Új privát üzeneted érkezett!

gömböcske írta:Ugye nem lesz baja a babának??? Annyira lelkiismeret-furdalásom van :-(

miért lenne???
ezena 4.5 órán semmi sem múlik. nem minden nap szívod a füstöt.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszi Orsi!
Csak úgy bántott, hogy a várva várt babára nem vigyázok eléggé.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


gömböcske írta:Köszi Orsi!
Csak úgy bántott, hogy a várva várt babára nem vigyázok eléggé.

az az élet rendje, hogy mindentől nem tudod megóvni, ez így normális.

és készítsd fel a lelked - mert úgy látom nagyon féltős vagy - hogy a gyerekeknek az a rendeltetésük, hogy leessenek, beverjék magukat... stb. viszont a gyerekeknek van egy olyan tulajdonságuk, hogy törhetetlenek, ezt ne feledd :)
minél többet hagyod a gyerket esni, annál jobban megtanul esni, annál kevésbé üti meg magát.
(ezért van az, hogy a "jajj mindig nagyon vigyáztunk, mégis most az egyszer megütötte magát és mekkora baj lett belőle" anyukák gyerekei tényleg nagyon megütik magukat, mert nem tudják, hogyan kell úgy esni, hogy ne üssék meg magukat)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

Gömböcske!

Most az jutott eszembe, hogy sosem lehet elég korán kezdeni! :lol:
Konkrétan a cigizésre gondolok.

Ma találkoztam a főnökömmel, természetesen elfelejtette, hogy nem kellene rágyújtania, de határozottan állítom jól esett a cigifüst. :lol: :shock:
Pedig nem dohányzom (nem is dohányoztam sosem) és az esetek 98 %-ban kifejezetten zavar. De most! :shock: :lol: :lol:
Huhh.

Még csak a szeszt kell nyakaljam oszt' kész az alkeszes-dohányos kölök! :lol: :oops: :oops: :oops:

Most jól szórakozom magamon, de kifejezetten kerülöm a cigishelyeket.

Orsi!
Nekem nincs gyerekem, de néha teljesen elcsodálkozom, amikor a 4 gyerekes anyuka ismerősöm (akkor még három volt) hagyta a gyerekeit csigalépcsőn mászkálni, lógni rajta. :shock: Engem kivert a víz a látványtól. Állandóan késztetést éreztem, hogy leszedjem őket. De a fúrcsa mód a gyerekek sosem potyogtak le. Néha beverték magukat, de egyéb nem történt. :lol: :lol:

13+5
Vendég
 


Tényleg lányok!
Mi van Nyuszipunccsal? Tud valaki infot róla???
Vendég
 


Sziasztok!

Lenne egy kérdésem Csajok.
Hol lehet normális alkalmi rucit venni? Már fogytam 3 kg-ot, de a pocim nőt, semmi nem jön rám. A hétvégén meg esküvőre megyünk.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna! :)

Jön Orsi és rögtön felsorol neked minimum 3 boltot. :lol:
Én is úgy mennék bulizni... :lol:
Vendég
 


Még mindig én.... :roll:

Tudtok nekem abban segíteni, hogy az Istenhegyi Géndiagnosztika hétfőn hány órától van nyitva???

A honlapjukon nem találom.

13+5
Vendég
 


aranykavics írta:Orsi!
Nekem nincs gyerekem, de néha teljesen elcsodálkozom, amikor a 4 gyerekes anyuka ismerősöm (akkor még három volt) hagyta a gyerekeit csigalépcsőn mászkálni, lógni rajta. :shock:

én is hagyom :D :D ott vagyok, figyelem őket, de nyugodtan másszanak ahova akarnak.
Amúgy meg én azt látom a saját gyerekeimen, hogy a látványos balesetek nem is ilyenkor történnek.
Tegnapelőtt reggel pl. Máté úgy esett neki a saroknak, hogy komolyan én is azt hittem, hogy varrni kell a fejét, de végülis éppen nem szakadt fel. Mindezt úgy, hogy nem is futott, hanem hozta az almalevet a nagyapjának, hogy öntsön neki, megbotlott és elesett... na ezt aztán sehogy sem lehetett volna kivédeni :shock: :shock:

aranykavics írta:Hanna! :)

Jön Orsi és rögtön felsorol neked minimum 3 boltot. :lol:
Én is úgy mennék bulizni... :lol:

na, látom Te már elkönyveltél....

huhh az alkalmi ruha szerintem kemény dió. Amikor nekem kellett, akkor én egyberuhákat vettem fel, amiknek nyúlt pocakban a része + kendő, és mehettünk is.

majd gondolkozom, hogy merre láthattam esetleg.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kavicska :D
asszem 9tól.... én 9re már mentem oda UHra és nem az első voltam.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Aranykavics! Köszi szépen!

Orsi! Hát igen, ez kemény dió nekem most. Azt hittem, jók rám a ruhák, sajna szembesültem a tudattal, hogy nem. Ráadásul elég puccos esküvőre megyünk. :roll:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Orsi!
Köszi az infot.
Most mellé fogtam. :D
Én nem rosszindulatból írtam, hogy jössz és biztosan tudsz valamit. :)
Csak tekintettel az eddig tapasztaltakra: Két terhesség kétségtelen, hogy már sok mindent tudsz. :)

Hanna!
Nekem aztán igazán nincs mit. :)

Megy a Forma 1 . De itt lógok a neten. Ilyenkor könnyű , mert az Ember örül, hogy nem zaklatom. :lol: :lol:
Vendég
 


Hanna! :D
A Mammut I-ben a Formesban szerintem vannak szép alkalmi ruhák, nadrágok, stb, nézd meg a honlapjukat!

Orsi! :D
A babakocsis témára visszatérve, a felsorolt szempontok nekem is fontosak! Szegény Máté, azért volt nagy sírás, nem?

Pandus! :D
Nekem is nagyon bejön a narancssárga! :lol:

Már egyre többször érzem, hogy szép finoman mocorog a picur! A férjem hiába teszi oda a kezét nem érzi, illetve szerintem abbahagyja, és kinevet, hogy biztos képzelődöm, de rendes..., pedig tuti nem! :D

Kavics! :)
Én sem tudom, mi van Nyuszival, még Gömböcske írta, hogy kórházban van, de ő ezt honnan tudja, arról fogalmam sincs, vmiről lemaradtam??? :oops:

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Rádöbbentem, hogy mindjárt lemaradok az ideális 4D-s uh időszakról, mert azt mondják, ha túl nagyok a picik, már nem annyira látványos. Még jó időben vagyok? Tudtok valamit a II. Lotz Károly utcai 4D-Genesis Kft.-ről? Egyéb tapasztalatok, hol nagyon szuperek?

Orsi,
így a 23. hét körül normális, hogy ma majdnem elájultam a boltban? Hirtelen nagyon nehezen tudtam lélegezni, és éreztem, hogy perceken belül elsötétül a világ, ha nem guggolok le. Aztán leültettek, kaptam vizet, és jobb volt, de nagyon megijedtem. És szinte óránként kell valami kaját magamhoz vennem, plusz egész délután kómás voltam. Milyen "terhességi betegségekre" kell odafigyelnem ilyenkor? De lehet, hogy csak hirtelen nagyon beindult a gyarapodás, mert most mintha látványosat nőtt volna a hasam az utóbbi napokban (tudod, ikerek)?

KépKép
lili73
 
 


Köszi a babakocsi dícséretét :D

Lili,
Ott voltam 16 hetesen nagyon jó hely nővérem is volt már ott kétszer(én is mentem vele) Nagyon kedvesek 40 percig nézik a babát kapsz róla dvd-t nyomatott képet meg cd-re rögzített képeket. Nagyon jó minőségűek a képek szépen látszik rajta minden. Én is megyek megint majd pár hét múlva mert nekem nagyon tetszik az a hely :D
Vendég
 


pandácska,

köszi az infót, szuper, akkor holnap felhívom őket!

KépKép
lili73
 
 


aranykavics írta:Én nem rosszindulatból írtam, hogy jössz és biztosan tudsz valamit. :)
Csak tekintettel az eddig tapasztaltakra: Két terhesség kétségtelen, hogy már sok mindent tudsz. :)

nem értettem semmit félre :) amúgy meg ha a párom kérdeznétek meg, akkor tuti azt mondaná, hogy ha én vásárlás terén valamire nem tudom a választ, akkor arra nincs is :D :D :D
de hát senki sem lehet tökéletes :oops: :oops:

Donika :D
visított a gyerek :) de nem volt vészes.
ebből a szempontból Levi rosszabb, mert ő aztán egy ici-pici koppanásért is tud visítani, mint akit ölnek.

Lili :D
tapasztalatból azt mondom, hogy ikrekkel max. a 25ig hétig élvezhető a 4d UH, utána olyan kavalkád van már a pocakban, hogy bőven elég a kezek-lábak beazonosítása, és élmény már nemsok van.
én vércukrot és vérnyomást ellenőriztetnék, mert vércukoresés és vérnyomásesés is tud ilyet produkálni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Panda,
jó hogy ezt írtad, közel lakom a Lotz Károlyhoz, akkor elmegyek kb. 16.hét körül, hátha mutatja magát és kiderül, hogy ki is van a pocakban. :roll:
Utána meg 18.hét körül kell menni a genetikai UH-ra, ugye???
Azt a 4es tesztet vagy mit mikor hol csinálják??? És az kötelező vagy nem???

Kép
fendike
 
 


Fendike :D
a 4 markeres teszt nem kötelező. Pl. az Istenhegyi Géndiagnosztikán is csinálják www.gendiagnosztika.hu
a 18. heti genetikai UH kötelező, benne van a protokollban

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok, eltűntem....bocs, hosszú és szörnyű volt a 7vége.

Aki nem akar rosszat, negatív élményt olvasni, ugorjon át....

Sírógörcs sírógörcs hátán....Bátyám szemét módon viselkedett vele. Van egy fia, de irigy az enyém miatt, hogy apuék majd az övét nem szeretik. 3 hónapig nem is szólta mhozzá, erre tegnap hazamentünk Kecsóra, mert anyu csomó rucot babónak bevásárolt, bátyámmal taliztam véletlenül a városba, tök jó fej volt, el is mentem hozzájuk babázni. Erre 20 perc uán felállt és üvöltött velem, férjemmel, anyuékkal, nagybátyámmal.Engem szemét kurvának titulált, meg azt mondta dögöljek meg a büdös kölkömmel együtt...anyuékat és a családot meg kitiltotta. Szóval sírógörcs persze kb 3 órán át, 4 magneb6 le is szaladt....most már nem remegek, csak értetlenül állok az eset előtt, ő volt a 2 testvérem közül az, akit imádtam...ő is engem. De a féltékenység, irigység így megváltoztatja az embert???Pedig tudja, hogy min mentem át, meddőség, szenvedés,Kaáli stb....És így viselkeűdik, a végén meg láttam a szemén hogy már annyira elborult, hogy ütni is képoes lett volna, férjem állt elém-.....Na akkor jelentettem volna fel....
De talán túl vagyok rajta, talán anyuék is, nem tudom, most beszélgetek Hunorral, hogy élje túl ezt a sírógörcsöt, me mindent, mert nem tudom, mit csinálok, ha emiatt lesz valami baja....

tudom, nem ide tartozik a családi dráma, de ki kellett írnom, ne haragudjatok.
Vendég
 


Sziasztok :)

Orsi
Ha már itt tartunk: hol, és milyen autósülést érdemes venni? Használtat érdemes venni, vagy inkább újat? Ja, és isofixes legyen. Nézegettem, olvasgattam fórumokat, de csak belezavarodtam... :oops:
Köszi!

Kép
petyaanya
 
 


Gömböcske, nyugi, én is cigifüstbe ültem, nem lesz gond!!!!Pl. Pesten a szmog szarabb mint 4 órás passzív cigifüst!

Kavicskám, drágám, nyugi, tartom a telóban és smsben leírt álláspontom!!!Hajdu drnő az ász!!!!Neki és a klinikában higgy!

Anyukám mindent megvett, ami kell egy bébinek az elején, gyerekek azok a mini rucik, jézus, mintha kisbabát, amivel játszottam annó, azt öltöztetném , annyira pici minden!Édes anyukám van, űannyit költött ránk....Imádom!
Vendég
 


petyaanya írta:Orsi
Ha már itt tartunk: hol, és milyen autósülést érdemes venni? Használtat érdemes venni, vagy inkább újat? Ja, és isofixes legyen. Nézegettem, olvasgattam fórumokat, de csak belezavarodtam... :oops:
Köszi!

rosszat kérdezel, mert én nagyon kritikus vagyok. Az én fiaim hordozó után olyan ülésben ültek, amiben háttal tudtak ülni. én csak 1.5 év elmúlta után fordítottam meg őket, akkor is csak azért, mert Máté elkezdett hányni menetiránynak háttal. (én sem bírok úgy utazni). Ha Lili is háttal fog utazni amíg csak lehet.

- isofix. ha van rá keret, akkor az biztonságosabb. nemcsak azért, mert a karosszériához van rögzítve az ülés, és teljesen máshogy viselkedik emiatt baleset esetén, hanem azért is, mert az ülések 70-80%ban egyszerűen rosszul vannak bekötve a kocsikban (nem elég szorosan, nem elég körültekintően), isofix-szel nem lehet rosszul bekötni az ülést.
- használt. szerintem lehet használtat is venni, de akkor azért jól nézd meg az övét ill, hogy a huzat alatt milyen a borítás rajta, hogy azon ne legyen sérülés sehol.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


rosszat kérdezel, mert én nagyon kritikus vagyok.


Pont ezért kérdezlek :)
Esetleg típusnév?!

Kép
petyaanya
 
 


jah :)
a magyar piacon háttal beköthetője tudtommal a BebeConfortnak van, ha ezen a vonalon akarsz elindulni.

Amúgy minőségre ami minden súlyban jók azok a Römerek (itt akkor, ha most a lánykád súlyában nézzük, akkor a Duo Plus TS , Duo plus TS isofix, vagy az új isofixes SafeFix - asszem ez a neve, vagy valami hasonló), a többi márkát üléstípusra meg kell nézni.
Nekem pl. nagyon tetszik a Concord Ultimax, de a töréstesztjei nem győztek meg, viszont a Concord Trimaxnak jó a tesztje. A Chicco Key 1 ülésére is az rémlik, hogy jól vizsgázott.
A no name-ket meg el kell felejteni, mert bortányosan nem teljesítenek a teszteken.

viszont... ha kitaláltad, milyen ülést szeretnél, akkor szólj, mert németországban sokkal olcsóbb (a römer és a concord is), én a fiúk 2 db isofixes ülésén (römer kidfix ez már 15-36 kgs) 20e Ft-ot spóroltam darabonként (pedig nem egy egetverően drága ülésről van szó, hivatalosan 54e ft a brendonban).
annyi van, hogy nem biztos, hogy pont az áhított szín van akciósan... de ekkora különbségnél már érdemes elgondolkozni, hogy kell-e az a szín :) :) :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


még annyi, hogy a mi két britax (römer) háttal beköthető üléseink közül 1 fel fog szabadulni, mert Lilinek majd csak 1 kell... ha gondolod szívesen megmutatom.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszi! :)

Kép
petyaanya
 
 


Lafi,
ez elég furán hangzik, amit írsz. Nem is értem igazán. Remélem nem bántalak meg vele, de a bátyád nem egészen normális. Ez tipikus hiszti. Mindig ilyen volt? Féltékenység, irigység létezik testvérek között (is!), de hogy ilyen mértékben...és miből gondolja, hogy az ő gyerekét nem fogják szeretni? Van ennek valami valós alapja?

Orsi,
vércukoresés: nem hiszem, mert olyanom szokott lenni, azt már jól ismerem, olyankor kiver a veríték, és szó szerint remegek, ha nem eszem azonnal valami tömőset. Lehet, inkább vérnyomi...Azóta oké vagyok, leszámítva hogy sokszor már mindkét kezem zsibbad.

4D: akkor még éppen becsúszhatok a 25. hétig, ha hamar adnak időpontot :D

Tegnap megnéztem az új magyar sorozatnak a 2. részét (elsőt nem láttam) a Stohl Bucival. Láttátok? A szerepbeli barátnője vallomásában elmondta neki, hogy sok évig meddőnek hitte magát, 5 inszem után jött a lombik, de nem sikerült a férjével...aztán most, hogy vele van, egyszer csak spontán terhes lett. Milyen érdekes, hogy már filmben is beszélnek róla. Nem rossz, hogy kicsit megismertetik a "laikusokkal", hogy ilyen is van.

KépKép
lili73
 
 


Fendike,
Nem kötelező a 4es teszt én nem voltam csak a kombinálton. 18. héten viszont szerintem az Istenhegyire menjél genetikai uh-ra.

Lafi,
Nem is tudok mit írni már személyesen beszéltünk erről. Nevetséges ez a féltékenység mit gondol valamitől megfosztod azzal hogy babád lesz? Én azért ezt megkérdezném tőle hogy miért is bántja mert teljesen érthetetlen hogy így viselkedik a testvérével aki babát vár. Megérdemelne egy nagy pofont hogy kicsit a helyére pattanjon az agya :evil: Azt azért nem gondolhatja hogy majd az ő gyereket nem fogják emiatt szeretni :shock:
Vendég
 


Szia Lafi!

A bátyád nagyon furcsa, szerintem inkább örülnie kellene, hogy lesz kis játszópajtása a gyerekének, és olyan hangulatosak a nagy családi ünnepségek!
Nekem sajnos nincs testvérem, de nagyon vágytam rá mindig. Örülnie kellene Neked és a boldogságodnak.

Holnap megyek 4-es tesztre, kicsit izgulok! Lehet előtte falatozni? Gondolom, igen.
Mikor érdemes a 4D UH-t megcsináltatni? Én úgy tudtam, hogy 20-24. hét között.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Sziasztok!

Nyuszikáról hírek?
Senki nem tud semmit?
Én azt tudom,hogy vc terhelésre vagy mire ment be a kórházba,de azt mondta 2 nap.

Lafi?Te ismerős vagy Kecson?
Én is oda való vagyok,csak már nem ott lakunk.
Bátyád.........................................................

Pandus!
Hol van az a jo uh,ahol sokáig nézik a babát,meg kapsz dvd-?
És mennyi?

Ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A férjem tesójának megszületett a lánya!Gyönyörű.


Képzeljétek elmentem a hungária krt-ra toxot nézetni,hát kívéncsi vagyok.Azt mondták,már nem sok értelme van 20.hét után.
És voltam ma uh-n,és a BPD:49mm,(45-59).Most egy kicsit megnyugodtam.

Sziasztok
csiperke
 
 


Csiperke,
www.4dgenesis.hu itt megtalálsz minden infot.

Gömböcske,
Biztos lehet elötte enni. Bármikor érdemes 4d-re menni amikor kicsi azért jó mert egyben látod a babát és a mocorgását ilyenkor még könnyű követni ha nagyobb akkor meg a szép pofikáját lehet csodálni olyankor már babásabb :D én 16 hetesen voltam és majd megyek 25 hetesen is.
Vendég
 


Csiperke, van értelme, én is akkor nézettem, ha baj van, akkor van megoldás. Onnan költöztünk fel a férjemmel Pestre!!!A szülők és a caslád Kecsón vannak, havonta megyünk haza.

Nos, a bátyámmal beszélni nem lehet, mert felbassza az agyát, tegnap is ezt tette, végülis szar éjszakám volt, de igaza van a férjemnek, kimutatta a foga fehérjét, eltiltotta a gyerekét anyuéktól, tőlem, az az ő baja, de a gyereket mondjuk sajnálom nagyon.Szóval férjem szerint le kell szarni, nem kell vele foglalkozni, ha megszünteti a kapcsolatot , szüntesse. Csak fáj, de majd megszokom....sajnos.
amúgy igen, valami elmebaja vanm, az tutti, hogy honnan vette, hoy nem fogjuk szeretni a gyerekét, nem értem, nem értjük....
Vendég
 


Lafi! :)
A bátyádat én sem értem, remélem már teljesen megnyugodtál Te és Hunor is! Szegénykém, azért a bátyád biztos megijesztette, de biztos nincs semmi baj! Nekem nővérem van, de ő nagyon örült, amikor végre nekünk is összejött, nekik mindkét gyerkőc azonnal sikerült. Ő már egy csomó babarucit eltett nekem, meg most sztem még közelebb kerültünk egymáshoz! :)

Fendike! :)
A Lányok már megválaszolták a kérdésedet, a 18 hetes genetikei UH, az kötelező! Egyébként, hogy vagy?

Gömböcske! :)
Lehet enni előtte! Nekem azt mondta a doki, hogy Afp-re úgy menjek, ha már betöltöttem a 16. hetet. Lehet, hogy nem számít az az 1-2 nap, de szerintem jobb ezeket betartani!

Csiperke! :)
Mennyi idő, míg megjön a toxo? Miért felesleges a 20. hét után?

Kép

Kép
donika
 
 


Hali lanyok,

Lafi,
nagyon sajnalom ami a batyaddal tortent ez olyan hihetetlen :shock: nem tudnam elkepzelni hogy valaki a csaladbo ligy tud viselkedni raadasul egy varandossal.Probalj megnyugodni hallgass ferjedre mert most Hunor baba a legfontosabb mas nem szamit.

Gombocske,
a fust miatt ne izgul,en eddig minden nap 8 oran keresztul szivtam passzvan kedves kollegaim altal de most kopkopkop egy hete semmi :lol: :lol: Hiaba hatasos votl a levelem :lol:

Kavics,
remelem azota megnyugodtal mar kicsit,en ugyan nem ismerem a Hajdu doktornot de a leirasok alapjan biztosan profi en is jobba n innek neki mint a nodokinak.

Pandacska,
gratula a babkocsihoz nagyon szuper :lol:

Penteken en is voltma babboltban minden kocsit jol megnezegettem tologattam ahh nem is neztek kicsit hulyenek :lol: :lol:
Vegul is kismama rucikert mentem de csak egy farmerszoknyat sikerult venne ma tobbi olyan lehetetlenul zsakszabasu volt.

Es holnap megyek a 12.heti UH-ra mar nagyon izgolok de szeritne m a ferjem megjobban :lol: :lol:
petitpois
 
 


Orsi,

megkerdezhetem hogy honnan rendeled a babadolgokat Nemeto.-bol?Ebay? nagyon kedvezonek tunnekaz arak,en is korulneznek..Koszi :lol:
petitpois
 
 


Petitpois :D
ebay-ek. német, francia, angol és osztrák... általában. Az olaszról 1szer vettem, a hollandról 1szer sem még.
az áraknál ne tévesszen meg, hogy ha nem fixáras valamit (buy-it-now, sofort-kauf... stb), akkor ott az ár a licittől függ, hogy mennyi lesz a végén.
az, hogy mit írnak arra, hogy hva postáznak nem mérvadó, le kell levelezni, mert 80%ban máshova is elküldik.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Lafi,
hát ez elég szörnyű amit leírtál, persze hogy nem kéne vele foglalkozni, de gondolom hogy rohadt nehéz
idővel jobb lesz, próbálj csak Hunorra gondolni, ő most a legfontosabb!!!!!

Donika,
köszi, minden rendben, nekem 7évvel fiatalabb hugicám van, ő is nagyon örült, ma jön velem a brendonba is, bár nála a téma még nagyon nem aktuális... :D
kedden hívom Bernárd dokit, azt mondta utánajár ennek a HCG dolognak, felhív vmi ismerős dokit az istenhegyin, aki hajlandó is lesz elmagyarázni, akivel pénteken beszéltünk az tök flegma volt, legszívesebben beszóltam volna neki

azt tervezem, hogy 16hetesen elmegyek AFP-re a saját kórházba, 4D-re a genesishez és 18-19 hetesen Hajdú dr.nőhöz
a 4 markeres tesztet lehet, hogy kihagyom, attól függ mit mond majd Bernárd... :roll:

Petitpois,
milyen jó már holnap mész, nagyon fog tetszeni nektek, én is alig vártam :D
csak UH vagy kombinált teszt is lesz

Nekem shoppingra eddig nagyon sokan Bécset, Shopping cityt javasolták, sokkal nagyobb kínálat és olcsóbb is.
Mi mindenképp megyünk majd, babakocsit és rucikat mindenképp ott veszek...

Kép
fendike
 
 


Petitpois! :D
Akkor holnapra egy "nagy kalappal"! Majd gyere!
Neked milyen járgány tetszik?

Kép

Kép
donika
 
 


Fendike! :)
Nagyon rendes a Bernárd doki, bár sztem minden orvos a Kaáliban, bennük még soha nem csalódtam! Szerintem jó a terved a, már ami vizsgálatokat illeti!
Akarsz vmit venni a Brendoban, vagy csak nézelődni?
Biztos jó cuccok vannak Bécsben, és érdemes kimenni! :D

Kép

Kép
donika
 
 


Orsi,
Koszi :lol: akkor jol tippeltem :lol: szet fogok en is nezni.

Donika,
koszi :lol:
Nekem ez a kocsi tetszik legjobban:
www.onetreehill.nl
(Urban Jungle) :lol:
Ha jol emlekszem te is a 3kerekuekre szavazol.Van mar kinezve vmi?

Fendike,
UH+kominalt is lesz mar alig varom(ez a rendes nogyogyaszomnal)+szerdara bejelentkeztem az egyetemi klinkara is ,a ferjem ragaszkodik hozza :lol:
Es tegnap hivatalosan letettem az Utrot kopkopkop++
Te meg adod?
petitpois
 
 


Petpois :)
onetreehill szokott lenni, de ha ez a típus tetszik, akkor nézd meg eztis:
http://www.philandteds.com/nz/sport_07_1.htm
nekem ez is nagyon tetszik, és vízszintesbe dönthető.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Donika,
igy egyszerubb nem kell keresgelned :lol:
http://www.onetreehill.nl/index.php?sub ... TH_text_UK
petitpois
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy mostanság nem jelentkeztem de sajnos korházban voltam. Vércukor profil ellenörzésre kellett befeküdnöm hogy a diéta mellett hogy alakul. Örömmel írom hogy jó az eredményem és egyenlőre elég a diéta és nem kell szuri. Aminek nagyon örülünk. Látom jó sokat írtatok. Most visszaolvasok.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


phil&ted az ebay.co.uk-n szokott lenni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Petitpois! :D
Megnéztem, tényleg jó kocsi! Nekem nagyon tetszik az is, amit Orsi tett fel, és nem is drága, nálunk biztos jóval drágább lenne!

Orsi! :)
Te olyan kocsit szeretnél, amit feltettél? Ha igen, akkor megrendeled a neten?

Nyuszi! :D
Örülök, hogy minden ok!

Kép

Kép
donika
 
 


Petipois,
Még nem az enyém de azért köszi :wink: majd csak novemberben vehetem meg mer babonás a család.
Vendég
 


donika írta:Orsi! :)
Te olyan kocsit szeretnél, amit feltettél? Ha igen, akkor megrendeled a neten?

:oops: :oops: :oops: elvesztettem a fonalat.
a phil&ted kocsira gondolsz?
nagyon tetszik, már párszor gondolkoztam rajta, hogy milyen lenne, ha olyat vennék.
a nem nagyon drágát mire érted? olyan 110e-re jön ki ca., de asszem a 1treehill is ekörülre jön ki - ha emlékeim nem csalnak -.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah, és igen, a netről rendelném meg.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Jó ez a kocsi, nekem is tetszik!
Ezeket itthon vhol ki lehet próbálni??
Brendon??
Nekem egy barátnőmnek Quinny buzz van, az is tetszik nagyon, de asszem drágább...

Nyuszi,
jó hogy újra itt, örülök, hogy minden rendben!!

Kép
fendike
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: