Új privát üzeneted érkezett!

JAIMEE: Egyetértünk :lol: Hogy hogy gép előtt? Dolgozol? Lehet írtad, de nem volt időm még visszaolvasni.. :oops:
Vendég
 


Jaj csajok annyira szépek ezek a kiságyak. Úgy látom ez a baldachin nagyon bejön mindenkine, de aranyos is nagyon!

Olik,
nagyon ügyes vagy, hogy magad meg tudtad varrni a baldachint, nekem sosem menne, pedig anyukám varrónő, de nem ragadt rám semmi.
sirkici
 
 


Betsy: Apánál vagyok éppen... :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 

 
 

Sziasztok!

Most lett megint netünk!

Jaimee: a Picikénk nevére én is nagyon kíváncsi vagyok...Az a vicces, hogy szinte már mindenkin eldöntötte ilyen "idős" korára, csak mi nem...Valahogy nem tudunk előrébb jutni ebben a témában..
Réka név nekem nagyon tetszik!! A ksiágy is rettentő aranyos...

Bibi: hova akarsz enné erősebb tesztet?? :shock: :lol: Hidd el, hogy ott babóka van...

Niki: már én is kezdem a türelmetlenkedést, pedig nekem még van hátra bőven....Nagyon drukkolok a jövőheti találkozáshoz!!

Chrissy: nem semmi a pocakod!!! Nagyon szép nagy....Nekem érdekes, hogy annyira nem nagy....Kíváncsi vagyok, hogy a doki megint miért fog leszidni Engem....

Judy: Márk, Gergő, Dominik nekem nagyon tetszenek!

Betsy: nagyon jók a képek!! Nagyon helyes nagyfiad van :lol:

Mindenkinek nagyon szép vasárnapo!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Ne aggódj Heni nekem sincs akkora hasam mint Chrissynek, pedig én 2 héttel idősebb terhes vagyok nála.
Mondjuk biztos számít az is, hogy neki már volt egy babája, jobban ki van tágúlva a méhe.
Az orvosok meg ne szídjanak le, nincs rá semmi okuk, a lényeg, hogy érezd jól magad, ne törődj semmivel.
Hát nem tudom, hogy meg lesz- e a jövő héten a baba.
Most még igen vírgonc, hiába görcsölgetek és szakad le a derekam, már menni is nehézkesen tudok, még sem jön.
Pedig már össze pakoltam a cuccunkat, és a kiságyat is összeraktuk.
Szóval már jöhetne igazán...
Vendég
 


Jó reggelt!

Hát nem túl sokat irtatok a hétvégén, de gondolom mindneki pihent, és az igy van jól.

Én még mindig nagyon birnék aludni, hogy a fene rágja meg. Ma reggel arra ébredtem, hogy szédülök ezerrel, meg egész jó hányingerem is volt, (eddig csak émelyegtem). Most ettem meg egy fél kiflit, hátha segit, egyenlőre jó a gyomromnak. Kiváncsi leszek holnap, labor előtt nem szabad se inni se enni, úgyhogy remélem nem lesz ilyen cudar reggelem.

Ja, a megfázás gond lehet igy a terhesség elején? Mert mostanában körülöttem mindenki megfázik, most épp a főnököm is úgy jött ma, hogy fáj a torka, stb. De persze vele muszály egy irodában lennem! Félnem kell?
sirkici
 
 


Bibi,
voltál már dokinál? A táblázatot visszakerestem, de még nem tudtuk, hogy mikor mész dokihoz. Van valami hir?
sirkici
 
 


Jó reggelt,

Remélem mindenkinek jó telt a hétvége.

Sajna én szombaton feküdtem, mert fájt a hasam egész nap. Kicsit meg is ijedtem, de vasárnapra elmulott. Nem tudom mi volt.

Nem bírtam tovább, és reggel elmentem genetikai uh-ra, de basszus....vissza kell mennem 1-re, mert a doki délutános. Tiszta ideg vagyok, egy kicsit idegesít az hogy az AFP határérték lett, így szeretnék minél előbb tul lenni a genetikai-n. Erre tessék délutánig még izgulhatok. :evil: :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon szépek ezek a kiságyak. Én is hasonlót szeretnék, de olyat, aminek a végében pelenkázó is van. Az nekem nagyon tetszik.

Hogy vagytok?
Mi egész jól. Most már szűnőben van az émelygésem. Este és reggel van még egy pici, de ez egész elviselhető. Viszont úgy tűnik én is bővítem a paramamik táborát. Nem fáj a pocim, csak nagyon ritkán érzem a derekam, így néha azt hiszem, hogy csak álmodtam, hogy baba van a pocimban, de az is lehet, hogy valami baj van.... Már nagyon várom a szerda 4 órát. Akkor megyünk dokihoz.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok!

Judy mami, ne stresszeld már magad ennyire!Nem lesz semmi baj!

Christell, Neked sem ér ám!

Na, ez poén, mondom én, annnnnnnyira be vagyok ám tojva, ma du. megyek, köszi Sirkici a kérdésed :lol: Megfázás? Passsz. Én jó beteg voltam egy hete, vagy kettő is már...és így is jött a baba. Azért vigyázz magadra!MEG MINDENKI!
Vendég
 


Bíborlány, Judy!
Drukkolunk nektek! :wink: De tuti minden ok.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Chris, Bibi,

Tudom, hogy parázok állandóan, nem is értem miért, amikor eddig minden eredményem jó lett.

Amugy apa pártolja a Gergő nevet. Tetszik neki, de az a kérése, hogy Gergő legyen, és ne Gergely. Azt hiszem így is lehet anyakönyveztetni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Lehet, de akkor oda az a szép alliteráció! :lol:
Vendég
 


Judy,
tudom könnyű mondani, de ne tessék idegeskedni, tuti rendben lesz és van is minden.

Bibi,
hányra mész d.u.? Aztán ugye megirod, hogy mi a helyzet? Dokiundort leküzdeni! Majd estefelé benézek, a párom úgyis délutános, lesz időm benézni, hátha addigra már irsz valamit.
Én már alig várom a holnapot, végülis múltkor nem sokat látott az uh-n, remélem holnap szépen fog látszani és rendben lesz minden. Meg fogom neki mondani, hogy én is akarom látni, független attól, hogy úgysem látok semmi különösen azon a képen, de akkor is.
Vetted észre, hogy mi 8 nap különbséggel fogunk szülni? Legalább van valaki, akivel majdnem egyszerre izgulhatom végig ezt a 9 hónapot... :D
sirkici
 
 


Szerintetek a Leó vagy a Lepolod túl hülye név? Mondjuk a Leopoldnak is Leó a becézése, csak máshogy jön ki az anyakönyvben.
sirkici
 
 


Sirkici,

Holnap már dobogó szívecskét fog látni a doki bácsi az uh-on. :lol: :lol: :lol:

Hát .....nekem a Leopold nem jön be, de igazából nektek kell, hogy tetszedjen. :lol: :lol:

Bibi,

Drukk ma délutánra. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
remélem... :D
Egyébként nálunk nagy a gond a névválasztással, mert a párom nem tudja kimondani a r betűt rendesen, ezért az olyan nevek, amelyekben van r betű kihúzva, nem engedi, hogy olyan legyen, amit valahol meg is értek, rossz lehet neki, ezért amik nekem tetszenek mind kihúzva. :( Na, de hátha lány lesz, akkor nincs gond! :)
sirkici
 
 


Sziasztok!

Rég nem írtam, de olvastalak titeket rendszeresen. Igazából hétvégén nehezebb a fiúktól. Minden nagyon tetszik, a neveitek és a kiságyak is. Heni fantasztikus a szoba, super a zsiráf rajta, biztos szeretni fogja a kisfiad. Jaimee! Nagyon jó a kiságy, hol nézted ki? Várom, hogy mikor veszed meg az első dolgot!
Fix.b! Neked is nagyon klassz a kisfiad ágyneműje, gondolom átkerül a kisöcsihez ugye?

Én úgy döntöttem, hogy elmegyek 4D-re. Egyrészt mert annyira sokan ajánlják és kiváncsi vagyok, másrészt, mert úgy szeretnénk tudni a nemét is. Most az a tervünk, hogy ha kisfiú akkor hosszú távon egy szobában leszneka kisfiammal, ha kisány akkor külön és lassan el kell kezdenünk a lakásfelújítást. Ezért szerdán megyek is. A dokimmal pedig megbeszéltem, hogy mível nem szeretném agyon uh-ozni szegény babát hozzá 2 héttel később megyek.

Bibi, Chris, Judy! Ne izguljatok minden rendben lesz!

Niki! Izgulunk értetek is, minden nap azt hiszem, hogy mire bekapcsolom a gépet neked már meglesz a babád.
Szép Napot Mindenkinek!

Kép
barbi5
 
 


Barbi:

Aranyos vagy, hidd el már mi is nagyon izgatottak vagyunk!!!
Ma bekéreckedtem NST után Uh.-ra és azt mondták, hogy már egészen lent van, bármikor meginduhat a szülés. :D :D :D
Már a pofijából csak az egyik szeme látszik annyira lent van a buksija.

Súlybecslés alapján: 3166g, de az ultrahangos szerint ettől nagyobb,
BPD: 93mm
FL: 67mm
HC: 306mmű
OFD: 102mm

Azt mondják jó nagy a poicakja is.. :roll: :D

Szóval remélem a héten már tényleg megszületik.
Már a kiságyát is összeraktuk, beleraktuk a matracot, meg az ágyneműt is, már csak ő hiányzik belőle.
Vendég
 


HENI: Köszi, bár ezeken a képeken Peti még csak pár hónapos volt, azóta sokat változott :)
SIRKICI: Az az igazság, nekem sem nagyon tetszik a Leo név, de az a fontos, hogy hozzátok közel álljon!
BARBI: És mikorra van időpontod 4D-re? Az ágynemű nem lesz a kisöcsié, de ugyanolyat vezsünk neki is, feltéve, ha lehet még valahol kapni olyat.
Vendég
 


Niki,
akkor mostmár nagyon izgulunk... :lol:

Fix.b,
őszintén nekem sem az igazi, de majd meglátjuk mi lesz a vége. Habár nekem egy fiú név sem tetszik igazán, pont ezért lesz fiam... :? :D
sirkici
 
 



Sziasztok!

Sirkici: Leopold nekem tetszik, mondjuk a mi vezeték nevünkhöz nem pászol, de amúgy aranyos :wink: Holnapra drukk, meglátod mennyire megható az a szívdobogás :wink:

Barbi: Mi is mostanában akarunk menni 4Dre. Addig még lesz cukor vizsgálatom is. Drukk a kiscsajért!!!!!

Chris: Az szupika, hogy múlik az émelygés, tudom mennyire zavaró :roll: Minden rendicsek lesz!!! nincs para!!!

Niki: Én is úgy jövök mindig, hogy Te már biztosan szülsz :lol: :lol: Kitartás!!!

Judy: Mi újság????? :?:

Jaimee mami:
Ma ezek szerint nem dolgozol :wink:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok,

Megjöttem az uh-ról, minden rendben van.

BPD 44 mm
OFD 53 mm

Magzati szívműködés és mozgás látható
Placenta mellsőfali - fundus (ez nem tudom mit jelent)
Magzatvíz mennyisége normális.

Szóval minden rendben van, csak éppen a lábait megint keresztbe tette, így a neme még mindig titok.

Ugy döntöttem bejelentkezek még egy 4D-re, ha ott sem látni, akkor hagyom ezt a nem kérdést, majd megtudom, ha már meg akarja mutatni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



Judy: Nagyon jó, hogy minden ok, nem kell idő előtt parázni :wink: Nagyon szégyenlős ez a kiscsaj :lol:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Csajok,

Párom nem akar bejönni a szülésre.

Ot volt mindkét szülésnél, és azt mondta, hogy nem olyan szép látvány az egész, csupa vér a babó, lila színe van, és a nő alsó fertája is szörnyen néz ki. Majdnem megfulladt annyira rosszul érintette, csak nem szólt mert nem akart engem megsérteni.

De ugy gondolja, hogy mégegyszer nem bírná ki.
A vajudásnál velem lesz, de magánál a szülésnél kimegy, majd ha már összevarrtak és lefürdették a kicsit, akkor visszajön és fotóz, de ne kérjem, hogy mégegyszer keresztül kelljen mennie ezen.

Teljes mértékben megértem, és fogalmam sem volt róla, hogy így érzett akkor is.

Jövő hét szerdán mégegyszer nekifutunk ennek a nem dolognak, déli 12.00 4D, aztán ha nem akkor nem mutatja meg magát.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi is megjöttünk az uh-ról! A kicsikénk szépen fejlődik, állítólag jó nagy baba... :D

BPD: 85 mm
HC: 298,1 mm
AC: 271,1 mm
FL: 61,1 mm

Lepény mellső falon, 1-es fokban érett. Súlybecslés: 1836 g. Az adatok alapján 32w+4d -nek felel meg..

Niki, Chrissy: tudtok nekem 32 hetes körüli adatokat írni...A doki megijesztett, hogy az átlagnál nagyobb a baba...Viszont szerencsére minden rendben...

Nálunk sem lehetett képet készíteni, mert rábuksizott a méhlepényre...Az arcocskáját most alig lehetett kivenni, viszont nagyokat pislogott :D :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Niki: ez már tényleg nagyon izgalmas időszak...Nem tudom miért, rám most kezd törni az aggódalom, hogy mi hogy lesz... Tiszta hülye vagyok....

Judy: örülök, hogy nálatok is minden rendben az uh-n!! Szerintem ne erőltesd a párodat, addig még sok idő van és meggondolhatja magát....Ki tudja, hogy abban az adott helyzetben mit fog gondolni...Egyenlőre nálunk is az van, hogy a vajúdás alatt lesz csak benn....De ha ő kimegy, akkor behívatom anyukámat :lol:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


NIKI: Szép súlya van már Dominak! A feje alapján 38 hetesnek felel meg. NST mutatott valamit?
JUDY: Tényleg nagyon kis szégyenlős a picikétek :wink: Akkor október 3-án 12:00-kor nagyon izgulunk, hogy végre megmutassa magát :lol: Örülök, hogy minden rendben volt az UH-n!
HENI: Ti is szépen növögettek :lol: Lassan 2kg fölé értek :wink:
OLIK: Veletek mi újság?
Vendég
 


Szia Heni:

Nekem van egy uh. papírom 31 hetes 6 napos.
BPD:83
AC:262
Fl:56
Hc:286
Ofd:99
Súlybecslés:1813g

fix.b:

Sajna nem mondanak semmit az NST- n.
Egyedűl a szanográfus mondta, hogy már nagyon lent van, és lassan jönnie kellene.
Vendég
 


Niki,
nyugi jönni fog a babó, amikor akar. Tudja ő mikor kell világra jönni, az a lényeg, hogy minden rendben van!

Judy,
örülök, hogy minden rendben van, és remélem a 4d-n már látni fogjátok, hogy mi lesz a kicsike...
Egyébként a 4d-s uh-ról én úgy tudtam, hogy biztos meg lehet nézni a nemét, mert a "kamerát" forgatja a doki, tehát ha nem is fordul oda a baba, akkor is meg lehet nézni, mert nem neki kell mozognia. Vagy nem igy van? Javitsatok ki, ha rosszul tudom. Ezért van, hogy a 4. dimenzió az idő.

Olik,
remélem meg is nézik azt a szivhangot, vagy azt lehet, hogy alapból megnézik? Na, már megint butuskodok, de majd kiderül nemsokára, már alig várom!

Heni,
te se izgulj, szépen fejlődik a baba, minden rendben lesz. Még legalább egy hónapod van arra, hogy elkezdj izgulni azon, hogy mi lesz, addig csak vigyázz magadra!

Remélem nem hagytam ki senkit, na de most megyek befejezem a hajmosást, meg nemsokára jön apa is, készitem a vacsit!

Üdv.
sirkici
 
 


Szép esték paramamik! :lol:

Klassz, hogy mindenki rendben van, maradjon is így!

Nem hiszitek el, nincs is polipom! Cd 20-nál már Csiribébit láthattuk, akkor érkezhetett meg a méhembe, a teszt meg csak beágyazódás után, ami 5-7 nap, jelez csak pozitívat, ezért teszteltem 21-nél full negát.

Most jóhelyen, a méhemben van egy 10 mm-es petezsák, benne 2 mm babócával, két hét múlva kontroll.

HIHETETLEN, HOGY NINCS POLIP!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


BIBI: Gratula a kis 2mm-es picikéhez :) Örülök, hogy minden oké :) Legközelebb mikor kell menned dokihoz?
Vendég
 


Jó reggelt!

Hú, kiteszem a lábam egy napra és mennyi minden történtik! :D

Heni: Név dolgában mi sem döntöttünk még, én Macikámnak vagy Drágaságomnak hívom a gyereket. NEM A GYŰRŰK URA UTÁN szabadon! :D :D Szupi, hogy minden oké veletek!!! Hm....szerintem eddig is aggódtál, de most már egyre kevésbe van miért!! :wink:

Chris: Nyugi, legkésőbb a 26. hét táján elmúlik a para! Én mondom ex para mami, merthogy eme címet továbbadtam nektek. :wink:

Judy: Mit keresett a férjed az alsó fertályadnál szülés közben? :D :D Oda nem szoktak kuksizni pasik! Nekem szigorúan a fejemnél marad vagy egy sarokban vagy a folyosón, átmenet nincs. Mi pont tegnap beszéltünk megint a témáról, Apa nálunk nagyon ott akar lenni, aztán majd meglátjuk, hogy sülnek el a dolgok....

Bíbi: Nagyon gratula a picikédhez!!!! És a nincspolipodhoz pláne.
Zárójelben írom a következőket, remélem nem haragszol meg érte: Mikor váltasz már dokit? SZtem egyértelmű hogy nem áll a helyzet magaslatán....a 20. cd-n babát nem láthattatok, mint ahogy kevés terhességi teszt mutat + eredményt az 5-7. napon. Sokkal inkább a 10-13-on.

Barbi: A kiságyat a helyi fenyőbútor boltban néztem mi, de megtaláltam a neten is. A FAKTUM bútorok is nagyon tetszenek. És az RS.hu-n is találni jó bútorokat.

Niki: Tyűha, tényleg közeleg az idő!!!! SZép nagy baba!!!! :D :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Ja, magunkról.

Tegnap volt UH, röviden az eredmény.

- láttuk a punciját (illetve inkább a doki), úgyhogy 99%, hogy LÁNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D Kicsit megkönnyebbültem, jó ezt azért ilyen valószínűséggel tudni. Kérdeztem is a dokit, hogy akkor ugye vehetek rózsaszín cuccokat? Azt mondta mosolyogva, hogy igen.
- méretei korának megfelelőek, buksi 7,2 cm, combika: 5,1 cm
egészséges, mint a makk, többnyire már fejfekvéses. Ezt onnan tudom, hogy folyton a bal bordaívem alá rug, körívben fekszik.
- méhszáj zárt, laborom oké

Megint gyötör az álmatlanság, egyetlen gyógyír a forró tej. Olyan éber vagyok az éjszaka közepén, mint egy macska. Apa szerint edződöm az éjszakai szoptatáshoz. Hát nem tudom. :roll: :roll:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 



Sziasztok!!!

Sirki: A szívhang alap, amit néznek, ilyenkor ez a lényeg!

Bíbi: Gratulálok!!! nincs polip, miért is lenne? Ott csak babának van helye :wink:

Judy: Nálunk is úgy volt, hogy Apuci kimegy kitolásnál, de bent maradt :lol: Nem bánta meg, mai napig emlegeti, hogy micsoda élményben volt része. Sajnálta volna, ha kimegy :lol: Nem muszáj lent nézelődni, maradjon csak a felednél! Apuci akkor nézett oda, amikor már kint volt a feje, nem bírta ki, a doki is monda, hogy nézzen meg a haját :lol:

Jaimee: Puncika, az jó :lol: Mi is remélem hamarosan kiderítjük :lol:

Heni: szép a babád mérete, lényeg hogy egészséges, nem kell aggódni, benned nem marad :lol:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Jó reggelt!

Niki: nagyon köszi az adatokat! Tegnap nekem is eléggé fájt a méhem, egy kicsit be is ijedtem tőle....Neked viszont mennek a drukkok, hogy minél hamarabb meglegyen a bébikéd!!! Holnap már 37. hetes leszel, nem semmi...Továbbra is csak ámulok!! :shock:

Jaimee: igen, mondjuk nem újdonság, hogy állandóan parázok...Idáig azon, hogy remélem fejlődik a bébike, most meg már nagy babóka...

Bibi: Fantasztikus hírekkel jöttél Te is!! Gratulálok a Picikéhez, meg a polipmentességhez!!! :D

Besy, Sirkici: köszi, megpróbálok nem parázni.... :lol: :lol:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Képzeljétek, ma van a 3. házassági évfordulónk!! Apával megyünk valami jó kis helyre ebédelni :D :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Kép
HENI: SOK BOLDOGSÁGOT !!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Lányok, köszönöm!
Két hét múlva megyek megint, okt. 8-án.

De jó hírek!

Jaimee, kislány! Most aztán irigykedhetek! :lol:

Heni: Boldog évfordulót!
Vendég
 


Olik: nagyon szépen köszönjük! :D :lol:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


HENI: Nagyon boldog házassági évfordulót Nektek, és jó ünneplést!!!
JAIMEE: Örülök a jó híreknek! Akkor tutira Emese lesz?
Vendég
 


Heni: Hm...de jó nektek! Egyetek valami nagyon fincsit! :lol: Boldog évfordulót!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Betsy: :D :D Nem, most éppen a Rékát kóstolgatjuk. Fogalmunk sincs.... :oops: :oops: Tiszta gáz sztem...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


JAIMEE: MIért lenne gáz? Van, aki csak akkor ad neki nevet, amikor már megszületett. Én is mindig kérdezgetem a férjecském, hogy biztos, hogy Bence legyen? (ő választotta) :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

Heni gratulálok az évfordulóhoz! És a babához is persze, hogy ilyen szépen növekszik. Neked sincs már sok!

Niki! Nem semmi, hogy a 3. fokban érett lepényed így növeszti a picit. Mi lenne ha nem lenne érett?

Bibi gratulálok a 2mmeshez!

Judy! Neked is szépen növekszik a baba! Ne izgulj, tuti kiscsaj lesz!Szerintem még várj pár hetet a 4d vel, had forgolódjon egy kicsit, biztos megint összecsukná a kis lábát.

Jaimee! Örülök, hogy minden rendben és letetted a parát! Super, hogy végre megvan a punci! Akkor jó lesz a bordó babakocsi megrendeled?

Mi holnap este 7-re megyünk 4D-re. Elviszem a kisfiamat is, szerintem neki is élmény lesz látni mi is van a pocakomban. Én most ott tartok, hogy teljesen mindegy a baba neme (először azt mondtam kipróbálnék egy csajszit persze), de most meg miatta inkább kisfiú lenne jobb. Majd a sors eldönti.

Olik! Ti mikor mentek?

Élvezzétek a szép időt, állítólag holnaptól megint hideg és eső. Kabátom pedig nem jön rám. Max. farmerdzseki amiből kilóg a hasam. Ti mit hordotok este amikor hideg van? Hol vegyek valami olyat amit ha megszülök akkor még a télen hordani tudjak?

Kép
barbi5
 
 


Barbi: Ha tényleg hideg van, én Apa fleece-ét hordom. De még az összes vastag téli pulcsim jó rám, egyelőre....Izgi lesz a 4D eredénye!!! Sztem kislány lesz, de halkan mondom. Babakocsit majd október végén rendeljük leghamarabb, addig megfontoljuk, nézgelődünk...Inkább bútor fronton kellene dönteni lassan...

Jelentem folynak az interjúk. Szerintetek tud valaki kezdeni 8-án? :shock: :shock:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Heni:

Én is szeretnék gratulálni nektek a házassági évfordulótokhoz!!!

Barbi:

Mi is ezen csodálkozunk apával, hogy hogy a manóba lehet ilyen nagy baba, mikor állítólag tényleg kevés a tápanyaga, mégis 3166g...
Mármint ettől biztosan nagyobb a súlya a szanográfus állítása szerint.
Hát tényleg jó lenne most megszülni, nem szeretnék 4kg- os babát.

Hát az estét végig görcsöltem, és folyamatosan keményedik a méhem,
de a magzatvíz nem szivárog, szóval nem tudom mi van.
Marha szarúl érzem magam, aludni sem tudok, mert felkelek arra, hogy fáj.
Még imátkoztam is, hogy legyen végre meg a mai nap folyamán a babánk.
Csak ki tudja, hallja- e valaki... :roll:
Vendég
 


Niki!

Hát itt valaki nagyon készülődik! Mindenképpen üzenj akármi is történik! Szurkolunk!

Jaimee! Igen az biztos, hogy tél közepén nem a babakocsi lesz az első amit használunk. Nem is tudom, mennyi idő kell majd ha monjuk -10 fok lesz kinn kiszoktatni egy újszülöttet a levegőre.
Hát ha nem azonos neműek lesznek a babáink akkor tényleg furcsa, hogy a kezdetektől ennyire ugyanazt ettük. Holnap remélem kiderül.

Kép
barbi5
 
 


Barbi: Jaaaa, nem azért mondtam a bútort, hanem mert sokszor ott 6 hét is van a szállítási határidő. És november végére jó lenne, ha minden együtt lenne. A babakocsit 2 hétre szállítják, ha a bordó-bézs Bergon mellett döntünk, azért ér rá az jobban.

Levegőztetni kell elég hamar, de én sem tudom, pontosan mikor. Meglátjuk, mennyire lesz hideg januárban.

Most éppen mit kívánsz? Mit szoktál enni? Jómagam lecuppantam a csokiról, most almát zabálok. :lol: Azért ez egy fokkal egészségesebb. Napi egy csoki lecsúszik, mondjuk..... Ja és tejet is vedelem! Heti 5-6 liter elmegy 3,6-osból, ami azért nagy szó, mert sokszor hetekig egyáltalán nem is vettünk tejet...

Niki: Húha! Veled vagyunk már most is! :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jó reggelt mindenkinek.

Reggel voltam a védőnőnél. Vérnyomás 108/67 pulzus 102
Terheléses vércukor 6,3, azt mondta 7-ig jó, de azért hanyagoljam a szénhidrátot. Súly eddig + 5 kg, azt mondta ok.

Viszont a tegnapi uh leletemre azt mondta, hogy tul kevés az adat rajta, és hogy ezt nem írja be, hanem csináltassak egy másikat. Szóval ma délben beugrok a kórházba uh-ra megint. Remélem nem lesz gond a babának, bár akkor talán nem mondta volna hogy menjek ujra.

A hasam megint fájdogál egy kicsit, be is írta a kiskönyvembe. Mondta, hogy pihenjek sokat jövő héttől.

Megvannak a végleges nevek.

Lány - Barbi
Fiu - Gergő (bocsi Kata, de apának nagyon bejött ez a név)


Bibi,

Gratulálok a kis 2 mm-eshez. :lol: :lol: :lol: Tök jó, hogy nincs polip. :lol: :lol:

Jaimee,

Gratula a kiscsajhoz, most már nyugodtan vásárolgathatsz neki csini pink rucikat. :lol: :lol:

Heni,

SOK BOLDOGSÁGOT A 3. ÉVFORDULÓTOKRA.

Niki,

Szorítok, hogy előbb meglegyen a kicsi, ha ennyire nem vagy tul jól. Azt hiszem mindenkinek jobb lenne akkor, ha már a karjaidban pihizne tovább. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?