Új privát üzeneted érkezett!

én itt vagyok

Kép
e.andrea
 
 


Látom!
De nem vagy valami bőbeszédű!!!
Mit csináltál ma????
Vendég
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok. Ma is, mint az utóbbi időben, igyekeztem pihenni. De azért főztem, mostam, és vasaltam is. Most pedig szerencsére csend van, mert a hangzavarból elég volt mára.

Kriszti! Sajnálom, hogy kikaptak a fiúk. Fel a fejjel!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 

 
 

Erika!

Én is elolvastam azt a cikket :( Nagyon szomorú amikor egy csecsemő meghal,bárhol is történjen! :(
Felelőtlenség??!!Ezt nem nekünk kell eldönteni.Talán inkább okosabb véleményt alkotni,de nem ítélkezni!!Legalábbis szerintem.Én se szülnék semmi pénzért otthon ,de aki ezt szeretné azt se kell lehülyézni.Az a baj,hogy nincs meg a joga a nőnek ahhoz, hogy választhasson.Miért nem alakították már ki az otthonszülés feltételeit már réges rég mint nagyon sok helyen már Európában???Pedig az igény már évek óta megvan rá és sok-sok kezdeményezés is.Csak hát a szülészorvos -lobby ezt nem engedi... :( Sajnos ebbe is beleszól az üzlet,mert akkor esetleg sok szülészorvos elesne a hálapénzétől...nekem meg ez a véleményem.Persze ilyenkor mindenki megbotránkozik és a legegyszerűbb az Otthon szülést szídni,meg aki ezt képviseli,de talán meg kéne adni az esélyt annak is aki ezt szeretné választani.
Bocs nem akarok itt hangulatot rontani,csak kicsit jobban érint a téma a tesóm révén...és nem akarok senkit megbántani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mások vagyunk,más a véleményünk!!!!!!OK??!! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


lányokal tanultam föztem mostam takaritotam tény valami nem vagyok bö beszédü most

Kép
e.andrea
 
 


Szia Britta!

A fiúk edzettek már hozzá szoktak hogy vesziteni is kell nem csak győzni!!!
De amúgy igy a 4-ik helyen vannak az MB 2-be!!!
Jó pár meccsük van még az ősszel,reméllem igyekeznek legalább a második helyre feljutni!!
De az első még jobb!!!!

Na ennyit erről!!!

Hát igen hangzavar!!!!
Nekem már ilyen nincs!!!
De volt!!!!

Én is csináltam ma mindent vasaláson kivül!!!!
Vendég
 


Andi!

Most jön a pihenés?

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Andrea!
1 nap pé-ig mindent bele!!!!!
Vendég
 


Én is pihennék,de a fiamat úgy kell bekönyörögni a kádba!!!
Aztán meg azért kell könyörügni,hogy jöjjön ki!!!
Ez hosszú folyamat!!!!
Vendég
 


Kriszti!

Akkor nem irigyellek. Különben nálunk is sok a könyörgés a fürdés idején. Először nem akarnak menni, aztán meg kijönni. De előbb-utóbb sikerül összehozni. Igaz, legalább fél óra.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta!
Hát kb.nálunk is félóra!!
Már bekönyörögtem,most ment be!!!
De,hogy mikor jön ki?!!
Az rejtély!!!
Vendég
 


Gondolom. Neked annyiból jobb, hogy nagyobb, könnyebben érti, amit mondasz neki. De nálunk nem is akarja megérteni a nagyobbik.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Az tény,hogy nagyobb!!
De,hogy ez sem ért 1 szóból!!!!
Már néha rongyosra beszélem a szám!!!!
"Hányszor mondjam még,hogy..........!"
Én néha azon vagyok kiakadva,hogy nem tudja eldönteni egyen vagy ne egyen,éhes vagy nem éhes!!!!
Aztán este 9 után kinyögi,hogy ő enne!!!
Na akkor jön az,hogy nem eszel,dehogy nem!!!!
Úgy,sem tudom megállni,csak a szám jár!!!
De különben is,ők már kiszolgálják magukat és elpakolnak maguk után!!!!
Csak akkor borulok ki,mikor megkérdezem,hogy vacsora???
Ők nem éhesek,elpakolok elmosogatok,jönnek,hogy esznek!!!
De lágyszivű vagyok és nem tudok rájuk haragudni!!!!

Most már tényleg fekszem,mindjárt reggel 6 óra!!!


JÓ ÉJSZAKÁT!!!!!
Vendég
 


Kriszti!

Te szuper anyuka vagy.

Jó éjt neked is!

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!!
Jó későn jöttem,lemaradtam a csevelyről!! :(
Az igazság az,hogy már megint nem voltam itthon d.u..
Egy kis kerti munka várt ránk,hát muszáj volt.De a gyerekek élvezték!!!!!!!!!! :D
Aztán bekapcsoltalak benneteket.De elolvasni már nem jutott időm,mert az almáslepényt megigértem aposéknak hogy megsütöm.Reggel jönnek elfogyasztani csapatostul.Sza muszáj volt nekiállnom.Most lett kész!!!!!Olyan fincsi illat van igy éjszakára.Édes álmunk lesz! :lol:
Szoval bocsi csajok,majd holnap élesben dumcsizunk,este???

Panny
Tudom,neked rokonod is ezt a módot választotta a szüléshez.
Mindannyian mások vagyunk,mindannyiunknak más véleménye van erről.Én teljesen elutasitom,eü.-s lévén.
Sajnos nagyon sok esettel találkoztam a korházban ami rosszul sült el,ottbent is,de meg lehetett menteni a babát.Az otthonunkban ez majdnem hogy lehetetlen.Olyan kicsin mulik az élet....Sajnos itt is ez történt.(és olvastam könyveket is erről)
Mondjuk én pl. el se tudnám képzelni,hogy itthon vajudjak,apa meg figyel,az ágyon vagyok ahol nap mint nap alszom,a gyerekek a másik szobában csendben a kezüket tördelik,és sirnak(mert az enyémek ilyenek:mi lehet odabent az anyával),sőt az üvegajton kukkolnának.
Nem lenne szerintem ez meghitt.
A kórházi szoba félhomályában,ahol azt csinálok amit akarok a párommal vagy a barátnőmmel vajudok (én utóbbit választottam)
Az orvos elérhető távolságban,sőt a műtő is.
Kell ennél több???
Én ezt érzem biztonságnak.

Na jól kiirtam magamból ,más is leirhatja hogy gondolja,én kiváncsi vagyok rá.

Andi,Kriszti
vonalzós csajok! :lol: Holnap dumcsizunk!!!!

Britta
jó hogy jöttél Te is!!
Jól vagytok??

Judy???

Niki???

Zsebibaba???
Vendég
 


Erika!

Én is a kórházban érzem magam biztonságban,de meg kell érteni azt aki pedig otthon szeretne szülni és az otthon meghjttsége nyugtatja meg.Vagyis nem csak megérteni kéne hanem biztosítani a feltételeket hozzá mint pl.Hollandiában.Egyébként ez a mostani baba valszeg a kórházban is meghalt volna,beakadt a válla(legalábbis ezt láttam a hírekben)Sajnos kórházban is előfordul csecsemőhalálozás ilyen ok miatt.
Na jó ennyit erről,nem is szeretek ilyen témát olvasni,főleg ebben az aggódós korszakomban :?

Nem tudom,tegnap meg ma olyan ritkán érzem mozogni a babát,remélem csak másképp helyzkedett el.

Jó éjt! :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny
Isten ments hogy ezen vitatkozzunk!!
Neked a baba szempontjábol,nem is jó aggodni!!
Krházban szülsz,nem??Akkor meg minden okés!!!!!!! :wink:
Szerintem ne aggodj hogy kevesebbet mozog!Olyan kis aproság még!!!Most pihenősebb napjai vannak!Erőt gyüjt a nagyobb rúgásokhoz! :lol:

Nyáriorgona
merre vagy?HOgy vagy??Aggodom!!!! :shock:
Vendég
 


Na csá csajok!!!!!!

Ki,hogy van?????
Én ma csak este jövök bővebben,mert ma viszem anyut varrat szedésre és a munkahelyen pörögni kell,hogy fél műszakolhassak!!!!
Addig is puszi mindenkinek!!!!
Vendég
 


sziasztok csak felugrotam majd később leszek

Kép
e.andrea
 
 


Erika!
Mit szólsz a vonalzómhoz???
Hülye vagyok mi???
Már mint azért mert nem akartam látni még a napokat sem!!!!
Erre mit csinálok?????
Ja,és valami szebbet exrábbat akartam,de ez sikerült!!!!
Hát ilyen ez a babanet!!!!
Akkor este bővebben!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jöttem, kib@... szarul vagyok, alig bírok gépelni.

Akinek volt már vetélése, megírná, hogy milyen az? Szombaton görcsöltem mint állat, aztán vasárnap megjött rendesen, de ömlik belőlem a vér. Nálam a mensi mindig (!) pontosan jön, most meg majdnem egy hetet késett, inkább kevesebb mint több vér jön (nem ennyi mint most) és ha fáj is a hasam, csak úgy húz az alhasam, nem úgy mint szombaton (egyfolytában görcsölt, nem is bírtam állni, ha meg beszéltem vagy mozogtam, még jobban)

Vasárnap egész nap rokonlátogatáson voltunk (már csak ez hiányzott) + összeszedtem egy csúnya vírusos szart, tegnap már lázas is voltam, most is ráz már a hideg (a fene egye meg, lehet hogy az a kórházas éjszaka tett be rendesen, még jó hogy nincs baba, de lehet hogy összefüggnek a dolgok)

Remélem holnap már jobban leszek, majd jövök még, írjatok légyszi a vetélésről addig is. Köszi.

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Nyáriorgona :(

Én sajna(vagyis hál'istennek)nem tudok vetélési tapasztalatokról beszámolni...de az elbeszélések alapján azt mondják erős görcsök és sok-sok vér.Egyébként olvastam ,hogy sok olyan eset is van hogy megtermékenyül a petesejt de végül akármilyen okból nem lesz belőle semmi,tehát elkezdődik valami és utána vége,szóval lehet hogy ez lehetett veled.Állítólag ez a nők 70 %-val megtörténik ,csak nem is tud róla mert azt hiszi csak sima mensi.

Jobbulást!!! :)


Andi!

Remélem beleadtatok és beleadtok apai-anyait!!! :oops: :oops: :oops:

Erika!

Ma éerztem már kétszer a picit,úgyhogy kicsit megnyugodtam!! :wink: :)

Kriszti!

Jó az a vonalzó!!!Mégis tudd az esélyesebb napokat :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Már jól vagyunk, bár az orrunk nagyon folyik. Holnap mennek a fiúk kontrollra, én pedig a saját háziorvoshoz egy-két vizsgálatra.

Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Nyáriorgona
Én is Pannyhoz hasonlokat tudok irni.Nem volt (tudtommal) vetélésem.Azaz,egyszer tizen akárhány évesen,volt hogy a tampont kihuztam és egy nagy darab szövet valami jött ki vele.Nagyon megijedtem,nem is szoltam senkinek,csak az akkori udvarlomnak(most már férjem).Hogy vetélés volt-e a mai napig nem tudom,és sajnálom,hogy nem vittem be magammal a nődokihoz. :(
Én görcsölős vagyok,tehát ha neked most ez vetélés akkor tuti görccsel jár!ÉS biztos hogy sok vérrel,hisz takaritja magát a tested.
Nyáriorgona,tudod hogy melletted vagyunk akárhogy is van.
Feküdj sokat,tegyél a pocidra meleg vizes tömlőt vagy valamit amibe melegvizet teszel.És ne erőltess semmit most.Fáradékony lehetsz,plusz ez a virus.VAgy lehet hogy ez ezzel jár???
Az utobbi napok megviselték a szervezeted,kimerült lehetsz.
CSak ismételni tudom,hogy probálj pihenni!!
Kisfiad jól van??



Britta
örülök,hogy jól vagytok!!Olyan keveset irsz magatokrol!!
Annak örülök,hogy jobban vannak a hiveid,és Te is! :wink:

Panny
látod ,nem kell aggodni.Mozog ő rendesen.Szerintem kiscsajszid lesz, nemtudom miért,e igy érzem.remélem igazam lesz.Talán nem sokat kell várni,és megtudjátok!
Mész 4D-re??

Kriszti
épp kérdezni akartam anyudat!
Hogy van?Hogy viseli a lábadozást??Fáj neki a keze még?
És kisfiad tul tette nagát a tegnapi vereségen?
Miért lennél hülye mert vonalzót csináltál?
Én is csinálnék,de a másik topicon ahol irkálok,ott nem beszélek róla.Nem akarom őket belevonni.Majd meglepi lesz nekik ha babás leszek! :wink:
Vendég
 


Hahóóóóóóóóóóó,merre vagytok??? :shock:
Vendég
 


Jó estét!

Rövid leszek,pedig nem igy akartam!
Kezdem azzal,hogy az a ...............egyészségügy,mert már nem tudok rá mit irni,pedig én is egészségügyben dolgozok!!!!
Vissza rendelték ugye mára az anyut varrat szedésre!!!!
Mondanom se kell,tőlünk 60 kilométerre lévő kórházba műtötték,délután 16 órára!!!
Oda értünk 16 órára,voltak vagy 150 biztos,már ez szemet szúrt!!!
Bekopogok szólok,hogy egészségügyi dolgozó vagyok,azt mondja az aszisztencia,nem érdekli,erre én akkor miért van kiirva,hogy soron kivűl belehet menni??!!!
Na mindegy várjunk,közbe kiszól a nő,hogy még a 2 órára oda hivott beteget sem szólitotta,na akkor felment a pumpa,na lecsillapodtam,gyerekek 18 óra után végeztünk,20,órára értünk haza!!!!Kész vagyok,de ez még semmi,kisem szedték a varratot,egy kurva kötözésért álltunk ott amit én is megtudok csinálni,meg már műtét óta én is átkötöttem neki,majd 27-én megint menni kell újfent 16-órára!!!!
Nem sokat gyógyult a sebb,pedig nem csinál vele semmit,na mindegy,átkötték megnézték kész,meg én is kész!!!
Akkor ez mind nem elég a reggelünk is jól kezdődött a párom éjszakásból dél tájba jött haza,valami balhé volt,rendőrségi ügy lettbelőle de ezt itt nem publikálom!!!
Van egy hülye kollégájuk az csinált valami kárt,de nem akarom részletezni,meg a következményeket sem!!!!
ennyi történt ma!!!!

JÓ ÉJT!!!!
Vendég
 


Kriszti
hát ez sajnos tipikus esete a mai sebészet ambulanciának.
Ha tudtad volna gondolom nem mész oda,ha legalább ráirták volna,hogy kötözésre kell mennetek.Sajnálom!ÉS anyudat főképpen.Ezt betegen mind végig kellett ülnie,állnia. :?
A 27.e még jó soká van,addig javul Kriszti a keze anyudnak meglátod!! :wink:
JA és hogy nem engedtek be eü.s lévén?Erről nem tudok nyilatkozni,mert én balfék még sose kérezkedtem be előbb.Mindig várok a soromra,mint egy hülye.Olyankor ne félj nincs nagy pofám,csak hazaérve! :evil: :? :)

Akkor jó éjt mindenkinek!!!!!!!!!Már gondolom szunditotok! :wink:
Vendég
 


Sziasztok Csajzsikák!!
Olyan jól el tudok itt beszélgetni magamban!!
Nem jelentkeznétek be véletlenül?? :|

esik már az eső itt................................
Vendég
 


Erika!

Én itt vagyok :D

Forr a levegő az Otthon szülős Topicocban,azokat olvagtattam meg hozzászóltam... :oops:

Szóval felétek már esik??Akkor biztos arról jön mert itt még csak iszonyatos szélvihar van :(
Akartam már írni,hogy a 2008.márciusi Topicban nemrég jött egy Soproni lány(hát a nevét így fejből nem tudom)csak arra emlékszem ,hogy panaszkodott hogy a kismambolt mindig zárva van ott Sopronbam.Aztán végül kapott jó kis gatyót ott.(bocs,ha hülyeségeket írok... :oops: :wink: )

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia PAnny
megnézem minhdkét topicot!!
Én meg épp a mi babás topicunkat olvastam.Sex-kontra no sex :oops:
Mindjárt jövök,nézem...
Vendég
 


Hú..sex-nosex érdekel... :oops: Hol van ez??
Amúgy a soproni lánynak a nickneve Csujzi,nem ismered így??

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Megvan a 3. napi hormoneredményem. A női hormonjoaim rendben vannak, ez a TSH magas. Azt mondta a doki, ez így önmagában nem sok mindent mond, úgyhogy ha megyek hétfőn uh-ra, ad egy beutalót az endokrinológiai szakrendelésre, ahol újabb laborvizsgálattal meghatározzák a pajzsmirigy hormonokat, akkor már okosabbak leszünk. De ahogy utánaolvastam, a TSH a prolaktinnal és az ovulációval van összefüggésben, ezért nem értem pontosan, hogyan gátolhatja a fogamzást, ha a prolaktin rendben van, ovulációm van.... Na mindegy, ha megyek hétfőn, majd jól kifaggatom:)) Azt szeretem benne, hogy mindent jó alaposan meg lehet vele beszélni, jól elmagyaráz mindent, amit kérdezek. És ezek szerint csak jó, hogy erőltettem a hormonszintvizsgálatot!
zsebi_baba
 
 


Zsebibaba!

Klasz, hogy haladsz előre és az is jó, hogy ilyen jó dokid van!!Örülök!! :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Zsebibaba
látod mégiscsak jó hogy ilyen alaposan kivizsgálnak!!!
Amugy sose volt bajod a pajzsmirigyeddel??
Én nem tudok okosat erről,de ha adoid tényleg ilyen rendes,akkor nagyon jó kézben,és jó helyen vagy!!!

Panny
ez a topic nem semmi.Mindenki össze-vissza beszél,már más témában is,és mindenki okos... :shock:
Érdekes hogy olyan nem ir be aki otthon szült! :roll: :!:
A sex-es??Hát a mi babástopicunkban!!Veletek :oops:
Vendég
 


Panny
nem ismerem igy ezt a csajt.NA meg fiatalabb is nálam.Azokat nem nagyon,meg pláne első babás,szal még játszirol se.NA de majd ha lesz fényképe megnézem :wink:
Vendég
 


Igen, annak legalább örülök, hogy van valami eredmény. Egyébként a pajzsmirigyemmel nem volt baj, vag legalábbis nem tudtam róla, de a családban van pajzsmirigy-beteg. Utánanéztem a tüneteknek is, és pl. a fázékonyság, alacsony testhőmérséklet abszolút rám illik, a kezem, lábam olyan hideg szokott lenni, mint a béka s....e. A második szülés után nagyon hullott a hajam, és nem tudtam szoptatni sem. Talán ezek is összefüggésben vannak vele. Mindenesetre jó, hogy a doki továbbküld, és ha tényleg ez az ok, ezen gyógyszerrel lehet segíteni, és akkor jöhet a baba!!!!
zsebi_baba
 
 


Zsebi
akkor nekem is az van :arrow: ha husz fok van a lakásban,meg akarok fagyni! :oops:
És most ugy hullik pl.a hajam mint amikor megszültem utána.Na de a jó hir,hogy nő helyette az uj.Bár elég idétlenül festek a repkedő hajszálaimmal! :lol:
Vendég
 


Látom nincs nagy mozgás... :cry: :wink:

Jó éjt! :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Kicsit jobban vagyok, már nem is vérzek annyira, most már tutira megmaradok! :wink: Fiam is javulgat, lányom meg még nem annyira beteg... Remélem jövő héten már tényleg megkezdhetjük az ovit.

Mi ez a pajzsmirigy dolog? Ha valakinek állandóan hideg a keze-lába, akkor annak a pajzsmirigyével van gond? Akkor én is csatlakozom! :lol: Azt hittem ez vérkeringési probléma és a soványsággal függ össze, vagy nem?

Erika,
nálam a 21 fok a fagypont! :lol:

Zsebi,
tényleg szépen haladtok. :) Ilyenkor kicsit elbizonytalanodom, hogy mi csak úgy "vaktában" próbálkozunk, aztán lehet hogy hiába (hosszú hónapokon át!), mert valami bibi van...

A babavárós topikunkban épp arról írtak, hogy "minek" a harmadik-negyedik gyerek, meg lehülyézik az embert. Hát pont arra gondoltam, hogy nemtom hogy mondanám el akár anyámnak is, biztos hogy el fog ájulni és nem fog normálisnak tartani. Ezért nem is merem elmondani senkinek a rokonságban, mert komplett hülyének titulálnának... És ha összejönne, akkor meg a nehéz időszakokban hallgathatnám, hogy ugye ők megmondták, hogy nem kellett volna... Brrr... :x

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Sziasztok!
Nyáriorgona! Nem tudom, hogy a hideg kéz-láb önmagában mire utal, én a pajzsmirigyalulműködés tüneteinél olvastam, hogy ez is lehet, de nekem több tünet is stimmel, és a laboreredmény is alátámasztja eddig. Persze több laborvizsgálat is kell, de én mostmár abban reménykedem, hogy az is alátámasztja, mert ez legalább egy ok, és ezen könnyen lehet segíteni. Egyébként amikor hőmérőztem, a hőmérős topicban írta valaki, hogy az ilyen alacsony hőmérséklet (ciklus első felében 36. 2 körül, második felében 36.7 körül ) utalhat a pajzsmirigy rendellenességére is.
A vaktában próbálkozásról: mióta próbálkoztok? Mi egy éve, ezért mentünk mostmár orvoshoz. Szerintem legalább egy laborvizsgálatot megér, mert ha abból kiderül valami, azon ált. könnyen tudnak segíteni, de ha az rendben van, azt kell átgondolni, hogy komolyabb vizsgálatokba belemész-e, főleg azért, mert ha ott derül ki valami (pl. petevezeték átjárhatatlanság) , akkor mit csinálsz? Vállalod-e a továbbiakat (inszem, lombik), vagy sem. Ha nem, lehet, hogy már a vizsgálat sem éri meg szerintem.
zsebi_baba
 
 


Ja, még annyit, hogy én egyáltalán nem vagyok sovány:)
zsebi_baba
 
 


Sziasztok!!
nyáriorgona
azért a pajzsmirigy rossz működését több tünet is jellemzi! :wink: Nem elég a hideg kéz-láb.Az inkább alacsony vérnyomás,és vékonyság,ahogy irtad is!

Zsebi
igazad van,ezzel a kivizsgálással kapcsolatban.Csak én pl. ugy érzem,hogy már van két gyerekem.HA összejön a 3. bébike akkor szeretettel fogadjuk(és várjuk!!)De én már nem szeretnék hormonokat,kivizsgálásokat!
Elég volt abbol.Sajnos nekem ugy sem jött össze,csak amikor abbahagytuka torturát!Akkor viszont nagy meglepi volt!
:wink:
Szoval egy avége:Ugy érzem jönni fog a baba magától is most!És kivánom ezt Neked is,és NYáriorgonának is,meg Krisztinek,Andinak!!
Ámen!!!! :D
Vendég
 


Sziasztok!
A mai nap megkezdődött a továbbképzés!!!
Már megjöttem itthon vagyok!!!
Szubkultúra,pszihológia,stb a tárgy!!!!
Elég érdekes,nem lehet álmos lenni alatta!!!

Hogy vagytok????


Erika!
Nagyon irigylem a pozitiv hozzáállásod!!!!
Nekem ez a pár hónap lesz@rom hónap lessz!!!
Ha sikerül, sikerül ha nem, nem!!!

Puszi Mindenkinek!!!
Vendég
 


Kriszti
Credit pontért megy a továbbképzés?
Hozzáállás :lol: HA-ha!!
Vendég
 


Zsebi :)
Hát egyre gyanúsabb, hogy pajzsmirigy-bajom van. Mert a vérnyomásom is alacsony, és a múltkor amikor hőmérőztem, pont ilyen értékek jöttek ki, mint amiket írtál. Na ennek majd utána nézek. Ez hogyan befolyásolja a baba megfoganását? Ez volt a 4. sikertelen hónapunk... :(

Jaj, csajok, ebbe nem is szeretek belegondolni! :( Már az 5. hónapban lennék, ha az elején összejön. Szerintem mi az itthon elvégezhető praktikákon túl nem fogunk többet tenni az ügy érdekében.

Erika :)
Csak optimistán! És úgylegyen! :D

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Sziasztok!

Én most írok ide először. Nekem két lányom van az egyik 5 éves a másik 21 hónapos. Vissza akartam menni dolgozni, de nem akartak vissza venni, azt mondták, hogy esetleg a Gyed után. Mi is gondolkodunk a harmadik babán csak nem tudjuk még mit csináljunk. Nagyon szeretnénk, de anyagilag nem igazán állunk úgy. Segítsetek nekem abban, hogy írtok a tapasztalatokról, anyagi téren. Menniyvel nehezebb hárommal mint kettővel?
Akik már terhesek nagyon gratulálok nekik.

Köszi

Sziasztok

Kriszti
keriné
 


Erika!
Igen kredit pontért!
De tudod ez még az amit a nyáron elkezdtünk,csak szünet volt!!
Ez 50 pontos már van régebbről,30 pontom,igaz 60 kell lenni,de még ez a továbbképzés márciusig fog tartani,kisebb szünetekkel vizsgákkal tarkitva!!!még + 30-at kapunk,igy lessz 110!!!
Reméllem megkapjuk a beigért pénzt érte!!!!
Pláne,hogy vizsgázgatni is kell!!!
Ez a mostani is 2 hét,3-4 után vizsga!!!


Nyáriorgona!
Én mondom neked,aki már nem reménykedik és nem hisz ebben a baba ügyben,ha sikerül az első hónapomban már itt lenne a karjaimban!!Júliusban már szültem volna!Na,jó 1 kicsit reménykedek!!!!!

Kriszti!
Akkor te druszám vagy !
Hát anyagi dolgokról csak igazán akkor tudok tudunk irni,ha az a 3-ik baba is itt lessz!!!
Nekem van egy 17 éves lányom,egyetem előtt áll,vagy fősuli még nem tudja!!!
Van egy 13 éves fiam egyenlőre ő szakközép iskolába készül!!!
Van 2 évünk addig!!
De mondanom se kell mind 2 gyerek távol az otthontől,vagy albérlet vagy kollégium!!
Teljesen más ha kicsik a gyerekek,anyagi téren,lásd itt a tankönyvek árát költségeket a suliban!!!
Egyszóval sok!!!
de én mind amelett,hogy sok pénz kellene,nem hátráltat az anyagi helyzetem!!!!
Én annyira szeretném a 3-ik gyereket,hogy nemfog megtántoritani!!!
Ha érdekel priviben megirom neked a családunk össz jövedelmét és kb. mennyi a kiadásdunk,ha estleg viszonyitani akarsz!!!

Irj egy kicsit többet magatokról!!!!

Többiek hol vagytok????
Úgy,hogy KITARTÁS!!!!
Vendég
 


sziasztok vagyok egy kicsit tegnap voltam a leletemért és jo volt sajnos ezek után nem lehet tudni hogy mitöl ment el.Kriszti nem irigyelek hogy tanulsz bár nekemis kellene hát ha jobb melo helyem lenne akkor.Rik köszike én is bizokbenne hogy minden kinek jönn majd a baba .elkeztem inni a palástfüvet.ti hogy vagytok?

Kép
e.andrea
 
 


Andrea!
A palástfüvet pé-után kell inni a cickafarkot pedig pé-előtt!!!!
De úgy látom már pé-után vagy!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha a leleted jó, az csak jó, ugye???
Én vagyogatok!!!/Fáradt vagyok/
Vendég
 


igen akkor az jo :) amugy én is fárat vagyok és du-n néha szundizok megint :)

Kép
e.andrea
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?