Új privát üzeneted érkezett!

Betti:ha szedem az elevitet,akkor minden nap egy folsavval.Most a héten hétfőtől szedem újra,de nem szokot megbolygatni már.

minden második hónapban szedtem eddig.
vedresandi
 
 


Reméljük nem lesz veled semmi, és mire dokihoz kéne menned, kijön aminek ki kell jönnie :lol: :wink:
Mikor is tesztelsz?! :wink:
A másik meg hogy terhesség is okoz székrekedést :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szerda reggel tesztelek,ha addig nem jön meg és magas a hőm,mert a 31 napos ciklusaimhoz igazodom.Csak az utolsó volt 28 napos.
vedresandi
 
 

 
 

Akkor megy a drukk neked 1000-rel, meg a +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
energiák.

Velem sem tudom mi van, mindig napra pontos volt a ciklusom, 28 napos, most meg múlt hónapban 29, most meg 26. Ez most annyiból jó, hogy előbb tudunk nekiállni az új hónapnak :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


igen,nekem is olyan furi volt,hogy nem a megszokott a ciklusom,ezért nem is tudom hány naposra csináljam a vonalzóm :lol:
vedresandi
 
 


Andi, Bíbi: én már úgy izgulok értetek!!!!!!! nem bííírom ezt a stresszt ....

Andi: te mikorra tervezed a tesztelést? amúgy érzel valami szokatlant a puffadáson kívül?
mirci74
 
 


Na Csajszik, én most lépek, nagyon szorítok a + tesztekért, és mindenkiért :wink:

További szép hétvégét mindenkinek!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Mirci:puffadás,feszít,fáj a hasam,de nem mensisen,és a cicim minden helyzetben.Szerda reggelre tervezem,de ez még változhat :wink: :lol:
vedresandi
 
 


Székrekedés-hasmenés-szelek, ez is terhestünet, nemrég olvastam, mert én aztán most semmit sem produkálok, de ezt igen :lol: De nekem 2 nap a rekord...Ja, és hiperszuper aluszékonyság már jó 10 napja....most ébredtem . A melleimről nem is nyilakozom, fájni nem fáj, csak zavar, most ciklus elejétől folyamatosan nő, amúgy se voltak kicsik, most meg nincs az a melltartó, amiből nem bugyogok ki, széltében már rettenetes, hátulról is látszik, és a karjaimat úgy tartom, mint egy izomtibi. De amúgy tényleg semmi.:lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Jujj, van ám kiért izgulni!!!!! :lol: :lol:

babszika
 
 


Bíbi:nekem is csak ez a székcucc van,meg a bögyeim,de más semmi :lol: :lol: :lol: Ja,ma már másodszor feküdtem le aludni :lol: :lol:
vedresandi
 
 


Na tetszik látni :lol: De hát ki korán kel... :wink: :lol:
Hajrá rokontünetek!
Vendég
 


...és hajrá leszaromhónap! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Andi!

Nekem meg már megint hasmenés....

adjak a bogyóimból?? Kapjál be egyet és nem lesz székrekedésed garantáltan!!!!!!!! :wink:

babszika
 
 


Bíbi:magam is meglepődnik,ha nekem ez most.... :oops: :lol:
vedresandi
 
 


ja, cak hogy tudjátok?
az j ciklusomban még nem mértem hőt 8)

szóval, ahogy bibi mondja, hajrá...! :lol:

babszika
 
 


Andi, gondolod, hogy én nem az enyimén?

Ez az Babszi! :lol:
Vendég
 


Ettől függetlenül örülnék,ha végre sikerülne!!!
Kép
vedresandi
 
 


Oké, akkor ezért is drukkolok!!! De ha majd a másik véglet lesz, nem is fogsz annyira örülni :lol: :lol:
Vendég
 


egyébként tök fura, mert nem is hiányzik.... bár, talán csak azért, mert még az elején vagyok.... úgy a 18. nap körül már biztos izgatni fog :D

Andi!
egy kis szilvalekvár esetleg? :)

babszika
 
 


Babszi:már azt is ettem,meg langyos cukros tejet rá...
vedresandi
 
 


Babszi, aztán a ciklus vége felé te is dobsz majd egy nemméremgörbét, mint Andi, oszt csak nézünk majd! :lol:
Vendég
 


Kép

és semmi???? :shock: :shock:

babszika
 
 


Lesz itt Andi leszaromhónap, a szó szaros értelmében. Bocs :oops: :lol: :lol:
Vendég
 


Bibi!
Azt mondom, h ráérünk még!!!
Májusban esküvő.... nem akarok ott megszülni :lol:

babszika
 
 


Babszika, most, hogy mondod, nálam tudat alatt azt hiszem ez is bejátszott, márciusban kezdődött a projektünk, júliusban volt az esküvő, és mélyen magamban mindig azt mondtam, azért mégse kéne terhesen férjhez menni...hát nem is mentem :lol:

Nagynéném egy esküvőről ment hajnalban a szülőszobára, mondjuk nem a sajátjáról, de az szép is lenne :lol:
Vendég
 


Engem mondjuk, már nem zavar (régebben voltak ilyen gondolataim), ha terhes leszek.
Legalább a baánk lesz a tanúnk a boldogságunkra és majd elmesélhetjük neki, h ő is ott volt a lagzinkon :lol:

csak azt az egyet nem szeretném, ha már egyáltalán nem tudnék táncolni , mert egy talicskán tolom a pocimat :lol: :lol:

persze, az is megfordult a fejemben, h talán a január lenne a legjobb, mert akkor nekem lesz szülinapom (egy pozitív teszttel kiegyeznék) és így apa 30. szülinapjára kapna babót .... na? :D

babszika
 
 


hát, ez kibasz.s!!!!!!!
a feri még 4 napig ad nekem vip-t. eez milyen kics köcsög!!!! mindig ezt csinálja!!!! :evil: :evil: :x

babszika
 
 


Sziasztok Lányok!

Állati szépek a görbéitek!

Bíbi, Andi NAGYON drukkolok nektek!!!!! Egy nagyot küldök Nektek: + :D
Ha Nektek bejön ez a leszaromhónap, esküszöm amint lehet én is kipróbálom. Bár tény, hőmet nem mérem, mert a menszimet várom...NAGYON.

Amint tudtok valamit írjatok!

Ja, nagyon jól sikerült babázás a tesómnál. Minden anyai vágyamat kiéltem. :)
Vendég
 


Na jó nagyot!

Megsétáltatott édesem a Corában,na az egy kicsit megmozgatott,és örültem,hogy haza értem.Nem ment könnyen,de legalább vót valami.Ez szó szerint a leszarom hónap!!! :lol: :lol:
vedresandi
 
 


Hú de jó :))) Csajok drukkolok ezerrel.

Nagyon úgy fest a dolog, hogy végre megtörik a jég és valaki vagy valakik elkezdik a babásodást és utána mint egy dominó mindenki megy utánatok. Hajrá csajok :)

Kép
csucsu05
 
 


Andiiiiiiiiii: Édes Istenem, én annyira nagyon szorítok Neked... :) és valahol, valami nekem azt súgja, hogy......... :)
Várom, hogy jelentkezz!!!!!!

Bíbi: Nekem már nem kérdés a te állapotod... :))

Micsoda izgalmas napok lesznek most csajok!!!
HIÁNYOZTATOK!;-)
Vendég
 


Jó reggelt.
Ma már cak 37,14 ,de még bízom magamban.muszáj várnom szerdáig :lol:
vedresandi
 
 


Nyugalom, türelem... még egy kis leszarom tabletta..és jöjjön magától a meglepi.... :wink:

Egyébként nekem is van jó hírem: Apával minden rendben..Éééés, BIZTOS, hogy decemberben nekivágunk a bébinek, mert annyit mondott, hogy szeretne már karácsonyra jó híreket... :D :D
És mégha nem is jön össze a "BIZTOS SIKERÜL ELSŐRE" dolog - én legalábbis kevés esélyt látok erre - , de akkor is tudom máááár, decemberben KEZDÜNK!

Nagyon boldog vagyok!!!:)
Vendég
 


Pöttye:annyira örülök ennek a hírnek!!!!!Drukkolok,hogy elsőreösszejöjjöj sikerüljön!!!!! :lol:
vedresandi
 
 


:D :lol: :lol: :lol: :D :lol:
Vendég
 


Na,én meg lecseréltem a vonalzómat a 31 naposra...meglátjuk :lol:
vedresandi
 
 


JÓ:)
Vendég
 


sziasztok,

Hát sajna nálam nem jó hírek....megkezdte a hőm a zuhanórepülését. Ez van. Legalább tudok menni méregteleníteni. Kezdek kicsit kiakadni :cry: lelkileg nagyon megvisel.

Lányok viszont nektek nagyon nagyon drukkolok +++++++

Holnap csak este tudok benézni, de megteszem, hogy lássam mik a hírek.

Aztán azt hiszem egy kicsit távol tartom magam a babanettől...lelkileg regenerálódnom kell.

Andi, Bíbi ha nem jönnék mindenképpen írjátok meg nekem e-ailen, vagy az iwiw-en, hogy mi a helyzet.

puszi mindenkinek
mirci74
 
 


Mirci: Nagyon zuhan?:(

Kérlek, fel a fejjel...És ne bújj el nagyon... Azért vagyunk itt, hogy segítsünk egymásnak.. :(
((((((((((Ölelés)))))))))))))
Vendég
 


Szép napot!

Felemás hírek, egyik szemem sír, másik nevet...

Mirci, ismerjük nagyon az érzést, meg ezt az eltűnök dolgot...majd elmúlik, hidd el, kicsit le kell tojni az egészet, és tudd, mi itt vagyunk Neked!

Pöttye, ez szuper! :lol: :lol:

Andi, ez még simán klassz!Drukk, drukk!

Nekem megint egyenesem van:


Kép
Vendég
 


Bíííííbi:

Ugye azért te is érzed a szíved mélyén?? :)
Vendég
 


Pöttye, hááát nem nagyon... Sőt, épp most mondtam apának, elhalasztanám még a holnapi tesztelést, de nem akarja :lol:
Akármi is lesz, volt pár szép napom, most meg izgulok rendesen. ŐŐŐŐŐŐŐrület!!!!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Remélem nem ég oda a mustáros-hagymás csirke, de muszáj egy gyorsat írnom. :lol:
Ezer drukk Bíbi és Andi!!!! Pöttye nagyon örülök,h. minden rendben Kincseddel!! :)
Mirci, nagyon sajnálom a hődet, de hidd el, h. minden rendben lesz, és jönni fog a baba is., csak egy kicsit várat magára. Nyugodj meg, nagyon szorítok Neked is és biztos a méregtelenítés a negatív gondolatokat is kiűzi a fejecskédből.

Pussz Mindenkinek!

Húúúúúúú a husi, futok! :D
Vendég
 


Hali Mindenkinek!


Andi, Bíbi, drukkolok nektek!

Nekem kezd a remény rettegéssé fajulni, mert még mindig nem jött meg, viszont a mai tesztem is negatív...
Remélem nem a ciszták. :shock: Néha beugrik ez a gondolat, de megpróbálom elhesegetni.
Valahogy nem hiszem el, hogy jót mutat a teszt. Úgy érzem pénteken doki és roppant jó hírek. :? :)

Csak pozitívan!


Holnap várom a + híreket!!!!!!!


Mág van 2 tesztem, nem adom fel!!!!!!!!!!!! Azért sem!

Kép
Kép
gabi82
 
 


drVedresAndi: Izgalmas a helyzet. Szorítok nagyon!

Pöttye: Sikerül meglátod! Kívánom, hogy a Jézuska már egy zebrás teszttel ajándékozzon meg :)

Mirci74: Gyere inkább ne tűnj el!!! Hiányoznál nekünk ha nem jönnél. Meglátod hamarosan meglesz az a babó !!

Gabi82: Drukkolok :)


És mindenkinek kívánom, hogy babásodjon be :)))

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csak benézek és mit látok!!!! :lol: :lol: :lol:

Bibí és Andi, kezem lábam keresztben, de Gabinak is nagyon drukkolok!!!!! :lol: :lol: :lol:

Szép estét mindenkinek! :D

Holnap benézek a pozitiv fejleményekért! :wink: :D
Vendég
 


Jó reggelt!

Ma meg sem próbáltam tesztelni,36,93......
vedresandi
 
 


Jó reggelt!

Andi, azért még drukkolok!


Nálam még mindig semmi. Csak a mellem hasogat. Néha.



Bíbi, mi újság?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sziasztok!

Andi: :shock: :shock: :shock:

Tegnapra megnőtt 20-ra a tüszőm, kaptam szurit.És a nyálkahártya-vastagítás a következő lépés....
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?