Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Titi
Tényleg sűrű napotok lest, de ahogy téged ismerlek mindent el fogtok intézni.
Tényleg nagyon közeleg az idő, hogy a kicsit magadhoz öleld. A végefelé én iselég gyakran álmodtam azzal, hogy szülök és a kezemben van a picurkám.

Juci
Várunk mesélj milyen volt otthon!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Oné
A vizsgák miatt ne félj még bőven van időd megtanulni mindent és jobb hamarabb túl lenni rajta.
Rézivel ott Hernádon jártok úszni?

Anubias
Sajnos nem tudok neked segíten ebben a légzésfigyelős dologban. Nekem egyik fiúnál sem volt.
Úgy látom a többieknek igen ők biztosan leírják majd melyik a jó.
Köszi Ágiékról az infót.:)
A helyzet továbbra is ugyan az ami eddig azzal a különbséggel, hogy kicsit többet kommunikálunk a mindennapi dolgokról, de másról nem. A gyerekekkel többet foglalkozik ha itthon van, de ennyi.

verzsike
Látod kezd javulni a helyzet és ahogy telnek a napok egyre könnyebb lesz meglátod. Lesz időd pihenni is.:)

Momo
Légy ügyes és intézz el mindent amit szeretnél.
Aztán gyere ha kész és mesélj!:)

Többen kérdeztétek Áron cumizását. Hát eddig nem is ismerte a cumit úgyhogy ezért nem értem a helyzetet. Az jutott az eszembe hogy biztosan a fülfájás miatt ezzel nyugtatja magát , azán ha túlleszünk ezen akkor nem kell már.
Ma délután az oviban szalonnasütés lesz, hogy megismerjük egymást mi szülők és az ovónénik is. Persze gyerekekkel együtt . Szerintem mi leszünk az egyetlen család ahol apa nem lesz ott.
Ugyanis egy hétig nem lesz itthon ,mert olyan meszze van a munkatarület, hogy onnan nem lehet hazajárni minden nap. Apósom küldte le, kettős céllal hogy gondolkodjon és dolgozzon is.

Na megyek ebédelni aztán összekészítem a szalonnasütéshez a dolgokat. Este szerintem jövök még.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan, mert nemsokára jön Titi a dobozokért, és még altatnom kell addig.


JUCI!
Köszönjük szépen a meghívást!
Nekem vasárnap lenne jobb
,
mert szombaton sulim lesz (nem bírom ki, megint beiratkoztam egy tanfolyamra). (Mármint ha ránk is vonatkozik a meghívás)

Néhány kép az új lakásról (Ágika szobáját és a nappalit később teszem fel):

A konyha:
Kép

Életem első étkezője:
Kép

Zsolti szobája:
Kép

Kép

Kép

És végül de nem utolsó sorban, Ágikám:

Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 

 
 

Jaj, Juci!
Te írtad ugye a tápszer recepteket!
Mi Milupa Aptamil HA Prev-et eszünk. Ha ilyen recepted lenne, nagyon megköszönném.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


A lakásbemutató folytatódi (aki unja, nyugodtan lapozzon):

Ágika szobája és a dekorációja:

Kép

Kép

Kép

Kép

A nappalival egybeépített erkélyen kialakított dolgozó rész:

Kép

Nappali:

Kép

Ez is a nappali a kiürült, és elszállításra váró dobozokkal:

Kép

Na, eldugultam.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


SZiasztok!

Juci!
Köszönjük a meghívást. Dudinak egy nap puszi, és nekünk mindegy melyik nap. Majd alkalmazkodunk a többiekhez.
Hogy sikerült a hétvége? pihentél azért?

Bufo!
Szerintem ne izgulj a szalonnasütés miatt. Tuti más is a párja nélkül megy. Akkot még te se ismersz senkit az új csoportból? Biztos jó lesz, és legalább kikapcsolódtok.
Mi jövőhéten kezdjük az ovit. Már előre félek tőle. Remélem hamar belerázodunk. Reggel kellni, aztán elkészíteni a két gyereket. Nem tudom, hogy lesz időm mindenre. Mindig reggel teszem rendbe a lakást, meg a főzés, a mosás...Délbe majd mehetek a REziért (eleinte nem fog ott aludni). Hát nem lesz könnyű eleinte. Ti hamar megszoktátok?
Dabasra járunk úszni. Itt Hernádon nincs rá lehetőség.

Erzsike!
Még tartozom egy könyvcímmel, de majd este leírom. Vagy már vettél baba szakácskönyvet?

Titi!
A végén még jobban lefáradsz, mintha dolgozni mentél volna. Azért pihenj is nekem héna. Mondjuk a reggeli alvásért irigykedem egy kicsit. Mi jobb esetben is már 7 előtt fennt vagyunk.
Hogy sikerült a szüret? Jó idődök volt, nem?

Mesi!
Már megint suliba jársz? Mit tanulsz most?
Látom már jól berendezkedtettek. Nagyon jó lett a Zsolti szobája, és az Ági haja? Nagyon édi!

Eszter!
Bár már írták a többiek a légzésfigyelőt, de nekem is Angelcare van. Mondjuk én már nem használom. Most hírdetem meg a neten, de még nincs rá jelentkező.
Már nagyon jókat lehet kapni 20000 ft alatt, sőt vadi újjat.

Ja, Titi tőled akartam még kérdezni, hogy nektek is műanyag nyílászárotok van, igaz? Majd leírom miért.

Rimár!
Még nem is gratuláltam az első lépésekhez. Azóta történt valami újabb fejlemény?

Na megyek, de este még jövök

Kép

Kép
oné
 
 


Bocsi a hibákért
Akkot=akkor
Héna=néha
Kicsit felcseréltem a betűket, vagy elütöttem

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Juci
Hát ez hihetetlen nagyon ügyes Dudi. Még néhány nap és magától jár.
Ahogy a kisállatnak dumál pont olyan ahogy Áron csinálja.:)
Köszönjük a meghívást megyünk. Nekünk mind a két nap jó.

Mesi
Nagyon ügyes vagy, hogy már msot ilyen szépen kipakoltál a két kicsi mellett. Szépek vagytok, tetszenek a színek olyan kellemes árnyalatokat választottál, színes de mégis visszafogott.
Mit fogsz tanulni? Hogy oldod meg ki vigyáz addig a gyerekekre amíg suliban leszel?

Oné
Igazad volt az apukákat illetően összesen 3-an voltak, úgyhogy nem lógtunk ki a sorból. Jól éreztük magunkat finomat ettünk de nagyon hamar eltelt az idő.
Jövő héten akkor már te is minden reggel iparkodhatsz. Meglátod menni fog. A pakolást meg megcsinálod ha Rézi már az oviban van. Azzal számolj hogy ha ebéd után haza szeretnéd hozni iszonyú kevés az idő mindent megcsinálni. Bevallom én örültem neki amikor Dávid ott akart aludni, mert szinte semmit nem tudtam elintézni ennyi idő alatt.

Mindenkinek jó éjszakát!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Juci!

Hát ez fantasztikus. Milyen gyorsan kotor. Nagyon ügyes. Mire megyünk a szülinapra, már szaladni fog, az Áron meg utánna, a Sára pedig eltanulja tőlük.
Már nagyon próbálkozik a drága aranyhajum. Most az a legujjabb, hogy bemászik az ablakpárkányba a nappalinál. Mikor rászólok, akkor meg kinevet.

Momo!
Remélem te is el tudsz jönni. Annyira jó lenne, megint találkozni, és akkor megdögönyözhetném Mishalt is, te meg a Sárát.
DE ez vonatkozik mindenkire. Persze a kicsiket, mint Livi, Ágika, Botond nem dögönyözném meg, ne féljetek.

Bufo!
Hogy éreztétek magatokat? Jó ötletnek tartom az ilyen jellegű összejövetelt. Szerintem nálunk nem lesz semmi hasonló, hacsak nem megszervezem :lol:

Holnap jövök bővebben, de csak délután mert délelőtt vendégeink lesznek. Még mindig vannak babalátogatóink (és még lesznek is) Jó, mi? A Sára már menni fog, mire eljönnek hozzá.

Na mennem kell
Jó éjt:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Na, végre megjöttem!

De bevallom teljesen őszintén, hogy nem igazán tudtam még visszaolvasni, csak a hozzám szólt mondatokat.

Ez a nap, igen rövidre sikerült. Végül Dani nem jött velem, és neki volt igaza, hogy Mesinél biztos jobb lesz egyedül, mert jól elbeszélgetünk majd.
Tényleg így is lett. Bár én annyira álmos lettem délután, hogy majd' elaludtam már induláskor is. Azt hiszem, ehhez a délutáni alváshoz kezdek hozzászokni.
Szóval még bevásárolni is voltam az Auchanban, így csak 1/2 7-kor keveredtem haza. De holnaptól a doki betegállományba vett, megvettem a légzésfigyelőt, és még Mesiéknél is jártam!

Lányok, ha tudnátok, milyen édesek Mesi gyermekei! Zsoltika olyan szép kisfiú, szép szőke hajjal, és már úgy beszél. Igaz, néha nem értem, mit akar mondani, de azt nagyon akarja! :)
A lakás meg egyszerűen fantasztikus helyen van, és nagyon szépen rendbe tették! 1 hét alatt úgy belakták! :)

Gyöngyikém, kérdezted az ablakokat, igen, fehér műanyag... Rehau.
Viszont Te nem válaszoltál a kérdésemre... akkor most célirányosan kérdezem... hanyas ruhát hord Sárika?

Jucikám, nekünk bármikor jó! Akár szombat, akár vasárnap, és tutira ott leszünk!!! Már nagyon kíváncsiak vagyunk (én és a kisasszony a pocimban) Dudira.
Megnéztem ám a videot. Szinte szalad! Nagyon édes!!!

Lányok, a hétvége baromi fárasztó volt! Szüretelni nem igazán szüreteltem, a konyhában segítettem Dani nagyijának, aztán délután úgy kidőltem! Fájt a derakam, hátam, lábam rendesen, de aranyos volt mindenki, mondták, hogy csak pihenjek! Mindenki tette a dolgát, én meg feküdtem a szobában. Anyósom még újságot is hozott, hogy olvasgassak! :)
De nagyon jól sikerült a hétvége!

Viszont a körzeti dokinő ma azt mondta, hogy ne egyek szőlőt, mert attól a baba még inkább hízhat. Nekünk meg most tele van a hűtő, azzal is meg musttal is.

Mesikém, most jutott eszembe, olyan hülye vagyok, vihettem volna Nektek pár fürtöt. Most olyan lelkifurdalásom van! :(

Eszter, remélem, tudunk már valamelyik este beszélni telefonon. Én amúgy Álom Virágot vettem, újonnak 22.000-be kerül! Tudod, ez van Ágiéknak is!

Lányok, ne utáljatok, egyszerűen nem futja többre, pedig azt hittem, fitten ideülök majd, és regélek, erre tessék.

Gyöngyi, Neked lesz igazad, a végén még jobban lefáradok, mintha dolgoznék.

Tényleg, holnap tervezem kimosni a ruhácskákat, mivel még lehet kintre teregetni! Remélem, estére megszáradnak, mert Dani nem láthatja meg őket!

Jó éjt mindenkinek!!!

KépKép
titi_27
 
 


Jó reggelt!

Hát csajok,rémes egy éjszakám volt.Bálint egész éjjel álmában kiabált,a férjem forgolódott és nyöszörgött,én meg pisilni jártam. :lol: A képeket amiket igértem nem hagyom ki,fogok csinálni a héten,de ha hiszitek,ha nem,egyszerűen nincs időm rá. :roll: Doki ügyben is vannak fejleményeim,de majd délután bővebben,mert ma is megyek.

Kicsi!

Köszönjük a meghívást,ott leszünk :D ,nekem is jó mindkét nap.Nagyon ügyi Eszter. :wink: Nem reagáltál rá,hogy mikor vigyázhatok Eszterre,mert ugye írtam,hogy komolyan gondolom.Vagy esetleg nem vettem észre,akkor bocsi,elég szétszórt vagyok. :oops: El fogunk férni nálatok ennyien? Bár sok jó ember... :D

Mesi!

Nagyon tetszik a lakás,és tényleg szuper,hogy ilyen rövid idő alatt így berendezkedtetek.De hogy tanulni? Hát én nem tudom,te hogy csinálod,de ki van csukva,hogy én ennyivel szülés után képes lennék rá.Le a kalappal előtted.Mit fogsz tanulni? Hányszor kell járnod?

Oné!

Köszi az infót a légzésfigyuról és persze ezúton a többieknek is. Egyébként tökéletes volna nekem a használt,persze csak így ismerőstől,azért lesz új,mert kapja a férjem ezt az egézségkártyát és a patikus azt mondta,ő azt szerzi be ,amelyik nekem kell.Így tulajdonképp "ingyen" van és új.A többi dologból kifejezetten a használtra törekszem.De jó,hogy ottlesztek a talin én olyan rég láttalak már. :wink:

Titi!

Jajj úgy sajnálom,hogy még azóta sem beszéltünk,de ma este igyekszem pótolni.Tegnap pl vendégeim voltak,ami nem is volt betervezve. :? Örülök,hogy már nem melózol és ,hogy pihentél is a hétvégén.Jól tetted. :wink: Neked is köszi az infót a légzésfigyuról.Majd meglesem Ágiéknál,mert a múltkor nem láttam.

Bufo!

Örülök,hogy jól sikerült az ovis buli.Én őszintén szólva pártolom,hogy apósod egy kicsit száműzte a férjed.Remélem meglesz az eredménye. :roll:

Momo!

Remélem azért valahogy sikerül eljönnötök nektek is,bár írtad,hogy kevés esélyt látsz rá. :roll: Ami a matracot illeti,hát persze,hogy veszek.Még szép,hogy megtartottad.Már nézegettem is őket. :wink:

Erzsike!

A cisztával kapcsolatban maximálisan oszlasd el a tesód félelmeit,egyrészt,mert fontos,hogy ne legyenek lelki gátak,másrészt mert nem akadályozzák a teherbeesést.Alkati dolog,főként,ha magától kidurran,azaz funkcionális ciszta,ami valószinűleg egy meg nem repedt petesejt kilökődése.Nekem már régen is volt,volt ami hónapokig megvolt és zölddiónyira megnőtt,de elpukkadt,csak néha fájt előtte.Februárban is volt,az is eltünt,meg csütörtökön a bélultrahangon is láttak egyet az egyik petefészkemben.Én ezen már nem akadok fenn.Meséld ezt el neki,nehogy aggódjon.Évának meg bazinagy volt.

Virág!

Erről jut eszembe,megint nem vagy sehol.Merre jársz? Dokilátogatás? :? :wink:

Éva!

Te sem adsz életjelet valami sűrűn.Balázs tünemény a laptoppal. :D Igaza van. :lol:

Megyek,amúgy vettem mellszívót is,meg pár rucit,zenélő forgót,overállt,de még nem minden van nálunk.Lányok a pihiszék valami hihetetlen,olyan mint az új és 1600 Ft-ért vettem. :roll: :D Majd megmutizok ám mindent,csak lasssan készülődök a dokihoz.Terheléses cukorra mikor kell menni,mert kicsit elméláztam azon,hogy én anno Bálintommal elég sok viszgálaton átestem,nos a mostani dokim,aki igen drága,igen halkszavú,ámde kedves és nagyon óvatos keze van egy koraterhességi laboron és egy Afp-n kivül még nem kért semmit.Nem kéne terheléses cukor? Jelzem rákszűrésem,tenyésztésem,vizeletvizsgálatom,semmim nem volt,ez így van mostanában? Én ezt nem értem! :evil:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok Lányok!
Csak villámgyors bejelentkezés!
Eszter!
Terheléses vércukrot a 25-26. héten szoktak csinálni.
Rákszűrést a terhesség megállapításakor, de 1 éven belül nem. Vizeletvizsgálatot az első 2 harmadban 1-1 alkalommal (természetesen akkor, ha nincs semmi panasz) A harmadik harmadban már a védőnő is végez fehérjeszűrést tesztcsíkkal a gondozások alkalmával.
Tenyésztést csak a szülés előtt csinálnak, 37. héten , de a legtöbb kórházban akkor sem, mivel ez egy pillanatnyi állapot tükröz csak, később lehet, hogy más lenne az eredmény.

Juci!
Ha rám is vonatkozik a meghívás, akkor nekem bármelyik nap megfelel.
Nagyon édes Dudi! Innentől már a mozgásfejlődés már nem olyan látványos. Szerintem pilalnatokon belül beszélgetni fog, nekem az volt a benyomásom, hogy nagyon szereti hallani a hangját!

Lányok!
Velem semmi nem történik. Várom, hogy megjöjjön és utána megyek a dokimhoz egy újabb tenyésztésre. :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Ne haragudjatok, de most egy kicsit nem tudok jönni.
Apa elment dolgozni, baba alszik, nekem meg addig kell festenem amíg alszik.
Úgyhogy most csak annyit, hogy tegnap teszteltem, de semmi.Bazsót már a 17. napon mutatta a teszt.Lehet, hogy mégis tévedtem.Kiderül, mert nemsokára meg kell jönnie akkor...

Igérem, nemsoká jövök és olvasok.
Na mentem melózni :)

rimar
rimar
 
 


Sziasztok lányok!

Hú, lányok, ma felkeltem Danival 8-kor, mert mosok. Már az első adag babaruha a gépben, remélem, nem fog esni az eső addig, amíg meg nem száradnak. Úgy szeretném már rendbe tenni őket. A vasalás már mehet majd bármikor napközben, csak ez a mosás, hogy megszáradjon minden egy nap alatt... és mindez Dani kívánsága miatt. Na, de már nem sok van, csak kibírom ezt a kis időt nyügi nélkül.

Rimar, ezek szerint semmi jele?! De ha még a mensi se jött meg, az nagyon jó jel!!! És a hőd továbbra is fent van? Nagyon-nagyon drukkolok!!!

Eszter, én itthon vagyok este, ha gondolod, nyugodtan hívhatsz 6 után, ahogy szoktuk. Jó volna már hallani a hangocskád!
Az éjszakáim nekem is olyan szarok, óránként járok ki pisilni! :(
De Bálintka hogy-hogy ilyen rosszul aludt? Máskor is voltak ilyen jelenségeitek?
A vásárlást meg hihetetlenül ügyesen csinálod! Egy kazal pénzt tudsz így megspórolni! Ügyes vagy Eszter!
Ami a vizsgálatokat illeti... tudod, én a Klinikára járok, ahol állítólag agyonvizsgálják az embert. Ehhez képest, nekem vizeletvizsgálatom eddig egyszer volt, most nem rég!!! Vért is csak 2x vettek (az AFP-t meg a terheléses cukrot kivéve). Én is paráztam emiatt, de olvasom, hogy másoknál sincs ez másképp.
Tavaly nekem a régi dokim minden hónapban csináltatott vizelet vizsgálatot, de minek?! Fehérjét többször kimutatott, aztán a következőben már nem volt. A fene sem érti.
Gondolom, a végén majd többet fognak vizsgálgatni.
Terheléses cukorra én a 24. héten mentem. Amúgy úgy van, ahogy Éva írta.

Juci, sebaj, majd jösz, amikor helyreráztad magatokat. Lényeg, hogy itt vagy köztünk!!!

Évikém, de jó, ezek szerint Te is tudsz jönni Juciékhoz? Szuper, de jó lesz már látni Téged is!!!
Úgy sajnálom, hogy még mindig nincs előrelépés az átjárhatóságival kapcsolatosan. Jó volna már túllenni rajta!!!

Ági, hogy vagytok???

Timikém, nagyon eltűntél, gondolom el vagy havazva otthon a tennivalókkal! Bencus továbbra is jól viseli a kiságyat? És még mindig áll, hogy feljöttök Juciékhoz? Jaj, én úgy várom már! Olyan jó volna titeket is látni!!!
Remélem, jövőre már nálunk is csinálhatunk egy olyan talit, amire feljöttök, és itt is tudtok majd aludni.
Mondjuk a mi 1 éves szülinapunkra. :) De jó volna!!!

Lányok, már akartam kérdezni, nektek hogy nézték azt, hogy a baba belekakilt-e a magzatvízbe?
Mert a szülésznő valami olyasmit mondott, hogy belenéznek valami kis csővel. Csak utána kezdtem gondolkodni, hogy milyen csővel? És hogy tudnak oda benézni? Gondolom, alulról. De akkor hogy-hogy nem reped meg a magzatburok?

Tudjátok, én néha még most sem hiszem el, hogy lehetek olyan szerencsés ember, hogy anyuka leszek. Tudom, hogy odabent van, mocorog, és jól van. De nagyon félek lányok! Főleg, ahogy közeledik az idő! Úgy félek, hogy elveszítem megint! Persze igyekszem arra gondolni, hogy odafentről a mi kis angyalkánk vigyáz rá, és nem eshet semmi baja! De azért nagyon nehéz! Nem kívánok ilyen agyalós várandósságot senkinek!
(Szegény Eszter, Neked sem olyan felhőtlenül boldog, amilyennek lennie kellene!)

Na megyek, főzöm az ebédet!

KépKép
titi_27
 
 


Titi!
Ezt a vizsgálatot amnioscopia néven biztosan ismered. Csak akkor lehet végezni, amikor már kicsit nyitva van a méhszáj, mert a csőnek át kell férnie a méhszájon. Egyébként nem fájdalmas, kb olyan, mint amikor megvizsgálnak kézzel. Mondjuk a végén már az se túl kellemes.
Hű!!! Már csak 52 nap!!!! :shock: :lol: :lol: :lol:

Rimar!
Remélem nem csak megtréfált a természet! Nincs 2 egyforma terhesség! Nekem mindig az jut eszembe, hogy Áginak még a 26. napon is negatív volt a teszt!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Bejelentkezem én is. Sajnos nincs sok időm, mert pakolok takarítok, közben mosok, szóval nem unatkozok.Muszáj ma végeznem mindennel és most Áron is alszik így tudok haladni. Holnap tartjuk Áron egy éves szülinapját, mert anyósék elutaznak a férjem is hazajön így kicsit előre hoztuk. A tortát megrendeltem majd rakok fel róla képet remélem élóben is jól fog kinézni.

Este jövök ha a fiúkat lefektettem, akkor tudok majd írni.

Puszi mindenkinek !

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Akkor én is bejelentkezem. Most aludtak el a lányok,igaz tanulnom kellene.
Bufo!

Olyan gyorsan eltelt ez az egy év. Két hónap múlva már mi is ünnepelhetünk. Milyen tortát rendeltél Áronnak? Majd fényképezz sokat, és akkor mi is láthatjuk a bulit. Hányan lesztek?

Titi!
Jaj, nekem is akarták csinálni ezt a vizsgálatot a REzinél, de szerencsére nem volt kivitelezhető, mert hátrahajló a méhszájam, így a dokim meg se csinálta. Pontosabban a kórházban szerették volna csinálni, mikor befektettek tök idegen orvosok, mert tudod, hogy nem akart a Rezi kibújni időben. Még szerencs, hogy szóltam, hogy előbb megakarom beszélni a saját orvosommal.
Ilyen korán, ha jól tudom akkor nem szokták. Bár a lányok biztos írnak róla neked, de én nem engedném a helyedben, még a 36. hétig.

Kicsi!
Sokszor én is úgy vagyok vele, hogy nem bírok már írni. Azért hiányzott a regényed, és várom a pótlást.
Azóta lépeget a kisasszony.
Megjött már neked? Nekem még semmi. Kicsit már izgulok, hisz mi sem védekezünk. Sőt már tejem sincs nagyon. Csak este és reggel eszik, na meg éjszaka, ha felébred.

Rimár!
Szerintem még ne keseredj el. Bármi vagy bárki lehet még ebből.
Jó munkát. mit festesz most?

Eszter!
Nagyon jól haladsz a babadolgokat illetően. Várom a képeket nagyon!!!!

Ági!
Hogy vagytok?

Koda, Virág!
Merre jártok?

Virág!
Hogy haladsz a szülinapi előkészületekkel, vagy már megtartottátok. Mikor mesélsz nekünk?

Majd este még jövök

Titi!
Remélem a ruhák megszáradtk, mert délutánra esőt mondanak.

Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


sziasztok!elöször is köszönöm a hiányolást:)arik vagytok

hát nincs idöm irni sose!:(
hétvégén tartottuk barátnöm kisfiának a szülinapját elöször náluk felköszöntöttük aztán elvittük öket játszoházba nagyon szuper volt minden és mindenkine nagyon tetszett!kissrácnak vettem egy kész tortát és ráraktam egy játék kalozhajot (hajos tortát kért és nem volt idöm csinálni) mindenkine bejött!
tegnap egész nap itt voltak barátnömék majd hazavittem öket és este értünk haza nimikével!belázasodott!
most alszik a gyöngyöm mert nagyon komás!ezt nem hiszem már el minden héten van valami baja miota elkezdtük az ovit!
holnap lesz a szülinapja!és ö nem tudja ugye a partyt apukája nincs itthon bedumáltuk neki hogy csak oviba visz tortát meg a multhéten kért egy játékpisztolyt az az ajándék!
vettünk tortát és kitaláltam ne legyen olyan snassz ezért megcsinálom mickey egeresre!van itthon olyan gumicukrom körbe rakom!meg van ehetö papirom amire most festettem egy mickey egeret ételfestékkel nekem nagyon tetszik!ugyhogy mégis csináltam neki tortát meg mégse!
amit multhéten raktam fel az hétvégén lesz a tortán ha megjön!
megirtam a meghivokat!megrendeltük a parti kellékeket(pohár,tányér,szalvéta,teritö) erre ma még jött négy gyerek akik kisfiam barátai és eddig nyaraltak én meg azt hittem suliba vannak ugyhogy mehetek venni még partycuccot meg meghivot!
ugyhogy kalozos és verdás lesz a party mert már kalozost nem tudok rendelni ennyi idö alatt!

na basszus most jol leirtam mindent egybe bogozzátok ki:)

most hirtelen ennyi futotta de majd még este irok!puszi mindenkinek

juci nem tudom miért de ma egész nap ti jártok a fejembe( biztos a party miatt olyan jo lenne ott lenni)

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


ja még az ajándékát akartam elmesélni!becsomagoltam ma neki(ezt is vasárnap kapja meg,ugy tudja nem kap már semmit) becsomagoltam mindet egyesével(játék tetoválo gép,gameboykazetta,és két kazi a tv játékához) aztán amibe érkezett nagy dobozba abba raktam egy csomo összegyürt ujságot és abba elrejtegettem!majd a nagy dobozt becsomagoltam!
holnap kap még három jegyet (meglepi) egy élményfürdöbe!remélem örülni fog mert én nagyon szeretném!
na most rohantam

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


hoztam a mai munkámrol képet:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok lányok!

Már nagyon régen írtam!Mindig olvasom,hogy mi történik veletek,de sajnos írni már nincs időm.Nem tudom más hogy tudja beosztani az idejét...

Tücsi,Erzsike,Ági!

Gratulálok és sok boldogságot kívánok a babákhoz!Egyszerűen gyönyörűek!

Tücsi!

Nagyon szép a lakásotok és nagyon ügyes vagy,hogy két kicsi mellett ilyen szépen berendezted!

Nálunk hétfőn kezdődik a bővítés, a tetőtérben alakítunk ki "lakosztályt" a fiamnak.Szoba ,wc,zuhanyzó.Állítólag 2 hét alatt elkészül.Remélem a valóságban is így lesz.

Kicsi!

Eszter nagyon ügyes!Mindig megnézem róla a videókat!

Eszter!

Nagyon sajnálom,hogy ennyit szenvedsz!De annak nagyon örülök,hogy a kicsikéd jól van!Kíváncsi vagyok fiú lesz,vagy lány...

Titi!

Hogy elszaladt az idő!Már csak néhány hét és a karodban tarthatod a kislányodat!A névről döntöttél már?Én azt választanám,amit Ő súgott!
Magzatvizet én úgy tudom,hogy csak a 40. héttől nézik,legalább is nálunk,pontosan azért,mert tényleg valamennyire nyitva kell lennie a méhszájnak és a vizsgálat segítheti a szülés beindulását.
Sajnos a nagyfiammal volt mekóniumos a magzatvíz,de akkor nem tulajdonítottak neki nagy jelentőséget,én pedig abszolút tudatlan voltam,Ma már tudom,hogy a problémáink hátterében ez is állhat.

Emma és Bori jól vannak,bár most náthásak egy kkicsit.A helyzet változatlan:Bori nagyon jó kislány.Sokat alszik napközben és éjjel is csak 1x kel fel.Még csak szopizik.Csütörtökön lesz 4 hónapos,akkor már szeretnék néla gyümölccsel próbálkozni.
Emma egy igazi tűzről pattant menyecske,jön-megy ,pakol újabban előfordul egy kis hiszti is.már van 14 foga!De még nem kezdett el beszélni,csak az apát és a mamát mondja.

Mindenkit puszilunk!

mona

Kép
KépKép
monaszisza
 
 


Hát, lányok, nincs szerencsém!

Képzeljétek, délben muszáj voltam behozni a ruhákat, mert úgy beborult. Aztán hazajött Dani, akkor becipeltem a szárítót a hálóba. Most meg hétágra süt a nap, úgyhogy kivittem vissza a kertbe. Jó volna, hogyha még ezalatt az 1 óra alatt (amíg Dani hazajön) száradna valamennyire.
Jól ki is akadtam, mire felcipeltem, akartam is mondani Daninak, hogy jól kitalálta ezt a hülyeséget, miatta fogok mindjárt megszülni. Aztán nem bántottam. Szóval most bizakodom még estig a jó időben!

Mona, olyan jó, hogy jelentkeztél. Jó volna, hogyha tudnál hozni nekünk néha képeket is a kicsikről. Nem tudod megoldani?

Aranyosak vagytok lányok, hogy írtatok erről a vizsgálatról, nekem fogalmam sem volt róla, hogyan és mikor csinálják ezt. A szülésznő mondta, hogy a végefelé a kórházban állítólag ezt is fogják nézni. Ha jól hallottam, a 38. héttől. Na, de talán addig nem is húzzuk ki.

Virág, hogy Te milyen ügyes vagy?! Baromi jó kézügyességed van! Gondolom, hogy meg fog lepődni Nimródka! Aztán kérlek, tegyél fel majd nekünk fotókat!!!

Bufo, hogy haladsz a teendőkkel? Holnapra akkor nagyon-nagyon jó szülinapozást, és várjuk a képeket!
Milyen hihetetlen, 1 hét, és 1 éves lesz a kis Áronka?! Hogy szalad az idő!

Gyöngyi, ejnye-bejnye, hát mekkora betűkkel kérdezzem meg, hogy hanyas ruhákat hordtok Sárikával???!!!

Na, megnézem, nem borult-e fel a szárító odakint. Amilyen peches vagyok, moshatok majd mégegyszer.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Gyorsan dobok pár fotót! Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
anubias
 
 


Szóval ez a kocsi,amit 10000-ért vettem, a hordozó 4000 volt,az autósülés is egyben, a pihiszék 1600, és a pelusostáska meg 1200:)A mellszívót nem fotózom le,meg a rucikat,mert az rengeteg,de ezek a nagyobb dolgok,és szerintem szépek,meg főként nagyon jó az áruk.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


eszter!én lemaradtam valamiröl?vagy csak te szeretnéd?ha figyelmetlen voltam akkor sorry ha lelövöm a poént amit csak te tudsz esetleg akkor sorry de kisfiad lesz?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág!

Igen,lemaradtál :lol: de azért még nem nagyon,hiszen én sem olyan rég tudom,de azt mondták,hogy kisfiú. :D Nagyon ügyes vagy,szép lett a Micky egér. :D Remélem Nimi is elégedett lesz ezzel a temérdek meglepivel.Olyan szuper.Majd muti képeket. :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Azta Eszter!!! Csúcsszuperek amiket vettél!!! Mintha újak lennének. Hihetetlen!!!
Aztán majd kérnék szépen egy pocifotót is!!!

Lányok, én tiszta idióta vagyok! Délután elsősorban azért léptem be, hogy írjak Kodáról, és aztán elfelejtettem. Koda, ne haragudj kérlek szépen!!!

Szóval, beszéltem Kodával, szegényke nagyon fáradt, nem igazán éri utol magát, ezért nem tud annyit jönni mostanában. Bencus sokat nyűgösködik, így eléggé megviselt szegényke.
De jönnek a talira!!!

Lányok, én úgy várom már a talit!!!

Jucikám, tényleg, írd meg kérlek a címed priviben!!! Remélem, jól mondtam Timinek, hogy Káposztásmegyeren laksz. Vagy Békásmegyeren? Én mindig összekeverem. :(

Na, a ruhák természetesen nem száradtak meg, muszáj voltam visszacitálni őket a kertből, mert beborult. Úgyhogy most a hálóban vannak, amíg le nem fekszünk. Hogy aztán éjszaka hol kötnek ki?! Még én magam sem tudom, mert úgy néz ki, addig nem fognak megszáradni.

További szép estét mindenkinek!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok,

vagyok én is... :roll:

Titi,
nekem csináltak ilyen vizsgálatot. Nem vészes, de tényleg nyitva kell legyen hozzá a méhszáj. Bevilágít a doki és még a kis buksiját is látja a babócának (én megkérdeztem). Amikor meg vizsgálnak, akkor megfogdossák a fejét... :shock: :lol:
Kiváncsi leszek, hogy hova kerültek végül a ruhák éjszakára... :D

Eszter,
tök ügyi vagy, hogy így vásároltál!!! Nagyon szép minden amit vettél!
Nekünk is rossz éjszakánk volt, de legfőképpen velem volt baj. Valami nagyon rosszat álmodtam és még sírtam is álmomban :cry:
Mi újság az orvosoknál???

Juci,
szerintem nekünk is mindegy, hogy melyik nap bulizunk!! :) ...ugye azért még addig látunk titeket??
Nagyon drága ez a lány, ahogy megy!! Istenem, hogy megy az idő...

Virág,
nagyon ügyi vagy!

Úúúúúúúúgy várom a talit!!! Olyan jó lesz megint egy kicsit dumálni!

Velünk annyi, hogy szerencsére (ahogy Eszter is irta) Karcsinak nem találtak semmit uh-on. Elképzelhető, hogy távozott tőle is epekő, de az is lehet, hogy csak simán a kacsa "kicsinálta" amit akkor délután evett magába...

Én most este hívtam a dokit. Jövöhét hétfőn műtenek 90%. (Livim is akkor kapja az oltását) Vasárnap kell befeküdnöm délután.
Nagyon félek. Ma voltam az altatósnál és ő azt mondta, hogy vénásan elaltatnak, és utána ledugnak egy csövet, azon keresztül fognak lélegeztetni a műtét alatt. :shock: :shock: :shock: Én nem gondoltam hogy ez ilyen altatás lesz! :(

Hiszitek, hogy nincs arra semmi megoldás, hogy az apa itthon maradjon betegállományba velem ellátni a gyereket??? Csak és kizárólag a kórházi napokra irhatja ki őt a gyerekorvos gyerekápolás céljából... Hazudozni kell a körzetinél ahhoz, hogy műtét után ne emelgessem a gyereket! Engem felháborított megmondom őszíntén!

Ne haragudjon, akinek nem irtam... Nem vagyok a helyzet magaslatán. :( Fáj a torkom is, ki kell kúrálnom magam minél hamarabb. Remélem a bébike nem kapja el tőlem!

Millió puszi mindenkinek és köszi, hogy hiányoltok!

Ági
csné
 
 


Jól elfáradtam ma, sajnos nem végeztem mindennel, a gyerekszoba kimaradt, mert Áron ott aludt és a felmosás is holnapra maradt.

Anubias
Nagyon szép dolgokat vettél teljesen újszerűek. Igazán ügyes voltál.
Egyébként mennyire mondták biztosra hogy kisfiú van a pocakodban?
Mondjuk nekem mind a kettőnél hamar kiderült hogy van valami a lábuk között és hát nem is tévedtek.

Virág
Írtó ügyes vagy simán elmehetnél cukrásznak is. Nimród biztosan nagyon fog neki örülni.
A particuccok pedig nem baj ha kétfélék legalább mindenki kiválaszthatja neki melyik figura tetszik. Hányan lesztek?

Titi
Hát jól megtréfált téged az idő ezzel ahol esik hol nem helyzettel. Remélem azért van olyan ruci ami megszáradt. Végül hová rejtetted el estére, hogy Dani ne vegye észre.
A lányok már mindent leírtak a vizsgálatokról így én már nem tudok mit hozzáfűzni.
Tényleg nagyon hamar eltelt ez az egy év még 2 nap és nagy egyéves a kicsi fiam is, olyan hihetelen.

Balimama
Ó úgy sajnállak, hogy még mindig ilyen sokat kell várnod arra az átjárhatósági vizsgálatra. Gondolom már te is minnél hamarabb túl szeretnél rajta lenni.

Koda
Jaj szegénykém pedig már olyan bíztató volt a helyzet egyedül alvás... Most a vírus miatt nyűgós vagy valami más miatt?
Remélem csak átmeneti ez a helyzet. Kitartást!

Na megyek lefekszem én is mert leragad a szemem. Nem is értem még nincs is igazán késő és mégis.
Mindenkinek jó éjszakát!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Ági!

De jó,hogy túlleszel a műtéten végre.Ne aggódj,minden rendben lesz.De hogy Karcsit nem írják simán ki,ez felháborító!Ha lesz elérhetőséged a dokihoz,vagy ahoz,akiről beszéltünk még előtte,tudod,ahová a barinőd jár,aki most lett terhes,légyszi írj.

Lányok örülök,hogy tetszenek a cuccok.A babakocsi új,csak a többi használt ám.Amúgy szerintem tuti fiú,már 2 doki is mondta és egyszerűen én is láttam.De ha mégis kislány lenne,az sem volna gond,szerintem ezek a színek lánynak is jók,majd rózsaszin sapkával a fején ül beléjük. :lol: Szerintem ez fordítva gáz,mert ugye nekünk fehér,meg kék,drapp...cuccaink vannak,amik azért lánynak is tökéletesek,de ugyanez nem volna elmondható,ha mindenből rózsaszín volna. :lol: De kit érdekel,csak már ott tartanék és egészséges volna. :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Titi! Jó strapásak a napjaid, azért próbálj pihizni is egy kicsit mielőtt megszületik a leányzó.
Nekem azt mondta a doki, hogy csak túlhordás esetén vizsgálják a magzatvizet, addig nem. A barátnőmnek csinálták anno, azt mondta nem kellemes, de ki lehet bírni.
Jól megszenvedtél ma a babaruhák szárításával, de ugye sikerült Dani előle eldugni végül?

Juci! Extra ügyes Eszter! Nagyon gyorsan teper, és ahogy a végén simán átmegy mászásba… Meg lehet zabálni.
Nekünk is mindegy, hogy melyik nap lesz a babazsúr.

Zsuzsa! Nagyon ügyik az óvónénik, hogy ilyen közös délutánt szerveztek, csak jobb, hogy az anyukák is ismerik egymást.
Jó sokat dolgozhattál ma, a szülinap meg mi történik, ha nem frissen felmosott lakásban lezs???

Mesi! Hogy van neked energiád még suliba is járni két pici mellett? Anno én is terveztem, hogy dolgozni fogok valamit, de jelen pillanatban egy bébi mellett is elképzelhetetlenneek tartom, olyan gyorsan elillannak a napok. Lehet majd pár hónap múlva.
A lakás nagyon szép, jó gyorsan ki tudtál pakolni. Tök jó, hogy a gyerekeknek külön – külön szobája van. Zsolti szobájában a falon lévő díszek mioből vannak?

Gyöngyi! Jól bele kell húznod jövő héten az ovi miatt, de úgyis hamar beleszoksz és ugye már kocsid is lesz.
Még nem vettem szakácskönyvet és tulajdonképpen rá is ér a cím, remélem pár hónapig lesz még tejcsim…

Eszter! Ha így haladsz, hamarosan már minden meglesz a babának.
Szerintem teljesen jó a babakocsi színe. De a hordozó az extra módon tetszik, mintha nem is lett volna használa máég.

Éva! A hsg előtt kell tenyésztés vagy más miatt? (Végre már nem kellett könyörögni, hogy magadról is írj egy mondatot).

Virág! Jól átvertétek szegény Nimródot, biztosan nagyon meg fog lepődni. Nagyon ügyin kidekoráltad a tortát.

Koda! Ugye Bence azért nem beteg, hogy nyűgösködik?
De jó, hogy jöttök a talira.

Ági! Karcsi akkor teljesen rendben van és tudja tartani a frontot míg kórházban leszel?
Évát kérdezd meg a kíírásról, ha jól emlékszem az ő férje volt otthon velük, amikor Éva nagyon beteg volt. De ha nem lehet azért az nagyon nagy gáz.

Nálunk rendben van minden, csak csütörtök reggel megyünk Kecskemétre és ott maradunk szept.30-ig. Igyekszem mindent kimosni, meg elpakolni, mert jövő héten a férjem egyedül lesz itthon.
Már írtam listát, hogy mit kell vinnem Babónak, de tutira valami extra fontos dolog itthon marad…
Már kezd egész jó lenni a pocak, már csak akkor fáj, ha kakilni akar, igaz ez is napi 3 X 1-1,5 óra, de az eddigiekhez képest már csúcsszuper.
A ti babáitok szeretnek utazni babakocsiban? Botond ha nem alszik, akkor ordít sajnos. Eddig mikor felébredt apa ki tudta venni és cipelni, de tegnap is egyedül vittem sétálni, persze kivettem, h megnyugodjon, de ahogy visszatettem mindig csak sírt. Az emberek meg hülyének néznek az utcán, hogy hagyom ordítani a babát a kocsiban.

Én ár annyira várom a talit… Nem is tudom egy délután hogy lesz elég, hogy kibeszélgessük magunkat.

Jó éjt mindenkinek!
verzsike
 
 


sziasztok!

hát eszter akkor én jol lemaradtam!vagy a többiek se tudták?amugy nagyon tetszenek a cuccok amiket vettél meg nem mondanám hogy nem ujak!

titi én is kiváncsi vagyok hova kerülnek a ruhák!tök furi hogy ennyire kell a férj/apuka elött titkolozni!lehet én nem birnám

bufo huha egy felmosás maradt ki?mi van akkor?semmi attol még lehet szülinapozni :wink: ne aggodj ezen

ági hál égnek karcsi legalább rendbe van!remélem azért a dokinál találtok valami kiskaput hogy otthon maradhasson

na mennem kell!nem jol kezdödik a szülinap!dormin tüz forro 39.5 a láza!nagyon aggodom!és persze itthon nem akar maradni holnap!adok be reggel neki gyogyszert remélem ugy kibirja a délelöttöt!most épp be van csavarva vizes törcsibe

puszi mindenkinek jóéjt

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Erzsike!

De jó,hogy mentek Kecsire,biztosan nagyon örülsz neki.Ami a babakocsiban ordítást illeti,ne is figyelj oda,ki mit gondol,mond,azért elég hülyék az emberek,mármint nem mind. :lol: Majd megszokjátok ezt is és menni fog. :wink: Az jó,hogy javul a pocakfájás. :wink:


Kicsi!

Értem,és megértem,ha még nem mered Esztert másra hagyni,nincs harag,de ha majd eljutsz arra a pontra,amikor már mered,akkor rám tényleg számíthatsz,meg meg is bízhatsz,szóval ezért ne hagyj ki neked kedves programot semmiképp.Ami a kajcsit illeti,hát még én is erősen a tanuló stádiumban vagyok,és egy pakk nyomtatott papírral megyek a tesco-ba,hogy magamnak is vegyek valamit. :lol: Miattam nem kell külön fáradnod.a,. én viszek magamnak pár falatot,b,ha megírod mit készítessz én megmondom ehetem e,vagy milyen verzióban,szóval mondjuk szendvicset is ehetek,csak nem kenyérrel,hanem pl pufirizzsel,és persze nem minden felvágottat,de sok félét.Jó,az tuti,hogy a sütiket nem,de itt van egy cuki,ahol tartanak speckó lisztmentes sütit,majd viszek 1 szeletet és veletek megeszem.Aztán pl megehetem a Chio light sós chipszet,meg a chio házi sült krumplit,meg ihatok mentes vizet,meg ehetek gyümit,meg tényleg rengeteg mindent,szóval megoldjuk,de amúgy meg nem enni megyek ám. :lol: Más.Én úgy emlékszem,de ez már nagyon halvány,hogy te tettél fel anno képet amin dudi műanyag kádja van és talán azt,vagy olyat láttam Áginál,csak akkor még nem mozgatott a téma.Jól érzékeltem,hogy olyan,amit a nagykád tetejére lehet tenni használat közben? Ha igen milyen márka,tipus,hol vettétek? Mert azon agyalok,hogy ha császáros leszek,ami úgy 99 %,akkor nem tudok azonnal hajolni,gugolni,viszont az álvány nekem nem olyan szimpi,mert szerintem hamar feleslegessé válisk a vízpaskilás miatt és így olyat szertnék.De még sehol nem láttam. :roll: Tudsz ebben segíteni,mert én is ilyenre vágynék,csak nem rózsaszínben. :lol: A babakocsit a Symbiosis Kft-nél vettem,sok olcsó kocsi van,már 20000-től,amik szerintem szépek,könnyűek,de ez a félárú utolsó darab azért mindent überelt.Ennyiért egy használt vackot se nagyon kapni manapság.Neked megjött az az esernyőkocsi?Milyen állapotú? Megérte.Ha majd ül a babaám olyat én is teszek a csomagtartóba mert az nagyon jól tud jönni bármikor. :wink:

Koda!

Én annyira boldog vagyok,hogy te is ott leszel a talin.Látod nagyon szerettelek volna meglátogatni és nem sikerült ,de most mégis találkozunk. :D

Lányok mégegyszer köszi az infókat a légzésfigyukkal kapcsolatban. :wink: Ami a dokiválasztást illeti sajnos még mindíg egy helyben toporgok.Félek is,hogy nem szívesen fogad senki.Egy beteg kismama túl a félidőn(mármint mire megyek),nem egy leányálom. :oops: De agyalok,ülepítem az infókat és lépek,mert kell!Amúgy lányok,nem akarom elkiabálni,de ma reggel a mérleg ugyanannyit mutataott végre,mint 20 héttel ezelőtt.Visszanyertem a kiinduló súlyomat és ennek annyira örülök,hogy az valami hihetetlen.

Éva!

Annyira örültem,hogy ilyen részletesen leírtad nekem mi mikor aktuális a terhesség alatt,aztán meg nem írtam hogy köszi,pedig nagyon hálás vagyok ám érte. :wink: Nagyon várom,hogy láthassalak a bulin.Vagy előbb esetleg? Hogy állsz mostanában?Összafuthatunk? :roll: :wink:

Lányok a hajamról nem merek feltenni képet,mert én magam nem szeretném látni magam így.Értitek?! :lol: DE legkésőbb a bulin meglátjátok.Sajnos nem túlzok,tényleg nem jó.Vagyis nem én vagyok,nem érzem jól magam vele.Lányok hízok. :D :D :D Amúgy akkora pöcs a védőnőm,persze én már megszokom,hogy majdnem csak hülye egészségügyisekkel hoz össze a sors,azaz annyit kell járnom,hogy találjak másmilyet is. :evil: Sajnos ez nem választható.Hát ha ő eljön hozzánk,mert majd kell neki én is úgy bánok majd vele,ahogy ő velem.Kb 10 percig voltam nála.Megkérdezte hogy vagyok,erre elmondtam neki dióhélyban,hogy betegen,mire ő, ő a terhességre kiváncsi,nem rám.Erre mondtam,hogy én vagyok terhes,de lényegtelen.mAJD BEÍRTA A KÖNYVBE AZ ÁLTALAM BEMONDOTT SÚLYT,HARAGUDOTT,HOGY A VÉRNYOMÁSOM NEM MÉREM ÉS NEM TUDOK SZÁMOT MONDANI,ÍGY MEG KELLETT MÉRNIE,és minden erejével megpróbált lebeszélni a vizeletem lakmuszpapíros viszgálatáról.De nem jött be mert én ragaszkodtam hozzá,ezért mérges volt,mert ez szerinte hülyeség .Majd mondta,hogy 2 pecsét kell még,ráérek majd nov végén jönni a pecsétért. :evil: Na csak merjen nekem bármit akár tanácsolni is,ha meglesz a babám.Hihetetlen.Ma délután megyek a házidokihoz,mert betegácsihoz kell, és a bosszú érlelődik bennem,pedig nem vagyok haragtartó,de ez sok.Anno ő nem adott beutalót gasztrora,hogy nincs bajom,majd elmúlik és többször meg is sértett.Most majd visszamegyek a leleteimmel és megkérdezem mit gondol róla,aztán én is elmondom mit gondolok.Már alig várom.Lelkiismeretlen szemét. :evil: Még jó,hogy nem adom fel egykönnyen .Jajj bocs a szófosásért.Megyek,mert szalad a lakás. :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Virág hogy van a nagyfiad még mindig lázas?
Mi lesz így a bulival megtartjátok?

Kicsijuci
Jól tetted, hogy nem csináltál tegnap este semmilyen házimunkát hamen nekünk írtál helyette. Már nagyon vártam a regényedet.
Amit még ennél is jobban várok az hogy a szülinapi buliban mindenkivel találkozzunk nálatok. Nem semmi vagy, hogy bevállalod ezt jó sokan leszünk. Tudod az jutott az eszembe , hogy most nem csinálhatjuk azt, hogy megint mindenki visz valamit, és akkor neked sem kell több napot a konyhában töltened és készülnöd?
Ja mi még csak ma fogunk ünnepelni. A torta már megjött gyorsan le is fotóztam még a dobozban.

Eszter
Hú de várom már mit fog mondani a dokid ha elmégy hozzá a leletekkel. Remélem nem leszel vele kíméletes.
A védőnődet nem kommentálom mert szinte mindegyikünk ilyet fogott ki, úgy látszik nem is nagyon van másmilyen.

Verzsike
Örülök, hogy egyre kevesebb a pocifájás.
A babakocsizás miatt meg sajnállak, de ne foglalkozz vele, hogy ki mit gondol. Van olyan gyerek aki nem szereti az elején aztán később megszokja. Szerintem azt utálják, hogy nem látnak semmit csak az eget és közben mozog alattuk az egész mindenség és ezt nem tudják mire vélni nem érzik magukat biztonságban.

Na megyek ebédelni aztán nekifogok a vacsi gyártásához.
Ja még azért megmutatom a tortát:
Kép

Puszi mindenkinek!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Juci!
Először is fantasztkus a video! Esztert meg lehet zabálni.
Köszi szépen, hogy vasárnapra tettétek a szülinapot, így tuti ott leszünk. Vihetem mindkét gyerkőcöt? Címet majd szeretnék kérni priviben és légszi kérdezd meg Dudit, hogy minek örülne a legjobban, ha mit vinnénk ajándékba: rucit, vagy játékot?

Többen kérdeztétek, hogy mit tanulok. Titinek már elújságoltam, hogy beiratkoztam egy minőségirányítási belső auditor tanfolyamra. Szerintem nem lesz nagyon nehéz, mert távoktatásra jelentkeztem, és csak 3 hetente szombaton kell menni 4 hónapig. Persze az első óra okt.13-án lesz... :?

És igen, sajna tényleg nem tudok ülni a fenekemen: egy vállalkozás terve is a fejemben mocorog, ezzel kapcsolatban is néha teljesen lelkes vagyok és szervezkedek, aztán meg lelombozódom. Mikor Titi itt volt, akkor éppen a lelkes fázisban voltam, most pedig az utóbbiban. Ennek szerintem leginkább Zoli az oka, mert estére olyan fáradt vagyok (fizikailag), hogy jól esne, ha valaki megmaszírozná a hátamat, vagy hogy este 10-kor már ne nekem kelljen Zsoltinak könyörögni, hogy aludjon, hanem én is szeretnék a saját dolgommal foglalkozni. De mivel ez nincs így, néha úg yérzem, hogy tényleg túl sokat vállalok és összeroppanok alatta. Pedig ha este 10-kor le tudnék ülni a fenekemre, akkor simán mehetne minden.
Zsoltit pszichológushoz is kell vinnem, sajnos a féltékenység ennyire eldurvult nála. :cry:
Zolival pedig semmi változás, minden olyan most már, mint régen volt. Sajnos én ebbe már belefáradtam, csak hogyan mondjam most ki a végső szót, amikor éppen most költöztünk. Naponta kb 3 órát talalkozunk, azt is ő a számítógép előtt tölti, szóval már a minimális kommunikáció sincsen meg. És még nekem panaszkodik, hogy fogy, mert nem eszik. Persze, mert ha nem csinálom meg a reggelijét is, akkor ő lusta megkenni a kenyeret. Én meg nem akarok hajnalban emiatt felkelni amikor még aludhatnék, hiszen nekem Ágikához is fel kell kelnem, mert ő nem tudja megetetni saját magát.

Na, jót panaszkodtam!

Bufo!
BOLDOG SZÜLINAPOT ÁRONKÁNAK! Nagyon szép a tortája!

Virág!
Ez rád és Nimikére is vonatkozik! Olyan irígy vagyok a kézügyességed miatt! Én csak Ágika szobájában a méhecskék készítését mertem bevállalni, bár nekem azok tetszenek, szerintem jól sikerültek.

Ja igen: Zsolti szobájában a díszek hungarocellből vannak.

Erzsike!
Látod, ezért fáj egy picit a szívem, hogy elköltöztünk. Most sétálhatnánk együtt. A sírás miatt ne aggódj! Nekem Ágika rettenetesen sírós baba, az ébrenlétének kb 80-90%-át sírással tölti. Gondolhatod, én állandóan üvöltő babakocsit tolok, de hát valahogy nekem is be kell vásárolnom...

Titi!
Köszi a bókokat a gyerekek nevében. A szőlő miatt pedig ne bánkódj :wink:

Hova tetted a rucikat végül? Dani nem vette észre őket?

Eszter!
Nagyon jó cuccokat vettél. Az fontos, hogy a babakocsi jó könnyű legyen. Én jól megszívtam az első babakocsinkkal, mert nem bírtam megemelni. Egyébként nekünk is van légzésfigyelőnk, ami egyben babaőr is: Angelcare. Nekem nagyon bevált, nem riasztott egyszer sem tévesen (meg élesben sem szerencsére).

Bocsi azoktól, akiket kihagytam...
:oops:

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Na összepakoltam a lekást és úgy kifáradtam,hogy már semmi takarításra nincs erőm.Elfelejtettem,hogy nem tudok ma menni a dokihoz,csak holnap délelőtt,mert ma este fákjás felvonulásra megyünk Bálintkámmal a sulija rendezi minden évben Kossuth napra,mert ő a névadója a sulinak.

Kicsi!

De jó,hogy feltetted a kádról ezt a linket,és hogy van kék,ez valami szuper. :D Akkor jól emlékeztem.Megvan a kádunk,épp ilyen kell nekem és az ára is kedvező.Dehogy sértettél meg,sőt,ebben a kérdésben teljesen egyetértünk,csak ezek szerint hülyén fogalmaztam,de minden szavad igaz és ha másként is gondolnám akkor is fontos a véleményetek,mert nem azért írok le ezt azt,hogy ti meg bólogassatok mindenre,hanem sokszor rájövök magam is,hogy nem én gondolok jól valamit.Na de ez esetben épp arról van szó,hogy pont így tervezem,szépen bemegyek,megmutatom a lelteket ő majd sajnálkozik és lapít,mert egy rém sunyi ember,aki sajnos úgy kezeli a beteget ,mintha a beosztottja volna és felülbírálja amit mondassz és gyakran sérteget.Én meg azt gondolom,hogy egyszerűbb volna talán dokit váltani,de én alapból ritkán megyek házidokihoz és ha ő egyszer megkapja a fizut az én kartonom után is,akkor ha tetszik neki,ha nem lásson el lekiismeretesen.Tehát én is úgy tervezem,hogy teljes nyugalommal és béketűréssel felhívom a figyelmét rá,hogy esetleg ebből tanulva más betegekkel lehetne kisssé figyelmesebb,főként ha várandósak és főként ha már vetélés is szerepel a kórlapon,ne tagadjá meg mástól a beutalót,ha az szakorvoshoz fordulna.És ő marad a dokim,mert azt akarom,hogy még sokáig érezze,ha meglát,hogy az ő munkája felelőséggel jár és nem alapulhat a személyes szimpátián a beteg megítélése.Így hát rosszul fogalmaztam,nem is bosszuállás ez,mert nem feljelenteni,vagy meghurcoltatni akarom őt,csak elétartani egy tükröt.Ami meg az egészségügyi dolgozókat illeti,hát valóban nem helytálló az általánosítás,mivel Pl Kistarcsán a vetélés után királyi bánásmódot kaptam,amiről csak jót mondhatok,csakúgy mint a Honvédban a gasztron, ahol tükröztek,csak az fáj,hogy már ritkább a normális ellátás,mint a kritikán aluli. :? És pont ezért még az olyan jó szakemberek,mint Éva is kétszeresen megküzdenek a pozitív megítélésért,mert hátránnyal indulnak,hiszen az embereknek rossz a szájízük,ha egsézségügyről van szó.És ez nagyon szomorú. :cry: Egyébként ha más kérdésekben eltér a véleményünk,én mindíg őszintén örülök,ha valaki azt megírja,mert nekem fontos a ti véleményetek mindenben és nagyon tudom ám tisztelni is,ha valaki valamiben állástfoglal,hát még ha segítő szándék vezérli.Szóval én is imádlak és pont azért amilyen te vagy,ahogy te látod a világot és élsz benne. :D :wink: Ezzel a hízás dologgal eléggé megnyugtattál.Mondjuk nem híztál sokat a terhesség alatt.Talán te is azért,mert a hasmenésed végisg fennált.De Erzsike is azt mondta,hogy a 20. héttől hízott.A végén még minden rendben lesz velem? :lol:

Bufo!

Nyami,nagyon szép ez a micimacis torta,ha belegondolok,hogy soha többet nem ehetek ilyet?! :? :wink: A csillagszórót mi is imádjuk a torta tetején. :wink: És azt még nekem is szabad.Te figyu,mi a terved a zuraddal? Hol járnak a gondolataid? Nagyon próbára tesz vele kapcsolatban az élet.Az tény,hogy nem érdemel meg,de ha már így van és vele maradsz tervezel valamilyen változtatást,megegyezést vele,vagy csak kivárod amíg az idő begyógyít elrendez amit lehet? Azért az jó,hogy a szülei is melletted állnak és nem a kicsi fiukat védik,mert sajna az se meglepő,néhánby szülő annyira elvakult tud lenni.A te szüleiddel megbeszélted a gondod? Ők mit szóllnak? Te lehet,hogy butaság,de nem lehet,hogy a cumi azért került elő,mert esetleg érzi ,hogy valami nem stabil,törékeny a családban és kell a kapaszkodó a biztonság? Persze nem tudom,csak jár az agyam.Azóta is cumizik? Egyébként épp tegnap beszélgettem anyuékkal erről,hogy mikor Bálint kicsi volt mindíg az volt a téma,mikor áll,ül,forog,jár,teszi le a cumit,lesz szobatiszta... Most a második gyereknél már egyáltalán nem fogom ezeket erőltetni,hiszen ha megnézem az osztálytársait mind jár,beszél és nem is cumiznak. :lol: Annak idején meg akkora feneket kerítettek ezeknek a dolgoknak a bölcsibe,aztán oviba,pedig szerintem valóban mindenki akkor és úgy csinál mindent,ahogy ő fejlődik és nem lehet,szabad általánosítani.Ezt miost nem Áronra írtam,hanem csak a cumi kapcsán eszembe jutott és elméláztam rajta,mennyit hisztizem anno a bilivel,hogy miért nem megy,másnak meg már igen,na most nem fogok az tuti.Azért ezek miatt a dolgok maitt jó a rutin.

Jajj megyek,mert úgy telik az idő.

Puszi

Eszter

Hogy én ma mennyit csacsogok össze? :lol:

Kép

Kép
anubias
 
 


Szép jó napot mindenkinek!
Drágáim, hogy ne csigázzak senkit: nem vagyok terhes.A jövő továbbra is a próbálkozásé :D

Most még van egy kis dolgom, aztán jövök.

Esetleg tudtok segíteni: olyan tortát szeretnék sütni, amit Bazsó is ehet.Van valakinek receptje gyerek tortához?

Majd jövök.

rimar
rimar
 
 


Jucikám!

Hogy ez nem nekem jut eszembe,hát én is viszek majd valamit a bulira és akkor már olyat készítek,amit nekem is szabad ennem.Ezzel megoldódik ez a kérdés,és neked sem kell külön emiatt melóznod. :D Ja a szülinapom nov 17., a névnapom meg máj.24.,de ezt szerintem te is nagyon megjegyezted! :D

Mesi!

Ahogy leírtad így már valóban nem olyan vészes a suli,főként ha kedved van hozzá.Ami a tervezgetést illeti,nagyon jól teszed,hiszen azok viszik előrébb az embert. :D Remélem sikerül kivitelezni is az ötletedet,bár nem tudom mi lehet.Majd mesélsz róla? Ami a férjed illeti ne zavarjon,hogy most költöztetek.Te adtál neki még egy sanszot és tűrsz is igen régen,hát neked is egy életed van és ne is kelj fel reggel szendvicset csinálni.Tudod lehet,hogy ha egyedül maradsz sem fogja seni masszírozni este a hátad,de a társas magány jobban fáj,mint az új élet még magányos első szakasza.Tapasztalatból tudom.Nekem bejött, és boldogabb vagyok,mint valaha.Az én első férjem hajnalba is felkeltett,hogy tegyem neki a mikróba a megfőzött ételt,mert ő akkor ért haza ( nem munkából) és nem érdekelte,hogy 3 óránként kelek szoptatni,de így is van kaja ami várja,csak nem állok ébren éjjel.Nos a mostani férjem ha fáradtan hazaér hálás a vacsiért,de ha úgy alakul nekem is megfőz és tegnap este még elszaladt a film reklámja alatt gluténmentes csokiért,hogy meglepjen.Azt hiszem nem kérdés,hogy megérte e nem beletörődnöm a kihasználtságba és a közönybe,amibe először belenyúltam. :roll: Legyen neked is olyan szerencséd,mint nekem,igaz így csak 27 évesen találtam meg az igazit,de ettől még most nagyon boldog vagyok. :wink:

puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Csak néhány mondat, mert nem bírom ki estig.

Virág!
NAGYON BOLDOG 6. SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK NIMRÓDNAK!!!
Hogy van? Sikerült a buli az oviban, vagy végül nem mentetek?

Kicsi!
Én is pártolom, hogy mindenki vigyen valamit. Ne foglalkoz a főzéssel. Hozzám is úgy jöttek a csajok, hogy mindenki hozott valami finomat. Majd megbeszéljük megint, hogy ki mit csinál.
Én szívesen bevállalok bármit. A cégtől tudok venni baromfis termékeket, de sütni is tudok, igaz azt nem olyan szuperül mint Virág!

Koda!
Igaz már ketten is felajánlották, de én is akartam. Nálunk is aludhatok a fiukkal. Az emelet szabad, még fürdőszoba is van hozzá. Találkozhatunk akár a bulin, és utánna jöttök velem Hernádra, de jöhetek előtte nap is és akkor együtt megyünk a buliba. Ahogy nektek jó. Tudod most is voltak vendégeink, és jól elvoltunk. Olyan jó, hogy ti is jöttök, mert már nagyon szeretnék veletek találkozni.

Titi!
Bocsi, bocsi, de mindig elfelejtettem. A Sára 80-as ruhákat hord, igaz még van 74-is, inkább már a 80-as felé megyünk.
Az abalakot azért kérdeztem, mert akkor lehethogy nektek is kell szereznetek párásítót, majd ha megszületik a babó. Nálunk egész télen be volt kapcsolva a nappaliba, és sokszor még a hálóbai is be kellett tenni, mert a Sára nem kapott rendesen levegőtt, túl száraz volt neki.

Bufo!
Jó bulizást nektek, és Áront jól puszild meg helyettem. Kicst előbb (de majd holnap is írom) :BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!

Erzsike!
Tlaálkozhatunk szombaton, mert úgyis megyek Kecsóra, és a Cifrapalota mellett van a suli. Ott van a park is. Általában fél12-re végzek. Olyan jó lenne. Mit szólsz hozzá? Vagy akkor pont szoptatási idő van? Messze laknak onnan a szüleid?

Na majd este jövök, de muszáj egy kicsit tanulgatnom is. A vasalni való már nálam is nagy halom. Le se fényképezem. Apropó képek, majd este küldök valakinek.
Puszi addig is:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


sziasztok!

szörnyü éjszakánk volt de csoda történt és mostmár nincs semmi baja!igaz reggel még volt höemelkedése!szerintem azért gyogyult meg ilyen gyorsan hogy ma mindenképp tudjon oviba menni:)
elöbb jöttünk haza mekiböl elvittem kajálni:)kértem neki koronát kapott ajándékot is!a kislány aki mellette játszott észre vette a koronát erre kérdezi anyukáját ma van kisfiu szülinapja?nimike meg engem hogy honnan tudja a kislány!én meg mondtam neki hogy ezt mindenki tudja:)olyan boldog!tök örült a belépöknek is még az édességeknek is!minden kis aproságnak!

ja ma kaptam két csokor rozsát!tök jo volt!hozta a barátnöm férje és mindig hoz kettöt egyet nekem egyet barátnömnek!nyujtja felém én meg választok egyet!erre ma mondja most nem kell választani mindkettö a tiéd amiért megszülted nimit!meg kaptam egy üveg bort (de mivel anti vagyok a férjem issza meg)

ugyhogy eddig ilyen volt a napunk!majd még visszaolvasok de most megyünk egy kicsit játszani,festeni,rajzolni meg ilyesmik!puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Rimár!
most olvasom soraid. Akkor megjött, de sajnálom. Majd a következő hónap, ne izgulj.

Juci!
A mensit én se várom, csak izgat egy kicsi,hogy mikro akar megjönni. A REzinél ilyenkor már megvolt. Mindig úgy induljak el valahová, hogy nem tudom, mikor jön meg. Tervezem, hogy elmegyek miatta a dokihoz, mert biztos emlékszel, hogy nálam is volt anno 50 napos ciklus. A végén még teljesen elmarad.

Eszter!
Mjd mesélj, hogy mi volt a dokinál. Azért feltehetnél képet a hajadról. Biztos jó, csak még nem szoktad meg. Majd a találkozón ájuljunk el, mi?

Titi!
Merre vagy? Babaruhákat vasalsz?

Húúú... megyek, mert mindjárt kellnek a lányok, és még semmit se tanultam

Kép

Kép
oné
 
 


bocsi a hibákért, de egy rohanásban vagyok

Kép

Kép
oné
 
 


Rimar!
Sajnálom, hogy megjött. Na, majd a jövő hónapban! Nagyon sietnetek kell a tesó-projekttel?

Juci!
Én akkor ezennel bevállalom a [color=red]majonézes tésztasalimat[/color], amit a múltkor nem tudtam elvinni. Meg ha gondoljátok, csinálok szójafasírtot is!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Eszter!
Köszi, amit írtál, egy kicsit lelket öntött belém. A vállalkozási ötletemről meg majd személyesen. Titinek már elmeséltem.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok lányok!

Csak gyors bejelentkezés...

Most fő az ebédem, kicsit elcsúsztam, megint későn keltem, aztán benéztem a munkahelyemre, végigdumcsiztam mindenkivel, kivéve a főnökasszonyomat, mert épp nem ért rá. :(

Most gyors ebéd, aztán zuhi, és megyek a dokihoz.

Utána ígérem, mindenképp jövök.

Azért egy gyors megjegyzés... az éjszaka ám nekem is eszembe, hogy mindenképp csináljuk azt, amit Gyöngyiéknél, hogy mindenki hozzon valami harapnivalót Juciékhoz. Szóval, szerintem egyöntetű Jucikám a döntés, mi örülünk, hogy mehetünk, úgyhogy punk-tum!

Ha megfelel, akkor én a krumplisalim vinném megint. De majd meglátjuk, ki mit csinál, és mást is szívesen bevállalok.

Jucikám, akkor kérlek, Te gyűjtsd össze, ki mit hoz, és néha napján tedd fel, had lássuk, mi hiányzik még.

Na futok, meg roppant éhes vagyok, és izgatott, mi lesz ma a flowmetrián!

KépKép
titi_27
 
 


Lányok!

Mutatok egy pocakfotót! :D Kép

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Virág! BOLDOG SZÜLINAPOT NIMRÓDNAK! De jó, hogy meggyógyult. Gondolom rettentő csalódott lett volna, ha nem mehet oviba a szülinapjakor.

Juci! Tulajdonképpen már minden ok kettesben is, ha tudtam eleget aludni és nem vagyok nyűgös. Különben néha együtt sírunk Babóval, főleg ha úgy sír hogy nem tudom miért…
A babakocsi nem vészesen nehéz, tudom már cipelni egyedül is.
Anyósomékat azóta se láttam mióta a férjem mondta neki, hogy csináljon nekünk kajcsit. De nem is hiányzik. De vasárnap mindenképp találkozunk, jönnek a keresztelőre. Képeket majd akkor teszek fel, mert most még mindig csak alvósak vannak… A bátyám meg a barátnője mindketten fotóznak „hivatásosan” , remélem nekik majd sikerül elkapni egy egy éber pillanatot.
Remélem lesz ma időd magatokról is írni.
Nem tudom, tejcsin kívül mit nem ehetnek még a gyerekek, de ha gondolod én szívesen csinálok a gyerekeknek egy gesztenyetortát, abban nincs tej (növényi tejszínnel szoktam csinálni). Vagy még a liszt meg a tojás se mehet a piskótából?

Eszter! Ez aztán a pocak! Nagyon szép.
Nekünk is olyan kádunk van, amit a nagykádra lehet tenni. A Visegrádi utcában vettük a mária bababoltban 2700 Ft-ért.
De jó, hogy sikerült végre híznod egy kicsit. Ahogy olvastam azért ehetsz hízlaló dolgokat is (chips), csak sajna ezek nem feltétlen jók a babának.
A védőnő ismerős… Nekem mindig azt a vérnyomást másolta be, amit a könyvembe előzőleg a nődoki asszisztense mért… Vizeletvizsgálatról meg szó se volt, és én nem is tudtam h azt kellene a védőnőnek csinálni, ezért nem is kértem számon. De ezen ne idegesítsd magad, egy kisfiút már ügyesen nevelgetsz, mit tudna neked okosat mondani?????

Zsuzsa! Jó bulizást nektek! Mi lesz az ünnepi vacsi? Ugye teszel majd fel képeket?

Mesi! Elég gáz a helyzet a férjeddel… Nem is érdemli meg, hogy csinálj neki reggelit, egyáltalán hogyhogy elvárja két gyerek mellett????
Milyen vállalkozáson töröd az agyad, nagyon kíváncsi vagyok.

Rimar! Sajnálom, hogy nincs baba, de ami késik nem múlik…

Gyöngyi!Nagyon jó lenne találkozni, de sajnos nem megy szombaton. Még nagyon el se mernék indulni babóval, mert szombat reggel tudom megmondani, hogy mikor lesz éhes legközelebb… De az igazi ok, hogy sütni-főzni kell, ugye vasárnap lesz a keresztelő és mindennel el kell készülni. Nem tudom jövő szombaton otthon leszünk-e még, de ha igen, akkor találkozhatunk. De azt meg úgyis megbeszéljük a jövő héten.

Titi! Várunk este az új hírekkel.

Én most próbálom összepakolni a cuccokat, de annyira nem megy… Valahogy jobban esik titeket olvasgatni. Pedig muszáj lesz megcsinálni, megígértem a páromnak, h mire hazajön kész lesz a kupac, neki elég lesz kihordani a kocsiba. Szerintem attól is ki fog akadni… A babakocsit nem is visszük, van egy régi anyukáméknál, de szerintem így is kicsi lesz a csomagtartó (pedig csak egy pici babával megyünk többen, mégis 10x annyi cucc :lol: ).

Puszi
verzsike
 
 


sziasztok!gondoltam leirom a mi bulink menüjét hátha kicsi tudsz választgatni meg a többiek is!ugy bevállalnám a tortát már gondolkoztam megleplek titeket és hazaugrok de sajnos nem megy:(

na szoval a menü

fasirt kanapé (kis fasirtgolyok,uborkakarika,sajtkocka,piros paprika összetüzve fogpiszkával)
falatkák (mini szendvicsek)
kicsi leveles tészták: pizzás csiga (pizzakrém,sonka,sajt) baconos-sajtos táska fetás táska
krumplisali
kukoricás virslisaláta
muffin
szeletelhetö három szinü puding
tiramisu
torta


köszöni nimrod mindenkinek a köszöntést

este irok mindenkinek egyenként!
puszi addig is

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


ja még valami mielött elfelejtem: torta az nlc-n van egy csomo olyan topic hogy egyéveseknek tortát ott találhattok jo reciket!de én nem értek ezekhez mert nekünk egyévesen gesztenye krémes tortánk volt hisz egy éves kortol már joformán ehet mindent nem?na de ott érdemes körül nézni!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Tényleg csak 1 mondatra van energiám és időm is......
bence sokat nyűgösködik, sokat van ölben. leszakad a kezem, hátam, fáj a lában. 1/2 4-től Marci is itthon van mindig, úgyhogy :D
Bence kicsit taknyos, de nem vészes. Éjszaka alszik szépen. A vírusból ismegyünk kifelé, szerencsére.

Mi is megyünk a talira,igen :) Olyan nagyon örülök, hogy szinte mindenkivel találkozhatok! Nagyon várom, hogy megismerjelek személyesen is benneteket:) Egyedül csak Titivel és Ágival találkoztam eddig.

Kicsi:)
Jaj de aranyosan vagytok, hogy felajánlottátok a szállást mindketten!. Eleinte tiltakoztam, de tegnap végigzongoráztuk a szálláslehetőségeket, de nagyon horror volt az ár 1 éjszakáért. Ráadásul kicsit sem bababarát szállások voltak. Így ha komolyan gondoljátok, én elfogadom az ajánlatot. Megígérem a lehető legkevesebbet fogunk zavarni. Márha ez megy 2 gyerekkel.... :roll:
Mindent viszünk magunkkal, törölközőtől kezdve fogkrémig mindent! :) majd beszélünkmég úgy is.
És akkor én is viszek valamit a talira. Esetleg innavalókat bevállalhatok? Csak mert Miskolcról nem merek kaját vinni. Mármint azért nem, hogy hogy fogkinézni......

Gyöngyi:)
Tündér vagy te is, köszönöm! Ha Kicsiéknek nem jó mégse, vagy közbe jön valami, akkor élnék a Ti felajánlásotokkal :oops: De meg is beszélhetitek, hogy kinél zavarunk kevésbé vagy férünk jobban:) Hálás vagyok egyáltalán a felajánlásért is!

Eszter:)
Gyönyörűséges a pocakod!
20 hetesen én is pontisan 1 kilóval voltam több, mint az elején:) Aztán lett akkora sejhajom :lol:

Virág, Zsuzsa:)
Most csak így egyben kívánok a fiúknak sok boldogságot, de örülök, hogy ennyir is tudok írni....Viszont annál nagyobb szeretettl teszem!

Robogok is tovább, Bence sír, marci szétkapja a lakást.....Gabi meg fürdővizet készít a picinek. Azért pár képet felrakok, amit kb. 2 hete készülök!

A Többiket is puszilom, szeretem, ne haragudjatok, de szétesek :(


Tornamutatványok :lol:

Kép

Itt alszik!!!!!!!!!
Kép

Kép

Kép

Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: