Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Jó látni, hogy milyen jó hangulat van. Alig tudtam visszaolvasni...

Irigyellek benneteket. Pénteken volt 2 hete az AFP-m, eredmény nincs, így még nem mehetek uh-ra. (Július 25. óta nem láttam...) :evil:

Pati!
Kérted, írjak, ha túl vagyunk az allergiavizsgálaton. Végül a Voll módszer mellett döntöttünk. Nem tudom, mennyire lehet (vagy merjek?) hinni az eredménynek. A nővéremnél 5 dolgot mutattak ki, amire allergiás, a férjemet alig akarta elengedni, nem hitt a szemének. Felsorolni sem lehet, mire allergiás, inkább azt mondanám, van 3-4 dolog, amire nem... (A vizsgáló azt mondta, ilynnel még nem találkozott.) Így érthető lenne a tüntete. De ez nagyon sok! Szerinted?
Örülök, hogy végre jól érzed magad, jöhetnek a szép napok!

Mindenkinek gratulálok a jó eredményekhez!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Csucsu,
Elöször picit én is féltem tőle de amikor felragasztottuk a bordűrt akkor láttam hogy gyönyörű így együtt! Nagyon tetszik azóta többször megnézem a szobát :D

Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem nem bájnátok, ha teszek fel pár képet!
egy-két tegnapi kép:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Még ma délután lesz még egy ünneplés, mert anyuék ma jönnek arról is lesznek majd képek, remélem nem vagyok ma túl sok! :oops:

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 

 
 

Viki,
Kisfiadnak:
Kép

Nagyon édes Peti a képeken és fincsi lehet a tortája is :lol:
Vendég
 


Viki: Nagyon jó ünneplést kívánok Nektek. Írtó szép kisfiad van. Gratula :)

Kép
csucsu05
 
 


Pandi, Csucsu!

Köszönöm! :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Jó reggelt,

Viki,

BOLDOG SZÜLINAPOT a kisfiadnak.

Katuci,

Gratula a kis puncishoz, és örülök, hogy mindn rendben van.

Én még mindig nem érzem, hogy mozogna, így holnap reggel mégiscsak bemegyek a kórházba, hogy a dokikám megnézze.
Muszáj, különben ezen stresszelném magam 26-ig, az meg még nagyon messze van.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Kata!
Örülök, hogy minden rendben volt az UH-on. És Gratulálok a pici lányhoz! :lol: :lol: :lol:

Viki!
Szintén BOLDOG SZÜLINAPOT A KISFIADNAK!

Pandi!
Átjavítod a táblázatban a ZSanett nevet Márk-ra? Egyenlőre ez az egyetlen fiúnév amiben egyetértünk a férjemmel, de még változhat.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Otthonszüléssel kapcsolatban: Barna születésekor kórház ide - kórház oda, majdnem elvéreztem. A szülésnek magának van kockázata, akárhol is történik. Ezzel számolnunk kell. De nem hiszem, hogy ez a tény bárkit is visszariasztana.
Egyszer hallottam egy mondást: "Az élet szexuális úton terjedő betegség, amely minden esetben halálos". Hát van benne valami.

Viki!
Petinek boldog születésnapot!

Carpediem!
Barna csak félnapos az oviban, ha rajtam múlik, nem is lesz soha egésznapos.

Judy!
Igazad van, menj el, legalább megnyugszol. Nem érdemes idegeskedni.

Panda!
Szép lett a szoba.

Szép vasárnapot!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske, Nagyvera, Judy!

Nektek is köszi! :)

Pandi!

Tényleg nagyon szép lett a szoba, a babának is tetszeni fog majd! :)

Judy!

Menj el holnap, legalább láthatod a kicsit, ésmeg is nyugszol! Drukk ++++ minden rendben lesz, és lehet még azt is megtudod, hogy fiú, vagy lány! :wink:

Katuci!

Örülök, hogy minden rendben van, és gratulálok a kislányhoz! :)

Tényleg lányok, nekem senki nem érzi, hogy mim lesz? Tippek?????????? Szerintem mondjuk lány, de én Petinél is lányt éreztem :oops: :lol:

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Szili!
A Voll-módszerben bízhattok, az anyukám is ezzel foglalkozik. Szerintem nagyon jó. Ha valaki nagyon sok mindenre allergiás, ott érdemes a lelki okokkal is foglalkozni. Kineziológiáról hallottatok már? Nagyon sok dologra fény derülhet, ami megoldhatja az allergiát. Igaz az a mondás, hogy ha valaki allergiás, az nem biztos, hogy a parlagfűre, hanem mondjuk valakire a környezetéből, vagy egy bizonyos helyzetre "allergiás", vagyis ott nem tud valamit elfogadni, vagy feldolgozni, a szervezet pedig így válaszol. Bár sokan nem hisznek benne, de a tudalattiból, az eltemetett emlékekből olyan dolgokat megtudhatunk, ami nagyon sokat segíthet a jelen helyzet megoldásában. Engem a kineziológia a "kés" alól hozott ki. Ajánlom mindenkinek, bármilyen problémája is van.

Pandi!
Légyszi írd be a tábliba, hogy szeptember 19. doki.
A következő UH-t még nem tudom, de valószínű a 21-22. hét körül lesz esedékes. Azt majd még jelzem.

Judy!
Jól teszed, hogy elmész a dokihoz, én még úgyis aggódós vagyok, hogy rengeteget mozog a picur. Mondta tegnap a szonográfus, hogy ne olvassak ennyit a terhességről, a fejlődési rendellenességekről és a problémákról, mert magamnak teszek rosszat. Mondtam neki, hogy mikor terhes lettem, akkor vizsgáztam gyógyped. kórtanból és tiszta egy ideg voltam, hogy vajon az én gyerekemen majd melyik baj jön elő...:-)
Szóval legyek mindig pozitív, szeressem nagyon a bébit, és akkor minden oké lesz. Csak ne tudjak túl sokat a rossz dolgokról! :D :D

VOlt már valaki közületek a Brendon Baby Outlet áruházában? Milyen? Mert oda szeretnénk valamikor elmenni, láttam, hogy potom áron adják a kimenő, vagy kicsit sérült cuccokat. Csak ha nem igazán nyerő, akkor feleslegesen nem akarunk Pestre utazni.

Pandi!
nagyon édes a szoba, igazi kislányos!

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Szilvi!! Ismételni tudnám KAtucit, mindenképpen jó, hogy elmentetek, de egy ilyen esetben nem az, NEM LEHET AZ a megoldás, hogy mindentől távol tartja magát amit bejeleztek. Most százszor jobban, mint korábban azt javasolom, keressétek fel az általam javasolt helyet és mindenképpen próbáljatok meg testi-lellki dolgokban komplexen gondolkozni!!!! Nem lesz kis menet, de elindultatok az úton!!!! Nagyon szurkolok, kérek majd tájékoztatást!!!

BOLDOG SZÜLINAPOT PETINEK!!!!!

Viki! Szerintem kistesó is kispasi! (tipp)
Vera! Jó a Márk!!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Halihó!

Lebetegedett a kislányom, szegénykémnek 39 fokos láza van. Este 6-kor még semmi, aztán 7 órára 38,8°!
Most elaludt, de már látom milyen éjszakánk lesz. Minden betegség lázzal kezdődik nála, és annak mindig vizesruházás és hűtőfürdő a vége.:-( Ilyenkor mindig úgy sajnálom, mert olyan kis elesett és védtelen. Azt kiabálta, hogy anyucikám, apucikám, valaki segítsen rajtam, mindegy hogy ki, csak segítsen. És ilyenkor lefolyik a könnyem, hogy mennyire tud egy ilyen pici kis emberke szenvedni a betegségtől. Egy szerencse, hogy rendkívül hamar gyógyul minden bajból, de 2 napig csont lázas. Mondjuk hál' Isten ritkán beteg, de akkor teljesen lerongyolódik.
Gondolom vírus, a héten 8 gyereket küldtek haza a csoportjukból lázzal, torokfájással, hányással. Remélem utóbbiban nem lesz részünk :shock: .

Most lehet, hogy nem írok a napokban, max. ha alszik a drágám.
Magamat is óvnom kell, nehogy elkapjam, nem szeretném, ha most még a picurnak is valami baja esne.

További szép estét mindenkinek!

Ja, és PETINEK BOLDOG SZÜLINAPOT! Amúgy nagyon édes pofa! :-)

Sziasztok!

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


KAtuci!! JOBBULÁST!!!
Gordon is éppen tegnap volt lázas, mára szerencsére jobban lett. Állítólag nem jellemző, hogy a kismamik elkapják a nagyobbtól a kórságokat, mert ilyenkor vaskosabb az immunrendszerünk!
Szurkolok Nektek!!!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Köszi Pati!
Remélem, hogy az én immunrendszerem is bírja a strapát, de azért már elkezdtem az óvintézkedéseket!:-)

További szép estét, és jó éjszakát mindenkinek!

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Bölcs.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Timi,
Drukk a mai 4D-hez majd gyere a képekkel :D

Katuci,
Jobbulát Vikinek!
Vendég
 


Katuci: Javulást a kicsinek és vigyázz magadra.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok Lányok!
Bocsi, hogy csak ritkán írok. Kicsit kellemetlen volt a hétvégém. Szinte egész nap hányingerem volt. Azt hiszem korán örültem neki, hogy elmúlt. Az esték a legrosszabbak. Akkor tetőzik. Nem tudom miért.

Pandus!
Beírnád nekem a táblába, hogy 26-án megyek nőgyogyihoz UH-ra, és Szekszárdon szülök valószínűleg április 16-án. Köszi!
Hogy vagytok? Dóra bébi? Hogy viselkedik?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Chris,
Jól vagyunk bár pár napja reggelente megint hányingerem van és már hánytam is :? nem tudom miért jött vissza :roll: hétvégén megcsináltuk a szobáját most csinálok neki pár képet nagyon aranyosak lesznek :D várom hogy nővérem hívjon már de még mindig nem szült meg péntekre van kiírva remélem beindul végre neki. Kitartást a hányingerhez!
Vendég
 


Pandus!
Majd tegyél fel képet a babaszobáról, ha kész lesz! Nagyon kíváncsi vagyok. Nagyon drukkolok a nővérednek! Biztos minden rendben fog menni! Neked is kitartást a hányingerhez! Lehet, hogy az időjárás, vagy a frontok hozták elő. Vigyázz magatokra!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok,

Kicsikémmel minden rendben van, szépen mocorog, csak még én nem érzem. Placenta a mellsőfalon (a multkor még a hátsó falon volt, nem tudom, hogy mászott előre) szóval valszeg ezért nem érzem még a mozgást. Azt mondta a dokikám, hogy szerinte még egy hét és érezni fogom.

A lényeg hogy jól van, a fejecskéje már 4 cm-es, elegendő magzatvíz. Majd jövő hét szerdán megyek a 18 hetes nagy uh-ra.

Sajnos a lábacskáit keresztbe tette, így nem látta a dr bácsi, hogy fiu-e vagy lány.

Katuci,

Jobulást a kicsikédnek. Remélem hamar meggyógyul.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!


Pati,

köszönöm szépen de azért meg ne szülj nekem. :lol: Egyébként nagy ritkán érzek valamit.

Carpediem,

de jó, hogy most már tényleg élvezheted a kismamiságot.

Szemkozsu,

NAGYON SZORÍTOK A MAI UH-HOZ!!! :wink: BIZTI MINDEN RENDBEN VAN.
Szóval most lesz a lagzi. Nekünk májusban volt. És a nász éjszakán jöhetett össze a bébi akárcsak mint a mesében. Én is fehér ruha párti vagyok. Én azt mondtam, hogy olyan fehér legyen a ruhám, hogy vakítson. És így is lett. Ha szeretnéd akkor nézd meg az iwiwen. Neked az nagyon jó lesz, mer sötét a hajad és ahogy emlékszem csini is vagy. Majd képeket szeretnénk kérni!!
Nászútra mentek valahova? Mi még nem jutotttunk el. Most nézegetem, hogy hova menjünk, de egyenlőre minden hely foglalt.

Danidaniel,

Nagyon Sok Boldogságot kívánok! Bizti nagyon fini lesz a torta.

Kata,

szóval még egy kis cunissal gyarapodtunk. Gratulálok hozzá! És a kislányodnak jóbulást kívánok!

Pandi,

szép lett a kis szobácska. De gondolom még egyenlőre veltek fog aludni mielőtt elfoglalja a kis birodalmát. :)

Viki,

Nagyon Boldog Születésnapot kívánok!

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Chris,
Már tettem fel azt hiszem az elöző oldalon van csak a szoba színe meg a bordűr van rajta. Még a képeket meg lámpákat stb fel kell szerelni valamikor. Lehet hogy a frontoktól de remélem elmúlik majd megint!

Vikci,
Igen velünk lesz bár annyira közel van a két szoba ajtaja egymáshoz meg így is kb 3 méterre lenne az ágya mienktől ha a saját szobájában lenne. De ismerem maga hogy nálunk lesz minnél közelebb annál jobb :D

Judy,
Örülök hogy minden okés igaza van a dokinak tuti érezni fogod napokon belül.
Vendég
 


Pandi, Chris!

Nekem is este volt a legerősebb mindig a hányinger.
A melegtől ma megint émelygek én is.
Kitartás lányok!!!!!

Pandi, bemész végülis szülni?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati,
Most úgy gondolom hogy megyek bár te ezt is megmondtad :wink: de hiába akarok menni a baba még nagyon ragaszkodik a nővéremhez :D Holnap megyek a nővéremhez hátha jó hatással leszek rá és megindul a szülés :lol: Akkor úgy látszik hogy ezek a hányingerek bármikor támadhatnak :?
Vendég
 


Sziasztok!!Hát túlvagyunk az uh.-on!!!! :D Én sajnos nem láttam semmit, :cry: de a párom szerint nagyon szép, és kis mocorgós baba...Minden rendben van vele, és KISFIÚ!!!!! :lol: :lol: :lol: Annyira boldog volt a párom, öröm volt nézni!!!
Vikci:Köszi hogy gondoltál ránk, én nagyon izgultam!!!!Én is most keresek v.mi menyasszonyi ruhát, amibe bele fogok férni!!!Mi a neved az iwiw-en?Csak egy hétvége lesz a nászutunk v.hol belföldön, meg előnászút Horvátország volt aug.-ban.De szuper volt, tudom ajánlani!!!Már nagyon várom, hogy túl legyünk ezen az esküvőn, nem birom mostanában a "tömeget"....

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Vikci,
Most látom gratula a félidőhöz :lol: :lol:

Zsu,
Gratulálok kapsz egy kék cumit a tábliba :wink: :lol: Név van már? Kép? Neked is gratula a félidőhöz :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Vikike jobban van, nagyon hosszú volt az éjszaka :-( Félrebeszélt szegényem, meg sokszor felébredt, akkor mindig anyuci-anyuci-zás volt, nem tudta hol van, mindig csak bújt a kis drágám. Ilyenkor apát ki szoktuk költöztetni a nappaliba, most is száműztük, nyugodtabb vagyok, ha lázasan mellettem van nyuszkókám.
Most már azért jobb a hangulata, délután mondjuk aludt egy nagyot, de még mindig van hője. Állítólag már a fél óvoda beteg, úgyhogy valami szuper kis vírus van a levegőben.

Pati!
Bejelöltelek az iwiw-en, remélem nem baj :wink:

Szemokzsu!
Gratula a kiskukishoz! Te hogy-hogy nem láttál semmit???
Jó készülődést a lagzihoz, biztos szuper lesz! :-)

Judy!
Nekem is mellsőfalon van a placenta, és már a 15. hét óta érzek motoszkálást, a 16 hét óta pedig apró kis rugdosást. Most meg már annyira erősen rugdos kb. 1,5 hete, és rengeteget mozog, ami az UH-n is tökéletesen látszott, mert minden percben máshogy fordult a kis kincsem! :D De nekem a lányommal is a mellső falon volt, és vele is 17. héttől volt mozgás. Lehet, hogy ez alkati kérdés, hogy ki mikor érzi, milyen a hasfal, stb. stb.
De hogyha minden rendben, akkor nincs miért izgulnod. Biztos te is fogod hamarosan érezni. Lehet, hogy nem olyan kis "hiperaktív", ezért nem érzed.

Ma pl. hajnal óta ment a tánc a hasamban, lehet, hogy ő is érezte, hogy most egy kicsit nyugtalanabb vagyok a tesókája miatt, és ezért izgett-mozgott annyit. Dél körül abbahagyta kb. 1 órára, aztán újrakezdte. Most megint pihizik, gondolom estére majd megint beindul a rugdosás. :-) Olyan boldog tudok lenni, amikor ennyit mozog, szuper jó érzés.

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Pandi,

köszönöm szépen. Látod én milyen kis figyelmetlen voltam. Neked is gratulálok így utólag! :wink:

Zsu,

írtam neked privit. Nagyon örülök neki, hogy minden rendben van. Hogy van a pocakfájásod? Ja és , hogy kisfiú ez szuper. Ezek a csillagok. na jó ez bizti csak véletlen. :wink:
Én sem bírom a tömeget. Megértem , hogy mit érzel. Bár ez a 40 emberke még nem is olyan sok. Azt kívánom neked, hogy érezd magad nagyon jól a saját esküvődön. És a pároddal ezen a napon csak egymásra figyeljetek! Én is és a párom is nagyon jól éreztük magunkat ezen a napon. Még nem gratulálok okés?

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Zsu,

Gratula a kis kukishoz, lassan már csak én maradok aki még nem tudja a namét, de a lényeg, hogy jól van, és mocorog szépen. :lol: :lol:

Katuci,

Szerintem vastag a hasfalam+ van rajta egy jó vastag hájréteg is, szóval talán ezért nem érzem. :wink: :wink: :wink:
Remélem 1 hét mulva azért már ad valami életjelet magáról. :lol: :lol:

Ugy döntöttem október 1-ével leteszem a lantot odabent. Egyrészt mert nagyon kezd hasogatni a hátam, másrészt egyre kellemetlenebb az ülés, na meg hát Bazsi műtétje is el lett halasztva októberre, szóval akkor ugyis megint 3 hetet itthon lennék, utána meg már nincs érteleme visszamenni. Kiváncsi leszek mit szólnak, de nagyon nem érdekel.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Chris!
Hányingerekről: nekem is sokáig volt: a 13. hétig biztos kitartott, aztán volt egy párnap mentes időszak, fellélegeztem, majd újra rámtört, de aztán szerencsére 1-2 hét múlva végleg elmúlt.
A fogmosás még mindig kényes téma, szóval nem viszem annyira túlzásba mint korábban, de legalább ennyi az egész.
Kitartást, hamarosan elmúlik.

Pandi!
Nem lehet hogy megerőltetted a pocód valami kajával és csak az jött ki?

Zsu!
Egy újab kisfiú a csapatban! Üdvözlünk benneteket kukis sorstársakat :lol: :lol: :lol:


Kata!
Jobbulást a kislányodnak, és vigyázz emellett magadra: egyél sok hagymát, meg C vitamint!

Vikci!
Akkor holnap megyünk a tanfolyamra ugye? Majd hívlak holnap délelőtt!


Képzeljétek ma a barátnőm kislányát fogtam a kezembe erre a fiam a pociban elkezdett aprókat rugdalni bennt. Lehet hogy már most féltékeny a szentem?

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera!
MI AZ HOGY SORSTÁRSAK?!!! :shock:
Én egy büszke fiús mama vagyok!!!!!!!!!!!
:lol:

Az is lehet hogy tetszett neki a kiscsajszi és így jelezte!! :wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Kép

Sziasztok!!!!

Ő itt Verebes Eszter Sára!!Majd még írok...

Kép
timicsiga
 
 


Vera,
Kb. 7 napja van hányingerem reggelente és háromszor hánytam is különböző napokon szóval ez tuti nem kaja. Azért köszi a tippet :wink:

Timi,
Picit lehetne a képet nagyítani?
Vendég
 


Naszóval...
Az arcát takargatta, most mást volt kedve mutogatni...!!! :lol:

Petinek boldog szülinapot, nagyon helyes ez a fiúcska!! :D

Pandi, a szobafal nagyon klassz lett!! :)

Katuci, szegény kicsike, remélem már jobban van!Úgy sajnálom őket amikor hűtőfürdőzni kell... :cry:

Zsu, Gratulálok a pici fiúhoz!!! :D

Megpróbálok nagyobb képet idetenni... (bénázok én ezzel... :? )

Kép
timicsiga
 
 


Pandácska, jó hogy bemész a nővéreddel :D Én úgy gondolom, dehát majd meglátod!

áááááá, nem engedi a képet!Na még próbálkozok...[/img]

Kép
timicsiga
 
 


Pandi, kezdek úgy izgulni a tesódért mintha te szülnél.. :oops:
Tedd meg lécci ha elindulsz szülni és marad még időd akkor csekkolj be ide hogy indultok. Köszi!!
Nagyon szurkolunk neki!!! Ha megjössz, akkor meg kérünk szüléstörténetet, a legapróbb részletekkel. :wink:
HAJRÁHAJRÁ PANDITESÓ!!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Sziasztok!
hihetetlen, mennyit kell utánnaolvasnom, ha 1-2 napot kihagyok. De ez jó szerintem.

Viki!
Így utólag is boldog szülinapot a Peti fiadnak.

Pati, Katuci!
Köszi a hozzászólást az allergiához.
Katuci! Talán még ismersz is egy jó kineziológust? A homepátia nálam is bevált, de erre szerintem nem lenne jó.
Gratulálok a pici lányodhoz! A nyagobb lányod remélem már jobban is van azóta.

Pati! Ezek szerint egyszerre megyünk uh-ra. :D
Csak nekem a 18,. heti lesz most, ma hívott a védőnő, hogy megérkezett az AFP, tökéletes.
Reggel még szívhangot is nézett. Nagyon rendes védőnőt fogtam ki, mondta, hogy bármikor meg szeretném hallgatni, vagy a férjem, hívjam, s menjünk.

Szemokzsu!
Gratulálok a kisfiúhoz!!!! :D :D

Judy!
Ne aggódj, még én sem tudom, mi lesz (szerintem lány), pedig kb 2 héttel előtted járok.

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


SZIA SZILVIIII! De jó, hogy gyakrabban jössz! Kérünk szerdán beszámolót, képet meg ilyenek.

Helyzetjelentés: ma egész nap émelyegtem meg öklendeztem. Megint. FÚÚÚÚÚÚÚJ!!! :twisted: Tele van má vele :evil:
Viszont voltam fodrásznál. VÉGRE, úgy 4 hónap után. :shock:
Szolid 10 cm-t kellett levágni, mert annyira tönkement hogy már rasztásodott a vége :shock: :shock: Mindenhol azt lehet olvasni, hogy mennyire szép lesz a haj a várandósság alatt! JA! VETTEM ÉSZRE! :? :? Szerintem nagyon jó lett így is, most félhosszú és visszafestette az eredeti barnára a melírt is. Sokat gondolkodtam a fetésen de igyekezett a töveket kihagyni és kint csináltuk a szabad levegőn hogy ne szipkázzam a vegyszereket. Így végülis nagyon örülök mert már iszonyat ápolatlan volt a fejem, ami addig nem volt gáz, ameddig az ágyat nyomtam, de most már gömbölyödő pocival, kismamanadrágban domborítva, hááátazééé mégsem... Úgy tetszem magamnak!!! :lol:
Apa szokásosan megnézte és ennyit mondott bőbeszédűen: JÓ. Ezután egy árva árnyalást sem lehetett belőle az ügyről kihúzni :shock: :lol: A fiam meg 5 évesen igazi PASI, fél óra után én hívtam fel a figyelmét, hogy anyucinak más színű és 10 cm-rel rövidebb a haja... :lol:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Szia PAti!
Én még nem szántam rá magam a fodrászra, de hosszú hajam van, így csak felkötöm...
A hajra nem a 19. hét után mondják, hogy szebb lesz? (Bár a hányinger elmúlására is a 12-14. hetet mondják - én meg összesen 2x hánytam, az első a 15. héten volt).
Nekem kb 2 hete mondogatja a férjem (na meg persze anyukád is), hogy megváltoztam, megszépültem. Ne add fel! Pár hét, s nem tudod elzavarni magad mellől a férjed... :oops:

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Pati,
Nagyon drága vagy :lol: én is izgulok miatta rendesen most hogy babát várok teljesen más érzés mint amikor az elsőt szülte. Ma megyek ki hozzá ott is alszom drukkolj hogy meginduljon a szülés. Ha nem és csak késöbb jön a baba és itthon leszek persze majd írok ide ha indulok hozzá :wink: De nagyon jó lenne ha ma vagy holnap kezdődnek és mellette lennék. Az elsőnél is pont én voltam otthon vele és reggel ébresztett hogy fájdogál a hasa de akkor anyu ment be vele a szülőszobára. Soha nem felejtem el amikor elöször fogtam Bogit a kezembe nagyon jó volt és egyben fura is hogy a nővéremből anya lett :D na eldugolok :oops: Ő Bogi:
Kép
Kép
Vendég
 


Bogi nagyon szép kislány. azt hiszem majd megfogja hülyiteni a pasikat. Pláne ilyen szemekkel :)

Kép
csucsu05
 
 


Pandi!
Bogi álomgyönyörűségesenszépséges nagylány! :wink:
Nagyon drukkolunk Nektek!
Add át a tesódnak is!

MAjd megppróbálom megvuduzni a dolgot a Lexával, mert ő lett a szárnysegéd-banyám. Hátha tehetünk valamit az ügy érdekében. De nem biztos, hogy a babaneteseken kívül is fog a vudu... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


KÉREK NAGYSZABÁSÚ DRUKKOLÁST HOLNAPRA AZ UH-RA (4dgenesis)!!!
ANNNNNNNYIRA VÁÁÁÁÁÁROM!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pandi:Oké, köszi a kék cumit!!! :lol: A neveken még gondolkozunk, azt mondta a párom ha hazajön átnézzük újra!!Annyira boldog volt, reggel is tök édes volt, csomószor elmondta hogy nagyon szeret minket, meg hogy vigyázzak magunkra... :D Képet nem kaptunk a babáról, én azért nem láttam semmit, mert pont úgy volt a monitor, hogy ahog feküdtem semmit nem láttam...Pedig már úgy vártam!!!!
Vikci:Köszi szépen, egyébként ne kérdezd miért, de én nagyon megkönnyebbültem hogy kisfiú van odabent...Megnéztem a képeket, nagyon szép voltál abban a ruhában!!!Mi már kb. 80.-an leszünk, egyre csak nő a létszám, de tegnap végre megkaptuk a teljes időpontot... :D Azért várom már!!!Remélem nagyon szép lesz
Judy5:Hamarosan te is megtudod mi lesz, ne izgulj!!!Én meg azzal vagyok az egyedüli, hogy még mindig nem érzem hogy mozogna!!Pedig annyira várom!!!!
Vera:Köszi neke is, én nagyon örülök neki hogy kisfiú, a párom meg főleg!!!Eddig azt mondta neki mindegy mi lesz, de azért tegnap bevallotta, izgult hogy kuki legyen ott.... :D

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Sziasztok!

Pandi!
Bogi tényleg nagyon szép kislány, rettegjetek fiúk!
Sok sikert a tesód szüléséhez, majd várjuk a híreket!

Pati!
Hajvágásról: a pasik márcsak ilyenek. Amikor én levágattam a derékig érő hajamat 15 cm-re a férjem szintén csak annyit mondott hogy jó. Erre én: de mégis milyen, nem lehetett kihúzni belőle a jón kívűl mást.
Küldöm a drukkokat a 4 D-re!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Mpatr: Drukkolok ezerrel az UH miatt. Minden okés lesz és szerintem egy kisnunist fog ott látni :) Kell egy kishugi szerintem, hogy egyenlőek legyenek az erőviszonyok :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok,

Pandi,

Gyönyörű kis leányzó Bogi. Igéző szemek, szőke haj. Jajj a pasiknak.......... :wink: :wink: :wink:

Pati,

Mennek a drukkok a 4D-hez, majd képeket hozzál.
Én nem tudom legközelebb mikor menjek 4D-re, hogy már szépen látszódjon a pofikája. Szerintetek?????

Zsu,

Azzal, hogy nem érzed a babócát nem vagy egyedül, mert sajna még én sem érzem. De azért megkönnyebbültem, hogy tegnap elmentem uh-ra, és tudom ,minden rendben van vele. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Lányzóm kezd rendbe jönni, egész hétre "megmentettem" az óvodától. Amúgy jó kis tüszős mandulagyulladása van, szuper tályogosak a mandulái, és teljesen összeérnek. Alapjáraton is nagyobb mandulái vannak az átlagosnál, ilyenkor pedig rekorméretűre nőnek. De szerencsére fel is fogják a bacikat, nem szoktak lejjebb menni a légcsőre, vagy a tüdőre.
Szóval kiírták egész hétre. Nagyon boldog, hogy nem kell oviba menni, főleg hogy már egész jól van, leszámítva a torokfájást. Láza teljesen lement.
Eddig még nem kaptam el tőle, remélem, hogy ez így is marad! :-)

Szili!
Te hol is laksz? Pesten? Mert akkor kineziológus témában lehet, hogy tudnék segíteni.

Pati, Vera!
Sajnos a férfiak ilyen "közömbösek" tudnak lenni, pláne ha nekik ugyebár nem szükséges fodrászhoz járni.
Én is amikor befestetem a hajam, vagy csak elmegyek száríttatni, általában eltelik két nap, mikor észreveszi a párom, hacsak a Viki nem figyelmezteti, hogy anyának befestették a haját. Tudom, hogy általában hasonló színű, dehát akkor sem olyan, mint a lekopott... :shock: :shock: de az a pláne, hogy akkor sem szokott leesni a tantusz, amikor előtte mondom, hogy most fodrászhoz megyek!!! :D :D Ja, és van úgy, hogy estére rájön, hogy hoppá anyán valami furcsa, akkor este bepótolj a dícsérgetést, olyan kis bűnbánó arccal, hogy "szívem, fodrásznál voltál? mintha most kicsit másabb lenne a színe, de jól áll..." Szóval úgyis elnézzük nekik, ha nem is viszik túlzásba a dolgot...:-)
Még szerencse, hogy a lányom igazi nőci, és ő mindig megdícsér!:-) :-)
Tudjátok a férfiak másra vannak beállítva, bezzeg ha új bugyi van rajtam..... :oops: :lol: :lol:

Jut eszembe bugyi:-) Ti hogy álltok melltartó mérettel?? Most megint vennem kell egy-két melltartót, mert kezd kényelmetlen lenni, amit még a terhesség elején vettem.
Bugyival szintén így vagyok, kezdi vágni a hasam, pedig nagyon jó kis pamut bugyikat vettem, amik eddig szuper kényelmesek is voltak, de kezdem "kinőni" őket, hasilag.


Pandi!
Tündéri a nővéred kislánya, olyan igazi kis nőcis:-)
Drukk a nővérednek, meg neked is, ha úgy döntesz, hogy bemész szülni! Győzzétek meg azt a picurt, hogy bújjon ki mielőbb, nem muszáj ragaszkodni az adott időponthoz... :lol:

Mostanában rengeteget gondolok a szülésre, és nagyon várom is a dolgot, meg egy picit félek is (ezt csak halkan mondom, nem akarom, hogy picurka is meghallja:-)). Amíg nem volt tapasztalatom, addig egyáltalán nem féltem tőle, de így hogy már van, ami ugyan csodás volt és felemelő, ugyanakkor fárasztó és magával sodró, így már máshogy látom a dolgokat.
Az egyik dolog, hogy rettegek a császártól, az elsőnél is azt mondtam a dokinak, hogy csak akkor engedem, ha a baba érdekeit szolgálja. Most is ezen az állásponton vagyok. Azért, hogy magamon könnyítsek, azért nem mennék bele. Amúgy is félek a gerincérzéstelenítéstől, meg az utána jövő kellemetlenségektől.
A fogorvosnál is inkább kibírom a fúrást-faragást, minthogy érzéstelenítőt adjanak. Itt sem más a helyzet :-)
De próbálom magam egyfolytában nyugtatni, meg úgy programozni a dolgot, hogy jó legyen a végeredmény, így bízom benne, hogy ez a szülés is ugyanolyan csodás élményt fog jelenteni, mint az első.

Most hirtelen annyit írtam, be is fejezem, mert majd nem győzitek olvasni!

További szép napot!

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?