Új privát üzeneted érkezett!

Babszi: Egyébként én narancssárga házat szerettem volna és elnéztem a szinskálát. Mert ott ugye más a szine mint a falon. Szóval a narancsból sajna vanillia szinű lett. Hát nem lett a leszebb bár mindekinek tetszik csak nekem nem. De már kezdek vele megbékélni. Igaz minden ház ilyen szinű vagy citromsárga. Az meg már unalmas. A szinre vissza térve szép szín a narancs csak vigyázz vele. A legjobb ha meglesel egy olyan házat aminek tetszik a színe és megkérdezed a sziínkódot. Akkor nem lutri az egész. Márha nem akarsz úgy járni mint én.
A narancs is szép csak szerintem ha a tető szürke akkor a lábazatnak kell olyan szint vállasztani ami passzol a cseréphez.
Na ne okoskodjak már annyit mi? :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Hát piri sehol, csak még egy nega teszt. :( :(

Kezdem belátni, hogy ennyit bírt a szervezetem és felül kerekedett a sok kis ciszta.....
:cry: :cry: :cry: :cry:


A lelkem mélyén még várom a csodát, de piszok szarul vagyok. Szerdán doki, nem akarok péntekig várni, ha gyógyival kell meghozni a menszim. Minél előbb új ciklus, annál jobb... :roll:

Azzal vígasztalom magam, hogy a leghosszabb ciklusom 31 nap volt. Azaz akkor még csak 1 napos a késés....
Tudom, hogy ez rossz kifogás, dehát valamiben reménykedni kell! :)
Ez van.

Kép
Kép
gabi82
 
 


Babszi,

hát kedves kis anyósod lehet! :)
Ha nektek ez tetszik, akkor tessék ezt felrakni!
Nekünk egyetlen cserépszín tetszett a Mediterrán Itáliának a Danúbia típusú téglaszínű cserepe. De minket se nagyon érdekel, hogy más mit gondol. Ez a mi álomházunk lesz. Bár nekünk annyiból szerencsénk van, hogy mindenki csak segít és hála istennek nem kritizál. :D


HOLNAP INDUL A FALAZáS!!!!!!!! 8) :D
Csak ne essen az eső.

Kép
Kép
gabi82
 
 

 
 

Gabi,
nagyon sajnálom a nega tesztet, gondolom mit érezhetsz... :( Korábban már voltak cisztáid?
Vendég
 


Gabi: Ne gondolj egyből a legrosszabbra. Van barátnőm akinek a teszt nem mutatta ki egyből. Lehet az még babó. Tudod csak pozítiv hozzá állás. :) Drukkolok neked nagyon :)

Kép
csucsu05
 
 


Vanda:nem tudom, hogy pontosan hány milis volt, de vékonyka...
Én erre kapok csütörtökön duphastont.Én a 12.napon voltam 15 mm-s, aztán a 15.en 20mm-es+szuri, tegnaptól meg akció.Ha ez nem a mi hónapunk, akkor megint kezdem a closyt, bár anélkül is működök! :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

Babszi:csatlakozom az előttem szólókhoz,a ti házatok!!Olyan lesz,amilyet szeretnétek!

(((((((((Gaby))))))))))

Nálam még semmi,de nekem holnapra várható.A hőm még nem lett öngyi (36,9), lehet,h holnap.Tesztet nem csináltam.

(((((Mirci)))))))Piri monnyon le!!!
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Köszi a véleményeket.

Csucsu!
Mi is a sárgába vagyunk szerelmesek, de még nem dőlt el, h pontosan milyen lesz a fal.... bár, az is lehet, h idén nem lesz színe a házunknak kívülről.

Gaby!
Most már nagyon kivi vagyok, h mi van veled!!!!

én közben itt vagyok, de reggelizek ezerrel, mert éhen pusztulok :lol:

babszika
 
 


sziasztok Csajok!!!

Mirci: :cry: Sajnálom, de örülök, ha tudsz erőt meríteni másokból..mások példájából!

Andikám... Remélem nem is lesz öngyi hő... NAGYON SUORÍTOK ÉRTED!!!!!

Puszilok mindenkit, még jövök és mesélek!!!
Vendég
 


Arikon:privi megy
Vendég
 


Doktornő: Nagyon szorítok Neked :)

Kép
csucsu05
 
 


Mirci, sajnálom, pirit megbuktatjuk és kész!!!!

Gabi, jól tetted, hogy előrébb hoztad a dokit, szorítok nagyon!

Andi, én bízok!

Tegnap ittam rátok is többiek, hajrá dominó!

Pussssssssz
Vendég
 


Helló mindenkinek!

Hazaértünk, előbb jöttünk mert igy nem valami kellemes a nyaralás! Még nem volt időm visszaolvasni, de annyit kiszűrtem hirtelen, hogy van új kismamink!
Úgyhogy Biborlány,
HATALMAS GRATULA!
A részletekért majd visszaolvasok!

Tegnap hazafelé egyenesen (szó szerint) a nődokihoz mentem, hogy igazolja már a terhességet, és igen, azt mondta terhes vagyok, ma már voltam is vérvételen. Na, most megyek csinálok vonalzót, meg apa is itthon van, unatkozik, amint lesz időm jövök. Már úgy hiányoztatok...
sirkici
 
 


Andi,

Mennek a drukkok neked.+++++++++++++++++++++++

Még emlékszem ám, hogy mire tanítottál minket.

Nem fog leesni a hőm
Nem fog leesni a hőm
Nem fog leesni a hőm
Nem fog leesni a hőm
Nem fog leesni a hőm
Nem fog leesni a hőm
Nem fog leesni a hőm
Nem fog leesni a hőm :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sirkici:SZIA!!!De jó, hogy újra itt vagy, mesélj, milyen volt és miért nem volt kellemes? :shock:
Vendég
 


Sirkici Te is hiányoztál! :) Mesélj!
Vendég
 


SIRKICI,

mesélj mi újság veletek!!!!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sirkici,
De jó, h. itt vagy, és hogy a dokinéni is azt mondta, h. van babód! :D Gratula mégegyszer!
De miért nem volt kellemes a nyaralás?
Vendég
 


Sziasztok!

Mirci! Jó hogy nem tűnsz el. Hidd el velünk könnyebb mindent átvészelni! :lol: :wink:

Andi! Mennek a drukkok!!!!

Sirkici! Mesélj milyen volt a nyaralás!

Gabi! Hát reméljük nem ciszták leszenek! De minél hamarabb menj dokihoz szerintem!

Babszi! A Ti házatok és olyan kell hogy legyen amilyet ti szeretnétek!

Nakem ma öngyi lett a görbém és már meg is jött!

Pusszantó
Vendég
 


Sirkici: Gratula a babóhoz. Csináld az a vonalzót csak :) Miért nem volt jó a nyaralás? izgultál a babó miatt? Tán zért jötettek haza sietve?
A fő, hogy van babó!!!!
Mondom én, hogy elindul a dominóelv :))))))

Na Andi rajtad a világ szeme:)

Krisztinka: Sebaj majd a következő sikerül. Nem csüggedni!! Szép sorjában mindenki sorra kerül!!!
Olyan nincs, hogy nem lesz babó!! Lesz csak nyugi!!!

Gabi: Rajtad meg a világ másik szeme :)

Na kezd ez a topic bővülni babók révén. Nyithatunk már lassan egy babaproject bölcsit :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziaszok!

Kisfiam fakultatív programot csinált nekem délelőttre,Madarász u.-i gyermekkorház,sebészet,nincs komoly baj,de már reggel alig bírt menni.Gondoltam nem lógunk,majd tanítás után,de az ofő felhívott első óra után,így elmentem érte.Nem komoly,ortopédia,hirtelen nőtt,és a szalagok ezt nehezen viselik,a héten pihi,októberre kaptunk időpontot az ortopédiára.
Nekem szerintem piri nagyon a közelben.....

Sirkici:mosmá hangos gratuláció,éljen éljen éljen.Milyen volt a pihenés????
vedresandi
 
 


Andi:Daninak gyógypusszantás...cupp-cupp
Piri kapja be, azért remélem elkerül!drukkolok halkan :wink:
Vendég
 


Kisfiadnak jobbulást! Neked meg piri elűző gondolatokat!!! :wink:
Vendég
 


Hali,

Andi,
Daninak jobbulást és jóóó pihit!
Piri meg monnyon le!!!!!!!!!!!!!!!!(drukkolok!)

Ma néha hasogat a hasam. Nem menszis fájás. Ez rosszabb. Mintha éles konyhakést forgatnának bennem néha.....

Kép
Kép
gabi82
 
 


Andi,
látom az új vonalzódat. :( Sajnálom....







Sehol senki?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi:köszi,de ez a piri még nem az igazi.Barnázás,de nem sok,illetve egy pici piros is volt,de a tisztasági betét elég.Lehet holnapra beindul.
vedresandi
 
 


Utálom az 1cn-es vonalzókat :( Kezdődhetne mondjuk 12cnről :roll: Vagy ne is kezdődne, csak 40 hetes :D

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kamilla:én sem szeretem,de ez van.... :lol:
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Andi!!!!
Daninak sok-sok puszit küldök.
Átvigyem neki a dvd-t hogy ne uncsizzon??????

Sirki!!!
De jó, h újra itt vagy!!!!!! (((((ölelés)))))) :lol:

A piriknek üzenem, h ma ők voltak a leggyengébb láncszemek: VISZLÁT!!!!!! :wink:

babszika
 
 


Édes vagy Babszika!
Nem is rossz az ötlet,de majd holnap meglátogatlak,ha nincs programotok a ház körül :wink: :lol: :lol: :lol:
vedresandi
 
 


Jól van, addig még úgyis beszélünk.
(de üörülnék, ha nem kéne menni ) :)

babszika
 
 


Babszika: :) Leggyengébb láncszem :) Piri meg tényleg kapja be.
de nem csüggedni!!!!!!!!!!!!

Kép
csucsu05
 
 


Hali,
mizu csajok?

Nálam csak a para van. Nem lesz túl korai dokihozt menni? Azt álmodtam, hogy megálapította egy ortopéd orvos, hogy állapotos vagyok és fiú lesz. :lol:
Még pár óra és kiderül!!!!!!
Gondoljatok egy picikét rám jó? Túl sok esélyem nincs, mert a hányingeren kívül semmi tünetem nem jelentkezik és lassan szoktatom magam a gondolathoz, hogy ez a ciklus nem az a ciklus..




Andi,
amíg be nem indul igazán, addig minden lehet!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Andi: Amúgy az a barnás valami még jó is lehet. A barátnőmnek is így volt. Barnázott, félig meg is volt. De utána kiderült ott a babó. Na nem akarok reményeket táplálni akkor is ha nincs de sose lehet tudni. Szorítok ezerrel, hogy dominóelv legyen :)))
A fiadnak javulást !

Kép
csucsu05
 
 


Andi,
sajnálom a pirit... :(

Gabi,
biztos minden rendben lesz, nagyon szorítok és gondolok rád!!!

Lányok!
Úgy néz ki, h. megjött! Még nem kiabálom el, de már vannak jelek... :wink:
Vendég
 


Én is sajnálom..de FEL-FEL CSAJOK A CSATÁRA!!
Megnyerjük a PIRI elleni háborúúúúúúúúút!!!

Piri-ölés lesz... Ezerrel...:))))

Puszka!!
Vendég
 


Sziasztok!

Gaby!
Persze, h gondolunk rád!!!!!!!!

Arikon!
Akkor most kivételesen örülünk :D

babszika
 
 


Arikon,
átküldtem a pirimet neked!! :lol:

Új ciklus, új remények. Sirkici és Bíborlány beindította a dominót!



Hajrá mindenkinek! Apákat letámadni ezerrel!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi!
Bocs az y-ért! :oops:

babszika
 
 


Gabi,
Köszi! :lol: Most kivételesen tényleg örülök. Remélem rendesen megjön és akkor jövőhéten mehetek a dokihoz, megbeszélni a továbbiakat. Gondolom elküld hormonvizsgálatra...
Vendég
 


Az y-csak jó. Akkor a Gabi nemes nem? Mert úgye aki y-al írta a nevét arra mondták. Igaz nem a keresztnevet írták így. De a Gaby attól még nemes nem? Mint mindenki a topycban:)

Kép
csucsu05
 
 


Jóóó reggelt klubtársak!

Indítsunk egy kampányt piri ellen!!!!!Puccsot, felkelést, háborút, akármit! De ennek tényleg véget kell vetni!
Vendég
 


Sziasztok!

Andi! nem haragszom meg , ha nem utánzol pirivel!!!!! :wink:
Kicsi nagyfiadnak gyógypuszi!

Bíbi! Én benne vagyok a piri elleni kampányban!

Gabi! Drukk! Nagyon kíváncsi vagyok mit mond az a doki! Utána gyere gyorsan várjuk a jelentésed!

Arikon! Tök jó, hogy néhe a pirinek is lehet örülni! Most én is örültem neki, mert szedem a bogyókat és nem bbiztos, hogy jót tett volna egy babábnak. Tudod kezelés alatt állok! :oops:

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Krisz:de sajna utánozlak.én is cd2 :lol:
vedresandi
 
 


Irgumburgum!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Most azért örülök, mert viszonylag normális hosszúságú volt a ciklusom 32 nap! :lol:
Vendég
 


Krisz:az jó!Tényleg nem túl hosszú
Ez a hónap már mehet nálatok élesben????
vedresandi
 
 


Csak otóber közepétől! Még van 5 bogyóm az 5 hét!
Vendég
 


Figyellek ám titeket... :)
Vendég
 


Szeretek első lenni az oldalon:)))
Vendég
 


Na akkor tényleg lépjünk fel mostmár a piri ellen. Vonuljunk ki a parlament elé :)))

Na jó csak viccelek nem akarok politizálni nehogy valaki félre értes. De azért az vicces lenne ha a kereskedelmi csatornkon a híradóban az menne, hogy a babnetes anyukák sztájkolnak a piri ellen :)))

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?