Új privát üzeneted érkezett!

:shock: :shock: :shock: mi lesz máááááán

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


jehhhhh :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Látom csajszik elvagytok! :lol:

Szerintem úgy kéne, hogy délelőtt bababörze, majd akinek gyermeke van (meg akinek pociban) megebédel, lefekteti a csemetéjét és délután 3-fél4 között, vagy válasszatok időpontot.
Azért gondolom így, mert a kisebbek nem bírnák a séta utáni bulit!

A venisről az jut eszembe, hogy a gyerek foltos ruháit előbb venis szappannal kimosom (kézzel) majd be a gépbe! Nos a foltok vannak, de kezemen bőr már nincs! :?

Mán megint jó bizniszt csináltatok Móni! Gyanúsak vagytok nekem! :wink:

Most akkor ketten fogunk Encuval börzézni?Mert más nem jelezte szándékát! :roll:

Csilla sajnálom, hogy nem jössz, pedig megnéztem volna a dupla lurkós pocidat! :lol:

Mi is nézzük ezerrel a házakat apával egyet célzottan megis tekintünk füreden.
jajj már alig várom, hogy a banyától külön legyünk! :roll:

Szép álmokat nektek!

Kép
gabriel79
 
 

 
 

Tesóka, megint nyertél!! 8)
Igen, elég magas vagyok, és ha kicsit fogyiznom kell, hát akkor majd fogyizok :)

Jó is az Apás fürdés...én is nagyon szeretem ;)

Gabó, nekem mindegy, hogy mikorra menjünk, nem szólok bele, mert nincs eltenni való babám :) Akkor te jönnél börzézni? Jóóóó :D Meg még ki?? Sok sikert a háznézéshez!!

Móni,nektek is!!

Csilla, tényleg kár, hogy nem jössz...

Kép
Kép
encu
 
 


Ja, tesóka, melyik vonalzóm ül??

Kép
Kép
encu
 
 


Az alsó :!: :lol:

Gabó!

Időpont tökéletes :wink:

Encu!

Sajna nem együtt fürdünk hanem felváltva, mert a csobogásra felkel a Ricsi, a szobánkból nyilik a fürdő és elég hangos :? és ha felkel akkor lemászik az ágyról, mert amióta fogzik velünk alszik, így legalább alszunk egy órát egyhuzamban :lol:

Búcsúzom! Megyek alukázni, szép éccakát tesóka, meg minden kukucskálónak :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Ja, foltok, na azóta is áznak a rucik de folt még van, sőt azóta tettem hozzá újjabb adagot :?

na tényleg megyek

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Nem értem a vonalzó dolgot...ugyanott van a kettő...Most akkor mi van??? :D:D:D

Kép
Kép
encu
 
 


Szép jó reggelt!

Mit szóltok az otthonszülős anyukához?
én csak dühöngök a buta nőkön! :twisted:

lehet ha kórházban szül most a kezében tarthatná a babáját! neharagudjatok, de az ilyen engem úgy feldühít!
Főleg, hogy a régi topikban is a tüzet szító csaj otthon szült és hangoztatta, hogy ő különb nálunk!
Egyszóval borzalmas!

Na de szebb téma végre itt van három napra ajó idő! :lol:

Képzeljétek, Flórát össze-vissza csípték az elbújtszunyogok, úgy néz ki az egész feje, mint pöttyös Pannának! :lol:
nemá.........

Most látom, hogy én vagyok az első?????????? 8)

Kép
gabriel79
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!

Gabó, akkor a talira szerintem csak én megyek, Szilárdot apára hagyom, mert szerintem fél óra múlva hazairányítana a nagyfiam :)
Bababörzére nem megyek, de a szombat du 3 óra tökéletes:) Ja, és hol laksz pontosan???

Encu, most legalább már én is láttalak, igaz csak a kocsiban, hát nagyon menő autód van :wink: Eddig sosem láttalak, pedig nem lehet nem észrevenni. Tényleg mikor kell visszamenned a kardiológushoz? Összepakolni, meg már tényleg időszerű, különben még nekem sem teljes a táskám...még át kellene néznem, mert pl papucs még nincs benne...

Móni, Encu, láttam már különféle finomabbnál finomabb sütiket süttök :) Szerintem én is viszek valami sütit, és milyen innivalót vigyek, én valami rostos gyümilékre gondoltam.

Móni, biztos el lesz kényeztetve a hapsikád a bulin :wink:

Csilla, a vádligörcs nem véletlen, nekem is végig volt...Magne B6 segít tényleg, most már én is folyamatosan szedem mert nagyon görcsölt a pocim, főleg esténként :( pedig nem dolgozom itthon halálra magam...

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Szép reggelt!

Ricsi új dumája: babababababab :lol:

Encu!

Jajj mááááá :lol: mindegy :!: Csak a felső egy kicsit előbbrébb jár, a baba rajta :roll:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Most látom hogy írtatok ám, reggel párom belépett és most sikerült idejönnöm de frissíteni elfelejtettem :shock: :lol:

Gabó!

Hát tényleg gáz, én sem szülnék itthon, még vajúdni sem vajúdnék hisz ki tudja milyen gyorsan zajlik le az egész. De pontosan hogy is volt? Hogy ragadt be a gyerek? Kétszer láttam a hírekben de hallani nem hallottam mert Ricsi épp produkálta magát :lol:
Lehet hogy most rosszul tudom de mintha azt hallottam volna, hogy a vállal vagy a keze? :shock: Akkor faros volt tán? :shock:
Ha faros volt akkor tényleg nem lehetett volna megmenteni de ha nem akkor valami műfogás van erre hogy kiszedjék onnan a bébit. Emlékszem egyszer volt a vészhelyzetben :lol: :roll:


Barbi!

Akkor látom már te is bőszen pakolászol :lol:



Most mennem kell, hív a babababababa :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok lányok, jó reggelt mindenkinek!

Köszönöm a tippet a magne B6-tal kapcsolatban, de sajnos nem az igazi, mivel mióta kórházban voltam szedem a Magne B6 extrát (napi 300 mg-ot minimum). Lehet, hogy váltanom kellene valamelyik másik cég magnéziumára?! A Bérest ajánlgatták a gyógyszertárban, lehet, hogy ha elfogy ami itthon van veszek egy olyat!

Én is sajnálom, hogy nem tudok menni szombaton a találkozóra, de most van olyan hétvége, hogy nálunk is otthon lesz mindenki, az öcsén se csajozik éppen Pesten vagy Sárospatakon! :wink:
A dupla pocakra pedig ne legyetek kíváncsiak, mert valamilyen oknál fogva megállta a növekedésben! Szerencsére ma reggelre nem görcsölt be a vádlim, de a pocakom az fáj! Helyesebben a gyomrom környéke... :oops:
rnecsi
 
 


Csilla, én is Bérest szedek...a pocak legalábbis az enyém is olyan hullámokban nőtt, úgyhogy ezen ne izgulj, biztos óriási lesz :wink:

Móni, az otthonszülésről annyit, hogy úgy olvastam, hogy a válla akadt be a babának, szóval már a feje kint volt :shock: Szörnyű... Én soha nem vállalkoznék rá, az biztos!!!

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok!

Én is kiakadtam azon a nőn, állítólag minden komplikációmentesen zajlott, a feje is tök szépen kijött de a válla elakadt. Én nem értem miért nem lehetet kórházba szülni, szerintem ez felelőtlenség. Kórházba biztos hogy túlélte volna a baba.

Elvileg szombaton jönnek hozzánk vendégek, de még nem 100%, ha nem, akkor tuti megyünk Nonóval. Ki milyen üccsit szeret? Én is viszek majd valamilyen sütit. Nekünk is három lenne jó, mert öttöl fél hétig szoktunk sétálni, és azt kiköveteli magának, mert amúgy meg akkor nagyon hisztis. A levegőn meg elalszik. :)

A hétvégénk annyira jól telt, kaptunk egy csomó mindent. :)

De persze ha sok jó van, akkor kell lenni rossznak is.
Tegnap este óta tök rosszul van az egyik pintyünk :(, egész nap csak tátogott, este főztünk ki neki tojást, adtunk neki utána jobban lett, evett, ivott. De egész este nem aludt semmit, most meg már lennt van a kalitka aljában, most elé raktam a kajcsit hogy egyen, evett valamennyit, de már nem tud felrepülni sem, szóval szerintem a ma estét már nem éli meg :cry:
Olyan rossz hogy nem tudok segíteni rajta, tök tehetetlennek érzem magam :cry: !

Kép
niki+baba
 
 


Barbi!

Hát ehhez nem értek, de ha a feje ki jött akkor a válát is ki lehetett volna valahogy bűvészkedni szerintem. Orvos vagy bába nem volt ott? Bába az szokott lenni, annak csak kellett volna tudnia vagy nem :shock: Lényeg hogy baromi nagy felelőtlenség otthon szülni mert nem csak a babának lehet baja hanem a szülő nőnek is. Azt a pár napot ki lehet bírni a korházban akármilyen szar is odabent. Na meg a mentőben akkor hogy vitték, úgy hogy kilógott belőle félig a baba :shock: hát ez furi :shock: Az még milyen gáz lehet, ha nem érsz be a korházba, akkor is előfordulhat ilyen :evil:

Encu!

Hát te merre jársz??????

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni!
Mi beadatjuk mind a három oltást Nonónak.
Pénteken beszéltem a dokinkkal és azt mondta hogy ő javasolja mind a hármat. Viszont mondta hogy beadtak egy kérvényt, hogy a Rota meg a pneumococus legyen kötelező oltás.
Hát a rotába mi már nem esünk bele, hogy ingyen legyen, de a pneumococust már valószínű ingyen kapjuk ha engedélyezik. :lol: Azért igen csak sokat számít, nem kell 4x16.000Ft-ot kifizetni.
A meningococcus viszont 8000/oltás, az marad az árában.

Kép
niki+baba
 
 


Sziasztok!

Niki!

A pheumoról hallottam hogy szeretnék ha ingyenes lenne, mert a szomszéd országokban nyugat felé persze, kötelező védőoltás állítólag. Persze nálunk nem :( Nagyon jó lenne ha az lenne, remélem jövőre mire be akarjuk adatni addigra ingyenes lesz :)
Ti az összes oltást idén adatjátok?



Nemrég jöttünk haza a sétából, hű de meleg lett :lol: Ha felkel a Ricsi, megyünk újra sétálni :lol: Olyan jó :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tényleg, Ti írtok babanaplót? Most jutott eszembe, hogy a Ricsi születése előtt kaptam egyett, lehet elkezdem gyorsan kitölteni a már megélt dolgokat :roll:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Hát lányok eddig bírta a kicsi pinty. :cry:

Móni!
Két hét múlva megyünk a 4 hós oltásra, és akkor felírja a doki rotát, és azt beadatjuk, az első dózist, 5 hósan a másikat. Utána pedig remélem már ingyenes lesz és akkor dec.-ben elkezdjük a pneumo-t.
Mivel még vannak kötelezők ezért nem lehet egyszerre három oltást adni neki, szegénynek elég lesz a kettő is. :cry:

Kép
niki+baba
 
 


Sziasztok lányok!

Vagyok most már, csak ma 2x voltam Pesten ..

Inci elaludt ma végleg...teljesen ki vagyok akadva... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Még este visszanézek, de most muszáj megnyugodnom..

Kép
Kép
encu
 
 


Csajok!

Nagyon sajnálom :cry:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Na, gyorsan kitöltöttem a naplóban a születésem részt. Hát sajnos kellett puskáznom innen, még jó hogy minden sz@rt beírok ide :oops: Nem emlékeztem hánykor folyt el a magzatvíz :oops:

Mennem kell, babababa kiakadt, majd lefektetés után jövök még egy picit hátha beles addig valaki :roll: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka, én írok babanaplót, bár egy ideje áll a dolog, nincs hely ;) Ja, és Apa is írt bele (mindig meghatódok, amikor visszaolvasom :) ).


Oltás? Még mindig nem tudok hozzászólni ;)

Viszont nagyon fáj a fejem a sok bánkódástól, pihizgetek, de azért nézegetek, lányok.

Kép
Kép
encu
 
 


Encu!

Ne búslakodj, ne szomorítsd Kiskarcsit :!:
Pihizz, az tényleg rádfér, egész nap talpon voltál :shock:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


HOLNAP REGGEL TANÁCSADÁSRA KELL MENNI!


ez csak üzenet nekem, nehogy elfelejtcsem, most jutott eszembe :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Encu!
Nagyon sajnálom én is! :(
Remélem már kicsit jobban vagy!
Neked szerintem már ingyenesek lesznek az oltások, reméljük. :wink:

Lányok érdekes most beszélt az a nő aki segített világrahozni a babát. És azt mondta, hogy a kórházban is meghalhatott volna.
Miért nem azt mondta, hogy a kórházban is meghalt volna???!!!!
Nekem ez érdekes!!!

Kép
niki+baba
 
 


Tesóka, tényleg nem szabadna szomorkodnom, de Inci nekem családtag volt...és az utóbbi 4 napban rettenetes dolgokon ment keresztül...tudod? Valahányszor rá gondolok, bőgök, mint egy kisgyerek:( NAgyszerű társ volt... :cry:

Kiskarcsinak meg mondogatom, hogy ő nyugodtan ficánkoljon, anya nem miatta szomorú..azért szegénykém meg van szeppenve. :oops: De sajna nem mindig tudom magam kontrollálni.

No, lapozzak már!!!!

Móni, holnap TANÁCSADÁS!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Niki, remélem én is, hogy nem kell majd csilliókat költsek oltásra...de ki tudja mennyi víz folyik le még addig a Dunán...

Kicsit még teszek-veszek, aztán megyek aludni..rámfér.

Pusza Nektek!!

Kép
Kép
encu
 
 


Szép estét!

Össze-vissza hablatyolnak ezek a tv-ben! Láttátok a tv2-őn volt egy doki, Bánhiddy Ferenc, Sote 2-ről. Ő volt a dokim évegik. Egy fantasztikus orvos!!! És olyan jó fej! De állítólag elszált vele a ló mikor előléptették :evil: Na mindegy is, most van egy sokkal jobb dokim :lol:

Szerintem megmenthető lett volna a baba, azt mondták hogy kirángatták a nőből, ha szülés közben sos kicibálják szerencsétlent, lehet hogy tényleg semmi baja nem lenne egy kis ficamon vagy törésen kívül. Na meg ez egy olyan hely ahova direktbe járnak szülni kórházon kívül nem? Nehogy már egy árva dokira ne fusson??? Na csak felidegesítem magam :evil:

Én is megyek lassan alukázni....

Szép éccakát mindenkinek!!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Még bogarásztam egy kicsit a babaneten és mit találtam, ezt fejtsétek meg: Kép :shock:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Móni, nem igazán tudtam követni ezeket a családi kapcsolatokat :lol: Reggel is az otthonszülésről volt szó a RTL reggelben, meghívott volt a Jánosból egy fődoki, és igazából csak azt hangoztatta, hogy bármelyik szülésnél léphetnek fel komplikációk, és ez teljesen igaz...

Encu, sajnálom a göridet, jó sokat szenvedhetett szegényke :cry:

Az oltásokról annyit, hogy mi csak a kötelezőket adattuk be Szilárdnak, de jövőre a kullancsellenit biztos megkapja :( De úgy utálja, hogy a 3 évesnél is bömbölt, mint a fene, pedig már elmagyaráztuk neki, hogy mi lesz...és szerintem nem fájhatott annyira, de majdnem a doktornéniből is kiábrándult.

szép napot mindenkinek, állítólag holnap már rossz idő lesz :(

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Mónitesó, ez az írás nem semmi...és tényleg van ilyen! :)
ÉN nem is folytam bele ebbe a csecsemőhalál dologba, mert nem tesz túl jót a szívemnek az idegeskedés...épp eléggé kicsinált most Inci esete...kurvára (bocs.. :oops: ) fáj a fejem, a szemeim meg felismerhetetlenek... :shock:

Barbi, köszi... :(:(:(:(

Lányok!!! Akkor ki jönne börzézni???????

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

A Ricsi súlya: 10310 gramm :mrgreen:

Most csak ennyi voltam majd jövök később, álmos a legény

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


sziasztok

ű
tegnap megkaptuk a 15 hós oltás hát nem volt egyszerü 3 alig birtuk lefogni
szegényt 9 kg a hosszát nem tudták megmérni mert nem birta hogy piszkálják

én anyira utálom a védönöt hogy meg tudnám ölni

na ja az othonszüléses témát én is néztem bocsi elöre is a véleményért de aki nem azért szül othon mert nem ér be atz meg is érdemli nem értem hogy a saját elkényeztetetet hülye picsák kockára teszik a gyerek életét hiába profi bába meg minden fa@m nem véletlenül találták ki hogy a korházba biztonságosabb szülni

és ugy gondolom hogy még olcsob is tegye kockára a saját életét de a gyerewkét ne .



más

a bolcsö halárol tudnák mesélni mi átéltük de jol végzödött a lívinél volt kond utána indült be a forgalomba a légzésfigyelö árusitás adig csak korháztol lehetet bérelni azt a keveset is ami volt vagy ha sok pénzed volt 70-ezer forintba került . Mi is csak bérelni tudtuk .
anha
 
 


Sziasztok!

Szerintetek meddig piszkálhatnak valakit olyan dologgal, ami 1. már régen elavult, 2. baromira lényegtelen mostmár?! A nyugodtságom ismét odalett egy olyan dolog miatt, amit már régen elfelejtettem! :evil:

Encu!
Sajnálom, hogy gyászolnod kell! Tudom milyen rossz elveszteni egy állatot, aki a szívedhez nőtt és "testvéredként" szeretted! :cry:

Zsuzsa!
Hogy sikerült a pénteki buli? Lívi örült az ajándékoknak?

Móni!
Nem semmi a Ricsi! Látszik, hogy nem éheztetitek az a gyereket! :wink:
rnecsi
 
 


Móni, szép kis súlya van a Ricsinek! Még mindig elég rendesen hízik :)

Képzeljétek el, hogy éjszaka amikor kimentem WC-re, szokás szerint betakargattam Szilárdot, erre ő levette a pizsifelsőjét, majd rámnézett, én meg megkérdeztem, hogy miért vette le, erre ő : Mert nem kell! Olyan jót derültem rajta :lol: Remélem ettől nem lesz még taknyosabb. Reggel persze semmiről nem tudott...

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok!

Látom megint feldobtam a témát! :D

Az én dokim is nyilatkozott, pont avval a dokival akinél születtem és akinél szültem és még ábrán is megmutatták, hogy igen előfordulhat kórházban is, de ott visszanyomják a baba fejét és azonnal kiszedik császárral ,tehát menthető lett volna az eset!

Encu4
Sajnálom Incit! :cry:

Móni!
Ricsibaba szép méreteket öltött! :lol:
Nem baj majd másként lesz ez ha elindul. Flóra még mindíg 9kg és 1cm nőtt, tuti attól ,hogy megy ezerrel! :wink:

Zsuzsa!
Jajj ne is mond ezt a 15hós oltást :x :?
igaz nekünk odébb van, de tudom, hogy amikor már nagyobbak ez másként zajlik és előre rosálok, főleg, hogy ezt karba kapják! :shock:
belázasodott, nem nyűgös?
Nem is csodálom, hogy nem engedte, hogy lemérjék, elege lett a macerából!

csilla!
Mi történt?
Mivel piszkáltak fel?
csak nem a munkahelyed? Vagy az AFP?

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Lányok nem sok értelmét látom hogy ide írogassak, mert az én írásaimra soha nem reagál senki. :( (kiv. Móni). Na mindegy..., azért nem sértődtem be.

Móni!
Szerintem tök jó súlyban van Ricsike, jól áll neki, hogy ilyen kis husi :lol: . Szerintem Nonó is kb. ennyi lesz hét hósan. :)
Meddig kell tanácsadásra járni, havonta?

Mennem kell ordít Nonó!

Kép
niki+baba
 
 


Niki!
Sajnos a problémádhoz egyenlőre nem tudok hozzászólni gyerekhiány miatt! Én csendben azon biztatom magam, hogy mire mi kerülünk ebbe a helyzetbe, akkorra ami oltás értelmes ingyenes lesz, mert két gyereknek egyszerre ilyen árú védőoltásokat nem biztos, hogy be fogunk tudni adatni! :cry: :roll:

Gabo!
Leírtam priviben, félek, hogy erre az oldalra olyan is betéved, aki utána a fejemhez vágja! :?
rnecsi
 
 


Sziasztok!

Niki!

Nehogy már ne gyere többet :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ez az oltás téma nem jött be de azért hiányoznál szerintem mindenkinek :!: :wink:
Igen, szerintem is versenyben van Nonóka. A csapos képen nagyon jól látszik ő is milyen husi :lol: Hát azon a képen még most is derülök akárhányszor eszembe jut :lol:


Gabó!

10 hós a Flóra :shock: Gratulálunk eme jeles nap alkalmából :wink:


Zsuzsa!

Tényleg milyen volt a buli, ajándékok tetszettek? Torta volt?


Barbi!

:lol: Lehet hirtelen felébred álmából Szilárd. Ari hogy nem emlékszik semmire belőle :lol:


Csilla!

Hű, most megmondom őszintén felcsigáztál, kiváncsi lettem, de tűrtősztetem magam :oops: Szerintem ami már elmúlt azon felesleges rágódni. Sajnos olyan vagyok hogy a lényegtelen eseményekent is napokat tudok tépelődni de ezt nem szabad!! Remélem a Gabó tud segíteni és jó tanáccsal ellátni :wink: Hogyne tudna :lol: okos lányzó :lol:

Nagyon szaladnak a hetek, már a 19. hétnél jársz :shock: szupi :lol:


Zsuzsa!

Nem mesélnéd el hogy mi történt akkor Livivel, persze csak ha nem kavar fel és el akarod mesélni!!


Na mennem kell, majd jövök ha bealudt a Ricsi


Encu :?:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Lányok!
Én most nem kifejezetten az oltásra gondoltam..., hanem úgy egészében. Néha úgy érzem mintha magamnak írogatnék.
De nem sajnáltatni akarom magam, úgyhogy hagyjuk a témát.

Kép
niki+baba
 
 


Niki!

Ilyen velem is van ám sokszor!

Lásd: a pizsis kérdésemre még a mai napig senki sem reagált :shock: :lol: meg a husit hogy kell csinálni :lol:

Tudom hogy nem azért írtad hogy sajnáltasd magad! Eszembe sem jutott! De az igen hogy esetleg nem akarsz többet jönni és az neem jóóóó!!!!


Nonót megviseli ez az idő?

Ja tanácsadás :oops: Úgy tudom hogy 1 éves korig havonta, hogy utána mi van azt nem tudom. Az Annával nem taliztunk, védőnővel, így nem tudom hogy mi van én ezt a havi méricskézést is fölöslegesnek tartom de mindegy :? Egyszer szóvá tettem hogy miért nem mérik meg a Ricsi hosszát is minden alkalommal, erre tök kiakadt az Anna és azt mondta hogy akkor majd nekünk külön mérni fogják :shock: Na gondolhatod hogy megmérték e :evil:

Tudod mit akartam még kérdezni nagyon sokszor csak mindig kiment a fejemből: Nonó szobájában láttam a falon azt a csodafestményt a képről amit feltöltöttél, azt ti kreáltátok oda :shock: nagyon jó!

Ja meg ha már kérdezek akkor :oops: :oops: :oops: mikor voltatok lazulni azon a csodahelyen, Nonó is fürdött? Mit adtatok rá, úszópelust? Tényleg jó?

Megyek a bababához, imádom ahogy mondja, megzabázom :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


drága niki!

Én is volt ,hogy kérdeztem tőled és nem válaszoltál, gondoltam azért, mert elsiklottál felette!
Az oltás témához azért nem szólok hozzá, mert minden oltás ellen vagyok!
aki körüljárta a témát, tudja, hogy a gyerekek azért kapják, hogy később minden lehetséges betegség elő jöjjön és fellendüljön a gyógyszeripar!
Például vegyük a gyermekbénulást.
biztos tudjátok, hogy van egy falu, ahol csk azok az emberek vannak ott, akik gyermekbénulást kaptak - ők is megkapták a kötelező védőoltást és a cseppeket csak sajnos hiányzott a szervezetükből a megfelelő enzim!
Ráadásul a szememelőtt sok olyan gyerek volt aki ilyen-olyan oltást kapott és sokkal rosszabbul lett és legyengült az immunrendszerük!
szóval én azt mondom minden szülő eldönti maga!
velem azóta nem áll szóba a háziorvos, hogy nem kértem a bárányhimlő ellenit. Lehet, hogy egy kis pénztől fosztottam meg? Sajnálom!
Szóval igenis érdekel, hogy mi van veled és nonóval, aki gyönyörű baba, de ilyenhez nem szólok hozzá- kivéve most! :lol: :wink:

Móni!
Pizsit nem kap Flóra, de rudalózoba alszik még mindig és zsákban alá pedig bodyt adok. amikor meg nagyon meleg volt rövid ujjú-lábú kezeslábosban aludt!
a husit úgy csinálom, hogy megpárolom, majd oliva olajban átpirítom, most már egy kis oregánot, majoránnár is teszek rá. :wink:

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Niki! Én is válaszoltam neked, de vannak olyan témák, amihez csak kevesen, vagy senki nem tud hozzászólni.. :( Ilyen nekem az oltás, vagy a hozzátáplálás... Volt ezelőtt kb egy hónappal, amikor a lányok (már nemtom kik) arról beszélgettek, hogy ki mit ad a babójának, ki mikor kezdte, stb.. Én meg írogattam a magamét, aztán vagy reagáltak rá, vagy nem... :D De ez nem ok arra, hogy elhanyagoltnak érezd magad ám!! És tessék szépen jönni babaörzére meg talira és akkor sokkal jobban ki tudjuk majd magunkat dumcsizn.. Nekem meg még "lógsz" egy shoppinggal ;)

A pizsis témához nem tudok hozzászólni :)

Az otthonszülés meg felelőtlenég!!! :evil:

Megyek ápolgatom Apát!

Niki, tessék szépen jönni mindig!! :D

Többiek, szintén! ;)

Kép
Kép
encu
 
 


Encu!

Na végre hogy itt vagy :wink:

Olyan nincs hogy nem tudsz hozzászólni a pizsis vagy a ki mit ad enni a manónak témához :lol: :wink:

Gabó!

Köszi a részletes pizsibeszámolót :lol: Jó neked hogy Flóra tűri magán a zsákot, a Ricsi idegbajt kapott tőle, most már a plédtől is. Nem tudom mi lesz télen, bundában alszik majd 8)

Flóra lábosban alszik :lol: :lol: :lol: méghozzá kezeslábosban :lol: :lol: :lol: nemrég én is írtam egy akkora bakit, még jó hogy senki nem vette észre :oops: :lol: nincs hari ugye, de nagyon tetszett :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tényleg, még nem is kérdeztem, Ti a mosolymozgalomra töltöttetek fel képet? Mi igen, egy csomót :lol: havalakit érdekel

http://mosolymozgalom.hu/index.php?pid= ... yuser=8531

Persze nem muszály megnézni :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Hali!

Tesóka, jajaja, itt vagyok, csak még leginkább semmihez nincs kedvem..de szerencsére javul a helyzet :) (biztos meg vagytok rökönyödve, hogy hogy lehet így kikészülni egy állat halálától..de én ilyen vagyok, mert Incu meg olyan volt :roll: , na mind1 :) )

Apa kicsit jobban van, már nem köhög olyan csúnyán hál'Istennek. Már aludni is egész jól tudtunk.

És akkor sem tudok hozzászólni a pizsis témához!!! :D:D:D:D Majd, 3-4 hónap múlva tértjünk vissza rá, ok? Vagy mittoménmikor.. ;)

Na, jöttök? :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Tesóka, nagyon édesek a mosolyos képeitek!! :D Télleg! :D

Kép
Kép
encu
 
 


Hova kell jönni??? :shock:

Encu!

Nincs ezzel semmi gond, mindenki másképp éli meg a veszteséget :wink: Nem kell magyarázkodnod :!:

Na már ideje volt hogy Karcsi összeszedje magát :lol: gratulálunk a gyógyuláshoz :wink:


Gabó!

Frankón berágott a dokitok :shock: :lol: Mekkora pancser :!: A miénkről meg azt mondta az Anna hogy oltásellenes, szóval lehet erősködni kell majd ha valamit akarunk, meg magától nem is mondja hogy milyen lehetőségek vannak.
Persze, igazad van ezzel kapcsolatban, jól meg kell nézni hogy mit és miért adatunk be, és az is tuti hogy egyik sem 100%-os és rengeteg mellékhatása van. Nemrég volt a tv-ben egy kislány aki tök beteg lett a kötelezőtől mert higanyt tartalmaznak és nem bírta a pici szervezete :evil:

Fogacska már kibújt??? Láncot használjátok, bevált?


Encu!

Köszi szépen a dicséretet :wink:


És mindenkinek köszönjük szépen a dicséretet, ő csak a "nagy baba" a dokinéninknek :lol: hát azért tényleg remélem leszaladja magáról ezt és meg is áll egy kicsit, mert már váltani kellett 94-es body-ra :shock: :lol:

Jajj, és el kell kezdeni húzogatni a tököst mert bizony ott a szűkület meg van valami fehér trutyi ott és ha nem ürül akkor doki :evil: Hát azt sem tudom hogy fogjam meg azt a kis kukit :oops: 8)

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka, akkor nem is magyarázom tovább ;)

A fütyijét hogy fogd meg?...Mióta vagy te ilyen szemérmes? :D:D:D
Jaj, nem bírok egy helyben ülni...

Ja, ide gyertek irogatni ;)

Kép
Kép
encu
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?