Új privát üzeneted érkezett!

Apacs,
tudom, hogy erre vártam. :wink: :D ..., de sajna mindig van valami amit el kell intézni így a pihenés illetve alvás leginkább éjjszakára tevődik. Amúgyis egy mazochista tipus vagyok. :evil: Csak akkor teszem le a fenekem, ha már nem bírom fizikailag. ... szóval változtatnom kellene a dolgokon, de csak lassan megy.
Ja, meg függő vagyok! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Amúgy azért is visel meg egy picit jobban a dolog, mert benyaltam egy kis náthát és gyogyival vagy anélkül is 7 nap alatt megy át rajtam. Igaz mostmár az orrdugulásos résznél tartok ami nálam jó, mert akkor még 2-3 nap és a végéhez érek. Ilyenkor meg csak a folyadékkal és egyéb természetes segítséggel lehet gyógyulni.
Na, meg azért, mert szerintem ilyenkor a tejcsim sem olyan laktató. (A 'tápérték" belőlem máshova koncentrálódik.) :cry:
Aztán kitudja ... lehet, hogy most váltunk alvásból éber időszakokra.
Hiszen már 2 hónapos és érdekli a világ!! :D :D :D

Pandus,
Hannának kitartást és jobbulást.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Kép Minden okés

Kép Jó a szöveg!!

Kép

Kép Szemlélődve

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Drága Bogibaba!!

Lányok, megtört a férjem... csináltunk tesztet... 25-ös Gabrielt, most a 9. napon. Hát, azt írja, hogy az 3 percen belül leolvasható, de legkésőbb 10 percen belül. Nekem a 10. percben jelent meg egy iszonyúan halvány csík... a férjem is látja.... Most akkor mi van? azóta is ott van... sajna nem tudom lefényképezni, mert nincs makró a mobilomon, és a féynképezőgépünk 2 hete elvesztettük...
Vendég
 

 
 

Nyulasz, melyik Kaálison lehet Hannáról olvasni?
Vendég
 


Brummi!
Hú,remélem erősödik!A 9.nap,az nagyon korai,szerintem ez teljesen jó,hogy még halvány!
Kaális párok forumán!

Hajnoca!
mindjárt megzabálom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Nyulasz - hajrá spontán decemberig!!!!!!!!Aztán meg karácsonykor úgyis duplán mérik a csodákat!!!!(nálunk a vetélés után az segített a legtöbbet, hogy úgy tudtunk egymásba kapaszkodni, mint addig sohasem. így aztán az én férjem - aki teljesen megváltozott az elmúlt fél évben összebújás terén azt mondta augusztusban: nem baj ha nem sikerül ez a lombik, akkor legalább három hónapig megint összebújhatunk folyton..... :oops: :oops: én meg óriásiakat nevettem ezen.)Hajrá!!!!!!!!!

Teszelős lányok - teljesen normális, hogy halvány a csík, én mindig arra gondolok, hogy ha spontán babásodnánk, ezekben a napokban még nem is teszelnénk. Majd mostanában derülni ki, hogy jé, nem volt vérzés, nézzük meg, aminek az eredménye teljesen egyértelmű teszt lenne. Nyugi, fognak erősödni a csíkjaitok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Vigyázzatok a pocakotokra, simogassátok nagyon nagyon sokat!!!!!Ez most a legfontosabb!

Katica - nagyon jó az uh felvétel, teljesen jól látszik minden. Szeretem nézegetni őket!!!!!

Bogibaba gyönyörűség, nagyon látszik rajta, hogy jól érzi magát az anyájánál apájánál. Olyan jó, hogy mindig vannak róla új képek, nagyon szép baba!!!!!!Jó a szemünknek!!!!!!!!!!!!!!!!

Ma osztálytalálkozóra megyek (ez a 10 éves érettségi). Hát, dilemmázok rajta, hogy elmondjam-e a várandósságom.......majd holnap megírom!

Kép

Kép
julika79
 
 


Julika!
Jó szórakozást!
...szerintem úgyis kiül az arcodra a boldogság,aki nem vak,az észre fogja venni :wink:
Vendég
 


Brumi
Irigylem a halvány csíkod.Szerintem is tök normális, hogy halvány.Én is azzal tesztelek...de én még nem nyugodhatok meg...nekem az a tüszőrepi szuri azért ott volt. :? Mennek az erősítő drukkok!!! :D
vizkriszisback
 
 


Sziasztok Csajok!!!!!!!!!

Köszi mindent!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna! Nagyon kemény nő vagy! És nagyon örülök, hogy a petefészkek szépek! Meglásd, az idő elhomályosítja a nem pozitív dolgokat, és hamarosan új erőre kapsz, és meglesz az a baba...

Krisz!
Az én halvány csíkom sztem nem jelent sokat, mert a dobozon kívül most látom, hogy másképp fogalmaztak: 10 perc után a teszt nem értékelhető. Nekem pedig a 10. percben jelent meg az a nagyon halvány...
Vendég
 


Jó reggelt!

nyulasz: drukk a spontánhoz is meg a decemberhez is! :wink:

kis *: kitartást! gyorsan eltelik az a pár hét, próbáld elfoglalni magad! gyere sokat a topicba! :wink:

gina: drukk++++

tibu: látom a két csíkot. drukk++++

krisz: nagyon drukkolok++++

hajnoca: nagyon édes a picur :D

brumi: na ott a csík, drukk++++

julika: jó szórakozást az osztálytalin!

hanna:örülök, hogy újra itt vagy. pihizz még!

lányok: még mindig várom az adatokat a táblához! küldjétek!

rólam: tegnap megörültem nagyon a szövettannak, még sem reménytelen a helyzetünk. még mindig beteg vagyok, hangom már egy picit jobb, de nagyon köhögök.

katica
katica30
 
 


Sziasztok,

Olvasó üzemmódban követem a történéseket.

Hanna, mielőbbi jobbulást kívánok.

Tibu, Gina gratulálok.

Brumi,Kriszti küldöm a csík erősítő drukkokat :wink:

Brumi, több ismerösöm is mesélte, hogy hivatalos időnél jóval késöbb jelent meg a teszten a csík, és most babát várnak :wink:

Nyulasz hajrá spontán :wink:

Hajnoca gyönyörű a kislányod.

Katica gratulálok a jó szövettani eredményhez.

Dezsi?

Rólam 17-én volt a beültetés várom a vérvétel napját. Sajna semilyen terhességre utaló tünetem sincs. :cry:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
Ennyi idő után még nem is kell tünet nekem se volt :wink: Drukkolok++++

Brumm,
De az nagyon is sokat jelent :wink: majd meglátod beerősödik ha nem kaptál hcg-t akkor az a 9. napon bizony már a babádat mutatja :D

Hajnoca,
Bogi baba egy tünemény :lol:

Krisz,
Drukkolok hogy pár nap múlva már ne a szurit mutassa ki :wink:
Vendég
 


sziasztok!
előzetes tábla, a többiektől is várom az adatokat:
Kép


Kép

Kép


katica
katica30
 
 


csibe: drukk+++

hú, ezen a tábla méreten még javítanom kell. :oops: bocsi.

katica
katica30
 
 


Brumi
Ne izgulj...úgy látom mindhárman ugyanazzal tesztelünk és mindhármunknak csak később lett halvány pozitív mert még kevés a hcg. :) Hangsúlyozom:MÉG. :) Majd erősödik.
vizkriszisback
 
 


Katica!
szuper a tábla!Ügyi vagy!ja korom még 1 hétig 27éves, de szombattól már 28! :)
Vendég
 


Krisz!Brumm!
Csíkerősítő drukkokat küldök nektek!!!Ha van csík akkor van csík...és akkor.... :) nagyon szorítok!

Hanna!:)
nagyon sok erőt kívánok!És sok sok ölelést!

Csibe!:)
végre lehet olvasni rólad!Tüneteket ne keress,mert az még jóval később jelentkezik majd, ahogy oly sokszor írtam nekem nem is volt...amikor akaáliban a lányok megsugták a hcg eredményemet 262,2...ezt mondtam: "az hogy lehet?nem érzek semmit!" Erre ők: "Mit akarsz még érezni???majd pár hét múlva" persze nekem pár hét múlva sem nagyon volt semmi tünetem :) nyugi minden rendben lesz!!!

Pandus!:)
hogy vagy?Nagyon jó afal színe,igaz már írtam.Mi is valami hasonlót választottunk ki, majd jöv.héten meglátjuk a végeredményt.

Mindenkinek kellemes hétvégét!
Vendég
 


Sziasztok!

Hanna: sok-sok erőt és kitartást kívánok!
Katica: jó a táblicsku, aranyosak a lóherék is :D
A méretén tényleg lehet kicsit változtatni :wink:
Csibe: nyugi, nekem sem volt jellegzetes tünetem, és most se nagyon van, talán annyi, hogy érzékenyebb vagyok és ez a jó étvágy :lol: hányinger sem igazán volt..
Vikimi: ha a 8 napba már belefér, előre is :wink:
Hajnóca: gyönyörű a leányzó, olyan kis édes :)
Krisz, Brumi: mennek a babaragacsok, és a simik :) nekem is ilyen halványak voltak az első tesztek, de nyugi, erősödni fognak azok :wink:

Rólam: számítások szerint holnap töltjük a 9. hetet..
Még 3 hét és vége az első trim.-nek.. És talán a bezártságnak is :)
Egyebekben nem csinálok egyebet mint eszek, alszok, eszek, fekszek, és így még a levegőtől is hízok :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Viki,
Jól vagyunk köszi Dorka mocorog ezzerrel :D Jó festést akkor nektek én örülök hogy már végeztünk vele :wink: Mikor veszitek meg a babakocsit ágyat stb? Holnap megyek a függönyért a babának végre elkészült :lol:

Kis*,
Az első trimeszter a betöltött 13.hétig tart :wink: tehát még négy hét de az hamar elmegy :D
Vendég
 


KIs*
Olyan a programod mint egy csecsmőnek:evés, alvás. :D

Eszembe jutott, hogy nem mérem a hőmet...mert, hogy nekem az is jelzi ha meg akarna jönni utro ide vagy oda.Reggel már nem mértem, így mértem a du-i szunya után...akkor 37,4 volt.Ez nálam azt jelenti (sok éves átlagszámítás után) :lol: , hogy reggel 37,2 körül lett volna. Na majd holnap nézem azt is meg a tesztet is.

Katica
Írtam püt neked..remélem megérkezett.A koromat kihagytam belőle én is:30...de a férjem csak 21...úgyhogy ő fiatalít. :lol:
vizkriszisback
 
 


Katica,
2100 grammal és 46 centivel született Bogi. :)

Eredetileg: Budapest, Schöpf - Mérei kh, Dr. Kósa Zsolt.
Gyakorlatilag: Budapest, Női 1-es klinika, Dr. Rigó Barbara

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Ezt látnotok kell. Olyan édes. :D

http://www.youtube.com/watch?v=FzRH3iTQPrk

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Katica
Nagyon jó a táblázat, ügyi vagy!!! :lol:

Hajnoca
Tényleg egy tündér Bogi baba....egy ilyen kiscsajszi jöhetne nekünk is :lol:
Ja és a pandás olda nagyon ari. A csúzdást végig izgultam, nehogy leessenek :lol:

Brumi
Igazuk van a lányoknak, a 9. napon nagyon jó jel a csík, még akkor is, ha 10 perc után van!! Nagyon szorítok, de én már tudom, hogy sikerült :wink: :lol:

Krisz
Neked is megy a drukk, reggel tedd fel ám a tesztet :lol:

Na most gyors ennyi, mert annyit írtok, alig bírom utólag követni :oops:
Vendég
 


Nézem a táblázatot és olyan jó lenne már az elsőben is ott lenni :(
Nem akar megjönni, így meg kifogok csúszni a novemberi kezdésből :(
Jójó....tudom nekem már más....de akkor is :roll: :oops:
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Hőm 37,3...a 2. csíkot viszont nem látom a teszten...vagy legalábbis nagyon halvány. Na jó, mostmár látni...megint vagy 10 perc után...de haloványka. Hát a hármas ikrek már nem valószínűek. :D Nem vágtam szét a tesztet...úgyhogy holnapra nem maradt más csak a vérvétel...az majd megmondja a tutit.

Tegnap voltunk moziba egy romantikus vígjátékon este tízkor. :) Ahogy kijöttünk, úgy éreztem folyik vmi kicsit...mondom tuti az utro.Hazafelé még beugrottunk a tescoba, hogy vegyünk vmi felvágottat...és akkor belémvillant, hogy mi van ha nem is az utro hanem a menzi...de szerencsére nem.Már parázok azért. :? De fel vagyok készülve a legrosszabbra is...azt hiszem. Éjjel így nem sokat aludtunk...csak fél 2-től 5-ig...szóval a hőm is 5-kor mértem.

Kellemes hétvégét!!!Úgy látom errefelé sütni fog a nap. :D
vizkriszisback
 
 


Krisz,
Holnap vérvétel? Nagyon drukkolok szép magas hcg-t kérünk :wink:

Hajnoca,
Éljenek a pandák :lol:
Vendég
 


Tibu, Brumi
Teszt??? :D

Pandácska
Köszi.Ránk fér.A hcg szuri nélkül én lennék a legboldogabb a halvány pozitívommal...de így ..csak reménykedek holnapig.
Te hogy érzed ma magad? :D
vizkriszisback
 
 


Krisz,
Köszi ma jól vagyunk 6-kor ébredtem írtam kelengyelistát délután megyünk a baba függönyért és megcsinálom a képeket a szobájába :D jövőhéten meg megyek babázni nővéremhez :D Mikor kaptál hcg szurit?
Vendég
 


Szép jó napot mindenkinek! :D

Krisz: szép a hőd nagyon! :wink:

Akik holnap mennek vérvételre - Krisz, Brumi, Tibu:
- mennek a megagigadrukkhegyek :wink:

Hajnóca: annyira édi az a pandácska :lol: :lol:

Pandácska: köszönöm az infót, 1 hét ide vagy oda már nem nagy ügy :D csak bírja ki addig is :? meghát probléma se legyen :roll: :oops: :D :D

Zsani: nem szabad görcsösen akarni :wink: meg fog az jönni :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis*
13-án egy felet meg 15-én egy felet. Úgy okoskodtam pár napja, hogy ez azt jelenti, hogy 15-én volt 200 a hcg-m, 17-én 100, 19-én 50, 21-én 25 és így ma valahogy 20 körül lehetne még a szuri miatt...ha két naponta feleződik tényleg.Ugyanakkor ha meg már termelődik...az is valahol ott lenne minimum...szóval nem vagyok okosabb.Ha a mai erősebb lett volna mint a tegnapi...de nem..kb ugynolyan.Na majd holnap.
vizkriszisback
 
 


Csibe
Sztem sem kellene tüneteket keresnünk most még magunkon...bár jó lenne, nem? :D
Nekem fájnak a mellim mint állatt és most először állíthatom, hogy nőttek is. :lol: Kis pattanásaim lettek, folyton aludnék, a hőm még jó...szóval egyenlőre legalábbis ezek a tünetek nem szólnak a terhesség ellen és ez is vmi. :D
vizkriszisback
 
 


Nyulasz
Te mikor -meddig-hányszor teszteltél pozitívat?Negát teszteltél vagy csak a vérvétel cáfolta meg a pozitív teszteket?Bocsi, hogy ezt bolygatom. :oops:
vizkriszisback
 
 


Húha!Holnap ennyi vérvétel...nagyon drukkolok mindenkinek!

Krisz!

Én egy csütörtöki nap kaptam utoljára fél Hcg szurit.Persze szombat-vasárnap tök jó pozitív tesztjeim lettek.Azokat nem is tettem fel,mert tudtam,még a szurit mutatják.(Csak olyan jó volt látni.Tudom önámítás,de engem még az is boldogá tett)Hétfőn nem volt itthon teszt,kedden halvány,kedd délután szintén és szerda reggel és délután is halvány,de azért ott volt.Csütörtöki vérvétel elötti tesztek,még halványabbak lettek,ezért már nem nagyon bíztam.És hát a vérvétel is igazolt,nincs terhesség.De pár oldallal visszább fel is töltöttem őket,bár nem túl jók a képek,de látszódtak.
Remélem neked sokkal jobban alakulnak a dolgok :wink:

Katica!
Szuper a tábla!Talán az még jó lenne,hogy mindig legfelülre teszed,akiért a legközelebb izgulhatunk.De nagyon tettszik!Talán a ciklusnap nem olyan fontos,mert akkor mindennap írhatod át.Nem?
Vendég
 


EZT TALÁLTAM:ICSI-s transzferem volt az elmúlt héten. A transzfert követő napon, majd rá még két napra 5000-5000NE Choragont kaptam. Kérdésem az lenne, hogy így hányadik napon használható a terhességi teszt úgy, hogy a hcg injekció ne tévessze meg?
Válaszát köszönve, tisztelettel: Zs.

Tisztelt Asszonyom!

A Choragon felezési idej kb.40 óra a szervezetben, tehát az utolsó injekció után kb.4-5 nap múlva kiürül. Nyugodtan végezhet terhességi tesztet 10 nappal a transzfer után.
Üdvözlettel: Dr.Török Attila
vizkriszisback
 
 


Krisz!

Ezt én is megtaláltam. :D Végülis volt régebben itt egy olyan kérdésem,ha egy ampulla mondjuk 4 nap alatt ürül ki,akkor fél ampulla 2 nap alatt?De senki nem tudott megerősíteni ebben.Azért teszteltem már azon a hétvégén.De ezek szerint nekem még nem ürült ki,vagy nemis tudom.
Vendég
 


Nyulasz
Az ampullák azért összeadódnak. :D
Én egyre kevésbe bízok, de az utolsó szalmaszálba kapaszkodva is remélek. :?
Mennyi is volt a hcg-d a vérvételen végül???
vizkriszisback
 
 


Tibu, Brumi
Miért nem írtok?Ti nem is izgultok?

Én egy kicsit betaknyolódtam mára :( úgyhogy megy a méz, c vitamin, gyümi ezerrel...most meg megyek inhalálni kamilla teával.
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!
Elnézést, délelőtt nem volt internetünk, és utána látogatóm volt, most sikerült elmennie. (Kisbabával :) ) Ismét nagyon tündér volt..

Kiscsillag, Nyulaszka, Pandácska, Mzsani, és mindenki aki drukkol nekem is! Annyira tündérek vagytok! Nagyon szívmelengető minden egyes drukk, amit tőletek kapok! :)

Krisz!
Hogyne izgulnék! Már alig várom, hogy holnap felébredjek, onnan ,már nagyon hamar eljö az az idő, amikor elhangzik a nevem, és mehetek be az eredményhirdetésre!! A barátnőm lesz velem, a férjem nem tudja megvárni... nem is tudom, inkább otthon szeretném neki megmondani, személyesen, nem telefonba.... Nem tudom, kibírom -e....
Vendég
 


Krisz, kúráld magad, priznicelj, ha elkezdenáél melgedni, vigyázz nagyon magadra! C vitaminból 2szer 500mg-ot is simán bevehetsz!

Tibu
Én holnap 7-re megyek a BMC-be, te mikor jösz? Jó lenne összefutni személyesen is :) én egy alacsonytalpú mályvaszínű cipőben leszek :) Középhosszú barna hajam van, lehet be is fonom :)
Vendég
 


Kiscsillag!
Tudom milyen az, amikor úgy érzed, a levegőtől is hízol.. Ez csak érzés :) Kicsit lelassul az emésztés, ha sokat fekszik az ember.. Egy kis fini élőflórás joghurtot, vagy akár pici lenmagot (1 kiskanállal max, hogy ne hajtson) is lehet enni, az könnyít... Én már naygon várom, hogy akár olyan sokat is kelljen feküdnöm,mint neked.... az a 4 hét már eltelik hamar, gondolj bele, már mióta ott van a pocidban az apróság, és már csak fele annyit kell feküdni!

Panda!
Jó babázást!
Vendég
 


sziasztok!

csibe: drukk++++

kis *:pihizz! lassan csak elmúlik az a pár hét!

zsani: írd meg az adataidat, és az első táblába is beleraklak
:wink:

krisz: drukk++++

nyulasz: írom a ciklusnapot is, így legalább látjuk, hogy ki hol tart.

brumi: drukk++++

rólam: nem gyógyulok, holnap kell visszamennem a háziorvosomhoz, de még mindig nagyon köhögök.
holnap mennénk a kaáliba, de sajna így le fogom mondani az időpontot.

katica
katica30
 
 


táblák:
Kép

Kép
Kép

ha be akarom tartani a max. 600x600 pixelt, akkor ennyire pici lesz, még gondolkodok, hogy mit lehetne csinálnom.

katica
katica30
 
 


Katica
Miért mondod le az időpontot?Mit csinálnának veled holnap

Brumi
Mi az, hogy "pricnicelj"? :? Vigyázok magamra...gyorsan elűzöm én ezt a kis náthát!!! :twisted:
vizkriszisback
 
 


krisz: semmit sem csinálnak, vinnénk párom szövettani eredményét, és megbeszélnénk a hogyan továbbot. miután köhögök nagyon, nem biztos, hogy nyerő lenne így egy megbeszélés.

katica
katica30
 
 


Katica,
ügyes vagy a táblával! Basszus, én vagyok a legvénbb?! :?

Próbáld meg excelben vezetni, és utána Paintből gif kiterjesztéssel feltenni, hátha jobb lesz...
allegrobarbaro
 
 


Szép estét mindenkinek!
allegrobarbaro
 
 


allegro: excelben vezetem, és aztán irfanview-val csinálok belőle jpget. na még majd próbálkozom. ha nem lenne ez a 600x600-as korlát, akkor szép nagyban látnátok.


katica
katica30
 
 


Katica
Épp ezért kérdeztem...mert ha csak megbeszélés lesz, kár lenne csúszni az idővel.Sztem. 8) :D
vizkriszisback
 
 


krisz: nem tudom, túl sokat nem csúsznánk, hisz akkor egy hét múlva beszélünk a dokival, és nem holnap. még holnapig meggondolom, de nem valószínű, hogy így be tudok menni a dokihoz.

katica
katica30
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?