Új privát üzeneted érkezett!

Luca!

Hát annak a csipkebokornak tüskéi vannak juj :shock: :twisted:

Annyi gyógyszerészt meg szakasszisztenst keresnek, hogy csak na, menj másik patikába. Ez nem vicc, ilyen légkörben mérget eszel nap, mint nap! :evil: :cry:

tjuca
 
 


Már nem patikában vagyok...de ezt itt inkább nem fejteném ki.De visszamehetek oda is!A munkahelyem úgyis a tönk szélén van.
Vendég
 


Kislibus!

Akkor ennyire megrövidült volna a ciklusod? :shock:

Luca!

Bocs én erre emlékeztem. Akkor meg bebabásodni, de gyorsan! :wink:

tjuca
 
 

 
 

Sziasztok,
bocs, megint ilyen sokára írok, de valahogy alig jutok gép elé.
Azt hittem, majd a munkahelyemen mennyi időm lesz, de hát nem...

Kacika,
kislány???? Az jó, legalábbis anno én mást el sem tudtam volna képzelni.

Grönland,
érdekes, amit írtál a megérzésről. Én ma írtam a páromnak egy e-mailt a semmiből, tanfolyam kellős közepén, még a hallgatóim dolgoztak, hogy én teljesen úgy érzem, hogy terhes vagyok. Hogy miért, azt nem tudom megmondani. Érdekesen fáj a hasam, az igaz, de semmi más tünete nincs. Persze beleélni magam, meg túlságosan foglalkozni vele nem akarok, csak úgy belémvillant.
Végül is voltunk együtt a 9., 12., 14. napon is, úgyhogy esélye lehet. A hő szerint a 14-en volt is peteérés.

Zsuzsu,
jó nyaralást nektek. Tényleg olyan hosszúnak tűnik. Gondolom neked kevésbé :D

Luca,
lehet, hogy ilyen elhatározásokra van szükség arra, hogy tényleg gyökeres változás következzen be az ember életében. Vagy pont ettől jön össze a kisbaba. Én annyira érzem, hogy nagyon sokmindent le kellene zárnom az életemben, de valahogy annyira ragaszkodom apróságokhoz (én rák vagyok), hogy nem megy.

Monti,
nagyon szurkolok, 1% is esély!!!!
Nekem szépen felment a hőm, de nem olyan magasra, mint előző hónapban. 0.6 a legtöbb különbség, viszont még stabilan tartja magát 37.2-n.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska!

Kívánom, hogy a megérzésed ne csapjon be! :wink:
Vendég
 


Lina, szorítok, hogy jók legyenek a megérzéseid!Én már nem merek megérezni semmit.Nekem most 37 a hőm, onnét nem mozdul.De az időzítésünk nem a legjobb volt, úgyhogy erősen kétesélyes a dolog.

Kacika, nagyon örülök, hogy minden rendben!Gondolom, örülnél, ha tényleg kislány lenne! :lol:
A sógornőddel mi van?

Juca!Az iwiw-re is csak a patikát írtam be.A jelenlegi munkahelyem megosztja a közvéleményt, úgyhogy nem dicsekszem vele.Nem titok, de nem is reklámozom. :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

Luca, sógornőm jól van, bár feküdnie kell (kéne) mert a méhszájra rálóg a lepény egy része, de ahogy majd nő a méh, nagy esély van hogy lemenjen róla.
Amúgy kisfia lesz, és asszem Zsombor lesz a neve.

Amúgy nálatok nem rebesgetik, hogy mi lesz a mep-ek sorsa, és mikortól? Nekem van egy olyan gyanúm, hog yén már a 2. gyerek után nem tudok visszamenni, mert addigra régiósítanak.
Nálatok mit mondanak?
Vendég
 


Sziasztok!

Itt a tábla:
Kép

Kacika!

Mi az a mepes? Már ha publikus...

Szép napot! Én már sütöttem is ma bibií

Juca

tjuca
 
 


Sziasztok!


Múlt hónapban ezen a napon megjött. :cry:

Most: görcsölget a hasam, de mensisen. Barna, piri még nincs. Melleim nem fájnak, émelygés nincs, fáradt nem vagyok.

Következtetés: nem érzem magam terhesnek. :cry: Szerintem holnapra meg fog jönni. :cry: Jó lenne, ha nem jönne be a megérzés. Mindenesetre lelkileg fel vagyok vértezve mindenre.

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Montana!

Amíg nem jött meg, addig ne is gondolkodj ezen. :lol:

Nekem még csak ma eresztettek le a lufikáim, de még mindig elég érzékenyek. :shock: Hát ilyen sem volt eddig. :-(

Ma este megyek a dokihoz, holnap beszámolok, hogy mire jutottunk.

tjuca
 
 


Kép \"Kutya tökkel\"


Vettem ma egy nagy tököt, mint őszi színfoltot...de az a "dög" kutyánk már le is rágta a szárát...
zmimi
 
 


Montana! Nem feladni!!
Hasam fájt, 1 nap vérzés, aztán meg valaki épp most huzgálja a hajam :lol: !
Vendég
 


Mimi, jópofa kép!

Juca, a mep, az a megyei egészségbiztosítási pénztár, ott dolgozunk Lucával, csak más megyében, és más osztályon :P

Monti, ha nem érzel semmit, az még jó is lehet. Nekem az igazi tünetek a 6. hét körül jöttek, addig max fáradt voltam.
Vendég
 


Kacika, én ezt itt inkább nem reklámoztam volna...de most már mindegy.
Inkább priviben, ha lehetne kérni...
Vendég
 


ok :oops:
Vendég
 


Luca!

Eddig 3 meppel volt dolgom, de a Győri elött le a kalappal! Mindenki napra és segítőkész! Nagyon ritka! A T.bányairól nem nyilatkozom... :? Ki hogy van?
Vendég
 


Luca!

Eddig 3 meppel volt dolgom, de a Győri elött le a kalappal! Mindenki napra és segítőkész! Nagyon ritka! A T.bányairól nem nyilatkozom... :? Ki hogy van?
Vendég
 


Nagyon eltűnt mindenki... :?
zmimi
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy lemaradtam valamiről, de miért is olyan gáz ez a mep, hogy szégyelleni kellene? :shock: Az is csak egy munkahely. Ahol az ember éhbérért dolgozik, a főnökök szívják a vérét, de mégis csak van hol dolgozni és nem kerül az ember koldusbotra. Tehát pont olyan, mint mindannyiunké. :lol:

Mensi sehol. De igazából, majd vasárnapra várom. Azért a vonalzómat leveszem, mert holnap újra indulna, ne tévesszen meg senkit sem.

Mimi! Még mindig nem feledkeztem meg rólad, de olyan bolondokháza van bent, hogy nincs időm a gép elé ülni. :roll: Holnap nyugisabb lesz.

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Nem a munkahelyemet szégyellem, 18 éve itt dolgozom.
Csak azt nem akartam, hogy a munkahelyemen megtudják, hogy ide írogatok, azt meg végképp nem, hogy mit.
Hihetetlenül pletykás népség a miénk, és az embernek sajnos ott tesznek keresztbe, ahol tudnak.És sajnos tudnak, ezt naponta tapasztalom.

Csak ezért nem akartam reklámozni, nem előttetek akartam titkolni.
De nem is érdemes erről többet beszélni, már úgysincs jelentősége.

Kacika, sajna mi sem tudunk semmit.Egyik nap ezt mondják, másik nap azt.De sok jóra nem számítok. :cry:
Úgyhogy ha nem lesz babánk, lehet, hogy nekem is másik munkahely után kell néznem.
Vendég
 


Sziasztok!

Hát Luca!

Sztem nem jönnek rá, ha meg igen, az azt jelenti, hogy mások is babanetolvasók. Aki pedig a vetélősben talál rád, csak nem lesz olyan genya, hogy "feldob". Egyébként én meg voltam róla győződve, hogy ez valami gyeddel meg táppénzzel kapcs. betűszó.

Montana!

Akkor ha jól értem vasárnapra nem várod. :-)

Mimi!

Még most is nyúlnak néztem a kutyátokat, pedig már egyszer "megtanultam", hogy kutya.

:twisted:

Tegnap a doki rendes volt, a 25 v. 26. napon klel mennem a Margitba a menopausa laborba :shock: ott leveszik a vérem. Terheléses cukortesztre viszont a háziorvoshoz kell mennem. A hormontükör kb. 2 hét alatt lesz kész.Szóval valamit elkezdtünk, de mint számítottam rá, nem lesz rövid idő, mire megtudom mi van.

Hát ennyi velünk. Ja és piri úgy tombol még az 5. napon is, hogy a szemétláda megfúrta a hétvégénket. :evil:

tjuca
 
 


Ja és tegnap le akarta venni a doki a rákszűrést, meg meg akarta nézni a petefészkeimet, mire mondom, nem vagyok egyedül, piri is jött. Hát kissé Kép Kép. Hát igen, ha ezt 16 évesen játszom el, aki először megy dokihoz, de így. Na mindegy, kicsit elcsodálkozott, de nem harapta ketté a fejem. Ja és így egy kanyi petákot sem kellett fizetni. :wink: :twisted:

tjuca
 
 


Juca!

Én is voltam úgy dokinál, hogy véreztem! Mondjuk nem mensi volt, pont ezért mentem! Totál nem izgatta, simán megvizsgált! :oops:

Luca!

Pont ezért én sem írok nevet meg ilyesmit, mert nem akarom, hogy rám ismerjen bárki! Itt bármelyik fórumba ahová írok szívesen találkoznék bárkivel, itt senki elött nem szégyenlem a problémánkat, de sem a család, sem senki nem tud apa problémájáról és nem is akarom, hogy megtudja! Főleg családon bellül, mert kapásból azt szűrnék le, hogy impotens! Itt legalább felvilágosult emberek vannak, akik ezt megértik!

Monti!

Neked mennek a drukkok ezerrel!
Vendég
 


Na jó, de rákmanót figyelni nem lehet piri nénje mellett.

tjuca
 
 


Amúgy is szőrös volt a lábam. :twisted: 8) :lol:

tjuca
 
 


Jucaaaa! :lol:
Vendég
 


Miért? Hát jön a tél nem? :twisted: :twisted: :twisted:

tjuca
 
 


A szőrős lábbal én is így vagyok! Mióta hidegebb van én sem nyúztam magam! :lol: Pedig már esedékes lenne! :oops:
Vendég
 


Csatlakozni szeretnék Hozzátok...
Pont egy éve (a 4. lombikunk volt)még boldog voltam, azt hittem, végre nekünk is sikerült... Aztán a 10. héten (okt. vége) nem volt szívhangja a drágának és művi úton vették el...
Előtte a 6. héten ment el, de akkor kilökődött.

Mai napig nem kaptunk választ a kérdésre, hgoy miért. Sztem a szövettant sem csinálták meg.
Nem tudom, hogy elengedtem-e már.

Azóta volt az ötödik lombik (most augusztusban), ami egyáltalán nem sikerült...

és most itt vagyunk... még mindig kettecskén...

Azért jó látni a picúrokat, hogy sikerült Nektek. Nagyon szépek, én meg nagyon irigy vagyok!!!
anna :D
madaran
 
 


Anna!

Nagyon sajnálom, látom Nektek is nagyon sokat kell várntok. Hadd kérdezzem meg, mi a baj nálatok? Hova jártok lombikra? Mit mondott az orvos? Most ez kicsit sok elsz. Ja és mikor lesz a hatodik? Fagyibabákat visszakapod?

Meg egy kicsit mondj magadról valamit...

Igen sokunknak van már gyereke, és szent meggyőződésünk, hogy itt mindenkinek előbb utóbb lesz is!!!

Sajna a szövettanból nagyon sok általában nem derül ki. :-( Lehet megcsinálták, de nem hozott eredményt.

Pusza:

J.

tjuca
 
 


Anna!

Nagyon nehéz lehet nektek és őszintén sajnálom! De ahogy Juca is írta a szövettanból szinte nem derül ki semmi! Ha nem derül ki semmi, általában nem genetikai ok okozta az elhalást vagy vetélést! Mesélj magadról valamit!
Vendég
 


Köszi a gyors választ! :lol:
Szóval, bővebben: még van két fagyink, valamikor 2-3 hónap múlva kaphatjuk vissza Őket...
közben másfél éve kínozzuk az öribabás papírokat, talán az is rendeződik néhány hónapon belül.. Kicsit sokáig tartott, mire a férjecském belement...

A baj, hgoy már 34 éves leszek dec.-ben, és tényleg 7 éve akarunk babát...
ezért is volt nagyon-nagy veszteség, hogy a 3 centisünk nem dobogott tovább... :(
Elvileg semmi szervi bajunk nincsen. Bár egy évvel ezelőtt csináltak nekem un. mini suctiont (4X), és annak alapján megállapították, hogy nem szabályos szerkezetű a méhnyálkahártyám. pontosabban :elétérő érési fázist mutat... De a doki szerint (Győr, Kaáli, Körösi) ez nem lenne akadály...

egyébként: tanár vagyok és éppen betegen otthon... (takony, miegymás)
a. :roll:
madaran
 
 


azért jöttem át ide, mert már minden topicból "kinőttem": ma megint megjött, inszemináció, Dévai, Kaális párok... Mindenki babás már azóta :oops: :oops:
a.
madaran
 
 


Anna!

A taknyolást sajnálom, űzd el mielőbb a dáthát! :-)

Hát a 7 v nagyon sok, remélem mielőbb lesz gyerkőcötök. Az örökbefogadás nem egyszerű téma, megértem, hogy a férjed kicsit húzta a dolgot, talán már nincs is olyan messze az a gyerek.Ez az eltérő fázis elég furán hangzik, akkor ha jól értem, nem mindegy hová ágyazódik be az embrió? Vagy pl. részlegesen válik le mensinél?

Becsüllek, hogy tanítasz, nekem nem lenne hozzá erőm. Nagyon jó tanáraim voltak, de volt egy-kettő aki azért nem volt penge, vagy az egyénisége miatt inkább kutatnia kellett volna. Ehhez száz százalék kell. Viszont van egy kettő, aki igazi példakép. Mit tanítasz? (Én magyarra vagy törire tippelek. :wink: )

Most dőlt el a lányom, megyek durmolok én is, nagyon elkényelmesedtem itthon ( mondjuk sokkal többet rohanok, meg robotolok, az is igaz). Este még benézek.

Grönland!

Én a jetiséget csak piri alatt engedem elhatalmasodni magamon, tudod, hogy Kofa még attól is elrettenjen, hogy végigsimítja a vádlimat. :twisted: :twisted: :twisted: Önvédelem no. Nálam nem megy az egy pasi két nő felállás, még ha piriről van szó akkor sem. :evil:

tjuca
 
 


Anna!

Reméljük innen nem nősz ki, de nem azért mert senkihez nem jön a gólya! :lol: Ismered Wisht? Ő is hosszútávfutó, de a Balázsért megérte. :wink:

Van tábla följebb, ha szeretnél bekerülni, írd meg az adataid!

tjuca
 
 


Sziasztok,
épp vizsgáztatom a hallgatóimat, úgyhogy van pár percem írni. Legalább így tudnak puskázni :D

Grönland,
lehet, hogy én lemaradtam, de mi a baj nálatok?

Anna,
én is üdvözöllek közöttünk. 7 év, hú, az tényleg nagyon sok. Nekem van egy kislányom, meg volt egy 6. hetes petezsákom, embrió sajnos nem fejlődött belőle, és nem is ürült ki, úgyhogy műteni kellett. Ebben a hónapban már újra próbálkoztunk, nagyon szeretném, ha sikerülne.

Juca,
:D :D :D

Luca,
szerintem senki nem jön rá, hogy ki vagy te..... Szerinted babaneteznek a kolleganőid???
Anno mondjuk én rátaláltam a saját kolleganőmre, vicces volt, feltettem egy céges kismamatájékoztatót GYES, GYED..., aztán írt az a valaki, hogy szerinte egy helyen dolgozunk, én meg a neve alapján írtam neki, hogy teljesen egy helyen, egy épületben :D

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Anna, üdv köztünk!

Monti, megy ám a drukk!

Lina, Nálatok mikor derül ki, hogy mi a helyzet?

Képzeljétek, megbolondult a mikroszkópom!Már megint páfrányokat mutogat, most akkor mi a fene van?Ebben a ciklusban már volt páfrány, akkor, amikor az lh teszt is pozitív volt.De most mi lehet?

Ti szoktatok a Babaváróknál tesztcsíkokat rendelni?

Majd még jövök, most kávét kell főzni!
Vendég
 


Sziasztok!

Szia Anna! Nagyon szomorú, ami veled történik. :cry: Én már az egy év sikertelenségtől is teljesen kivagyok, hát még 7 év! :roll: De most jó helyre kerültél. Mert itt mindenki babás lesz! :lol: Remélem hoztad magaddal a vududat, amivel a többi topikban babásodást okoztál. :lol: Szóval meglásd hamarosan megint topikot kell váltanod, valahol a babásak között kell majd keresgélni. :lol: Kidrukkoljuk neked azt a két fagyibabát! :lol: És még egy jó hír: a 34 év semmiben nem akadály, hozzád képest nyanya vagyok, mégis minden hónapban ezreket költök terhességi tesztekre. :lol:

Juca!Grönland! Én is nagyon elhanyagoltam a bozótírtást a testemen. :oops: Pedig nálunk erre apa nagyon kényes. Mindenhol simának kell lennie a bőrömnek! Még ott is! :twisted: Látszik, hogy nem vagyok pé környékén, olyankor ilyen alapvető hibát nem követek el, nehogy elrettentsem! :lol:

Mensi még mindig sehol, de egyéb tünetem sincs. Tényleg, most a cicim sem fáj, pedig ilyenkor már szokott! Képzeljétek, vettem tesztet. Nem bírtam ki. Most folyamatosan mantrázom, hogy nem csinálom meg vasárnapig, nem csinálom meg vasárnapig....hátha segít. :wink:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok Lányok!

Anna,
üdv köztünk! Nem tudom hogyan lehet végigcsinálni a 7 évet... :shock: , de le a kalappal, és NE ADD FEL!!!

Grönland,
én sem értem a "gond van apávalt"... mi a gond?

Juca!
Tessék szőrteleníteni! :lol:

Monti, még semmi ?

Holnap vendégek jönnek, Dobos tortát csináltam. Legutóbb a férjem 35. szülinapjára sütöttem ilyet, pont aznap voltam kerek 5 hetes terhes... :(

Kicsit lekonyultam. De nem szabad, mert minnnyán érik a petém! :D

Én tegnap szedtem a szőröm, de nem a lábamról... :oops:
zmimi
 
 


Helló Monti!

Na, hála, h nem jött meg!

Én nem bírnám ki vasárnapig a tesztelést... (ezért használtam legutóbb is vagy 4-et, mire + lett!) :roll:

Pont én is írtam az intim környék rendbetételéről... :lol:
zmimi
 
 


Csajok!

Örülök, hogy mindenkit ennyire izgat a msáodlagos nemi jellegem, megígérem, hogy amint továbbáll pirkó, eltüntetem a szőrikéimet a lábamról.
Ha már itt tartunk, én a madárfészkemet nem szertném lecsupaszítani, akkor olyan kislánynak érezném magam. Evvan. Averzió. Íyg legalább van csini "hajviselete". Ne úgy képzeljetek azért el mint Izé Kuzint, :twisted: de a férjem sem szeretne egy csupasz dombra tojást rakni nya. :wink: 8) :twisted:

Montana!

Dobd ki a teszted, vagy helyezd letétbe Apánál. Akkor tuti nem csinálod meg idő előtt. Szorítok nagyon, hogy babás légy!

Mimi!

Nem lekonyulni! Boldog szülinapot a férjednek!!!

tjuca
 
 


Juca!

Én szerencsés vagyok, mert nem nő olyan gyorsan! De tetszik ez az önvédelem! :lol:

Lányok!

Apának össz-vissz van 2 millió kiskatonája amiben 1 azaz egy darab mozog! Volt egy herevisszér műtétje májusban, novemberben nézik újra, hogy javult-e! És itt vagyok én, mikor végre sikerül nem tudok rájuk vigyázni! Nagyon röviden ennyi!
Vendég
 


Grönland!

Majd meglátjuk hogyan alakul novemberben, a műtét után nagyon jó szokott lenni a helyzet. Egy másik topikban volt egy lány, aki többször teherbe esett, de elvetélt. Kiderült, hogy hasonlóan rossz volt a helyzetük, csak neki még 2 milliója sem volt. Csodával határos módon az az egy mindig felúszott, csa sajna nem volt fitt, így a babák nem fejlődtek rendesen. Azóta nem tudom mi van velük sajna, de azt igen, hogy nagyon szép lett a fiú eredménye a műtét után.

Sajna most már a férfiaknál is sok probléma van, lassan úgy fogunk irigykedni, mint a pénzes milliomosokra. :twisted:

tjuca
 
 


Juca!

Nekem is eszembe jutott ez, de a doki azt mondta, hogy ez az első harmadban szokott problémát okozni! Lehet, hogy jobb lenne erre fogni, mert akkor lenne értelme a lombiknak! De nekünk még ez az esély sem maradt, hogy ebben bízzunk! Vannak olyan párok akik totál egymásra találnak minden értelembe, na mi is ilyenek vagyunk!(ide most nem tom sírjak vagy nevessek jelet tegyek :lol: )

Lassan eljutunk oda, hogy spermavizsgálat eredményével mennek férjhez a lányok! :lol: Az Aids és a házassági szerződés már a múlté lassan! :lol:
Vendég
 


Hát, csajok, jót röhögtem a bozótirtós beszélgetéseiteken!
Ilyenkor, télvíz idején én is nagyon elhanyagolom az ilyen jellegű dolgokat.

Grönland, remélem, apával minden rendben lesz...és Nektek is meglesz a baba, meg persze mindnyájunknak.

Monti, Vivinél annak idején nekem sem volt semmi tünetem!Meg is lepődtem a kétcsíkos teszten...mert Bettinél nagyon fájtak a melleim.Meg most legutóbb a kis Mazsolánál is...
Vendég
 


Lábszőrök, madárfészkek, csupasz dombok, miegyebek: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Most már tök jól érzem magam!!!!
Pedig mikor jöttem, még pszichiátriára készültem:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 32800_.png


Anna! Én se tudom, hogy csinálod, hogy van erőd, de le a kalappal!!!
És kitartást kívánok, meg gyere sokat, majd babát beszélünk a hasadba!!!

Monti neked megy a drukk!!!

És rajtam is kisebb erdő alakult ki az elmúlt hetekben :oops:

Kép
kislibus
 
 


Kislibus!

Ez még egyáltalán nem lefutott meccs, sőt! 8) :twisted:

Hát én sem gondoltam volna, hogy egyszer a szőrikéimről fogok cseverészni. Erről egy sztori.

A nagynéném már vagy 63 éves, mindig égő piros, vagy lilás a haja, mióta ismerem, és ehhez menő zöld szemfestéke van. Gondolom megvan a típus. Egyszer felháborodva mesélte, hogy egy hajlékony leszólította, és megkérdezte, hogy
"Pumukli drágám, a puncidon is ilyen piros a szőr? " Én ezek után fél napig röhögtem, pedig szegény majdnem sírt, hogy milyen bunkó volt a pali.

Csajok nem tudom mikor jövök, mindenkinek napsütéses vidám hétvégét kívánok!

Pusza:

Juca

Azért bekukkolok, mert itt kérem zebra lesz, nem is egy. :wink:

tjuca
 
 


Ééén nem mondtam , h az enyém teljesen csupi... :D

csak csinosra van igazítva! :lol:

De képet nem rakok fel, jó? :oops:
zmimi
 
 


Kislibus!

Miért csináltál ovu tesztet? És mennyire ++++??? Jajj de izgatott vagyok. Na nem károgok, de nagyon jó megérzésem van... :lol:

tjuca
 
 


Mimi!

8) Már megijedtem, hogy képpel jössz. :lol: :lol: :lol:

tjuca
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?