Új privát üzeneted érkezett!

köszi a dicséreteket:)nekem is tetszik csak most meg már azon agyalok hogy megkéne forditani ha már igy rájöttem melyik festék jo!szökébe barnát:)csak várok egy kicsit mert most 3szor festettem egyböl!

titi dormin olvasd visszafele:)én ugy imádom igy becézni de nem nagyon engedi!mindig veszekszik velem hogy ö nimrod!pedig tudja ám hogy mi a dormin:)

momo nekem csucsszupi fodrászom van pl mindig mikor tök picire levágatom a hajam és fél évig nem talizunk olyan a hajam mint most és megkérdezi kivágta le ilyen jol!én meg elmondom neki hogy ö!rövidre vágja és mikor megnö akkor is tök jo tépett formája van!szineket is mindig tök jol kikeveri több szinböl!nem sitty sutty találomra egy festékkel és mindig azt a szint amit kérek!de ezt eddig is tudtam hogy vörösböl csak hajrongálás árán lesz szöke és ez csak véletlen volt szerintem hogy sikerült meg hát elötte barnára befestettem!
eddig azért növesztettem a hajam hogy lenöjjön festék mert eredeti hajambol már simán lehetne fehér szöke de nem birom ki mindig kell ujdonság:)

a tortát most kivételesen a buli miatt nem én csinálom!sok féle csipegetni valot akarok csinálni egyedül leszek férjem csak szombat este ér haza még segiteni se tud igy a tortát most kihagyom!veszek majd valamilyet és rárakom a lapot!

de jo hogy most meg csak magamrol irok milyen önzö dög vagyok!

titi ezt én már a talin is mondtam hogy nem mindenkit tudok nevén szolitani pl nekem kicsi kicsi volt lesz:) momo mona?nem tudom hogy menne e de pl bufo bufo:) oné csné is igy megy de mivel ezek kimondva furák kénytelen voltam gyöngyizni ágizni:)verzsike meg verzsike nem tudom miért:)te meg maradsz titi:)koda koda eszter meg egyszer eszter egyszer anubius és nem a val:)
szoval nem vagy egyedül ezekkel a nevekkel

gyöngyi várjuk az élmény beszámolot!jajj meg már elöbb is irni akartam de elfelejtettem ezer bocs rezi jár uszni?nem is mesélted!tetszik neki?

koda hogy vagytok?bencus jobban van már?

ági jajj irhatnál egy sort hogy mi van mostanába veled veletek vagy legalább karcsit küld ide irni

puszi mindenkinek joéjszakát

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


jajj irtál megnyugodtam mindjárt el is olvasom

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Ági jajj nem hangzik jol amit most át kell élned de remélem és kivánom hogy hamarosan legyen vége!pihenj csak és azon ne idegeskedj ha nem irsz nekünk mert azért tudjuk ám hogy beteg vagy csak aggodunk érted ezért irtam hogy egy mondat erejéig küld ide karcsit hogy tudjuk hogy állnak a dolgok!vigyázz magadra!puszi

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 

 
 

Momo,
elfelejtettem irni, hogy a telefonommal fényképezem Livit nagyrészt, igy annak le tudom venni a hangját, hogy ne riadjon meg rá! :) :roll:

Egy ébredős, "kismosolyos" képet felrakok nektek! :D
Kép
csné
 
 


Virág,
köszi, olyan jó tudni, hogy mindenki velem van és gondoltok rám, meg szorítotok nekem!!
A te fiad meg kész pasi!!! Nagyon tetszenek apukájával a képen!
Olyan furcsa nézni, mert még amikor először elkezdtem irni nektek ebbe a topikba, akkor Nimrod is "kicsi" volt, most meg olyan nagyfiú!!
Ti mikor jöttök Magyarba??? Olyan jó lenne megint talizni veled!
csné
 
 


Sziasztok!

Titi!
Jaj, ki is ment a fejemből, de persze, hogy jó nekem is tali nálatok. Akkor tudom vinni a mérleget, meg a rucikat. De, nem lesz az neked késő? Habár nem tudom mikorra sikerül összehozni a talit. Ha gondolod, akkor fel is ugorhatok valamikor Pestre a cucokkal, csak írd meg neked mikor jó.

Virág!
Nekem nagyon tetszik a hajad. Az enyémre is ráférne valami változtatás. Szülinapi készületek jól haladnak? Hogy milyen helyesek a fiúk a képen.
milyen ízű torta lesz?

Erzsike!
Nekünk is van pihenőszékünk. Elég sokat használtam én is. Igaz az van ráírva, hogy 3hónapos kortól 6 hónapos korig lehet használni. Szerintem már az elején is lehet. Mondjuk attól függ, hogy milyen a szék. (Ha állítható akkor igen)
Mi a Brendonból kaptuk, de már a Kikában is lehet kapni. Ott nem is olyan húzós az ára.

Eszter!
Már megint egy szupi nőgyógyász. Ha szeretnél a SoteII-ben szülni, akkor szólj, mert az én dokim is szupi. Én anno mindig 5000-et adtam, és nem mondta meg, hogy mennyit adjak a szülésért.
Remélem sikerül egy jó dokit találnod.

Akkor:
Péntek reggel érkeztek meg a vendégek (persze svédasztalos reggelivel vártam őket). Ne tudjátok meg a lány egy újjas papucsban jött (reggel 5 fok volt). Rögtön kerestem neki zoknit, meg egy sportcipőt (El is vitte)
Aztán bementek a céghez a párommal, addig én megcsináltam az ebédet. Délután elmentek aludni, de megbeszéltük, hogy 3.-kor tali, és megmutatjuk nekik Hernádot. Na 5.-ig aludtak, ezért csak billiárdoztunk, meg pókeroztak.
Szombaton reggel együtt mentünk Kecskemétre, de én végül kihagytam a sulit. Végigszaladtunk a főtéren, mert őket a piac jobban érdekelte (Erzsike tudod a Skála mögött).
Aztán mentünk az Új tanyacsárdába, ahol valami rendezvény volt sok emberrel. Mi lovaskocsikáztunk,akkor már anyyósomék is jöttek, és hozták a lányokat.
Persze a lovak formában voltak, és sorban engedték ki a levegőt.
Aztán lovasbemutató volt, és utánna át kellett menni a Régi tanyacsárdába, ahol ebédeltünk.
Délután megint alvás, csak most 6.-ig aludtak, mert a lány nem volt jól. (Nagyon erős volt neki a kávé, meg be is kajált. Na meg ,meg is fázott egy kicsi)
Vasárnap Pest városnézés busszal (néhol leszálhattunk) Aztán bementünk a parlamentbe (még sose voltam). Gyönyörű volt!
Ebéd a váci utcában, mert ott akartak. Este képeket nézegettünk, és megmutatták az esküvői képeiket is.
Hétfőn reggel a párom bement a céghez,így egyedül hagyott velük. 10-re hazajött, és ebéd után elment velük Pestre, mert megint oda akartak menni, mivel vasárnap nem tudtunk mindent megnézni. Voltak a Gellért fürdőben, meg a Csarnokban (a közgáznál), aztán nézelődtek megint a váci utcában. Ja meg érdekelte őket a Kika, és a Tescó is. Szóval ott is voltak.

Majd küldök képeket is,csak ma nekem kell altatnom.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Verzsike!
Ha gondolod, én elküldöm Nektek a pihenőszékünket.Bazsi már kinőtte, mi abban is etettük, meg hintáztattuk stb.Csak a második babával tudnám használni, de az még mikor lesz?Használjátok, és, ha kinövi a bébi, akkor visszaküldöd.OK?Így nem kell venned.Mit szólsz?
Ha gondolod, teszek fel képet róla.

rimar
rimar
 
 


Sziasztok!

Annyira jólesik,hogy ennyire kedvesek és segítőkészek vagytok,hogy tegnap el is pityeredtem a férjemnek,hogy nekem milyen barátnőim vannak,hát valami nagyon jól esett.Ezt a dokiválasztást most eléggé meg fogom rágni,nem kapkodom el.Van rá időm,mert úgy terveztem,hogy a következő aktuális vizsgálat időpontjában elmegyek valakihez,akit ti javasoltok és az infók alapján nekem a legmegfeleleőbb,és ha szimpi és vállal,akkor többé nem megyek az én csendes és drága dokimhoz.

Titi,Oné!

Igazából óckodnék a II.-estől,ott született Bálintkám és hát ha még emlékeztek elég rossz sztori volt.Persze tudom,hogy azóta eltelt 10 év, és az orvos a lényeg nem a doki,de én amilyen szőke nő vagyok,a végén az én exdokim ügyelne és a másik nem érne be,vagy ki tudja,ismertek mekkora mázlim van az ilyen dolgokban. :lol: Ági szülésénél volt egy doki,akinek nagyon sokat köszönhet,pedig nem az övé és csupa jókat hallott róla a szülésznőjétől is.És előbb segít,nem előbb nyúl a borítékért,ami nagyon szimpi.Ügyes és még az epit is ő adta be Áginak.Na ha ő esetleg vállalna,az is egy jó ötlet volna.Az a gondom,hogy ahol a maszek rendelés 7000-8000,ott el is várják a 80000-et a szülésnél,még ha nincs is kiírva.Vagy ezzel ne foglalkozzak,mert bevallom én is úgy egy 50000-est gondoltam.Annyi férne bele és szerintem ez reális is.Ugye?

Virág!

Annyira jó a hajad. :D Bárcsak a sajátomra is ilyet mondhatnék. :roll: :lol: Nagyon jól nézel ki.És a fiúkról is szupi a kép.Ők is szépek ám,ha mondhatok ilyet. :lol:

Ági!

Annyira szuper lesz a bölcső.Úgy tervezem,hogy mi egyszobában alszunk eleinte,és a kiságy lesz az ágyam mellett,amit Momotól kapunk,a bölcső pedig a nappaliban,ahol napközben vagyunk és szemelőtt van.Olyan jó,mégegyszer köszi.:) Ha gondolod,amikor megyek hozzátok,ha minden ok 4-én,persze csak ha nektek is jó lesz,akkor megnézhetjük,hogy befér e a kocsiba,de ha nem és esetleg egyszer segítetek elhozni,az nagyon nagy segítség volna.Bár majd még apumat is megpróbálom megkérni,csak szerintem neki még kisebb a helye,de ki tudja.

Ami a pihenőszéket illeti mi pénteken hozzuk el én használtan veszem a vateráról,nem is mondom meg milyen olcsón,de nagyon és már megvettem a kocsit is,most üljetek le.10000-ért,azt amit kinéztem,vadi új és boltban vettem.Akkorra mázlim volt,csak más szint akartam,de ennyi kompromisszum belefér.Szóval kinéztem egy olcsó,de szép kocsit,ami 20000 Ft és olyanra vadásztam,de a legtöbb helyen csak rendelni tudják én meg látni akartam.Erre a neten a férjem talált egy babadiszkontot tőlünk 2 percre a kerületünkben,amit sosem láttam,odamentem,nézelődtem és megláttam a KOCSIT.Mondja az eladó,hogy sajnos ez az utolsó darab,de mert nekik már nem szállít tovább ez a cég,nem siekrült velük megállapodni,sokat emeltek ,az új modellek drágák,ők meg az olcsóbbakat szeretnék tartani,így ezt az uccsó darabot féláron adják,mert nincs belőle színválaszték...Na ez a mi kocsink. :lol: Mennem kell bélultrahangra,aztán meg védőnőhöz,este meg edzés a gyereknek,de azért igyekszem még jönni.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Erzsike!

Én is arra gondoltam,mint Rimar,csak én addíg nem mertem ajánlgatni,amig nem is láttam a miénket,de ha elhozzuk és rendben van én is kölcsön tudom adni,csak megvárnám milyen a valóságban?! :D

Kép

Kép
anubias
 
 


Régiancsi!
Örülök, hogy végre jelentkeztél!Azt viszont sajnálom, hogy ilyen dolgok derültek ki Barniról!De én is csak nyugtatni tudlak, hogy ettől még teljes értékű ember, aki teljes értékű életet élhet így is.Látod, aki nem tud róla az is éldegél és nincs semmi baja.Egyébként Bazsókámmal minket sem küldött senki Uh-ra.Mondjuk a terhesség végén megnézték minden belső szervét.

Momo!
Hogy terveztétek, ha kész lesz a ház, akkor a férjed ideköltözik?Vagy gyakrabban jön?Vagy eleve távkapcsolatot terveztetek?
A kisfiad tündéri srác!Gyönyörű gyerek, és szerintem is rád hasonlít.És az a kép...dinnyezabálás felsőfokon!

Bufo!
Áron nagyon ügyes, ha már így tud menni!És guggolásból hogy áll fel?Úgy értem kapaszkodás nélkül?

Juci!
Dudi nagyon édi!Kedvem volna lefesteni.Olyan kis bájos!

Anubias!
Szóval lisztérzékenység!De legalább tudsz valami konkrétat.
Szörnyű, hogy némely helyen hogy tudnak viselkedni az emberrel!Szegénykém ott ülsz két órát, és ennyit kapsz.
Az én dokim sem mond árat a szülésre.8000 egy alkalom a magánrendelésén, és maximális minden vizsgálat!A magánrendelése a MOM-ban van az Alkotás úton, és a Tétényiben szül(Szt. Imre).

Virág!
Nagyon jó lett a hajad!Öregem, hogy te milyen egy univerzális nő vagy!


A megnevezésekkel kapcsolatban:ha nem ragaszkodtok, hozzá, hogy változtassunk, akkor én inkább maradnék az eredeti neveknél.Már úgy megszoktam.

Az orrszívásról írtatok egy csomót.Nálunk ez teljesen ismeretlen dolog.Még soha nem volt még csak egy kicsit sem taknyos.Remélem, ez így is marad!Talán rám hasonlít, mert én az eltelt 30 évem alatt jó, ha 5x folyt az orrom.

rimar
rimar
 
 


Egyébként csináltam tesztet, de nem mutatott semmit.Nem tudom, vagy hülye vagyok, vagy korai volt a teszt.Ma vagyok az akció után13 nappal.Visszanéztem, hogy Bazsóval mikor csináltam tesztet: a 17. napon mutatta a terhességet.Jó mondjuk a tesz a menstruáció előtt 3 nappal állítólag már kimutatja, de még addig van egy hét.
Várok.

rimar
rimar
 
 


Ja, ma megyek pajzsmirigy Uh-ra 11-re.Kíváncsi vagyok...

rimar
rimar
 
 


Kép

Verzsike!
Továbbra is áll az ajánlatom.Ez lenne az, csak a mienk kék ott is ahol ez piros, és asszem nyuszik lógnak róla.
Ha gondolod, ma vagy holnap el is postázhatom.

rimar
rimar
 
 


Ja!Állítható meg mosható huzat, meg hintázik...

rimar
rimar
 
 


sziasztok!

Rimar én is számolgattam valamelyik nap neked csak elefelejtettem megirni!akárhogy is számolom és ha 14.napon volt pé-d akkor is csak jövöhétre kéne nem várni a mensit igy ráérsz akkor tesztelni és szerintem akkor már kimutatja!addig meg reménykedünk:)
univerzális?ez jóó!hát valami olyasmi!tudod itt nem igazán merek dolgokat bevállalni (fodrász,étterem,cukrász) és ezért inkább kiagyalom hogy tudnám én megcsinálni!
majd uh után gyere és mond mi lett az eredmény!

eszter de jo hogy nem csak pénteken jösz!ugy örülök ha irsz nekünk!

momo ezeket már én is akartam kérdezni!ha kész a ház hogy lesz a férjeddel?

csajok nagyon eltünt egy két emberke akik nekem hiányoznak!zsepy,mona,cupi

anita meg már lehet babázik?söt biztos!olyan jo lenne ha megirná hogy mi is együtt örülhessünk vele

na megyek mert mindjárt itt vannak barátnömék!
puszi mindenkinek további szép napot

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam jönni,mert Bence sajnos betegebb lett. Be is lázasodott és a sok váladéktól fulladozott, köhögött, majd összahányta magát. Persze aludni sem tudott. Kaptunk egy rakat gyógyszert, ami hatásos és már jobban is van tegnaptól. De nyűgös volt, folyton a kezemben csücsült. Most letettem aludni egy picit. Ugyanis kb. 1,5 hete egyedül alszik, naponta háromszor!!!!!!!!!! És van amikor 1 órán át! És az éjszakát is átalussza:) Reggel 7-kor kel. Le is kopogom gyorsan:) kop-kop-kop.

KICSI!!!!!!!!!!!
Ezer és egy hála az orrszívásnál használt műfogásért :) Kb. 5 mp alatt végeztünk a szívással, holott eddig 5 perc is megvolt! megkönnyítetted az életünket.)
Igen, Marci és Julcsi egy oviba járnak. De nem csak egy oviba, hanem egy csoportba is :) Jóban vagyunk Liviékkel, voltunk együtt babazsúrozni is. Mesélte, hogy ő is dolgozott Veszprémben és eszembe jutott, hogy te is. Aztán itt összefutottak a szálak:) És csak szépet és jót meséltem neki Rólatok. Mást nem is nagyon tudtam volna :wink:

Rimar:)
Én azért bízok benne, hogy 1 hét múlva mást mutat a teszt! Nagyon el leszel keseredve ha mégsem? :( Bazsó mennyi idő alatt jött össze?
Ez a pajzsmirigyes dolog nem zavar be a terhességbe? Mármint a teherbeesésbe?

Virág:)
Tényleg jó lett a hajad! Tetszik:) És igaza volt valakinek, aki írta: tényleg olyan vékony az arcod!
Kérdezted, hogy van Bencus, de már olvashattad, hogy sajna nem túl jól....
És kívánom, hogy a meglepetésbuli nagyon jól sikerüljön!!!!

Gyöngyi:)
Hogy vannak a gyerekek?
Én olyat röhögtem, mikor írtad, hogy a lány egy papucsban jött és 5 fok volt reggel és elvitte a cipőtöket:lol: Bár lehet, hogy te nem nevettél ennyire, de olyan jól leírtad:)

Zsuzsa:)
Igazad lehet, tényleg Marci hozhatta haza a vírust! A doktornő is rögtön ezt mondta! Marcinak már nem árt, de ott van a torkában és amikor puszilgatja Bencét, átadja neki....Ti már jobban vagytok ugye?

Momo:)
Igen, bizony már kúszik Bence. de ha látnád, hogy milyen gyorsan! már négykézlábra is áll, csak még nem tud elindulni, mert akkor kiterül, mint egy béka. De fókakúszásban verhetetlen :P Van kép is róla, de Gabi elvitte a fényképezőgépet, én meg még nem töltöttem át róla a képeket ide.
Dinnyeevés :) :)

Eszter:)
Te is sütsz kenyeret? :) Milyet szoktál? Vagy tem ost a lisztérzékenységed miatt csinálod, nekem is épp most dagaszt a gépem. De egy hete már 2 naonta sütök újból.
Gratulálok a kocsivásárláshoz! Nagyon szerencsés vagy. (legalább ebben legyél az nem?)

Erzsike:)
Igen, tényleg kegyetlen kinézete van az orrszívásnak, de ahogy Kicsi is írta, fájdalommentes, én is kipróbáltam. Csak nem szeretik, hogy zúg a gép és le vannak fogva. Viszont olyan betegségeket előzhetsz meg vele, hogy jajjjj....Ezért ha oda kerül majd a sor, ne gondolkozz, neki teszel jót! Már újszülött kortól lehet és kell is szívni az orrukat!!!! na meg amikor fulfdoklik a takonyban, nincs más választásod sajna....

Ági:)
Cuki ez a kép megint:) De melyik nem az??????
Szereti a tápszet Livi? Mennyit eszikmeg egyszerre? És milyet adsz neki?

Mesi!
Merre vagy?

Titi:)
Neked most csak egy puszira marad időm, Bence felkelt és nagyon nyűgös....

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Ne utáljatok nagyon, panaszkodni jöttem... :(
Éjszaka Karcsim görcsölt be, hozzá hívtunk ügyeletet. Rettenetesen megy azóta is a hasa, pedig már nincs is benne semmi. Az ügyeletes azt mondta, hogy szerinte epekő. Szegény Vivim megkérdezte reggel, hogy ezt el lehet kapni???
Most jöttünk a dokimtól a kórházból (milyen jó, hogy igy soron kívül fogadta), aki levetetett vért, délutánra lesz eredmény, akkor kell visszamenni.
Első véleménye hasnyálmirigy gyulladás. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Basszus, már úgy járunk a kórházba, mintha haza járnánk. Ismer orvos, nővér, beteg...
Én is délután kapok zárójelentést. De igy most a műtétemet le se merem beszélni a sebésszel, mert ha Karcsi súlyosabb, akkor ő megy elsőnek kórházba...

Kész vagyok teljesen! :(

Eszter,
arra gondoltam, hogy Karcsim most szeptemberben velem itthon lesz betegácsiba, és akkor el tudnánk mi is vinni neked a bölcsőt! ...persze ha nem lesz kórház neki belőle!
Azért gondolom, hogy nem fog beférni a kocsidba, mert a Volvonkba se fért bele!!! Ez meg most olyan, mint egy kombi.
Beszéltem a szülésznővel (illetve leveleztem) és annyit irt a dokiról, hogy ha szülne, ő is nála tenné!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: Azt hiszem, ez mindent elárul. Ott van a maszek rendelése ahova én jártam a dokimhoz. Majd elmondok mindent!!! Hidd el, ha mégegyszer szülnék, én is hozzá mennék!!!

Megyek, megpróbálom itatgatni Karcsit, hogy nehogy kiszáradjon :(
csné
 
 


Timi,
szerencsére Livim szereti a tápszert. Milupa HA start-ot kap. Általában 80-120 között eszik, 3-4 óránként.
Képzeld, tegnap este 8-kor aludt el és reggel 5-kor kelt enni. :D Imádom! Annyira jó kislány!
Ti még ciciztek?
csné
 
 


Ági.)

kb. 3-4 napja már nincs cici. Tegnap még meg tudtam reggel szoptatni, de az is csak 5-6 korty volt. Aztán még bevágott kb. 160 ml tápszert. Mi már 4 hónapos korától pótóljuk a tejcsit. Azóta fokozatosan apad a tejem. Ma már egyáltalán nem szoptattam,nincs mit adni neki.
Mi most Beba 2-t eszünk, ő is szereti. De délben már főzeléket kap csirkehusival, délután babános tejpépet gyümölccsel. Azt én is imádom :lol:
És tényleg nagyon jó gyerkőc a kislányod! Csak tartsa is meg a jó szokását :wink:

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Ági
Hát hallod nagyon rossz időszak jár most felétek. Sajnállak mindkettőtöket. El tudom képzelni, hogy Vivi hogy meg van rémülve, ha rögtön az jut az eszébe, hogy ezt el lehet csak úgy kapni bárkinek.
Remélem nagyon hamar tl lesztek ezen a mélyponton és végre tényleg felhőtlenül tudok örülni mindennek.
Livi tündéri a ks mosolyával:)

Koda
Jaj szegény Bencus. Szörnyű ez a takony miatti hányás.
Remélem hamar rendbe jön. Áron még mindig taknyol, de ma már nem fájlalta a fülét, viszont kicsi láz az van folyamatosan.
Nem is mondtad, hogy ennyire nincs már tejed. Én még abban a hiszemben voltam, hogy csak egy kis pótlást kap és annyi. Miket esztek már?
A kommandós kúszász szuper lehet Áron is csak úgy tepert vele alig lehetett utólérni.

Eszter
Na végre valamiben szerencséd volt. Mutatsz képet a babakocsiról?
A dokid árai szerintem is magasak. Van még időd választani másikat ha még is úgy döntenél, hogy nem maradsz.
Sajnos az én dokimat nem tudom ajánlani, mert bezárt a kórház ahol és szültem és fogalmam sincs hogy hová ment át, de neki sem voltak szabott árai. Sőt én a terhesgondozásért is csak 2x fizettem neki. Most fogok majd menni hozzá a magánrendelésre 1 éves kontroll akkor megkérdezem hová ment.

Rimar
Áron kapaszkodás nélkül áll fel guggolásból, jó nem mindig de már elég sokszor.
Van més egy hét a biztos teszteig gondolom izgulsz már. Még mindig olyan érzésed van mint Bazsóval ?
Nagyon drukkolok.:)

Virág
Hát rád sem ismerek. Sokat fogytál szerintem is legalábbis az arcodon ez látszik. Jó a hajad szerintem jobban áll mist a rövid és a színe is jó.
Nem csodálom, hogy nem fogsz hozzá a tortához egyedül bőven elg lesz a többit is megcsinálni.

Oné
Nem semmi a kis vendéglány. Még jó hogy nem fázott meg jobban.
Biztosan jól érezték magukat amerre jártatok. A parlament meg tényleg szép én már többször voltam.
Neked is jó volt, hogy nem kellett főzni hanem ott ettetek ahol éppen jártatok. A lányokra végig anyósodék vigyáztak?
Milyen az úszás tetszik Réinek? Miket csinálnak már csak játék vagy már siklás kartampók lábtempók is vannak?

Tegnap a mosógépem bemondta az unalmast.Jelzem másfél éves. Össze vissza villogtak rajta a kijelzőgombok és nem csinált semmit. Persze ezt a program közepén, tele vizes ruhával. Estére sikerült egy szerelőt szerezni és meg tudta csinálni. Hát most érzem csak igazán milyen az ha egy mindennapos használati tárgy bedöglik.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Lányok,megint magamról és megint rosszat.Most voltam a bélultrahangon.Ez egy maszek radiológus volt,akinek szakterülete a belek.Azt mondta,hogy ez még alaposabb mint a tükrözés,az eredmény viszont..... :cry: Szóval sajnos kidobhatom a kukába a lisztérzékenységet,mert ugyan a vékonybelem is be van gyulladva,de a vastag is(colitis ulcerosa),a legsúlyosabb bélbetegség,amit csak diagnosztizálhattak, és persze hab a tortán,hogy akkor már végig a végbelemig.Szóval ezt fokozni sem lehetne. :cry: Ő is azt mondta,hogy ez okozta a vetéléseket is és most van egy életem végéig tartó súlyos betegségem. :cry: Nem fogom elhagyni magam,csak azért nehéz nagyon,de ha nem hanyagolom el,betartom a diétát és szedem majd a gyógyszereket,akkor nem lesz belőle oldalamra kivarrt végbelem,és rákom,mint oly sok ilyen betegnél. :roll: Nos azért ez kicsit sok nekem lelkileg,nem is tudom,valahogy fel kell dolgozni.

Éva!

Ne haragudj,hogy még az sms-edre sem válaszoltam,nagyon köszi,hogy gondolsz rám és hívlak majd. :wink:

Ági!

Köszi az infót ,valamiért én is erre a dokira hajtok,bár sajnos nekem csak olyan jöhet szóba,akivel azonnal tisztázhatom,hogy császár,mert ilyen belekkel az erölködés szóba sem jöhet és erőm se volna kinyomni a babát.Sajna amit hízok egyik nap,az másnap lemegy,mert minden második nap éhgyomorra kell menni valahová.Így a 19. héten még mindíg 2-vel a teherbeesési súlyom alatt vagyok.Jajj szegény Karcsi,ezt nem hiszem el.Miért történik veletek ennyi rossz és ráadásul egyszerre.Ha bármiben tudok segíteni csak szólj.Szívesen vigyázok a gyerekekre is,ha kell,Vivi is ellenne,mert Bálint is ilyen korú és mentalitású,úgyhogy vele is meglennék. Hívlak majd a részletek miatt a dokval kapcsolatban.

Erzsike!

Hát inkább Rimarét kérd,mert a mién azért nem ilyen csúcsszuper.Majd teszek fel képet mindenről azért.

Koda!

Én tegnap próbáltam először a kenyérsütést,csak a diéta miatt,de nincs gépem,sütőben csináltam,isteni lett.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter!
Ez egy borzasztó és nagy odafigyelést igénylő betegség. Sokat olvastam róla más kapcsán, így van elképzelésem róla. Örülök, hogy nem hagyod el magad és felveszed a harcot. Fegyelemmel kordában lehet tartani, és biztos vagyok benne, te így is fogsz eljárni. remélem találsz egy jó dietetikust, aki minden ehető és iható élelmiszert megismertet veled, mert szerintem ez lesz a kulcsa a tünetmentességednek! Remélem csak ilyen időszakok lesznek nálad! Itt a neten is nagyon sok oldal foglalkozik vele, szerintem érdemes elolvasgatni.
És ez a kisbaba egy igazi harcos:) Mint az anyukája:)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ági!
Most olvasom, mi történt Karcsival! Mondanám, hogy jobbulást, de azt megfázásra szokták ......Kitartást nektek is! :roll: Lehet, hogy tényleg együtt lesztek otthon betegszabin..... :?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok, remélem nem felejtettetek el! Bár úgylátom, nem igen hiányolt senki sem, de ennyi baj mellett ez nem is csoda!

Eszter!
Nem találok szavakat. Ez mitől alakult ki nálad? Jaj, istenem! Ha kell egy szuper doki, én is tudom az enyémet ajánlani, istenien császároz... A magánban 6000/alkalom, a szülésért annyit adsz, amennyit akarsz... Érdekel? Vagy már tuti Ágié mellett döntöttél?

Ági!
Nem semmi ami veletek is történik. Drukkolok, hogy minden rendben legyen! Bár túllennél legalább te a műtéten, 2-3 nap alatt rendbe lehet jönni utána. Szegény Karcsi, őt is műteni kell most? Vagy csak kezelésre kell kórházba mennie?

Erzsike!
Én pihiszék párti vagyok! Ági remekül érzi benne magát. Most már ott tartunk, hogy napközben csak abban hajlandó aludni, a saját ágyában nem.

Zsuzsa!
Mikor talizunk? Jelentem itt vagyok tőletek 3 buszmegállóra! Egyébként tuti minket láttatok költözni, mert a Sáfrány-Fonyód utca sarkára költöztünk.

Momo!
Gyönyörű a kisfiad. Csak a többieket tudom ismételni: azok a szemek!!!

Titi!
Akkor hétfőn várlak! Délelőtt vagy délután jössz?

Juci!
Dudi még mindig gyönyörű! Látom te is tele vagy problémákkal, s ezkhez sajnos nem tudok hozzászólni, mert hát a saját életemet sem tudom rendbe tenni, akkor mit okoskodjak itt neked! De drukkolok, hogy minden jól alakuljon.

Virág!
Tényleg szupi lett a hajad! Nekem is el kellene mennem fodrászhoz melíroztatni, de hát mikor?

Bocsi, akiket kihagytam...

Rólunk:
Szóval elköltöztünk, nagyjából kipakoltam, aki meg akar látogatni, szívesen látom! És gyerekvállalást (mármint felügyeletet) én is szívesen bevállalok!
Egészségileg én sem vagyok jól, de most már kezd bennem összeállni a kép.
Írtam nektek a múltkor, hogy már meg is jött. Hát nem. Csak azért gondoltam, mert már szinte teljesen elmúlt a vérzésem, csak egy pici barna volt, aztán megint hirtelen sok élénkpiros. És képzeljétek, azóta még mindig ez van. 2 nap barna, 4-5 nap élénkpros vérzés. Pedig már 8 hete szültem. Szerintem ez nem normális már. Minderre elkezdett fájni a pajzsmirigyem is, szerintem tuti megint begyulladt. És valószínűleg ez okozza azt is, hogy nem áll el a vérzésem, és hogy teljesen elapadt a tejem. El kellene mennem ezzek is a dokihoz.

Voltam az új gyerekorvosnál is: Áginak kell menni orthopédiára, koponyaUH-ra, és valószínűleg könnycsatorna átmosásra is. Zsoltit meg szemészetre küldte el, azzal, hogy szerinte kancsal. (KODA! Marcinak is ez a gondja?)

Ágikát meg beirattam bölcsibe (Zsuzsa: Bóbita Bölcsöde), de Zsoltit oviba nem sikerült, azt mondták, hogy nincsen semmilyen lista, májusban kell csak menni.

Most mennem kell:

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


sziasztok!

ági én ezt már nem hiszem el nem csodálom hogy vivike is megijedt!egyszerre mindkettötöknek!miért kell a szép boldog napjaitokat beárnyékolni?remélem nem lesz szükség karcsinak mütétre és hamar meggyogyul!jobbulást neki!

eszter huh szohoz sem jutok nem tudom egyszerüen mit irjak!annyira sajnálom de ez nem is jo szo nem tudom leirni mit érzek!szivem szerint sirnék! :cry: nagyon remélem hogy adiéta segiteni fog!a pici gumimaci meg nagyon szeretne téged mert ott van a pocidba és jol van ugyhogy vele nem lesz semmi gond!és remélem mostmár a diétával kezelve te is egy kicsit javulsz!

koda huh nálatok is van ám rendesen szenvedés akkor!kaptok valami gyogyszert vagy ilyesmit amitöl hamar meggyogyulhat bencus?

bufo én lehet lemaradtam de akkor most mi lett áron fülecskéjével?meggyogyult?

éva te is merre vagy?nem irsz nekünk? :cry:

kicsi várunk este

pusz

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok Lányok!

Végigolvastalak benneteket és komolyan mondom összefacsarodott a szívem! Borzasztó ez a sok baj!

Ági!
Nagyon sajnálom Károlyod! Azt ugye elmondták, hogy tilos ennie! 0 diéta! Ha hasnyálmirigy gyulladás, akkor néhány nap kórházra biztosan számíthat, mert folyadékot sem ihat, sőt a gyomortartalmat is el kell vezetni szondán, ez csak kórházban megoldható! Nagypn-nagyon szorítok Nektek!!! Nyugodtan hívj, ha tudok segíteni bármiben!!!!
A bölcsőszállítást már be is vállaljuk szívesen, mert van nagy autónk (kisbuszunk :wink: ), amibe befér!

Mesi!
Sajnos nőknél nagyon gyakori a pajzsmirigy steril gyulladása, főleg szülés után! Szerintem minél előbb próbálj eljutni az orvoshoz!
A vérezgetés megint nem normális dolog, de simán okozhatja a hormonális ingadozás, viszont szintén orvost igényel, mielőtt vérszegény leszel!

Eszter!
Annyira sajnálom! Teljesen összezuhantam, amikor olvastalak!
Tényleg nem tudok mit mondani! Ez borzasztó! Talán a szülés után javul egy kicsit a heéyzet! Légyszíves ne is gondolj kivezetésre! Nem ez az egyetlen módja a kezelésnek!!!
Biztos vagyok benne, hogy a babádnak nem fog ártani, mert ő a kevés bevittből is elveszi,a mi neki kell, csak Te fogsz rettenetesen kimrülni! Biztos elmondták, hogy pihenés, pihenés, nyugalom!!!! Legalább próbáld meg!!! Bármiben szívesen segítek!

Rimar!
Én is nemrég estem túl ezen a pajzsmirigy mizérián. Szerencsére nekem csak egy bevérzett göböm van, amit néha le kell szívni és nem befolyásolja a hormonokat. Jól karbantartott pajzsmirigybetegség mellett egészséges babák születnek! Nagyon szorítok, hogy néhány nap múlva pozitív teszted legyen!

Ne haragudjatok Lányok, hogy csak a legszükségesebbekre reagálok, de szinte semmi időm nincs, amikor meg sikerül leülnöm olvasni, annyi mindenre kellene reagálni, hogy nehéz bekapcsolódni újra, de nagyon szeretlek benneteket és sokat gondolok Rátok!

Virág! Azt elfelejtetted, hogy nemcsak szőke lettél, de szerintem le is fogytál! :wink:

Éva

Kép
balimama
 
 


Mesi!

Én pár hozzászólással fentebb bizony kérdeztem, hogy merre vagy! :wink:

És igen, Marcinak is fénytörési hibája van (hipermetropia vagy távollátás magyarul).
Pontosabban: a távollátás az alaprobléma, ami aztán kancsalságot okoz. A távollátás egy anatómiai dolog, a szemgolyó tengelyhossza kisebb a normálisnál. Szerencsére a szemét takarni nem kell. Mindkét szemüveglencse +3,5 -ös. Iskolás koráig tuti szemüveget kell hordani, aztán elválik. lehet, hogy helyrejön a szeme, de lehet, hogy marad a szemüveg. 3 havonkét járunk kontrollra, a látása tökéletes szemüveg nélkül, mindent leolvas a tábláról. Szerencsére időben lett elkapva a dolog, nem okozott látásromlást. Azonban ha nem kezelik a kancsalságot,a kancsalító szem tompalátóvá válik, amelynek látásélessége az élet folyamán a továbbiakban semmilyen kezeléssel nem javítható sajna. A "doktori értekezésem" :wink: után csak annyit akartam mondani, hogy inkább nézesd meg, nehogy gond legyen!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok lányok!!!

Azta, mennyit termelünk egy nap alatt is, maga a visszaolvasás is beletelik majdnem fél-egy órába.

Ennyi szörnyűséget!!!

Koda, de sajnálom, hogy Bencus nem lett jobban, remélem, gyorsan meggyógyul szegénykém!
Az viszont nagyon bíztató, hogy ilyen szépen alszik már egyedül is! Rátok fér ám már egy kis nyugis alvás. Hihetetlen, már 6 hónapos a drága?

Ági, annyira sajnálom, hogy így kijár nektek is. Nem elég Te, még Karcsi is? Ha lesznek újabb híreid, gyere kérlek, és rögtön meséld el nekünk. Most akor már mindkettőtökért lehet izgulni!!!

Gyöngyi, dehogy lesz késő! Ha jól emlékszem, 12-én lesz Juciéknál a buli, addig csak nem szülök! :wink:
Akkor majd megbeszéljük hogy találsz ide, bár baromi egyszerű, hisz itt mennél el az utcánk mellett, ha befelé mennél az M5-ösön a városba.

Jót derültem ezen a papucsos dolgon, mármint hogy a lány így jött?! :)
Nagyon szuper programokat találtatok ki, biztos nagyon jól érezték magukat. Nem volt nehézség a nyelv? Nekem az angol sajnos nem nagyon megy, én biztos meghalnék, ha külföldiek jönnének hozzánk.
A képeket már nagyon várom!!!
Már akartam kérdezni, hogy álltok Sárával súllyal és centivel? Annak idején olyan édi kis dundi kislány volt, rég láttunk róla képet. :(

Eszter, ha tudnád, mennyit gondolok Rád! Hihetetlen, ennyi problémát! Ez nagyon szörnyen hangzik, de fogalmam sincs, valóban ennyire szörnyű az is, amit jelent?
Mit tanácsoltak? Hogy lehet ezzel együttélni? Lehet javulásra számítani a gyógyszerek hatására? Vagy mi a teendőd?

(Én amúgy az I-esre járok, nem a II-re!!!)
Az azért nagyon megnyugtató, hogy már a 19. héten jársz, picurkád meg fejlődik szépen, úgyhogy innen én már nagyon-nagyon úgy gondolom, hogy nem lehet semmi gond. Próbálj nyugodt lenni a babádat illetően!!!
A súlyodon ne görcsölj, tudod, hogy a pici megkap mindent, amire szüksége van, és amint hozzászoksz a diétához, biztos vagyok benne, hogy hamar belejösz, és utána még hízni is fogsz.
Majd kitapasztalod, hogy mit bír a pocid, és azokat aztán eheted!
Azta, de ügyi vagy a babakocsit illetően. Nem írnád meg az élérhetőséget? Én is szívesen megnézném!

Rimar, pajzsmirigy UH?!
Na, a teszt biztos korai volt még, de reméljük, hogy jövő hét elején már szép + eredményt kapunk!!! :)

Bufo, a fene egye meg, 1,5 éves a mosógép, és bekrepált?! Gondolom, milyen mérges lehettél, főleg tele vizes cuccokkal, de lényeg, hogy most már működik. De jó!

Juci, jól bírod a sok munkát! Ennyi mindent megcsinálni ilyen rövid idő alatt?!

Mesi, de szuper, hogy már tudtál jelentkezni! Ezek szerint az új helyen is van netetek?!
Hétfő... még nem tudom, szerintem délután... az is jó Neked? A címet majd dobd át kérlek sms-ben!!!
Na, végre meg van az új gyerekorvos! És amúgy milyen? Szimpi? Reméljük, normálisabb lesz, mint a régi!

Évikém, de jó hallani felőled! Nem kell ám mindenre reagálni, csak gyere és mesélj néha magatokról!!!

Lányok, jelentem, már csak az ágyneműk hiányoznak, aztán én is bejelenthetem, hogy végeztem a vasalással! :)
A kisasszony pedig megkapta ma az első adag pelusát!!! :) Olyan fura volt megvenni, de annál nagyobb élmény!!! :)

Futok is tovább, mert 5-re megyek Daniért munkába, ugyanis nálam volt délután az autó, muszáj volt bevásárolnom. Így nagyon jó, tegnap is délután volt kocsim, de persze tennivalóm is, így távolabbra nem jutottam vele.

Lányok, én már most jelzem, hogy holnap megyünk szüretelni Dani nagyijához, úgyhogy én csak vasárnap este leszek!!!

Ha nem tudnék már jönni addig, akkor mindenkinek gyógyulgatós, problémamentes szép hétvégét kívánok!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok,

Köszi, hogy ennyit aggódtok értünk!

Szerencsére a hasnyálmirigy-gyulladást kizárta a doki a véreredmény alapján, viszont a billirubinja magas Karcsimnak, ami sárgaságot jelent. Vagyis valószínű, hogy epekő van nála is, csak ki tudja merre????
Őt délután kicsit benn tartotta a doki, adott neki infuziót, hogy nehogy kiszáradjon, és szigorú diétát parancsolt neki! Most itthon van. Ha bármi van azonnal kell menni a kórházba, ha "jól" van, akkor holnap 9-re kell visszamennie a kórházba és akkor megbeszélik hogyan tovább... Gondolom uh lesz a következő lépés.

Nekem az derült ki, hogy a tükrözéses feltöltés nem sikerült tökéletesen, igy biztosra nem tudjuk, hogy van-e kő a vezetékben, de remélhetőleg nincs, hanem már ürült... Ha minden igaz, akkor én mehetek akár már jövö héten műtétre, bár az alkalikus foszfatázom nem tudom milyen értéken áll most.

Elég rendesen neki vagyunk ám keseredve...
Karcsimnak ma kellett volna mennie a gyerektartás miatt bíróságra, hogy csökkentsék... Úgyhogy sejtem ki kivánta nekünk ezt!!! :roll: :evil:

Az egészben az egyetlen jó dolog, hogy igy diéta mellett egyikőnk se kivánja ki a másik szájából az ennivalót!!! :D ...csak vicc volt. Én már 60 kilónál járok (58-al kezdtem a terhességet)

Eszter,
ezt nem hiszem el!!!! Ez nem lehet igaz!!! :( :( :( Pedig olyan jó lett volna, ha lisztérzékenység...
Gondolom, mennyire el vagy keseredve! Ügyes vagy, hogy nem adod fel! Meg kell keresni a legjobb embert, aki segíteni tud neked ebben, hogy hogyan diétázz, és akkor minden rendben lesz!
Szerintem a "kisdoki", ha megbeszélitek, mindent el fog követni, hogy császár legyen! Tudod, hogy az én kérésemet is figyelembe vette, pedig nem is a saját betege voltam :D

Mesi,
a vérzéssel menj valakihez mindenképp, nehogy baj legyen!!!! :(

Titi,
jó szüretelést!! Irigykedek!!! :)

Éva,
köszönöm, annyira aranyos vagy. Gondoltam, hogy hivlak, kikérni a tanácsodat, de vártam az eredményt. Igy már nyugodtabb vagyok! Nagyon féltem. :( :roll:

koda, bufo, kicsi, mindenki...
Köszönöm nektek hogy aggódtok!
Karcsim azt mondta, hogy "olyan jó hogy vagytok, és olyan jó tudni, hogy ennyi kedves ember van körülöttünk" :)

Szeretlek titeket!

Puszi,
Ági
csné
 
 


Jajj Ági,de jó,hogy nem hasnyálmirígy.Most beszéltünk Évával és nagyon aggódtunk e miatt. :roll: Remélem hamar túllesztek mindketten a dolgon és javulgathattok.Ha bármiben tudok segíteni csak szólj.Mert én a körülményekhez képest jól vagyok.Brutális,hogy milyen hamar lement rólad amit felszettél. :roll: Ennek nem örülök annyira,mert ilyen áron nem kívánja az ember a fogyást.Mondjuk ez rám is igaz.Hívni foglak a doki miatt mindenképp,csak most megyek Bálintért az edzésre.Az jó,ha van magánrendelése is,ha nem túl drága ,a szülésnek nincs tariféja és a császárt is meg tudjuk beszélni,akkor ő az én emberem.

Mesi!

A te dokid is szimpi az alapján amit írtál,csak nekem annyira messze van,hogy félő,ha nem éjjel szülök nem érek oda.De azért talonban tartom.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Asszem ránk férne már valami kis jó hír.Egy ici-pici is elég lenne.

Koda!
Szegény Bencus!Sajnálom, hogy beteg lett.Sajnos ez így van, a nagyobb tesó hazahordja neki ezeket, viszont hamarabb erősödik az immunrendszere.
Kérdésedre:nem leszek elkeseredve, ha nem jött össze a babó, nincs semmi gond akkor.Bazsó elsőre sikerült, és én változatlanul úgy érzem, hogy most is ez lesz.Ha mégsem vagyok terhes, akkor viszont valami gond van odalent, mert ilyet nem szokott csinálni.
Kérdeztem a dokit, azt mondta, hogy ettől nyugodtan lehetek terhes.Sőt a nőgyógyászomat is felhívtam a Szt.Imrében, és ő is azt mondta, hogy a gyógyszert is szabad szedni terhesen.

Ági!
Ó, a franc egye meg!Hát nem elég, hogy neked van bajod, most még Karcsi is???Remélem, mihamarabb rendbe jöttök mind a ketten!

Eszter!
Gondolom, hogy elkeseredhettél!Bízom benne , hogy sikerül megfelelően karban tartani a dolgot, és nem lesz belőle semmi durvább.Ilyenekre inkább ne is gondolj!Nagyon fontos a pozitív gondolkodás, hidd el!Tudom, hogy ez épp abban a helyzetben nehéz, de annál inkább fontos!!Ne felejtsd el, hogy te irányítod az életedet, gondolkodj hát úgy ahogy élni szeretnél!
Nem tudom, te miben hiszel, de talán többen is úgy látják, hogy minden betegség oka lelki eredetű.Nézz hát magadba jó mélyen, és gondold végig a dolgaidat.Ha eddig nem tetted, tanulj meg meditálni.És tegyél magadért!De ne csak annyit tegyél, hogy beszeded a gyógyszert, hanem tényleg döntsd el határozottan, hogy egészséges vagy!És kész.
Nem szabad állandóan a problémákkal foglalkozni, mert átveszik felettünk a hatalmat.Az egyensúly nagyon fontos.
Olvasd el: Erhard F. Freitag könyveit!Bármelyiket!Most nem akarom leírni, hogy ő mit mond azokról, akiknek emésztési problémájuk van, de nézd meg.
Nem csodálkoznék, ha Momo ismerné ezeket a könyveket.

Bufo!
Neked is vold PM gondod?És kigyógyultál?Vagy gyógyszert kell szedned?A vérzésről beszéltél a dokiddal?Mit mondott?

rimar
rimar
 
 


Sziasztok!


Köszi mindenkinek a hozzászólásokat a pihenőszékről, a pozitívumok hatására még az éjjel licitáltam is egyet a tesz-veszen.
Rimar és Eszter! Köszönöm nektek a felajánlást, nagyon aranyosak vagytok. Rimar! Szerintem a postaköltség oda-vissza több lett volna, mint amennyiért vettem végül, de nagyon örültem neki, hogy megtetted volna nekem.
(Tulajdonképpen nem is baj, hogy lesz saját, mert ha minden igaz a tesómnak is hamarosan lesz babája, úgy is kell majd neki is, meg én is szeretnék még 2 gyerkőcöt, ha lehet.)

Titi! Neked az NST-t nem a szülésznő csinálja?
A bort én is néha nagyon megkívántam, pont pocakosan voltunk céges kiránduláson, ahol egy egész estés borkóstoló volt… Csak a két legjobb borba dugtam bele a nyelvem hegyét, de már attól lelkiismeret furdalásom volt utána…
Eddig nemis írtad, hogy már Danival is vettetek ezt-azt. Tök szupi, hogy ő is így érdeklődik már.
Nem gáz a Verzsike, valahogy én szeretem, ha így hívtok.

Virág! Nagyon kíváncsi vagyok mi fincsiségeket hozol össze a bulira, ugye kapunk majd képeket és recepteket. Szerintem a legnehezebb ilyen bulikajákat kitalálni, meg a legpepecsebb elkészíteni…De te nagyon ügyi vagy ezekben, tuti jól fog sikerülni.

Gyöngyi! Jó mozgalmas hetük volt a vendégeknek… Úgy tűnik nagyon szeretnek piacra járni, Kecsin is meg Pesten is voltak…

Eszter! De nagy szerencséd volt a babakocsival. Teszel ról aképet?

Most eddig jutottam a visszaolvasésban, ne haragudjatok, a többieknek holnap írok, ha végig tudok mindent olvasni. Most lefeküdt Babó, de nekem is muszáj, mert egész nap nem aludt, itt volt a kazemben, hulla vagyom.

Puszi
verzsike
 
 


Sikerült végigolvasnom mindent, de egy kicsit később jövök, mert alvásidő van. Ha lefektettem Dávidot akkor írok .

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Eszter,Eszter!

Annyira sajnalom hogy ennyi rossz tortenik veled,ez eleg rossz,dehat tenyleg megfelelo etrend,stb..kontrolalni lehet.nem akarok en se reszletesen belemenni dolgokba...vedd ugy hogy ugyanazt leirtam mint Rimar...tenyleg iszonyu fontos a pozitiv hozzaallas,es igen..lelki okok...de talan ha hamarosan dumalunk akkor errol is beszelhetunk... :lol: De csak ha akarod. Pl. en a sajat ferjemet se tudom ezekrol meggyozni,o valtig csak az orvosokban,gyogyszerekben hisz. Ja,van egy nagyon jo angyalos konyv is es meg sorolhatnam.persze abszolut nem tudom hogy te miben is hiszel.
Kisagy..ok,akkor te okt. 4et irtal ugye??Majd az elvitelt is kitalaljuk.120as a kisagy es 60cm szeles,szet van szedve,csak az en kocsim is olyan bena hogy hiaba nagy a csomagtartoja nem es keresztbe pont nem fer el 120cm,vagyis csak a belso resze olyan mely.De majd megoldjuk! :lol:

Koda!

Bencusnak jobbulast,de ahogy irtad akkor mar javul a helyzet. ALvas...le a kalappal,nagyon ugyes es hogy kuszik mint a foka!!! Koran kezdte,nem?nekem Mishal 6 honaposan kezdett el oda-vissza forogni ha jol emlekszem. :roll:

Agi!

Ez borzalmas,el is hiszem hogy szegeny Vivi feltette ezt a kerdest. :roll: Kivanom,hogy hamarosan essetek tul amin tul kell esni es mind a ketten ,vagyis az egesz kis csaladotok ujra egeszseges legyen!!!!!!!!!! Edes Livi,mar kerdeztem,biztosan nem vetted eszre,sotetbarna szemei vannak mar most?Nagyon szep!

Zsuzsa!

Neked akkor Aron gondolom jobban van!

Balimama!

Neked meg sok-sok idot kivanok hogy legyen idod jonni kozenk! :lol:

Titi!

Jo szuretelest,azert mustot ihatsz!!! EN anno ittam par korty bort a terhessegem kozepetol fogva,de tenyleg ritkan mert en se mertem.

Kicsi!

Nagyon ugyi vagy..a kis takarito manoidat erre is kuldhetned! :lol: Uszik a haz nalunk...nagyon huzos ez a het is...es meg a holnap! :roll: De majd meselek hetvegen ha idom engedi!.

Rimar!

Attol meg lehet baba,plane ha te is ugy erzed! JO lenne,te lennel az elso ujra pocakos! :lol: Meditalas..milyen jo is..miota megszuletett Micimackom azota semmi es meg csak nem is jogaztam...alig varom,hogy ujra magamra talalhassak! Neked jut idod ra?

Virag!

neked "csak " egy puszi jut most. :roll:
Lejart a mosogep es meg van meg egy adag.
Ja,hugom szerint felul mar kibujt megegy foga Mishalnak es jon egy masik is. En nem latom...nekem nem engedi hogy a szajaban matassak. :roll:

Kis betegeim vigyazzatok magatokra,gyogyuljatok,szeressetek magatokat!
Joccakat!
Mona/Momo
momo35
 
 


Bocsi a kimaradottakert!

Verzsike!

Akkor pihenoszek megoldva.Tesod meg nem tudja biztosan ?
momo35
 
 


Sziasztok!

Ma ismét roszz napom volt.
Áron mégis csak beteg. Be van gyulladva a füle, holnap reggel megint menni kell vele a fülészetre. Láza is van, de hála az égnek azt sikerül levinni. Nyűgös folyton sír állandóan ölben van.
Megbüntettek a parkolásért amíg a dokinéninél voltunk. Bevallom soha nem vettem parkolójegyet ott ahová állni szoktam, nem is láttam soha hogy az fizető rész.
A mosógép mégsem jó ma újra nem működött rendesen a program felénél leáll és villog ezerrel, olyan mint egy karácsonyfa. Hívtam szerelőt/ket de leghamarabb hétfő vagy kedd mire kijönnek. Egy órás bíbelődés után sikerült legalább kicetrifugázni a koszos, de vizes ruhákat így legalább nem büdösödik benne amig eljönnek megszerelni.
A párom munka miatt csak szombaton jön haza.
Úgyhogy addig edződöm és szokom milyen egyedül ha mégis csak bekövetkezik.

Ági
Jaj ez legalább egy kis jó hír, hogy Karcsinak nem a peajzsmirigyével van baj. Gondolom most akkor ő is végigjárja azt az utat amit te.
Hú jövőhét már műtét, de jó lenne ha minnél előbb túl lennél rajta.
Addug is kitartást mind a kettőtöknek!

Eszter
Rettentően sajnállak. Nagyon bíztam benne, hogy mégiscsak lisztérzékenység miatt vagy ilyen ramatyul, és nem egy maradandó betegség miatt.
Ahogy a többiek is mondták nagyon fontos a pozitív hozzáállás. Igen is jól leszel és nem lesz semmi gond. Ha kell dietetikus akkor szólj,a kolégám felesége az.
A kicsi gumimacid pedig elveszi tőled azt ami kell neki kell úgyhogy légy nyugodt e miatt.

Rimar
Nekem nem volt gond a pajzsmirigyemmel. A dokit csak azért írtam, mert most jár le az egy év és megyek rákszűrésre, meg valami fogamzásgátló dologért ami szerintem gyógyszer lesz.
Balimama írta, hogy neki van problámája ezzel.

Titi
Érezd jól magad a szüreten. Nagyon jó móka és remélhetőleg az idő is kedvez majd nektek.

Kicsijuci
Látod ügyes vagy te.
Ó istenem mennyi mindent szeretnél te is egyszerre csillogó lakás kaja vasalt ruhák. Szerintem ez lehetetlen egy nap alatt, vagy csak én vagyok béna hozzá.
Tali nincs elfelejtve csak gyógyuljunk meg és összehozzuk.

Mesi
Hú akkor lehet, hogy tényleg ti voltatok azok, a múlt hétvégén.
Ha meggyógyult Áron akkor rögtön találkozunk.
Addig is pihend ki a költözéssel járó hercehurcát.
Milyen az új lakás kezditek megszokni?
Ja a vérzéssel mindenképpen keresd fel a dokit, mielőtt még nagyobb baj lenne, mert ez már nem fér bele a gyerekágyba.

Momo
Jaj autómatikusan így írtam . Lehet, hogy nekem sem fog menni ez a névváltás.
Úgy látszik Mishal is belehúz a fogak növesztésébe. Ha vigyorog akkor lehet látni túrkálás nélkül is próbáld ki.

Na megyek lefekszem én is.
Mindenkinek jó éjszakát és szép álmokat!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


A sok elírásért bocsi már nem vagyok valami friss. :oops:

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!
Látom ma elég nagy a pangás.
Mi ma újra fülészeten voltunk Áronnal és hétfőn is vissza kell menni vele. Hétvégére fülcseppet kaptunk, remélem ez segít.
A mosógépet sikerült megjavítatni potom 9000 ft-ért, de legalább most már tuti jó., már a 2. adag megy.

Hétvégén jönnek anyáék hozzánk így én sem biztos, hogy tudok jönni. Legalább életjelet próbálok adni.

Kicsijuci
Jó utat nektek és érezzétek jól magatokat!

Este még benézek, remélem addig írtok egy kicsit.:)

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Elaludt Babó, folytatom, amit tegnap elkezdtem…

Koda! Remélem Bence hamarosan meggyógyul, nagyon ügyes lett, hogy már egyedül alszik! Így végre te is kipihenheted magad. Hogy vettétek rá?
Milyen idős korában vittétek Marcit szemészetre, hogy jól kiderült a betegsége korán? Szerintem majd nekünk is kell menni, tudom babakorban még mindenki kancsalít, de nálunk a családban nagyon sokan vannak kancsalok, én is időben elé szeretnék menni a dolognak.

Ági! Nagyon rátok jár most a rúd…
Végre Lívike már hagyna aludni éjjel, erre jönnek a betegségek Szegény Vivi nagyon megijedhetett. De lagalább nem hasnyálmirigy gyulladás… Akkor most el kell döntenetek kit műtenek először?

Rimar! Azért még ne kenődj el, még simán lehet ebből pár nap múlva 2 csíkos teszt is.

Zsuzsa! Még jó, hogy hirtelen találtál egy szerelőt és meg tudták csinálni. Írhattam volna ezt még tegnap délután…
Nem lesz egyszerű hétvégéd, gondolom Áron miatt alapból ideges vagy és ez a mosógép dolog csak rátesz még egy lapáttal.
Hogyhogy mégis lett előbb szerelő? Hívtál másikat?

Eszter! Szörnyű ez a betegség. De erős vagy és kitartó, ezzel is meg fogsz küzdeni. Gondolom ez a doktornéni segíteni fog.
Lehet tudni, hogy mióta van ez neked és eddig hogy nem derült ki?
A szülés miatt ne aggódj, egyértelmű, hogy az állapotod mindenképp indokolja a császárt, szerintem ezt egyetlen doki se kérdőjelezi meg.
Pakolásztam tegnap és rájöttem, h elfelejtettem odaadni a Kismamák Nagykönyvét. A talira megpróbálom nem elfelejteni és viszem. De ha neked eszedben lesz, előtte légyszi szólj, hogy itthon ne hagyjam.

Kicsi! Nagyon ügyes vagy! De akkor te fél 5-kor feküdtél le holmi takarítás miatt!?????? Jó hétvégét Debrecenben!

Mesi! Menj el gyorsan orvoshoz, mert ez a vérzés tényleg nem normális! És lehet hogy nem is a pajzsmirigyed miatt van, nehogy legyen valami nagyobb baj, inkább nézesd meg orvossal légyszi.
Miért kell Ágikát koponya UH-ra vinni?

Éva! Azért jó, hogy legalább olvasni tudsz és a gyors „életmentő” hozzászólások beleférnek… Mi is szeretünk nagyon.

Titi! Azért csak meg tudjátok oldani a kocsit… Ha meglesz a baba és kell neked a kocsi, biztos máskor is otthon hagyja neked a párod.
Milyen pelust vettetek? Amit mi vettünk a kórházba, kapásból kicsi lett, még jó, hogy csak kicsi zacsival vettük.
Jó szüretelést!


Tegnap az egész napos nem alvástól igencsak lefáradhatott Babó, mert képzeljétek hagyott 4 órát aludni egyhuzamban. És most is elaludt szopizás után egyből.
Ha minden jól megy készen lesz ma a kocsink végre, elhozzuk a pihenőszéket, kíváncsi leszek hogy tetszik majd a fiatalúrnak.

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Kisfiam 6 óra óta kukorékol, mint rendesen :D apának engedélyeztünk egy kis alvást, még szundít.Hozzá kell tennem hogy reggel minden nap ő kel Bazsóhoz, elkészíti a reggelijét, tisztába teszi , megeteti és nekem csak ezután kezdődik a nap.Most egy kicsit apát kényeztetjük.

Bazsókám tegnap megtette az első lépéseit! 5 lépés szépen sorban :D aztán még egyszer nekiindult, akkor 4-et ment, de azóta se hajlandó.Nem baj, nem erőltetem.

Közben készülődünk, hogy előbb-utóbb festünk.Nem tudom mikor.A férjem azt mondta, hogy ha végre lesz egy szabad hete akkor mi is megcsinálhatjuk.Eddig is mi csináltuk, volt időnk.Végül is csak 2 helységet kellene.A háló kb 12m2, a nappali meg kb 20m2.Hívtunk egy festőt, hogy nézze meg, ő 50 000-ért festené ki.hát...

Tegnap voltam a kórházban mert ugye lett volna az izotópos pajzsmirigyvizsgálat, de mondtam hogy van esélye hogy terhes vagyok, ezért aztán nem csinálták meg.Mondta a nő, hogy veszélyes lehet a babára.Ha kiderül, hogy mégse vagyok terhes, akkor majd új időpontot kérek.
Itthon meg ugye anyu rögtön kérdezte hogy mi volt a vizsgálaton?Füllentettem, hogy megcsinálták :oops: nem akarom még elmondani senkinek, hogy mi a helyzet?

Apa megy szüretelni ma.Úgy volt hogy én is megyek Bazsóval, de be kell fejeznem egy festményt.Legalább amíg alszik addig próbálok dolgozni.

ja, ma reggel a hőm 36,9 volt.Pont mint anno Bazsóval.

rimar
rimar
 
 


Sziasztok!

Hú,de nem jár erre senki. :(

Rimar!

Ez a hő nagyon alátámasztja a megérzésedet.Ezek szerint méred.Én nagyon drukkolok.Nos,ami a hitet és a meditálást illeti,hát :D ,hol is kezdjem.Alapvetően Istenben hiszek és katolikus vallású vagyok,de azért nem az a minden vasárnap templomba járó tipus.Persze azért el szoktam jutni oda is.Amúgy a leginkább magamban hiszek,és az isteni gondviselésben.Nos valóban nem vagyok az a meditatív alkat,ezt így ismeretlenül is jól látod,inkább egy temperamentumos folyton beszélő és szaladó olasz házaisszony :D tipus,csak szőkében.Ez szinte jogog is az őseim miatt.De ettől függetlenül több int egy évig jógáztam a Schirillához jártam és nagyon jól éreztem ott magam,tehát hogy is mondjam,az is én voltam. :D Na ennyit arról,hogy milyen vagyok.Remélem hamarosan személyesen is megismerhetünk és akkor azért könnyebb lesz elképzelni egymást.A + hozzáállás és a gondolat teremtő ereje azonban teljes mértékig igaz,amúgy meg sajna nem tudom,hogy az általad említett könyvek mivel foglalkoznak,nem is mereme őket.Más! Van hőgörbéd? Nem mutatnád meg esetleg? Melyik napra tervezel újabb teszetlést? Nagyon drukkolok ám neked!

Erzsike!

Ügyi vagy,hogy te is vettél pihiszéket,azóta megjött a miénk is és nagyon szuper.Remélem jó áron sikerült hozzájutnod.Jajj a könyvet én is elfelejtettem elkérni,de majd szólok a tali előtt.És köszi.A tesódat írtad,hogy ő is hamaraosan...Már esetleg meg is fogant a baba? :D Vagy csak elkezdtek próbálkozni? Nekik is nagyon drukkolok ám,hogy mielőbb sikerüljön!


Bufo!

Talán ismered,lehet,hogy használod is,van 2 ősrégi gyógymódom a fülfájásra.Bálint is sokat fülfájt.Az egyik egy babazokniba nagyszemű sót teszel és megmikrózod,majd egy fülessapkával felkötöd a beteg fülre,de előtte ellenőrizd,mert nagyon hamar melegszik és nagyon jól tartja is a hőt.Nem csak emiatt jó, de a só,mint élettani anyag is jótékonyan hat a léguti problémákra,lsd sópipa,sóbarlang,így a fülre is iszonyat szuper.A másik a kövirózsa.Sziklakertekben van,de nekem pl szobanövényként is.Ő gyógynövény is egyben.Letörsz ,levágsz róla egy ilyen zöld "levelet",darabot és két kanál közt kinyomod a levét,majd azt egy pipettával(ami az orrcseppben van belecseppented a fülébe.Tökéletes gyulladáscsökkentő fülfájásra,és teljesen természetes.Már a nagyanyám is használta.Örülök,hogy megcsinálták a gépet.Hát nem olcsón ,az tuti.

Titi!

Te szüretelsz? Te szülni is valamilyen rendezvényről,viztúráról, :lol: vagy hegymászásról :lol: fogsz menni.Pihenj is azért.Hogy vagy? Még 1 hét félmeló ugye?

Kicsi!

Nagyon jó utat nektek,kivánom,hogy kicsit ki tudj kapcsolódni a mindennapokból.Tegnap néztük az uradat a tv-ben. :D

Momo!

A kiságy elhozatalára nekem jó hamarabb is időpont,az okt 4-et azért írtam Áginak,mert akkor megyek Újpestre dokihoz és ő ott lakik.Vagy elbénáztam és véletlenül neked írtam volna?! :oops: Bocsi,téged a jövő héten hívlak és egyeztetünk,remélem befér.Szerintem simán be fog.Ha meg nem,akkor apukám autójával elmegyek érte.De előtte azért majd mér a párom.Jajj mégegyszer nagyon köszi,annyira örülök ám neki. :D És annak is,hogy megint látlak,mert bizony már egy éve,hogy nem találkoztunk. :(

Ágim!

Ne hari,hogy még nem hívtalak,de foglak a hétvégén mindenképpen.Remélem van már híred magatokról.Karcsit is műteni kell? Melyikőtök mikor kerül sorra? Lehet már tudni?

Még igyekszem vissza ,csak mennem kell Bálintoméert,mert buliban van,szülinapon. :wink:

Szeretlek nagyon titeket.De tényleg. :wink:

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok Lányok!

Eszter!
Én mondtam, hogy segítünk kiságyat, bölcsőt stb... szállítani! :twisted:
Komolyan gondoltam! :evil:

Rimar!
Ez az első lépésekért Bazsónak:
Kép
Hidd el hamarosan utol se fogod érni! Hihetetlen gyors fejlődés következik! Még egy hét és úgy megy, mint a meszes!!!
Izgulok ám! Remélem újra lesz friss kismamink!!! :lol:

Minden kis betegeskedőnek jobbulást kívánok!!!!

Egy kis mosoly:
Ma a kisfiam látott egy óriásposztert, amin egy laptop volt és megjegyezte, hogy ez szerinte pont neki való! :lol:
Meg is kérdeztük rögtön, hogy mégis mire használná, mire azt mondta, hogy hát megnézné a finom nyamnyákat és írna a babanetre! :lol: :lol: :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Nagyon hétvége van mindenkinél. Alig írtunk.

Eszter
Köszi a fülfájós gyógyításokat. A meleg sót én is tudtam, de a kövirózsát nem. Van melegítőpárnám és ilyen zselés melegentartó zacsim is ilyen esetekre.
Mikor látunk képet az új babakocsiról és a hajadról nagyon kíváncsi vagyok ám mind a kettőre.
Szépen haladsz a babaholmikkal ügyes vagy.
A jógát terhesség alatt is lehet nem , ha jobban leszel fogsz járni újra

Rimar
Szép a hőd és biztatónak mondanám. Ahogy Eszter is mondta ha lenne görbéd akkor arról sokminden kiderülne.
Végül mikor fogtok hozzá a festéshez?
Gratulálok Bazsó első lépéseihez.

Balimama
Látod ilyen kicsinek is hogy tudják mire való a számítógép.:)
Mire odakerül hogy használni fogja már mindent tud róla.
Hogy megy az alvás este még mindig szenvedtek vagy alakul a dolog?

Áron legújabb szokása, hogy cumizik. Kipakolta azt a fiókot ahol a rágókál csörgők és ilyenek vannak ott találta azóta ki sem esik a szájából. Ha elveszem akkor visít érte. Nem értem soha nem volt cumis ilyenkor is rá lehet szokni még?
Végre van kábelem amivel fel tudam tölteni a fényképezőről a képeket így most már tudok felrakni én is, csak kicsinyíteni kell .

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Na akkor jönnek a képek:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Csak pár sor, hogy velünk minden rendben. Olvasni azt minden nap sikerül, de írni azt már nem. Hát nagyon szomorúan olvastam a híreket. Mikor lesz már vidám mindenki.

Eszter, Ági!
Sokat gondolok rátok. Eszter, nem gondoltam volna, hogy ilyen nagy a baj, de legalább most már tudjátok, hogy mit kell tenni ellene. Nem leszel kövér kismami, ha még csak ilyen keveset híztál.
Ági!
Most akkor Karcsit is műteni kell? Jaj, úgy szeretnék segíteni. Szolj, ha tudok valamiben, de ez mindenkire vonatkozik.

Eszter, ha csirekhusit szeretnél venni, akkor tudok szerezni a cégtől. Sőt el is tudom vinni Pestre ha gondolod, vagy azt nem ehetsz?

Bufo!
Nagyon drágák a fiúk! A birkózós nálunk is ismerős. A kedvencem az első kép, ahol mindketten nevetnek. Milyen nagy már Áron. Én is tettem fel új képeket az iwiwre a kis aranyhajúmról. Most így hívjuk, mert tényleg olyan színű neki a haja.
Még mindig cumizik Áron? Ne izgulj szerintem meg fogja unni egy idő után.

Rimár!
Tényleg igéretes a hőd. Várom a következő teszt eredményét. :lol: Igaz a soraidból azt veszem ki, hogy te már biztos vagy benne.

Ja, kérdeztétek az úszást. Még csak 2X voltunk, de tetszik neki. most ismerkednek a vízzel. Mindenkivel egyesével foglalkoznak, nem tudom mikorra fog megtanulni úszni, de majd mindig tájékoztatlak titeket.
Tegnap a Sára megszerezte az első nagy puklit a homlokára. Sikerült lebuccolnia azt asztalt, mert már nagyon álmos volt. Most jó lila neki. nincs egy nyugodt perce, mert állandóan mászik, feláll, leül....

Na megyek, mert még van mit csinálnom. :cry:
A tb.-s vizsgát előrébb hozták, így most keresem a tételek. December elején már írásbeli, úgyhogy már kezdhetek tanulni. :evil: :evil:
Mindenkinek további szép napot, azoknak is akiknek most nem írtam (bocsi :wink: )

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Éva!

Jajj,ezek szerint nem reagáltam neked a szállításra?! :oops: :roll: Én annyira béna vagyok,azt hittem,hogy igen,de akkor ezúton is nagyon bocsi-bocsi :oops: .Valamiért az volt a fejemben,hogy amikor beszéltünk,akkor beszéltünk róla.De ezek szerint csak a férjemmel és Ágival beszéltünk erről.Ne harafgudj. :oops: Szóval Ági férjét nem műtik,de betegácsiban lesz és így abban maradtunk,hogy majd ők elhozzák nekünk.A kiságyat meg azért egyszerűebb,ha én oldom meg apukám,vagy a saját kocsimmal,mert Momo és én kb 10 percere lakunk egymástól,így nem érdemes azért átfurikáznotok a városon,hogy elhozzátok,mert mi tényleg olyan közel vagyunk egymáshoz,hogy még taxival is megéri hazahoznom.De ha van időd egyszer és meglátogattsz,na azért érdemes furikáznod! :D És mégegyszer nagyon köszi,hogy legyen szó bármiről azt csukott szemmel is tudhatom,hogy a te segítségedre bátran számíthatok. :wink: :D

Bufo!

Nagyon jók ezek a fotók és valóban két nagyon szép fiad van.Jólsikerült gyerekek,az apjuk meg sem érdemli őket,csakúgy,ahogy téged sem.Nos a jógát nem erőltetném,most egyébként sem vágyom semmilyen mozgásra,mert azért fáj ám itt ott rendesen és gyenge is vagyok,de azt már előre tudom és ne nevessetek ki,hogy ha meglesz a picúr és már jár,akkor mindketten karatéra fogunk járni,csakúgy mint Bálint,az valami szuper.Na azt nekem találták ki. :D Hogy álltok a férjeddel? Van valami változás? Beszélgetés,...? :roll:

Gyöngyi!

Ehetek csirkét,és köszi a segítséget,de azt a minimális mennyiséget amit eszek beszerzem bárhol,de nagyon ari vagy.Amúgy a legjobb a tengeri hal,mert az jótékonyan hat a bélgyulladásra.Na ha ez igaz,akkor már nem is lehetnék beteg. :lol: Jajj,vizsgák,de rosszul hangzik.Sok kitartást kívánok a tanuláshoz! :? :roll:

Lányok,megint közvéleménykutatnék kicsit! Légzésfigyelőt szeretnék venni,de abból kizárólag újat.Viszont nem tudom,milyen tipust érdemes,melyik jó,melyik rossz? Egyáltalán mi alapján lehet eldönteni.Mert láttam bazi drágákat,meg rém drágákat,oszt ennyi. :shock: :lol: Nektek milyen van?

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Hali!

Csak gyorsan.. :roll:

Rimar!

Gratula bazsi elso lepeseihez!!! SZuper ferjed lehet,nem felkelni a gyerekhez reggel! :lol:

Gyongyi!

Hat akkor mindent bele..marmint a tanulasba! Hany fognal tartotok Saranal?

Balimama!

Hihetetlenul rendes vagy,mindig csak segiteni akarsz!!! :lol: Balazska megszokta mar a rendes agyat? Es a beszolasa,nagyon aranyos! :lol:

Bufo!

Gyonyoru fiuk es milyen nagy lett Aron!!!! Cumikerdes..eleg ha azt mondom,hogy a ferjem 30 evesen szokott ra a cigarettara! :twisted: :roll: Tehat soha nem keso raszokni barmire is..remelem el is felejti hamarosan a cumijat! :lol:

Eszter!

Ok,majd akkor jelentkezz. Ja,matracot azert kell vennetek,mert azt megtartottam,az van most a kisagyaban.
Legzesfigyelo...nekunk ANgelcare van,de most mar van neki ujabb ami szerintem sokkal jobb. Nekem ezzel az a bajom,hogy van harom sav (A,B,C) es sokszor bejelez,csipog mert eppen ugyanazon a savon van valakinek a garazsnyitoja,ilyesmi..foleg hetvegen..AZ elejen beriasztott egyparszor,maig nem tudom hogy tenyleg azert mert nem lelegzett.de amugy szeretem. En meg mindig hasznalom.. szerintem legzesfigyelot azt mindenfelekeppen vegyel.

Na,mentem..hazafele a setabol Mishal bealudt,most alszik..de nem hiszem hogy vacsi,furdes nelkul vegigalussza az ejszakat...Most varok hatha felkel.
Jovo het megint huzos,ugyhogy ha nem jonnek akkor bocs.
Remelem azert mindenkinek jol telt a hetvege.
Titi,meselj! Juci,te is! Es Mesi,Virag..mindenki!

Nincs valakinek kerteszmernok,vagy csak siman kertesz ismerose???Mert mar egy arajanlatom van ugyan,de az horror :twisted: ,legalabbis szerintem.
Puszi nektek,
momo35
 
 


Bocsi a sok hibaert!
Bazsit nagy B-vel gondoltam.
momo35
 
 


Sziasztok!

Rimar! Nagyon rendesek voltatok ma apához, biztosan jól esett neki. (Engem is hagytak me 1,5 órát pluszban szundítani, én rettentően örültem neki).
Gratula Bazsinak, egyből 5 lépés, az nem semmi.
A festéssel tuti végeztek 2 nap alatt, a festő rettentő drága.
A babáért szorítok!!!!!

Eszter! Még csak nagyon szeretné a tesóm, most próbálták először, nagyon reménykedik. De sajna a héten volt kórházban mert görcsölt és nagyon vérzett, kiderült volt egy cisztája, ami szerencsére a kórházban szét is pukkadt, így nem kellett csinálni semmit.
A légzésfigyelőket én is nézegettem anno, arra a következtetésre jutottam, ha vennék akkor Anglecare-t vennék, de végül nem jutottam el a tanfolyamra, anélkül meg nem hiszem hogy érdemes, így végül nekünk nem lett.

Éva! Meg tudnám zabálni a kisfiadat…

Zsuzsa! Eddig egyáltalán nem cumizott Áron vagy eddigre már leszokott róla?
Nagyon édesek a fiúk, a kedvencem, mikor Áron fekszik Dávid hasán… Áron óriásit nőtt mióta láttam…

Gyöngyi! Ne légy mérges, így hamarabb túl leszel rajta… Így is úgy is meg kellene tanulni, jobb mielőbb túlesni rajta.

Ági! De jó, hogy legalább kArcsit nem kell műteni. Jobbulást nektek!

Momo! Amúgy Mishal konkrét időben szokott fürcsizni, vagy épp mikor felébred estefelé?

Képzeljétek nekem ma nagyon jó napom volt. Egyedül voltunk délelőtt Babóval, de olyan jól vislkedett (csak 1,5 órát kellett dajkálnom), hogy még főzni is tudtam. És már olyan is van, hogy nem alszik és nem sír a kiságyban. Most így annyira boldog vagyok, hogy aludni se tudok, aminek persze holnap meglesz a következménye…

Titi, Juci! Várjuk a beszámolót a hétvégéről!

Jó éjt mindenkinek!
verzsike
 
 


Sziasztok lányok!

Sajnos nekem is csak gyors bejelentkezésre futja, mert rengeteg ma a tennivalóm.

Végre, ma már nem kellett menni dolgozni, így ráértem később kelni. Dani is itthon van szabin, így van autó is, úgyhogy ma rohangálás lesz.
Megvesszük a légzésfigyelőt, délután elugrunk Mesihez a dobozokért, aztán megyek a körzeti orvoshoz hogy begetállományba vegyen. Remélem, nem fog problémázni.
Úgyhogy ma ilyen jövés-menés lesz.

Szerdán megyek megint a dokimhoz, és kértem, hogy csináljunk flowmetriát is, olyan aranyos volt, azt mondja, persze, meg is csináljuk akkor. Így még inkább meg fogok nyugodni.

Lányok, hihetetlen, de közeledik az idő!!! :) Én meg kezdek bezsongni.
Képzeljétek, ma este azt álmodtam, hogy szülök, és utána ott tartom a kezemben a kislányom, akinek a szeme tiszta apjáé!!! :) Olyan boldog voltam!!!

Na, megyek, eszem valamit, meg felkeltem a Danit, utána indulni kell, rövid lesz így a nap.

Este mindenképp igyekszem jönni hozzátok!!!

Puszilunk mindenkit!!!

KépKép
titi_27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: