsz és úgy...? Én néha ezt teszem, ha mindenkinek válaszolni akarok, de amúgy nem túl jó a memóriám...

Köszi minden bíztatást a súllyal kapcs.ban! Örülök, h nem vagyunk egyedül ezzel. :P Csak kivagyok, hogy már pár hónapos korban kezdődik a Nagy Verseny, még jó, hogy fogyókúrázniuk nem kell :? (nemtom mit akarnak, az én gyerekeim tökéletesSek! :D )

wish,
nálunk is imádnak álldogálni a gyerekek. Persze még nem tudnak, fogni kell őket, mert dülöngélnek jobbra-balra, meg a kis lábfejüket sem tartják még jól, de tényleg látni kell azt a diadalittas kis arcukat ilyenkor... :)

KépKép
pompomlány
 
 


Kata!
Szerintem nagyon jol csinálod az evést és a szopit!
Valahogy én is megprobálom ugy csinálni hogy jo legyen!
Tudom,hogy ez az élet rendje és nem lehet a végtelenségig szoptatni :( de ahogy Orsi is irta Máté már "bekeményitett" a hozzátápinál!Na majd meglátjuk! :D
Nekünk van még Marcikátol egy nagyon jo kis esernyöbabakocsi.(igaz neked nem olyan kell)de tudom neked ajánlani ezt a fajtát ha a késöbbiekben utazásnál kelleni fog.Pegperego és olyan hogy teljesen vizszintbe le lehet hajtani a támlát!
Anno még a Brendonba vettük mert nagyon sokat utazunk és a repülön fel-le szállás egyszerü volt és amikor alvás volt akkor ledöntöttük a támlát teljesen!
Az hogy pontosan mi a neve mert még valami fantázia neve is van de azt nem tudom mert nagyon el van csomagolva és közben költöztünk is egyet de ha meg van megirom neked!
Szerintetek mikor lehet a babakocsi sprort részét használni?
Mert nekem olyan a babakocsim hogy a váz u.a. és a mozest is és a sportot is rá kell tépözárazni!Szoval nem tudom csak ugy cserélgetni :? !Viszont Ágoston nem hajlando feküdni a sétánál csak a hordozoban ülni(az meg nem tul kényelmes)!De napközben meg a mozesba alszik! :roll:
Tudom,hogy nem lehet még ültetni de nehéz ez az átmeneti állapot! :(
Ugyan is a hordozobol kilát és nem igy sir a sétánál! :D

Orsi!
Igazad van az árakkal kapcsolatban! :evil:
De sajna aki régen hozta a cuccokat (ovis anyuka)az már nem jár ki és igy kénytelen voltam itt vásárolni! :roll:
Nem találtam senki mást! :(
De majd most már innen veszem! :D
Szuper lehet a baba kocsi!
Ez mit tud?Miben jobb mint amid van?


Tiko!
Gondolom nekem akartad irni :D Emlékszem!
Sajna én voltam a hibás aki miatt kirobbant! :oops: :(
Na de a lényeg hogy most itt vagy....! :D Szoval nekünk a sabsimplex nagyon bevállt Marcinál.Esetleg majd egy probát megér!

Emma!
Nagyon jol eszik Zalán!
A baracklevet tudom ajánlani persze jol higitva vizzel,mert én is ittam és egy napig totál fosás volt!!!!Szegénykémnek minden pelusban volt kaki!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Pompi!

Kép

Köszi, köszi, köszi!!! A többit is minimum ekkorában kérem, innentől kezdve mindig! (De Kismókusról is példát vehetsz, az is jó méret!)

Pompi! Ne irigyelj, nem vagyok nyugodt, csak önmérsékletre intettem magam, amikor az elején nem dőlt úgy a tej, ahogy szerettem volna, és nem vagyok hajlandó idegesíteni magam, mert attól nem lesz több tejem. Ha éhes a gyerek, észre fogom venni, akkor rápótolok a lefejt tejből és kész. De kb 2 hónapja ez se kellett.

Kismókus! Nagyon cuki! Mint egy igazi pici Kismókus!

dkata
 
 


Kismokus!
Nagyon édes kis hajasbabád van!
Tündéri kis mosolygos!

Pompi!
Annyira cukik!
Igy a képen nagyon hasonlitanak szerintem!
Azért Nori nagyon nöcis! :D
Benike meg kis huncut pasis!! :D
Látom kis éjjeli zsákban alszanak,én is probálkozom ezzel csak nekünk ujjatlan van és addig tornászik amig az ujjánál dugja ki a lábikoját :shock: :lol: !
Különben worldbe irom és igy tudok visszaolvasni! :roll:
Utána azt ide másolom!
Nem mindig tudom befejezni söt legtöbbször nem és igy nem kell kapkodni hogy elküldjem a hozzászolást. :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó :D
ennek nagyok a kerekei, nekem ez kell itt, hogy sétálva is eljussak a "városig".

szerintem nyugodtan beleteheted már a fiút a sportülésbe, 4 hó körül már a csak vízszintest sem kell annyira komolyan venni, meg lehet emelni a babakocsik fejrészét, hogy ne csak feküdjön a gyerek.
Ha Lili éber én is megemelem már, így már ki is lát egy kicsit.
(Persze nem ül, de így olyan 150 fok körül van szerintem a dőlésszög)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anikó :D ,
azt mondod hasonlít Ágoston és Olivér?! :lol: :lol: Pont azon gondolkodtam, hogy az ujjatlan bodyknak a nagy melegen kívül lehet-e haszna. Én is westendben vettem eddig a nextet, én még nem láttam máshol. A bodyk eddig elkerülték a figyelmemet, de most jó lenne, ha bejönne ez a vonal, amit Orsi ajánlott!

Orsi :D ,
Megrendeltem, köszi még egyszer. Tényleg, még a Krio-ra visszatérve, nem emlékszel, hogy kérték-e tőletek ezt a 4 hós vérvételt? :?:

Tiko :D ,
Én a K.-s párok topikra nem írtam, a babavárósra kezdtem el először írogatni, de persze olvastam a párokét is. A vitára nemigen emlékszem, de jó, hogy visszajöttél.

Emma :D ,
Én is emlékszem arra az írásra a Kismamából.

Kismóki :D ,
Zabálnivaló ez a kiscsaj!

Pompi :D ,
Én szinte minden szopi előtt mérem Olivért, engem is megnyugtat. Az én fiam is tiszta turbógyerek, én tapsolgatni szoktam neki a mérlegen, akkor néhány pillanatra megállnak a turbó-lábak! :lol: Tényleg két édes kiskópéd van! És én is word-ben írok, az a biztos! :D
20140901102739
 
 


hajni777 írta:Orsi :D ,
Megrendeltem, köszi még egyszer. Tényleg, még a Krio-ra visszatérve, nem emlékszel, hogy kérték-e tőletek ezt a 4 hós vérvételt? :?:

nem kértek akkor még.
ujjatlan body: persze, póló alá, rugi alá.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
rugink már régóta nincs, mert szerintem Olivér úgy néz ki bennük, mint vmi debil. :? :lol: Vhogy nem állnak jól rajta, szerintem ő már nagy a rugikhoz. :D
20140901102739
 
 


hajni777 írta:rugink már régóta nincs, mert szerintem Olivér úgy néz ki bennük, mint vmi debil. :? :lol: Vhogy nem állnak jól rajta, szerintem ő már nagy a rugikhoz. :D

nálam a fiúk még 2 évesen is abban aludtak, jó volt. ők nem bírták a hálózsákot.

Lilinél is csak alváshoz használom.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Mi visszahajthatós derekú jégeralsóban, zokniban, hosszujjú bodyban és takaróban alszunk. Én nem szerencsétlenkedek a hálózsákokkal.
20140901102739
 
 


Hajni! Én meg nem szerencsétlenkedek a takarókkal! :lol: Bálint hálózsákban alszik. Pici korában is ahogy mászkált a kiságyban sokszor rajta se volt, vagy a fejére húzta. És mivel ő 10-12 órán át húzza a lóbőrt, én nem nézegetem-takargatom. :lol: Nappal persze takaróval alszunk, az rövidebb.
Mekkora méretű cuccokat rendeltél? Van minimális értékhatár? Bár azt hiszem, engem inkább elragad a hév, és több lesz, mint kevesebb. A mérettel vagyok gondban, vajon jó-e Bálintnak a 9-12 hós méret, mert nekem nagyon tetszenek a pizsama címszó alatt futó rugik. A next-es rucik méretben kb. a H&M, vagy kisebb/nagyobb? Abból tudnék tájékozódni (a mérettábla szerint éppen beleférünk, de inkább már a 12-18 hós kell).

dkata
 
 


Lányok, még egy kérdés: szerintetek összefér a baba és egy macska? Mert Ádám akar egy cicát... Én meg tanácstalan vagyok.

Ma 7 hónapos Bálint! :lol: Pedig még most született. :shock:

dkata
 
 


Kata :D
inkább minimálisan kisebb a h&mnél. semmiképp sem nagyobb.

baba + macska.. nekünk van mindkettő :)

(de ha elmondod mit szeretnél, keresek itthon egy olyan 9-12 hós méretben és lemérem neked a méreteit pl nadrág hossza, póló stb.)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kata,
boldog 7. hónapot Bálintnak! :D Tényleg nőnek, mint a gomba! :D Ami Olivérnek van nextes mellénye meg farmerje, azok 6-9 hósak, de nekünk bodyból mindig nagyobb kell. A Zara-s bodyjai 12-18 hósak, úgyhogy én most 1,5-2 évesre való bodykat rendeltem.
Nekünk van egy mopszunk, aki már lassan 4 éves. Semmi reakció nincs egyelőre egyik részről se, nem vesznek tudomást egymásról. A kutya nagy szőrhullató, de még sose volt ebből baja a gyereknek. Bár egy kutyaszőr nem olyan allergén, mint egy cica. (Ja, és lakásban lakunk udvar nélkül. ) Én vennék neki. :D
20140901102739
 
 


Orsi! Köszi!
Ami érdekel:
body hossza, újja hossza, nadrág, póló hossz, újjhossz (sovány, hosszú gyerek, tudod... a hossz a lényeg, széltében tuti belefér :lol: ). Meg a pizsama címszó alatt futó egyberészesek, mert én imádom. Ezekből nem mindből van 9-12 hósnál nagyobb.
Ilyesmik:
http://www.next.co.uk/shopping/children/baby/1/14
http://www.next.co.uk/shopping/children/baby/2/8
http://www.next.co.uk/shopping/children/baby/2/3
http://www.next.co.uk/shopping/children/baby/10/4
http://www.next.co.uk/shopping/children/baby/11/4

Hajni, akkor nekem is kb. az a méret kell, mert az én gyerekem kb. akkora, mint a tied (pedig az enyém se kicsi! :lol: ).

dkata
 
 


jah :D ezeket én is imádom.
lányos ebből sokkal kevesebb van.

este referálok, mert most itt nálam csak 3-6 hós méretig vannak ruhák.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 



ismókus
Tündéri a babád!

Pompi
Nyugodt? Hát az túlzás, de nagyon látszik Zalánon mikor jóllakott, és mikor kell még neki kaja. Kiharcolja magának :D Azóta van tök jól tejcsim, hogy feladtam ezt a méricskélést. Mert - ahogy látszik, egyszer 80, egyszer 160 az adag, 1 hónapja még bepánikotam volna a 80 on. Na persze ha ikreim lennének az más lenne, szerintem akkor én is méregetném őket!!!

Anikó
Tényleg nagyon kedves tőled, hogy mindenkiére reagálsz! Te vagy egyedül ilyen figyelmes :)

Kata
Isten éltesse a kis 7 hónapost!

Nálunk hálózsák + takaró van :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Kata :D
apa ma mégsem jött haza :( szóval holnap este referálok a méretekről, mert most így nem tudok átmenni a raktárba.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! Rendben! :lol: Sajnálom h nem ment haza, ismerős. :cry: Én is hárman a két gyerekkel. Nálam az a ritka, mikor nem ez a felállás... Fura is, mikor írják a lányok, hogy most egyedül vannak... Én szinte mindig, az tűnik fel, ha nem. :lol: :lol: :lol: :P

dkata
 
 


Kata :D
ismerős.... sajnos...
nálunk ált. heti 3 ilyen este van max. 4....

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kata!
Én vettem kb 2 hete egy kiskabátot 9,5kg van ráirva de még kicsit nagy Ágostonnak!Nektek szerintem a 12-18 ho-ig kellene mert Bálint hosszu baba!Egyébként én ezeket a rugikat használom pizsinek!Nagyon szuperek mert finom vékony pamutok.Az amit felraktál másik kettö az picit vastagabb nem biztos,hogy jol érezné magát abban alvás közben!De a rugik nagyon jok!Általában 2-3-as kiszerelésben van az üzletben is!Boldog 7. honapot Bálintnak! Kép

Hajni!
Te wordbe irsz én worldbe............ :evil: :oops: !
Azt hiszem elmegyek birka pásztornak inkább! :roll:
Végül miket rendeltél?

Orsi!
Akkor értem már!
Terepre vetted!
Apátlanok vagytok? :(

Emma!
Ari vagy köszönöm! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó! Köszi! A "nadrágosabb"akat nappalra gondoltam, nem baj ha vastagabb, mert csúszik-mászik a földön. De akkor azok valszeg kicsik már. :cry:

dkata
 
 


Lányok, ti hogy tudjátok úgy megnézni ezeket a linkeket, hogy nem dob fel ezer ablakot a gép, amit nem lehet bezárni?! Én most kicsit feladtam a nextes oldalak nézegetését, pedig bújnám, mint állat! :? 8)

Anikó,
én észre se vettem. :) Hosszú ujjú bodykat rendeltem. Meg még rendelnék a nexttől, ha meg tudnám nézegetni a cuccokat! :twisted:

Orsi, Kata,
elég szar lehet ez az "apátlanság"! :( Nálunk is előfordul néha, hogy apa későn jön haza, de azért rendi, mindig igyekszik. Pedig mostanában nem is igen vagyunk jóban. :( Nálunk az a nap fénypontja, ha ő hazaér.

Emma,
mindkettő! :shock: :D Biztos, ami biztos! :lol:

Pézsé,
itt akkor szinte mindenki közgazdász! :D Én ugyan ott (is) végeztem (bár nem közgáz szakon ), de nálam hülyébb ember közgazdaságtanból nemigen van! :( :oops: :D
20140901102739
 
 


Hajni :)
nekem 1 ablakot sem ad fel.... valami a Te gépeddel lehet.

apátlansághoz hozzá lehet szokni :shock: :?

tényleg jó sok közgadász van a társaságban tényleg.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hajni! Nem tudom, milyen böngésződ van, de a felugró ablakokat le kell tiltani. Ennyi. És már rendelhetsz is. :lol: Szóval mekkorát rendeltél?

Apátlansághoz hozzá lehet szokni- hááááát, nekünk még az apássághoz nem sikerült hozzászokni. De a "férjtelen"séghez is hozzá lehet szokni. :lol:

dkata
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: