Új privát üzeneted érkezett!

Manda....
Kép
Vendég
 


Manda
:( :( :( :x :( :(

Kép
Kép
emma1976
 
 


Manda :cry:
nem is tudom, mit mondjak...
ez nem ér....

Kép
Kép
kismok
 
 

 
 

sziasztok!

először is köszönjük a dicséretet a Balázs kuckójának!!!!!!
holnap este megyünk megkukucskálni a mi kis manónkat uh-on!!!

manda!
hát én sem tudok mit mondani de azért fel a fejjel és a következő biztis sikerülni fog!!!!
de most én is szomorú vagyok ahogy itt a többiek is!!!! :cry: :cry: :cry:

többieknek puszika!!!

tündi23
 
 


Manda
Ó, jaj! Nem is tudom, mit mondjak.... :cry: :cry:
gtünde
 
 


Manda :)
:( :( :(

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


...nincs is kedvem már írni...
Manda, Karcsi, nagyon sajnálom :cry:

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Manda, Karcsi

Nagyon sajnálom én is :( :( :(

Kép
rejtjel
 
 


Manda Karcsi
Már írtam azt, hogy nagyon sajnálom, hogy nem sikerült ezúttal, de gondolj arra, hogy a biokémiai terhesség azt jelenti, hogy teherbe tudsz esni. Folytassátok tovább a programot, mert a következő sikerülhet! Nekem is 2 biokémiai terhesség után sikerült Boldi. Ugye nem hagyjátok abba? Mit mondott Ügynökünk? Egyáltalán UH-ra mentetek, vagy másképp alakult?

Kép
Kép
szilva069
 
 


Barbi :)
Örülök, hogy jelentkeztél! Balázs már nagyot nőhetett a legutóbbi fotók óta! Tényleg, kérünk képeket!
Nekem bűntudatom szokott lenni mikor pocakosan jártam be a BMC-be. Tudom, hogy sokaknak rossz lehetett a látványom.

Kissé eltűntem, pedig egyre könnyebb a dolgom Boldival. Már nem kell állandóan cipelni a fenekét, mert sokat eljátszik magában. Próbálom a lakást kicsit rendbe rakni.

Tündi :)
Hogy bírod az utolsó heteket?
Nagyon csinos a kis bababirodalom!

Kép
Kép
szilva069
 
 


Manda!

Nagyon sajnálom. :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok lányok :D

Most nincs időm írni, sem visszaolvasni, de holnap majd pótolom és jövök hosszabban is.
Az eltűnésem oka az volt, hogy aug 31-én meg kellett szülnöm a kisfiamat 910 grammosan a 30. héten, mert a méhlepényem bemondta az unalmast. Olyan hirtelen történt az egész, hogy még most is csak kapkodom a fejem. Az állapota stabil, most már egy kilósak vagyunk. Én hazajöttem, de neki még sokáig a SOTE I-en kell maradnia, ahol született. Most rohanok a tejjel, megpróbálok felvinni neki minél többször. Ja, a neve Kristóf lett végül is, bár ezt is csak az utolsó telefonáláskor sikerült eldönteni a férjemmel a császár előtt.

Bocsi, de tényleg rohannom kell :oops:

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Manda

:cry: :cry: :cry: :cry:

Bobóka :D

Gratulálunk Kristófhoz. Reméljük hamar felerősödik, s ripsz-ropsz otthon lesz.Nőjjetek nagyra! Lehet tudni, hogy mi történt? Méhlepény elöregedett?, vagy vmi más?
Puszi

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Boboka :)
Gratulálok Kristófhoz, a csöpp, de erős babókához! Kívánok jó egészséget, és hogy minél hamarabb otthon, együtt legyen a család!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Boboka :) Gratulálok Kristófhoz! :) Én is kívánom, hogy mielőbb otthon legyetek!!! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Bobóka!

Gratulálok a kis picurhoz! Egyben sajnálom is, hogy így alakult a dolog! Tudom, hogy még távolinak tűnik és lassan is fog eltelni az az időszak míg külön vagytok, de hadd adjak egy jó tanácsot! Mielött hazaviszitek a kisfiutokat, kérdezzetek rá a neurohabilitácios tréningre, hátha elfelejtik megemlíteni! Valószínű szüksége lesz rá! Minden jót nektek és sok boldogságot!
Vendég
 


Sziasztok
Boboka :)
Gratulalok Kristofhoz :!: Nagyon szep neve van, s kivanom, hogy minel elobb keruljon haza, hogy szereto csaladban nojjon jo nagyra :!:
Manda :cry:
Nagyon sajnalom :cry:

Bocsanat, de nem a sajat gepemrol irok, nem talalom az ekezeteket, s az irasjeleket sem :roll:
Miutan kedden lekestuk a repulot, igy tegnap ejjel erkeztunk meg, kicsit kalandosan, de mar ITTHON VAGYUNK :!: - parom szuleinel - ha tudok majd jelentkezem, de termeszetesen olvaslak Benneteket, s remelem, hogy minden Baba - pocaklako, s kintlako - , s Anyuka jol van :D

Puszi MIndenkinek :!:
Szilvi

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Boboka :)

Gratulálok a pici Kristófhoz! Remélem minden rendben lesz mostmár! Nyugi, gyorsan felerősödik a kicsike!

Kép
rejtjel
 
 


Boboka :D

Nahát, tényleg gyorsan zajlottak az események!!!
Gratulálok a kis picurhoz, akinek a neve is nagyon szép!
Ne aggódj, ezek a pöttömök, olyan, de olyan erősek tudnak lenni. Pár hét és hármasban lesztek otthon.
Szóval ez állt a magas vérnyomás hátterében?!

Szilvia :D
üdv itthon!!!

Tünde :D
Julcsi egy éves koráig kétszer aludt napközben. De. fél órát, du. egyet, este fél 9 körül tértünk nyugovóra. Szeptembertől - 13 hós korától - változott a dolog, onnantól ebéd után aludt két órát, viszont egy ideig hamarabb kidőlt, így este már 8 előtt ágyban volt. Ez jó időszak volt. :D
Aztán most meg már aludni sem nagyon akar... :shock:

Sleepin :D
mi újság veled? Már te is túl vagy a félidőn, de nem sokat tudunk rólad és a picurról. Ha van időd, mesélj!

KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Igen, kissé eltűntem, de folyamatosan olvaslak Titeket és a megint megjött-et is!!!
Minden rendben van velünk, ezerrel rúgdosódunk, mozgunk, nem hagyjuk anyát aludni... És már 100%, hogy kis tökösünk lesz! :) Méretünk az ilyenkor "szokásos"... :)

Örülök, hogy nálad is minden rendben van! :)

Jövök ám még!!!

Mindenkinek minden szépet és jót, kint is bent is... És Babócák, ha hallotok, bírjátok ki odabent, higyjétek el, ott sokkal jobb! :wink:

Kép
Kép
sleepin
 
 


sziasztok!

boboka!
szívből gratulálok a kis manócskához és kívánom hogy minél hamarabb otthon legyen veletek!!!!!

szilva!
köszike egész jól viselem ezt az utolsó pár hetet bár már nagyon kíváncsiak vagyunk Balázsra!!!!
köszike a dícséretet a birodalomra!
talán úgy tűnik hogy szülünk és nem lesz császár de ez még nem biztos mivel manóka feje azért szép nagy már most is és félt engem a doki hogy nehogy baj legyen!!!!

egyébként jól vagyunk tegnap voltunk ultrahangon és mindent rendben talált a doki!!!
36. héttől kezdem a ctg-t és akkor mennem kell uh-ra is!!!
ja egyébként már megint fogytam 1.5kg-t és így már csak 60dkg ami van rajtam vagyis amennyit eddig híztam a vérnyomásom az jó és minden oké a manó is sokat mozgolódik!!!

puszi mindenkinek bocsi hogy hosszú lettem!!!!

BOGÁNCS MI VAN VELETEK????????????????

tündi23
 
 


boboka, nagyon gratúlálok, meglátod nemsokára otthon lesz veletek Kristóf, az ilyen pici babák, gyorsan erősödnek :wink:

Mi jól vagyunk, bár Dani nem változott alvásügyileg. Reggel 9-kor ébred, és este 17,30körül alszik először, de 19órakor már virgonc, éjfélig, és reggel 6-ig alszik. Szerintetek nem igényel ilyen pici baba szervezete több pihenést? Nemhiszem hogy fájdalmai lennének, mert ha folyamatosan foglalkozunk vele, ja és ha mindig mozog valami a feneke alatt akkor nagyon nyúgodt. Csak úgye én semmit nem,tudok csinálni egésznap, mert ha kikerülök a látóköréből, akoor már sírás van.
Tiza ha jól emlékszem egyszer te írtad, hogy sokáig nem aludt Marci a kiságyban, hogy szoktattátok oda? Mert nálunk is csak dísznek van :roll:
Dobok egy képet, imádunk fürödni, de a cumi már sajna mindig elengedhetetlen. :cry:
Kép

Kép
mona76
 
 


Boboka!

Gratulálok Kristófoz. Erőt, egészséget, és sok tejcit kívánok.

Szép napot!

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Babóka
Gratulálok a kisfiadhoz! Kívánom, hogy minél előbb hazavihessétek!

Slepin
Gratula a kitököshöz

Mona
Nálunk a 8.héttel jött el az, hogy Zalán 12 órát alszik (9től 9ig) egy megszakítással, és nappal is van egy 2 órás alvása, meg negyedórások. Előtte 3-4 hétig ő sem vitte túlzásba az alvást!
De ezt most nagyon élvezem :D

Tegnap barátnős estém volt. Jó volt, rám fért.
Azért vicces volt: alkoholmentes sör, kofeinmentes kávé, még egy nikotinmentes cigi kellett volna:D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Mona :)

Milyen stramm kisbaba Danika! Nyugi, Mesinek is volt ilyen nappal nem alvós korszaka, most meg minden szopi előtt egy órával elalszik napközben, óramű pontossággal! SZóval, kitartás ;)

Tündi :)

Nagyon ügyi vagy, hogy nem szeded fel a kilókat! És már csak 43 nap, olyan hihetetlen! :D

Emma :)

Nekem jövő héten lesz egy kimenőm, a férjem előre retteg :D
Én meg sejtem, hogy végig arra gondolok majd, hogy nem-e ordít itthon a babuci :D

Kép
rejtjel
 
 


Mona :)
Nekem 6 hét után változott a helyzet alvásügyileg. Főleg mostanában alszik már nagyobbakat napközben is. Éjjel korábban sem volt gond.
Nekem az első pár hétben már bekerült a kiságyba, mert ő is szeretett nálunk aludni, de fokozatosan minden alvásakor betettem a kiságyába, és megszokta.
Talán még most kezd el a beszoktatást, mert ez egyre nehezebb lesz később.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


sziasztok!

emma!
akkor neked jó volt és apa hogy boldogult otthon az ő kisfiával????

rejtjel!
köszike a dicséretet mondjuk én nem aggódom mostmár annyira mivel az uh-on kiderült minden rendben van és szépen fejlődik a kicsi!!!
nekem meg így kevesebbet kell majd leadnom mondjuk Bence után maradt meg ami rajtam van úgyhogy azért van egy pár felesleges kiló de sebaj majd egyszer eltünik az is!!!
ja ja már csak 6 hét van hátra nekem is hihetetlen de már nagyon várjuk a manócskát szinte minden elő is van készítve neki egy kéz apróságot kivéve!!!
na és Mesi hogy van régen láttunk már róla képeket!!!!!

mona!
egyszerűen zabálnivaló a kisfiad és ne aggódj a cumi miatt majd leszokik róla!
mondjuk pont én mondom Bence még mindig cumizik igaz csak az alváshoz kell de csak az estihez mert az oviba nem visszük szerencsére!!!!

sleepin!
gratula a kisfiúhoz és tessék gyakrabban jönni!!!!
jól vagytok????

Bogáncsról tud valaki valamit?????

további szép napot mindenkinek!!!!!

tündi23
 
 


2 frissebb kép:

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok fiúk/lányok! én a harmadik babámat várom és azoknak szeretnék segíteni, akik kiváncsiak leendő gyermekük nemére....egy számítási módszer, ami nekem bejött. Csak a Te és párod születési hónap és napjára van szükségem és kiszámolom mikor kell rosszalkodnotok ha fiút ill. lányt szeretnétek. Vagy ha már pocakos vagy, akkor szintén a születési dátumotokra (hónap, nap) és a fogantatás vagy a várható szülés dátumára (hónap, nap) van szükségem. Ja és persze ha megszületett a pocaklakó érdekel az eredmény, mert szeretném tudni mennyire pontos ez a számítási módszer. Szóval várom a leveleket ide, vagy a fiuvagylany@freemail.hu ra. Sziasztok.....
agora
 


Sziasztok! Kissé megkésve szeretném tudatni, hogy 2007. szeptember 9-én szélsebesen, 1 óra 7 perc alatt megszületett kislányunk, Lenke. Végre intéztem a feleségemnek itthonra is internetet, így újra tud majd írni Nektek. Ja, a baba Kép Kép Kép méretei: 3100g és 54 cm. A nagyon boldog és büszke Apuka

Kép
bogáncs
 
 


szép estét!

Bogáncs!

SZÍVBŐL GRATULÁLOK A GYÖNYÖRŰ KISLÁNYOTOKHOZ!!!!
KÍVÁNOK SOK TEJCSIKÉT ÉS JÓ EGÉSZSÉGET NEKTEK!!!!!!!
mostmár értem az eltünésed okát és örülök hogy jól vagytok mostmár én következem a sorban!!!!!!!

szép álmokat!!!!!

tündi23
 
 


Bogáncs, gratúlálok nektek, gyönyörű lányotok van :wink:

Kép
mona76
 
 


Bogáncs
Szeretettel gratulálok gyönyörű gyermekedhez! Nagyon tetszik a neve is! (és te is szép anyuka vagy :D )

Nelli
nagyon édes a babád!

Mi jól vagyunk, szerdán kell mennünk védőoltásra. Milyen tapasztalatotok van? láz?

Kép
Kép
emma1976
 
 


Bogáncs :)
Hatalmas gratula! Sok boldogságot, jó egészséget, sok tejcsit és nyugodt éjszakákat kívánok!

Emma :)
Brigi nem lett lázas, bár én adtam neki egy lázcsillapítót éjszakára biztos ami biztos alapon. Másnap délután volt nagyon nyűgös, szerintem az oltástól.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Bobóka :)
Nagy meglepetés volt olvasni, hogy Kristófnak meg kellett születni. Gratulálok a kicsifiúhoz. Vigyázzatok rá nagyon! Gyors gyarapodást kívánok! Kíváncsi vagyok a beszámolódra!

Bogáncs :)
Látom nálatok is hamarabb érkezett a gólya! Szívből gratulálok Lenke-babához! Sok tejcsit, és mégtöbb boldogságot kívánok.

Tüncsi :)
Te biztos tudod a táblákból, hogy Sackó hány éves! Nézd már meg!
Sackóval legutóbb egyébként 2-3 hete váltottam emilt. Akkor nagyon jól érezte még magát. Most egy kicsit aggódom miatta. Remélem nem vele történt ez az otthonszüléses szörnyűség.
Pár napja írtam neki, de még nem válaszolt :(

Kép
Kép
szilva069
 
 


És akkor dobok két új képet.
Kép

Kép

Kép
Kép
szilva069
 
 


Sziasztok!

Bogáncs :D

Gratulálok A kislányodhoz, nagyon szépek vagytok. :D
Sok boldogságot mindannyiótoknak és sok tejcit.

Nelli :D

Édes gyermek. :D

Olyan jó róluk képet nézni, mekkorát fejlődtek már. :D

Puszi mindenkinek.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Szilva :D

Csak most látom Boldiról a képet. Szuper! :D :D :D :D :D :D :D :D

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Bogáncs!

Már hiányoltalak, gratulálok! :lol: :lol: :lol:

És hogy ilyen gyorsan majd mesélj el mindent!!!!!!!!!

gyönyörű vagy te is meg a babád is!!!!!!!


Szilva!!

Aszta hogy tartja magát Boldi, nem semmi :) ÉS mennyire vagány istenem....
Kék szeme marad? Valamelyikőtők az?

én is bejelentkezek rá leendő lányomal, bár még csak terv ugye :wink: nem baj ha van egy kis korkülönbség 8)

Jelzem MINDEN baba gyönyörűséges :lol: :lol:

Mi az első inszemre készülünk hátha hamarosan jöhetek közétek :)

Puszi mindenkinek
Vendég
 


Bogáncs!

Nagy gratula Lenkéhez. Csodaszép kislány. Jó erőt, egészséget és sok tejecskét kívánok.


Nelli, Szilva!

Aranyosak a babák. Szépen fejlődnek.



Puszi:

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Bogáncs :D
nahát, újabb meglepetés: nagyon gratulálok a kis Lenkéhez, meg persze ahhoz, hogy ilyen ügyesen és gyorsan kibújt. Sok tejcsit és boldogságot Nektek!

Nelli :D
rengeteget nőtt (és nőcisedett) Brigi!! Csuda édes!

Szilva :D
Hú, micsoda átalakuláson ment keresztül Boldi is! Már kész kislegény! Nagyon stramm kisfiúcska!

Tündi :D
Engem most ért el, ez a "mindjárt megint anyuka leszek, jaj, de jó" érzés. Eddig annyi minden történt, meg olyan jól érzem magam a bőrömben, hogy ha kishugi nem rugizna folyton, alig venném észre, hogy kismama vagyok. Hétvégén mi is beszereztünk néhány vastagabb rugit (Juli ugyebár nyári gyerkőc lévén nem hordott ilyesmit) és olyan édesek, hogy nosztalgiáztam egy jót, milyen jó lesz majd megint babusgatni... :D

Emma :D
nekem nagyon jó tapasztalataim vannak ezekkel az új típusú védőoltásokkal. Julcsi pont abból az időből való, amikor az első 4 még a régi volt (nagy piros göbökkel, hőemelkedéssel és nyűggel), a következőket az új szerint kapta és észre sem vette jóformán. Utána semmi rosszkedv nem volt!

Hétvégén babás nyárutó partin voltunk Kiskőrösön és Juli olyan, de olyan édesen foglalkozott a kisebb 8-9 hónapos babákkal, hogy öröm volt nézni. Cipelte oda nekik a játékaikat, elmondta nekik, hogy "ez autó", "ez mek kiszmaci". Tündér volt! Remélem ilyen jól fognak kijönni a Hugival is. :D

KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Szilva
Hú, de jóképű kissrác!!! Kitől örökölte ezeket a gyönyörű szemeket?

Kismok
Akkor remélem Zalánt sem fogja megviselni, úgy alakult, hogy holnap megyünk

Kép
Kép
emma1976
 
 


Szilva :)
Boldika szépen kikerekedett! A felső kép nagyon tetszik! :D
Szerdán és pénteken megyek ügynökünkhöz. Most aranyos volt, izgult, hogy ott legyen az a tüsző. Egyenlőre ott van. Remélem péntekig kihúzza!

Bogáncs :)
Gratulálok! Nagyon szépek vagytok!

Bobóka :)
Kívánom, hogy Kristófot minél előbb haza vihessétek épen, egészségesen!

Kép
mofly
 
 


Sziasztok lányok!

Mi újság veletek?
Jönnék beszélgetni, de úgy látom, mostanában mindenki elfoglalt.
No, én sem bírtam még Julit elaltatni (most a párom próbálkozik :D ).
Különben elkezdett egyik napról a másikra mondókázni, énekelni. Olllyan édi, meg lehet zabálni, ahogy némileg átköltve + jó néhány hangot saját akcentussal használva mondogatja a jól ismert versikéket. A Cirmos cica, haj-t meg kétszólamban énekeljük... :lol:
Készülünk a Milánói Scalába... :lol:

Jó éjt nektek!

Kép
Kép
kismok
 
 


Kismok
Én jövök dumcsizni :D
párom cégesvacsizik, most kettecskén vagyunk a kisbabámmal - aki már nem is olyan kicsi :D 5300 g és kb. 60 cm :D Olyan gyorsan nő! Mikor megszületett, az volt a beceneve, hogy Kiscsomag, de a csomag egyre nehezebb. Az az egy baj, hogy a hátam kezdi nehezen bírni a kiképzést :D Egyébként minden tök jó :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Boboka
Gratulálok induri-pinduri Kristóf babához!! Stramm lány vagy, hogy ilyen jól viseled a történteket!! Gyors gyarapodást Kristófnak és mielőbbi hazatérést!! A beszámolód engem is érdekel.

Kismok
Nem csodálom, hogy majd megzabbantottad Julcsit! Én is így vagyok most Ficivel. Már egy hete kapaszkodás nélkül jár. Péntek óta meg már szép hosszú távokat is megtesz elesés nélkül. Tud kanyarodni, megfordulni. Néha guggolásból is feláll. Annyira édes!! És egyre többet megért! Néha csak lesünk, milyen okos. :shock: Pár napja volt, hogy felkelt és a cumi a szájában volt. Mondtam neki, hogy nem kell már az a cumi, erre szépen kiköpte. És ezt azóta is csinálja. Felismeri a cumit, a lámpát, az órát, a cicát, a kutyát, anyát, apát stb.
Baromira élvezi a zenét. Ha a földön ül, akkor előre-hátra hintázik, vagy a fejét rázza az ütemre. De volt, hogy már állásban is rugózott a ritmusra. Ma pl. a bevásárló kocsiban hintázott előre-hátra a Gyí paci paripára. Meg lógázta a lábát a Lóg a lába lóg a-ra. :D
A kajálás egész jól megy. Néha már a székében is megül. Igaz, mire a kaja végére érünk, kb. 5-6szor rá kell szólni, hogy üljön vissza. Viszont mostanában szinte mindent megeszik. Ja, és buláta-függő lett. :)
Viszont egyelőre nem beszél, legalábbis értelmes szavakat. Ha utánam sír, akkor mememe van, meg a saját nyelvén azért be nem áll a szája.
Remélem, azóta azért alszik már Julcsi! :)

Sleepin
Gratula a kis tököshöz! Nevetek van már??

Szilcsi
Boldi baba egy tünemény és nagyon ügyi már!! Ki is néztem Ficinek, bár lehet, hogy zavarná, hogy idősebb a csajszi?! :D Ficinek is van ilyen hala! :) Hiába, Apa nagy akvarista.
Sackó kb. 32 éves lehet. Jaj, ne is mondd, hogy esetleg vele történhetett. :( Úgy tervezte, hogy otthon szül?! Írj, ha vmit megtudsz!!

Mona
Sajna, a babák nem olvassák a szakkönyveket. :? Én egyszer összeírtam, hogy kb. 3-4 hónaposan mennyit aludt napközben Fici. Hát….nem sokat. Asszem nem olvasta a könyveket. :D Most nincs itt a jegyzetem, de majd megnézem. Én sem tudtam semmit csinálni tőle. Még most is, ha valamit ügyködök a konyhában, akkor odajön, belecsimpaszkodik a gatyámba és sír. Ja, meg ha leülök enni. :? Ez van.
Kiságy: próbáld meg kicsit kuckóssá tenni az ágyát, hogy ne egy hatalmas üres helyen feküdjön, hanem kicsit, mintha az anyaméhben lenne, hátha bejön. Fici is akkor maradt meg az ágyban (eleinte), ha a szopipárnán aludt, ami szépen körbefogta.
Amúgy meg nagyon fess kis legényke!! :wink:

Emma
Irigy-irigy a barátnős este miatt! Nekem még nem volt ilyen, mióta Fici megvan. :( Sajna, a legjobb barátnőm Zalában lakik, így vele nehéz lenne összehozni egy randit. Meg ugyi Pécsett is alig vagyunk, és a családi összeröffenésekre meg viszem Ficit is.
Az alkoholmentes sörre most én is rákaptam. :)
Fici egyik oltásnál sem lázasodott be. A védőnéni javasolt mindig egy fél kúpot estére, de én nem adtam be neki. Mindig megmértem a lázát, és mivel nem volt, nem éreztem szükségesnek. Viszont valamelyik oltás után szinte egész délután durmolt. :)
Nálunk Apa csuklója nem bírta a Fici-cipelést. Nekem a vállam, a derekam fájt sokat. De megszokja ám a szervezet a terhelést. :)

Nelli
Tündérbogyó ez a Brigi-lyány! :) Jó husiban van!

Bogáncs
Nagy-nagy gratula Lenke babához!! Fantasztikusan gyorsan meglett! :shock: Én is kíváncsi vagyok a szüléstörténetedre!! Gyönyörű baba, de látom, volt kitől örökölnie. :)
gtünde
 
 


Szilcsi
Utánanéztem a neten, és egy 35 éves nyíregyházi kismama volt az illető.
gtünde
 
 


Sziasztok lányok!

Bobóka
Gratulálok a Picuri kisemberhez. Reméllem hamar behozza a súlyát és mehettek haza vele. Kívánok sok tejcit, hogy minél hamarabb utolérje magát.

Bogáncs
Csak kapkodom a fejem, hogy te is megszültél. Gratulálok a babához. Ügyes voltál, hogy ilyen gyorsan meglett. Mondjuk én sem panaszkodhatok, de azért te nem vagy semmi.

Igaz, hogy már egy hete, de voltunk a 3 hetes kötelező tanácsadáson, ahol megnézték a csípőjét.(a gyerekorvos). 90 fokra lenyomható mindkét lába, úgyhogy a terpeszbetét le van sz....va. Monden nap tornásztatom, és szerintem ezután sem lesz semmi baj. Különben nemsokára 1 hőnaposak leszünk mi is. Picurom tegnap volt 4 hetes, és 4360 gramm. Tök kikerekedett a szentem. Lassan fogyókúrára kell fognom.

gtünde
Fici tök ügyes. Biztos rengeteget foglalkozol vele, hogy ennyi mindent tud. Néha szeretném ha már ez én Manócskám is járna, de aztán mégis inkább kiélvezem ezeket a baba-pillanatokat, mert tudom, hogy többet már ugysem lesz ilyen pici babám.

Szilva
Milyen nagy legény már Boldi-baba. És nagyon vagány, ahogy bekönyökölt a fényképen. Szép baba nagyon. Már Ő is majdnem 3 hónapos. Hihetetlen hogy megy az idő.

Emma
Na, túl vagytok a szurin? Én is mindig ezen aggódtam, hogy nehogy belázasodjon. Már én is előre félek, pedig még van egy hónapom felkészülni rá lelkileg. Meg úgy általában attól félek nehogy beteg legyen. Olyan picike még. Ráadásul a legtöbb gyógyszer csak 3 hónapos kor fölött adható. Tudom hülye vagyok, de én már csak ilyen aggódós vagyok. A nagylányom picit náthás lett múlt héten, már megkértem, hogy ne menjen a pici közelébe.

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Hi!

Bobóka!
Gratulálok! Hamar meg fog erősödni a kisfiad!!!

Bogáncs!
Gratula neked is!!!

Tegnap voltunk UH-n.
Lara 900 g- os!! :D Kép Kép

Kép
lara26
 
 


Szép Napot Mindenkinek :D

gyors bekukk hozzátok...most sem magam miatt jöttem, még mindig olvasó üzemmódban vagyok amíg nem történik velem valami...

Segítségre lenne szükségem: az egyik simerősöm veszélyeztetett terhes mert rossz helyen tapadt meg a baba! Most voltak AFP-n és az eredmény 2,4 lett és ugye azt mondták az 1,8 a jó...most magzatvíz vizgyálatra kéne menniük de nem mernek mert ugyi eleve kétes a baba megmaradása...szegénykém nagyon el van keseredve...mit tudtok az értékekről, mi a jó? ha jól tudom van egy vérvizsgálat ami nagyjából ezt kiválthatná csak nem emlékszem mi ez csak arra, hogy a Kútvölgyibe is csinálják...asszem még Wish is csináltatott ilyet...ha tudtok valamit írjatok nekem légyszí hátha meg tudom nyugtatni...


Mindenkinek millió puszi és remélem hamarosan csatlakozom hozzátok....inszem egyenlőre várat magára mert a doki megint konferencián van, de járok rezonálni és talán, hátha ez is segít...

Kép

KépKép
babcsi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: