Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

Elore szolok,hogy biztosan kifelejtek valakit,es bocs. :roll: Nincs idom ujra vegigolvasni.

Koda!

El se hiszem hogy nyugos is tud lenni,annyira edibogar! Es ahogy alszik! Halali!(jo,elhiszem,mert Mishal is ugyanezt csinalta,csinalja..)Meg jo,hgy ejszaka hagynak aludni! :lol:

virag!

NIMRODKANAK KIVANOK NAGYON NAGYON BOLDOG SZULINAPOT!!!
Nagyon ugyes vagy,tortakeszites,buliszervezes,...nagyon szuper anyukaja vagy am neki!!! :lol:

Zsuzsa!

ARONNAK NAGYON BOLDOG ELSO SZULINAPOT KIVANOK!!!!!!
Nagyon szep a tortaja! Te adsz majd neki belole??
Mert nekem is ez a dilemmam,..mert ugye abban van tejtermek,tojas,gluten..minden egyszerre. :roll:
Jo lehetett a szalonnasutes!

Mesi!

Nagyon ugyes vagy hogy ilyen hamar belaktad a lakast,nagyon szepek a szobak,a pasztell szinek ,es ezt mind egyedul!! A konyhad az az ikeas sotet tolgy??
Es tanulas..hat nem semmi! En jovore gondoltam,hogy beiratkozom suliba..de ahhoz valakinek vigyazni kellene majd a Micimackomra!

Verzsike!

Remelem jol fogjatok erezni magatokat Kecsin es jol sikerul a keresztelo. Orditas...el fog mulni.. :roll: :lol: Es tudom milyen ciki ..hanyszor,de hanyszor setaltam en is igy..es borzasztoan ereztem magam...na, ha most lenne egy masodik,akkor mar nem zavartatnam magam.
Orulok,hogy a pocakfajas mar csokken.Jo utat nektek! :lol:

Rimar!

Sajnalom hogy nem jott ossze,de annal "edesebb" a probalkozas!!! :wink:

Balimama!
Neked tenyleg csak azt tudom irni mindig,hogy hidd el ossze fog jonni .csak kicsit varat magara! Anno Titinek irtam,hogy ott fenn ulnek a kicsi lelkek ,lobaljak a labukat nagy feher habos felhok szelen es ott varjak,hogy eljojjon az o idejuk hogy leszallhassanak.(legalabbis en igy kepzelem).

Titi!

Ez a nagy titkolozas???!!!! :roll: Pedig gondolom meg tobb adag ruha var mosasra,vasalasra. Majd jelentkezz hogy mi volt a dokinal!!! Keson kelest addig elvezd amig lehet...!!! :lol:

Eszter!

Szepseges pocakod van!!!!!!!!!!!!!!!! Es mar a kiindulasi sulynal vagy..hat az is valami! :lol: Mocorog a draga?
Ugyes vagy,nagyon jol vasarolsz es szuperul neznek is ki! :lol:

Gyongyi!

Na,neked mit is akartam irni??!! Hulye vagyok,elfelejtettem. :twisted: Tenyleg,hogy lehet,hogy uj hazban mar parasitora van szuksegetek?? mar ennyire kiszaradt a haz?? Vagyis a falak? Vagy mar nem is annyira uj?
Sara mar probal lepkedni??Hany fognal tartotok?
Most akkor vegul is ha jonni akar johet alapon ti a 3. bebi gyartasan vagytok?? :lol: Merthogy irtad hogy meg nem menzeszelsz es nem is vedekeztek. Na,kivancsi vagyok,mi? :lol:

Agi!

Az nagyon jo hir,hgy Karcsinak nincs epekove,es drukkolok hogy minden rendben menjen a mutettel...es minel hamarabb ujra otthon lehess a szeretteiddel. AZ hihetetlen,hogy a parod nem maradhat otthon utana... :roll:

Neked mit is irjak,inkabb majd megint telefonalunk. Hat,nem igerem a szulinapi bulidat...de mint mar irtam,ha elkeszultunk akkor mindenki johet am latogatoba!!!! :lol:
Torta...na,ha kitalaltad szoljal...mert ahogy Zsuzsanak is irtam,ez erdekes dilemma...a hugom kislanya az 1. szulinapjan ejszaka a korhazba kerult,mert az egyik kedves rokon megetette turotortaval...na akkor derult ki hogy erzekeny ra...hat en ezt nem szeretnem.
Bar...a nagy elveim megdolni latszanak..tegnap olyan hiszti volt,hogy kenytelen voltam az en piritosombol adni neki a zoldborsofozelekehez,azzal martogattuk,ma meg elszedte anyukamtol a tejfolos,sajtos langosat..es a fagyit imadja..
Most allandoan azt jatsza sapka megkotojevel vagy cipofuzovel hogy o martogatja kepzeletbeli talkaba(babakocsiban abba a pohartartoba) es bekapja es cuppog. :lol:
Ugy gondoltam,hogy nem rendelek tortat(ugyse lesz buli) hanem csinalunk egy rakas gesztenyepuret,felhalmozzuk es ra egy csomo novenyi tejszinhab es azt turhatja es meg ehet is belole! ugyis az a lenyeg,hogy belemaszhasson,nem?
Ja,Dudi tunemenyes ahogy teper! :lol:

Na,ennyire futotta. Most a terkovon dilemmazok + kert.
Holnap kezdik szinezni a hazat ha jo az ido...nagyon kivancsi vagyok.Festes felig kesz van,burkolo elakadt a hianyzo lepcsoelemek miatt...parkettazas sajnos talan csak okt. kozepen lehet.Es a kerites oszlopai is keszek.
Es eladtam a lakasunkat,illetve meg ne igyunk elore a medve borere mert hitelbol veszi reszben.
Diohejban ennyi.Es kijott Micimackom 4. foga,vagyis meg csak attorte az inyet.
Millio puszi nektek ,aki kimaradt annak duplan.
momo35
 
 


Jövök ám mindjárt, csak most értem haza, még gyors vacsi, aztán futok hozzátok!

Most csak újságolni van lehetőségem...

A KICSIBÉBI NAGYON JÓL ÉRZI MAGÁT ODABENT!!!

Az én drága dokim megnézte a keringését, ahogy szerettem volna, és minden a legnagyobb rendben van!

Kérdeztem tőle, hogy ha így haladunk, és nagy baba lesz, hogyan lesz a szülés?! Azt mondta, majd menetközben kiderül, ha extrém nagy baba lesz, akkor is megpróbálhatom megszülni. Az extrém nagy baba 4 kg felett kezdődik, ezt megkérdeztem! Hát, remélem, hogy a kisasszony kibújik hamarabb! Szeretném rendesen megszülni!

Szóval nagyon-nagyon boldog vagyok! Olyan kis édes volt a hercegnő, pont szemből mutatta magát, aztán úgy elbújt!

Képzeljétek, a dokim úgy kezdte a vizsgálatot, hogy: "Tudom, mennyire szereti a képeket, jöjjön, csinálunk egyet!"
Eddig is imádtam ezt a dokit! De a kisasszony ma nagyon nem akarta mutogatni magát. :(

Na futok, odaadom a vacsit Daninak, aztán jövök!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Titi!
Remélem nekünk is megmutatod a képet. Örülök, hogy minden rendben. Húú.. már nagyon közeleg a nagy nap. Lehet, hogy tényleg előbb bújik ki a kicsi lányotok. Már eldöntöttétek a nevét?

Koda!
De jóóóóó, hogy jöttök. Akkor majd beszéld át a családdal, hogy hol alszatok (Nálunk bőven elfértek, az emelet csak a tiétek lenne). Hogy tervezitek? Szombaton jönnétek, vagy vasárnap?

Erzsike!
Jaj, a keresztelő ki is ment a fejemből. Majd következőleg összehozzuk.
Sikerült összepakolnod. A rémálmom a pakolás a nyaralások előtt. Mindig jár az agyam, hogy nehogy valamit kihadjak.

Momo!
Még csak 2 fogunk van. A mensit azért várom mert még szülés óta nem jött meg, viszont nem is védekeztünk, mivel a Sára se sikerült elsőre. Remélem nem a baba miatt nem jött meg eddig., hisz a fogászat miatt beszedett sok gyógyszer csak ártana neki.
Ha mostanság mégis teherbe esnék, akkor se lennék elkeseredve.

A ház 2003-ban épüét,de a fal (és padló)fűtés miatt hamar kiszáradtak a falak. A műanyag ablakok, meg nagyon szigetelnek. Ezért kellett a párásító.Pedig állandóan szellőztetünk.

Eszter!
Nagyon szép a pocakod. Mi volt a dokinál?

Na persze tanulnom nem sikerült, mert miután írtam nektek a Sára fel is ébredt.

Bufo!
Hogy sikerült a buli?

Na megyek egy kicsit olvasgatok. Holnap nem tudok jönni, mert nem lesz gépem csak este.
Millió puszi:Gyöngyi

Ja tali, akkor rám is számíthatok a főzés terén. Szerintem Jucinak csak a torta maradjon. Eleget kell készülni a fogadásunkra is.

Kép

Kép
oné
 
 

 
 

Folyt. köv.

A ruhácskák estére maradtak a hálóban, mivel sötét volt, Dani nem látta meg őket, mikor bejött aludni. Aztán hajnalban keltem, hogy leszedjem őket.
Szóval, sikerült, nem láttam meg a rucikat!!! Holnap vasalni fogok, de azt is csak napközben, aztán hogy hova teszem majd őket?! Még fogalmam sincs! :(

Próbálkoztam visszaolvasni, de lányok, megint annyit termeltetek, hogy szinte képtelelnség! :) Na, ezt persze jó értelemben írtam.

Bufo, csodaszép ez a torta!!! Tényleg milyen hihetetlen, hogy 1 év eltelt már. Mintha tegnap lett volna, hogy találkoztunk, és Te már minden napos voltál, azzal a csodaszép pocival... :)

Gyöngyi, én erre nem is gondoltam. Nekünk van párásítónk, tavaly kaptuk anyukáméktól ajándékba, akkor azt be fogom üzemelni. De hogy a csudába lehet ez? Annyira szigetelnek a műanyag ablakok? Vagy miért kell ez?
Köszi a méretet!!! :)

Juci, a 14-e számunkra tökéletes, várom a címet, és a pontos időpontot, hogy hányra menjünk!
Ááá, nem sütök ám olyan gyakran, tegnap például kókuszgolyót csináltam, az jó gyorsan meg volt.
Amúgy a sláger most a Te kevert sütid! :) Ha sütök, akkor az általában kitart 3-4 napig.
Amúgy régebben a Lidl-ben vettünk előre csomagolt sütiket, ami ugyancsak kb ennyi ideig tartott ki, csak mostanában álltam rá a sütésre. De szerintem hamarosan visszaszokom.
Sajnos reggelre tényleg csak ilyeneket eszik meg. Édeset!
Pelus az Intersparban volt akciós, 2.800 Ft volt a 72 darabos Pempers 3-6 kg-s 2x72 db Pempers törlőkendővel, úgyhogy azt vettem.
A névvel még nem tudom... szerintem ha kibújik, akkor fog csak eldőlni. :)
A banános süti meg majd meglátod, nagyon egyszerű, és fincsi!

Gyöngyi, akkor még beszélünk előtte, hogy itt találkozzunk nálunk. Addig megnézem én is az útvonalat, hogy jutunk el a legegyszerűbben Juciékhoz.

Eszter, egyszerűen csodaszép a pocid! És hogy kicsi volna?! Hát, nem tudom, ezt honnan szeded?! Gyönyörű, és egyáltalán nem is kicsi. És hogy hízol, ez pedig nagyon-nagyon jó hír!!! De örülök neki!!!

Rimar, de sajnálom, hogy nem lesz baba. Remélem, azért nem keseredsz el nagyon!!!

Erzsike, jó utat Nektek holnap! De kár, hogy nem fogsz jönni így egy darabig.
A képeket nagyon fogjuk várni a keresztelőről! Kíváncsi vagyok, anyósodéktól vajon fogtok-e kapni valamit. Szomorú, hogy azóta sem volt nálatok. De talán jobb is ez így, nem?! Én mindig azzal bíztatom magam, hogy így legalább nem kell hálásnak lennem. Ha nem kapunk semmit, akkor nem kell folyton hálálkodnom. Pedig nem is nekünk adnák, hanem az unokájuknak.
De ne izgulj, tőlünk sem kérdezték még meg, mi hiányzik, miben tudnának segíteni. Eszükbe sem jut. Pedig a babakocsiban jó volna, hogyha tudnának segíteni, mert sajnos nem fog telni rá az októberi fizuból.
Mindemellett azért nagyon szeretem őket. Aztán nekem lehet, hogy még szerencsém is lesz, ha megszületik a baba, ki tudja, mi lesz utána. Talán csak a babona miatt ilyenek...

Virág, ez a menü! Hát, egyszerűen csúcs vagy!
Nimródkának pedig nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánok én is!!!

Momo, azta, már itt jártok?! És milyen színű lesz végül a ház? Kérünk szépen majd fotókat megint!!! Én olyan, de olyan kíváncsi vagyok már!!!

Timikém, ez a kislegény, zabálnivaló! Ahogy alszik felhúzott lábacskákkal! :)
De jó lesz látni benneteket!
Örülök neki, hogy végre javulgattok!

A védőnő miatt lányok, nem irigyellek benneteket. Nekünk ezek szerint nagyon nagy szerencsém van.
Képzeljétek, múlt héten fel is hívott, hogy hogy vagyok, nem vérzett-e azóta az orrom, és miért nem mentem hozzá mostanában?! Úgyhogy jövő héten találkozunk, aztán szerintem jön is majd ki hozzánk látogatásra.

Lányok, muszáj mennem, a derekam egyszerűen leszakad!

KépKép
titi_27
 
 


Gyöngyikém, a képet nem tudom megmutatni, mert itthon nincs scanner, amúgy nem sokminden látszik a drágából, mert elbújt. De a doki jót akart, én annyira tudom értékelni!

Na, akkor értem a párásító célját!

KépKép
titi_27
 
 


... vagyis nem a célját, hanem az okát.

KépKép
titi_27
 
 


Jó reggelt lányok!

Ma jó korán keltem, elhatároztam, hogy ismét tevékeny napom lesz, nem aludhatom át az egész napot. Inkább majd a szokásos délutáni pihi lesz.

Képzeljétek, annyira be van dagadva a lábam, már alig bírok valamilyen cipőt felvenni. Hogy a csudába fogok én jövő hétvégén lagziba menni?!

Gyöngyi, nem győzöm hálálkodni a ruhák miatt, szerintem a lila nacid fogom felvenni, az olyan elegáns, esküvőre is tökéletes!

Jucikám, tegnap el is felejtettem megköszönni így előre is a babaruhákat. Olyan drága vagy, nagyon-nagyon fogunk rájuk vigyázni!!! :)
Bundazsákot direkt nem is vettem! :)

Ági, remélem, jobban vagy?! Szegénykém, elhiszem, hogy izgulhatsz a hétfő miatt. Ez a vénás altatás... de nem is tudom, lehet másképp is? Gondolom valami gázzal vagy valam ilyesmi, én nem értek hozzá. A dokik biztos értik a dolgukat, de azért elég ijesztően hangzik. Azért az a legjobb, hogy altatásban csinálják, így legalább nem fogsz emlékezni az egészből semmire.
Az meg, hogy Karcsi nem maradhat otthon, ez felháborító!
Akkor most végül hogy lesz? Ha azt mondod a körzetinek, hogy nem emelgethetsz, így kiírja Karcsit? Ő amúgy hogy van?
Remélem, a talira azért majd tudsz jönni, és akkor már felszabadultan vidám lehetsz, hisz nem lesznek fájdalmaid! Istenem, gondolom, mennyire szeretnél már túl lenni rajta!

Mesikém, kicsit tényleg letörtnek tűntek soraid tegnap. Remélem, ma jobb passzban leszel. Hogy keltél?
Tényleg félek én is tőle, hogy egyszer beleroppansz a sok vállalt dologba. Elég a két gyerek, nem hogy egy harmadik, mellette a suli, és még vállalkozás is.
De Te is egy teli energiával lévő ember vagy, és persze vannak holtpontok, biztos vagyok benne, hogy lesz elég bátorságod, ügyességed és energiád megvalósítani mindent.
Tényleg úgy gondolom, egyedül egyszerűbben menne, hisz akkor tudnád, hogy csak magadra számíthatsz. Hál' Istennek, most már közelebb vannak a szüleid, ott a dédi, aki biztos szívesen pesztonkálja majd a gyerekeket, amíg Te intézkedsz.
Szerintem ne húzd tovább Mesi, mert rá fogtok menni! Próbálj túl lenni a nehezén, ülj le Zolival minél hamarabb! Meglátod, hogy megkönnyebbülsz.
Csak aztán tudd valahogy kitenni a lakásból. Biztos nem lesz egyszerű, hisz azt hiszi, minden rendben van, esze ágában sem lesz kiköltözni. Hát, nem irigyellek!
De Te annyira ügyes, határozott lány vagy, addig noszogasd, meg rakd össze a ruccait néhány dobozba, hátha akkor veszi a lapot, hogy Te ezt komolyan gondolod. (Még jó, hogy kipakoltad a ruháit :wink: )

Bufo, nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánunk Áron babának!!!
És mesélj, meg hozz légyszi képeket, hogy sikerült az ünneplés?

Na megyek, reggelizem valamit, aztán nekiállok, szerintem vasalni fogok.
Ja, meg próbálok rendbe tenni a mosógépet, tegnap felhívtam a szervízt, hogy elromlott, mivel az öblítőt leengedi már az elején. A szerelő közölte, hogy mossam ki cillit-tel az öblítő helyét, mert biztos eldugult. Hallottatok már ilyet? Ja, és hogy ha koncentrátumot használok, akkor azt fel kell hígítani. Hát, legyen igaza, és utána működjön rendesen!
Ma kipróbálom, mert vár még egy adag ruha mosásra, igaz, már nem babaruhácskák.

Mindenkinek szép napot!!!

KépKép
titi_27
 
 


sziasztok!

Áronka nagyon nagyon boldog szülinapot kivánok:
Kép


eszter csak halkan megjegyzem én nem megyek ám a talira:( nekem nem dobnál mégis képet a hajadrol is olyan kiváncsi vagyok és tudod mivel kimaradok minden jobol képekbe szeretem nézegetni
amugy a pocid csodálatos szerintem föleg hogy eddig nem hiztál (csak most kezdted el ami csucsszupi)

bufo tök jo a torta nekünk is volt már ilyen micimackos csak másik képpel abbol meritettem a mickey egeres ötletet

titi de ari a dokid azért én megsasolnám a kiscsajt még ha bujdosott is ok ugyanaz mint amit eszternek irtam!meg poci fotot is kérhetek?
tudom ne legyek telhetetlen de tudjátok én veletek együtt várok babát!a tiéteket:)

kicsi már irni akartam de mindig kimegy a fejemböl!hát tünemény ahogy suhan a kiscsaj!ezek az elsö lépései?jézusom futo bajnok lesz a csajszi!nekem nagyon tetszik az ahogy oldalra dölöget közbe!imádnivalo

koda ez a kiskrapek egyre jobban hasonlit rád!miattad meg végképp sajnálom hogy nem lehetek a talin mert veled nem tudom mikor fogok találkozni!pedig olyan kiváncsi vagyok rátok is!

zsepyröl,anitárol nincs hiretek?

erzsike jo utat nektek és szép keresztelöt!várjuk a képeket!

mesi még meg se dicsértem a lakásotokat!csucsszuper!nekem a két gyerekszoba a kedvencem!tök jo hogy külön szobájuk van a gyerekeknek!a falon miböl vannak a diszek?a méhecskéid meg tök joook,én meg ilyet nem tudnék csinálni!férjedhez meg már nem tudok mit hozzáfüzni!sajnos

na odaadtam ovonönek a meghivokat hogy ö ossza ki mert én nem bizti hogy talizok minden anyukával vagy elöbb vagy késöbb megyek!és ma már egy ide is szolt!egy másik anyukának(akinek iskolás a kislánya de nimi nagy barátnéja) meg szoltam hogy van meghivo és tök örült neki!szoval alakulunk!tegnap barátnöm férje majdnem elszolta magát fiam elött!megkérdezte mi van ha a gyerekek nem jönnek nimrodhoz mert más programjuk van!nimi meg meresztgette a szemeit de nem szolt semmit!azt hitte gondolom hogy ma (vagyis tegnap) jönnek a gyerekek!anyukáknak ráirtam ne mondják el gyerekeknek és aki elöbb hivott azt mondta holnap délig nem mondja meg hogy még véletlenül se kotyogják ki!
amugy 17gyerek lesz és 4 vagy 6 felnött!
10röl indult:)

na ennyit rolunk megyek feküdni mert leszakad a hátam csak nem tudom mitöl további szép napot mindenkinek
akiket kihagytam nekik dupla puszi jár
puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Lányok! Itt egy nagyon szép megható történet, ami az egyik kedves barátunkkal történt. www.berci.try.hu

Zora
Kép
zora7
 
 


Kicsi!

JOBBULAST!!! Puszit ad a draga!!! :lol: Micimackom se puszit nem hajlando adni,se atolelni a kis gonosz! :lol: Es szentul meg vagyok gyozodve,hogy mindent ert es tud csak direkt nem hallgat ram.Peldaul papat se int soha,de bezzeg tegnap a piacon egy neninek rogton integetett! Felhaborito :roll: :lol:

Korkerdes...ti mennyit adtok nekik enni reggelire,ebedre,vacsira??? Mert szerintem az en gyerkocom ehes ....Pedig kaja mellett meg siman szopizik 6-7x.
Es mennyit isznak? Mert o max. 100ml vizet,es meg talan tulzok is. :roll:

Tenyleg,merre vagytok lanyok????????????????

Na,megyek konyhai gepekre vadaszni a neten. Ma mar lattam a haz egy reszet leszinezve...hat olyan terrakottas lett..de szep am!(szerintem). Kepet majd csinalok ha kesz lesz es valaki megszan es felteszi. :roll:

Szep estet es szep almokat mindenkinek! :lol:

Jaj Titi,irtam mar hogy annyira orulok,hogy mnden rendben van. De szerintem se lesz oriasi bebi. A lenyeg,hogy 37.hetihuzd ki es akkor mar hivatalosan se koraszules.

El is felejtettem,delelott en is nosztalgiaztam,olyan jo volt visszaolvasni .Mintha tegnap tortent volna.
momo35
 
 


Jaj, Lányok!

Egész nap egy normális orosztanárt vadásztam! Annyira hiányoztok!

Juci!
Gyógyulj meg gyorsan, mert már nagyon várjuk, hogy együtt sétálgathassunk! Ez most valami vírus? Remélem nem lesz Neked is epeköved! :shock:

Holnap írok mindenkinek!

Éva

Kép
balimama
 
 


sziasztok!mi van itt????hol vagytok???haho csajok!gyertek!
tegnap én egész nap feküdtem becsipödött szerintem egy ideg a hátamba alig birtam mozogni!ma már egy kicsit jobb!

kicsi remélem ma már jobban vagy!édes a kiscsaj hogy hagyott pihenni!pont valamelyik nap azon gondolkodtam hogy a kiscsajnak az igazi nevét tudjuk még itt (oké tudjuk eszter) mert mindenki dudit ir olyan jol rajta maradt ez a becenév és szerintem illik is hozzá!

koda bencussal mi ujság?

éva megjött?most mi a köv.lépés?

titi,eszter,rimar,oné,bufo és mindenki merre vagytok????

puszi további szép napot

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Próbáltam tegnap is jönni de nem engedett be a babanet. Este 3x nem küldte el amit írtam.

Köszönjük szépen a szülinapi köszöntéseket mindenkinek!
Sajnos én még adós vagyok Nimródnak: :oops:
Úgyhogy most pótolom.
Kicsit megkésve de annál nagyobb szeretettel kívánokBOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

Mi túlvagyunk a köszöntésen. Anyósomék későn jöttek így elég kurtára sikeredett az egész. Este negyed 7 kor értek ide és ugye Áron már 8-kor alszik. Így egy ideig jól tűrte a nyüzsit, de mire a torta jött már nagyon fáradt volt. Félt a tüzijátéktól és nem is evett belőle.
Dávid vizsont jól elszórakoztatta a nagyszülőket, persze ő is kapott meglepetést.
Képeket főleg apósom csinált de elfelejtettük felrakni a gépre így nekünk csak néhány db van ami a mi gépünkkel készült.

Áron szerda éjjel már újra lázas lett így elvittem dokihoz, most mandulagyulladása van. Kezdek kicsit kétségbe esni, hogy még csak most kezdtük az ovit Dáviddal neki semmi baja, de Áron már 3x volt beteg és a hideg meg a bacik csak ezután jönnek igazán.


Juci
Jobbulást neked is, remélhetőleg csak egy kis gyomorrontás volt nem pedig vírus vagy baci.
Jobban vagy már?
Nagyon aranyos volt a kis családod, hogy hagytak egy kicsit pihenni.

Virág
Nem hangzik jól ez a becsípődés, pihenj sokat vele. Nekem is volt már és írtóra tud fájni, mozogni alig bírok tőle. Ha van rá kencéd használd hamarabb hejrejössz tőle.

Balimama
Sikerült végül orosztanárt találnod? Már nem túl sokan vannak úgyhogy biztosan nem lehet könnyű felhajtani egyet.

Titi
Na sikerült kipucolni a mosógépet? Ne ijedj meg ez gyakran előforduló probléma, én a zuhany erősnyomású részével fújom át kijön belőle az a trutyis öblítőmaradék és utánna minden oké.
Örülök, hogy minden rendben van a pocaklakóval de hát miért is lenne másként. Remélhetőleg így már nem fogysz annyit izgulni a hátralévő időben e miatt.

Momo
Dávid első szülinapi tortáját én sütöttem hogy mindenben betartsam azt amit írnak. Hiba volt nem is sikerült túl fényesen. Biztonság kedvéért rendeltünk túrótortát na az bezzeg megette, és nem lett tőle semmi baja. Úgyhogy ne aggódj ezek miatt.
Nagyon várom már a képeket a házról, tessék fotózni.

Ági
Közeleg a hétfő. Gondolom nagyon be vagy már tojva és várod is, hogy túllegyél rajta. Az altatás miatt ne izgulj minden rendben lesz meglátod.
Arra nem találok szavakat, hogy csak ennyi időre biztosítanak szabit a párodnak.
Ugye mielőtt befekszel még jössz egy bejelentkezés erejéig.

Koda
Nagyon tetszenek a képek. Bencusnál hihetetlen ez az alvó póz. Jót nevettem rajta.
Gyógyuljatok meg hamar és sokkal kevesebb nyűgösködést.
Most Áron is az tegnap csak akkor volt csönd ha ölben volt.

Íme néhány kép: Kép Kép Kép Kép

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Kedves Lányok!
Egy kedves barátnőm túl sok nadrágpelenkát vett, esetleg, ha érdekel, szóljatok!
5 csomag, minden csomagban 66db pelus 4-9 kg-os babának. Egy csomag 2000 Ft.
Puszi

Zora
Kép
zora7
 
 


szia bufo jajj de örülök a képeknek!!!ö anyukád?ha igen és tuti akkor tökre hasonlitottok egymásra!:)mennyi játék jézusom:))csucsszuperek a képek!

puszi mindnekinek megyek takaritgatni

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Most csak gyorsan, aztán este bővebben:

Éva!
Kinek és milyen szinten keresel orosztanárt? Én elvileg tudok oroszul, ha tudok, szívesen segítek...

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Virág
Az első képen anyósom van, de nem sok látszik belőle. Az utolsón pedig a férjem nővére fogja Dávidot. Anya nem volt itt ő már hétvégén felköszöntötte Áront.

Mesi
Jaj téged hagytalak ki az irományomból.
Nagyon sajnálom, hogy semmi változás nincs a kettőtök kapcsolatában, sőt még neked tesz szemrehányást a párod.
Nem lehet egyszerű így élni. Nekem legalább nem szól semmiért,nem cseszeget. Most, hogy nincs itthon látom, hogy tényleg nem sokat lendített az itthoni dolgokon. Mindent el tudok intézni nem érzem azt, hogy hiányozna valami. Vagyis egy jó szó, simogatás, akinek elmondhatom mi bánt az igen, de más nem.
Úgyogy nem uszítani akarlak, de ha nem bírod lépj bátran mert nem olyan nagy a változás, most már én is látom.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok Lányok!

Juci!
Nem merlek felhívni, mert hátha alszol, de légyszíves szólj, ha tudok segíteni valamiben! Én is voltam már úgy, hogy jártányi erőm nem volt és el kellett volna menni a gyógyszertárba! Tudod! Nagyon közel vagyok!

Én is boldog szülinapot kívánok a szülinaposoknak!
(Már megint én vagyok az utolsó!
:roll: )

Rólam annyit, hogy mivel most parkolópályán vagyok, úgy döntöttem, hogy iszom egy kis málnalevél teát a tüszőrepedésig és utána a mensiig palástfüvet. Ártani biztosan nem fog.
Megint elkezdek hőmérőzni. Jövő héten megcsináljuk a tenyésztést . Remélem minden negatív lesz és mehet a hsg!

Mesi!
Jaj, de kedves vagy! Egy alapfokú nyelvvizsgát kellene letennem. Az írásbeli része megvan, nem volt veszélyes, de beszélni... :roll:
Most nekiállok felfrissíteni a tudományom. Ha elakadok vele kereshetlek??

Jaj lányok szaladok, mert megint hazajött valaki, aki nagyon éhes! :lol: :lol: :lol:

Ja! Nem derült ki mi okozta a múltkori betegségünket, mert minden lelet negatív lett! Őszinte leszek, nem is érdekel! Az a fontos, hogy egészségesek vagyunk!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok ám, csak kicsit ma lassabban megy minden.

A lábam olyan hamar kipurcan, pedig még muszáj voltam kivasalni a rózsaszínű kisrucikat, amíg Dani dolgozik.

Bufo, ez tök jó ötlet! Mármint a zuhannyal kimosni a trutyit. Na, legközelebb ezt csinálom. Igen, sikerült, és képzeld, nem is engedte ki így az öblítőt, szóval nincs semmi baja a mosógépnek!!! Olyan boldog vagyok.

Lassan el kezdem vadászni a kiságyat, meg kellene már vennünk. Ma fel is hívom a két boltot, ahol kinéztük tavaly a kombi kiságyat. Aztán az októberi fizuból elindulunk, és megveszünk mindent, ami hiányzik.
Hétvégén pedig kiskád vásárlás! :)

Szóval nálam semmi változás, boldog vagyok, mert a kiscsaj annyit ficánkol!
Képzeljétek, ha úgy kidugta oldalt a lábát, hogy rendesen kicsúcsosodott az oldalam! Le akartam a papájának fotózni, de addigra visszahúzta sajnos. :(

Virág, nem rég tettem ám fel pocifotót, de ígérem, megint fogok csinálni. De azóta nem igazán nőtt semmit!

Bufo, köszönjük a képeket! Hihetetlen, a nővéreddel mennyire hasonlítotok egymásra!!!
Sajnálom, hogy ilyen hülyén jött ki a szülinapozás, de miért jöttek ilyen későn?! Nem tudják, hogy Áronka ilyen korán lefekszik?
A csudába, remélem, hamar meggyógyul a kis lurkó! Elhiszem, milyen bosszantó, és mennyit idegeskedhetsz emiatt!

Juci, gyors jobbulást kívánok!!! De nem lehet, hogy a mensi miatt görcsölsz? Mármint hogy próbál megjönni?
Most lehet, hogy rosszul emlékszem, de Neked még nem jött meg eddig, ugye? Talán ez lehet az előjele?
Dudi meg egy angyal, hogy így hagyott pihenni!
Remélem, picit jobban vagy már!
A kérdés számotokra is áll: mekkora ruhácskát hord Dudi? Ti is 80-as környékén jártok?

Évikém, igen, valóban igazad van, az a lényeg, hogy egészségesek vagytok. Gondolom persze bosszantó, hogy nem tudni, mi okozta a problémákat, de így utólag sokkal jobb ez így!
A málnatea és a palástfűtea miben segíthet? Én annyira tudatlan vagyok!
De örülök, hogy megint el kezdesz hőmérőzni!
És már jövő hét után talán nyílt út vezet a hsg-ig?! Jaj, de várom már!!! De bár tudnánk már valami konkrétumot.
Tudod, én mire pályázom? Hogy épp ebben a ciklusban leszel várandós. Mikor jönne a vizsgálat... de jó volna, ha már nem kellene menned!
Tiszta szívből drukkolok!

Zora, privi ment!

Na, megyek lányok, kicsit ledőlök megint!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Ági!

Mégegyszer nagyon köszönök mindent.Annyira jó volt,hogy itt voltatok.És Karcsi olyan rendes,hogy így számíthatsz rá.Livi még mindíg egy angyal.Nagyon jó volt veled beszélgetni.A hétfő miatt ne nagyon izgulj,inkább arra gondolj,hogy mielőbb túlleszel rajta. :wink:

Titi!

Te már nagyon a hajrában jársz,aztán meg én jövök. :D Várom,hogy találkozzunk! Majd hívlak és megbeszéljük pontosan. :wink:

Éva!

Nagyon örülök a gyógytea ivásodnak.Helyesen teszed. :wink: A hőmérőzést is.Drukkolok a tenyésztéshez,mert már én is nagyon várom azt a hsg-t.Hétfőn 10-re ki kell mennem Újpest központba.Nem érsz rá esetleg? Mert akkor összafuthatnánk?! De jó volna!

Kicsi!

Nagyon sajnálom a rosszullétedet.Remélem azóta már sokkal jobb:Írjál,hogy tudjuk mi van veled.

Virág!

Igazad van,hogy te sajna nem leszel ott a bulin.A te kedvedért a hétvégén dobok egy hajas képet ,de a többiek remélem nem nézik meg,csak te. :lol:

Zora!

Végigbőgtem a cikket,de megérte.Majd beszélünk mi is a hétvégén mindenképp. :D

Ma délelőtt mentem végül a házidokihoz,már előre izzítottam magamban a szavakat,erre csoda történt.Úgy kezdte a doki,hogy miután hosszasan olvasgatta a több kiló leletemet elnézést kért,és olyan kis pöttynek érezte magát,hogy majdnem sajnáltam.Nem kellett célozgatnom semmire,tudott mindent és magyarázta a bizonyítványát ezerrel.Nekem meg valljuk be borzasztóan jól esett.Ennyi járt a sok szenvedésért. :wink: Lányok én ott tartok,hogy már 1 kezemen meg tudom számolni mi kell a szülésig.Hihetetlen,hogy mennyi mindent kaptam. :oops: Ágiék áthozták a kisbölcsőt és mellbimbókrémet,babateát,melltartóbetétet,homeobogyit,tejserkentőteát,köldök hintőport,egyszóval mindent.
A fiam barátjának az anyukája szintén tegnap 2 pakkal jött és annyi ruhát hozott,csupa gyönyörű kisfiú cuccot,ami az első 3 hónapra elég.Bundazsákot,kengurut,1 csomag eldobható bugyit,tena betétet,pelenkát a babának,sterilizáló folyadéket...Én komolyan még egy kádat veszek,meg egy matracot az ágyba amit Momótól kapunk,és egy bimbóvédőt.Aztán pár textilpelust és egyszerűen nem tudok mit venni.Ja,meg a légzésfigyelőt.Egyszóval minden megvan a kiságyra való zenélő forgótól a kiszoknikig minden,és a nagy részét kaptam. :oops: Lányok annyira boldog vagyok! :D Jövő csütörtökön megyek 4d-re,már alig várom.

Majd még jövök ám!

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


sziasztok!

bufo hát akkor mellé trafáltam!de hogy a férjed növére???és ennyire hasonlitotok?hihetetlen

mesi várunk este!

titi tudom hogy raktál fel pocifotot de én ugy örülök mindig a képeknek és az ugye nem ezen a héten volt ugyhogy tuti változott a pocid!:)
hát ez aranyos le akartad fényképezni a lábikot?tök jo!de hát olyan gyorsak ezek a babok esélyt se adnak ilyesmire!

eszter de ari vagy köszi köszi!de ha gondolod és tényleg nem akarod nyilvánosan kirakni(ami bolondság mert tuti jol áll) akkor küldheted privibe is!
nagyon ügyi vagy hogy készvagy mindennel és tök örülök hogy ilyen lelkes vagy!jo ám rolad végre ilyet is olvasni hogy nem mindig csak aggodnod kell!
az hogy a doki igy állt hozzád már épp itt volt az ideje!

basszus én a takaritást még csak most kezdem frankon bealudtam és most kelltem nem rég!nem tudom mi van velem ez megy már három hete minden délután nem birom nyitvatartani a szemem!

ugyhogy most huss megyek is

puszi

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Csak egy sor..

nekem van meg More Milk Plus kapszullam(egy eredeti es egy felbontott) ami a tejserkentesre van es 2 db Infacol(ez jovo aprilisig jo)...szoval ha valakinek kell. Az Infacol gondolom inkabb Titinek,bar tenyleg ne legyen szuksege ra. tudjatok pocakfajos babaknak.


Na,jo..ket sor...
Balimama!

Most megint pozitivabban allsz a dolgokhoz,jol erzem? tenyleg te most visszamentel dolgozni? Valahogy annyira nem vagyok kepben. :roll:

Virag!

Milyen jokat alukalsz! :lol: Biztosan szuksege van ra a szervezetednek,lelkiismeretfurdalasod meg ne legyen,a takaritas megvar.

Bufo ! Aron milyen nagyfius!!! Es szegenyen latszik hogy igazabol nem is nagyon tetszett neki a felhajtas...es meg csak nem is evett belole! :cry:
Bacik..hat igen,hazahrcolja David. De szerintem ha jon a hideg akkor jobb lesz,hidegben a bacik se szaporodnak annyira,nem?

Kicsi!

Miii van veled??? Jobban vagy????

Titi!

Most mar aztan tenyleg pihenjel!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Es mindjart mehetsz ctg-re.
Lidls sutik finomak es olcsok,csak kar hogy annyi hidrogenizalt zsir van bennuk,mig ha te csinalod az valamivel egeszsegesebb. Csakhat nem fogod birni. :lol:

Eszter!

Ugy orulok,hogy orulsz!!! :lol: :lol: :lol: Es a hazidokid...na legalabb beismerte tevedeset.
Es mi is varjuk nagyon a 4Dt am!
Egyebkent biztos fogsz tudni venni neki meg dolgokat meglatod...!!! :lol:

En bevallom meg gyujtom a Mishal cuccait,mert szivem melyen azt remelem hogy lesz nekunk meg egy babonk es bar jo lenne egy kislany,szerintem nekunk megint kisfiunk lenne. :lol:
Persze ennek jelenleg akkora az eselye kb. mint a lotto otosnek,de azert remenykedek.
Kepzeljetek Mishal elaludt 3/4 5-kor,felebredt fel 6kor sirva,az agyon megszoptattam es elaludt megint..Ott fekudtem mellette 7ig es hiaba enekeltem,simiztem nem kelt fel.mOst visszavittem a kisagyaba. Vajon meddig alszik..se vacsi,se furdes...es nagyon nem szeretnem hogyha a nap hajnali 3kor kezdodne. :roll:

Nagyon szep napos hetveget kivanok nektek!!!! 8) 8) 8)
momo35
 
 


Sziasztok,

CSak gyorsan bejelentkezek, holnap megyünk kicsit valamerre, nem tudom, hogy tudok-e majd jönni még mielőtt megyek a kórházba...

Képzeljétek, megjött. :( Hivtam is a sebészt (meg persze Évát segítségként :)), aki azt mondta, hogy ha nem nagyon vérzek, akkor nincs semmi oka, hogy elhalasszuk emiatt a műtétet. :roll: Úgyhogy ha nem történik semmi extra, akkor vasárnap megyek és hétfőn műtenek! :?

Eszter,
örülök, hogy boldoggá tudtunk tenni egy kicsit! És tudod, nekem nagyon tetszik ám a hajad!! :wink:

Éva,
örülök, hogy neki kezdesz teázni és hőmérőzni!!! Mi meg drukkolhatunk neked. :) Remélem a hsg meglesz hamar, már jó lenne, ha valamit találnának és neked is lehetne egy pindurka a pocidban :D

Juci,
hiányoztok... :( :( :(

Virgág,
ügyi vagy a tortával nagyon!

Bufo,
szépek a képek a szülinaposról :) Nagyon helyesek a fiúk!!!

Koda,
úgy örülök, hogy jöttök ti is Dudi szülinapjára, és találkozhatok megint veled!!

Titi,
boldog vagyok, hogy minden rendben volt az orvosnál és hogy ficánkol a bébid :) Fejjel lefelé van már a drága??

És sajnálom, hogy lemaradtam, de
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK A SZÜLETÉSNAPOSOKNAK ÉN IS, A KISCSALÁDOM NEVÉBEN!!!
KépKép

Puszi mindenkinek, akinek nem írtam külön, annak duplán!
jó éjszakát!
Ági
csné
 
 


sziasztok!

jajj én már ma olyan izgalomba vagyok:)elöbb hivott egy kis ovis hogy megmondja jön és a fiamnak nem esett le a név:)olyan jo mert annyira nem sejt semmit!imáádoom!öröm neki meglepetést csinálni!
képzlejétek nem jött meg az a torta lap amit mutattam nektek nimrod fényképével!ugyhogy nem tudom mi lesz mert idöm az nem lesz hogy tortát diszitsek!

most ennyire futotta!megyek készülödni!holnap esténél elöbb nem biztos hogy jövök!de akkor tuti:)

puszi mindenkinek és szép hétvégét

ági gondolok rád hétfön és szoritok hogy minden oké legyen de tudom minden ok lesz!a lényeg gyogyulj meg hamar!szeretünk!puszi

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Ági
Jaj nagyon szorítok neked hétfőn, kívánom legyél túl a műtéten minnél hamarabb.
Jól teszikted hogy kikapcslódsz egy kicsit előtte és mászkáltok valamerre.
Máris megjött a mensid várhatott volna még legalább egy hetet, de remélhetőleg ez nem kavar be semmibe.

Virág
Csak ügyesen a buloval. Bízom benne, hogy megérkezik a kép is és minden oké lesz. Várunk majd a képekkel!

Momo
Mármiért ne lehetne neked még egy kislányod is. Lehet, hogy nem most de néhány év múlva biztosan.
Bevallom én is megtartottam mindent a babaholmik közül, mert a tesóm kérte, hogy tegyem el neki. Májusban lesz az esküvője és aztán jöhet a baba. Úgyhogy én ezért nem ajánlottam fel senkinek a cuccokat. Sőt amiket már kinőttünk az már nála is van.

Balimama
Na végre újra pozitív kicsengése van a babatémának. Nagyon jól teszed, hogy teázol és újra hőmérőzöl. Remélem jó gyorsan sikerül megcsinálni a HSG-t és utánna hamarosan lesz pocaklakód.:)

Tegnap a férjem hazajött, de megy is vissza ma. Dávid nagyon örült neki. Rendes volt egész délelőtt a fiúkkal játszott. Most kivitte anyósomékat a reptérre és vitte magával Dávidot is.
Holanap ha szép idő lesz elviszem valahová a fiúkat, még nem tudom merre, de nem akarok itthon ülni, és a szokásos hétköznapi menetrendet követni.

Kicsi
Hogy vagy? Mi van veled?

Puszi mindenkinek legkésőbb este még jövök, addig írjatok!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a suliból, de csak gyorsan benézek, mert még rengeteg vasalnivalóm van.

Ági!
Bár már lehet, hogy nem olvasol,de sok szerencsét a hétfőhöz. Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen. REmélem hamar túl leszel mindenen.


Bufo!
Nagyon édes Áron, ahogy nézi a tortáját. Lehet azért nem nyúlt hozzá, mert megijedt a tűzijátéktól (vagy túl álmos volt). Jobban van már?
Jól is teszitek, hogy kikapcsolódtok. Most kell még jó az idő.

Kicsi!
Hogy vagy? Még mindig rossz a gyomrod?

Virág!
Jó bulizást, és várunk vasárnap az élménybeszámolóval.

Jaj, képzeljétek meghivták a Rezit a szomszédba szülinapozni. Nemrég költöztek ide (amikor a tali volt nálunk), és nekik is két kislányuk van (Zorka 4 éves, Luca 1 múlt a nyáron). Már volt egy 2x nálunk a kislány játszani, és mindennap látjuk egymást. Igaz beszélgetni még keveset tudtunk.
Kicsit izgulok, hogy bátorkodik-e majd az én nagylányom átmenni. 10 kisgyerek lesz, és 9 felnőtt. Szóval átkísérem, de tuti nem engedi meg, hogy hazamennjek. Persze mi nem ismerünk ott szinte senkit, ők meg már jó rég óta barátok. Hát érdekes lesz.


Szóval most mindenki szülinapozik. Úgy szeretném én is megtartani a Sára szülinapját veletek, de az a fránya vizsga. Majd megbeszéljük a talin hogy legyen.

Na megyek, de este jövök.
Puszi azoknak is akiknek most nem írtam:Gyöngyi

Momo!
Kész lett a szinezés?

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Én ma elég használhatatlan vagyok.Csak ülök egyik helyről a másikra! :roll: És lehet,hogy hülye vagyok,de elkezdtem várni a szülést.De úgy rendesen,pedig még csak félidős vagyok.Annyira tanácstalan vagyok az orvosválasztással,hogy írtam egy igen kedves mailt a cukidokinak. :roll: Ezt én magam sem tartom a legjobb ötletnek,inkább csak olyan szükségmegoldás,de egyszerűen nem tudom mi tévő legyek és hát kell mostmár valamit lépnem lassan.Tegnap írtam,még nem reagált.Az is lehet,hogy sosem fog. :roll: Szóval hosszasan tanakodtam és ha nem untatlak titeket írok az érveléseimről.Sokan szültetek a Szent-imrében,ami jó helynek tűnik,de nekem nagyon messze van.És attól félnék,hogy ha nem a kalsszikus éjszakai szülésmegindulásra számíthatok,akkor nem érek be.Továbbá ha mentőt kell hívnom az meg nem oda visz,ahová szeretném.Szóval az nekem nagyon messze van.Aztán jött a károlyi,ahol Ági szült,nos ott 1 kismamával 1 kisérő lehet bent,mi meg 3-an szeretnénk,Apa,Zora és én. :roll: Ez nekem nagyon fontos.A II.sz-ra nem merek menni,mert akinél Bálintkát szültem ma is ott dolgozik és amilyen balek vagyok. :lol: majd ő ügyel,az enyém meg nem ér be és a végén megismétlődik a rémség ami 10 éve. :cry: .Végül itt ez a szerencsétlen Bajcsy kórház,ami ronda is ,a személyzet is bunkó,de közel van,oda tartozom hivatalosan és a mentő is oda vinne ha úgy alakul.És a cukidoki ugye nagyon is emberből van,óriási szíve van és úgy ért a nőkhöz,ahogy egy nőgyógyásznak kell,csak hát ugye a megérzéseire építt,így nem adott utrot,én meg ugye már tudom,hogy a lsiztérzékenység miatt sajnos megint elvetéltem volna utro nélkül,szóval nem tudom,hogy mi legyen. :roll: Ne haragudjatok,hogy ilyen hosszasan írok erről,csak valahogy egyre közelibbnek érzem már és ugye jár az agyam.Cukinak a magánrendelése budán,elit szupermodern magánrendelő,még nst is van és mégis 6000 a vizsgálat,szóval a szülésnél sem hinném hogy gond volna ha ebből indulok ki és nem lóg tábla a rendelőben amin ki volna írva az összeg.Én meg azt hiszem nem kérdezném meg,csak abból indulnék ki,hogy ha hálából adom(mert ugye ez a neve is),akkor én döntöm el.Ha elégedett vagyok mehet a 10-szeres szorzó,ha nem,akkor én döntök. :? Aztán lehet,hogy nem vállal,nem ír vissza,megsértődött... :roll: És akkor megint ugyanott állok.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Szia Eszter!

Ha érdekel én szívesen megadom az én orvosom számát, a Mávban dolgozik illetve ami most lett belőle. Momentán káosz van, de mire Te szülsz lesz egy szuper kórház, és még PIC is lesz.

A számom tudod, a kártya még mindig áll. Valószínüleg jövö héten megyek a Herbaházba szólj ha csatlakozni akarsz.

Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Szia Zsuzsi!

Nagyon köszi,nem felejtkeztem meg a lehetőségről,csak várom a párom októberi fizuját. :oops: Mivel én júl.vége óta betegácsiban vagyok,de az eb pénztár még nem érezte elérkezettnek,hogy küldjön nekem némi pénzt.És vásárolni meg elég sok mindent sikerült e hóban,sulikezdés,babacuccok,szóval megvárom a fizut és jelentkezem.Ari vagy,de a MÁV nekem nagyon messze volna,mert a XVII.ker-ben lakom és mindíg azon cidrizek,hogy mi van,ha nem éjszaka kell bemennem a kórházba. :roll: Úgyhogy most megvárom ezt a dokit,mit lép velem kapcsolatban,aztán rágódok tovább.Október elején meg hívlak és megyek hozzád a kártyáért,amit addíg is nagyon köszönök. :wink:

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


sziasztok!kész vagyok mindent elökészitettem!annyi kaja van húúú!holnap már csak sütögetnem kell öket!nem jöttök ti is?:)
nem jött meg a torta lap ugyhogy mivel maradt egy kis idöm még nekiállok olyat gyártani mint a mickeyegeres csak pokemberesbe!nagyon elcseszte a kedvem ez a lap de hát üres tortát se akarok!
holnap jövök este!puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág,
nagyon ügyes vagy és drukkolok, hogy minden úgy sikerüljön, ahogy szeretnéd! Remélem nagyon boldog szülinapja lesz Nimródnak!!!

Eszter,
küdtem neked mailt!!

Zora,
neked meg irtam privit!

Puszi mindenkinek és köszi a drukkokat, rám fér!
Holnap már nélkülem lesz a kiscsaládom itthon éjszaka :(
csné
 
 


Sziasztok!

Virág!
Jó bulizást!

Juci!
Hogy vagy? Remélem, jobban.

Eszter!
Én Zuglóból mentem volna a Szent Imrébe (illetve mentem többször is sajnos) és 20 perc alatt ott voltam, mert a taxi mehet a buszsávban is, és mivel látta a vezető, hogy terhes vagyok és rosszul vagyok, azt hitte szülök és ment mint az őrült.
Szerintem beérnél simán. De Te tudod, nem akarok belekotyogni.

Ági!
Hétfőn nagyn fogok neked szorítani. Én tudom, mi vár rád, hiszen 2 éve ugyanezt éltem át. Ne félj tőle, pikk-pakk túlleszel rajta. Nem olyan vészes, mint amilyennek hangzik. (Megjegyzem nekem is pont megvolt akkor). A vénás altatás sem "rossz", csak utána a torkod meg a szád kicsit fájni fog a lélegeztető csőtől.

Bufo!
Áron hogy van? Mikor talizunk?

Momo!
Mikor raksz fel képeket a házról? Mindig csak írsz róla, olyan szép lehet!

Gyöngyi!
Nektek is jó bulizást, biztosan hamar összebarátkoztok a többi gyerkőccel.

És akkor egy mai kép:
Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesi
Én már nagyon szeretnék talizni, de nem akarok semmi bacit vinni nektek, úgyhogy amíg Áron nem gyógyul meg addig nem szívesen mennék. Sétálni meg játszózni lehet az nincs tiltva. Ha be mered vállalni akkor olyat bármikor összehozhatunk.
Egyébként jól van a kicsi csak fáradékonyabb és ettől nyűgösebb, de nem lázas, nem köhög, nem is taknyos.

Mindig csodálom Ágikának milyen hosszú haja van. Olyan szépen tartja már magát.:)

Ági
Szorítunk neked hétfőn!
Sejtem milyen rossz érzés lehet otthagyni a gyerekeket .Hidd el minden rendben lesz velük, Károlyod duplán fog figyelni a csajokra, te pedig pikk pakk otthon leszel.:)
Fel a fejjel pozitív hozzáálás gondolj arra, hogy a műtét után sokkal jobb lesz minden.

Virág
Nagyon ügyes vagy. Remélem Nimród rettentően meg fog lepődni és nagyon boldog lesz.

Oné
Nem lesz semmi gond a szülinappal a gyerekek jól ellesznek. Nagyon gyorsan alkalmazkodnak mindenhez. Nagyon vonzó lesz, hogy vannak olyan játékok is ami otthon nincs. Lehet, hogy nem enged haza, de akkor legalább te is eszel valami finomat.:)

Anubias
Hát nagyon kíváncsi vagyok mit mond majd a cukidoki, ha válaszol.
Bevallom nem tudnék dönteni a helyedben. Ha kellene akkor biztosan aszerint, hogy ki vállalja a csaszit mindenféle kekeckedés nélkül, és hol kapod meg leghamarabb a babát utánna. Nekem talán ez lenne a fő szempont. Igazából szerintem azt a négy napot ki lehet bírni bárhol. Én négyágyas szobában voltam nem egy elit kórházban és mégsem voltak rossz élményeim. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem biztos, hogy a kinézetre kicsit lepukkant kórházban rosszabb ellátást kapsz az ott dolgozóktól.

Na megyek bebújok az ágyba.
Mindenkinek jó éjszakát!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Ági!

Nem kaptam meg a mailt! :cry: varadiszter@gmail.com Erre küldted?

Mesi!

Sajnos én Zuglótól is még másfél órányira lakom,Ecser határában,épp hogy pesten. :cry: Ami amúgy nem rossz,csak most ebből a szempontból. :roll: Hogy nő Ágika! :D Nagyon csajos ebben a rózsaszínben.

Virág!

Főztél valami gluténmentest is?Mert akkor én beugrok,jó!? :lol: Ügyi vagy,várjuk a fotókat. :wink:

Bufo!

Igen,azt hiszem nekem is ezek az elsődleges szempontok és a Bajcsi,ahol cukidoki van nem egy szép hely.Azaz megnéztem a neten és szülészet állítólag igen modern és szép. :roll: De kit érdekel hogy néz ki,csak jó legyen az ellátás.Remélem válaszol a doki. :?

Megyek én is pihizni!

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Zsuzsa!


Na,kitalaltad hogy hova mentek holnap? Meg szep ido lesz! 8)

Mesi!

Olyan edes Agika es olyan szepen tartja a fejet! Mar erdeklik a korulotte levo dolgok? Sirdogal meg?
Hazat tudom le kellene fotozni...le is fogom igerem,aztan meg atkuldom valakinek mert nincs kicsinyito programom.
Meg orulhettek is hogy nincs,akkor valoszinuleg elarasztanam a topikot fotokkal. :roll: :lol:

Agi!
SZORITOK NEKED ES GONDOLOK MAJD RAD! Minden rendben lesz meglatod,talan tenyleg az lesz a legrosszabb hogy nem lehetsz a gyerekekkel,paroddal,de utana mar mennyivel jobb lesz. :wink:

Gyongyi!

A gyerekek nagyon konnyen feltalaljak magukat es alkalmazkodok,szerintem mi felnottek tudunk nehezen ismerkedni.Ugyhogy biztosan jol fogja erezni magat.

Eszter!

Mi tenyleg a Bajcsiba tartozunk?? AZ Istvanba is en ugy tudom. AMugy az bababarat korhaz. nem akarod a dokimat? Te ugyis eros akaratu vagy mint en..ugyhogy meg ha nem is ugy gondolna dolgokat mint te akkor is meg tudnad gyozni..mint en ,emlekszel?! :lol:
A vegen azt mondta,hogy elvezte hogy ilyen voltam vele.
AMi mellette szol,hogy hihetetlenul lelkiismeretes es barmikor elerheted!Nekem meg az egy szemelyes szobat is kibuliztak,es nem fizetos volt. :lol:

Megyek ,agybabujok,faj a gyomrom. Olvasok egy kicsit.
Ma vasaroltunk egy kicsit Mishalnak es en is megajandekoztam magam egy farmerral.Es ugy nez ki,hogy megegyeztem a kert ugyben,remelem szepen megcsinaljak.
Szep almokat nektek!
momo35
 
 


Virag!

Teged meg kifelejtelek! :roll:
AnnyIra ugyes vagy hogy igy sutod a tortat,...keszulsz...mar irtam,de biztosan irigylik kisfad hogy ilyen szuper anyukaja van. :!: :lol:
momo35
 
 


Jó reggelt!

Momo!

Igen,emlékszem,hogy mennyit vívtál a dokiddal,főként amikor mindenáron gyógyszert akart veled szedetni a keményedésekre,ha jól rémlik valami szívgyógyszert?!Nem sajnos oda nem tartozunk,de az legalább nincs olyan messze tőlünk.Ha cuki nem válaszola,akkor felhívom és simán lehet,hogy nem is vállal,vagy nyegle lesz,vagy tudom is én.Mi úgy is talizunk,felhívlak most már tényleg :oops: és amikor neked is jó átugrok az ágyért és ha lesz egy kis időd rám,akkor dumcsizhatunk picit és akkor majd kivesézhetjük a dokid is,mert valóban felületesek róla az infóim.De a kórházról jókat hallottam.Más.A múltkor amit írtál,hogy megmaradt és adnád nekem vagy Titinek,azt Titinek add,mert egyrészt ő a soros :lol: ,másrészt én elég tejelő alkat vagyok,szerintem ez most is így lesz.Ha viszont neki kell,akkor elhozhatom,mert én vele is talizok még. :wink: Teljesen egyetértek veled,hogy a babaholmikat nem adod el,mert nekem is az a megérzésem ,hogy neked lesz mégegy babád,legalábbis nagyon szertném.Nekem is küldhetsz nyugodtan fotókat kicsinyíteni. :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


sziasztok!kész vagyunk mindennel mostmár csak várakozunk és izgalomba vagyunk!persze nimrod még mindig nem sejt semmit!este jövök puszi mindenkinek szép vasárnapot

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Bejelentkezem csak. Nem volt ma tolongás.:(
Lányok hol vagytok?

Eszter
Na van már valami válasz a cukidokitól?

Virág
Remélem jól sikerült a bulo és voln agy meglepetés.:)

Mi végül nem mentünk kirándulni:(
A férjem véletlenül magával vitte a Dávid autósülését így nem mertem megkockáztatni semmilyen hosszabb utat.
Sétálva elmentünk a Kék- tóhoz az tőlünk kb fél óra, ott van egy jó kis játszótér. Úgyogy nem ültünk itthon.

Momo
Még szép, hogy magadnak is vettél valamit. Nem lehet állandóan csak a gyereknek vásárolni nekünk is jár egy két új ruci.:)
Gyomrod hogy van?
Hú már a kert is lerendezve, ügyes vagy. Nagyon várom már hogy küldjél képeket.

Ági
Mióta sötét van többször gondoltam rád. Már biztosan bent vagy a kórházban és izgulsz a holnap miatt.
Bízom benne, hogy valamennyit tudsz azért aludni is.
Nagyon szorítok neked hétfőn!

Remélem lányok holnap már jöttök és írtok!

Mindenkinek jó éjszakát!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Virág
Na ezt aztán jól elgépeltem
Buli volt nagy akart lenni. :oops:

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


sziasztok!nagyon jo volt a buli,kisfiam mégse lepödött meg annyira csak azon honnan tudták hol lakunk meg hogy ma kell jönni!a kisszerelme jött elsönek!nagyon jo volt minden,de hogy én többet nem csinálok semmit!veszek chipset meg édességet mert a német gyerekek mást nem esznek az tuti!:)de mindenki jol érezte magát és az volt a lényeg!holnap hozok képeket mert még nincsenek felrakva!puszi mindenkinek ja a torta is meg az ajándékok is nagyon elvarázsolták nimrodot!
joéjt

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Jó reggelt!

Bálintom lebetegedett. :cry: Most itthon ápolom.De azért igen jó a kedvem,mert ma vagyok félidős. :D

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Jó reggelt lányok!

Teljesen őszintén bevallom, hétvégén annyira nem volt lelkierőm leülni a géphez. Ilyen még nem igazán volt. Be se kapcsoltam!
Olyan jót haladtam a lakással...

Szombaton megvettük a kisasszony kádját, hát, majd meglátjuk... mindenki mást mond. Egy kollegnőm javasolta a formatervezett kiskádat, remélem, nem bánjuk meg!

Tegnap meg az emeletet takarítottuk, pakoljuk a kisszobákat, lassan oda is meg akarjuk csinálni a laminált padlót, szóval ki kell pakolni a sok-sok kacatot, megmaradt csempéket, stb.
A párom meg ilyenkor kell elkapni, amikor ilyen tevékeny! :)

Velünk semmi különös, kezdek igazán türelmetlen lenni! Nagyon várom már hogy szüljünk. Még legalább 3-4 hét a tuti, amit ki kellene bírni, de bevallom, már nagyon nehezen megy.
A lábamra alig bírok cipőt húzni, nem tudom, hétvégén mit fogok tudni felvenni az esküvőre.
De tiszta szívből lányok, annyira imádok várandósnak lenni! Ez egy csodás érzés! És ahogy fészkelődik odabent! Ez maga a csoda! Bár láthatnám a héten is! De legközelebb csak 2 hét múlva CTG! Hihetetlen, hogy már itt járunk!

Eszter, azta, már félidős vagy?! Hogy szalad az idő!!!
Szegény Bálintka! Jobbulást neki!!!
A dokidról meg ha van valami hír, rögtön írd meg kérlek! Ma hátha fog válaszolni!!!

Virág, örülök, hogy jól sikerült a buli. De hogy nem lepődött meg Nimród? Meg hogy nem esznek a német kisgyerekek ilyen finomságokat? Ezt komolyan mondod? Mármint hogy nem fogyott el a sok kajcsi meg süti, amit főztél-sütöttél?

Ági, ezerrel szorítok, hogy minden tortúra nélkül, gyorsan, fájdalommentesen túl lehess ezen a francos beavatkozáson!!!
Remélem, pár nap múlva már csak rossz emlék lesz számodra az egész!
És hogy megjött?! Azta, már ilyen hamar?! Remélem, azért ez nem kavar bele semmibe!

Bufo, de irigyellek emiatt a séta miatt! Olyan kár, hogy ilyen szana-széjjel vagyunk a városban! Én is szívesen mennék sétálgatni bárkivel, de itt a környéken nincs senki!!! :(
Autó nélkül meg meg vagyok lőve, bérletre meg sajnálom a pénzt.
Jól tetted, hogy nem maradtatok otthon! És milyen szép időtök volt!

Momo, irigykedem a kertetek miatt! Én még nem tudom, mi lesz, lehet, hogy jövőre sem teszem igazán rendbe, nem tudom, mi volna a jó.
Előtte még a kerti kisházat kellene lebontani, vagyis átalakítani, az meg annyi szeméttel jár... de mire arra futni fogja anyagilag... a fene tudja, mikor csinál jót az ember.
A képeket továbbra is nagyon-nagyon várom én is!!!

Gyöngyi, hogy sikerült a gyerekzsúr?

Mesi, otthoni fejlemények?

Juci, mi újság? Rendbejöttél már? Hogy vagy?

Na, megyek, vagy összekaparom magam, vagy visszafekszem, még nem tudom.

Képzeljétek, délután megyek a munkahelyemre angolra. Szombaton anyósom megkérdezte, nem akarok-e továbbra is járni?! Aranyos tőle nagyon, úgyhogy mindenképp megyek délután. Csak ne utálnám ennyire az angol nyelvet! :(

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Titi
Úgy látom sikerélményed volt a hétvégén a pakolászásban. Meddig jutottatok, mindent meg tudtatok csinálni? Teljesen üresre pakoltátok a szobákat?
A kert meg majdcsak elkészül egyszer ha máskor nem hát akkor amikor a csöppség birtokba veszi.
Tényleg igazad van, hogy minden nyűggel együtt csodás érzés babát várni. A férfiak ezt fele annyira sem képesek átélni mint mi, sajnos, nem lenne hátrány ha nekik is jutna ebból a csodából egy kicsi.
Kitartást már nincs sok hátra és élveztd amíg lehet.

Virág
Nem semmik ezek a gyerkőcök, csak nasi a többi meg nem kell. Akkor rajtatok maradt egy csomó finomság amit ehettek egész héten.
Várjuk a képeket. Kíváncsi vagyok Nimród pofijára a vendégsereg és az ajándékok láttán.

Dávid oviban, Áron alszik. Nemsokára fel kell ébresztenem, mert megyünk az egy éves tanácsadásra. Nagyon kíváncsi vagyok hány kg és hány cm.
Délután Dávid kisbarátja is velünk lesz, remélem bírom majd a hajcihőt 3 fiúval.

Megyek, mert közben fő Áron ebédje, és nem akarom odaégetni.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Mit főzöl Áronnak Bufo?
Na, kíváncsi vagyok a kislegény méreteire, majd írd meg légyszi-légyszi!!!

Ááá, dehogy sikerült kipakolni. Félúton abbahagytuk, mert közölte, hogy jó, akkor majd jövő héten folytatjuk. Én szeretek hamarabb túlesni a dolgokon, ő meg szereti lassabban csinálni. Szóval teljesen másmilyenek vagyunk, de már annak is örülök, hogy ő hozta szóba, csináljuk meg.

Úgyhogy most egyelőre a bútorokat (mindenféle még a régi lakásból megmaradt, meg a Dani által összegyűjtött, ki nem dobható ezer éves asztalokat) hordtuk át a félig kész hálóba. Aztán, jövő hétvégén állítólag lehordja a csempéket meg a megmaradt laminált lapokat a kerti kis házba. Remélem, tényleg nem kell noszogatnom majd miatta.

Igen, Bufo, ahogy írod, sajnos a férfiak nem igazán tudják, milyen érzés a várandósság. De tudod, Danin gyakran látom, hogy nagyon sajnálja, ő nem élheti ezt át. Szeretné ő is érezni ezt. Na persze, biztos kevésbé lenne tevékeny. A pasik szerintem - tisztelet a kivételnek - fele ennyire sem bírnák az ezzel járó nehézségeket. Mert azért ugye ugyanúgy tedd-vedd a háziasszonyi dolgokat, dolgozz, amíg bírsz, mert a pénz nagy úr. Na és ha van még gyerkőc a hasadban lévő pici mellett... mindig is nagyon értékeltelek benneteket, biztos nem egyszerű egy kicsi mellett várni a másikat!

Na, abbahagyom eszmefuttatásom, ebédelek, aztán 3 körül megyek be angolra!

Ma végre kitakarítottam a kamrát is, szépen lassan mindennel haladok.
Csak azon agyalok, hogy nekiálljak-e egyedül ablakot pucolni, meg függönyt mosni. Nem tudom, mitévő legyek. Talán felhívom húgomat egy hétvégére, vagy megpróbálom Danit befogni. Jó volna, ha minden szép tiszta volna, mire a kisasszony megérkezik!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám, csak eyg kicsit fáradtan...
Amíg hagy Babó, megpróbálok elolvasni mindent, remélem lesz időm írni is, de este mindenképp.

Puszi

Kép
verzsike
 
 


Titi

Megvolt a méreckedés 9030g és 77 cm. Nem nagy és nem is kicsi azt mondták rá. Bevallom megnéztem Dávid adatait ilyenkor ő 1014g és 79 cm volt úgyhogy ahhoz képest még van mit fejlődni.

Megértem, hogy szeretnél minnél hamarabb túlleni a pakoláson, hogy ne maradjon az is a legvégére amikor már alig bírja vonszolni magát az ember. Ez jó pont Daninak, hogy magától szerette volna megcsinálni.
A függönyök leszedését inkább bízd másra nem szerencsés ekkora pocakkal létrázni meg nyújtózkodni. Tudod és is mással csináltattam meg, egyszer neked is lehet.

Verzsike
Jaj nagyon szépek vagytok.
Várjuk ám a beszámolót.:)

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Erzsike, de szépek vagytok! Hát, Te aztán jól lefogytál! Az arcodon nem is látszik, hogy valaha plusz súlyod volt!
Nagyon várunk, gyere majd, ha tudsz!

Bufo, azta, már 9 kg Áronka?! :) Szépen növöget!
A függönyöket még tényleg átgondolom! :)

Lányok, gyűlnek a kérdéseim, amikre biztos többször adtatok már válaszot itt a topikban is, de egyszerűen hiába keresgélek, és az emlékeimet is próbálom felélénkíteni...

Kezdek rájönni, hogy hiába ülök itt köztetek, eddig mintha egyik fülemen be és a másikon rögtön kiment volna minden babaszületéssel kapcsolatos hasznos információ. Miért van ez?!

Szóval ha lesz időtök, segítsetek, legyetek szívesek!!!

1./ Ti mivel, hogyan sterilizáltok?
2./ Cumisüvegből milyen méretűt és mennyit vegyek? Hogyha van tejcsim, gondolom, akkor nincs rá nagy szükségem. Vagy Ti már adtatok a babának a kezdetekkor is mást?
3./ Egy cumisüveghez több cumi, vagy egyhez egy?! Hogy működik ez lányok?
4./ A babának vegyek poharat? Valaki azt mondta, nagyon szépen tudnak a babák már kis korukban is inni pohárból. De annyira hülye vagyok, mit isznak még egyáltalán csecsemőkorban? Vizet, vagy teát?
5./ Ha több lesz a tejem, azt lefagyaszthatom, és ha elfogy, akkor odaadhatom a babának? Olvastam az anyatejgyűjtő zacskókat. Szerintek azt érdemes, vagy inkább olyan fedeles tárolót venni? Gondolom, ez ráér akkor, ha (Isten adja) sok tejem lesz?!

Egyelőre ennyi jutott eszembe, de folyamatosan jönnek a gondolatok, ha nem haragszotok, feltenném őket alkalomadtán!

Köszönöm előre is Nektek!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Erzsike!

Nekem is nagyon tetszik a fénykép.És jó,hogy ilyen vidám vagy rajta.Én a súlyodon azért nem lepődök meg,mert én láttalak szülés után és már akkor sem volt rajtad egy deka felesleg sem. :wink:

Bufo!

Gratula Áron méreteihez.szerintem az nem gond,ha picit kisebb mint a bátyja volt. :wink:

Titi!

Gondolom nem épp az én emlékképeimre vagy kiváncsi így 10 év távlatából, :lol: de azért én is reagálok.

1./ Én annó kifőztem textilpelusba kötve mindent mindíg.Most kaptam Chicho sterilizáló folyadékot,ami nagyon szimpi(jelenleg a tescoban akciós,1400 ft helyett 1000 Ft,de venni fogok egy mikróba való sterilizálót is.
2./ Cumisüveg legyen,mert ha van is tejed bármikor közbejöhet valami és akkor aki vigyáz rá,mivel eteti.Mondjuk dokihoz mégy.Én az első perctől itattam is a tejen kivül a babát,de ma erről sokan másként vélekednek.nekem nagyon zsíros tejem volt és szomjas volt a baba utána.Forralt vizet és később Hipp babateát(instant) ittunk és ezt most is így tervezem.Nekem a pohárból itatás nem volt szimpi és külön itatócumit használtam,nekem szerencsére ugyanúgy szopott Bálint,ez nem okozott gondot.
3./ Én eleinte nem cserélgettem a cumikat a cumisüvegen,később amikor már rostos dolgokat,egyebet is ivott,akkor esetleg,mert ugye vannak etető,meg itató cumik,de nekünk inkább a több üveg működött.volt egy tejes,egy teás és egy vizes.Nagyon aprót szerintem kár venni,az csak szép,de nem túl parktikus.Csak a legelején kell mondjuk 100Ml-es,vagy kisebb.
4./ Üvegpohárból szokták itatni őket,de én sosem próbáltam és nem is fogom.
5./ Igen,én is fejtem és fagyasztottam.Még idővel ha sokáig sok a tejed a főzelékekhez is tudod használni.Én így csináltam.Akkor még nem volt csak kiürült pillepalack és én abban fagyasztottam.De most nem tudom,tasakot,vagy edényt fogok venni.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Verzsike!

Nagyon szepek vagytok egyutt es olyan boldognak latszolk,az is vagy ,igaz? :lol:

Bufo!

Vedononel voltal vagy dokinal? Szerintem tok jo suly...mi mar 3. honapja 74cm vagyunk :roll: .Mi havonta jarunk a dokinohoz,vedono amiota idekoltoztunk nem jott,nem hivott. :twisted: Gyomrom estenkent faj,nem tudom miert.
Mi jokat fozol Aronnak??? Nem valaszolt senki a kerdesemre,menyit is kell enniuk nekik???? Te mennyit adsz neki e shanyszor???Kap mar reggelit,tizorait,ebedet,uzsit es vacsit is??+ hany cici :lol: (marmint hanyszor). Tudom anno irtal valamit,csak a mennyiseg erdekelne. Koszi elore is...
Ruhavasarlas..hat igen,amiota megszuletett Mishal,azota szinte csak o kap cuccokat,annyival egyszerubb es elvezetesebb is neki vasarolni..
Kepek..igerem csinalok,csak mikor ott vagyok akkor mindig a problemakat probalom megoldani es a fotozast el is felejtem.

Titi!

Szepen haladsz a takaritasssal,de meg ne probald az ablakmosast!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:
Igen,annyira jo a varandossag,en is imadtam pocakos lenni,tulajdonkeppen mikor szultem meg akkor is azt hajtogattam,hogy en meg nem allok keszen..maradjon meg bent.Akkor kell neked az a More milk kapszulla?
kerdeseid...

En is a chicco folyadekos vizben sterilizaltam.

Cumisuveg...vegyel hogy nyugodtabb legyel..ujszulottnek vegyel,vagyis a MAM-nak peldaul szamozott cumijai vannak az uvegre,az 1es az ujszulott...azt hisezm ez az a cumi ami az anyai mellbimbot imitalja vagy valami ilyesmi.

En nem adtam neki tejcsin kivul semmit,kiveve amikor a pocakfajos korszakat elte,akkor csinaltam neha teat,de nem igen itta. Mind a mai napig nem hasznalom ,rogton csoros poharbol itattam.(marmint kb. 5 honapos koratol amikor ivott).
Poharbol gyonyoruszepen isznak mikor megszuletnek amugy.De azert ne vegyel poharat.

Tejcsifejes..az aventnak vannak tejgyujto zacskoi,ra is lehet kotni a mellszivora ha jol emlekszem. Es utana azzal a kis kek valamivel elkotod es be a melyhutobe. Kesobb tenyleg hasznalhatod fozelekbe,stb...Az elejen fagyasztottam,aztan koltozesnel kidobtam az osszest es azota nem is probalkoztam.

AMugy kerdezz nyugodtan,aztan mindenki leirja a tapasztalatait.

Virag!

Hat,szomoru,hogy a mai gyerekek a mukajakat reszesitik elonyben a te finomsagaiddal szemben. Az viszont nagyon jo hogy Nimike igy orult az ajandekoknak.
Most kipihened a buli faradalmait?? :lol:

Beszeltem Kicsivel es bar nem hatalmazott fel es lehet,hogy leharapja a fejem :twisted: :lol: ,de leirom,hogy nincs meg jol..nem igazan bir enni szegeny! :cry:

Le is lepek,megnezem a whirpool honlapjat,az elobb pedig schiedel kemenyugyben muvelodtem. A kemenysepro nem vette at a kazan kemenyet,szerinte nem jo kemeny :twisted: :twisted: :twisted: ,amit eddig olvastam...az alapjan jo a kemeny,nem tudom mit szorakozik. ELEGEM VAN AZ EGESZBOL! :roll: :twisted:

Koda!

Javul mar Bencus?
momo35
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: