Új privát üzeneted érkezett!

Egy nőt nem nehéz boldoggá tenni...
Csak legyél neki:

1. barát
2. társ
3. szerető
4. kisöcsi
5. bátyus
6. apa
7. tanár
8. nevelő
9. gyóntatópap
10. lelki barát
11. szakács
12. autójavító
13. szerelő
14. villanyszerelő
15. sofőr
16. hordár
17. takarító
18. lakáj
19. fafaragó
20. modell
21. lakberendezési mérnök
22. szexológus
23. pszichiátriai szakorvos

A természeted is fontos. Legyél

1. kedves
2. sportos
3. okos
4. erős
5. jólnevelt
6. határozott
7. gyengéd
8. érzékeny
9. romantikus
10. férfias
11. Móka Miki
12. vidám
13. de mégis komolyan veendő
14. bátor
15. Micimackó
16. energikus
17. gondoskodó
18. ideákban gazdag
19. ügyes
20. szerény
21. megértő
22. elegáns
23. egyértelmű
24. szeretetteljes
25. hidegvérű
26. szenvedélyes
27. engedékeny
28. becsületes
29. adakozó
30. gyakorlati
31. igazságos
32. bármire legyél kész érte (akár bankot rabolni is)
33. reménytelen (a szerelemtől)
34. nyugodt
35. sármos
36. hűséges
37. álmodozó
38. karrierista
39. megbízható
40. mindenki felnézzen rád
41. legyél kész áldozatokra, és mindenek elött gazdag.

Ugyanakkor ne legyél:

a) féltékeny, de mégis aggódó
b) jöjjél ki a rokonaival, de ne tölts velük több időt mint a nővel
c) adj a nőnek szabadságot, de mégis mindig érdeklődj, hol és kivel
volt
d) öltözz elegánsan, de legyél kész mindig a hátadon hazacipelni a nőt
térdig sárban, majd bemászni az erkélyen ha otthonfelejtette a
kulcsát. Vagy elkapni és megverni a tolvajt, aki ellopta a
ridiküljét, amiben olyan fontos dolgok voltak, mint a tükör és
ajakrúzs.

Nem szabad elfelejtened:

1. születésnapját
2. névnapját
3. házassági évfordulót
4. az első csók évfordulóját
5. menstruációját
6. a fogorvosnál foglalt idejét
7. a legjobb barátnőjének és a kedvenc nagynénijének a születésnapját.

Sajnos a fent említettek tökéletes betartása sem biztos, hogy
eredményre vezet. A nő ugyanis belefáradhat a tökéletes férfi
jelenlétébe és megszökhet az első gitárossal.


És most a másik oldal:
A férfi boldoggá tétele sokkal nehezebb.
Ez azért van, mert a férfinak
szüksége van:

1. szexre
2. kajára

A nök nagy része ezt a borzasztó igényességet rabszolgatartásnak érzi.
Ezeknek az igényeknek a kielégítése meghaladja a nő erejét.

Végeredmény:

Az együttélés csak akkor lehetséges, ha a férfiak végre megértik, hogy
teljesen túlkapó követeléseiket korlátozniuk kell!
Vendég
 


Vörösbegy, a dvdt leállított, benyomod 1xre a ctrl insert gombot, majd egy jpeg formátumba bemásolod a másolás gombbal (shift insert gombbal is lehet)...remélem érthető.... :oops: mert nekem nem az, de mindig sikerül megcsinálni.
Vendég
 


Köszi Lafi, Ákos már próbálkozik :lol:
addig felteszem azt a képet, amit kaptunk a drága kisfiamról Barnabásról...csajok ez a vizsgálat egy csoda volt... :lol:
Kép
íme a mi kis drágánk profilból, kezével "integetve" :lol:
remélem sikerül még több képet kreálnunk, a dvd-t már éppen 10X néztük meg :lol:
vissza is olvasok és jövök :lol:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 

 
 

Lafi
Ezen jót nevettem. :lol: :lol: De milyen igaz... :lol:

Vörösbegy
Édes Barnabás,és tényleg,neki is teljesen fiús profilja van. :D
Múltnap írtad,hogy eü okokból csak 1x mész 4D UH-ra... :shock: Miért?Hogy érted ezt? :roll:
Vendég
 


Vöröbegy, édi-bédi Barnabás!
Vendég
 


Bama
Gratulálok akislányhoz!!!

Hogy állunk most nemek terén??? Esetleg 2 nap múlva egy kis erősítés fiú téren jót tenne???? :lol: :lol: :lol:

Csibe
Grat félidőhöz.:)

Álmok:én is álmodtam már,hogy kismajmot szültem. :lol: De csupasz volt,csak épp majom formájú. :lol: Hát igen...az ősök...
Vendég
 


Hahó!

Vorosbegy: baromi jó ez a kép!!! Ha igy látni mert pont jól fekszik akkor tényleg nagy élmény lehet!

lafi: Gratu tökikéhez!

Bama: érdekes, hogy ott miért nincsen 3D? mondjuk orvosilag tényleg nem szükséges, de a kismamik boldogok tőle és az fontos a gyereknek is. Sztem ha nyitnátok egy ilyen rendelőt, tömve lenne!

A 18. heti UH után sztem a 30. heti jön protokoll szerint, nem? Én 25. hétben megyek vércukor terhelésre de UH-ra nem küldött

Náthám: javulgat, a közérzetem ma már jó, csak az orrom folyik egyfolytában

Álmok: én Botival sem álmodtam soha és egyelőre pocaklakóval sem. Na mondjuk ha csak ilyet tudunk akkor inkább lemondok róla :)

Babakocsi: az e-bay-en nézzetek körbe, ott az általam 30ezerért vett Hoco-TornadoS-t aminek az új ára 120e, láttam 60eFt-ért. Aki jó kocsit akar, az nyugodtan vegye meg, mert mondhatom, hogy ez tényleg jó. Persze csak ha tetszik :) sztem más fajta kocsik is biztosan vannak féláron az itthonihoz képest.

Na megyek, tanulok, Botossal délelőtt játszóházaztunk, vittem a porszívómat (Solac zsáknélküli, dög nehéz de baromi jól szív) mert irtó gázos volt ott a szőnyeg amin vagyunk. Lehet kap a csoport majd új porszívót mert bejött valami főnök, hogy mi ez a zajongás alvásidőben és hát mondta Marika néni, hogy anyuka behozta a porszívót mert az itteni nem igazán segit a szőnyegen. Erre mondta a nő, hogy hú de ciki. Főként, hogy ugye ez fizetős csoport.
Mondtam Marika néninek, ha nem kapunk akkor majd karácsony előtt megint elhozom, jobb híján.

Norma

Kép
Kép
normajeane
 
 


Mana8: sztem ha több orvos is azt mondta, hogy rendben van akkor ne kockáztass. A vetélés a szúrástól számított 4 héten belül bármikor bekövetkezhet és jelenleg neked nagyobb az esélyed erre mint a Down-ra. Mondjuk ha hót ideg vagy és úgy érzed, hogy csak ez nyugtat meg a világon, akkor uzsgyi! Különben végig fogod idegeskedni a hátralévő 18 hetet, az meg senkinek nem tenne jót. A szívedre hallgass!

Kép
Kép
normajeane
 
 


Sleepin!

Köszi-köszi! sajnos itt a melóhelyen le vagyunk tiltva az msn-ről, meló után meg megyek ma terhes gondozásra, de este felnézek, hátha ottan leszel:)

Vörösbegy!

Mit is mondhatnék! Gyönyörűűűűűűűűűűűűűűű Barnabás!!!!!!!!!!!!!!! Annyira kis gyömöszölnivalók már most!:) remélem lesz még kép!!!!!

bingii
 
 


Móni!!!!

Küldenék egy meglepit mail-re,a Dolce Vita-ban tudod majd hasznosítani.Persze ha érdekel. Ehhez egy email cím kéne nekem priviben. :wink: :wink:

Csajok,másnak is küldeném,de nem hinném,hogy Szombathelyre mentek UH-ra... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


sziasztok csajok! már körbetelefonáltam mindent, még hajdút is felhívtam, elmondtam neki is a problémám, az uh- eredményt is, azt mondta, hogy ha ő is megnézné, ugyanezeket látná, mást ő se tudna mondani, minthogy csináltassam meg az amniot.
a sima háziorvosom segített, aki írt egy beutalót holnapra, hogy meggondoltam magam és legyenek szívesek megcsinálni!
holnap megyek és bízom benne hogy megcsinálják, mert már másképp nem tudom megnyugodni! majd nagyon óvatos leszek és sokat pihenek, ha megcsinálják egyáltalán!
mi a véleményetek?
Vendég
 


norma
nem tudom, hogy a mana8 alatti dolgot nekem írtam?
Vendég
 


Baba, mivel így döntöttél, én csak támogatni tudlak benne!Ez a te döntésed, mellesleg, ebben a helyzetben én is így döntenék valószínűleg, mert a megnyugvás és a biztos diagnózis a biztos, szóval melletted vagyunk és nem lesz semmi gond!
Vendég
 


köszi lafi! már csak abban reménykedem, hogy megcsinálják! mertm most attól is félek , hogy nem fogják megcsinálni!
de ha mégis meg, akkor meg attól, hogy mi lesz a következménye! az biztos, hogy kétségek közt semmi képp nem tudok lenni, mert már így is kikészültem! majd sokat pihenek! ha kell le se szállok az ágyról!
Vendég
 


Baba!

Ha már ilyen nehéz döntést hoztál akkor nagyon drukkolok, hogy megcsinálják! Nem lesz semmi baj! Innen több kismamának is csináltak ilyen vizsgálatot és nem volt probléma Nálad se lesz!!! Hányra mész holnap?? Drukkolok!

bingii
 
 


Sziasztok!
Vörösbegy: Isteni a kis Barnus!!! :D
Baba: nekem a vérerdeményeim 5%-ot hoztak ki, nem voltam nyugodt, még akkor sem ha a másik 95%-ot néztem. Megcsinálták a lepénybiopsziát, és egészséges a babánk! Én mindenkinek csak javasolni tudom,mert ez 100%-os eredmény. Nyugodj meg, biztosan egészséges, de csak akkor fogod fel ha papírod is lesz róla :D
Lafi: van már rajtad olyan kütyü?
Vendég
 


Baba!
Jól értem, hogy az 1%-os down-esély miatt aggódsz? Vagy más is volt? -bocs, de elég nehéz követni Benneteket, nagyon pörög a topic....

Egyébként általában nehéz bizalommal lenni. Bizalom magunkban, az anyaságunkban, hogy ki tudjuk hordani, hogy meg tudjuk szülni, hogy egészséges gyerekünk lesz.... és talán, hogy ha mégsem, akkor az vajon fatális véletlen és csapás, vagy egy olyan feladat, ami elsőre szörnyű, de mégis szükséges valamiért számunkra.... nem szeretném megtudni.
Az afp.t én nem akartam megcsináltatni, de a védőnő rábeszélt, merthogy mást is néznek..., úgy éreztem, hogy nem vetetném el, ha kiderülne vmi.... De amikor a papirt a kezembe fogtam, azért totál zizi voltam és persze örültem nagyon, hogy a papíron minden ok. Fura dolgok ezek....

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


De még milyenfuri dolgok!
Olvastam pár szülő írását a beteg baba megérkezése után. Persze,hogy ők is vívódtak, nem értették, keresték a miérteket, kérdőre vonták a Teremtőt is.
Aztán ahogyan teltek a napok megtanulták kezelni a helyzetüket és mindenki kivétel nélkül azt írta hogy hihetetlen szeretet és jellem lakozik ezekben a gyermekekben.
Én azt mondom, a saját nevünkben, hogy mi nem lennénk felkészülve egy beteg baba nevelésére. Teljes embert kíván. Minden ilyen szülő előtt leborulok, ha mégis lemond a kényelemről, az állásáról.stb csak,hogy jobb életminőséget biztosítson, és hatalmas erővel, kitartással tanítsa hosszú ideig a gyermekét.
Talán mi magunk is segíthetnénk azzal, ha ilyen beteg gyermekkel találkozik a sajátunk, hogy elmondjuk neki, hogy bizony vele is lehet játszani, együtt nevetni. Nem kell furcsán kinézni, mert ő más, nem fertőz..stb.
Az is igaz, hogy hallottam már beteg gyermek szülőjét idegesen, ingerülten, arrogánsan szólni a saját gyermekéhez. Biztos, hogy nem lehet könnyű.

Na, bocs Gyerekek, elkalandoztam :oops: :roll:
Vendég
 


blogyi itt vagy még?
Vendég
 


Blongyi, ez gyönyörű volt!!!!És igen, én is olvastam róluk, és csodálatos gyerekek, ahogy írták a szüleik, nem tudom és nem is akarom tudni, milyen felnevelni őket, de le a kalapom azelőtt a szülő előtt, aki megteszi!!!
Kütyü majd csak hétfőtől!
Vendég
 


Cső Csajok!

Mennyien voltunk most randin a béjbivel :) gratulálok mindenkinek! Barnabás nagyon édi!
Lafi döntöttem, mi is megyünk a savoyába, de mi a 30. hét után.
Baba, sajnálom! De szerintem is minden rendben van, főleg, ahogy leírtad ezt az egészet, sztem ez nem volt valami ember barát eljárás. Sőt! Én tuti leköptem volna őket! Amúgy ha meg vígasztal szó szerint nekem is ilyen feltételes módban van a leletem. tűnik, látszik...
Persze több szem, többet lát. Én inkább elmennék másik uh-ra. És az apuka mit mond?
Amit Blongyi írt: hát igen, én is nagyon félek, féltem. De láttam beteg gyerekeket... Egy valamit mindenkép ezeknek az embereknek/emberkéknek a javára lehet írni - nincs bennük gonoszság vagy rosszindulat, és ez szerintem nagyon szép. Persze mindentől függetlenül mindenki ép babára vágyik.

No mi is voltunk ma sok helyen. Hát az esküvő nem lesz könnyű menet, az időpontunk még képlékeny, mert egész novemberben egy időpont lehet -23., de ha 25fő alatti murit tervezünk, akkor lehet több időpont is. Péntekig döntünk.

Aztán voltunk dokinál. Hát csak sima uh volt, de már tuti hogy Marcellünk lesz. :) Az uram majdnem sírt. Az ő boldogságának örülök, de apósoménak nem. Ő teljesen kizárta a lányt és ez nagyon rosszul esett. Tegnap mondtam is az uramnak, hogy 1*, 2* vicc, de fél éve ezt hallgatni... bántó. Milyen már folyton azt hallgatni, hogy forrjon be a punija? :evil: Na de mindegy, a lényef, hogy kiffiunk lesz, én édes kisfiam. :) De asszek qrva rossz gyerek lesz. már most piszkál sokszor. tegnap nem hagyott aludni, azok után, hogy egész nap kevert... erre este nekiállt kaparászni.

A képért ne reklamáljatok, igyekszem... de nem tudok itt ülni a gép előtt se... Megyek is.

Minden jót mindenkinek holnapig!

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Konkri, szerencsés november végi esküvő, én már csak tudom :wink:
(miénk 2004.nov. 20.)
Vendég
 


Baba! Bocs! Igen, a mana8 te vagy :) Ha úgy érzed csak ez nyugtat meg akkor hajrá!

Kép
Kép
normajeane
 
 


Helloka!
Szóval eltűntem a "bundámat" leszedni, holnap megyek orvoshoz :lol:
Most a nagyobbikkal küzdünk, egyszerűen nem akar szót fogadni. Nem rossz, de ha mondasz neki valamit, tuti,hogy az ellenkezőjét csinálja, alkudozik mindenben :shock:
Eléggé próbára teszi a türelmünket....
Ma az óvónénit is megkérdeztem,hogy az oviban hogyan viselkedik, és ott egy angyal. Na, ezt estér kiadja magából.
Holnap leszek, jó éjszakát!!
Vendég
 


Sziasztok!
Hű fél órába telt mire visszaolvastam. Így jár aki lemarad. :P
Köszi mindenkinek aki nyugtatott a súlyom miatt. Voltam kedden véőnőnél meg dokinál ők sem mondtaksemmit szóval tényleg ok az 58 kg. :) Dokim azt mondta minden rendben Kiscsirkével. :D
Írt fel D vitamint hogy jól fejlődjenek a csontjai. Vigantol olaj. Elolvastam a tájékoztatót de nem kellett volna. Oda van írva h mi lehet túladagolás esetén...Utána meg olvasom hogy mi a teendő ha sokat vettünk be belőle. Nem kell aggódni mert nagy mennyiségben is jól felszívódik. Most akkor mi van? Mindegy egy cseppet szedek minden nap. De vigyázok vele.

GRATULA mindenkinek aki már "találkozott" a pocaklakójával 4D-n is. Úgy irigyellek Titeket! Én is akarom már!!!!!!

lego: nem titkos az emilem szóval ide is megírhatom. :P fujiwarakumiko@gmail.com Heh...a japán mániám miatt ilyen fura. Kéne csináélnom már egy érthetőbbet is. :o

Kérdés: ami mindíg van ha erre járok. Szerintetek nem árthat a babának ha most festettünk gerendát meg majd plafont is fogunk a szobában és itt alszom? Már nem olyan büdi de azért érezni a festékszagot. Szombaton festett a párom. első nap nem aludtunk itt. Cseréltünk szobát a hugommal. még jó hogy náthás volt. :P De azóta már itt alszunk. Elfelejtettem megkérdezni a védőnőt. :?

baba: Drukkolok! De sztem minden rendben lesz. Az az 1% nagyon kevés. Persze tuti hogy én is paráznék. Én már attól rosszul voltam hogy várni kellett az afp-re. Végig arra gondoltam hogy mi van ha baja lesz a babánknak. Aztán a férjem csak annyit mondott: akkor is a miénk. És ettől megnyugodtam

Kép
móni86
 
 


Móni, semmi baja sem lesz, ne parázz!!!Mi is festettünk és nincs gond!
Vendég
 


Jó reggelt!

Konkri:
Gratula a kicsi fiadhoz! :D Meg az esküvőhöz,( szerintem ezt már írtam!) :)

Baba:
Ne aggódj,nem lesz semmi baj!Szorítunk :)

mazsolasyl
 
 


Jó reggelt!

Baba++++++++++++++++++++++++++++++++
MEgy a drukk!Biztos minden rendben lesz,gyere majd a hírekkel!!!

Konkri
Gratula MArcell babához! :D

Lafi
Hogy állunk nemekben?Ha lesz egy kis időd dobsz egy táblát???? :wink:

Móni
Hűűű,mire kiolvastam. :lol: :lol: :lol: Küldöm mindjárt. :wink: Lehet nem használod majd,de nézd meg.:)
A festés miatt ne izgulj.Mi anno 2004ben építkeztünk,Dorkával voltam várandós....a készülő házban laktunk... :lol: :lol: :lol:

Blongyi
Gyere majd doki uán.:)
UH is lesz?

Vörösbegy
Nem sikerült leszedni képeket?
Vendég
 


Lego, persze, csak később most sok a munka!
Vendég
 


Lego:
Nézd meg a blogjába! :) Gyönyörű képek :lol: Bizti felteszi majd ide is,de ha nagyon kíváncsi vagy,kukk gyorsan! :lol: :lol:

mazsolasyl
 
 


Jó reggelt!

Még mielőtt elfelejteném!

Sleepin üzeni, hogy ha ma nem ír akkor az azért lesz,mert elvitték a gépét a dokihoz:) Ne aggódjatok:)

Móni: mi is nagy házfelújításban vagyunk, hogy legyen gyerekszoba meg nekünk külön egy hálónk. A tetőtérbe vezető lépcsőnek a lapjait én csiszoltam le, pácoltam be és lakkoztam le. Szerintem nem lesz semmi baja a picinek, pláne ha szellőztettek olykor egy nagyot!

Blongyi remélem minden rendben lesz a dokinál!:)

bingii
 
 


Hi!

Ma még vagyok, ma este viszik a kicsikét... :) És sajnos valószínűleg jövőhéten kapjuk vissza... De hétvégén lesz laptop! Hehe! Nem menekültök! (Köszönöm Bingi!)

Képzeljétek... elindultam cukor-vérvételre, de olyan szintű dugó volt, hogy szó szerint meg sem moccant a sor. Így vissza kellett fordulnom, hogynap újra próbálkozok vele, de akkorát kell kerülnöm... Na mind1, ez van. Ráadásul ma akartam fixálni a dolgokat a dokimmal. Ti már lebeszéltetek mindent? Mondjatok már vmi jó szöveget, mi a tökömet mondjak??? Meg a pénzre szerintetek rákérdezzek, vagy úgyis mondja, ha elvárási vannak (bár nem az a típus)?!

Ja Lafi (meg persze többiek is)... Ott ahol mi vettük a babakocsit, ott van 5500.- mózeskosár illetve bundazsák is (az is 5500.-) szerintem megéri! Ha gondoljátok.

Ma el akartam olvasni az Anyák lapjában a cikket az álmokról, de az össze le volt zárva... Nya mind1... :)

Baba Nagyon nagyon szorítok!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


hogynap=holnap :oops:
elvárási=elvárásai
össze=összes

Azt hiszem megtanulok írni!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin, én nem fogok rákérdezni, ha kell neki, mondja, ha nem mondja, én döntöm el szolgáltatás szerint.
Imádom a dugókat! :twisted:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Lafi majd beírhatod névnek h Ádám vagy Bendegúz! :) Hát igen, többen vagyunk fiúsak... Többiek húzzatok bele!!! :lol:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin basszus, ezt a pechet:( Remélem, hogy holnap már túl tudsz esni a dolgon:)

bingii
 
 


próba

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


próba

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Konri, mit próbálgatsz folyamatosan???
Vendég
 


A vonalzómat írtam át... :)

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Azért vigyázzatok a festéssel, lakkozással, nekem azt mondta a védődő, hogy ne dolgozzak, mert még a körömlakkot sem jó, ha beszívom. Persze azért dolgozgatok itthon tovább, csak sokkal kevesebbet.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Én még mindíg nem tudom, mi lesz :( , pedig nagyon szeretném tudni. Eddig fiút gondoltam, de egyre inkább azt érzem, hogy lány. Ma megkérdezte tőlem egy néni, hogy ikreket várok-e mert nagy a hasam a félidőhöz képest. Hát tényleg nagy hasam van, pedig fogytam 4 kilót, és a régi gatyóim is jók rám... Biztos nagy lesz a babóka. Vajon tényleg igaz, hogy minál többet szülsz, annál nagyobbak a babák? Nem tudom, hogl hallottam ezt, de nekem eddig így volt, igaz, hogy csak 10 dekával, de nagyobb volt a második.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Csibe, és többiek is. Szerintem a vitaminok nyomják meg a babákat. Az enyém feje pl. tegnap 57,7 volt... most vagy nagyfejű baba lesz, de a kimutatások szerint ezzel már túlnőtte a korát...
3. dolgot kértem: legyen kislány, legyen kisbaba és legyen könnyű szülés... hát szerintem ez egyik sem fog összejönni... :(

Csajok, én még mindig alig tudom elképzelni és elhinni, hogy jövőre anya leszek... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ez iszonyat hihetetlen...

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


hali csajok!
voltam ma debiben, és nem csinálták meg az amniot, azt mondták, hogy menjek hétfőn, és akkor majd török drnő, aki csinálja ezeket, majd eldönti, hogy vállalja e, mert lehet már semmi értelme, mert mire meglesz az eredménye, kifutok az időből, és ha rossz az eredmény, már nem tudják megszakítani a terhességet. szóval most azért megyek hétfőn, hogy eldöntsék, elvégzik e vagy nem , beleférek e vagy nem.
mit szóltok?
Vendég
 


Hát nekem meg kisebb a gyerek mint kéne....egy-két nappal.De talán nem baj....

BPD 55,6
FL 42,5
AC 182,9
HC 210,8
OFD 76,9

591 gramm.

Ja és én sem fogtam fel még....valahogy érdekes, de még nincs "anyatudatom", ez ugye nem bűn???Szeretem meg minden, meg féltem, aggódok, de valahogy még agyban nem vagyok ott...
Vendég
 


Baba azt szólm, hogy nyugi, Isten akarta így, egészséges a baba, csak ne idegeskedj!
Vendég
 


BABA: SZERINTEM SE IZGULJ, VÉLEMÉNYEM SZERINT IS EGÉSZSÉGES A BABA! :D
Vendég
 


[quote="konkri"]C írta:konkrisibe, és többiek is. Szerintem a vitaminok nyomják meg a babákat. Az enyém feje pl. tegnap 57,7 volt... most vagy nagyfejű baba lesz, de a kimutatások szerint ezzel már túlnőtte a korát...
3. dolgot kértem: legyen kislány, legyen kisbaba és legyen könnyű szülés... hát szerintem ez egyik sem fog összejönni... :(

Csajok, én még mindig alig tudom elképzelni és elhinni, hogy jövőre anya leszek... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ez iszonyat hihetetlen...


A terhesvitaminokra gondolsz? Mert én nem szedtem egyik babával sem, és most sem szedek. :(

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Helloka!
Megvolt a dokijárat :D Minden rendben van nálunk, ma hallhattam először a szívhangját, jó kis loholás volt. Közben persze mozgott rendesen, de csak sikerült elcsípni.
Vérnyomásnaplómat megmutattam,mondtam,hogy pár napja nem szedem a gyógyit, azt tanácsolta,hogy folyamatosan szedjem az előírt adagot :roll: Teljes lelki és testi nyugalmat javasolt. Ezt ki engedheti meg magának?
Mondtam neki, hogy már nem szedem az Elevitet, és megemeltem a magneb6-ot. Rendben a dolog, az influs időszakok megelőzésére napi 800-1000 gr C vitamin van elő riányozva.
Szept 20-25 között kell mennem a terheléses cukorra.

Na, léptem, mert délután óta beállt a derekamba a fájás.....

Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?