Új privát üzeneted érkezett!

Jucikám és Kis családja!!!!

Nagyon sokat gondoltam ma rátok!!!Örülök ,hogy jobban van a kis Tündérke!!!!!!Szegény tegnap bizti fájhatott neki hogy rossz helyen volt az a tubus!!!! :( De jóó hogy jobban van!!!!!Nagy puszit nekik!!!!És nagy nagy ölelés!!!!!! Kép MINDENKI DRUKKOL NEKTEK A BMC-TOPIKBÓL!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Juci és családja!

Továbba is nagyon szorítok nektek! Nagyon szépek a lányok. Dorkának továbra is kitartást és nagyon sok erőt kívánok. :D
nikó
 
 


Kukuccs!

Nincsenek még hírek Jucikámékról??? :roll: Majd késöb még benézek hátha! :roll:

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 

 
 

Sziasztok,

nem tudjuk, hogy ez jó hír, vagy rossz, de Dorkát elviszik az I. számú Gyermekklinikára.
Lilit hazaadják amint lehet, de így sem tudom, hogy lesz megoldva az ingajárat otthon és Pest között...

Egyelőre ennyi, ha többet tudok, jelentkezem!

Eszti

jucicuki
 
 


Juci, sokat gondolok rátok. minden rendben lesz, meglátod!!!

mi is már itthon. a gyerekek tartják a 3 órás etetési rendet (szülői segítséggel persze). velünk minden oké..

Kép
an°°di
 
 


Kicsi Jucikámék!!!

Ha nem jó lenne ,mondták volna!!!!!!Biztos ott van valami ami ebben a korházban nincs!!!!!Kitartás veletek vagyunk mind!!!!!!!!!! :roll:

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Juci nagyon drukkolok Dorka babának,itt biztos még jobb kezekben lesz.Örülök,hogy Lili hazamehet végre,bár nem lesz könnyű kétfelé szakadnod :cry: .Nagyon sokat gondolok Rátok és imádkozom Értetek!

Sok puszi:
Lippa

lippa
 
 


Kedves Lányok! Együtt izgulok Veletek a kis Dorkáért, és azért ajánlom ezt a cikket, mert nagyon kedves barátunkkal történt, a helyszín pedig az I. számú Gyerekklinika. Sok a hasonlóság a két eset között. www.berci.try.hu

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok,

itt Eszti!

Csak annyit tudok mondani, hogy negyed 3 előtt pár perccel a Cerny Koraszülöttmentő elindult Dorkával az I. Számú Gyermekklinikára.

Nagyon szívszorító pillanatok voltak, az első találkozásom a csöpp unokahúgommal! Nem gondoltam, hogy ilyen körülmények között látom majd előszőr! Gyönyörű kislány, sokkal szebb, mint a képeken...

Attila, Judit és Apa utaztak Pestre a mentő után, ha megtudok valamit, újra írok!

jucicuki
 
 


Lányok!

Kicsit le vagyunk maradva a táblával, ha elkülditek a legfrisebb adatokat frissítek rajta egyet! :wink:
rnecsi
 
 


Csajok!


Bogyó kórházban, elkezdett kinyilni a méhszáj, már nem mehet haza!

Szurkoljunk neki is, meg persze Dorkának is megy a drukk!

Dóri
Vendég
 


Sziasztok Zsani húga vagyok!
Tesóm a következőket tolmácsolja általam:
Ma 9:34kor megszületett Sörös Dominik Gábor 53 cm-rel, és 3260 grammal, majd 9:36kor tesója, Sörös Laura is napvilágot látott 52 cm-rel és 2970 grammal.
Dominik jelenleg még inkubátorban fekszik, mert nem találták elég élénknek, de Laurát már kivitték Tesómhoz. Zsani jól van a körülményekhez képest, két fájdalomcsillapító büszke tulajdonsosa már, most épp a fürdés vár Rá.
Ha bármi változás következne be, mindenképpen megírom Nektek!
Ja, és Tesóm Mindenkit puszil!
Sziasztok:
Ivett

snezsanett
 
 


sziasztok Lányok!!!

Sajnos nagyon eltűntem de talán még emlékeztek rám!
Kórház, majd szeptember 7-én megszülettek kislányaink Lola és Adél, 2550 és 2350 grammal. Már itthon vagyunk.

Látom többen is szültek, hatalmas gratula, és látom Juciékat is, szorítok, drukkolok ezerrel!

Mindenkinek üdv

Léda
léda77
 
 


Juditék!

Sajnálom,de jó kezekben lesz Pesten a kis Dorka!


Bogyó!
Nagyon szorítok és minden ok lesz veletek!
Zsanett!
Gratulálok!Atyavilág mekkora babák!Nem semmi!Köszi tesó az infót!
Andi!
Hogy bírod?Mesélj,ha lesz egy kis időd!
Rnecsi!
Dobj mán egy táblicskut lécci,mert fogalmama sincs mi van már benne!

Ma voltam Uh-n és minden ok a kölkökkel!Balázs picit sréhen,de fejjel lefelé,Dóra meg Balázs fején áll!Csoda,ha akkora buli van benn?Teljesen egyformáknak mérte a doki a fejüket!
Bpd:Dóra 79mm,BPD:Balázs 78mm!Zárt méhszaáj és kéthét múlva újból lukvizit!
Vendég
 


Léda!
Gratulálunk!Császár vagy sima volt?Ha lesz időd írj és képeket kérünk!
Vendég
 


Köszönöm!!
sima hüvelyi szülés a Jánosban, és nagyon nagy élmény volt, bár jobban fájt, mint ahogy kívánatos lett volna :) mindent leírok majd, most próbáltam visszanézni, hát fantasztikus mennyien szültek!!!
léda77
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1190298130.7966.jpg[/img] [/img]
léda77
 
 


jó nagy lett, még gyakorlatlan vagyok:) a bal oldali Lola a jobb oldalon Adél :)
léda77
 
 


Sziasztok!

Ugy nez ki mar csak en vagyok "legeny" a videken! :lol: :shock:
Durva hogy korulottem Mindenki megszult. :roll:

HATALMAS GRATULA LEDANAK ES ZSANINAK!!!

Zsani: ekkora babak!!! Hogy csinaltad? Hova fertek el a hasadban? :lol: Zsani teso koszi a hireket!!!!

Leda: termeszetes szules, de jo!!! Hat, igen faj! Az mar biztos! :roll: :D Hanyadik heten szultel? Karunk am kepeket!!!

Juci: Tovabbra is nagyon szurkolok Dorkanak!!! Irj ha van valami jo hir!!!

Benszi: de jo hogy minden rendben van a babakkal!!! Jo hogy zart vagy!!!!

Dori: koszi Bogyo hireket! Remelem meg nem szuletnek meg a babok, kicsit meg maradjanak bar mar most se lenne gond! Most mar en jovok, nem Bogyo!!! :roll: :lol:

Andi: tok jo hogy otthon vagytok!!! Szupi! Kepek, kepek! Gondolom nagyon faradtak vagytok!

En nem vagyok valami jol tegnap ota, szedulok es hanyingerem van de lehet hogy csak bekaptam valamit. Nehez mar nagyon itt a fiammal egyedul, remelem mar nem huzom sokaig mert bezizizek!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


DE GYONYORU BABAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon hasonlitanak, nem? :D

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Jucikám és Kicsi családja!!!

remélem minden rendben lesz a kis Dórkával!!!!Kicsi Lillike ott maradt???Várunk titteket a hírekkel!!!!!Kitartás és egy nagy ölelés nektek!!! :roll:

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Sziasztok,

itt újra Eszti!
Apával sikerült beszélnem, szerencsésen odaértek, Dorka már az osztályon van, Juditék bent vannak Nála, szegény Apa kint a folyosón, nem tud még semmit.

Lili maradt Fehérváron, az I. számúban valószínűleg nem is tudják fogadni, így még nem tudjuk mi lesz. Lehet, hogy megpróbálkoznak Juditék más pesti kórházakkal, hátha valahol fogadják, ha nem is egy helyen, de legalább egy városban legyenek. Lilikét elvileg egy hét múlva szoptatnia kellene, remélem minél hamarabb megoldódik ez a hely-probléma, hogy legalább ezen ne kelljen idegeskedni!

Köszönjük, hogy szorítotok és így tovább, még mindig nagy szükség van rá!

Valószínűleg bővebbet csak holnap délelőtt tudok írni, ha csak addig Attila nem jelentkezik.

jucicuki
 
 


Benszi és mindenki!

Itt a tábla, a legújabb események még nincsenek benne, de mire mindenki frissít, ezeket is belerakom! :wink:

1190301653.9365.xls
rnecsi
 
 


Tontica köszi szépen!!!
Én szorítok neked, kb. egyidősek voltunk :) én azt hittem még 20-a előtt nem szülök, de a magzatvíz elfolyt, a babák máshogy gondolták :) fájásom egy darab nem volt előtte, csak már járni nem tudtam, meg felugrott a vérnyomásom és a dokim betett a kórházba. Könyörögtem, hogy engedjen ki, erre jól megszültem, 7-én, pont betöltött 35. hétre. Ha lesz időm és kíváncsiak vagytok leírom a szülés történetét.
6 naposn jöhettünk haza, az itthon töltött első napokban majd megőrültem az aggódástól, még nem szoktam hozzá 1 babához se, nemhogy kettőhöz. Most próbálom racionalizálni az életünket :)
Mindig izgulok, hogy eleget esznek-e:)
Sajnos táppal kell pótolnom :(
léda77
 
 


Ti hogy bírjátok, akinek már van 1 plusz gyereke is???
Minden tiszteletem!!!
Én legszívesebben állandóan nézném őket, hogy nőjenek :)
léda77
 
 


Léda és Zsani, nagy nagy gratula!!!!!! irtó gyönyörű a két kiscsaj!!!!

Kép
an°°di
 
 


Léda és Zsani gratula a babákhoz!:P

Juci! Nagyon szorítok Dorka babának! Sokat gondolok rátok!

Tontica ! Jól kitartasz!

Bogyó! Szorítok!

Rnecsi! Köszike a táblát! 10.13.-án UH, 10.18-án terheléses cukor.


Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok Lányok,

egy kicsit eltűntem, náthás és nyűgös voltam, nem volt semmihez kedvem. Most már újra visszatért a jókedvem szerencsére.

Maminti, Andi, Léda, Gica, Zsani!

De jó nektek! Gyönyörűek a babáitok! Léda, ha van kedved és időd leírhatnád a szülésed történetét, szívesen olvasnám. Én is két kislányt várok.


Tontica!
Gratulálok, hogy még mindig egyben vagy! Főleg, hogy a kisfiadat is el kell látnod! Nagyon helyes lett a babaszoba!

Bogyótanya!
Remélem, még néhány hétig ki tudod húzni!

Judit és családja!
Biztos nagyon jó helye lesz Dorka babának az I. sz. Gyermekklinikán! Sokat gondoltam rátok és sok erőt kívánok!
Az nem olyan jó, hogy Lili nem mehet Dorkával és így Juditnak nehéz megoldani a szoptatást. Pedig mindkét kislánynak Judit közelségére lenne a legnagyobb szüksége! Remélem, segítenek az orvosok, hogy meg tudjátok oldani!

Benszi,
tök jó, hogy ok. a cukor, és a babák + te is rendben vagy!
Amúgy tényleg hatalmas a pocakod! Szerintem nekem sincs ekkora, pedig kb 3 héttel járok előtted! Hogy bírja a hátad, tudsz sétálni?

Rnecsi,
kösz a táblát, nálam csak az nincs beírva, hogy most vagyok a 30. hét 3. napjában.

Én amúgy most már itthon pihenek. Fekszem, ülök, olvasok próbálok nem sok mindent csinálni. De elég nehéz ezt betartani! Főleg, hogy régen állandóan jöttem-mentem, sürögtem-forogtam! Ha megszülettek, majd biztos visszasírom ezeket a csöndes napokat!

Jó pihenést, babázást!
Dorka
30+3
szdorottya
 
 


Léda!
CSodaszépek ezek a babák!Írj mindenképp születéstörténetet!
Rnecsi!
Javítottam és köszi a táblicskut!
Dorottya!
De jó,hogy már jobban vagy!Hát nagy a pocakom az bizti,de még megy a séta,ha nem keményedem!A derekam nem fáj,mert heti2x járok bálnaúszásra és az nagyon jó!Gratulálok a csajokhoz!
Tontica!
Sajnálom,hogy nem érzed jól magadat,de mostmár te jössz mindjárt!Ez mán olyan félelmetes,ahogy kúszom fel a listán!BRRRRRR!
Juci!
Remélem minden rendben Dorkával!Nehéz lesz megoldani két helyen lenni az biztos!
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem helyesen sikerült kimazsoláznom a dolgokat a változásokról! :roll:

1190362547.2889.xls
rnecsi
 
 


Rnecsi!
A következő vizsgálat az 10.04.-én lesz és UH!
Köszike!
Vendég
 


1190364076.0148.xls

Ha valamit tudtok a már babázó lányokról, a hiányzó adataikról azt is megírhatjátok, hogy teljes legyen a tábla! :wink:
rnecsi
 
 


Sziasztok!

Reggeli etetés után elmentünk Brendonba, mert Pestre szinte mindent vinni kell Dorkának. Most éppen itthon fejek, aztán még egy fél negyed 12-es etetés Lilónál és rohanunk Pestre Dorkához. Ott leszünk kb. 3 órát, aztán jövünk vissza. Igazából hétfőn dől el, hogy hogyan tovább, akkor tud a doki érdemlegeset mondani a további kezelésről, addig vizsgálják. Liló ügyére is akkor térünk vissza, de valószínüleg csak fizető szobában oldható meg, az meg Pesten gondolom nem olcsó.
Rengeteg barátunk ajánlott fel szállást ( Dóri angyal vagy, lehet h. kereslek majd kórház ügyben) de Lilkónak is még pár hétig orvosi felügyelet kell, amíg el nem éri a 2300 g-ot. Ma reggel 1790 volt és egész ügyesen cumizik, csak még fáradékony. 1900-nél már szopiztathatom, alig várom.
Csak az a gond, ha Lilkóval vagyok, akkor Dorka miatt van lelkiismeret furdalásom, ha meg Dorkával, akkor Liló miatt, nem jó ez a helyzet.
Tegnap meg is jegyezte az egyik nővérke, hogy lassan nekem is vérre lesz szükségem...hát igen, voltam már jobb állapotban is.
Ma vagyunk három hetesek!

Köszi, hogy szorítotok a lányoknak!

Puszi Mindenkinek!

Ati ma leféyképezte Lilkót Malacka szerkóban, majd felkerülnek a képek. Dorkáról is megpróbálunk csinálni, ha engedik.

Judit

jucicuki
 
 


sziasztok

rnecsi,

táblába: 35. hétre jöttek a lányok, és 2550 és 2350 grammos súllyal születtek. Köszi

A születéstörténettel jövök, amint lesz egy kis időm. Most egyfolytában esznek :) vagyis én úgy érzem :)
léda77
 
 


Sziasztok!
Ismét Zsani húga vagyok!
Ma voltunk bent látogatóban, és láttuk az alvó csöppségeket :D , nagyon édik!
Dominikot is már kivették az inkubátorból, mindketten szopiznak, szóval minden rendben e téren. Igaz Dominik kicsit bátortalanabbul áll a dolgokhoz, mint tesója, Laura :) .
Zsani jól van, már össze-vissza járkál, nem bír magával, fáj a sebe, de azt hiszem hogy ez most természetes.
Megtörtént az első találkozás, Zsófi látta a kistesóit. Laura úgy köszöntötte, hogy kinyitotta a szemét. Zsó bemehetett Hozzájuk és meg is simizte Őket, szóval teljes volt az öröm.
Kép Laura Kép Dominik Kép Ketten egy ágyban [/img]

snezsanett
 
 


Táblába: a doki neve is benne van? Az enyém Pálmai dr., nála szültettek a kis porontyok :)
léda77
 
 


Kukuccs!

Nincs friss hír Jucikámékról??!! :roll: Zsanett gyönyörű babaák!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Gratula!!! :P

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Jaj de edes babak, Zsani huga koszi szepen!!!!!!!!!!!!!!! Hu de irigy!!!! :lol:

Belolem tegnap ota folyik valami feher trutyi es nagyon nem jol erzem magam, remelem a hetvegen beindul valami mert mar a tokom is tele van!!!!!!!!!! :lol: :roll: :evil:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Jó reggelt Kismamák!

Tontica!

Ha kocsonyás a trutyi akkor mindenképp beszélj a dokiddal az a nyákdugo!!!!És mivel ikreket vársz igy szerintem mindenképp szólj a dokidnak!!!Remélem nem baj hogy megírtam!!! :roll:

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Lányok,

Valaki járt/fog járni a légzésfigyelővel kapcsolatos tanfolyamra?
léda77
 
 


Zsani!
Sok boldogságot kívánok! Nagyon édesek a babák!

Tontica! Remélem már épp szülsz. Ma még nem is írtál! Hajrá!

Én csütörtökön voltam dokinál és már 17mm-esek a petezsákok és mind a kettőnek van szívműködése, úgyhogy most picit megnyugodtam.
Csak az a baj, hogy nagyon rossz az étvágyam, szinte semmit nem eszek, csak tömöm magamba a vitaminokat, hogy legyen miből növekedniük a gyerkőcöknek.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla: GRATULALOK!!! :D Nagyon orulok a jo hirnek!!! Az elejen en is allandoan csak arra tudtam gondolni hogy meg vannak-e mindketten, szerintem ezzel mindannyian igy voltunk es azert eleg sokan vagyunk itt akiknek meg is maradtak szoval nyugi! :wink: :D
Hat, az elejen normalis hogy nincs jo etvagyad, majd a masodik harmadtol meg azert panaszkodsz hogy farkasetvagyad van. :D
Nem szultem meg :( :lol: szerintem ezek a babak az oktoberre varnak. :lol: Tegnap este mar osszekeszultunk mert menzis fajasaim voltak de elmulltak. Feher trutyi meg mindig jon belolem de nem kocsonyas csak olyan folyos. Ugyis szolok ha indulunk a korhazba!!!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica, szorítok nektek. Nem nehéz már a has? Én a végén már járni se tudtam, imádkoztam, hogy ne tartson a 38. hétnél tovább. Azért addig vártam volna de így jobb:)

KAmilla, gratulálok, minden rendben lesz, hallgass a megérzéseidre, nekem is ezt tanácsolták és bejött. Amikor már mozognak könnyebb lesz, addig meg a doki mindig megerősít ne félj!

Már úgy szeretném leírni a szülésemet, de hosszú, mert olyan sok gondolatom van ezzel kapcsolatban, és ennyi időt még nem vonok el tőlük:) Több részletbe fogom adni:)

Puszi mindenkinek!
léda77
 
 


Sziasztok!

Kamilla! Gratula :P , csak csatlakozni tudok az elöttem szólókhoz!

Tontica! Hátha már ez az előjel! :lol:

Zsani! Nagyon édik a babák! :lol:

Léda! Várom én is a történetedet, de elsők a pincurkák!

Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Zsanettnek és Lédának nagy gratula, olyan szépek a babák.

Remélem nem bánjátok, ha én is teszek fel egy fotót róluk :wink:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Pár perce kaptam Tonticától az üzenetet,hogy elment a magzatvize ,3-4 cm-re ki van tágulva :).Ma éjjel meglesznek a babák :)!

Üdv,

anyapoc
 
 


Sziasztok!


Hajnalban, 5.16-kor kaptam az üzit,hogy megszülettek Tontica babái,természetes úton :)!
Anna inkubátorban,mert 2070 g-mal kicsinek találták,Alex 2380 g és anyucival van :)!


Itt is hatalmas gratula!!!

anyapoc
 
 


Dóri!

Nagyon aranyosak a lányok! Egypetéjüek, nagyon hasonlítanak?

Tontica! Nagy gratula!
Ez nagyon szupi, ráadásul természetes úton!


Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

Léda, Zsanett és Tontica!
GRATULÁLOK :!: :!: :!: Gyönyörűek a babák, Tontica várunk a hírekkel, Léda, én már nagyon kiváncsian várom a szüléstörténetedet.

Bogyó, hogy vagy(tok)?Hát igen, lassan a 31.hetet is betöltöm, még 3 hét, és kezdek megnyugodni....

Juciék!Még mindig ezerrel mennek a drukkok Dorkáért!++++++++Örülök, hogy Lilike egyre kerekebb :lol:


puszi

Numa

Kép
numato
 
 


Szijjasztok Kismamák!!!

Tontica!!!

hatalmas Gratula a babókhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Jucikáékról semmi hír?! :roll: Na majd késöbb belesek! :roll:

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?