Új privát üzeneted érkezett!

Donika,
nekem most a legelső vérvételnél néztek mindent, vasat is, toxot, hepát
ez attól függ mit kér a nőgyógyid...

Petitpois, Gömböcske
nekem is mostanság kezd furi lenni a gyomrom, tegnap éjjel konkrétan fájt, savam volt és aludni sem tudtam
és nekem is iszonyú hangokat ad ki, emésztés is teljesen megváltozott, gyomor fáj, belek bugyborognak... :lol:
és vagy mindent megtudnék enni vagy undorom van... :roll: :D

Kép
fendike
 
 


Erika! :)
Én napi 5-6 magne B-t szedek! (a dokim javaslatára)! Le fogom szépen csökkenteni, ha tudom!

Fendike!
Ez így igaz, mármint a teszttel kapcsolatban, de tényleg ne izgasd magad!!!!!! :)

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
köszi, Te is mindig megnyugtatsz!! :D
Te nem csináltattál kombinált tesztet???Ott nézik a HCG-t!
Ettől a sok magnétól neked nincs hasmenésed??
Én vhogy nem bírom.. :roll:

Kép
fendike
 
 

 
 

Fendike, ne izgulj, nekem a hcgm akkor 2, 5 körüli Mom volt....na nem volt kevés....be is szartam rendesen, mert még a Pappa is szar lett de a redő jó, ennek ellenére Down kórra szar arányt hoztak emiatt, de az uhu a legfontosab, ha tarkó jó,nics gond!
meg igen, jók ezek a vizsgálatok, de frászt hozzáka kismamira, ha valami nem úgy van, ahogy kéne....
Nyugi, a redőd szuper, crl tökéj!!!!!!!!!!!!!!Baba jól van!a hormonokat meg ezre dolog befolyásolja!!!!!!!!
Vendég
 


Én meg visszamegyek a suliba és megtanulok írni....
Vendég
 


Fendike!
Most már rájöttem, hogy vörösvértest számlálást végeztek, hogy kizárják a vérszegénységet, és az tökéletes lett, így kizárható a vashiány! A hepat is nézik, a toxot meg majd megnézetem!

Kép

Kép
donika
 
 


Fendike!
Örülök, hogy megnyugodtál! :D Én, amikor bejelentkeztem elmondtam, hogy voltam chorionon, és azt mondták, jó, akkor úgy írnak be, és nem vettek vért! Látod, én nem tudtam mennyi a HCG-m, így nem volt min idegeskednem! Nekem sajna jutott másból! :?

Kép

Kép
donika
 
 


Lafi,
köszi :D
2,5 volt a HCG??? Az meg rengeteg! Arra mit mondtak?

Kép
fendike
 
 


fendike írta:Ezen a leleten az van, hogy 20,4 IU/L ami 0,44 MoM.
És ennek a MoM értéknek kéne 1 körül lennie.. :roll:
(most azzal nyugtatom magam ha nem csináltatom meg ezt a hülye tesztet akkor mindent a legnagyobb rendben gondolnék...)

tudod... ha homokba dugod a fejed, attól még a problémák nem szűnnek meg...
ez nem kritika, csak nekem ez mindig furcsa...

a MOM érték egy arányszám, azt ne nézd, a 20.4 iu/l az sokkal többet mond!
viszont szerintem az laborhiba, ez nagyon alanyonak tűnik nekem

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hát mondom, magas Down kockázat, ezért mentem négyes tesztre, ahol a hcg még 2.1 volt mindig....de kisebb Down kockázattal, aztán a gen uh is kimondta, nincs gond!
Vendég
 


Lafi,
nem olvastam figyelmesen!!! :lol:

Orsi,
nem dugom én sehova a fejem, holnap megyek a kaáliba és Bernárd dokival utánajárunk a dolognak, ott is vesznek vért
csak nem akarom túlságosan idegesíteni magam, azt mondták nem vészes, tehát még bármi lehet
abban csak reménykedni tudok, hogy nem lesz baj... :oops:
az érték pedig ennyi!!! :(

Kép
fendike
 
 


Orsi,
a táblázatban amit küldtél 25.000-től írják, nekem meg 20.000, ugye???
Hát ez tényleg elmarad, sajna... :oops:
Csak azt nem tudom mit lehet ilyenkor csinálni??
Adnak HCG injekciót??? Erről még nem hallottam.. :roll:

Kép
fendike
 
 


semmit nem csinálnak sztem, nekem sem csináltak semmit....
Vendég
 


Fendike,
Nekem is alacsonyabb lett 0,6 MoM körül.
Vendég
 


hát 0,6-tal boldogabb lennék!!!!az legalább több mint a fele!

Kép
fendike
 
 


Csiperke :P

Köszönöm! :D Nem, nem elöször csinaltam de mar egy jo ideje (nyaron) nem alltam neki. Ket eve kaptam egy sima robotgepet azzal be tudom keverni a tesztat.

Donika :P

Köszi Neked is! :D De szoktunk venni is csak itt nincs olyan kenyer mint otthon. Itt inkabb csak olyan zsemle fele kenyerek vannak. Szoval nekik az a kenyer ami nekünk otthon a peksütemeny. Igy neha ehetek igazi kenyeret is. Persze van itt is vekni forma elöre csomagolt gyari de inkabb hagyjuk...es persze szeletelt is van.

Orsi :P

Köszike! :D Kivancsian varom a haromkerekü tapasztalatokat. :wink: Mar nezegettem a neten ugy altalaban a babakocsikat, hat iszonyat dragak...de mi az olcso manapsag...
Az a legjobb a kenyerrel kapcsolatban, hogy tudom pontosan miböl van. 8)

Szep napot mindenkinek! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Ma megyek a Hungária krt-ra toxot levetetni.
Nem bírtam magammal.Ha most kiderül hogy pozitív akkor mi van?
Ezt egyébként miért nem veszik le automatikusan?

Nyuszika!
Még korházban vagy?Nem ma johetsz haza?
Remélem nem volt nagyon rossz,gondoltam rád!
Gyere majd az eredményekkel.

Pandus,Jucmuc,Lafaed,Fendike,Donika!!!!!!!!!!!!!
Nem leszek hétvégén,ugyhogy elköszönök addig,legyetek jok,és babázzatok a pocakbébivel.

Halika
csiperke
 
 


Csiperke,

Köszi szepen, jo hetveget Neked is! :D Ha a toxo pozitiv az azt jelenti, hogy valamikor mar atestel rajta igy vedve vagy. Ha negativ akkor erdemes a terhesseg alatt többször is megnezetni (itt igy csinaljak otthon nem tudom) es persze figyelni a nyers dolgokra es a macskaalomra stb...

Nem tudom miert nem automatikus a szüres. Nekem a nödokim adta a beutalot annak idejen.
En pl. minden honapban megyek a kanyaro miatt vervetelre mert nem vagyok ra immunis. Valoszinü nem lettem beoltva.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Szia Fendike!

NE IZGULJ!!! Nekem meg több lett a HCG-m (2,49 MOM), ez 109,8 IU/L. De pl. az Orsi táblázata szerint ez tök jó érték, teljesen belefér, úgyhogy nem tudom. De én abban reménykedek, ha minden az UH-n rendben volt, akkor csak nincs probléma. Nálunk 57,9 mm volt a babóca, 1,8 mm a nyaki redő, és orrcsont látható. De láthatod az Orsi táblázatában is, hogy milyen óriási ingadozása van a HCG-nek. Én is már kicsit félek a jövő heti vérvételtől.
És hogy tetszik a kis 3D fénykép, amit kaptatok? Mit szólt a férjed?

Úgy tudom, hogy a toxoplasmát kérni kell, de szerintem érdemes. Úgy tudom, hogy 3 eredmény lehetséges:
negatív (ekkor még nem estél át a fertőzésen, és elkaphatod, ilyenkor különösen kell vigyázni, főleg a macska, kutya ürülék a veszélyes, de a gyümölcsöt, zöldséget is jól meg kel mosni)
pozitív, de nem fertőz: ez a legjobb, mert már átestél rajta, és védett vagy.
pozitív, fertőz: ez a legrosszabb, ilyenkor antibiotikumot kell végig szedni. Egyik ismerősöm így csinálta végig a terhességet, és egészséges babát szült.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Fendike,
az en tablazatom szerint amit a korhazbol kaptam 12+0 a CRL
5,17 cm szoval a te babod tokeletes meretu es a nyakiredo is szuper es ez a lenyeg. :lol: Szoval ne izgulj mert minden rendben lesz. :lol:
Sajnos a HCG-hez en nem tudok hozzaszolni :cry:
Varom mit mondanak ma neked a vervetel utan....


Jucmuc,
nalam is a haromkereku kocsi a favorit es en meg senkitol nem hallottam hogy borulna :shock: Es itt szinte mindkeinek olyan van.Mar en is nezegettem oket es hat tenyleg eleg dragak(:
Esetleg ezt a ket oldalt nezted mar?
http://www.quinny.com/
http://www.onetreehill.nl/
petitpois
 
 


Petit,

Itt is az a menö.. :D Nagyon jok az oldalak köszi! :D Nagyon sokfele van...en eddig a Peg Perego-kat es a Com-ot neztem.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Donika,
örülj neki, hogy ilyen jó lett a vérképed!
Nekem pár hónapja a punkció előtt semmi eltérés nem volt, mostanra már lett vagy 4 csillag, mind a vérképnél...
Mondjuk minimális eltérésekkel, de kicsit vérszegény kezdek lenni.. :oops:

Gömböcske,
köszi neked is, remélem minden rendben lesz.

Úgy látom a dokiknak fogalmuk sincs mit lehetne kezdeni ezzel a HCG dologgal, Bernárd doki jövő héten majd még konzultál egy istenhegyis biológussal, aztán lesz ami lesz, pár hétig nyomom még a kúpot bizt. kedvéért.
Végülis nem drámai az eltérés és a PAPP-A szám tökéletes...

Elég szar, hogy mindig vmiért aggódni kell, ahelyett, hogy felhőtelnül élvezhetnénk a várandósságot, amire vártunk nem is keveset... :?

Pozitív hozzáállás jegyében ma néztem bababútort, ja és nálam is a 3kerekű kocsi a favorit.. :D

Kép
fendike
 
 


gömböcske írta:Úgy tudom, hogy a toxoplasmát kérni kell, de szerintem érdemes. Úgy tudom, hogy 3 eredmény lehetséges:
negatív (ekkor még nem estél át a fertőzésen, és elkaphatod, ilyenkor különösen kell vigyázni, főleg a macska, kutya ürülék a veszélyes, de a gyümölcsöt, zöldséget is jól meg kel mosni)
pozitív, de nem fertőz: ez a legjobb, mert már átestél rajta, és védett vagy.
pozitív, fertőz: ez a legrosszabb, ilyenkor antibiotikumot kell végig szedni. Egyik ismerősöm így csinálta végig a terhességet, és egészséges babát szült.

pontosítanék.!
van a neg. amikor nem estél át
van a poz. amikor régi a fertőzés
van a poz. amikor friss a fertőzés (ez az Ige ből derül ki), ha friss a fertőzés, akkor kell kezelni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fendike! :D
Örülök, hogy pozitívabb vagy! Látod, nincs is nagy baj. Igen, mindig van valamiért aggódni az embernek, de azt hiszem még Orsi írta egyszer, hogy a szülés után meg másért aggódsz, és ez biztos így is lesz, valahol meg kell találni az arany középutat, mert egyébként nem lehet élvezni az egészet! :wink:

A 3 kerekű kocsik nekem is nagyon tetszenek, majd Orsi referál róla, ahogy ígérte!
Mi még semmit nem néztünk, majd a Brendoba be szeretnék menni talán holnap, hogy vegyek egy kismama szabadidő alsót! És akkor megkuksizom a kocsikat! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Mibe is maradtunk a fájdalomcsillapítók terén???
Algopyrin vagy panadol??? Az utóbbi paracetamolt tartalmaz, mintha úgy emlékeznék, hogy az nem jó.
Az én nőgyógyászom pedig a panadolt mondja.
Vmi kell mert szétesik a fejem, biztos az idegeskedés is közrejátszik... :?

Donika,
hát igen, próbálok arra koncentrálni, hogy minden rendben, megnéztem már párszor a DVD-t az UH-ról, hogy milyen édes a kis pici, jól van, mozog, ver a szíve rendesen, végülis ez a lényeg...
Lehet, hogy ha 1héttel később csinálják ezt a tesztet pl. teljesen jó az eredmény, ki tudja... :roll:

Én hétfőn-kedden tervezek a brendonba menni, szeretnék nacit, farmert és tréninget is. Meg egyáltalán szétnézni... :D

Kép
fendike
 
 


fendike írta:Mibe is maradtunk a fájdalomcsillapítók terén???
Algopyrin vagy panadol???

válassz :)
nincs egységes vélemény ezen a téren.
szerintem algopyrin.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


donika írta: majd Orsi referál róla, ahogy ígérte!

jah, ha egyszer összejön nekem a kocsi... már a 2.ról csúszok le :(
nem akarják az istenek nekem ezt a 3kerekű témát.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Gömböcske,
miért félsz a vérvételtől???
Ilyen jó nyakiredő után nem hinném, hogy baj lesz az AFP-vel.
Azért én jobban örültem volna ha több a HCG-m, mint kevés.. :oops:

A fénykép spec. nekem annyira nem az igazi, a kaáliban sokkal jobbakat kaptam, meg a felvétel is elmosódottabb mint vártam... :shock: , de ettől függetlenül persze mindkettőnknek nagyon tetszett, főleg amikor megmozdult, az volt a kedvenc részem amikor kalimpált és dobálta magát.. :D

Kép
fendike
 
 


Szia Fendike!

Örülök, hogy jobb a hangulatod! Nekem a PAPP-A meg kicsit kevesebb, mint 1 (0,7), de az UH, meg az összesített kockázatok alapján azért nagyon reménykedek, hogy minden rendben lesz. Én is sokat próbáltam utánanézegetni, hogy mi mit jelenthet, de igazán nem lettem okosabb. Orsi táblázata egész jó.
1 hét múlva pénteken már már túl leszek a 4-es teszten. Jajj, nagyon reménykedek!!

Mi van Nyuszival???

Én a kis maradi agyammal biztonságosabbnak, stabilabbnak gondolom a 4 kerekű babakocsit, de még nem merek babakocsin gondolkozni.

Szép hétvégét!

Kép
Kép
gömböcske
 
 


gömböcske írta:1 hét múlva pénteken már már túl leszek a 4-es teszten. Jajj, nagyon reménykedek!!

eddig is minden OK volt, miért lenne gond?
légy kicsit pozitívabb!!! :lol: :lol:

babakocsikban meg nyugodtan gondolkozz, mert rá fogsz Te is jönni, hogy tökéletes megoldás márpedig nincs :D :D
álmodozni mindig lehet, meg nézelődni, meg tervezgetni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Ne hari, hogy ezen a héten nem vittem túlzásba az írást, de ritkán voltam net közelben. Az is tetü lassú volt. :lol:

Gondoltam ám rátok. :D

Leírom, hogy jártam a tegnapi napon. :(

Szóval 12 ik heti UH és vérvétel...

Természetesen úgy gondoltam, hogy nem kell ezért más városba menni, jó lesz helyben elvégeztetni (nem Budapest).
Tudni kell ebben a városban 11 - ik terhességi héten csinálják a vizsgálatot.
11+3-ik napon pénteken megvolt az UH : 1,6 mm tarkóredő, orrcsont volt, egyéb méretek is rendben, utánna vérvétel. Azt mondták két hét múlva eredmény.
de természetesen meg sem mutatták az UH-n vizsgálat közben a babám, fotot sem adtak.

Ezért teljes felháborodás közepette eldöntöttük a párommal, hogy bejelentkezek az Istenhegyire, Hajdu doktornőhöz.

12+2 terhességi időre kaptam időpontot. Megvolt a vizsgálat, 1,1 mm tarkóredő, orrcsont látszik, méretei rendben, de mérete alapján 12+6 nak írta a gép. Megvolt a vérvétel és kijött a kockázat: Down kórra: 1: 23 226 (egy picit távol van a 1:150 től).
Megkérdeztem a biológus csajszit, hogy javasolja e a négyes tesztet, de azt mondta, hogy ilyen eredmény birtokában nem javasolja. De tegyük függővé a az AFP eredménytől. Mert a négyes tesztet a 18-ik héten is meg lehet még csinálni. (akkor megyek a genetikai UHra).

Erre tegnap hazajövök pestről és vár egy levél az itteni nőgyógyászatról, hogy Down kór gyanús a gyerekem és jelenjek meg genetikai tanácsadáson, mert kromoszóma vizsgálat javasolt. :shock:

Kissé kiakadtam.
Felhívtam a dokimat, hogy szerinte most mi van??? Elmondta az itteni tapasztalatokat. Abban maradtunk, hogy hétfőn hívjam fel mindkét biológust (Istenhegyit és az ittenit) és vessem össze az eredményeket. Hol van eltérés?
Mert 1,6 és 1,1 tarkóredő között nem lehet nagy eltérés.
Mindkét helyen 27 és fél éves voltam.
A baba méretei nagyjából ugyanazok, sőt Kecson lényegesen nagyobbnak mérték, mint rá egy hétre az Istenhegyin (de Kecson mégis csak 11+5-öt vettek figyelembe, azt hiszem :? ).

Szóval kivagyok.
Már nem ez az első, hogy engem itt teljesen beszaratnak... A hócipőm tele van.

Lafi tegnap megnyugtatott. Tartott kb 2 órát. Este már megint csak sírni tudtam.
Azt mondja a párom, hogy nem véletlenül mentünk el korrekt időben (betöltött 12 hét) az Istenhegyire.. mert abban sokkal jobban bíztunk.

Jajj lányok. Én ezt egyszerűen nem értem. Ma reggel már 6kor ébren voltam és ezen töprengtem. És azóta is csak ez foglalkoztat. Időnként gyűlnek a könnyeim és nem értem. Hol a hiba.
Hiszen hat nap különbséggel mértek egy 1:23226 és 1:150, ez óriási különbség....

Azt mondom az Istenhegyi az igazi, de belémültették a félelmet.

Hát ennyi... Ma meg egész nap egyedül vagyok itthon. Most azon töprengek, hogy felhívogatom az ismerősöket és remélem találok egy barátnőt, aki hajlandó lesz ma engem viditgatni... :roll: :) Önző módba kapcsolok.
Vendég
 


Kavics! :D
Ne izgulj, hülye dokik mindenhol vannak sajna, nálunk Nyíregyházán is van egy nagyon nagy ÖKÖR, aki miatt majdnem elvetettem a kisbabám! :( Szóval tudnék mesélni...!!!!
Szóval a Hajdú drnő az egyik legjobb genetikus Mo-on, a tarkóredőt szuper jó, még az 1,6 is, aggodalomra egyáltalán nincs ok!!!! Főleg, h az orrcsont látszik. Ne szomorkodj, kromoszóma vizsgálatra nem értem, miért küldenek el ilyen jó eredményekkel?! :shock:
A mért érték a két helyen az attól is függ, h milyen a szonográfus, hová teszi a x-et! De mindkét érték tök jó!

Kép

Kép
donika
 
 


Kavicska :D
én elfogult vagyok, de inkább hiszek Hajdú drnőnek, mint akárki másnak... ha szerinte UH alapján minden OK, akkor OK.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Aranykavics,
mindenki azt mondja, hogy Hajdú drnő a garancia, hogy a vizsgálat tényleg mondhatni reális eredményeket tartalmaz.
Szűrés eredménye negatív lett???
Az 1.6 tarkóredő teljesen jó eredmény, nem értem, hogy jött ki a magas kockázat.
Az életkori vagy a számított kockázatnál van ez az eltérés???

Nem irigyellek, olyan tanácstalan ilyenkor az ember, nekem a HCG-m nem jó, minden más tökéletes, én meg ezt nem értem és nemcsak én, a dokik sem tudják most mit lehetne tenni... :roll:

Sztem higgy az Istenhegyinek és ilyen ideális tarkóredővel próbálj picit megnyugodni!(tudom, hogy nehéz) :oops:

Kép
fendike
 
 


Köszönöm lányok, nagyon aranyosak vagytok. :)

Kezdek megnyugodni. Szerintem minden rendben van és rendben lesz. :)

Most asszem visszabújok az ágyba és szunyítok egyet.
Aztán vár egy mosogatás, zuhanyzás, porszívózás :? , ebédkészítés. :wink:
Csak még a sorrendet nem tudom. :lol:

Most tele pocakkal lefekszem alukálni.
Vendég
 


Aranykavics,
Én is azt mondom hogy Hajdú doktornőnek a szavára adok azért ő tényleg nagyon profi ebben :wink: biztos hogy minden rendben van a babáddal!!!

Kész lett a szoba :lol: nem volt egyszerű :oops: Voltunk ma a Brendonban kinéztük a babakocsit meg a kiságyat mondtam nekik hogy várjanak meg novemberben megyek értük :D
Vendég
 


Pandus! :D
Biztos szép lett a szoba!

Ma mi is voltunk a Brendonban, nekem is a 3 kerekű kocsik jönnek be, nagyon király! :D Még nagyon ráérünk, de a babakocsit biztos nem fogom elkapkodni, alaposan szét fogok nézni! A kiságyak azok szenzációsak, annyira édes, de még arra is ráérünk! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Pandus :D
milyen kocsit néztél ki.

Donika :D
és Te?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Donika,
Igen szép lett és büszke vagyok hogy megcsináltuk :lol: nem gondoltam volna hogy menni fog :lol:

Orsi,
Ő lenne az: már elötte is nézegettem de ma tologattam is és nagyon jó volt :lol: (szeretnénk megvenni de a családi nyomás erősebb szóval megvárjuk a novembert)

Kép
Vendég
 


Orsi! :D
Nekem, ami tetszett az egy piros színű 3 kerekű kocsi volt, teljesen zárható 133.000 ft. Annyira alaposan nem néztem meg, egyáltalán mi az, amit érdemes mefigyelni egy kocsin? Ami igazán fontos?

Gömböcske!
Mindig elfelejtem megkérdezni, hogy Nyuszi miért van kórházban?

Kép

Kép
donika
 
 


írtam... erre behalt a gépem.

szóval :D episode2.

Pandácska :D
ez milyen márka?

Donika :D
babakocsiban én aztán rossz tanácsadó vagyok, mert az örök tökéletes keresem, és ezért aztán nagyon kritikus vagyok.
amit én nézni szoktam:
súly - minél kisebb
összecsukott méret
fordulékonyság
mennyire áll jól a kezedben
bevásárlókosár mérete

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Vendég
 


Orsi,
Brevi Ovo.
Vendég
 


köszi :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


megnéztem neked az ebayen :D nemtom a magyar árát, de ott 579 eur, és 75 eurért küldik el Mo-ra.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah van n.sárga, piros, fekete, meg v.kék

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
Az enyémet nézted meg? Nagyon aranyos vagy :D kiszámoltam akkor kb 165 ezer körül jönne ki. Nem sokkal kevesebb mint a Brendonba. Itt csak fekete/narancs meg a piros van de nekem a fekete tetszik. Nem rossz a fekete/narancs ugye? Mondjuk még nem nagyon láttam senkinél fekete babakocsit de én imádom a feketét meg azért a narancs belső felvidítja az egészet :roll:
Vendég
 


Pandus! :D

Egyelőre a márkákhoz és babakocsi előnyökről-hátrányokról nem tudok nyilatkozni, tekintettel arra, hogy még nem mélyültünk el ebben a tudományban.
De jelentem én narancssárga párti vagyok és nekem nagyon tetszik. :D
Vendég
 


Pandus :D
aha a tied néztem, nem tudtam, itthon mennyi. Tényleg ez nem lényegesen olcsóbb akkor kint.
jó ez a fekete-narancs kombináció szerintem, nekem tetszik.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Aranykavics! Az istenhegyi tudtommal a legjobb hely Mo-on, ahol végzik a kombinált tesztet. Én biztosan megnyugodnék, ha ott ennyire jó eredményt mondtak. És a legjobb drnő nézte a babádat!

Képzeljétek, tegnap 4,5 órát egy füstös (cigi, szivar) étteremben töltöttem, csak olyan jól elbeszélgettem barátokkal, hogy nem vettem észre, hogy így elment az idő. Ugye nem lesz baja a babának??? Annyira lelkiismeret-furdalásom van :-(

Kép
Kép
gömböcske
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: