Új privát üzeneted érkezett!

Csajok :D egyébként az anya topicból már szinte mindenki itt van a régiek közül...Gyugyi, Mofly, Krisz még kitart, én már egy kicsit elfáradtam...de remélem ebben az évben már történik velünk is valami...

Bogáncs :D Nagyon szép a babucid!!! Gratula!!

Szilva :D
Mekkora már Boldi!!! :shock: és milyen édes!!

Lara :D
Neked is nagy gratula! Hogy megy az idő!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


BABCSI :)
Kép
Vendég
 


Gyugyikám :D

puszi neked :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 

 
 

Manda :cry: :cry: :cry:

Bogáncs :)
Gratulálok a gyors szüléshez. Jó egészséget kívánok mindkettőtöknek!

Boboka :)
Ne izgulj, majd megnő az a picúr és együtt lehettek. Drukkolunk, hogy ez minél hamarabb megtörténjen.

Babcsi :)
Régen hallottunk felőled. Hát persze, hogy nem sokára ide költözöl!

Tüncsi :)
A Cser Zsuzsához járunk Marcival. Ma is megyünk szurira. Szegénykém már előre sajnálom, habár az egy hóval ezelőttit jól viselte.

Mona :)
Nekem nem nagyon kellett Marcit szoktatnom. Egyből elfogadta a kiságyat, habár akkor még nagyon pici volt és sokat aludt.

Emma :)
Csak ámulok, hogy egyes babák micsoda alvásritmust alakítanak ki. Nálunk jó esetben 11 órás elalvás van és fél hatos kelés. Tegnap Marci elaludt már tízkor, viszont felkelt fél egykor, négykor, hatkor és fél nyolckor is. Hulla vagyok. Amúgy a délelőttöt meg majdnem átalussza, de délután csak 1-2 óra alvás van.

Na megyek, mert szerintem már megint felébredt. Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
tiza
 
 


Sziasztok!

Tiza :D
szinte hihetetlen, hogy Marci már 3 hónapos. Olyan mintha csak most született volna. Legalább is nekem. :lol:
Új kép róla?

Emma :D
remélem, jól alakult nálatok a védőoltás. Julival én is mindig nagyon izgultam előtte - talán ezt érezhette időnként ő is, mert előtte általában ő is nyűgöskébb volt, mint utána...

Tünde :D
jaj, de ügyes Fici, hogy már egyedül járkál!!! Én annak idején már azt hittem, Julcsi sosem tanul meg járni, annyira hidegen hagyta az állás, járkálás. Ő is nagy mászógép volt, és mivel rájött, hogy így mindenhova eljut, ráadásul tök gyorsan, abszolút nem volt rákényszerülve a két lábon közlekedésre. De végül tavaly október közepétől ő is felegyenesedett... :lol:
Ja, és újabban rájött az érzelmi zsarolás rejtelmeire (2 évesen!!!). Veszekszem rá valamiért, mert rossz fát tett a tűzre. Erre odajön (teljes mértékben lerí róla a huncut szándékoltság), megölelget, kapok puszit, meg mondogatja, hogy "anya, szejetjek". Te belülről szépen felrobbansz, közben meg össze-vissza nyomorgatod csajszit, hogy hogy lehet ennyire aranyos... :lol:

Költői kérdés mindenkitől:
ti emlékeztek, mikor fordult fejjel lefelé a pocakotokban a babátok?
Mert a mi Hugink még mindig pörög, mint a motolla. Nem tom, hogy van neki ekkora helye, de mikor már megnyugodnék, hogy jól van, fejvégű, akkor csinál egy piruettet és néhány napig megint faros. Mint most is épp...

Ja, és pár hete fejtegettem itt nektek a pocakbeli személyiség és a megszületett baba hasonlóságát. Ez esetben remélem nem lesz semmi közük egymáshoz, mert akkor kb. 3 X fél órát fog egész nap aludni Hugi és nem semmi firmákok lesznek ezek együtt Julcsival... :lol:

Na, megyek ebédelni,
KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Kismok
Én is tök izgultam... Kisfiam elnézelődött lelkesen, de mikor belészúrták, hát aranybabám úgy elkezdett ordítani... és nagyon nehéz volt megvígasztalni. Gyorsan haza jöttünk, itt rögtön elaludt, és 3 és fél óra múlva ébredt csak. Estére kicsi hőemelkedés lett, ma reggel még az sem.
Úgy emlékszem, nekem a 30 hetes uh-n volt először fejjel lefelé, de nem egy esetet tudok, ahol 34-36 hét két között csak

Kép
Kép
emma1976
 
 


Babcsi
Azóta már biztosan megtudta a barátnőd, de leírom.
Az Istenhegyi Géndiagnosztikai Centrum-ba tud elmenni. Ott 4 hormonszintet néznek, nem csak ezt az egyet. DE: ezt a Down-gyanúnál szokták, ha az AFP alacsony, nem így mint barinőd, hogy magas, az nyitottgerinc-gyanú, azt UH-n szokták tovább szűrni (legalábbis így tusom)

Kép
Kép
emma1976
 
 


Kismok :)
Nekem is a 29. héten már fejvégű volt, de nem baj, ha később fordul meg.

Emma :)
Ma mi is megkaptuk az oltást. Volt nagy üvöltés és utána a kocsiban tök durcázás volt, de aztán itthon már nevetgélt rám Marci, ha megsimogattam. Ő is nyűgi egy kicsit és többet alszik a szokásosnál. Ma megyünk este vacsizini (őt is visszük), nem tudom mi lesz.

Kép

Ez tegnapi

Kép
Kép
tiza
 
 


Tiza
Marci nagyon helyes! :D

Hú csajok holnap éjszaka megyünk szülinapi partira! :D
Fél 9-re jön egy barátunk bébiszitterkedni (mikor már elaludt a kicsikénk) és éjfélig kimenőnk van! Juhhéj! :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


sziasztok!

tiza!
Marci nagyon helyes igazi nagyfiú már!!!!

emma!
akkor nektek jó lesz!!!
kell megy kis kikapcsolódás és a bébiszitter biztos nagyon fog a manótokra vigyázni!!!!

kismok!
nekem már a 29. héten be volt fordulva és a 33. héten is így volt remélem mostmár nem akar megfordulni erre az 5 hétre!!!!

babcsi!
remélem hamarosan itt leszel közöttünk drukk neked!!!!

rólunk!
jól vagyunk már minden kész a manó fogadására!!!
én még tegnap festette a házat belül is és kívül is márcsak a garázsnak kéne adni valami jó színt és akkor az is kész lesz!!!
ja meg még virágjaimat szeretném átültetni és akkor tényleg minden kész lesz!!!
de sajna most engem is elkapott ez a fránya megfázás úgyhogy most kúrálom magam!!!!

szép napot mindenkinek!!!

tündi23
 
 


Babcsi! Én úgy tudom az AFP 2,5-ig jó. Persze a 2,4 közel van, de szerintem AFP-re nem szabad adni. Hcg-t nem néztek? Mert szoktak, ha nem jó az AFP. Amúgy ahogy Emma írta, Istehegyin megcsinálják a 4 markeres vérvételt. Benne van az Afp meg a hcg is. És valóban a magas AFP nyitott gerincre utal, amit egy jó genetikus UH-n simán lát. Ajánlom Hajdú Krisztinát, Istenhegyin csütörtökönként rendel. Nagyon jó gen. UH-s és iszonyú rendes nő!!! 2D/4D UH-t csinál. Tuti minden rendben lesz! Az az első, hogy megnyugodjon és bízzon a babájában! Puszi és gyere gyakrabban!

Tiza! Ezek a szemek.... anyám.... Be fognak pisilni a csajok!!! :)

Csajok! Nekem folyton fejvégűben van Kistökös. Persze bőven van még ideje, de nehogy nekem a végén, amikor normál esetben befordul, nekem kiforduljon... :shock:

Emma :) Jó szórakozást! Kapcsoljatok ki egy kicsit! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Szép Napot Mindenkinek :D

Tiza :D Tündi :D
Igyekszem hamar babásodni és jövök! millió puszi nektek!

Emma :D
Köszönöm szépen az infót! jövő héten mennek UH-ra...


Mindenkinek sok puszi...

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Viki :D
neked is nagyon köszi...

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Viki :D
priviben el tudnád küldeni az elérhetőségét? megköszönném..puszi...

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Szióka!

Babcsi :D
még Sleepinhez hozzászólva: én is Hajdú Krisztinához járok uh-ra, mert főállásban a Szabolcs utcában van és a Bátorfi Józseffel (tanítványa és legalább olyan jó mint ő) kedden és csüt. reggel fél 8 és 11 között uh-znak. Sztem kell egy orvosi beutaló és bárkit megnéznek ott is. Nagyon sokan járnak hozzájuk más kórházakból kérdéses esetekben. Mindkettőnek nagyon jó szeme van az ilyesmihez.

Téged meg nagyon várunk ám ide!!!

Tiza :D
hú, de helyes kisfiad van!
Lestoppolhatom Hugi számára? :lol:

Emma :D
jól teszitek! Jól szórakozzátok ki magatokat! Mi is számtalanszor csináltuk ezt az elalvás utáni lelépést, ilyenkor jött a húgom vagy a nagymami és mindig jól sült el a dolog. Most meg - kellő előre megbeszéléssel - már du. is elmehetünk és ilyenkor mamis-papis- vagy keresztanyus estéje van. Mi is tegnap voltunk színházban! :D

KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Tiza
Milyen volt a vacsi?

Kismok
kell egy kis kikapcsolódás, utána az ember még lelkesebben babázik :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Kismok :D
köszönöm és puszi...

Kép

KépKép
babcsi
 
 


szép napot mindenkinek!!!

gtünde!
Ficike nagyon ügyes már és napról napra ügyesebb lesz és észre sem veszed már óvodába fog járni!!
én is így jártam Bencével szinte olyan hihetetlen hogy már ovis lett és olyan jó rajta látni hogy nagyon szereti is!!!!
de most sajna beteg lett így az oviból is kimarad egy kicsit de remélem hogy már szerdától mehet az én manóm!!!

kismok!
tényleg és van már nevetek huginak?????

emma!
hogy sikerült a kikapcsolódásotok????

többieknek puszi és szép napot!!!!

tündi23
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1190540328.1681.jpg[/img]
Az én gépemen sötét ugyan a kép, de mondjuk nálam minden kép sötét. Reméllem azért ti ki tudtok rajt venni valamit. Ez a kép még a kórházban készült, igaz mobilról, úgyhogy azért nem tökéletes. Majd talán még tudok jobbat is feltenni.
Üdv mindenkinek.[/img]

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Timi :)
Nagyon kis édes! Gratulálok! :D

Kép
mofly
 
 


Timi!

Nagyon jó a kép. Igazán édi a csöppség. Gartulálok én is!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Tímea
Tündéri a kislányod! :D

Kép
Kép
emma1976
 
 



Jóóó reggelt!
Kicsit pang a topik Hölgyeim! Ki-merre???

Képzeljétek, tegnap gondoltam egyet, egy hónapja nem mérem a kajaadagokat, és naggyon kíváncsi voltam, így 1 napunkat lemérem, a következő mennyiségek voltak:
130, 140, 80, 160, 100, 110, 100 = 820 - ami tökéletesen megfelel a mostani 5540 g-os súlyának! Szóval mérleg újra elsüllyesztve :D

Ja és aki hordozókendőt akar, nézze meg a www.babakozelben.hu-t, én már sajnálom, hogy nem ott vettem

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma :)
Szépen eszik Zalán baba :lol: Nem is stresszeld magad a mérleggel. Én akkor sem tettem, mikor a tejem miatt aggódtam.

Timi :)
Nagyon szép a kislányod!

Nekem elég mozgalmas éjszakám volt. Bealudt Brigi korán, és nem kelt fel fél óra múlva, ahogy szokta. Erre kelt 1/4 1-kor és 1/4 5-kor enni. Domcsi közben sírt valami miatt, majd 6-kor landolt mellettem.
Alig vagyok fáradt...

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok!

Emma!

Úgy látom, nagyon szépen fejlődik Zalán. Így én sem venném elő a mérleget feleslegesen.

Nelli!

Nem irigyellek az éjszakáért. Próbálj meg pihenni, ha van egy kis időd.

Nálunk nem túl rózsás a helyzet. Gergőt megint orvoshoz kellett vinnem. MOst kötőhártya-gyulladás, fő a változatosság. Ám, hogy ne örüljek túlzottan, még a torka is kezd pirosodni 1 hét elteltével. Hát, ki ne "örülne" ilyen szép napnak?

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok


Végre van internetünk :wink:
Egy kicsit levagyok maradva de igyekszem bepotólni.

Emma :wink: nem semmi mennyiséget eszik Zalán, Balázs már csak négyszer-ötször eszik tízórai gyümölcsöt,ebédre főzeléket,uzsira tápszert és este pépet.

Tünde :P én már alig várom hogy Balázs elinduljon, egyre többször akar ülni de folyton eldől,tartja a kezét hogy huzam föl nagy zsivány! Kép Kép

Puszi Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!

Timi :D
nagyon jó kép a nagyon cuki és nagyon "új" kis Annáról!

Barbi :D
El sem hiszem, hogy ez a nagylegény már elmúlt 5 hónapos! Gyönyörű kis fickóka! És azok a kék szemek!
Nálunk is megy a verseny a kék és a barna között, kíváncsi leszek Huginak melyik jut...

Tündi :D
Hááát, ami a neveket illeti nem tudunk zöld ágra vergődni és úgy tűnik a Mikulás, Miklós név erős esélyekkel indul. :lol: Lánynévnek nem igazán nem lenne elcsépelt, ugye? :lol:
Van mindkettőnknek kb. 20-20 preferáltja, de ebből nem igazán van egyezés... Bezzeg a fiúnevet rögtön eldöntöttük. De Csanádunk már nem lesz, az biztos! :D Legalább is nem most! :D

Emma :D
Hát, igen, Zalán tankönyvszerű-mintababa. És már ő is milyen nagy! Julcsinál e tájban kb. így alakultak a mennyiségek: 170, 100, 50, 50, 30, 200. :lol: Hát, azóta is hiába mutogatom neki a tudományos-babás megállapításokat... :lol:

Nelli :D
Szép éjszaka! Nálunk is így zajlanak mostanság. Hogy fogak vannak-e a dologban, vagy még mindig nem szokta meg az új ágyát, én nem tudom. Most csak 3x mentem oda hozzá éjjel, plusz 2x pisilni :lol: (még hogy a középső időszakban nem annyira kell :roll: :lol: ) . Már tök jól tudok csukott szemmel, sötétben is... :lol:

Hétvégén ünnepeltük anyukám 50 éves szülinapját és a férjemmel olyan szarvaspörköltet csináltuk, hogy még most is nyomja a gyomrom a tüdőmet, azt meg a Hugi :lol: .
Hát, mostanában bírok enni, az biztos... Kíváncsi leszek a jövő heti mérlegelésre. Abban bízom, csak: Julcsi mellett lerohangálom! :D

Pénteken megyek uh-ra meg a dokimhoz, és már nagyon jó volna tudni, megfordult-e Pöttömke, mert eddig tök jól éreztem, milye hol van, de most már bizonytalan vagyok. Sztem a háta van kifelé és így nem érzem. Jó lenne már nyugiban lenni. Meg ha a másfél kilójával kicsit visszafogná magát, mert időnként majd kiugrik a bőrömből... :lol: Már most fogadásokat kötünk, hogy néptáncos vagy artista lesz-e. :D

Sok kismamiról nem tudunk mostanság... :roll:
Sleepin, Haga, Drumka (és még bocsi ha vkit kihagytam), mi van veletek?

KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Barbi
Gyönyörű Balázs!!!! :D
Te már elkezdtet a hozzátáplálást? Mikor? Szoptatsz még?

Istennek hála 2 hónapos korára beállt a tejcsim, pont annyi van, amennyi kell, és 1 ciciből megy 1 kaja :D Szeretném, hogy még legalább 3 hónapig így legyünk :D

Britta
Gergőnek jobbulást!

KM
Hát azt látom, hogy a lányok tök mások :D tesómnak van 3 is, és nincs ennyi zaba meg súlygyarapodás :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma!

Köszi, remélem, gyorsan rendbejön. Talán jövő héten mehet oviba.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


sziasztok!

barbi!
gyönyörű a kisfiad és már 5 hónapos hogy rohan az idő!!!
gratulálok hozzá!!!!

britta!
szóval ti is betegek vagytok hát mi is és Bence sem megy oviba a héten!!!!
gyógyuljon meg a kisfiad minél hamarabb!!!!

kismok!
hát akkor van még min gondolkoznotok de még időtök is van rá!!!!
sok sikert hozzá!!!!

nelli!
sajna nálunk is Bence nagyon rosszul alszik de nálunk még a pici a pocakomban van!!!!
próbálj meg pihenni!!!!

emma!
akkor gyorsan rakd el a mérleget mivel a manó nagyon szépen eszik!!!!!!

rólunk!
szerdán megyek ctg-re először és ultrahangra is mivel a doki elrendelte hátha most láthatom a manócskát is mivel a multkor nem volt összeszerelve teljesen a monitor így csak a fiúk látták én nem!!!!
egyébként jól vagyunk elég sokszor vannak jóslófájásaim de jó lenne ha még legaláb egy hetet a pocakban maradna utánna már kibújhat ha akar!!!!!

szép estét többieknek puszi!!!

tündi23
 
 


Tüncsi :)
Közben már számomra is kiderült, hogy nem Sackó! És igen, Sackó otthon akar szülni. Válaszolt is az emilemre. Jól van, szép nagy pocakja van, és még 2-3 hete van hátra. Nem semmi úgye? Nagyon örülök, hogy hozzájuk is hamarosan ellátogat a gólya :P
Természetesen jelentkezem majd az örömhírrel! Puszilja a régi motorosokat, mert említettem neki, hogy izgultok érte!
Ficiről mostanában nem kaptunk sztárfotókat!
Ja, és Boldi félre van rakva Ficinek. A korkülönbség nem fogja zavarni, hiszen ez családi vonás nálunk :P

Barbi :P
Balázs már kész férfi :P Olyan édes kis fürtjei vannak!

Tiza :)
Marci hatalmas kerek szemei, nem semmi :P
Napirendet én is irigylem Emmáéktól! Nálunk még semmi ilyesmi.
Azon kívül, hogy este elalszik 9-10 között, és csak reggel 4-5-6 körül ébred.

Babcsi :P
Mit nem adnék, ha már te is köztünk lehetnél....................
Sokat szoktam rád gondolni. Remélem hamarosan veled örülhetünk :)

Mofly :)
Remélem a tüszőcskéid szépen megértek! Hajrá inszem!
Voltál máshol????????????????
Nekem is kéne mennem ügynökönkhöz rákszűrésre. Nem tudom merjek e elindulni kettecskén Boldival?????

Kép
Kép
szilva069
 
 


Sziasztok Lányok!

Szilva :)
Ritkán jelentkezel. Gondolom, Boldika lefoglal? :)
Az túlzás, hogy szépen megértek, de megvolt az inszem. Idáig is eljutottam. Hát én még egy darabig ügynökünk vendége leszek. Október 8-án megyek legközelebb. Ha jössz rákszűrésre, én addig szívesen vigyázok Boldira! :lol:

Kép
mofly
 
 


Sziasztok Lányok!

Megjöttünk!! Nagyon jó volt, csak kevés, mint mindig :)
Sikerült megszereznem a dolgok nagy részét, amit akartam, s így hihetetlen higgadság lett rajtam úrrá :lol: Na persze van még egy csomó dolog, ami vár rám, a Kristófnak is kezdődött a suli, rá is szeretnék odafigyelni, s természetesen mindennel előkészülni a kismanóra....egyre jobban "parázom", hogy mit is fogok kezdeni a csöppel, honnan tudom majd, hogy mikor mit kell csinálnom, neki mikor mit kell csinálnia. S azt érzem, hogy minél többet olvasok utána, annál hülyébb vagyok a témában :oops:

Babókák TÜNDÉRIEK!!! Elnézést kérek mindenkitől, hogy név szerint nem tudok írni külön-külön, de sokat írtatok, s majd igyekszem ám visszaolvasni!!

gTündi :) Azt láttam, hogy Fici elindult!! Hatalmas gratula hozzá!!

Tiza :) Marci is hatalmas már!!!! s most mintha apukája lenne :lol: na nem bohóckodom ezzel a témával többet :lol:

Voltam az otthoni nődokimnál, illetve a Kristóf gyerekdokijánál, mindkettő NAGYON, DE NAGYON MEGNYUGTATÓ VOLT számomra 8) Annyira éreztem, hogy "jó kezekben" vagyunk :wink: Voltunk 4D-s UH-n is, amit nagyon élveztünk szintén, de már nem látszott annyira jól a kisMütyür, ami természetes is, de sikerült egy nagyon jó képet csinálni róla, ezt fel is teszem:
Kép

Tündi23 :)
Bocsi, ha elkerülte a figyelmemet, de tudod, hogy kinek tudsz majd írni, ha beindulnak az események?? Nehogy hírek nélkül maradjunk :wink: Azért még egy pár hétig szerintem bent van jobb helye Balázskának!!!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


sziasztok!

szilva!
hát nem semmi hogy Boldi is már 3 hónapos pedig még csak most született!!!
és milyen baba hogy alszotok éjszaka????

szilvi!
na látod ez még eszembe sem jutott hogy valakinek megadjam a számomat pedig minden megtörténhet ebben a frontos időjárásban!!!!
a szülésznővel is jövőhéten találkozok bár mi ismerjük egymást az első szülésemről!!!
Balázs nagyon frontérzékeny ma is egész nap csak rugkapál és éjszaka is ilyen aktív ja meg görcseim is vannak meg már néha fájásaim is amik szerencsére még most elmúlnak de Bencével ilyen nem volt!!!!
szóval mint írtam nem gondolkoztam róla hogy valakit értesítsek ha beindulnak a dolgok a férjem meg nem az a tipus aki a babanetre beír szóval nem tudom még hogy is lesz!!!

és ti egyébként hogy vagytok????

bogáncs!
ha ráérsz egy kicsit kérjük a beszámolót!!!!
meg természetesen képeket!!!!

további szép napot!!!

tündi23
 
 


Tündi23!

Jobbulást nektek. Mi úgy néz ki, majdnem meggyógyultunk. De majd csak hétfőn megy oviba Gergő. A szeme már szép tiszta. Szerintem a nátha ment rá. Nagyon úgy tűnik, mert kezd használni a gyógyi, amit kaptunk és a szeme is javul.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Tündi :D
nahát, tényleg, úgy látszik, minden babás időszak más, és más a vége is. Én bevallom, ilyen utolsó hetekben reménykedem, mint neked van. Julival se jósló fájásom, se semmilyen szülésre utaló dolgom nem volt. Ki is tartottunk 41 hét + 4 napig. :? Ezt azért nem szeretném megint. :wink: Kicsi Balázsnak meg üzenem, már csak minimum 1-2 hetet kell nyugton maradnia, aztán jöhet, amilyen gyorsan csak akar... :lol:

Britta :D
Örülök, h Gergő rendbejött. Nálunk is náthajárás volt családilag. Még én tartottam magam legjobban, de mostmár Julcsi is tök jól van.
És te hogy vagy? Hányinger és egyebek elkerülnek? Van különbség az előzőekhez képest? Kíváncsi vagyok újabb öcsi vagy ezúttal egy hugi lakik a pocakban! :D

KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Mofly :)
Ezek szerint 8-án lesz az eredményhírdetés. Tudod mit, most inkább nem kívánom a szokásosakat :twisted:
Köszi a segítséget. Engem ügynökünk szerda-csütörtök délutánra szokott behívni. Az is jó lehet neked? A munkád miatt kérdem!?
Nem válaszoltál a kérdésemre (tudod másik intézmény). Priviben is megírhatod.

Tündi :)
Bizony, én is kapkodom a fejem, hogy Boldi már több, mint 3 hónapja velünk van :P Boldi egyre jobb baba. Már az oldalára fordul, gőgicsél, és vigyorog ezerrel. Az éjszakák hála istennek alvással telnek. 9-10 között elalszik és 4-5-6 körül ébred. Nappal viszont alig alszik. Ha sikerül elaludnia az is csak fél órákat jelent. Este 6-tól a szokásos esti nyűgösködés van fürdésig. Sajnos a tejem egyre kevesebb. Pár napja esténként már tápszert is kap :(
Beléptél a legizgalmasabb utolsó hetekbe! Én szívesen venném az sms-t, és megírom a topicra :P

Kép
Kép
szilva069
 
 


Emma,Szilva :P

Három és fél hónapos volt Balázs amikor megjött a mensi,onnantól kezdve nem kellett neki a tejcsi hiába fejtem le és adtam cumisüvegből kikőpte, fagyasztottal összekevertem úgyse ette meg így közel két hét alatt teljesen elapadt a tejem,egyszerűen hiába kínáltam nem kellett neki,gondolom jó szar" íze lett a mensitől,még fél hónapra elegendő tejem volt a fagyasztóba és utána elkezdtem a normális kaját adni neki. Egyenlőre mindent megeszik,de a kedvence a paradicsomos krumpli és a sütőtők.


Köszönjük szépen a dicséreteket, képzeljétek olyan sok helyen kislánynak nézik :oops: a nagy kék szemei és a hosszú szempillája miatt,pedig szerintem olyan férfias :P . Szerintettek is kislányos az arca?

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Tündi :)
Már nagyon a finishben vagy! Azért még egy kicsit tartsd bent Balázskát. :)

Szilva :)
Jó nekem a hét közepe is. Biztos mennek kell UH-ra. Írok privit.

Barbi :)
Szerintem nem kislányos az arca, én fiúnak nézném. :)

Kép
mofly
 
 


Szilvia
Nagyon helyes a babád!

Barbi
Húú, nem egyszer hallottam ilyet... Nekem még nem jött meg, és azon drukkolok, hogy 4-5 hónapos koráig így is maradjon (bár ma mintha vmi előjelet éreznék :roll: )
Szerintem nem kislányos, csak annyira szép, azért gondolják, hogy lány :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


sziasztok!

szilva!
hát már igen a végefelé járok és már nagyon várom Balázst és az egész család is!!!!
örülök hogy ilyen jó kisfiú Boldi annál nincs jobb ha az éjszakákat végigalussza nappal meg majdcsak lesz valahogy!!!
szerintem a tápszer miatt ne aggódj nekem Bence sajna csak 2 hónapos koráig szopizott csak utánna már kapott pótlást is de senki meg nem mondja róla hogy tápszeres baba!!!!
aztán meg jöttek a pürék amiket nagyon szeretett!!!!

szívesen venném ha megadnád a számod és akkor lenne kinek írnom ha meglesz a manó!!!!
majd priviben megírom én is az enyémet!!!!

szép napot mindenkinek!!!

tündi23
 
 


Tündi :)
Megírtam a telcsiszámot priviben!
Már én sem idegesítem magam ezen a tej dolgon. Próbálkozom, de legalább 3 hónapig csak anyatejet kapott, ez is valami!
Barbi :)
Én férfiasnak látom Balázst :oops:

Kép
Kép
szilva069
 
 


Kép
Ezt a képet ma készítettem.
Most csak ennyire tellik, mert ezerrel üvölt. Nem tudom mi baja, tegnap óta ez megy. Pedig nem éhes. Tegnap is 4 után ment a műsor, ma is fél 5 óta. Szóval jól el vagyok.[/img]

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


sziasztok!

szilva!

köszike a telefonszámot én is elmentettem a tiédet majd akkor jelentkezem nálad ha beindulnak az események!!!! :D

kismok!
hát remélem hogy gyorsan és simán meglesz a manócskám!
ne aggódj Bencével nekem sem voltak ilyen jóslófájásaim pedig mire bekerültem a kórházba már 3 ujjnyira nyitva volt a méhszájam!!!
és kívánom neked hogy most hamarabb meglegyen a manód úgy kb.8 hét múlva!!!!

mofly!
hát igen nemsokára ismét babázhatunk!!!!
még egy kicsikét bent tartom de 1-2 hét múlva már elindulhat ha nagyon akar csak lépjük át a 36 hetet!!!!
szorítok neked hogy minél előbb babás legyél!!!!

barbi!
szerintem a kisfiad igazán vagány ezekkel a fürtökkel és a kék szem na biztos összetör majd egy-két kislány szivet!!!!

sajna én nem nagyon tudok kikevergőzni ebből a megfázásból pedig már jó lenne egyébként jól vagyunk!!!!

további szép estét!!!!

tündi23
 
 


Timi!

Édes a pici. Ne aggódj az esti műsor miatt. Nálunk is volt, de nem tudtuk, mi a baja a törpnek.

Kismok!

Köszönöm kérdésed, jól vagyok. A hányinger ritkul, néha még van. Inkább fáradékony vagyok, keveset bírok fizikailag. Szerintem sok különbség van a mostani és az előző két terhességem között. Gergőnél sajnos sokat görcsöltem, így sokat is voltam kórházban, de ezen kívül nem volt gondom. Daninál viszont jóformán nem volt semmi. Még Gergőt is el tudtam látni. Most nehezemre esik bármit normálisan csinálni. Még a főzés is kimerít. Talán kedden látunk valamit uh-n.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Timi :)
Náluni is még mindig az esték a legnehezebbek. Ha nem szórakoztatjuk Brigit, ő is sokszor sír. Szerintem a legtöbb baba ilyen, este sírósabb, hisz akkor jön haza a család, nagyobb lesz a zaj. Esetleg a hasa is fáj. Idővel majd javul a helyzet, meglátod.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Nelli

Arra is gondoltam, hogy a kiütései viszketnek neki nagyon estére. Ugyanis állítólag nagyon zsíros a tejem, ettől tejkiütései lettek az egész fején, meg a nyakán. Ezek néha eltűnnek, szopi után erősödnek, kint a levegőn megint eltűnnek, bent a lakásban erősebbek. Estére pedig fürdés után jönnek elő a legjobban. A kezével is mindig az arcát markolássza, szóval szerintem viszket neki, az is hozzájön még az esti nyügihez szegénykémnek. Persze a férjem délutános, úgyhogy én cipelem egész délután a seggét. Miközben a nagylánnyal is kéne foglalkozni valamit. Bár Ő elég toleránsan áll hozzá a kicsit mellőzöttséghez. Nem is tudom mit csinálnék, ha még pici lenne a másik gyerekem is. Úgyhogy minden tiszteletem a tietek, főleg, hogy három van. Most kaptam a dokitól kenőcsöt, de az meg nem mehet se a szemébe, se a szájába, szóval nagyon filyelnem kell, mert ezerrel szopja az egész öklét.
Bocs, hogy hosszú voltam.

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Timi :D
Nagyon édes Anna baba!!! Kitartást az esti "műsorokhoz", bár ha a viszketés az oka, akkor nem is hívnám műsornak :cry: Nekik még nincs más eszközük csak a sírás, hogy kifejezzék, ha van valami bajuk :roll: Reméljük, hogy hamar elmúlik...Te rendbe jöttél már???

Britta :D
Dani biztos tudta, hogy nem "rosszalkodhat" a pocakodban, mert ott volt Gergő már akkor :wink: illedelmes fiad van :wink: Én is kíváncsi leszek, hogy lesz-e hugi?? Nagyon drukkolok!!! Gergő jobban van már?

Tündi :D
Gyógyulj meg mielőbb, nem lenne jó, ha náthásan, betegen szülnél! Pihenj amennyit tudsz!! Aztán már nem lesz sok időd, az biztos! :wink:

Emma :D
Köszönjük a bókot!! Rakhatnál Te is képet Zalánról!! Jövés-menéssel hogy álltok?? Megszokta már?? vagy leállítottátok a társaságot egy időre??? Hogy sikerült a kimenőd??

Barbi :D
Szerintem is fiús arca van Balázsnak 8) de lehet, hogy azért látjuk így minadannyian, mert tudjuk, hogy kisfiú :roll: Egy biztos, hogy mióta megszületett, azóta nagyon szép baba!!

Szilva :D
Tényleg rohan az idő!! Már Boldi is egyre nagyobb!!! Te meg nagyon ügyi vagy!! Az éjszakák szerintem is a legfontosabbak alvás szempontjából. Anyucinak is az a legjobb, ha éjjel tud 5-6 órát (na jó 4-5öt :wink: ) folyamatosan aludni, akkor mindenki nyugisabb egész nap...legalábbis én így gondolom ( emlékszem-egy kis túlzással)
Szilárddal mi a helyzet???S te lassan majd készülsz vissza dolgozni?? Vagy nem jól emlékszem, hogy egyszer valami ilyesmit írtál :roll: ???

Kismok :D
Már túl vagy a 30.héten....rohan az idő...emlékszem, amikor még én 8, s te 9 hetes voltál....úgy "irgyigyeltelek", hogy már egy héttel előrébb jársz 8)

Mi ma megrendeltük a babakocsit, kb egy-másfél hónapot mondtak, így nagyon remélem, hogy még manónk sokáig jól érzi magát odabent....mondjuk november 20-a előtt nem szabad jönnie, addigra már remélem, hogy ki is mosok mindent az új babakocsiról :roll: A Jane többfunkciósa mellett döntöttünk a kedvenc narancs-kék színemben :D Holnap dokibácsi....bizti, hogy minden renben lesz....

Többiek :roll: merre vagytok??? Tiza, gTünde, Mona???? s ha valakit kihagytam, akkor bocsánat!

Jó éjt Nektek!
Szilvi

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Nagyon tündériek a babák :wink:
Tündi, már nincs sok hátra :D . Rólad mindig az jut eszembe, hogy a terhességed elején savanyúkáposztát ettél tejjel :lol: :lol: :lol:
Tímea, eszel tejterméket? Mikor hazajöttünk a kórházból sok joghurtot krémtúrót ettem, és Dani is kiütéses lett. Mondta a gyerekorvos, hogy ne nagyon egyek ilyen dolgokat, azóta csak reggel a kávémba teszek egy kis tejet, néha sajt, de semmi több tejtermék, és nagyon szép Dani arca :lol:
Sajnos ő meg taknyos lett, de még szerencse hogy nem lázasodott be, és nem is hagyja el magát. Már sokat mosolyog, gügyög, keze lába jár, mintha legalább ezer rúgó lenne benne :lol:
Kép
Kép
ez egy kicsit rossz kép lett :oops:

Kép
mona76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: