Új privát üzeneted érkezett!

Na megyek dolgozni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Akkor most nyugodj meg! A tesztoszteron rontja a spermaképet! Páromnak is írtak fel műtét után, de nem szedte be! Remélem ez nem gond! Bizotos vagyok benne, hogy ezért lett rosszabb az eredménye! De ezt a doki miért nem veszi figyelembe? Egyébként mennyi volt és mennyi lett az eredmény?
Vendég
 


Eddig 3-szor voltunk. Az első a műtét előtt, a második 2,5 hónpja, a 3. meg tegnap volt.

Mennyiség: Mennyiség 1 ml-ben: Mozgó: Gyorsan Mozgó: Lassan mozgó: Normál alak:

1. 7 ml 20M/ml 50% 10% 20% 50%
2. 5 ml 20M/ml 50% 30% 20% 50%
3. 5 ml 20M/ml 40% 10% 20% 50%

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Ezt nem értem Bumi! Szerintem ez nagyon jó eredmény! Egy picit rosszabb az utolsó a többinél! Tényleg menjetek másik dokihoz! Én olyan boldog lennék, ha csak egyszer is lenne olyan eredménye apának, mint a párod legrosszabb eredménye!

Most gondold el, hogy nálunk 2 millió és nincs benne mozgó! És mégis összejött! Simán elég a tietek a spontánra, de az inszemre biztos! probálkozzatok szerintem még egy darabig! De téged is nézzenek meg! A szám a neved mögött a születési éved?
Vendég
 


Igen, most vagyok 28 éves, a párom is ennyi.
Megbeszéltük, hogy mindeképp próbálkozunk spontán még egy ideig.
Szerintem jövő hónapban elmegyek rákszűrésre, és megbeszélem a dokimmal, hogy mi legyen. de az az igazság, hogy a laparral várnék még egy fél évet, hátha addig összejön a baba. Ha meg nem, úgyis elmegyünk a Kaáliba, mert sajna itt csak az van. És ott kivizsgáltatjuk magunkat.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Csak is támogatni tudlak! Ez a legjobb amit tehettek, hogy még vártok egy picit! Egyáltalán nem vagytok még "öregek"! Én 35 éves koromig adtam magunknak időt! Utána már nem fogok a témán lovagolni, teljesen a véletlenre bízom!
Vendég
 


a vérvételen kiderült, hogy egy kicsit alacsonyabb a párom tesztoszteronja. 8,72. Asszem 9, valamitől jó.
Írt fel a doki Andriolt. Szerintetek váltsuk ki?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


megnéztem 9,9-28 a referencia tartomány.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Én is ettől félek, hogy alacsonyabb lesz a hormonszintje, amiért nem vette be a gyogyit! Szerintem kérjétek ki másik doki véleményét is, hogy mennyire fontos szedni a gyógyszert ilyen hormon eredménnyel! Mert ha szedi az andriolt, nem fog javulni a spermakép!
Vendég
 


Hát nem tudom, a férjem a múltkor beszedte.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tapi? Kokor?
Hogy vagytok?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


hali csajok!
engem újabban betemet a munka és közben a tesómék költözése is napirenden van. szóval én most kevesebbet vagyok, de olvaslak titeket :wink:
sajna a férfi hormonos kérdéshez nem tok hozzászólni :(
tapedli
 
 


Tapikám!

Neked mikor jött meg? Nem arról volt szó, hogy nyaralás alatt bebabásodsz? :lol: A fene essen bele...........
Vendég
 


Gröni,
hát én is meglepődtem, elhiheted :lol: :lol: Tittára bíztam a sikerben és erre szinte napra pontosan, beállított Piroska :? De nem baj, majd ebben a hónapban lekoptatom a kis hamist :wink:
tapedli
 
 


Tapi!

Ilyenkor azért már nyugodtabb az ember! Márcsak 4 nap és mindent bele! :wink:
Vendég
 


Tapi!

Hát illik ilyet csinálni? Nem bebabásodni nyaralás alatt? :lol: :lol:

Na a férjem elkezdte szedni a tesztoszteront. Ezt még beszedi, de megbeszéltük, hogy utána semmit. Visszaszámoltam 72 napot, és akkor már szedte a gyógyszereket a drágám. Azon sem csodálkoznék, hogy azok miatt lett rosszabb az eredménye.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Lányok!

Nagyon eltüntetek! Senkinél semmi?

Bumi!

Szerintem ha beszedte az utolsó szemet, rá 3 hónapra kéne kérni megint egy vizsgálatot! Az már nagy valószínűséggel valósabb képet fog adni! Az viszont biztos, hogy ennél már csak jobb lehet az eredménye! Van, hogy évekkel a műtét után látható javulás! Én most totál leizélem, hogy milyen lesz az eredmény! Valahogy nem tud izgatni! 1 mozgóval is sikerült a baba, annyi meg biztos lesz! Ha nem most, akkor majd februárban! Totál nyugodt és türelmes vagyok!
Vendég
 


Így kell ezt kezelni, Gröni! :D NO PARA! Mindenkinek sikerülni fog és kész :D

...én most sajnos nagyon elfoglalt vagyok, szóval bocsi! Mostanság csak ritkán tudok jönni.

Breni még mindig nyaral? :shock:
tapedli
 
 


Reni mintha azt írta volna, hogy ma jön!


Remélem pozitív hírekkel jön! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk a melóban még mindig nagy a hajtás, ezért nem tudok jönni. :(

Egyébként mi is túl vagyunk a dolgon, és sz@runk bele. :D
Igen is spontán fogunk próbálkozni, és egy ideig nem megyünk dokihoz sem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Lassan ez a topic is leszarom hónapos lesz! :lol: ......és ez nagyon tetszik! :lol:
Vendég
 


Az a jó, legalább nem stresszelünk!
Mindenki a ciklus elején, szóval egyéb izgalom sincs.
Ez lesz a nyerő hónap! :D

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Szeretnék bumi ajánlatára csatlakozni hozzátok, mivel nálunk is "apagondok" léptek fel.
Magunkról röviden: 2005. októbere óta próbálkozunk sikertelenül a gyermekáldással. Most voltunk az eslö vizsgán. Alig van néhány kiskatonánk és abból is nagyon kevés mozgó. Az orvosom ICSI-t ajánlott azonnal, neki még el kell mennie bacivizsgára és azzal a két eredménnyel kell urológusnál jelentkeznie.
Néhány napja kezdtem el olvasgatni ezt a fórumot. Még az elején tartok mert át szeretném olvasni az egészet. Addig is gondoltam csatlakozok ha lehet, mert eléggé csalódottak vagyunk, nem gondoltuk hogy mi is ide kerülünk. Már kibögtem magam és jobban vagyok, az energiám a további lépésekre csak nöl. NEM ADJUK FEL SOHA!!!!
A többiek ajánlatára kerestem Maca Vibe-t, de nem találtam. Egy hasonlót "Maca Natural"-t vásároltam ma, gondolva addig is megteszi mig nem találunk. Hallott-e valaki erröl a készitményröl?
Német gyártmányú ( sunlife ), egy kapszula 400mg Maca Pulver-t tartalmaz. Vagyis 72,21 g/100g.) Azzal akadt még gondom, hogy német nyelven a dobozon azt irja napi 2x2 az ajánlott adag, a doboz fedelére ragasztott matricán pedig napi 1 kapszula.
Látom ti is már sokmindent kipróbáltatok, remélem tudtok nekem tanácsot adni.
És még egy kérdés: Pontosan mi az ICSI? Napok óta böngészek a neten és minél többet olvasok róla, annál inkább keverem az IVF-el és a többi módszerrel.
Elöre is köszönöm a segitségteket és mindenkinek gyors babásodást kivánok.
tea77
 
 


Üdv itt Tea!

Az ICSI az amikor a legszebb spermiumot a petesejtbe helyezik! Nálunk is nagyon kevés 1-2 millió a spermiumszám és csak 1 mozgót láttak! (apa kettőt :lol: ) Következő hónapban babás lettem! Tehát az első lépés, hogy tudatosítjátok magatokban, hogy spontán is sikerülhet! Nekem 4 terhesség van a hátam mögött ezzel az eredménnyel! Párom kizárolag E-vitamint szedett! Ez valamit csinál a sejtekkel! :lol: Nekünk bejött! A másik amit megtettünk a babáért, hogy gyertyáztam! De csak az utolsó babánál, tehát nem biztos, hogy ennek köszönhető! Viszont a többi babára éveket vártam, az utolsó pedig félév alatt sikerült, ráadásul az első peteéréses hónapban! Persze ha már elkezdtétek a lombikot abba ne hagyjátok, ne várjatok a csodára! Mert minden egyes baba egy csoda, csak nekünk kicsit nehezebb, de sikerülni fog! :lol:

Egyébként az oviklub honlapján szépen megmutatják képekkel az eljárásokat, hogy mi a különbség IVF, ICSI meg egyebek között!
Vendég
 


Szia grönland. :D
Köszönöm a tanácsokat. Akkor szinte ugyanabban a csónakban evezünk :( . Négy terhesség???? Az akkor prima ilyen esetben. Tegnap vigasztaltam a párom hogy mások is lettek ennyi futóval babásak és ime itt vagy már te is. Ez csak még eggyel több. Persze a spontán nem marad ki. Mérem a höm, iszom a cickafark-teát és a palástfüvet, meg apával lehet idöziteni is az együttléteket, aminek nagyon örülök. Sajnos én már vagy egy éve gyertyázok eredménytelenül :( . Ezért is fordultunk orvoshoz. Nem tudjuk még hogy lombik lesz e belöle ( remélem nem jutunk el odáig, de ha kell állok elébe akár holnap! ) Mindenesetre ha elinditjuk a páromnál a kivizsgálásokat nem veszitünk vele. Söt lehet hogy én is kiharcolok magamnak egy hormonvizsit hogy ne húzzúk az idöt feleslegesen, ha netalán lenne min javitani. Fogyunk az idövel....De adtál bizalmat a spontánra is.
Megnézem az oviklubbot. A Macáról nem tudsz valamit?
tea77
 
 


Tea!

Már megérte benézni ide! :lol: Mi nem probáltuk a Macát, de jót hallottam róla! Ha esetleg visszaolvasol sokan írtak róla tapasztalatot! A hormonvizsgálat jó ötlet, de azért a hődből is sokat lelehet szűrni! Az jó ha a vizsgálatok párhuzamosan folynak! Mióta probálkoztok? Gondolom a szám a neved mellett a születési éved!
Vendég
 


Grönland!
Igen, a szám a nevem mellett a születési évem. Nem kevés, de azt hiszem még van esélyünk.
Az oviklubból jövök és mostmár értem mi az ICSI ( köszönöm az útbaigazitásr) - az egyik legújabb tudomány... idöközben megtaláltam a Maca Naturált is. Nem tudom mi a különbség a kettö között, de a hatás amiket itt is emlegettek ugyanaz. Egy próbát megér. Most vacsizunk, aztán apa ledobja az elsö bogyót. A hatásáról mindenképpen beszámolok.
Nektek már van gyerköc, ugye ?- gondolom a négy terhességböl kakiszag is lett :wink:
Röviden leirod hogy hol vagytok a vizsgálatokban vagy a tervezésben? Itt röviden visszafelé olvasva addig jutottam, hogy ebben a hónapban többen is pihenöt tartanak....
tea77
 
 


Sziasztok csajok! :)

Itt vagyok újra.Nagyon jó volt és szép időnk volt.
Teszek fel néhány képet majd.Megpróbálok visszaolvasni.

Holnap kezdem a clostyt.

Kép
breni
 
 


2005. augusztusa óta nem védekezünk, egy éve mérek höt és azóta vagyunk élesben, kb. március óta iszom a cickafarkat ami sokat segitett a maratoni ciklusaimon. Most pontban 27-28 napra jön meg. Eddigi Uh-k és pé-kisérö vizsgálataim arra utalnak, hogy egy-két petefészek-gyuszit kivéve, makk egészséges vagyok. Van peteérésem minden hónapban ( 22mm-esek általában a petikéim, és ált. 12mm-es a méhnynyákom ). Egyéb vizsgálataim nem voltak.
tea77
 
 


Szia breni,

Új vagyok a csapatban. Nem örülök a helyzetnek, de végtelenül örülök hogy van kikkel megosztanom... :D
tea77
 
 


itt vannak a képek :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
breni
 
 


Szia Reni!

Látom sajnos neked lett igazad és megjött! Majd kérünk élménybeszámolót is! :lol:

Tea!

Elvileg nálam nincs gond, már ami teherbeesést illeti! A kihordással vannak gondok, általában középidőben megszakadnak a terhességeim! Egy fiam van és 3 angyalkám! Fiam is 28 hétre született! Most picit pihizünk. Nem sürgetem, mert 1 dobásom van csak, ha sikerül, ha nem! Jó alaposan fel kell rá készülni, testileg, lekileg! Most jött el az idő, hogy lassan begyógyulnak a sebek és tudok ésszerüen gondolkodni! Úgy érzem nem vagyok felkészülve még a terhességre! Félelemmel nem lehet kisbabát várni! Viszont én rettegnék! Férjemnek májusban volt herevisszér műtétje, novemberben lesz kiskatona vizsgálat!

Egyáltalán nem vagytok elkésve! Fiatalok vagytok még! Várom a fejleményeket a macával kapcsolatban!
Vendég
 


Reni!

Gyönyörű! Én pedig sárga az irigységtől! :lol:
Vendég
 


breni!
Gyönyörü helyen voltatok!

grönland!
Szerintem is fontos a lelki felkészültség. az sokat segithet. Most pihizzetek, meghozza az eredményt!

Most megyek, kezdödik a filmem. De köszi hogy befogadtatok, holnap ismét jelentkezek. A Macával is majd beszámolok!

Jó éjt.
tea77
 
 


Sziasztok!

Üdv Tea!

Üdv Breni!
Mesélj milyen volt a nyaralás? A képek nagyon szépek! Látom a piri tényleg becsúszott a végére. Szóval te is csatlakoztál a ciklus elején járók táborába.

Én mostanra tök kiegyensúlyozottnak érzem magam.
Na görbém az nem ilyen. :D

Mindjárt feldobom!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kép

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Bumi!

A kinti hömérséklet-ingadozás is kihatással van a testhömérsékletre. Szerintem minden rendben, most kezdödnek majd a "krémes" (C) napok. Miután a méhszáj fejjebb húzódik, indul a peteérés. Ez a höesés nem jelentett még semmit. A páfrányok is csak most kezdenek majd kialakulni. Szombat-vasárnapra mindened zöld lesz :wink: és - HAJRÁ, elkapni apát!
Párocskám hétfö óta beteg, a megfázással küszködik. Etetem mindenféle vitaminnal, mert el kellene mennie arra a bacivizsgára.

grönland !

Ma még néhányszor elolvastam a hsz-at és meritettem belöle ismét egy csomó reményt! Nem semmi ilyen eredménnyel a négyszeres siker. Akkor még talán nálunk is esélyes lehet a spontán siker...
Arra, hogy néhány nem tapadt meg, mit mondanak a dokik? Sajna és még sosem éreztem hogy terhes lettem volna. Mindig egyértelmüen egycsikos minden és nincsenek különös érzéseim.
tea77
 
 


Szia Breni! Jaj de szép képek! Örülök, hogy kifogtátok a jó időt is! :D Mostantól újult erővel előr :wink:

Üdv. Tea! A legfontosabb az optimizmus és ha a párodnál baj van, sok erőre lesz szükséged, hogy Neki is "adhass". Sajnos a srácok általában a férfiasságuk kudarcaként élik meg a problémát. Pedig semmi köze hozzá... Bár az én párom sokkal jobban vette ezt az egészet az elejétől kezdve, pedig nálunk is ott a bibi. A lényeg az, hogy mindig csak előre és úgyis ott van az uton valahol 1-2 gyerkőc mindannyiunknak :lol: Elkeseredni pedig mindenki szokott, de azért vagyunk itt együtt, hogy kirángassuk egymást ha baj van :lol:

Bumi! Nincs ezzel a görbusszal semmi baj, csak még ezután jön a "furfang" :lol: Pár nap és mehet a menet :wink:

Grönland! "Úgy érzem nem vagyok felkészülve még a terhességre!" Hát, ezt megértem a korábbiak tükrében. De most úgyis még sokasodnak a katonák, addig Te is készítsd fel a lelkecskéd! :)


Az én petécském megint előbb ért meg, mert a 11 és 12. napon már + volt az LH tesztem. Így az elmúlt pár nap, elég szerelmesre sikeredett..ha értitek mire gondolok :lol: :lol:

Pusszantás!
T
tapedli
 
 


Tapi!
Ez igazán jó hír!
Mi még előtte állunk, de szerintem bármikor jöhet az a peteérés, eléggé rá vagyok kattanva apára! :lol:
Ez már biztos a pé előjele!
Persze mindjárt lövök egy ovutesztet.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szia tapedli!

Szerelmesnek lenni nem is olyan nehéz! :D , ugye? Legalább megtettetek mindent...aztán most jönnek a feszkós napok.... Reménykedünk...
Én most pirizek, a harmadik nap...de már készülünk a startra! Bevitaminozzuk magunkat a többit rábizzuk a sorsra!

Párocskámmal sikerült egy kicsit beszélgetni, de még mindig nem jelentkezett be az ejakulátumos bacivizsgára, ami el van nézve, mert elgogta vmi virus. Tüsszög és köhög. Azt még kivárjuk, mig méggyógyul. De aztán jó lenne minél hamarabb. Most kezdünk bele, de már úgy érzem, lassan múlik az idö. Látom ide rengeteg türelemre lesz szükségünk....
tea77
 
 


Szia bumi! :D

Ha rá vagy kattanva, használd ki! A 10. naptól már lehet próbálkozni, ugyanis egyes futók képesek akár 4-5 napig is életbenmaradni! Na de ehhez Hipper-Szuper futó kell. Az biztos: Minél nagyobb sereg gyülik össze, annál nagyobb az esély.
A mi esetünkben, ez ajánlott is!
tea77
 
 


bizony Tea...türelem kell bőven. Ezt mielőbb érdemes elfogadni, és akkor könnyebb. Én eljutottam a depresszióig is már és rengeteg energiával tudtam megint talpra állni. Mostmár tapasztalatból mondhatom, hogy nem érdemes ennyire nekikeseredni a világnak. A probléma ugyanis a végtelen szomorúságtól sem oldódik meg...sőt, csak gerjed és egyre nagyobbnak tűnik. :roll: Persze az sem jó megoldás, hogy nem veszünk tudomást erről az egészről. A legjobb szembenézünk vele :wink:

Bumi, nálam is az az első jel, hogy elkezdem üldözni apát :lol:
tapedli
 
 


Jaja, de azért szerintem ma mégis elkapom apát! Legfeljebb holnap önmegtartóztatunk! Egyébként az ovu tesztem még nagyon nega, szóval lesz idejük termelődni!
Iszom azért még gyorsan egy málnalevél teát!
Nem akartam ebben a hónapban, de a hétvégén meg kell lennie a pémnek, mert jövő hét elején Pesten leszek, apa nélkül, és nem szeretném kihagyni ezt a hónapot, még ha most nincs is sok esélyünk.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Megyek is,mindjárt itthon lesz!
Ma egyébként nagy mennyiségű tojcsi távozott belőlem, szerintem ez volt a nyálkadugó. Szóval lehet, hogy tényleg néhány nap és pé.

Szép estét nektek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


bumi, kár, hogy nincs vonalzód. Így nem látjuk hol tart a ciklusod
tapedli
 
 


Bumi!
Én pont arra gondoltam, hogy apában már biztos összegyült, benned kell most a seregnek egy-két naponta gyülekeznie!!! :lol:
Hétfö reggelig ki se bújjatok az ágyból! ( persze ezt képletesen értettem ) :D és ha még kedv is van hozzá...ki kell használni!

tapedli!
Remélem nem esek majd depresszióba, mert az tényleg csak neheziti a helyzetet. Irogatok és ez tartja bennem a lelket, meg ti hasonló sorsúak....és a sikerek amikröl olvasni lehet.
Bizzunk a jóban.
tea77
 
 


Tea!

Nálam nem a megtapadással van baj! Középidőben mennek el a babák! Volt egy 8 hetes vetélésem is, az lehetett progi hiánytól! De tavaly volt egy 18 és idén egy 19 hetes vetélésem! Mindegyikre van magyarázat, de így is nehéz lesz a következőt kihordani! Persze elöbb össze kell hozni!

Tapikám!

Olyan aranyos vagy! :lol: Most már értem, hogy miért nem írtál az elmúlt napokban! :lol:

Lányok!

Párotok tapasztalt műtét után szurkálást, nyilalást húzódást az ágyékban? Tisztára olyan tüneteket produkál apa, mint amilyennek le van írva a herevisszér tünete! Úgy aggodom érte, értünk! Igaz azért probáljuk poénra venni, hogy apát meg kellett műteni herevisszérrel, hogy herevisszere legyen! :lol: Műtét elött nem fájt neki!

Bumi!

Ha van tojcsi biztos meg lesz hétfőig a pé! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Tapi! Azért nincs még tickerem, mert nem tudom mikor lesz pém, De ha meglesz csinálok egyet. Addig meg úgysem lenne pontos. Ma vagyok a 11 cn.-en. Ma mindenképp kekszmentes napot tartunkl. Hagy termelődjenek a kiskatonák.

Ma megint 36,5 volt a hőm. Most ilyen ugrálós hónapot élek. Kíváncsi leszek, mi lesz a vége.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ezt találtam:

Az inszemináció akkor indokolt, ha az ejakulátumból legalább 1 millió jól mozgó spermium izolálható.

Akkor viszont tényleg nem értem a mi dokinkat. Férjemnek ennél jóval több van, tehát az inszem mindenképp menne.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Persze, hogy menne Bumi! Nem is értem a dokid! A fenti kérdésemre tudnál válaszolni? Kérdezd meg párodat, hogy voltak-e szurkálásai! Nem mindennap van, de ha van akkor elég kellemetlen! Köszi!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: