Új privát üzeneted érkezett!

Katica
ok ok.Te tudod, hogy hogy érzed magad...ha meg nem számít, akkor gondolom nem sok értelme betegen ott várakozni. :)
vizkriszisback
 
 


Katica,
Szerintem a drukkoljunk rész nem kell bele mert egyértelmű hogy drukkolunk mindig mindenkinek így nagyobbb méretű betűk lehetnek. Persze ez csak az én véleményem :wink:
Vendég
 


Sziasztok,
Katica, nagyon szép a táblázat. Nagyon ügyi vagy..így látni, hogy ki hogy áll....azonnal.
Hajnoca, remélem, hogy rendeződik a napi program és ha kilábalsz a náthából, akkor talán könnyebb lesz...:)
Kitartás! Gyönyörű a kis Bogi!!! szépen fejlődikkk!
Brumm, drukk ezerrel!
Csibe, jó itt újra látni….ne keress tüneteket..majd jönnek…
Pandácska, nálunk is mozognak..:)…pár nappal ezelőtt még panaszkodott Párom, hogy nem érzi állandóan… most este beindultak....megyek beszélek Velük, mert "rakoncátlanok"
Vikimi előre is….:)
Krisz, Szép HCG értéket kérünk!!! Várjuk!
üdv.
Apacs

Kép
apacs
 
 

 
 

Apacs! Neked is köszönöm a drukkot! holnap úgy 1 körül érek haza... jelentkezem amint hazaértem!

Krisz!
A priznicelj az az, hogy hideg vizes törölközőt, rongyot teszel az ütőereidre, (csukló, boka, nyak) és az lehúzza a hőt.... de ccsak ha magas... 37.8 at ne érje el, ha egyáltalán van... este azért mérd, ne menjen a fölé.

Hajnóca és Katica! Jobbulást nektek!
Vendég
 


Csibe!
neked is drukkolok! akkor neked csütörtökön lesz vérvétel? Hány babát kaptál vissza?
Én 2 napig mensis pociérzésem vaolt, ma már csak szúrkált a bal oldalon egy picit néha... Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ebből, vagy ki lesz ebből :)
Vendég
 


Brumi
Nekem is volt valami pociérzésem vagy 2 napig...de főleg felkelés után éreztem mindig...reggel vagy délután.Nem volt olyan komoly...de el is múlt.
Nekem a melleim fájnak elég szépen, nagyobbak is és sztem vhogy más az állaguk-tapintásuk.A pattik meg csak jönnek....
Na szép jó éjt mindenkinek!!!Szép álmokat!!!
vizkriszisback
 
 


pandácska: köszi, majd kipróbálom. te nem küldöd el az adataidat? :wink:

jó éjt, szép álmokat!

katica
katica30
 
 


Sziasztok,

Mai vérvételes lányoknak mennek a drukkok ++++++++++Kívánok Nektek 100 körüli Hcg szintet :wink:
Nekem elvileg 28-án lenne esedékes a vérvétel, de október 1-ét irtak a papirra. Lehet, hogy majd rákérdezek.

Betegeknek mihamarabbi gyógyulást kívánok.

Apacs jó érzés lehetett érezni a babákat :wink:

Kismamik, hogy telnek napjaitok?

Tünetekre azért kérdeztem, mert több várandós ismerösöm van a BMC-ben, akikkel tartom a kapcsolatot, és ők mondták, hogy 6. napon már tudták, hogy sikerült, mert megjelent náluk a "párizsi" tünet a mellükön. Végülis nem kombinálom túl a dolgokat, ha sikerült nagyon örülök, ha nem akkor majd novemberbe megyek a fagyi babákért. Addig fogunk lombikozni, amig nem lesz baba!!! :wink: Szerda körül gondoltam tesztelni, akkor leszek a 10. napon. Majd meglátom.

Nyulasz feléd mi zujs? Dolgozgatsz?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Katica nagyon jó lett a táblázat :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Krisz,
Drukkkkkkkkkkkk++++++++++++++++++

Katica,
Kor:22 Lombik: 1 lombik 3 sikertelen inszem után, 21+6 vagyok ma,
Baba neve: Dóra Bianka, 2008 Jan. 29-re vagyok kiírva és elvileg szept.27-én megyek dokihoz. Köszi :lol:

Csibe,
Nekem len lett párizsi a cicim :wink: Drukkolok!!! Viszont eres lett én ebből sejtettem mert olyan soha nem volt. Meg persze a belső hang de ha ezeket nem érzi az ember az se jelent semmit nem vagyunk egyformák és csalódás után már nehezebb is hallgatni hogy mit súg a szívünk :wink: Köszönöm én jól vagyok vagyis jól vagyunk :D
Vendég
 


Jó reggelt!

Katica,
nagyon ügyes vagy, tök jó lett a tábla

Tibu, Brumi, Krisz, Csibe
Hajrá, +++++++++++++++++++++

Hajnóca,
Tüneményes a kiscsaj!

Apacs,
Várjuk a sztárfotókat!

Hanna,
Örülök, hogy jelentkeztél!

Pandus,
Vigyázz magatokra!

Én meg kezdek megörülni, mert már meg kéne jönnie, de valahogyan nem akaródzik, és már eléggé nehezen viselem. Reménykedem, hogy ma megjön, mert 28-tól megint kéne szednem a fogigátlót!

Mindenkinek szép napot kívánok!
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsánat, h bepofátlankodom, de ..... megláttam vkit, akimár nagoyn hiányzott.... :oops:
Panda! Örömmel olvasom, h jól vagy/tok. Rossz, h már nem dumcsizunk. De továbbra is szép pocakosodást kívánok!!!!!!!!

És persze a többieknek is akik már kismamik. Aki pedig még csak vár rá, annak pedig kitartást kívánok!!!!!!
Legyen szép napotok!!!! :)

babszika
 
 


Sziasztok!

Mai vérvételre mennek a drukkok ++++++
allegrobarbaro
 
 


Kérdeznék lányok. Csinált már valaki köztetek tesztet 8 nappal a beültetés után? Van ilyen korán értelme tesztelni?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
Igen ha jól emlékszem Hanna akkor csinált és pozitív lett neki de én azt mondom nem szabad ilyen korán mert ha negatív akkor az rossz érzés pedig simán lehetsz babás is! Ez gondolom függ attól is hogy hány sejtes mert ugye ha több hamarabb ágyazódik be.

Ide is felrakom a képeket amit csináltunk remélem nem baj :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Pandus,
nagyon szépséges és aranyos képek!:)
Vendég
 


Panda, nagyon ügyesek vagytok! :lol:
allegrobarbaro
 
 


Pandus, ügyesek vagytok :D

Kép

csibe
csibe32
 
 


Krisz!
Az elsőnél 15 volt a HCG-m,most csak 2.Az elsőnél elindult a baba,a másodiknál nem.Ezt mondta a doki.
De neked ma nagyon szép magasnak kell lennie!!!!!

Mai vérvételen remélem mindenki szép magas értékeket produkál!!!!
Ja,és mielöbbi bejelentkezést várunk!
Vendég
 


Pandácska!
Nagyon cuki lesz ez a szoba! :wink:
Ezt a képet meg én küldöm a Kispandádnak:
Kép
Vendég
 


Ezt találtam:

A HCG-t (humán gonatropin hormont) a női szervezet kezdi termelni, amikor létrejön a beágyazódás. A mentstruáció általában csak 2 héttel ezután marad ki, ám a mai modern terhességi tesztek már kis mennyiségű HCG-t is ki tudnak mutatni a reggeli vizeletben, még a 2 héten belül is.

A HCG szintekről 3 napos transzfer esetén már a 9. napon általában mérhetõ a HCG termelõdése:

HCG szintek:

9. nap min. 17- max.119
10.nap min. 17- max. 147
11.nap min. 33- max. 220
12.nap min. 33- max. 429
13.nap min. 70- max. 750
14.nap min. 111- max. 1690

Ha több babád van, ezek az értékek sokkal magasabbak általában.
Miután orvosod is megerõsített abban, hogy babát vársz, add át magad az örömnek, és élvezd a terhességedet.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok Lányok!

Újra itt vagyok!!!

Nem olvastam vissza, mert az egy hét alatt annyi meló halmozódott fel a munkahelyemen, hogy utol kell érjem magam.
De nemsokára belejövök és tisztán fogok látni :)

Rólam:
17.én voltam punkción 18 tüszőcském lett :D Abból 12 termékenyült meg, végül csütörtökre 3 mosolygós szép babát kaptam vissza és 3 babót le tudtak fagyasztani! :)
Ez életem legjobb eredménye :D Remélem sikeres leszek!
picit alábbhagyott az optimizmusom, de azért még reménykedem!!!

A most teszelőknek pozitiv energiákat küldök!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
dezsina
 
 


Dezsi!
Gyönyörű eredmények,nagyon gratulálok!És tessék visszaadni az optimista Dezsikét!!!!
És ezt neked és a többieknek is:
Kép
Vendég
 


Dezsina,
ez nagyon szép eredmény. És ígérétes is. Bízz magadban és a kicsikben +++++ :)
Miért hagyott alább az optimizmusod? Van rá valami külön okod?
allegrobarbaro
 
 


Dezsina, gratulálok a jó eredményeidhez.

Kép

csibe
csibe32
 
 


köszi Lányok!

Csibe!
Ugye Te is mostanság fogsz tesztelni, vagy rosszul emlékszem?

Allegrobarbaro!
mi még nem váltottunk üzenetet... Te hol tartassz?
Eddig nagyon biztos voltam magamban, de biztos tudod, hogy ahogy az ember lánya közelít az igazság pillanatához, elbizonytalanodik!!! :?

Nyulasz!
hogy vagy? Sikerül még idén újra belevágni?
dezsina
 
 


Dezsi,
Hajrá, csak optimistán!
Meglátod minden rendben lesz!
++++++++++++++++++
Vendég
 


Dezsi, jól emlékszel :wink: , filozok rajta, hogy mikor lenne a legjobb, mert ha korán tesztelek, az csak nagy csalódás lenne számomra.

Kép

csibe
csibe32
 
 


sziasztok!

csibe: köszi

panda: beraktam a te adataidat is a táblába, köszi :wink: nagyon szépek a képek, ügyi vagy!

bella: küldöm pirit, ha nálam végzett, jó? :wink:

dezsi: mennek a drukkok++++


rólam: tegnap este bejelentette uram, hogy ma megyünk a kaáliba, és ne mondjam le az időpontot. mondván szeretné tudni, hogy mi lesz a következő lépés. urulógus azt mondta neki múltkor, hogy a kaálisoktól kérjen terápiát magának. (szerintem azt fogják mondani, hogy az urulógus írjon!) meg ha mégis meg akarja nézni a doki a hormonjaimat, akkor ma vagy holnap ezt is megtehetné. szóval köhögve kell mennem, hát nem fognak nekem örülni, és én sem fogok.


katica
katica30
 
 


csak az maradt ki, hogy ma fél 3-ra megyünk a kaáliba.

katica
katica30
 
 


Dezsina,
mi a rákészülés szakaszában járunk. Januárra vagyunk lombikra előjegyezve, addig spontán próbálkoznánk...ha végre jönne a banya. Most produkálok egy extra hosszú ciklust :? úgyhogy ha gondolod, pirinénit szívesen átvállalom tőled, küldheted izibe :)

Így gondolom, októberben lesz a hormonos vérvétel, ismétlést kért a dokim, aztán megbeszéljük, merre van az előre.
allegrobarbaro
 
 


Katica,
abban igaza van a férjednek, hogy menjetek, mert ha őt kell még kezelni, az is idő. Betegségnek nem örül gondolom egyikőtök sem, de hát ez van...én is jól benáthásodtam :? Majd kicsit távolabb álltok a többiektől, hogy ne fertőzz meg lehetőleg senkit sem, ezt biztosan értékelni fogják.

Várjuk a híreket :)
allegrobarbaro
 
 


Köszi lányok :lol:

Dezsi,
Gratula sok szép baba :wink: mennek a tapasztó energiák+++++++ nem feszül a pocid nem lett nagy?

Katica,
Majd írjál hogy mit mondtak a Kaáliba.

Nyulasz,
Köszönöm a pandákat :lol:

Csibe,
Ha nagyon nem bírod én a 10. napra szavazok :wink:
Vendég
 


Dezsi!

Decemberben kezdődik a stimu,januárra átcsúszunk.Valamikor novemberben megyünk be konzultációra,még nem kértem időpontot.Neked milyen stimud volt?Én is szeretnék végre nagyon sok petikét gyártani,és most nekem is másmilyen stimum lesz.

Volt már valaki,akinek mondjuk a short stimuval nem lett sok petike,és mondjuk a longgal meg igen?Szóval,hogy változtattak nem csak a szuri mennyiségén,hanem az egész protokollon?
Vendég
 


Csibe!
Most hányadik napon vagy?Ha blasztókat kaptál vissza,akkor szerintem elég hamar kimutatja majd,legalábbis az én számításaim szerint. :roll: Vagy nem?
Vendég
 


Sziasztok!
Megjöttem.. Az eredményem: "kicsit terhes vagyok". Erre a mondatra úgy ledöbbentem, hogy azonnal kiesett az emlékezetemből a hCG szint, amit mondott, de azt tudom, hogy tizenvalahány. :( Szóval alacsony. Ez a 11. nap a beültitől számítva.
Csütörtökön vissza kell mennem vérvételre. És az utro-t folytatnom kell addig. De vajon miért? Nem akartam feltartani az orvost, de akkor most mi történt?

Dezsi
De jó, gratulálok! És drukkolok! ZAért ne dolgozd magad túl ....

Panda, de ügyesek vagytok!
Vendég
 


Nyulasz, a 8. napon vagyok ET után.
Protokollt a BMC-ben a súly és a kor alapján választják meg. Például én 30 fölött vagyok és a súlyom se csekély, ezért a long szóba sem jöhetett nálam csak az antagonista vagy a short, de mivel bevált nekem az antagonista ezért ezt volt a második stimum is. Mindenki másként ragál a gyógyszerekre.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Nyulasz, neked a 15-ös hcg után magától felszívódott? Vagy csináltak valamit?
Vendég
 


Brumi, ha azt mondta, hogy használd az utrót akkor használd, biztos lát esélyt a terhességre.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe, nem tudom, nekem antagonista volt, és én igaz 30 felett vagyok, de csak 51 kiló, 158 cm...

Tibu, és Krisz! Legalább nektek legyen jó az eredményetek! Várom a jelentkezéseket...
Vendég
 


Brumi,
Továbbra is mennek a drukkok!
+++++++++++++++++++++++
Vendég
 


brummadzag,
kicsit terhes???? Na, ezzel jól megnyugtattak :roll: De próbálj meg ++++ lenni...van ott valaki, max.kicsit bíztatni kell, kapaszkodjon már, hadd legyen a köv.vérvétel eredménye a nagyon terhes!

Lányok, milyen az az antagonista protokoll? Long-ról és short-ról már hallottam, de erről még nem....A Kaáliban is alkalmazzák vajon ezt?
allegrobarbaro
 
 


Brumm,
Gondolom akkor ez egy biokémia terhesség tehát elindult valami csak nem ment tovább :( azért még drukkolok hátha....
Vendég
 


Bella!
köszike :D

Csibe!
én a múltkor a 10. napon teszteltem először és akkor már halvány pozitiv volt. :wink: (csak a folytatás maradt el... :cry: )

Katica!
Akkor várjuk a helyzetjelentést délután! Remélem minden jól megy majd!!! :)

Allegrobarbaro!
Lassan telnek a napjaid, ha majd csak a télen kezdessz! De ezt át kell vészelni valahogy!!! :wink: ezek szerint első (és utolsó :wink: )próbálkozás lesz! A banyát azonnal átküldtem, ha csak erre van szükséged :lol:

Pandácska!
A hasam akkora, mint egy 4 hónaposé :roll: Amikor a párom meglátott a punkció után 2 nappal (addig nem láttuk egymást) megkérdezte hányadik hónapban vagyok :lol: Csak csípőnadrágot bírok felvenni, mert annyira kitüremkedik a hasam. És takargatom itten, mert hát ez még álhas :P :P :P Remélem azóta csak azért nem ment vissza, mert vár vannak benne :roll: :P Most nem éreztem végig azt a forróságos érzést, amiről a múlkoriban beszéltünk, de a bal oldalon feltétlenül érzek valamit. :roll: bizakodom 8)

Nyulasz!
Nekem long protokolom volt, mint ahogy mindig. Csak most valahogy annyira poztitv voltam (szrintem), hogy jobban sikerült. :roll: Az elsőnél 14, a másodiknál 7 tüszőcském lett. A protokoll mindig ua. volt. A szurik nem.
dezsina
 
 


Brummi!
Nyomasd az Utrot! Hátha összeszedi magát és csak később ágyazódott be!!!!
küldöm a pozititv energiákat:+++++++++++++++++++++++++++++
dezsina
 
 


Brummi!

Jajj,kedves!Nagyon szorítok!Nekem az elsőnél azt mondta a doki,hogy sikerült is meg nem is.Én nekem is folytatni kellett az utrót,és 5 nap múlva újra menni.De akkorra már rendesen csökkent,így semmit sem kellett már tennem.Magától rendeződtek a dolgok.De ilyenkor azt is látják,ha mondjuk emelkedik,de csak picit,akkor lehet méhen kívüli.
Reméljük ilyenről szó sincs!
Nekem az orvos akkor 5 % esélyt adott,de az asszisztensnő megmondta,már ne reménykedjek.Nagyon pici az esély,de amíg van,addig nem szabad feladni.
Ez a legnehezebb,én sokkal rosszabbul viseltem,mint most,amikor nem sikerült,és pont.De nagyon-nagyon szorítok,hogy nálad ne így legyen!!!!!!!!!!!!

Csibe!
Én biztos tesztelnék a helyedben holnap.Én már csak ilyen tesztelgetős maradok.Ma nekem is kétcsíkos lett(az LH teszt)De azért jó volt látni :oops: :lol:

Krisz,tibu???????????????
Vendég
 


:oops: bocs :oops: Tibu!
Vendég
 


Dezsi,
nekünk ez jutott. Most pillanatnyilag a banya tökéletesen boldoggá tenne. :D
Igaz, holnap megyek UH-ra, mert már unom, hogy se baba, se banya...majd mondom, mi az eredmény.
allegrobarbaro
 
 


Alle,
http://www.lombikbaba.hu/index.php?opti ... &Itemid=54 itt tudod megnézni a protokollokat
Vendég
 


Dezsi,
Akkor jó ennek nagyon örülök remélem végig ilyen nagy marad mert ez segíti a beágyazódást nekem is ez volt és... :wink: ha esetleg erősen feszül is főleg esténként az külön jó :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?