Új privát üzeneted érkezett!

Julika! Remélem mindkettő ott van! A nemüket ilyenkor lehet tudni ugye?

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok!

Lányok!Képzeljétek,rendesen hülye vagyok! :roll: :oops: (Ez a férjemre is vonatkozik,de neki azért van mentsége!Az,hogy pasi! :lol: )Elfelejtettük a házassági évfordulónkat!15-én volt!Ilyet?
Tiszta ciki! :oops:

Panny!
Azért vigyázz magatokra!

Hát..,bazi hideg van!
Éjszaka is majd megfagytam a lakásban!Pizsiben és zokniban aludtam!
Ráadásul alig van meleg ruhánk,mert ugye én úgy készültem,hogy ilyenkor már otthon fogunk lakni!
Haza kell mennem kitúrni egy pár cuccot!

Sziasztok!
Vendég
 


Kislibus - Ááááááááááááááááááááá dehogy! Még azt sem tudjuk pontosan mennyien vannak, a nemük még nagy titok. A múltkor a kevesebb sejtesből lett a kislány, a többsejtesből a kisfiú. Majd meglátjuk! :lol:

Kép

Kép
julika79
 
 

 
 

Julika! Szurkolok egy vegyes párosért! :D

Alziza! Hát ez tényleg nem semmi!!! Az önnepeket nem szabad elfelejteni ám! Azért most bepótoljátok ugye?

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy nem jelentkeztem. Nem sokszor van időm írni, de megpróbálok javítani! És azért olvasok!

Sajnos a 35. napon megjött:( Ez azt jelenti, hogy most már össze-vissza jöhet.
Köszi szépen, Vera, nagyon sokat segített, hogy elmondtad, ez vetélés után előfordul, azért kivizsgáltatom, hogy nomrális vagyok-e:)
És a többieknek is a bíztatást!

Andrea! Naygon sajnálom én is:( itt szerintem mindenki megért Téged! Az idő segít feldolgozni.
Azt gondlolom, teljesen akkor fog elmúlni ez, amikor küldenek maguk után másik babát az "örök angyalkák".

Naygon csinos teszted van Julika! Gratulálok!

Azért most abban maradtam magammal, hogy nem fogok foglalkozni ezzel, mert sose akartam, hogy számolgatás, directio legyen belőle...majd csak megtalálom az egészséges középhangot az igyekezteben:)))

Olyan jó látni Benneteket, hogy előbb utóbb mindenkinek sikerül, ez tényleg erőt ad!

Gratulálok a szép fotósoknak!;)

Majd még jövök!:)

v
Vendég
 


Alziza!

Megnyugtatlak,nekünk 1.-én volt a 6 éves házassági évfordulónk és mi is elfelejtettük.Nekem jutott eszembe 3.-án :oops:
Hétfőn csapunk egy görbe napot,apa kivett szabit,gyerekek anyunál leszenek már vasárnap estétől kedd reggelig.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


sziasztok lányok már jobban vagyok :wink: .és lenne egy kérdésem kinek mikor jött össze a baboca a elment baba után?remélem meg osszátok :? .nekem nem kelet küretet csinálni és a dokim is mondta bár mikor össze jöhet megint.
e.andrea
 
 


Andi!

Szóval a természet megoldotta? Akkor lehet rögtön próbálkozni!

Nekem mindkét vetélésem után 3 hónapot kellett (volna) várnom.
Egyszer a 4. hónapban, egyszer már a 3. hónapban összejött.
Drukkolok, hogy Neked se kelljen sokat várni.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Andi - mi február 2-án veszítettük el a babákat (22 hetesen már meg kellett szülni őket). Nekünk természetes úton nem lehet babánk, de dr bácsi azért bíztatott minket hátha........(férjemnél van a nagyobb gond). Hát nem. DE letelt a fél év, augusztus 8-án újraindult a lombikproramunk, s most lassan 5 hetes kismama vagyok!!!!!!!!!!!!Bízni nagyon!!!!!!!DE legyél türelmes magadhoz!S bizakodni, bizakodni!!!!!!!!!(nagyon nehéz, tudom)

Kép

Kép
julika79
 
 


Andi!

Nekem a műtét utáni mensit követően egyből sikerült a baba(ahogy a mellékelt ábra is mutatja :D )
A biztosra akartam menni ezért hőmérőztem és így tuira tudtam a pé idejét,amúgy meg a ciklus 10.napjától a 20.napig minden nap elkaptam apát :oops: (biztos ami biztos)Tudtam hogy csak kizárólag akkor nyugszik meg a lelkem ha minnél előbb sikerül a baba.Van akinek idő kell feldolgozni ami történt és nem tud egyből belevágni az újabb babának,de én tudtam hogy nem ez vagyok.

Sok sikert nektek!!!!!!! :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Ja és voltam hétfőn a dokimnál UH-n ,ma meg a Bolgárkerék utcában is Integrált teszten meg UH-n,szóval mindenhol minden OK!!!! :lol: :lol: :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Rég jártam felétek, de látom azért Alziza pletykálkodott... :twisted:

Szóval Emese megszületett, de ezt már tudjátok! Nagy öröm ez a szívemnek! Gondoltam nem haragszotok meg ha ilyen híreket varázsolok ebbe a topicba! Álljon itt néhány fotó, hogy lássátok mi az, amiért nagyon érdemes küzdeni!
Kép
Kép



Julika: Imádkozom értetek!!!! Istenem, de jóóóóóóó!!!!

Boeske: Hogy megy az idő!!! Már félidős vagy!!! :)
Chrissyy: nem úgy volt, hogy kislány? Mégiscsak fiúcska? :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Mandala!
Gyönyörű!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csajok hogy vagytok?
Mindenki megvan még?
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:



Pusz
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!
Mandala!Gratula a picihez nagyon édes,helyes kislány :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nyusz!Még megvagyok,de nagyon izgulok,mert makellene,hogy megjöjjön,de se híre se hamva és napok óta 37 fok a hőm.A hasam szurkál,de nem tudom ez mit jelent,mert az első terhességemnél ilyen nem volt!!!!Félek is...... :cry: :cry:

puszika mindenkinek,majd jelentkezem mi lett

ancsúr
ancsúrka
 
 


ÚÚÚÚ Ancsúr!! Ne félj! Bizakodj!!!!!! :lol: :lol:
Nagyon remélem olyan hírekkel jössz nemsokára, hogy írigykedhetem rád! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha meg nem, akkor miénk az október!!!! :lol:
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk vidékről, ahol megnéztek 3 D-n.
Hát a kislány neveket egyértelműen elfelejthetjük :lol:

Szóval hálistennek a dokibácsi mindent rendben talált, korának megfelelő méretű, már látta a gyomrát meg a húgyhólyagját, meg az icike-picike kezecskéjét.
Pár napja egyre erősebben érzem a mocorgását: Nagyszerű, megnyugtató érzés.

A saját dokimhoz holnap megyek, akkor megtudom az AFP-t, meg megcsinálják a genetikai UH-ot.

Ancsúrka!
Drukkolok, hogy fennmaradjon az a Hő!

Alziza!
Remélem nem történt nagyobb baj a leírtaknál a kocsival.
Voltam tegnap szülésfelkészítő tanfolyamon a SOTE-n: nagyon hasznos volt, végig járni fogok.

Mandala!
Gratula a kis emberkéhez mégegyszer!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Mandala!
Most haragszol?

Vera!
Tehát fiú! :lol:
Ki csinálja a genetikait?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.07 22:56-kor.
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Alziza! Ezen az alsó képen nagy vagány!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Behalok neki!
nyuszifülû
 
 


Nyakkandősből egy közelebbi!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.07 22:56-kor.
Vendég
 


EEEHHHH!!!!
Nem is láttam még ilyen "mini macsót" :)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon CUKKKIIIII!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ODRI!!! Itt vagy? Megvagy? :?: :?: :?: :?:




Pusszancs!
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!

Alziza!
A kis zsivány maszat! A nyakkendős/ cumis kép tuti! Rettegjetek csajok!!!! :lol:

Még nem tudom kinél lesz. Az az igazság, hogy csak jövőhétre kaptam időpontot, de a dokim akkor szabin lesz, utána meg késő már szerinte, úgyhogy megpróbál holnap az épp ügyeletesnél beprotezsálni, de lehet, hogy ez nem fog sikerülni, akkor pénteken is vissza kell mennem. Remélem sikerülni fog.


Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Vera
Hát,jó lenne a Bakos!
Ő nagyon jó szakember,viszont még kevesebbet beszél mint a Gimes! :roll:
Vendég
 


Alziza !gyönyörü kis fiad van .
Mandila !milyen szép a pici lányod gratulálok hozzá.
Panny akkor nekem is sikerülhet :) én is hömérözök meg stb.akkor szoritsatok nekem hátha össze jönn.
e.andrea
 
 


Sziasztok!

Andi! Nekem ápr. volt a műtét, 3 hónapot kellett volna várni, amiből kettő lett, de azóta se semmi (node majd most!!!8) ) . Persze most néz ki úgy a ciklusprofilom, hogy kezd vissza állni a régi rend.

Mandala! Édik a lánykád! Remélem jól boldogulsz a sok gyerek mellett!

Nyusz! Nálad mi a helyzet?

Kép
kislibus
 
 


Alziza! Cuki Zalán! Nem adod kölcsön??? :D

Kép
kislibus
 
 


Mandala!

Gratula a babádhoz :D :D :D

Alziza!

Ngaoyn cuki Zalán,tényleg igazi vagány :D

Andi!

Nagyon szurkolok, hogy sikerüljön minél előbb a baba!!!Én vagyok az élő példa hogy sikerülhet egyből!!! :D

Ancsúrka!!
drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, jól vagyok! egy kicsit zsúfoltak a napjaink, de ígérem jövök és írok mindenkinek!
Már 2kg felett vagyunk, 8.3cm a fejünk és a külső méhszáj 1cm-re nyitva! De a lényeg, hogy van bőven helye még nőni és a magzatvíz is elegendő neki! Tegnap voltunk a dokinál és akkor épp nyitva volt a szeme és a köldökzsinórt bokszolta! Hát nagyon édi volt!

Most ennyi, majd jövök és reagálok mindenre!

De a lényeg, hogy a kismamiknak boldog babavárást és jó pocakosodást!!!

A próbálkozóknak meg nagyon de nagyon szorítok és kívánom, hogy minél előbb mindenki babás legyen!!!
Vendég
 


Sziasztok Csajszikák!!!


Van valaki köztetek aki tudna nekem segíteni hőmérős ciklusdiagramm kiértékelésében?? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Már abszolút szétkenődtem, nem tudom mi van :cry: Sehol semmi :( :(
Már túlmentem az általam vélt középidőn napokkal ezelőtt, de se lh teszt, se a hő nem mutat nekem semmi biztatót :cry: :cry: :cry: :cry:


ODRI!!!! ITT VAGY???

Atya világ csajok (babások) Hogy szalad az idő!!! :):) Mekkorák vagytok már JÉÉÉÉÉ!!! :shock: :shock: :shock: :shock:
Mindjárt azon kapjuk magunkat hogy dobjátok fel a képeket a kis lurkókról!!!!

Pusz nektek

BAbásoknak nyugalmat és sok-sok pihit kívánok!!!
Mi lányok meg hajtsunkrá, ha most nem jön össze, október is szuper lehet ( :!: Nem fogunk izzadni :lol: :lol: )


Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok,köszi!
Hát dolgoztunk érte rendesen,hogy ilyen remek pici pasi legyen! :wink: :lol:
Erre a prof. azt szokta mondani(amikor viszek képet,meg mondom,hogy miket csinál),hogy azért ilyen jólsikerült gyerek,mert az Ő keze is benne van! :lol: Ha-ha!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.07 22:57-kor.
Vendég
 


Nyusz!

Hát nekem a hőmérőzés sosem jött be!
Lehet,hogy velem van a baj! :roll:

Chrissyy!
Örülök,hogy minden OK!
És már csak 46 nap!
Annnyyyyira jó!!! :lol:

Vera!
Mi volt UH-n????
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
SOS SOS SOS
Nagyon szeretném,ha segítenétek rajtam:nem jött meg a mensim lehet,hogy babás vagyok,de nagyon fáj a hasam azóta :( ,amióta menstruálnom kellene,de nem olyan jellegű a fájdalom inkább szúr a hasam,meg a derekam nagyon fáj,de semmi barnázás vagy ilyesmi nincs.Ilyet a vetélés után éreztem akkor azt mondták, az izmok rendeződnek és gyógyul a méhem....aztán elmúlt
Most viszont fáj majd holnap csinálok tesztet és felhívom a dokit is!
Remélem ez még normális dolog,de nagyon félek.
Nektek akik babások vagytok az elején nem fájt a hasatok a menstruáció időpontjában????? :cry: :cry: :cry:

köszike mindenkinelk előre is!!!!! :wink:
ancsúr
ancsúrka
 
 


Ancsúr!
Nekem úgy fájt hogy majd be xartam ( :oops: )
MIRÉT KELL HOLNAPIG VÁRNI??????
TESSÉK SZALADNI TESZTET VENNI!!!!!!!!!!!!!
Sztem doki nem kell, ha teszt poz. akkor majd elmész, ha meg nem poz. akkor meg majd megjön. De maradjunk az első verziónál :)
Mióta késik???????????????????
nyuszifülû
 
 


Panny amit irtál az tök furcsa hogy elsöre sikerült .bár mi is rajta vagyunk de még fura nekem hogy még feszül a cicim és néha hányingerem van és ezt nemtudom sjnos hová tenni :?
e.andrea
 
 


Alziza tökre tünemény a kisgyerköc annyira vagány. :) de nagyobb gyerköceid is arikbár komolyak már
e.andrea
 
 


Sziasztok Lányok!

Alziza nagyon macsós a fiad, majd vigyázni kell rá az óviban, nehogy a lányok "széttépjék" :P :P :P :P

Mandala! Nagyon édi a kislányod, meg lehet zabálni... :lol: :lol:
Gratulálok és sok örömet kivánok nektek!!

Ancsúrka! Szerintem ez jó jel, habár nekem nem fájt és nem is szúrt a hasam. De ez nem jelenti azt, hogy nem lehet ez is tünet!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon drukkolok neked!!!!

Lányok kérlek aki tud szorítson értem. Jövő hét kedden fekszem be a kórházba és végülis szerdán lesz a műtét. Egy kicsit félek.
Az orvos szerint utána már nem kell védekeznünk és ha elsőre összejön az se baj!!!
Jó lenne mihamarabb babásnak lenni, mert már annyi édi pocakot és kisbabát láttam itt.

Nyuszi! Megvagyok ls már irtam is neked!

Mindenkienk kitartást és szép napot kívánok!

Puszi,
Adri
odri
 
 


Sziasztok!

Ancsúrka!
Ezt egyszer még Babicskónak írtam,bemásolom!

Amikor végre Zalánnal terhes maradtam,tiszta para volt a terhességem!Minden ici-pici szúrást megéreztem és már rohantam is a WC-re,hogy nem e vérzek?Egyáltalán nem emlékeztem,hogy Alexnál és Zinánál volt e ilyen vagy olyan érzrsem!Csak arra emlékeztem ami a vetéléssel végződő terhességeimnél történt!Ezért én állandóan a barátnőmet kérdezgettem (és valószínűleg kiborítottam a hülye kérdéseimmel),aki akkor lett terhes amikor én előszőr elvetéltem!
Aztán össze-vissza elolvastam mindent,(ami persze nem biztos,hogy jó,mert engem egy idő után már tiltott volna a Prof. az internettől is!).
Na,tehát volt egy kedvenc mondatom amit azt hiszem a kismama magazinban olvastam!
Ezt mondogattam magamnak mindíg!(nem emlékszem már 100%-ig,de valami ilyesmi:
Koraterhességben az alhasi vérbőség izgatja a kismedencei szerveket és ez okozhat gyakori vizelési ingert illletve egyeseknél enyhe görcsöket is!
Remélem Nálad is csak ilyesmiről van szó!

Valóban nagyon jó terhesnek lenni,de mi akik már egyszer vagy többször elvetéltünk azért kicsit másképp éljük ezt meg!

Adri!
Neked szorítok! :)

Gyerekekkel kapcsolatban KÖSZI!
Vendég
 


Sziasztok!

Megkaptam az AFP-m értékét és határeset lett:
2.5 a MOM érték, meg volt egy 70.5-ös is (?)

Mivel 2.5 feletti érték a nyitott gerincre utalhat alaposan be voltam szarva.

Az UH-n hálistennek ép koponyát és gerincet láttak és a doki megnyugtatott, hogy az UH a mérvadó, de azért még mindig ott a gombóc a gyomromban.

Alziza!
Dr. Tóth Péter vizsgált meg: nagyon alapos volt, de Ő sem a szószátyár emeberek közé tartozik.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Ancsúr! Lehet baba, de tesztelj!!!!
Nekem nem volt új, hogy fáj az első mensi, mert világ életemben fájt.

Vera! Ne aggódj, ha az UH-on nem látták, akkor nincs baj!!! Lehet, hogy kicsit későn lett levéve, ezért volt magas.

Nyussz!!! Lehet, hogy hosszabb a ciklusod, és nem akkor van pé-d, amikor el kezdted nézni!

Van egy oldal: Babát tervezők othhona, ha beirod a gugliba, azonnal kiadja, ott rengeteg példagörbe van, hosszú ciklusok is, meg pé nélküli is, én is onnan szerzek infót!!!

Kép
kislibus
 
 


Szaisztok!

Már jó régen nem jelentkeztem. Az igazság, hogy úgy döntöttem, megpróbálok nem állandóan a babakérdéssel foglalkozni. Nem megy. Fejemben mindig az ját. Hogy lehet erre nem gondolni?

Örömmel látom, hogy jó néhányan a régi sorstársak közül már gömbölyödik szépen. Gratula nektek!

Mandala, gyönyörű a kislányod! A neve is szép választás, végre nem valami megjegyezhetetlen, őrült név. Gratulálok Nektek!


Nálam még sajna semmi újság. Illetve az, hogy nincs pé. Most írt fel valami bogyót az orvos, de ugye ahhoz meg kellene jönnie...
A ciklusaim egyébként 50-55 naposak:-(((
Pedig már eltelt a félév a vetéléstől. Én akkor abban reménykedtem, hogy a szülés időpontjára már ismét lesz egy babóca a pocakomban...

Mindenesetre reménykedem a legjobbakban, most elkezdtem a hőgörbézést is.

Üdv:

Rönééé



Kép
röné
 
 


Sziasztok!

Vera!
Ezt a dokit nem ismerem!
De ne aggódj (tudom,könnyű mondani!),az én AFP-m sem volt tökéletes!Egyébként nem véletlen,hogy külföldön nem is csinálják!
De ilyenkor nagyon alaposan nézik UH-val!Én pedig utána is mentem még 4D-re,több szem többet lát alapon!
Nyugi,biztos minden rendben! :lol:

Röné!
Nem tudom emlékszel e.de nálam is peteérési gondok voltak!
Kaptam rá gyógyszert és most itt van Zalán!
Ha már tudják,hogy ez a baj,az fél siker! :wink:
A fontos az,hogy próbálkozni akkor kezdjetek,ha minden eredményed jó!
Milyen gyógyszert kaptál?

Sziasztok
Vendég
 


Nyusz!

Valszeg nem a felénél vana pé-d,várjál és mérjél türelmesen!!Hányadik napon vagy??Tudod,nekem is a 18 napon volt a pé-m,már azt hittem hogy nem is lesz,én is türelmetlen voltam :wink:

Vera!

Hogy megnyugodj ezerrel,nem akarstz elmenni a Bolgárkerék utcába a Czeizel féle genetikai vérvételre???Mert kétféle lehetőség van,az egyik hogy 12 hetesen és 16 hetesen leveszik a vért és azt vizsgálják Angliában,a másik meg hogy 16-17-18 hetesen 4 markeser vérvizsgálat és azt küldik ki.Csak azért tudom mert amikor én voltm,pont volt ott egy lány akinek rossz lett az AFP-je és nem akart egyből a hasbaszúrós vizsgáltara menni, és megcsináltatta ezt a vérvizsgáltaot.Ennek tükrében megy esteleg a szúrásra.Ez 94 %-os pontosságú és abszolút nem veszélyes.Tartottak ott nekünk egy kis előadást(nagyon érdekes volt)ott hangsúlyozták hogy az AFP önmagában abszolút nem megbízható,külföldön már csak erre az egy vizsgálatra abszolút nem alapoznak(csak sajan a nálunk van ez a gyakorlat még)

Ancsúrka!
Teszt???!!!
drukkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Odri!

Drukk a műtéthez!!!

Andi!

Igen ,nekem is volt még a műszeres befejezés után sokáig hányingerem,meg feszűlt a mellem,mert a hormonok még dolgoztak.De az első mensivel minden megszűnt és kiürült(elég szokatlanul erős vérzésen volt akkor)és utána lettem egyből babás :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny! Igen! Később van!
Tegnap nagyon rosszul lettem, begörcsöltem. (Pont amikor mentem egy újabb csomag LH tesztet venni), mikor hazaértem (könnyes szemmel szálltam le a buszról, annyira fájt :cry: ) rögtön csináltam egy tesztet, és láss csodát: pozitíívvv!!!! :)
Estére azért csillapodott a fájdalom, meg is simiztem apát :):):)
Ja! 21-ik napon! ( :shock: ).
Eddig mindig ciklusról ciklusra középidő környékén fájt szúrt a hasam. Most két csomag teszt árába került rájönni, hogy anno nem kellett volna a férjecském elküldeni melegebb helyekre, merthogy fáj a hasam, és hagyjon békén nyűgös vagyok................. !
A hőm nem emelkedett csak 0,2 fokot. Sztem nem lesz belőle semmi. :( :( :(
Tényleg aki csinált már közületek lh tesztet, az mikor pozitív? Vagyis rögtön aznap, vagy másnap lesz, vagy mennyi esély van....stb..stb...

Puszilok mindenkit!!!

Csók
Nyusz


8)
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!

Alziza, persze, hogy emlékszem rád. Az újakat már nem ismerem, de a régiekre mind emlékszem (bár szerintem olyan sok új nincs most a topikban. Remélem ez jót jelent).

Clostilbegyt tablettát írt fel a doki. Ismered?
Már csak arra kell várni, hogy megjöjjön, mert ezt a 2-5 napokon kell beszedni kétszer egymás utáni mensesnél.

Plusz kért hőgörbét a köv. alkalomra a doki.

Én a mostanit csak úgy "hobbyból", kiváncsiságból vezetem. Hónaljban mértem eddig, plusz hozzáadtam 0,5 fokot. De sajna most épp lefelé tart a görbém, ami továbbra sem biztató jel.
Nekem egyébként a 37-et szinte soha nem éri el a testhőm, inkább 35,5-36,0 fok az átlag.

Sajna most nagyon ráérek itthon gondolkodni, mert eltörtem a lábam, így kényszerpihenőn vagyok :(

Üdv mindenkinek!

Rönééé



Kép
röné
 
 


Nyusz!

Én megmondom őszintén szkeptikus vagyok az lh-tesztekkel :? Nekem nem jött be,fals eredményket mutatott,volt hogy egy hónapban 5(!)x mutatott pé-t!!!Én a hőmérőzésben hiszek(legalábbis eddig :) )
Ha nem emelkedett csak 0,2 fokot akkor majd csak most fog.Azt hiszem a pé előtt is lemegy a hő meg a pé-kor is és csak utána kezd el emelkedni.Talán holnap???!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


szia Röné
elméletileg jobb a nyelv alatt mérni 5percig vagy hüvelybe.a pé ellött le megy a höd jo pár tizeddel és utána elkezd emelkedni.
egyébb nem jo hogy eltörted a lábad :( -
Nyuszifülü én nem csináltam lh teszteket még de a hömérözés nálam be jött
e.andrea
 
 


Sziasztok!

Röné!
Ismerem a clostyt,azt szedtem! :)
A hőmérőzés nem annyira!Nekem soha nem mutatott peteérést még akkor sem amikor az UH szerint volt!Nekem mindíg azt mondta a prof.,hogy a hőmérsékletedet annyi minden befolyásolja,hagyjam abba!
Én használtam mindenféle ovulációs tesztet is,az sem volt jó!
Sőt!Még mini mikroszkópot is!Már kezdtem belehülyülni és valószínűleg ezért tartott olyan sokáig,hogy összejöjjön Zalán!
De most már sinen vagy,Neked is sikerülni fog!!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nyusz!
Nekem a 22. napon volt a peteérésem és akkor jött össze a baba!

Panny!
Kérdeztem a dokit, de azt mondta a vizsgálatról, hogy az igazából a Down kórra szűr, nekem meg a nyitott gerincre kellene szűrés. Mivel azonban az UH semmi kórosat nem mutatott, ezért megnyugtatott, hogy ne aggódjak.
Javasolt egy 4 D UH-ot, amire mindenképp elmegyünk, de ha bármi gyanú felmerült volna ki sem engedtek volna a kórházból (én ebben bízom mostanában.)

Röné!
Van egy PCOS nevű betegség, van egy nagyon jó honlapjuk, javaslom hogy fusdd át!
Voltak nálad hormonvizsgálatok is? Néztek progeszteron szintet?
A lábtöréshez :( jobbulást kívánok!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Szép napot mindenkinek!!!

Vera! Akkor még van esély. :)
A hőd rögtön után felment?? Vagy hogy volt???

nekem nem ment fel a hőm, pedig már az lh teszt mutatott +-at :oops:
Hátha holnap!


Puszilok mindnekit!!!!!!



Csók!
Nyusz



iwiw: angyalkáink az égben
nyuszifülû
 
 


Nyusz!

Általában a pozitív tesztet követő nap van peteérés, úgyhogy hajrá :wink: :D

Kép
kimma
 
 


Sziasztok!

Nyusz!
Nekem a következő nap ment fel a hőm, úgyhogy addigis ki se szálljatok az ágyból. Ja és te akció után se... :wink:

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?