Új privát üzeneted érkezett!

Gömböcske,
tényleg, nem mész jövő héten 4D-re?????
Én a 17.hétre tervezem, hogy kiderüljön tényleg kislány lakik-e a pocóban...!???!

Kép
fendike
 
 


Pandácska:
Nagyon édi a kis Réka baba. Sok egészséget és sok boldogságot kívánok a nővérednek.

Donika:
Drukkolok neked. Már rátok fér egy kis nyugalom ha ezen tul lesztek. Akkor már nem lesz min izgulni!! Reméljük!!!Nem hanyagollak benneteket csak mostanában nekem is összejött minden.De jövök.Nekem is lett 2-3 szörszál a köldököm alatt de én szemöldökcsipeszzel kihúztam. Nem fájt. De szerintem biztos nem ártottál vele a babának.Gratula a jó AFP-hez.

Gömböcske:
Hogy miért ilyen korán az nekem is meglepő.
Mikor mentem az orvosomhoz akkor mondtam neki hogy én érzem hogy mozog bár én még korainak tartom. Ezután csináltuk az Uh-t és ott meg is mutatta hogy érezhetem mert egy percre sem akart megállni hogy megmérje a CRL-t.+ héttel később a férjem a farmer nadrágomon keresztül érezte hogy mozog. Nekem azóta is mozog folyamatosan és naponta többször is. Főleg ha lepihizek akkor szinte hullámzik a hasam. Én is nagyon várom már a holnapi eredményt.Drkk neked is.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi! :D
Köszi, drága vagy! Holnapra szorítok, majd gyere!!!

Kép

Kép
donika
 
 

 
 

Nyuszi, kcalra nem vagyok beállítva, csak 150 gramm szénhidrátra, én ennél hol többet, hol kevesebbet eszem, de betartom szépen, hízni 1-2 kilót híztam eddig, cukrom jó már.
A vérnyomit nekem is akkor kell mérni ha eszembe jut, mindig más időben, kb nekem is ilyen értékeim voltak, mint neked. Dopegytet kaptam én is, de kedden dől el,mikor mennyit kell szednem belőle.
Nekem is 140 fölé nem mehet, még nem ment, bár súrulja rendesen....135-138 a legmagasabb, a másik érték 75-80.Viszont a pulzus magas, 100-110.

Donika, gyantával nincs gond, kicsit szarul érintette a hasad, de ne aggódj, mondjuk azért én nem gyantázom a hasam a baba óta, csak borotvával.EGyébként mindent még magam gyantázok.
Vendég
 


Donika,
gratula az AFP-hez és további drukkok a 2 vizsgálathoz
jó neked, hogy már itt tartasz
hihetetlen, hogy állandóan sürgetni akarom az időt, milyen hülyeség... :roll:

Kép
fendike
 
 


fendike írta:Donika,
nekem is nőtt, nem is egy... :shock:

azokhoz ne nyúljatok, kihullik a szülés után!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
én még nem nyúltam, de nagyon randa
és elképzelem, hogy majd még jön a csík is, nagyon csini lesz.. :D

Kép
fendike
 
 


Fendike :D
jah... nem túl szép.
nekema fiúkkal nem volt 1 db sem, Lilivel meg tele lett a hasam.
csíkom nem lett egyikükkel sem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
tényleg????
azt hittem csík mindenképp van!?!?!???
akkor reménykedek, hogy legalább az nem lesz, ezekkel a szőrszálakkal meg barátkozom, a gyantát vhogy nem kívánom, a férjem szerint meg helyes :shock: :lol:
hááááááát... :lol:

Kép
fendike
 
 


Lafi! :)
Köszi, én még soha nem gyantáztam a hasam, de nem is fogom!!

Orsi! :D
Rendben, látod, előtte meg kellett volna kérdeznem, na mindegy, ez volt az első, és utolsó!!! Azért kért nem tettem, ugye?

Nyuszi, Gömböcske! :D
Drukkolok, de biztos minden a legnagyobb rendben lesz!!!!!

Fendike! :D
Az időt nem kell siettetni, nem fogsz lemaradni semmiről, az biztos! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Jo reggelt,

Gombocske,Nyuszi,
drukk a mai eredmenyekhez+++

Donika,
neked is szoritok hogy most mar vegre felhotlenul elvezhessd a pocakosodast. :lol:

Lekopogom a reggeli emelygesem kezd mulni :lol: kopp kopp

Lanyok,
hogyhogy ti olyan koran mehettek 4D-re?En itt csak egy studiot talaltam de csak a 22.hettol lehet bejelentkezni :cry:
A 17. heten mar biztosan lathato a baba neme?A doki nekem a 20.hetet emlegette :shock: :shock:

Kép
petitpois
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk dokinál.Mondta hogy menjünk a szülőszoba elé,várjuk ott,igy bekukkantottam,de nem volt nagyon felujított,na,de mindegy.

Lányok!Már mindenkinek volt vc-terhelése.Nekem most mondta a dokim,hogy kell,oktober elején.Azt tudom hogy meg kell inni valami vackot,és utánna?hogy zajlik?És ezt mindegy hogy mikor nézik?Mármint a terhességi heteket nézve?Én nem tudtam,hogy kötelező,meg is lepődtem.
Szóval mondjatok már róla valamit,mire készítsem magam.


Lafi!Jó neked,hogy csak ennyit híztál.Én nem mondhatom ugyan ezt. :x :x :roll:

Nyuszika!
megkaptam,és írtam is neked vissza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Hasam nekem is szőrös,kislányt várok,nem csinálok vele semmit,kicsit gáz,de majd a baba után ellátom a baját.


Nyuszika!Tudod már,hogy ki lakik a pocakodban?Nevek?



A babafalván csináltam vonalzót,emailban meg is kaptam,de egyszerüen nem tudom a kódokat bemásolni ide a profilba.Nem veszi be.Segítsetek már.Csak nekem nincs vonalzóm.


Csiperke
csiperke
 
 


Csiperke,
profilba az aláíráshoz másolod és nem veszi be???
pedig működnie kell!!!!!
több kód van??

Petitpois,
sztem itt akkor mész 4Dre amikor akarsz, rengeteg helyen van, lényeg hogy fizess.. :D
16.hét körül már biztosan látszania kell, max. nem vagy nehezen mutatja magát a rafinált bébi.. :D
egy barátnőm londonban él, neki is 20.héten nézik
itthon sztem ha nem türelmetlen az ember akkor a 18-20heti genetikai UH-n derül ki... :roll:

Kép
fendike
 
 


Terheléses vc

van egy lötty, meg kell inni, 75 gramm glükóz van benne, ritka édes, de ha raksz bele citromlevet, már egy édesebb limonádét iszol.
Szóval a lötty előtt vérvétel, a lötty után 2 órával vérvétel.
Elméletileg a 25. hét tájékán nézik, lett -e gestatios diabetese a kismaminak, de ha valaki hajlamos a cukorbajra, akkor már a 12. héten nézik (nekem is)
Vendég
 


petitpois írta:Lanyok,
hogyhogy ti olyan koran mehettek 4D-re?En itt csak egy studiot talaltam de csak a 22.hettol lehet bejelentkezni :cry:
A 17. heten mar biztosan lathato a baba neme?A doki nekem a 20.hetet emlegette :shock: :shock:

akármikor el lehet menni 4ds UHra, mi a 12. hetit is ott csináltattuk.
a baba neme a 13. héttől már látható, utána csak doki, uh és nem utolsó sorban gyerek kérdése, hogy megtudjátok-e.

Donika :D
kárt nem tettél, de kihullott volna magától.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Jó hírrel hívtak fel! Negatív at eredmény, jó az afp (0,82), nem javasolják a magzatvíz vizsgálatot!!! Nagyon boldog vagyok! Köszönöm a drukkokat!

Fendike!

Én arra gondoltam, hogy az Istenhegyire megyek a Hajdó drnőhöz 18-20. hét között genetikai UH-ra, és ott a 4D-t is megkapom (úgy tudom, de még felhívom őket). Mert ha már fizetek, akkor egy nagyon profi orvos lássa is. Így nem csak mozizás lesz.

Vagy Nektek mi a véleményetek, hogy így tervezem?

Hétfőn megyek a saját dokimhoz, ő is profi ultrahangos, állítólag amit ő nem lát, az nincs is.
Azon gondolkodom, hogy a nemét megkérdezzem (ha egyáltalán megmutatja), vagy legyen meglepetés. A párom szerint legyen meglepi. Az egyik fiúbarátunk szerint az Apának óriási meglepetés, ha csak a születéskor tudja meg. Ebben is van valami, csak nem tudom, kibírom e, olyan kíváncsi vagyok.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Orsi! :D
Köszi! Hogy vannak a fúk, és Lili baba? Jaj ma van Máté névnapja? Nagyon sok boldog névnapot!!!!:)

Gömböcske! :D
Gratulálok a jó AFP-hez, sztem jó döntés a H. drnő genetikai uh-ra. Én is el fogok még menni hozzá, de az itteni dokim azt mondta, ha megvan az AFP-m, menjek vissza, és megnéz (ő is genetikus "féle"), szóval majd az Istenhegyire csak a 22. hét körül mennénk.
A nemét azt abszolut Ti tudjátok, én, vagyis mi mindenképp tudni akartuk, bár elejétől fogva éreztem, h fiú, de ezt már írtam! :wink:

Ma vettem a Brendonban melegítő alsót, nagyon kényelmes, mindenkinek ajánlom!

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Gömböcske,
gratulálok, akkor már nyugi van, ugye???? :D
Sztem jó ha akkor mész UH-ra, csak én nem bírom ki a 20.hétig, ezért megyek el a 16-17.héten 4D-re.
Mi mindketten szeretnénk tudni és együtt megyünk a vizsgálatra, úgyhogy nem lesz meglepi... :D

Már ha megélem, mert képzeljétek elkaptam vmt vagy nem tudom mi van, de napok óta egyre rosszabb a gyomrom (hasmenés), azért persze ráettem az émelygésre, de mára végleg bekrepált, iszonyú hasmenés és hányás... :(
Remélem semmi komolyabb fertőzés és a baba jól van..?!?!?????
Iszonyú hányingerem van, ma csak vizet iszom, max. vízbe főtt krumpli... :?

Kép
fendike
 
 


Sziasztok!

Telefonáltak Peströl és azt mondták a négyes tesztem eredménye és az Afp / 1.6/ is negatív lett . Nagyon boldogok vagyunk. Nincs szükség magzatvízvizsgálatra. De a leletet majd a jövőhéten postázzák.

Lafead:
Akkor egy cipőbe járunk. A pulzusom nekem is 98-110 között van szinte mindig. Nekem a Kcalt is megszabták.

Fendike:
Nyugalom . Nem kell sietni sehova. Élvezd a terhesség minden napját. Zavard el azt a fránya hasmenést és hányást.

Petitpois:
Ha elmulik az émelygés neked is jönnek a szebb napok.
Az attol függ hogy milyen az UH-gép ahová jársz az orvoshoz.
Én mikor a 10.héten voltam az orvosomnál és megakart nézni UH-val Akkor először 2D-sel utána 4D-sel nézett. Mi akkor láttuk először 4D-be a babócánkat. Azóte meg ha menni kell mindig megnézik 4D-vel. Nekem az ikrek miatt 9-12hét között minden héten mennem kellett.

Csiperke:
Éhgyomorra kell menni,leveszik a vért és utána meg kell innod egy bögre nagyon édes lötyit. Vigyél citromlét ugy nem olyan émelyitő. Ha megittad utána megreggelizel én nekem utána egy óra mulva és két ora mulva vették le ujbol a vért. Ennyi Még nem tudom majd okt.4.-én megyünk megin az Istenhegyire a 18 hetes genetikai UH-ra és remélem akkor meglátjuk mi lesz. De ha addig itthon csinál az orvosom Uh-t akkor hátha ott is láthatjuk. Szólok ha megtudom.
Ti má választottatok nevet a kislányotoknak?

Gömböcske:
Gratula a jó eredményedhez. Mi is odamegyünk genetikai UH-ra. Ismét Hajdu KrisztinaDr-hez. Most mikor voltun a négyesteszt vérvételén nekünk adtak időpontot is. Okt.4-re

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Ja, szerintetek széntablettát bevehetek?????????

Nyuszi,
gratula!!!
Úgy látom mindenkinek szupi az eredménye, éljen! :D

Kép
fendike
 
 


Fendike! :D
Széntablettát nyugodtan, sőt vegyél is be, mert ha vmi enyhe vírusod van, akkor arra is jó (ezt gyógyszerésztől tudom)! Igyál nagyon sok folyadékot, teát, de kamilla teát ne sokat, mert a hasmenést csak fokozhatja, ezt is dokitól tudom! Ha holnapra sem mérséklődik, akkor menj el dokihoz, vagy hívd fel a háziorvost.
Jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyuszi! :D
Gratula, szuper eredmény!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
köszi, már vettem be du., de jó hogy mondtad mert erről nem volt infom, mindig csak a fejfájásról írogatunk.. :)
biztos jobb lesz ha nem kajálok össze-vissza, 1-2napig most muszáj odafigyelnem.. :shock:

Kép
fendike
 
 


Sziasztok Csajok!!

Fendike:
Köszönöm szépen. Beszélj az orvosoddal.Jobban vagy már?

Donika:Köszi szépen

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi,
hát nem az igazi, egész éjjel hányingerem volt és reggel megint rohantam
koplalnom kell!!!

remélem az a toxoplazmás, fertőzéses dolog nem így kezdődik?!?!? :oops:

Kép
fendike
 
 


Fendike, ne csináld!!!!!!!!Bármi lehet, tegnapelőtt a savam felhotzzta a vacsit...az orromba!!!
Vendég
 


Lafi,
az jó lehetett!!!! :D

Nekem a hasam vagyis a beleim fájnak, tisztogatni kéne odabenn.. :D
Valószínű, hogy összeettem hülyeségeket és besokallt a bélrendszerem, hát most ürül az tuti.. :lol:

Kép
fendike
 
 


Igyál valami természetes hashajtót, ami kipucol, lehet hogy csak ennyi a baj. Én igmándit iszom, Hunyadi János gyógyvíz, van Ferencz József is, ugyanaz, gyógyitában kapható, megiszol éhomira kaja előtt feltétlen 2 dlt és kipucol. Rosz ízű, sós, de használ.
Vendég
 


no, úgy tűnik meglett a bebeconfort high trek babakocsink :)
(francia ebay :lol:), jövő hétre remélem itt is van, és végre bevethetjük magunkat a nagy séták erdejébe :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Szia Nyuszi!
Én is gratulálok Neked a jó eredményhez! Okt. 4. milyen nap? Hányra mentek?

Fendike!
Hogy vagy? Az én férjem gyógyszerész, és szerinte is lehet széntablettát enni.
Nekem egyszer volt beülti után kb. 1 héttel egy kis hasmenésem, de szerintem elege lett a gyomromnak a túrós-tejfölös tésztából (sokat ettem belőle a nagy fehérje szükséglet miatt).
Azóta is egyszer fájt a gyomrom, mert valamiből többet ettem a kelleténél, és én is nagyon megijedtem.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


CSajok, Fanni szervez topiktalit...ti nem jöttök???
Vendég
 


Lafi :D
mikor, hol?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fendike:
Akkor most próbálj kicsit diétázni. Hátha jobb lesz.

Icsilya: Gratula a babakocsihoz

Gömböcske: Köszi. Okt.4.-e csütörtök. 13.00-ra megyünk.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Orsi, ez még nincs eldöntve, épp szavazás alatt van!!!!De szpt uccsó pé, szo, vas, okt 12 pé-13sz-14vas közül lehet választani.
Vendég
 


fanni73 írta:Csajok :P

Így néz ki a tali tábla eddig: (vezet a 2 vasárnap és az októberi péntek, fej-fej mellett)

Kép

Fanni


Szóval itt tartunk most, én azóta jeleztem, hogy nekem okt 13 is bejön még, ha az lesz végül.
Vendég
 


Ja nem, okt 12 péntek lesz jó nekem még...össze-vissza beszélek...meghülyültem.
Vendég
 


Fendike! :D
Nem voltunk a hétvégén, így nem tudtam megérdezni, hogy vagy? Remélem most már sokkal jobban!!!! Én pont az ellenkezőjével küzködtem, péntek reggel voltam, meg ma délután, pedig már mindent bevetettem! Akkora volt a hasam, mint egy 6 hónaposé, sztem totál fel voltam puffadva! :cry: Vagy a gyerkőc nőtt hirtelen? :lol:

Lafi! :D
Én már írtam Fanninak, remélem el tudunk menni, nagyon szeretnélek Téged is megismerni! Én az okt.12,14-t jelöltem, ha minden igaz az a hétvége még nekünk is jó! (tele vagyunk programokkal)

Fendike, Te nem jelölsz?

Icsilya! :D
Ma megjön a kocsi kérünk képet és referálni! :)

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Én (mi) is szeretnénk menni a találkozóra! Nekem egyelőre a 2 vasárnap jó lenne! Hol lenne helyileg a találkozó? Ti amúgy ismeritek már egymást?

Vettem kismama nadrágot a c und a-ban, nagyon puha, kényelmes, igaz kicsit nagy még, de nagyon kellemes viselet.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Gömböcske, személyesn csak Pandust ismerem.Még nem tudni ho lesz!
Vendég
 


Donika,
már jelöltem, vagyis most... :D
Hát a hasam nem az igazi, szombaton kb. 10-szer voltam wc-n :oops: , mára ez lecsökkent 3-ra, úgyhogy javul, de egész nap csak almát és krumplit eszem. Furi, hogy közben meg éhes vagyok és ennék is, különös egy gyomorfertőzés ez.
Széntablettát szedem még, de nem igazán fog meg.
Én is pont ezen gondolkoztam, hogy mindenhol szorulásról írnak, engem meg nem lehet lerobbantani a wcről.. :lol:
Azért remélem a babóca jól van, dokihoz még nem tudom, hogy elmenjek-e, végülis javul de még mindig nagyon hasmenés... :roll:

Gömböcske,
férjed nem tudja esetleg, hogy vmi durvább gyomorfertőtlenítőt is be lehet venni???? :roll:
Bolus adstringens???

Orsi, :)
gratula a kocsihoz, majd írj mennyire vált be!!!

Kép
fendike
 
 


Na én meg szeretném ha menne a hasam....dél óta fel vagyok úgy fújódva hogy elmennék 9 hónaposnak is, iszom az igmándimat hogy hajtson meg, de semmi.
Finom szoljanka levest csináltam és asszem a baba nem szereti a hagymát benne és flfújt rendesen.
Vendég
 


Szia Fendike!

Ezt inkább NE vedd be, azt javasolta a párom. Ez a kis tisztító kúra biztosan fog segíteni, nyugodj meg!

Holnap megyek nőgyógyihoz, drukkoljatok, hogy minden rendben legyen! Holnap még nem kérdezem meg a nemét, majd ha együtt leszünk a párommal a 4D UH-n, akkor valószínű, hogy rákérdezünk.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Fendike,
Hasmenésedet én szívesen átveszem és akkor nem kell szenvedned és már nekem se :wink:

Orsi,
Gratula a kocsihoz :D tudsz róla képet feltenni?

Gömböcske,
Én Lafit ismerem meg Fendikével is találkoztam igaz akkor nem voltam magamnál annyira :D Nyuszival is és Hannával is taliztunk már. És még Babával is :D Fannit is láttam csak akkor nem tudtunk beszélni mert nagyon izgult Angelt meg csendben figyeltem az első inszememnél :D Drukk holnapra én elvlileg csütrötökön megyek dokihoz.

Megcsináltunk a képeket Dorka szobájába:
Kép
Kép
Kép
Kép

Nem lettek tökéletesek de azért jók.
Vendég
 


Pandi :D
ezek tökéletesek!! nagyon szép!

kocisról dobok képet amint ideér :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pandus! :D
Mit szerénykedsz, nagyon édes képek, Dorka baba szobája nagyon szép lesz, akárcsak ő maga!!!! :P Ezek szerint nem csak nekem vannak gondjaim a wc-vel?! :lol:

Fendike! :D
Örülök, hogy jobban vagy! Szerintem se vegyél be semmi durvát! Esetleg egy kis pohár Tokaji Aszu? Ártani biztos nem fog!

Gömböcske! :D
Én Harcikán kívül senkit nem ismerek! Harcika ismerősei között már megtaláltam Pandust, meg Meresztet, ennyi!

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az infot a cukorral kapcsolatban.
Nem voltam hétvégén,bocsánat.

Pandus!Nagyon superek a képek!!!!!!!!!!!!!Ez szalvétás?


Nyuszika!
Van már neve a picinek:Orsolya Viktoria.Két nevet kap.

A tali nagyon jo lesz szerintem,azért van,hogy megismerjük egymást.


Puszika
csiperke
 
 


donika írta:Én Harcikán kívül senkit nem ismerek! Harcika ismerősei között már megtaláltam Pandust, meg Meresztet, ennyi!

akkor keresgélj még :lol: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszönöm lányok :D

Donika,
Bizony örülök ha néha sikerül wc-re mennem :oops: mondjuk én terheség elött is ilyen voltam nővérem is ilyen nekünk még ez az egyszerű dolog se megy :lol:

Csiperke,
Igen szalvétás.
Vendég
 


Hali lanyok,
en sem voltam hetvegen ugyhogy most potolok.
Gombocske,
gratula a jo eredmenyhez es drukk a mai uh-hoz.Gyere a hirekkel..

Pandacska,
nagyon szep kepek,hogy csinaltad oket?Esetleg a szobarol nem teszel fel kepet?

Nyuszi,
gratu neked is a jo eredmenyekehez :lol: Ti gondolkodtatok mar neveken?Mi sehogy sem jutunk dulore egyik otelt roszabb mint masik :shock:

Fendike,
remelem mara mar jobban vagy es megszunt a hasmenes.Igyal sok folyadekot mert fontos az utanpotlas.En szinten a masik taborhoz tartozom :lol:

Orsi,
szuper hogy vegul meglett a kocsi,teljes felszerelessel sikerult?(Mozes stb)Remlejuk hamarosan kuldik es akkor mi is lathatjuk:)

Megprobalok feltenni egy pocifotot amit a hetvegen csinaltam nem tudom sikerul-e :lol: Ja es tegnap a szomszeddal osszetalakoztam(szinten magyar :lol: )aki egybol gratulalt a babahoz..En csak neztem nagyokat hogy hat ezt honnan tudja mire o:"Ra van irva az arcodra na meg a hasadra :lol: :lol: Nagyon buszke voltam :lol:
Ugy szeretnek en is elmenni egy talira de hat szerintem ez most nem fog menni. :cry:

Kép
petitpois
 
 


Orsi,
Én megtaláltalak és bejelöltelek :D a gyerekekek segítettek :wink:

Petipois,
Szalvétát kell ragasztani a keretbe. A keretet gipszből kiöntöd és teszel bele akasztót. Végül lefested vagy fehéren hagyod a keretet.
Ez a bordűr meg a sárga fal:
Kép

Ez pedig a függöny:
Kép
Vendég
 


petitpois írta:Orsi,
szuper hogy vegul meglett a kocsi,teljes felszerelessel sikerult?(Mozes stb)Remlejuk hamarosan kuldik es akkor mi is lathatjuk:)


Gratula a pocakgratulációhoz!!! ez nagyon jó érzés :)

ez most csak a kocsi, mert nekem van egy loola szettem (mózes+hordozó+loola), így ezek azzal kompatibilisek.
a mózest már nem használjuk, mert hason fekve Lilinek már szűk. Háton alvós babával még tuti 1-2 hónapig jó lenne, de hason több helyet foglal a karjai miatt.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: