Új privát üzeneted érkezett!

Hát én hamar elkészülök... :D Becsöngetsz, vagy talizzunk félúton a Csalogánynál?

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Csalogáááány? Az hun van? ;) Inkább csöngetek...akkor 10 perc, és zargatlak, ok?

Ja, Barbi!!! Van egy pontod! Az éjjeli bagolytesók nevében gratulálok! :D:D:D

Kép
Kép
encu
 
 


Encu!
Végülis mit mondtak, miért nem lehet simán szülnöd?

Gabó!
Te is megszépültél, tök jó :lol:
Nekem is muszáj, mert már sehogy nem áll a hajam. :?

Ha már szóba került az úszópelus, ti mit gondoltok a babaúszásról?

Én gondoltam rá, hogy mennie kellenne, de annyira kötött, pl ha késel nem vehetsz részt az órán. De amúgy meg Nonó biztosan élvezné, és végülis nincs is olyan messze, mert a campona melletti úsziba van.

Kép
niki+baba
 
 

 
 

Encu, OK :D

Niki, mi anno jártunk babaúszásra Szilárddal, Érdre, és ő ugyan nem szeretett víz alá menni, de a vizet azóta is imádja :D Úszógumival szuperül mozog!!! Mi 4és fél hónaposan kezdtük, és valahogy odaértünk...Szerintem érdemes kipróbálni!

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok!

Számomra a mai nap még el sem kezdődött, de már befejezetnek nyilvánítom! A fürdőszoba szekrényből ki akartam venni a testápolót, és ugyanazzal a lendülettel a parfümömet is lerántottam! :evil: Még jó, hogy mióta terhes vagyok nem tudom használni, mert kipattogok tőle, egyébként biztosan fejbelőttem volna magam miatta egy vizipisztollyal!
Egyébként nem tudtok olyan kozmetikust itt Battán, aki ma vagy holnap elvállalna és nem kér vagyonokat? Nagyon le vagyok égve anyagilag, de már nem bírok tükörbe nézni! :roll:
rnecsi
 
 


Sziasztok!

Számomra a mai nap még el sem kezdődött, de már befejezetnek nyilvánítom! A fürdőszoba szekrényből ki akartam venni a testápolót, és ugyanazzal a lendülettel a parfümömet is lerántottam! :evil: Még jó, hogy mióta terhes vagyok nem tudom használni, mert kipattogok tőle, egyébként biztosan fejbelőttem volna magam miatta egy vizipisztollyal!
Egyébként nem tudtok olyan kozmetikust itt Battán, aki ma vagy holnap elvállalna és nem kér vagyonokat? Nagyon le vagyok égve anyagilag, de már nem bírok tükörbe nézni! :roll:
rnecsi
 
 


Barbi!
Érden? Hol?


Csilla!
Én nem tudok sajna segíteni, mert én mindig mindenhova Pestre járok. Már megszoktam. :)

Nekünk meg most kezdett el tűzelni a kutyánk.. , ez most nagyon hiányzott, de ráadtam a bugyiját. :wink: :lol:

Kép
niki+baba
 
 


Encu!

Te értél haza hamarabb vagy apa? Vagy nem téged láttalak Barbival dél előtt pár perccel a sétálón a pékség közelében? :wink:

Lányok!
Nincs valakinek kozmetikusi ambiciója? Nem találtam egész Battán (ahol tudtam kozmetikát) egy kozmetikust! Vagy még nem találtak embert az üres helyre, vagy megszünt a szalon, vagy eltörte a lábát és csak 2 hét múlva jön ismét! Lehet, hogy ilyen arcszerkezettel kihagyjuk a bált és csak rokonlátogatás lesz Borsodban? Úgysincs ruhám, illetve ami lenne, az nagyon kiadja, hogy még puklis a hasam! :oops:
rnecsi
 
 


Sziasztok!

Mekkora pancser vagyok, reggel megnyitottam az oldalt de már nem volt időm írni, aztán eltelt a délelőtt, jöttünk mentünk, most frissítettem és nézem 10-óta senki sem írt :shock: Aztán nem engedett belépni így kimentem a legelejére és mikor visszajövök látom teleírtátok a topikot :lol: :oops: :oops:

Na, most meg elfelejtettem, hogy ki mit írt :?


Niki!

A kép még nem jött meg bár a citromail elég lassú :? Amúgy próbáld meg a fájl típus megváltoztatni, nekem jpeg-et egyáltalán nem enged csak gif-et. Persze ez csak tipp :wink:

Babaúszás: jajj de akartam én is, aztán nem mentünk. Ha pestiek lennénk még mindig akkor tuti mentünk volna. De mostmár nem bánom, ugyanis elég érzékeny a Ricsi füle. Lehet hogy ártott volna a sok víz, a hajmosásnál is vigyázni kell nekünk :? De állítólag nagyon jó és élvezik a manók. Ha van lehetőséged próbáljátok ki :wink:


Encu, Barbi!

Séta, mi :lol: Csilla lebuktatott titeket :lol: Pékségbe mentetek sétálni :lol: :lol: Kis zabások :lol:

Encu!

Gondolom mára akkor kisétáltad magad, esetleg holnap? :wink:

Csilla!

Milyen az a puklis has :shock: Hord büszkén a pocakod :!: :!: :!: :wink:

Én megkozmetikáztam magam az este, nem bírtam magammal és nekiestem két ragyámnak, hát mintha telibelőttek volna :cry: :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sehol senki? :cry:

Niki!
Érdekesen nézhet ki a kutyátok bugyiban! :lol: De nézd a jó oldalát, legalább nem unatkozol, vigyázhatsz a kutyusotok erkölcsére! :lol: :lol:

Barbi!
Ahol Szilárd úszott ott nincs véletlenül bálnabalett? Vagyis kismama vizitorna?

Móni!
Nem biztos, hogy Enikőéket láttam, csak egy sanda megérzés! :roll:
A puklis has pedig olyan, hogy van egy dudor a köldököm felett is és alatt is. Ez eddig nem volt feltűnő a ruhákban, mert a felső nagyobb volt és kitartotta a ruhát, de most fordulni látszik a helyzet és látszik mind a kettő!

Vajon mi lehet Anikóékkal? Olyan régen jelentkezett már, remélem nincs semmi bajuk, csak elfoglalt a kicsi mellett! :roll: :oops:
rnecsi
 
 


Halihó :D

Barbi, ez jó volt, de ezek szerint Battán nem lehet elbújni, mert Csilla lebuktatott ;)

Csilla, miért nem jöttél oda??? 8) Megnéztem volna a puklis hasad :D
Van egy jó kozmetikusom, SzűcsJudit, az Olimpia utca Tesco felöli végében dolgozik. Ha kell a száma, szólj. (remélem megvan) Mi baj az arcoddal amúgy?

Mónitesó, igen, kis zabások vagyunk, én speciel simán tudnék most is kajálni, mert azért nem vittem túlzásba ma, meg sokat sétáltunk Barbival (aki tökre VÉKONY!!!! :shock: :shock: :lol: ).
Én is magamnak szoktam megreparálni az arcom, már annyira gyakorlott vagyok, hogy nem is látszik utána ;)

Niki, te is nagy közlekedő vagy? Én is csak ezen a héten már 4x voltam Pesten... :roll:

Kép
Kép
encu
 
 


Encu!
Nem mentem, mert nem voltam 100% biztos, hogy ti vagytok azok! :oops: De azért feltűnő volt egymás mellett két pocak! :wink:
Az arcomnak pedig csak egy szemöldökszedés kellene, mert az őserdő hozzá képest egy síkság! Egyébként megoldom a helyzetet, mert elpingvinezek a CBA-hoz és ott van mögötte 2 kozmatika is, valahol már csak rámszánnak 5 percet és kigyomlálják a felesleget! :lol:

Egyébként Móni, ha nem ismered a puklis hasat küldök róla képet! :wink: Kép
rnecsi
 
 


Sziasztok!

Encu, igen nekem is jólesett a séta, most már fel is faltam mindent itthon :oops: Te is vékony vagy, és szép nagy a pocakod :wink:

Niki, a balatoni úton van Mazsola úszótanoda, itt olvashatsz róla:
http://bebiuszas.fw.hu/
Csilla, nekem úgy rémlik, hogy volt ott kismama torna is. Bálnabalett? :lol: Nagyon tetszett :lol:

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Csilla!

Erre látod nem is gondoltam, két baba, két pukli :lol: Vicces ahogy elképzelem, de pár hét és akkora leszel hogy visszasírod a puklit :lol: :wink:

Barbi!

Te kérdezted a tegnapi hátsóutat? Ha igen, akkor láthattál :lol: Ti voltatok azok akik ezerrel elhúztak mellettünk :lol: Na jó, tudom hogy nem abban egy pasi ült. :wink: De láttam gyereküléses kocsit is, azok voltatok lehet :lol: Sajnos úgy közlekedem mint egy vakegér :oops: Aztán meg nem nehéz kiszúrni, hegyomlás tolja a kocsit :lol:

Na ha már tegnapi séta, hazafelé a fogolyon ahol túrnak, két munkás úgy be volt piázva hogy csak na. Nem bírtam és kiröhögtem őket, erre elkezdtek magyarázni :lol: Betongyűrűn volt egy raklap és arra akartak leülni, az egyik leült középre a másik meg állandóan leesett mellőle. Szét röhögtem az agyam és az egyiknek fent elől csak 1 foga volt :lol: A brazil gépsor tagjai voltak :lol:


Gabó!

Lánc bevált???? Nagyon kiváncsi vagyok ám :oops:
Jó lehetett lazulni, így én is le tudnék mondani az internetről :lol: már függöny vagyok e téren :oops:

Úgy várom a szombatot, már csak kettőt kell aludni :lol:


Niki!

Tényleg mókás lehet a kutyusotok :lol: pelusos kutyus :lol: bár jobb mintha összekenne mindent.


Zsuzsa!

Egyszer beszéltünk a fürdetőkről és te írtad hogy a Nivea vált be nálatok, nem? Na kipróbáltuk és tényleg nagyon jó! Mi is váltunk, elhasználjuk a felgyülemlett johnsonokat aztán csak nívea :lol:

Livi hogy bírja a sok plussz órákat??? Ezek napközi alatt vannak vagy az után?


Anikó!

Ha lesel! Szombaton várunk titeket is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Csilla!

Micsoda pocak :lol: tényleg puklis :lol: de nemsoká egybeolvad :wink:

Gabó!

Eszembejutott valami 8) Egyszer régebben írtad hogy te is filóztál a 2009-es topikon. Csak nem????? Tök jó lenne megint egyszerre :lol: Viszont megváltozott akkor ezzel kapcsolatban a véleményed? Vagy a suli miatt? Tényleg a sulival kapcsolatban lett valami fejlemény? Bocsi a sok kérdésért, hirtelen eszembejutottak :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Csilla, hát igen, két pocak már jelent valamit, nem? :)
Jópofa a pocid, de tényleg nemsokára akkora lesz, hogy majd csak lesel :)

Barbi, én most ettem egy negyed szendót, mert csak rá vagyok izgulva arra a szilvás gombócra... ;) De azért szemezek a nutellás croissant-al :D Hiába, a gyerek éhes ;)

Tesóka, ki a hegyomlás???? :shock: :shock: Asszem ki kellene dobnod a tükreidet :) :roll:

Gabó, ahogy így elképzelem, lesz munició a bulin, pár hétig nem lesz gond a rágcsával ;)
Tényleg, Tamást hova teszed, amíg mi hepajkodunk? :lol: 8)

Kép
Kép
encu
 
 


Ricsi hogy alszik :shock: Felmászott apa nagypárnájára de fejjel lefelé. A feje lent van az ágyon, a lába meg jó fent a magaslatban :lol: Kész :lol:

Tesóka, nyugi magamról beszéltem :lol: nem rólad :wink:

Mi az a nutellás cucc????? nyam-nyam :oops:


Csilla!

Ment írtam pü-t! Megkaptad?? 4-szer küldtem el, remélem elment de nem 4-szer :oops: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni!

Igen, ideérta pü, és csak egyszer! :wink:
rnecsi
 
 


Úristen hogy fogalmazok :oops: de értetted :lol: ok, megnyugodtam hogy nem 4szer ment el :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Csilla-Móni!! Ti szövetkeztek?? ;) :lol: 8)

Kép
Kép
encu
 
 


Lányooooooooooook!!!!! :?: :?: :?:

:lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Jéé, az előző benézésem óta pont egy óra telt el :D

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok csajok!

Hááát bocsi az eltünésemért, de nem volt netünk és délutánra lett jó!
Délután meg amikor Flóra felébredt hőemelkedése lett!
Nemtom mi ez, de a nózija úgy folyik, hogy nincs benne semmi! :shock: Ja és lehet, hogy nem hiszitek el, de megtanítottam orrot fújni! 8) zabálni való! :)


Niki!
Mikor Flóra két hós volt elmentem ide füredre fodrászhoz és tök rövidre levágta+ csúnyán kiszőkítette! :twisted:
Így vártam, hogy nőjön és végre eljutottam pestre az enyémhez! Hát nem mondom jobban is érzem magam!
Meglátod felüdülés lesz! 8)

Encu!
Azért ne hpzzatok annyi rágcsát! :lol:
Vagy hoztok, de addig nem mehettek el amig meg nem eszitek :!:

Móni!
Úgy tűnik nem badarság a nyaklánc!
Az előző éjszakát átaludta, amait meglátjuk!
Igen gondolkoztam azon a topikon, de számolgattam, hogy mivel dolgoznom kell minimum egyévet, így csak 2010 vagy az utána következő év jön számításba!

Csilla!
Nagyon tündéri a pocakod! :wink:

Barbi!
Ezek szerint nem kötelező lenyomni a babát a víz alá?
Mert akartam vinni Flórát, de ettől tartottam.

Jajj lányok most érzelmes leszek! :oops:
Úgy szeretek közétek jönni!Egy megnyugvás és van amikor alig várom, hogy manó elalcsizzon, hogy bekukucskáljak!
na elég volt! Szépálmokat!
Megyek vasalni! :evil:

Kép
gabriel79
 
 


Szia Gabó!!

Jó, hogy néha azért van egy kis időd, és benézel! Jobbulást a pici lányodnak, az új tudományát majd megmutitod szombaton? Mert nem hallottam még ilyet, hogy egy 10 hónapos csöppség fújja a nóziját (bár én még elég csecsemő vagyok ebben a témában..) :)

Ma picit visszaolvastam a topicit, a kezdetekhez, hogy kik kezdték, mivel..pont azt olvastam, hogy mennyire elrontotta a fodrász a hajad...Bosszantó dolog, az biztos!! :evil: Nekem nagyon jó fodrászom van, de épp ő is kismama, asszem 2-3 héttel van mögöttem :)

A kaját majdcsak feléljük, ha nem egyéb, akkor ott alszunk ;) Na, meg ne ijedj, nem maradunk a nyakadon ;) ;) ;)
Már nagyon várom, de szerintem a többiek is!!! :lol: 8)

Még ha kedved van, nézz be, én még leszek, és tök jó, hogy vagytok, én is mindig rohanok hozzátok... JAJ, most meg vagyok hatódva... :oops: :lol: :wink: :!:

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Ez igen, jó sokat írtatok ma :lol: !
Nem győzöm olvasni.
Túl vagyok a fodrászon, és megint szőke vagyok, annyira jó érzés hogy végre tök szép a hajam, és végre mutat is :).

Gabó!
Igazad volt, tényleg felüdülés :).

Encu!
Azért egy héten 4-szer nem megyek. :wink:
De min. egyszer igen.
Nekem ott a fodrászom, a körmösöm, a szüleim, barátaim stb.
Rajtatok kívül szinte senkit nem "ismerek" Battán (barátokra gondolok).

Móni!
Kétszer küldtem el az e-mailt délelőtt és mind a kétszer visszadobta. Nincs megtelve a postafiókod?

Barbi!
Köszi az oldalt. :)

Csilla!
Szépen növögetnek a lurkók. :wink:

Kép
niki+baba
 
 


Niki!

Tegyél majd fek képet az új hajadról...vagyis..ha nem teszel, akkor majd szombaton meglátlak ;) Jut eszembe :D:D De jó!!!!
Én is szívesen kísérleteznék esetleg tűzvörössel, vagy mélylilával, de a terhesség alatt nem akartam festetni...meg az utána macera, mert nem túl szép egy jól látható lenövés...vágatni meg nem akarok..Szóval marad, ami van :)
Tök jó, hogy barátoknak tekintessz minket, és nem érzed magad egyedül Battán, és főleg, hogy még tali is lesz...utána lehet, hogy majd gyakrabban talizunk:) Én ettől féltem, hogy meglesz a babóm, és úgymond elszigetelődök, mert nem lesz más elfoglaltság, meg nem lesz kivel, de szerencsére ez megoldódni látszik, mert itt vagytok TI!! És ez tökjó!!! NA, nem ömlengek tovább, örülök, hogy jó lett a hajad, meg a kedves is az:)

MEgyek, kicsit vízszintbe teszem magam, és alszom egy jót, mert amilyen tempóban pötyögök, simán túl vagyok pörögve :D

Barbi, ez biztos a séta miatt van ;)

Jó éjt mindenkinek!!!

Pussz

Kép
Kép
encu
 
 


Niki!

Tegyél majd fek képet az új hajadról...vagyis..ha nem teszel, akkor majd szombaton meglátlak ;) Jut eszembe :D:D De jó!!!!
Én is szívesen kísérleteznék esetleg tűzvörössel, vagy mélylilával, de a terhesség alatt nem akartam festetni...meg az utána macera, mert nem túl szép egy jól látható lenövés...vágatni meg nem akarok..Szóval marad, ami van :)
Tök jó, hogy barátoknak tekintessz minket, és nem érzed magad egyedül Battán, és főleg, hogy még tali is lesz...utána lehet, hogy majd gyakrabban talizunk:) Én ettől féltem, hogy meglesz a babóm, és úgymond elszigetelődök, mert nem lesz más elfoglaltság, meg nem lesz kivel, de szerencsére ez megoldódni látszik, mert itt vagytok TI!! És ez tökjó!!! NA, nem ömlengek tovább, örülök, hogy jó lett a hajad, meg a kedves is az:)

MEgyek, kicsit vízszintbe teszem magam, és alszom egy jót, mert amilyen tempóban pötyögök, simán túl vagyok pörögve :D

Barbi, ez biztos a séta miatt van ;)

Jó éjt mindenkinek!!!

Pussz

Kép
Kép
encu
 
 


Niki!

Tegyél majd fek képet az új hajadról...vagyis..ha nem teszel, akkor majd szombaton meglátlak ;) Jut eszembe :D:D De jó!!!!
Én is szívesen kísérleteznék esetleg tűzvörössel, vagy mélylilával, de a terhesség alatt nem akartam festetni...meg az utána macera, mert nem túl szép egy jól látható lenövés...vágatni meg nem akarok..Szóval marad, ami van :)
Tök jó, hogy barátoknak tekintessz minket, és nem érzed magad egyedül Battán, és főleg, hogy még tali is lesz...utána lehet, hogy majd gyakrabban talizunk:) Én ettől féltem, hogy meglesz a babóm, és úgymond elszigetelődök, mert nem lesz más elfoglaltság, meg nem lesz kivel, de szerencsére ez megoldódni látszik, mert itt vagytok TI!! És ez tökjó!!! NA, nem ömlengek tovább, örülök, hogy jó lett a hajad, meg a kedves is az:)

MEgyek, kicsit vízszintbe teszem magam, és alszom egy jót, mert amilyen tempóban pötyögök, simán túl vagyok pörögve :D

Barbi, ez biztos a séta miatt van ;)

Jó éjt mindenkinek!!!

Pussz

Kép
Kép
encu
 
 


Niki!

Tegyél majd fek képet az új hajadról...vagyis..ha nem teszel, akkor majd szombaton meglátlak ;) Jut eszembe :D:D De jó!!!!
Én is szívesen kísérleteznék esetleg tűzvörössel, vagy mélylilával, de a terhesség alatt nem akartam festetni...meg az utána macera, mert nem túl szép egy jól látható lenövés...vágatni meg nem akarok..Szóval marad, ami van :)
Tök jó, hogy barátoknak tekintessz minket, és nem érzed magad egyedül Battán, és főleg, hogy még tali is lesz...utána lehet, hogy majd gyakrabban talizunk:) Én ettől féltem, hogy meglesz a babóm, és úgymond elszigetelődök, mert nem lesz más elfoglaltság, meg nem lesz kivel, de szerencsére ez megoldódni látszik, mert itt vagytok TI!! És ez tökjó!!! NA, nem ömlengek tovább, örülök, hogy jó lett a hajad, meg a kedves is az:)

MEgyek, kicsit vízszintbe teszem magam, és alszom egy jót, mert amilyen tempóban pötyögök, simán túl vagyok pörögve :D

Barbi, ez biztos a séta miatt van ;)

Jó éjt mindenkinek!!!

Pussz

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Hát nemakarok senkitelkeseríteni,de ha ma a dokinéni azt mondja fertőző Flóra, akkor el kell halasztani! :cry:
Éjjel majdnem 40fokos láza lett manónak, nyomtam neki kúpot nurofent és irány volt akád, mert megijedtem, hogy szalad fölfelé a láza! :?
Mostanra le ment, de azért megmutatom a dokinak.

Remélem holnapra kiheveri, mert még az apát is elküldtem itthonról!


Niki!
Én sem ismerek senkit battán, de most megismerjük egymást és jókis társaságunk lesz! :wink:

Encu!
Hogy aludtál?

Móni!
Ugye ti legalább jól vagytok?

Kép
gabriel79
 
 


Jó reggelt!

Hááát, őszintén, Gabó? :D Sz@rul :D Most ebben a pillanatban kászálódtam ki az ágyból, de hiába a sokáig fetrengés, ha közben ezerrel fájt a csípőm, meg Kiskarcsi szokásától eltérően meg sem nyikkant egész reggel, én meg nem győztem agyalni, h valyon miért..

Na, de ez semmi a te éjszakádhoz képest, remélem csak valami futó láza volt a Flórának, mert ez a 40fok nagyon rosszul hangzik :( El tudom képzelni, mennyire kockára aggódod magad... :shock:
De hát ilyenek a gyerekek..minden nyavalyát összeszednek, és még csak nem is ilyen pici korukban igazán, hanem majd később..Jaj, előre parázok!

Megint küldöm az energiákat Flórának, hogy a dokinéni is erősítse meg, hogy nincs fertőzés, ok? Hátha az alváshullámok után ez is bajön ;)

Mindenesetre, ha végeztetek, gyere gyorsan, meséld, mi volt!!


Bocsi, lányok, hogy este teletettem a topikot, nemtom miért ment el 3x... :oops:

Ébreszető!!!

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok


Kép Szoritunk Florának
anha
 
 


Halihó!

Nagy nehezen sikerült felébrednem nekem is! :oops:
Tegnap délután sikeresen megoldottam a kozmetikus kérdését, így megszépülve indulhatok délután hazafelé a szüleimhez! :lol:

Szerintem kevesen ismerik egymást közülünk személyesen! Örülök neki, hogy kialakult itt egy társaság, akikkel el lehet dumálni mindenről! :roll:

Gabi!
Remélem Flórának nincs komoly baja, csak ez a váltakozó időjárás viseli meg! :cry:
rnecsi
 
 


Sziasztok!

Hogy tudtatok ti tegnap este írni :shock: Már a legelején kiírta nekem hogy hozzászólás nem létezik, aztán egyszer csak beengedett de írni nem tudtam, mindig elszált :evil:

Gabó!

Remélem nincs komoly baja Flórának. Szurkolunk nagyon ++++++
Lehet hogy meg fogsz haragudni, de a magam részéről akkor lemondom a talit. Ricsi sincs a helyzet magaslatán, újra visszataknyosodott, és lehet hogy csak ártanának egymásnak, két legyengült szervezet ha találkozik...
De azért a sütit már félig megsütöttem, már csak a krém hiányzik, biztos ami biztos, :lol:
Gondolom hogy megilyedtél este, rossz ez, és még pánikolni sem pánikolhat ilyenkor az ember :evil:

Encu!

Az új oldalra hajtasz :lol: :lol: :lol:
Írtad hogy visszaolvastál, hát én is elkezdtem, még csak az 5. oldalnál tartok de furcsa volt átélni a múltat. :shock: :shock: Érdekes hogy akkor olyan kilátástalannak tűnt minden, most meg ha visszagondolok nem is tűnt annyira vészesnek. Hát szépülnek az emlékek :lol: Jó hogy írtad, jó emlékezni ill. újra megélni :lol: meg mennyit változtam :shock:

Na megyek folytatom a sütit :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Gabó!
Remélem semmi komoly baja nincs Flórának, sok gyógypuszit küldök neki! :lol:

Móni!!!!!!!!!
Nincs másik e-mail címed? Már megőrülök,hogy mindig visszadobja. :x

Kép
niki+baba
 
 


Sziasztok!

Gabó, hogy van Flóra? Jobbulást neki, szurkolok, hogy ne legyen komolyabb baja!!!!
Babaúszáson azért levittem a víz alá, nem sírt, de ahogy nőtt kb 1 évesen már csak pancsizott, és játszott, azt szerette, és kb akkor abba is hagytuk, de a víz szeretetét ennek köszönhetjük...így amikor nyaralunk csak a vízben lehet lenni, természetesen csak a "nagy" vízben :)

Encu, én a séta miatt este is olyan jól voltam, nem voltam abszolút fáradt, nyűgös...stb. És én jót is aludtam. De most már rendesen mozog Kiskarcsi, ugye?

Tényleg jó, hogy így összejöttünk egy páran :D

Ma utoljára lehet, hogy mozizunk apával, mert anyuéknál alszik Szilárd, úgyis kb másfél évig nem lesz rá módunk.

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Mi van veletek ma lányok? Hol van a pörgés? :lol:

Egyébként találtam egy üzletet a Piac téren, ahol nagyon frankó kismama nadrágok vannak! Az utazási iroda és a zöldséges között van a parkoló felöli oldalon. Van bársony, farmer és fekete szövet nadrág is, árban pedig ugyan ott van mint a Tescoban lévő bolt!
rnecsi
 
 


Sziasztok!

Kész a süti.

Képzeljétek ma nem akart szopni a Ricsi, reggel 5-körül szopott rendesen utána csak nyammogott rajta egész délelőtt, ebédre bevert egy fél üveg kaját és 1 dl vizet és kidőlt. Most alszik. Én meg mint a Maris a lucernásban, mindjárt szétdurranok :shock:


Csajok!

Nagyon örülök ám nektek én is!!!! Rajtatok kívül senkit sem ismerek battán, ill. kb. 4-5 embert de azokkal csak köszönőviszonyban vagyunk. Azért fura hogy ennyi pesti találkozott össze battán, sőt a babaneten :lol:


Encu!

Bizti lustizott egyett Kiskarcsi :wink: Minden ok???


Niki!

Folyamatosan jönnek az e-mailok oda, de van másik is: tothmonika82@freemail.hu. Nem tudom hogy miért dob vissza :shock: :evil:
Gratulálok a megszépülésedhez (bár az eddigi Nikivel sem volt gond :wink: ) :lol:


Barbi!

NEm nehéz így a végefelé pocakosan és hogy közben még ott van Szilárd is? Ettől egy kicsit tartok, hogy mi lesz a végén, nem mondhatom majd a Ricsinek hogy lassíts mert anya nem tud pörögni veled :?


Gabó!

Mi volt a dokinál???????????????????

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tegnap mivel nem tudtam a társalgót megnyitni így a Babaneten garázdálkodtam egy kicsit. Annyi szüléstörténet olvastam amik gázul alakultak, hát jó hogy nem vagyok pocakos, pánikolnék rendesen :evil:

Viszont találtam valami jót, be is másolom

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Egy fél éves első levele a világnak


Sziasztok!

Gondoltam most, hogy eltelt életem első fél éve, én is leülök ez elé az izé elé. Anyánál ezzel komoly elvonási tüneteket okozok.
Magamról pár szóban:
Megvallom őszintén, nagyon aggaszt állapotom, mivel nagyon úgy érzem: öregszem
Egyre aggódva szemlélem a számhoz közelebb eső, kiálló izéket, amin óriási hurkák nőttek, és a kicsit messzebb kalimpáló nyúlványokat, amik napról napra hosszabbak. Ennek egy előnyét látom, tökéletesen beleillenek a számba. A hordozójárművemből kilógok, sőt, egyenesen kinőttem, ezért már csak ücsörögni lehet benne. Nem tudom, hogy meddig fokozható még ez az állapot, remélem nem leszek olyan melák mint Anya és Apa!
Ha már szóba kerültek: Ők képzik az én saját személyi udvartartásomat. Kicsit körülményesek, de személyzetnek megfelelnek.
Egyikőjük, a magas, mélyhangú ritkábban áll rendelkezésemre, de vele sokkal könnyebb dolgom van. Na, rajta nagyon sokat röhögök, megállás nélkül hülyeségeket beszél, idióta pofákat vág. Persze erre nekem még jobban nevetnem kell rajta, miközben azt gondolom magamban: szegény hülye. Ő persze mosolyom láttán még jobban
bevadul. Azt hiszem, Őt máris kenyérre kenhetem.
A másik, a töpszli, leharcolt már keményebb dió. Mivel mindig körülöttem sertepertél, néha az idegeimre megy. Mindig mást csinál, mint amit kellene, ezért igen sokat veszekszem vele. Ilyenkor néha megsértődik és elvonul. Különben javára váljon, hogy mindig kéznél van, sok nyálas cuppanosat nyom a fejemre és ha szorult helyzetbe kerülök, számíthatok rá, hogy hasra fordít, kihúzza a lábam, kezem, fejem stb. És belémnyom néhány kanál nyúlós, íztelen iszonyatot. Itt jegyzem meg, hogy amint tehetem feljelentem őket éheztetés vádjával. Két pofával nyelik a rántott húst, nekem meg tolják az arcomba a pépeket. Normálisak ezek?
Aztán van néhány ideiglenes, kisegítő alkalmazottam, ritkán tűnnek fel, na de akkor Apát is túlszárnyalják gyermekdedségben. Néha komolyan aggódom értük, ha én netán nem leszek ( fent említett aggodalmaim végett, méretváltozás, fura hangok a torkomból stb), ki figyel majd rájuk?

Búcsúzóul leírom egy napomat:

05 : 45 - Valami nem stimmel: leltárhiány Először is hiányzik egy ujj a számból, egy takaró a pocakomról és egy alkalmazott, aki ezeket a helyére igazítja. Egyes fokozatú nyöszörgésem hamar eredményes.

O6 : 30 - Egy ideje űr támadt a hasamban, a gatyám pedig aggasztóan nehéz és nedves. Egyes fokozat: karikásszemű kisebbik példány. Jó munkát végzett, de dolga végeztével le akar passzolni az ágyba.

O7 : 30 - Vége az éjszakának, ágyamnál sorakozó! Mélyhangú megpróbálkozik egy gyenge mesével, miszerint követ törni megy. Persze, nyakkendőben. Ez teljesen hülyének néz.
Gyors ruhaválogatás, Anyának sikerül kiválasztania a legrondábbat.

O9 : 00 - Hajtóvadászat a kiságyban néhány kacsa, egér és mackó után.

10 : 00 - Iszonyat banánpép, mindenkire jut belőle 10 : 30 - Röpke séta, borzalmas enyelgés az idióta szomszéd nénivel

12 : 30 - Anya bugyuta dolgokat pakol a kezembe, én ezeket eldobom, ő visszaadja, én eldobom stb.

13 : 00 - Tűrhető ebéd, kimosakodás és alvás ( ez a nő mennyire tud ennek örülni)

16 : 00 - kaja, majd hintázás a parkban. No, ez nagyon klassz, csak anya mindig idő előtt kap ki.

17 : 00 - uzsi Ezt edd meg te, anya!!!

18 : 00 - Apa teljes bevetése, ilyenkor alkalmazom az egyeduralkodás eszközeit. Ő nagyon jó táptalaj. Végül végérvényesen elvesztem a türelmemet.

19 : 00 - Na, a nap fénypontja: Fürdés. Apa kitesz magáért, én pedig mindent elkövetek azért, hogy tokától bokáig ő is részesülhessen a vízből.

19 : 45 - vacsora, nyöszi, ujj, maci, jó éjszakát

Na, abbafejezem, mert Anya nyűgös a gép miatt

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Hááát csajszik!

Holnap elmarad a tali, mert Flórának valószínűleg valami vírusos nyavajája van! :evil:
Senkit nem akarunk megfertőzni és talán jövőhéten az is tud jönni, aki most nem jött volna!

Köszönjük a jókívánságokat, de Flóra nagyon bágyadt!

Móni!
Nektek is jobbulást!

Kép
gabriel79
 
 


Szia Gabó!

Kitartás, gyorsan gyógyulnak a manók!
Flórának sok gyógypuszit küldünk, cupppp,cuppppp!!!!

:cry: Kaptatok valami gyógyszert vagy várakozó állás van, hátha múlik magátol? Úgy elvannak ilyenkor kenődve, :cry: , kitartás, ne érezze rajtad hogy majd belehalsz te is! A jókedv ragályos, a fülbajunknál segített a mosoly, próbáld felvidítani egy kicsit! Hátha


Csilla!

Csak sikerült találni egy kozmetikust :lol: akkor te is megszépültél :wink: (bár szerintem veled sem volt gond :lol: )
Ma indultok borsodba? Jó utat és érezzétek jól magatokat! Egyél sok-sok finom otthoni főztöt :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Lányok, akik érdeklődtetek: Kiskarcsi magához tért, és a jól megszokott, jól irányzott rúgásaival minden aggodalmamat elűzte :)

Gabó, nagyon sajnálom, hogy vírusos a Flóra, remélem te nem kapod el, és tudod gyógyítgatni a pici lánykád, a tali meg akkor marad későbbre, akkor többen is leszünk :D

Itt a sok energia:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!!!!!!

Remélem segít picit!!

Jobbulást!!

Kép
Kép
encu
 
 


Mónitesó, jó volt az a kis írás, jót röhögtem rajta :lol: Jót tett :D

Mikor mentek ma sétálni, mert én szokásomhoz híven mehetek Pestre...asszem olyan 2-3 körül indulunk, addig viszont jó vagyok..

Kép
Kép
encu
 
 


Akkor ez ma is elmarad, 4-nél előbb nem hiszem, kicsi az esélye, addig általában alszik Ricsi.
Jó pestezést :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Irigyellek hogy állandó pörgésben vagy :oops: ha nem lennék ilyen beszari, én is csavizhatnék :? autó van, jogsi van, csak félek vezetni :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni, sajnos muszály mondanom Szilárdnak, hogy én nem futok vele, már nagyon gyorsan tud futni, de egyébként próbálok mindent csinálni vele :) De jó így, hogy már ovis...bár nem ekkora korkülönbséget terveztünk mi sem, de mindennek vannak előnyei. Pl. amikor biciklizik, szerencsére hallgat rám, hogy meg kell állni a kereszteződésnél, már nem kell cipelni...stb

Encu, örülök, hogy jól vagytok.

Gabó, akkor jobbulást Flórának! Reméljük hamar meggyógyul :)

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Tesóka : :evil: Hát ez sosem jön össze??? ;) Áh, egyszer meglepjük magunkat, és összehozzuk :)

Barbi, neked nem nyomottabb ma a Vince? Melegfront van, attól ilyen kis nyugis szerintem Kiskarcsi...

Kép
Kép
encu
 
 


Jaj, de eltűnt mindenki...

Kép
Kép
encu
 
 


És most akkor még mindig nem tudom, hogy melegfront van-e vagy csak én tippelgetek..

Mindjárt indulunk Pestre...de én már az előbb is beájultam, szerintem szunyálni fogok a kocsiban..

Tesóka, de jó, hogy ilyen jó idő van nektek a sétához..!! :)

Lányok! Akkor a holnapi bababörzére ki jön????

Kép
Kép
encu
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?