Új privát üzeneted érkezett!

Nóri, ez nagyo jó hír!!!!!!!!!!!!!!
:lol:
Akkor tegnap nehéz éjszakátok volt, mi? :oops: :oops: :lol:
Mindent bele!!!!
Hajrá, hajrá!



Pöttye,
tényleg gyönyörű ajándékotok lenne egy + teszt a fa alá!!!!!!!
szorítok érted!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi:tegnap nem volt semmi...mától kell!!! :roll: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Jó reggelt!

Andi!
ez nem túl jó hír.... :?

Nóri!
Hajrá-hajrá-hajrá!!!! :wink: :lol:

babszika
 
 

 
 

Mizu nálatok Babszi?
Vendég
 


Pötty!
Ez igazán jó!!!!!!!!!!

Bíbi!
én hallgatok........ :lol: :wink:

babszika
 
 


Szerintem Bíbi egy zebrás teszttel vigyorog rajtunk, hogy hiányoljuk éééés majd beeseik délután, hogy addigra giga luk növekedjen az oldalunkra...Pió szerelmére, vágtass ide BÍBI!!!!
Vendég
 


Gabikám:és nálad??????31 cd????
Vendég
 


Nálunk az van, h nincs semmi :lol: :lol:

A ház alakulgat. Lassan, de biztosan.
Most már minden helység kialakult. A héten talán lesz már lépcsőnk is. És neki állnak a szigetelésnek. Közben ma már fúrja a Bálint a kapcsolók és konnektorok helyét.

babszika
 
 


Nóri,
ez nagyon jó hír! Akkor mindent bele! :D :oops:

Bíbi: télleg nálatok mi újság? Már nekem is furdalja az oldalam... :wink:

Andi: ne add fel, még bármi lehet, én mindenesetre nagyon drukkolok!

Gabi: a hődet méred? Szerintem várj a teszteltel egy pár napot, mert csak idegesíted magad, és tudod az senkinek sem tesz jót! :wink: :)
Vendég
 


Szép napot klubtársak!

Andi: basszus! :cry:

Gabi, ez kezd érdekes lenni, drukkolok! Hőd?

Többieknek nagy pussssz!És köszönet a drukkokért!

Kép Kép
Vendég
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Vendég
 


Vendég
 


Kép
Vendég
 


Bíbi!!!!!!!!!!!!!!!!!én-tudtam-én-tudtam-én-tudtam

GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ez aztán a gyönyörű zebrás teszt!
(ilyen zebra-lovam nekem is van. előveszem már, hátha nekem is varázsol egy zebrás tesztet) :lol: :lol:

babszika
 
 


Hurráááááá!
Bíbi:Éljen,Éljen,Éljen,Éljen,Éljen,Éljen,Éljen,Éljen,Éljen!!!!

Én még nem adtam fel :lol:
vedresandi
 
 


JAJ Bíbi!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tudtuk!!!!!!!! Gratulálok!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tiszta libás lettem! Jaj de jóóóóóóóóóóóóó!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Bíbi,
én hőt már nem mérek!
Tudod, leszaromhónap!




Remélem beindítottad a dominó elvet! :lol:

Kép
Kép
gabi82
 
 



Bíbi:
GRATULÁLOK!!! Ez annyira egyértelmű volt :wink: De jó, van új kismamink!!! HURRÁ!!! :D

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


én sem mérem a hőm..... eddig :oops: :lol:

babszika
 
 


Köszönöm szépen lányok!

Senkinek nem feladni, éljen leszaromhónap, de tényleg igaz, nem szabad annyira akarni :lol: Én is az esélytelenek nyugalmával álltam most hozzá :lol:
Vendég
 


Leszaromhónapban nem mérünk hőt!!!Bíbi ne kábíts... :roll: :wink: :lol:
Vendég
 


Ja, Babszi! Én úgy csináltam, hogy ez az ennélidiótábbmárnemislehetne-mégaszemeseálljól zebra a teszttel aludt éjjel! :wink:
Vendég
 


NA végre :))))) Bibi: De jó hír ez :) GRATULÁLOK!!!


Mondtam én, hogy valakinek el kell kezdenie és utána jön a dominó elv. :)))


Na máris jóban indul a nap nem??? Kellet ez a topicnak :)

Kép
csucsu05
 
 


Nekem a táskámban lakik egy kinder zebra..... remélem, h rájött már arra, h nem ok nélkül cipelem mindenhova :lol: :lol:
de ha ezen múlik, a tesztemet is mellé dobom hihi :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


lassan le kell lépnem, de csodás napot kívánok nektek!!!!!

ja, azt még elmesélem, h a hétvégén helyre került az önbecsülésem kicsit.... :roll:
a Tescoban voltam bent a Bálintnál és egyszercsak megpillantottam egy serácot, aki még anno a koleszos éveim alatt volt "fontos". nem volt semmi köztünk, de asrác szerelmet vallott és miattam akarta elhagyni a b.nőjét.
A lényeg ebből annyi, h a srác, így több évnyi nem találkozás után ugyanúgy reagált rám, mint anno. Pedig elhíztam, állítólag asszonyosodtam..... szóval, olyan jól esett, h van akinek még így is bejövök.
ezzel nem azt akarom mondani, h Bálintnak nem, csak..... ugye értitek?! :oops: :roll:

babszika
 
 


Persze, hogy ércccccsük Babszi! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Bíííbi drága, én tudtam-tudtam-tudtam... :))))))

HATALMAS GRATULÁCIÓ.... nem is tudom mit mondjak..remélem gyorsan követünk majd téged, titeket!!!!

(((((((((((((((((ölelés)))))))))))))))))

Andikám, még ne is... ez még nem zuhanórepülés..tudod!!! (((((((NEKED IS NAGY ÖLELÉS)))))))))))))))))

Kép
Vendég
 


Ha egyszer a csak szex és más semmi projekt beindul...naná, hogy működni fog a dominóelv!!!!
Vendég
 


bíbi:akkor ez most azt jelenit,hogy fűvel fával??????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vedresandi
 
 


Bíborlány!
Gratulálok!

Andi!
Nagyon drukkolok! Nem tudom miért nem teszteltél. ennyi hőingadozás bármitől lehet. Én már tudom az eredményt! :lol:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Bíborlány: IGY IGAZ!!!


Babszika: Persze, hogy megértünk. Minden nőnek kellenek az ilyen élmények. Kell valami vissza igazolás.

Most akkor ki lesz a következő csajok??? DRVedresAndi???

Én még biztos nem mert most múlt el. Nálunk majd a szexes időszak lesz a domináns. De majd utána :))))))))))

Kép
csucsu05
 
 


Szia ChrisMami :lol:

HOgy vagytok???Pocaklakó hogy van???
Most már megvárom a szerdát...még bármi lehet :wink: :lol:
A remény hal meg utoljára :lol:

Csucs:ha látnék a jövőbe,és rajtam múlna,hidd el,már mind a babás topikba írnánk. :)
vedresandi
 
 


Fogyunk szép lassan...

Kép
Vendég
 


Nóri:tényleg lassan kiürül a táblánk!
vedresandi
 
 


Hát, én még biztosan ott leszek egy jódarabig... de tényleg húzhatnátok el a (zebrás) csíkot a másik táblába ;-)
Vendég
 


Pöttye:mi veled maradunk Babszival, ne izgulj.Elleszünk hármasban is... :wink:
Vendég
 


Nem izgulok...de remélem minél hamarabb másik topicban fogjuk MINDANNYIAN nyomni az ívet.. :)))

De én itt leszek lányok... Vigyázok rátok... :) és tolom át a népet!:)
Vendég
 


Andi!
Köszi, egész jól vagyunk. Pocaklakó időnként rendetlenkedik. A hétvégén is szinte egész napos hányingert produkált. A legrosszabb időszak este 6 körül kezdődik, és amíg el nem alszom, addig tart. Reggel szinte semmi nincs, napközben kb. óránként 10 perc. Már megígértem neki, ha ezt így folytatja tovább, kijön, és elverem a fenekét. :wink: :lol: :lol: Úgy látom nem fél. :lol:
26-án megyünk UH-ra. Már nagyon várom, hogy láthassam. Kár, hpogy ez nem olyan, mint a BB, vagy a VV. Jó lenne bekamerázni a pocakot ilyenkor, így egész nap figyelemmel kísérhetnénk, hogy mit csinál. :lol:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Pötty:ha ez ilyen egyszerű lenne...
Vendég
 


Bíbi,
Most olvasom a SZUPER hírt! NAGYON-NAGYON gratulálok! Tudtam én, h. baba van!!! :) Nagyon örülök!!! Van ebben a "leszarom" dologban valami, úgyh. én is kipróbálom. Ha ezen múlik akkor ez könnyen betartható! :D Mégegyszer millió ölelés és és már nem is tudom, h. mit lehet még ilyenkor mondani...Nagyon örülök Nektek! Férjed mit szólt hozzá? Gondolom majd kiubrott a bőréből...
Vendég
 


Bíbi:tényleg, Apa hogy fogadta?

Arikon:neked miért kell duphaston-t szedned?
Vendég
 


Nem tudok visszaolvasni, de BÍbi görbéjét és tesztjét megkerestem:

BÍBI: Szívből gratulálok sok-sok szeretettel! :lol: :lol: :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Apa fogta a remegő kezemet, mikor belemártottam a pisibe, persze én már pillanatok alatt láttam a 2. csíkot, ő meg persze semmit :lol: , mit is mondhatnék, örülünk...
Vendég
 


Bíbi:Akkor este borozás-ünneplés??? :wink: :lol:
Vendég
 


Jaj, hűtöm is a pezsgőt, amit nászajándékba kaptunk, de erre a napra tettünk félre :lol:
Vendég
 


Martini pezsgő, jó lesz lányok?! Este iszom a dominóelvre is egy kortyot! :wink: :lol:
Vendég
 


Kedves tőletek..:))

Istenem, micsoda egy pillanat lehetett, mikor fogta a remegeő kezecskédet....
:)))

Annyira örülök Nektek!!!!
Vendég
 


Ez a minimum, mi vagyunk a valahanyadik kiccsaládod! :wink:
Vendég
 


Naná, hogy persze hogy, otthon, iskola, munkahely, meg a leszaromcsapat... :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Bíbi! Itt is hatalmas gratula! DE jó, hogy apa is ott volt!!!

Kép

Pöttye , Nóri! Nem szép dolog, hogy engem is kihagytatoka sorból! :evil: Mert egy drabig még én is itt dekkolok veletek!!! :twisted:

Nekem kezd lefelé kúszni a hőm, a kis sunyi! :evil:

Kép

Csak egyszer legyen okt. 25 és utána, mint a nyulak, vagy még azokat is übereljük majd apával! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?