Új privát üzeneted érkezett!

Krisz: bizony-bizony, a CRL-je 10mm-es :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Julika!
Milyen jó lenne együtt gömbölyödni! Nagyon igazad van a várakozás idejére én is könnyed könyveket és filmeket fogok nézni, olvasni.. már egy pár hete tartogatom ezeket...
Vendég
 


Kérdés:
Elfelejtettem a dokinál rákérdezni a sex-re :oops: ...bár nem is akartam. :oops: :D Én azt gondoltam volna, hogy nem nagyon szabadna az elkövetkezendő 10-14 napban...erre ma egyik jó barátnőm azt mondta, hogy egyes dokik kifejezetten ajánlják a transfer utáni 4. naptól. :oops: :D
Titeket felvilágosított vki erről?
vizkriszisback
 
 

 
 

sziasztok!

köszi mindenkinek a drukkokat!

hajnóca: nagyon édes a picur :D

dezsina: lehet, hogy szegeden bonyolították meg, de labor, ekg+ belgyógyász szakvélemény kell az altatáshoz. neked ezek nem kellettek? :roll: drukk holnapra+++ addig is növeszgesd a tüszőket! :wink:

vikimi: csak vége lesz előb utóbb a felújításnak, kitartást! :wink:

brumi, krisz: nagyon drukkolok++++

bella, heni: mennek a drukkok+++ hajrá szurik!

julika: pihengess nyugodtan! de azért gyere olykor :wink:

kis *: vigyázz magatokra! pihenj sokat! nagyon jó a kép!

rólam: minap voltam belgyógyásznál, ő is rámondta az áment az altatásra. így végre minden papírom megvan.
ma volt apa vizsgálata, holnapra lesz eredmény.

katica
katica30
 
 


Krisz!
Én sem kérdeztem meg, magától mondta a prof, hogy a vérvételig ne szerelmeskedjünk.
Vendég
 


kiscsillag!:)
nem semmi amin átmentél ebben a pár napban,de látod ott van az az erős kisKicsi csillag,nagyon szép a forón igazi nagybaba!!:)vigyázz nagyon nagyon magatokra és tessék pihenni sokat!:)

Brumm!Krisz!!!
Hajrá,mennek a drukkok!!!Sok kaja,sok pia, és sok pihenés,és nyugi!!!Munka elfejtve!!!:)

katica!:)
neked is hajrá, innentől már egyenes az út!:)


Mindenkinek kellemes szép napsütéses napot!!!!

Még fél óra és itthon a párom!!!!!!
Vendég
 


Vikimi!
Nagyon köszi a jókívánságot! Megfogadom! nektek pedig romantikus szuperhétvégét! :)
Vendég
 


Hűűűűűűűű.mennyit irtatok :shock:

Végigolvastam,de jegyzetelnem kellett volna :oops:

Dezsi!
már célegyenesben vagy!Továbbra is tartsd meg az optimizmusod,nagyon jól haladtok,nem lehet gond!Majd mi aggódunk helyetted.Kár,hogy ebben a csapatban nem vehetek részt... :wink:

Brumm!Krisz!
Tessék a munkát elfelejteni,most már csak azt tenni,ami jólesik.És kitartás,hosszú ez a két hét,de megéri várni!Én is kaptam Choragont,fél adagot 3x.Így legalább tudom,legközelebb nem szabad előbb tesztelnem,mert még mindig úgy gondolom,hogy azt mutatta ki a teszt.Nagyon drukkolok az 5 kis pöttömkének,hogy nőjjenek nagyra!

Kis-csillag!
Nem semmi a történeted.Én is nagyon megijedtem volna,de mostmár legyél nagyon boldog,és pihengess sokat!Gratulálok!!!!

Julika!
Olyan édes vagy :wink:
És hányadik tesztnél tartasz?Már biztos leugranak a csíkok.... :lol:
Nem baj,ha sokat alszol,majd lesz idő,amikor már nem teheted!

Hajnoca!
Ez nagyon édi!Köszönöm!Tudom,hogy megéri várni,csak nagyon nehéz.Főleg,hogy olyan sokat kell még...

Bella!
Én is ezeket kaptam.Majd te adod magadnak?

Katica!
Várjuk milyen lesz a férjed eredménye!Remélem a hadsereg készen áll! :wink: Eddig milyen eredményei voltak?

Heni!
Már neked sem sok idő. :wink: Mire én újra kezdek,itt mindenki babás lesz,úgy látom.De nem baj,majd tudtok sok-sok kismama tanácsot adni!

Viki!
Na,már biztos hazaért apa!Szeretgesd meg nagyon!Aztán remélem már nem hagy magatokra!

Apacs!
Apacsné hogy van?Még mindig dolgozik?És az ikrek?
Vendég
 


Nyulasz,
....ha jön akkor mindenért kárpótol!! :D

Látod az én esetem. Mindig vannak csodák!! ... és ott szuszog a másik szobában. :D :D

Addig is kitartás.
Mindenki anyának született!! Ki hamarabb, ki késöbb nyeri el méltó jutalmát.!! :wink:


Legalább ennyi kisnyuszid legyen :wink: :D :D :D
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Krisz,
Mennek a babatapik de lehet már írtam :oops: szóval mi nem csináltunk mert ugye azért olyankor mozog a méh meg amúgy is szóval szerintem jobb nyugodt helyzetben hagyni. Teszt: Hát ha kapsz hcg-t akkor azért várjál utána jó pár napot mert szerintem Nyulasznak azt mutatta ki a teszt és ez nem jó érzés lehet :( mikor kapod az utolsó szurit?

Brumm,
Neked is mennek a babatapik++++++ beszéljetek hozzájuk nekem az nagyon bejött :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Annyit írtatok, hogy nem bírom követni az eseményeket.

Mindenkinek nagyon szorítok és remélem hamarosan csodaszép két csíkos zebrás teszteket fogunk látni.

Brumm, Krisz
nagyon vigyázzatok magatokra,

Kis*
Legközelebb légyszíves a happyend-el kezd, mert a frászt hoztad rám. Mostanában az idegrendszerem nem valami stabil.

Katica,
Vagy én, vagy a férjem.

Nyulasz,
Először szerinted valami szakmabelivel kéne beadatnom?
Vagy lehet, hogy valakihez el kéne mennem és megnéznem, hogy hogyan "lövi" magát? :D

Kérdés:
Krisza doki azt mondta, hogy a gyógyszertárban a Suprefactból a 9eFt-osat kérjem. Van annak valami külön elnevezése, vagy elég ha közlöm, hogy nekem a 9eFt-os kell?
Tudom primitív kérdés, de némelyek patikus kissé gyóggyant, főleg, ha még meg is kell rendelni és nem a jót hozzák!
Vendég
 


Hajnoca!

Köszi...... :wink:

Bella!

Szerintem az nem baj,ha egyszer látod,hogyan adják be.Én az első lombiknál bementem a Kaáliba,és ott adattam be.És akkor megfigyeltem hogyan kell.Igaz csak háromszor adtam magamnak,mert iszonyatosan félek a tűtől,így most legutóbb inkább beadattam az anyósommal.
A Suprefacthoz nem tudok hozzászolni,mert nekem maradt az előző lombikból,így azt most nem váltottam ki.


Egyébként megkérdeztük a dokit,ha kifizetjük a lombikot mikor kezdhetünk leghamarabb,de azt mondta,akkor is 3 hónap,mert az oep nem engedi.Én ezt nem értem. :cry:

Pandácska!
Jé,te meg félidős lettél!Hogy rohan az időőőőőőő.Mire én kezdek,te már meg is szülsz :shock:
Vendég
 


Nyulasz,
Lehet, hogy azért a szervezet is kell egy kis regenerálódás, lehet hogy emiatt is van ez az oep szabály.

A szurikkal nem tudom mit csináljak, nem igazán van időm bejárni a Kaáliba, de a főnökeim pont azon a héten nem lesznek, akkor lehet, hogy első két napon bemegyek és tanulmányozom a dolgot.
A szurira be kell jelentkezni, vagy odamegyek és megmondom, hogy szeretném, ha beadnák?

Kicsit félek az altatástól! Mi van, ha nem tudnak felébreszteni, vagy valami komplikáció adódik. Ugye van ott megfelelő felszerelés, hogyha esetleg az ember szívével valami baj adódna?:(
Vendég
 


Nyulasz,
Ez érdekes abban az esetben ha mindent fizetsz az Oep-nek nincs sok köze hozzá. Szerintem ezt inkább azért mondta a dokid mert a szervezetednek bizony kell az a 3 hónap pihenő idő hiszen megterhelő egy ilyen beavatkozás. Igen mikor megszülök átadom neked a gólyámat jó? :wink: Bár spontán is babásodhatnál addig :wink:

Bella,
Nem kell bejelentkezni bármikor mehetsz beadják. Ne féljél az altatástól (én is féltem) általában kellemes élmény :wink: nyugii!!
Vendég
 


Bella!

Csak odamész,és kéred,hogy adják be,és szeretnéd megfigyelni hogyan kell.Persze sokan lehet hogy ezt butaságnak tartják,mert csak fogták,és beadták maguknak,de én bizony nem mertem volna csak úgy elmondás alapján,mert féltem,hogy valamit elrontok.De tényleg egyszerű,mégis örülök,hogy eleinte megnéztem.
Az altatástól ne félj,ez egy rendes műtő,felkészült emberekkel és felszereléssel.Még nem hallottam,hogy bárkinél gond lett volna.Mikor kitolnak,már ébredezel is.
Vendég
 


Pandácska!
Igen,ilyenkor mindig az jár a fejemben,hogy hátha...spontán...De a párom eredménye iszonyatosan rossz.Tudom,hogy a stressz is ront rajta,mert mindig halálra izgulta magát,amikor bennt mintát kellett adni,gondoltam is,hogy milyen lehet,amikor nincs rajta felelősség,hanem csak úgy szeretjük egymást.Biztos akkor jobb a minőség meg a mennyiség.Most csak ebben tudok bízni.
Várom a gólyát,rókát,zebrát,és minden hasonló állatkát,hogy utána várhassam a kisnyuszim. :D
Vendég
 


Nyulasz!
Érdekes, a munkát jelentem elfelejtettem, mióta tudom, hogy visszakerültek a puncurok. Előtte aggódtam, sokszor járt a fejemben, vajon hogy boldogulnak nélkülem. Hajlamos voltam azt gondolni, hogy pótolhatatlan vagyok, (annak ellenére, hogy a fejemmel tudom, ez nem így van. De elillant ez az érzés, és, olyan jó..... :)

Pandácska!
Én már gyakorolom a hozzájukbeszédet :)

Csajok, az mindegy, hogy milyen pózban alszom, fekszem? Csak mert Kriszt úgy hasra fordították.. nekem meg felpolcolt lábat mondott egy lány... Oldalt és hanyatt is lehet? :)
Vendég
 


Nyulasz,
Milyen jó is lenne egy ilyen kis állatkert!:)

Panda, Nyulasz,
Köszi, hogy nyugtattok az altatást illetően!

A szurikkal meg még majd kiderül, hogy mi lesz! :D
Vendég
 


Brumm,
Persze hogy mindegy ahogy kényelmes én feküdtem az összes oldalamot hihi :lol: a lábat viszont tényleg jó magasabbra tenni mert így a méhbe megy több vér és jobban dolgozik vagy mi :wink: és a szokásos sok folyadék eheted a fehérjét is és a narancs szín jó ilyenkor ha hiszel a színterápiába. Nekünk narancs volt akkor az ágynemünk :wink: Kellemes séták stb :D

Nyulasz,
Én azért azt mondom bármilyen is az eredmény de amíg van méhed és a párodnak kukaca :oops: addig semmi nem lehetetlen :wink: láttam én már annyi csodát!!!
Vendég
 


Bella!
Én is hadd nyugtassalak meg az altatást illetően :) Ez nem nagy altatás, csak vénába adott kábítás. Nem ennél van az, hogy nem ébredhetsz fel... Majd a kicsi párod kérdezd meg mit össze hablatyoltál, mert ébredéskor az ember össze vissza beszél. :) Én is :) Vicces volt...

Nyulasz!n
Nekem is nagyon szimpatikus az az állatkert! :) Én a legnagyobb állatot szeretném elsőre! :)
Vendég
 


Pandus!
Ezt a színdolgot nem ismertem, de akkor érdemes a megérzésekre hallgatni! Tegnap reggel, mielőtt bementem a kórházba, lecseréltem a párnahuzatot narancsasárgára, és ma narancs felsőben vagyok, és még a narancs-barna nyaksálamat is előkerestettem a párommal reggel, mert úgy éreztem, ebben lenne jó feküdözni! :)
Vendég
 


Nyulasz, elárulok egy titkot!
A páromnak most katasztrófális eredménye van, 4% progresszíven mozgó 1milliós szám mellett, és van egy 6 éves gyermeke, aki spontán fogant! (És nem is gyúrtak rá, becsúszott...)
Vendég
 


Brumi,
Fogadd meg Panda jótanácsát, Ő most már tapasztalatból beszél!:) Abszolót jó tapasztalatból!:))

OK, megmondom neki, hogy majd kamerázzon, ha jót akar röhögni még évek múltán is! Szóval ezt csak poénnak szántam. De azért majd figyelmeztetem, hogy ne ijedjen meg!

Akkor ez amolyan vénás dormikumos vagy milyen, kábítósszerű altatás?
Gyerekkoromból elég rossz emlékeim vannak arról a szippantósról!:(

Pandácska
Teljesen egyetértek kukacka és méh terén veled!:) De tudod miután Nyulasszal hasonló cipőben, lassan már csizmában járunk (hideg van) nagyon át tudom érezni az érzéseit.
Szóval mikor az első eredményt megtudtuk sírtunk nagyon. A férjem egész délután a netet böngészte, megbeszéltük hogyan tovább. Felkészültünk a biopsziára, illetve a donorra is. Aztán mikor kiderült, hogy azért van némi remény ismét sírtunk. Most remegünk, hogy ott és akkor is legyen tőle felhasználható eredmény és legalább egy közös babánk lehessen. Na jó még a 3-as ikrek gondolatát sem utasítom el!:) De most már nagyon nehéz a donort elfogadni, pedig nekünk is azt mondta Krizsa doki, hogy az első kettő lombiknál sem lesz eredmény, akkor el kell gondolkodnunk rajta. Nálunk a páromnak csak az egyik heréje fejlődött ki rendesen, illetve nem is szálltak le ezért meg kellett műteni. Na szóval nagyon nehéz!
Vendég
 


Nekünk most szerencsénk volt,mert Krizsa doki a legnagyobb gondot abban látta,hogy nehezen stimulálható vagyok.Féltem,hogy a sikertelenséget teljes egészében a párom nyakába akasztja,és ezzel még jobban elkeseríti.
Én egyébként teljesen egészséges vagyok,jók a hormonok,30 vagyok(még tök fiatal :lol: ),170cm-hez 60 kiló.Nem is értette a doki,hogy miért nem lett rengeteg tüszőm.De talán majd másfajta protokoll hoz egy kicsit jobb eredményt.Addigis próbálok a csodában bízni.
Vendég
 


Nyulasz,
Nekem is teljesen jók az eredményei, én is tök fiatal vagyok 33 :D és 152 cm 52 kiló.
Egyébként én sem szeretném, ha az egészet a párom nyakába varnák, mert jóban-rosszban együtt.

Bár eddig mindenkitől azt hallottam, hogy az első lombik nem szokott sikerülni, úgyhogy túl nagy reményeket nem fűzök hozzá.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Nyulasz, Bella! :D
én is fiatal vagyok :roll: 35 :D 163/69 :arrow: ez nem olyan bomba :lol: nekem is jók az eredményeim, sőt a párom is tuti :wink: Hát ki érti ezt :roll: :?: :D :D :D

megjöttem az UH-ról.
hát legalább 16-18 tüszőm van, de nem mindenki nagy :? a legjobb 17mm, a többiek lefelé, a legkisebb 7mm. Ő nem fog beérni :roll: 1kor telefonálok és akkor mondják meg, hogy akkor hétfő!!!!
dezsina
 
 


Dezsi!

Ez szuper!Ennyi tüszőt!Ebből aztán biztos lesz bőven !Hétfőre nagyon-nagy drukk!!!!!!!
Vendég
 


Bella!
Igenis,az első lombiknak nagyonnagy az esélye!
Nézd csak meg a Kaális párok forumán a táblázatot,mennyi első lombik sikerült!
Vendég
 


Dezsi,
Azért a 16-18 tüszőből biztosan lesz jó pár használható! :D
Vendég
 


Nyulasz,
akkor mért mondogatja nekem mindenki ezt? :o
Vendég
 


Ki mondogatja????????
Vendég
 


Bella, Nyulasz!
köszi :D

Bella!
Azért mondogatják, hogy ne csalódj túl nagyot. Na de, az emberlánya mindig csalódik, ha nem sikerül.... :roll: Hiszen úgy kell odamenni, hogy sikerül :!: Neked is sikerülni fog elsőre!!!! Ilyen hozzáállást akarok :!: :!: :!:
dezsina
 
 


[quote="nyulasz"]K írta:nyulaszi mondogatja????????


környezetemben jó páran:(
Vendég
 


Dezsi,
Köszi a biztatás, igazából nem keserítem magam. Én olyan típus vagyok, aki eléggé reálisan látja a dolgokat! Tehát felmértem, hogy 50-50% az esélyem.
De mindezek ellenére biztosan nagyon magam alatt leszek, ha nem sikerül.
Vendég
 


Sziasztok!

Bella:
Így van nem sokára mi is kismamik leszünk
Az altatástól ne félj, igaz engem nem altattak, hanem a hugomat, de ez nem mély altatás
Egyébként én is úgy hallottam mindenkitől, hogy elsőre ritkán jön össze

Dezsi.
Szép eredmények

Kis*:
Nem semmi amin keresztűl mentél, de lényeg, hogy jól kezelted a dolgot és nem lett semmi baj
Szép a babád, grat. hozzá

Kismamik:
Hogy vagytok?

Hajnoca:
Bogibaba egy tündér

Brumm, Vizkrisz:
Vigyázzatok magatokra, pocaksimi, beszélgetés, stb., ja és persze sok ++++++++++++++++

Brum:
Nálunk anyu adta a szurikat a stimuhoz, neki van már gyakorlata benn, a progszurikat pedig a férje adta be, mert anyuék is átestek lombikon és mindig ő adta be neki a szurikat
Én gyerekkoromban növekedési hormont kaptam, az is ilyen tollas szuri volt és azt anyu adta nekem több évig
Anyukám az öcsém után elködtette magát és mikor elvált és új párja lett szerettek volna gyereket és csak lombik jöhetett szóbe, de sajnos nem lett baban nekik, négy probálkozásuk volt

Katica:
Ti mikor kezdtek?

Nyulasz:
Örülök, hogy nem tűntél el, és a körülményekhez képest jó a kedved
A következő sikerülni fog
Hány lombikod volt idáig?
Nagyon szívesen adok majd kismamitanácsokat
Egyébként a szervezetnek is kell a regenerálódás.

Ha már itt tartunk az én paramétereim is egész jók akkor 160/65 és 24 éves vagyok, tők fiatal, a hugom meg 21(neki már van két kisfia)

Velem is az volt a baj, hogy az elsőben nem nagyon bíztam.

Puszi Tündi és Heni
Kép
szalai heni
 
 


Ide is beszoktam nézni, hogy kivel, mi a helyzet! Hozzászólni nem tudok a témához, ezért inkább a háttérből drukkolok mindenkinek! Viszont most láttam, hogy Nyulasszal egy cipőben járunk! Mi tavaly tudtuk meg, hogy páromnak iszonyatosan rossz a spermaképe! 2 millióban nincs mozgó! A következő hónapban már pozitívat teszteltem! Tehát tényleg vannak csodák! Valószínű, hogy elötte sem volt sokkal jobb az eredménye és így is sikerült 4 terhességet összehoznunk, amiből sajnos csak egy fiú született! De ez a téma nem idetartozik! Csak azért írtam, mert persze jobb ha a tettekmezejére léptek, de spontán is sikerülhet!
Vendég
 


Grönland!
Köszi a biztatást,el is kapom apát este :lol:

Heni!
Ez volt a második lombik.Az előzőnél mikor azt mondták elindult,de valamiért megállt,napokig csak sírtam,mert biztos voltam benne,hogy sikerül.
Most már voltak kételyeim a halvány pozitív teszttel,de mégis sikerült becsapódnom,hogy erősödik a csík.De most szerencsére jobban viseltem.Talán edződöm. :?
Soha többé nem tesztelek egy nappal elöbb sem,igaz most is így akartam,de gyenge voltam.

Neked volt stimud?Vagy mi az oka,hogy nincs petesejted?
Vendég
 


Heni!
köszi, igyekszem :D

Grönland!
jó hogy írtál! kell a lányoknak a bátorítás katona ügyben :D

Bella!
úgy menj neki légyszi, hogy sikerülni fog!
dezsina
 
 


Nyulasz,
Most biztosan sikerülni fog majd, hiszen másféle stimut is kapsz majd!

Dezsi,
Köszi így próbálok nekimenni!
Vendég
 


Bella,
Ezt nagyon rosszul mondják akkora esély van elsőre is mint másodikra vagy harmadikra tehát picit se kevesebb :wink: és most a babaneten az elmúlt hetekben legalább 6 lánynak sikerült az első lombikja :lol: szóval ne így álljál hozzá hogy nem bízol benne ezt gyorsan felejtsed el!! Itt is sokunknak elsőre sikerült :wink:
Vendég
 


Panda,
Nem úgy állok neki! :D Én csak azt írtam, hogy mindenki ezt próbálja bemagyarázni.

Remélem hogy tényleg sikerül elsőre! :D Tudom, hogy ezt másképp nem lehet csinálni!
Vendég
 


Sziasztok!
Rövid leszek és tömör. :oops:

A vénás altatás-kábítás nem túl mély és csak kb 10 perces...én nem is beszéltem félre utána. A lapar után viszont nem gyengén. :lol:

Tegnap megvolt a fél hcg szuri, holnap a másik fél. Jövő hét vasárnap azért dobok egy tesztet...de nem élem majd bele magam semmibe.

Csináltunk ma túrótortát...1 kg túróból. :D Fehérjéből nem lesz hiány.

Mindjárt megyek szunyázni mert álmosodom.

Én is arra hajlok, hogy dolgozzanak helyettem a többiek. :D A férjem most intézi a táppénzem.

Itt olyan sok beültis van. A 8-9 sejtes emriók 72 órásan azok szépek ugye???Bízom bennük nagyon.

Nekünk apa eredménye szuper, én az endometriózis miatt vagyok necces. Lehet, hogy az vastagítja a petesejt burkát (ezért is volt ICSI és AHA)...szóval remélem kiküszöbölődött a probléma és a nyálkahártyán jól viselkedik. :D

Köszi a támogatást mindenkinek!!!
További szép napot!!! :D
vizkriszisback
 
 


Bella
Máté nekünk is elsőre sikerült! Azóta meg 2 nem sikerült....ki érti ezt :?: :?

Olvasok ám és szorítok nagyon mindenkinek!!!

Puszi
Zsani
Vendég
 


Most derült ki, hogy a főnökeim pont azon a héten nem lesznek, mikor kezdem a szurikat, úgyhogy az első kettővel biztosan bemegyek! :D
Vendég
 


Zsani,
Erre szokták mondani hogy isten útjai kifürkészhetetlenek!
Vendég
 


Krisz,
Persze hogy szépek én 8 és 10 sejtes babákat kaptam vissza a többit meg már tudod :lol: Dolgozzanak is helyetted :wink: a tortából nekem is küldhetnél egy picit ha marad :wink: :lol:
Vendég
 


Lányok!
Minden tuti! Most telefonáltam: Hétfőn punkció!!! :D a jövő héten már kismami jelölt leszek :D :D :D
és ami a legfontosabb, kivettem jövő hétre egy egész hét szabit! Tehát legközelebb szeptember 17-én jelentkezem!
Kifogjátok birni nélkülem :?: :D :lol: :lol:
Nagyon fogtok hiányozni! Elkövetek mindent, hogy bevezettessem a netet otthon, de Isten malmai lassan őrölnek, és nem biztos, hogy sikerülni fog!
dezsina
 
 


Dezsi,
És akkor honnan tudjuk majd hogy mennyi petesejted lett meg mennyi baba stb?
Vendég
 


Dezsi!
Ez szuper!Mármint a hétfő!De tényleg jó lenne tudni,mi történik veled.És te ki fogod bírni nélkülünk?
Vendég
 


Pandácska, Nyulasz!

ha nem sikerül beszerelni a netet, akkor kiscsillagnak küldök sms-t és megkérem, hogy írja meg Nektek! És akkor lehet drukkolni :lol: :lol: :lol:
dezsina
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?