Új privát üzeneted érkezett!

Babszika:szólj Bálintodnak,hogy vigyázzon rád.Vegyél fel védőfelszerelést,amikor a ház körül tevékenykedsz :lol: .
Nálatok beszerelik,nálunk meg szétbombázzák,és nem tudom,hogy a vizes az asztalos munkát hogy csinálja meg,majd ha végzett,mert a wv mögötti fal, az fa.Na mindegy.
vedresandi
 
 


Andi!
Nektek van egy Wolksvagen :lol: a lakásotokban??? :lol: Eddig azt nem is mutattad!!!! :lol:

A védőfelszereléssel csak az a gond, h ez nem si a háznál történt :shock: :? Itthon is hordanom kellene???? :lol: :shock:

babszika
 
 


Jó reggelt Andi-Babszi!!

Babszi:elhiszem, hogy sok a melód, de ez nem tart már olyan soká és utána olyan jó lesz...mint a mesében!Bálint meg ne legyen már csonttörőjani...te meg húzd el a kezed, ha közelít az urad... :wink: Szóval vigyázni magatokra.
Andi:mi az a strang? :shock: De jó a fiúknal, hogy még alhatnak...én alig bírtam felkelni.
Vendég
 

 
 

Nóri!
A strang?? az egy nagyon finike cső :lol: :lol:
ott megy el a cucc a budiból :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


ÁÁÁÁÁ, akkor tudom, én is hozzájárulok a funkciójához...márha összejön! :wink: :lol:
Vendég
 


Nóri:panelban lakunk,ami egyidős velem (öreg,mint az országút :oops: :lol: ) És mögötte vannak a csövek,amiken lejön a cucc,azaz a víz.Azokat cserélik ki végig,én vagyok a földszint,és fölöttem még vannak hárman.Nagyon zajos dolog,már most elegem van,és elvileg kettőig csinálják.

Babszika:az a baj,hogy vizuális vagyok, és elképzelteke a védőfelszerelésben 8) :lol:
vedresandi
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Andi:én is panelbetyár vagyok, de én a toronyban nyomom, így én tojok a többiekre... :lol:
Vendég
 


Az egészben az a legrosszabb,hogy e reggeli első pisi meg volt,de már megint kell,és nem tudok hova menni :x :x :x
vedresandi
 
 


Andi:egy jó tescos szatyorba..???Vagy valami sarki kocsma?Park? :lol:
Vendég
 


Nóri:ne is mond,mert sajna már volt olyan,hogy a toronybetyárok annyit tojtak,hogy nálam jött fel.Nagy élmény volt bokáig szarban járni,és hidd el,nem budink van :wink: :lol: :lol: :lol:
vedresandi
 
 


Nóri:a fiúknak még jó,mert ott a mosdó,egyszer megengedem,na de én????na mindegy,várok egy kicsit,és bekérem magam a szembe szomszédhoz.
vedresandi
 
 


Akkor tudod, mi a paksi mogyoró?Vagy ahogy a drágám hívja:betyárkörte :shock: :lol:
Vendég
 


Nóri:sajna tudom :lol: :lol:
vedresandi
 
 


Marad a kád...szükségtörvény szerint...
Vendég
 


Basszus,én ezt a zajt nem bírom....birka türelmem van,és immunis vagyok egy már felnőtt gyerek mellet,de ez a türés határon túl ment.Megüssem a szerelőt?????? :shock:
vedresandi
 
 


Gusztustalanakodunk itt, ejnye, bár én közben simán megreggeliztem... :wink:
Vendég
 


Hali,

Andi, csatlakozom Nórihoz! A kád nem csak fürdésre alkalmas :oops: :lol:

Észrevettétek, hogy ha valami nincs(wc, fűtés áram) akkor biztos megmosod véletlenül a hajad, 1000* kell pisilni(ez még a jobbik eset :) )?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Csajok kicsináltok :)
Megvagyok fázva minden bajom van és közben röhögtettek. szatyor, panelbetyár meg hasonló dolgokkal. Nevetni is nehéz mert akkor köhögök. De nem lehet nem nevetni :)

Mindegy a fő, hoy jól indul a nap:)

DrVedres: Én is másodk anyósomat fogyasztom. Hálistennek egyik sem volt hárpia :)

Kép
csucsu05
 
 


Andi:húzd a fejére a csövet (a használtat)...a fene a fajtájukat! :evil: :twisted:
Vendég
 


Gabi:neked mit mondott a dokid arra, hogy ott van a nem megrepedt tüsződ? :shock:

Igen, én észrevettem...vagy vízhiánykor nincs elmosogatva két napja és tuti beállít valaki...vagy rádjön a hasmenés... :lol:
Vendég
 


Nóri paksi mogyoróval mindig húztak gyerekkoromban..... a vezetéknév átka engem is elért :lol: :lol:

babszika
 
 


Jajj Babszi....de szar...szó szerint...akkor legyen betyárkörte! :lol:
Vendég
 


Nóri!
Örülök, h elmész a MM-be!!!!! Én is nekik köszönhetem, h elindultam a baba felé vezető úton!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

babszika
 
 


Nóri!
Gabit akartam írni!!!!!!!! :lol: :oops: :shock:

babszika
 
 


Andi: merre vagy? Lehet, hogy a szomszéd sincs otthon?

Kép
csucsu05
 
 


Andi veri a szerelőket, majd mindjárt jön, csak sokan vannak ezért időigényes....Babszi:már meijedtem... :shock:
Vendég
 


Képzeljétek!
Reggel nem találkoztam Bálinttal mert még nem ért haza az éjszakás műszakból (mert állítólag ott volt :lol: ) és bejött hozzám a céghez.
Egy gyönyörű rózsacsokorral :) Szegény, olyan szarul nézett ki... kitapossák belőle a leket is a cégnél és msot megy segíteni a víz-gáz-fűtésszerelőnek. Úgy féltem :?

babszika
 
 


Najó, azt hiszem, h elköszönök tőletek.
Kicsit indiszponált vagyok. Írni sem tudok...... azt hiszem, elég volt belőlem ennyi mára.
Egyébként lelket akartam írni (de még sorolhatnám a helyesírási hibákat)

Napsütéses szép napot nektek!!!!!!! :roll:

babszika
 
 


Babszika: Rózsacsokorral inditod a napot ?? Tudsz élni :)

Andi : ne verd meg őket nagyon :)

Kép
csucsu05
 
 


Itt vagyok ám,csak pletyóztam a közös képviselővel egy kicsit.Ápoltam a kapcsolatunkat,de legalább tudom,hozzá átmehetek klotyóra.

Babszi:Bálint egy gavallér!!!!

Csucsu:a nevetés gyógyít!
vedresandi
 
 


Babszi:neked bejött az élet!!!(rózsacsokor ügyben)Jó munkát, puszi
Vendég
 


Én rózsát csak az esküvőnkön kaptam :(
Azóta még virágot se nagyon. Múltkor kaptam egy mandarinfát. Mire mondtam a férjemnek, hogy elég lett volna egy szál rózsa is a házassági évfordulónkra. Erre ő á a virágboltba olyan ciki menni. Szóval én nem kapok virágot. Hamarabb vesz egy mandarinfát 10ezerét mnt egy szál rózsát. De igy szeretem a férjem a sok hülyeségével együtt :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucs:rosszul gondlod,mert így akkor nem kell költened mandarinra télen.Ha belegondolsz,elég hamar megtérül az ára,mert amit mandarinra költenél,az megmarad :lol: :lol: :lol:
vedresandi
 
 


Jó reggelt!

Bibi,
tényleg nagyon szépen leirtad az egész dolgot, osztom a véleményed teljes mértékben.

Andi,
látom, már sikerült elmenned wc-re, még szerencse, hogy van egy jó szomszédod különben a szerelők jól megjárnák. :D

Babszi,
virág reggel? Ez aztán a jó pasi, el ne engedd!!! :D

Úgy néz ki mindenkinél az a helyzet, hogy ha nincs viz vagy áram, akkor pont rátör mindenkire minden, stb.
sirkici
 
 


Csucsu,
tényleg, van benne valami, amit Andi ir. A mandarin megtériti az árát.
sirkici
 
 


Bíbi:Utólag biztos nekünk is baromi egyszerűnek fog tűnni az egész, de így előtte még nagyon nem az...no mindegy, mi is (én legalábbis biztos) szeretünk, oszt majdcsak átvándorolunk hozzátok! :wink: Addigmeg kötelesek vagytok elviselni a depis hangulatainkat és bíztatni bennünket, még ha néha frászt is kapunk a nyugtató meg biztató szavaktól! :lol: :wink:
((((((ÖLELÉS)))))))))
Vendég
 


Na jó megtérülhetne de ez nem egyszerű mandarinfa. Mini fajta és extra savanyú :))) Még teába se lehet tenni olyan rossz izű. Szegénykémre rásózták a legrosszabb fajtát :)

Kép
csucsu05
 
 


OFF:még egy szó erejéig,a nálunk zajló szereléshez:a párom használta a mosdót,na de azt sem szabad,mert a lefolyóba nem kerülhet semmi.Gyakorlatilag lepisilte a szerelőt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vedresandi
 
 


És nem elég, hogy megvagyok fázva nemhogy rózsát nem kapok de a férjem ma kitalálta, hogy elhozzunk a második "lányunkat". Azaz valaki nem tudja hova tenni a 2éves magyar vizsláját. és az én férjem gondolta nekünk jó lesz mert van már egy magyar vizslánk aki fiú. (ő az első szülött gyerekem) Mondta szegény kutyus egyedül van ezért hozza ma haza a menyaszonynak valót. Nekem elég lenne egy kutya. Ezzel is én törödhetek és a kutyaszart is én szedem össze. Most majd egy vizsla házaspár fogja nekem adni a munkát.Szóval ma lesz egy lányom is Bonnie a neve.

Kép
csucsu05
 
 


Jó napo!!!

Visszaolvastam és ki kellett menni pisilni pedig most votlam nemrég:D Tiszta ciki, itt meg a nagyfőnök szobáját csinálják, parketta, festés , új bútor...erre van lóvé.... és a munkások előtt kell elsétálni... más szoba már nincs csak a budi, tök egyértelmű hogy hova igyekszem :D

Babszi micsoda pasi, téged engesztel mikor ő dolgozik.. ez nagyon szép tőle

Druszám, hogy van fiacskád?

Kép
mercure
 
 


Druszám:köszi,még kicsit sántikál,de már jobb.Asszem a jövő héten még nem fog tornázni.
vedresandi
 
 


Nóri: Igazad van, visszatekintve én is azt mondom, hogy nem kínlódtunk sokat, amíg összejött, aztán akkor baromi gyötrelemnek tűnt minden hónap...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Andi: Addig jó mig csak lepisilte. :) Van az a mondás, hogy : szarok rá :))))

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: :lol: :lol: :lol: :lol: most én fetrengek a röhögéstől!!!
vedresandi
 
 


Miért szarba lépni jót jelent:) Akkor minden ehez kapcsolódó dolog szerintem jó lehet :)))

Kép
csucsu05
 
 


Andi,
:lol: :lol: :lol: , ez nagyon jó, totál kész vagyok a röhögéstől. Akkor őt is küldd a szomszédba... :D
sirkici
 
 


Készek vagytok! :lol: :lol: :lol:
Ezek szerint a leszarom hónap a férfiakra is vonatkozik? :lol:
Vendég
 


Hali,

teljesen kikészültem!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Pont arra gondoltam Andi, hogy a lefolyó az lefolyó!!!!! Hátha siet így a munkás egy kicsit! :lol:

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gaby:ezek szerint te előrelátóbb vagy.
Csajok,én nem bírtam tovább reggel 8tól,nem vagyok én tartály,felmosóvödör :oops: :oops: :oops: :oops:
vedresandi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?