Új privát üzeneted érkezett!

Momo!
Azt nem is igazán figyeltem, hogy Mishal mit szólt apuhoz?
Szegénykém, nem semmi férjed van neked sem.Hogy hagyhatja ennyire rád a dolgokat?És van pofája veszekedni akármi miatt is?Az az igazság, hogy kiráz a hideg a férjed viselkedésétől.Méghogy magával viszi a gyereket!Mit képzel??Erről komolyan mondom azok a családon belüli gyerekrablások jutnak az eszembe, amikor apuka véletlenül elfelejti visszavinni a gyereket az anyjának.
A casinón meg kiakadtam.Már bocsi de helyettetek inkább odamegy?Most ne haragudj meg, de eleve kezdjük azzal, hogy gyakorlatilag szarik rátok.Bocsi.Nem volt ott veled soha amikor kellett volna, nem volt segítséged, amikor szükséged lett volna rá, még Mishalt sem ismeri!Szóval én kiakadtam ezen.Akarta ő egyáltalán ezt a gyereket?
És amikor azt írtad, hogy hiányzik neki az apa...majd megszakadt a szívem!Csak anyagilag segít titeket?Nem tudom, azért remélem, miharabb lesz valami változás kettőtök között, mert így nem sok jövőt jósolok nektek együtt.Nem beszélve arról, hogy eszméletlen amit végigcsinálsz egyedül!

Titi!
Gyönyörű a pocid és te is nagyon csinos vagy!Én nem aggódnék a kilók miatt, jól állsz.
A névvel kapcsolatban meg ne aggódj, mert legkésőbb a szülésnél úgyis beugrik a legmegfelelőbb név.Hallgass a megérzésedre.Csak halkan jegyzem meg, hogy én sem adnám ugyanazt a nevet.
A méretre akkor készülhetsz :D szép nagy baba.Bár nekem is azt mondták ennyi idősen, hogy 4 kg felett lesz, és mégis 3,1-el született.

Zsuzsa!
Hát attól sem lettem boldog,ami nálatok történik!Mindenesetre ne hagyd hogy rángasson ide-oda.Mindenesetre jó, hogy a szüleid melletted állnak.Akkor most visszavette apósod a férjedet?Nem akarok ismételni senkit, de amit balimama írt(szept 1. 17.28) azzal mélységesen egyetértek!Olvasd el még vagy kétszer :) Az viszont baj, ha nem akar róla beszélni, így aztán nehéz bármit is megoldani.
Látod, szép lassan Dávid is megszokja az ovit, idő kérdése csak.

Juci!
A nyaralós képek nagyon tetszettek!Dudi egyre gyönyörűbb kislány!Olyan jó volt nézni titeket, napsütés, vízpart, mosolygás...aztán meg jöttek a gondok.Puff neki.Végül is akkor sikerült fixálni ezt az 1 hét itt 1 hét ott kérdést?Őszintén, nekem sem szimpatikus ez a megoldás, de az eddiginél minden jobb, és tényleg fontos a rendszer.De ahogy olvasom nem igazán sima még ez az ügy.Megértem, hogy szeretnél magadnak is időt szakítani, amikor Dudival lehetsz.
Ez a lagzis dolog meg kiakasztott!Kicsit árulásnak éreztem volna a férjem részéről, ha ő elmegy én meg maradok...De most, hogy ilyen problémásabb időket éltek biztosan ezt is súlyosabbnak látod, mint amilyen.Nagyon kilehetsz, ha már a válás is eszedbe jutott.Nyugi minden rossz időszak után jön valami jó is.Türelem.

Balimama!
Csak azt nem értem, hogy anyukád MIÉRT akarja az öcséde lepasszolni?Nem értem.Most jött rá, hogy még "élni" akar?Vagy mi?
Az én férjemnek is mononukleózisa volt pár éve.

rimar
rimar
 
 


Verzsike!
Hogy álltok a pocifájással?Nekünk annak idején az Infacol jött be.Már másnapra elfújták a hasfájást.Nagyon édes az alvós képeken!
Mellesleg a fürdés eleinte nekünk is ordítással telt, addig amíg egyx ki nem próbáltuk a 39 fokos vize.Attól kezdve rettentően élvezte a fürcsit.Aztán szép lassan persze erről leszokott, ma már a hidegebb vizet szereti.
Azon a képen ahol háttal van és hason fekszik, azon olyan aranyos!Meg tudnám zabálni!Isteni!

Oné!
Írtad az aloe verát.Hogyan kell használni?Levágsz belőle egy darabot...?

Koda!
Bence milyen nagy fiú már!Aranyos.
Miket kézműveskedsz mostanában?Jó, hogy van erre időd.A rendetlenségen meg ne aggódj!Úgysem az a fontos, hogy mindig csilli-villi legyen a lakás.Érezzétek jól magatokat és kész.

Momo!
A házavató buliban benne lennék én is szívesen.Nem tudom, valaha eljutok-e egy találkozóra?

Sziszike!
Ez a fotó, tüneményes!Teljesen olyan, mintha egy gyönyörű játékbaba lenne!

Virág!
A te soraidat mindig üdítő olvasni, olyan vagány szöveged van, mindig jót derülök rajtad.Drágaságom, ezt a hormonproblémát meg tedd mostmár rendbe, mert nem tudom mit csinálok!
Az oviban én odamentem volna ahhoz az anyukához.Szegény, ki lehetett !

Na gyerekek, az én drága jó férjem most kiakasztott egy kicsit!Ez mondjuk 10 évente fordul elő, de néha olyan hülye férfi módra tud gondolkodni hogy úgy érzem szétdurran a fejem.Az idegtől be is görcsölt a hasam.Megyek csinálok valamit.
Tudom, még lógok képekkel, és majd írok magunkról is egy kicsit.Sziasztok!

rimar
rimar
 
 


Sziasztok lányok!

Na, végre már tudok jönni.

Muszáj volt kicsit kitakarítani, hát, igen csekély dolgokat csináltam. Dani kiporszívózott, én meg kádat, csapot súroltam, meg felmostam. Ennyit bírtam, több nem ment.

De nézzétek, mi vár még rám! A vasalnivaló kis kupac:

Kép

És amit ígértem még Nektek:

Kép

KépKép
titi_27
 
 

 
 

Rimar!!! Ezek szerint még ez csak megérzés? Mármint a 9. ciklusnapon tartasz? Miből gondolod, hogy jön a kistesó? Hőmérőzől? Vagy csak egyszerűen érzed? De szuper volna!!! Nagyon drukkolok!!!

Remélem, egy talira valóban sikerülni fog eljönnötök.

Igen, sokat jutsz eszembe a baba méretei miatt. Neked is nagy babát jósoltak, aztán csak nem lett az. Majd meglátjuk!

Az aloe-ből elvileg, igen, egy kis darabot levágsz, és a nedvét kinyomod, azt használhatod sokmindenre! Én még nem találtam, lehet, hogy csak gél lesz belőle, talán az is megteszi. Azt írják, általában 95% feletti az aloe tartalmuk.

Lányok, én ígérem, hogyha készen lesz a ház teljesen, és lesz alvó alkalmatosságunk, bárkit szívesen látok, Rimar, Koda! Jó volna, hogyha nem a szállás miatt nem tudnátok eljönni! :(

Eszter, úgy örülök neki, hogy jobban vagy! Beszéltük, hogy este csörgünk, nos, bevallom, teljesen kiment a fejemből, de holnap igyekszem...
A tegnap nap egész jól sikerült, sőt, így, hogy nem voltunk túl sokág, teljesen jól éreztem magam! Végül szupi idő volt, úgyhogy nem mentünk sehová, egy családi házban voltunk, egy zárt teraszon ültünk. Persze, apósom, anyósom szó nélkül rágyújtott mellettem, még jó, hogy mögöttük volt nyitva az ajtó. De akkor is, simán büdös volt. A drága párom imádnivaló volt, ő felállt, és kiment a kertbe cigizni az unitesójával együtt. Én meg akkor kimentem velük, legalább így levegőztem. Este azért kitettem szellőzni a ruhám, mert olyan büdös lettem. De túléltem! :)

Én annyira kíváncsi vagyok a hajadra!!! Remélem, azért megosztod majd velünk!

Annyira aranyos tőled, hogy így felajánlod a gyermekvigyázást! :) Már előre élvezem, hogy együtt fogunk babázni! Bár kicsit közelebb volnál, meg volna autóm, hogy napközben is mozdulhatnék majd. De majd megoldjuk ezt is!

Bufo, bizony, jó hallani felőled!
De én sem értem ezt az egészet! Ezek szerint rendszeresen nem alszik otthon?
És hogy bírod ezt szó nélkül megállni? Miért nem kéred számon? Hogyha titeket választott, akkor viselkedjen is úgy. A jelek szerint akkor semmi nem változott?!
Szegénykém, de sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy. Tessék picit határozottabbnak lenni! Megérdemled az őszinteséget!
Örülök neki, hogy sikerült kicsit kimozdulnod és hogy jól érezted magad. Végre, ez járt már Neked nagyon is!
Jut eszembe... írtad, hogy voltatok anyósodéknál. Ők tudnak erről a szörnyű helyzetről, ami nálatok van? Te milyen viszonyban vagy velük? Tudtok egyáltalán erről beszélni?

Erzsike, volt séta? Sikerült lebalettozni a babakocsit? Tényleg kicsit jobb idő volt, ki kell használni ezeket a szép időket.
Anyósod... szerintem az enyém pont ilyen lesz! De majd meglátjuk! Szegénykém, tudom, mennyire szarul tud esni az ilyen!
Még jó, hogy anyukád ilyen gyakran tud feljönni Kecskemétről. Irigyellek is érte, nekem vonattal Miskolcról szerintem nem igazán fog tudni mozdulni, pedig szerintem nekem is csak ő fog segíteni. De az nagyon jó, hogy Zsolti is ugyanígy gondolja a dogokat, ahogy Te, és szólt is az anyukájának. A Ti lelketek így nyugodt lehet.
Én magam sem tudom, mi a jobb, szólni, vagy nem?! Szomorú, ha valaki magától nem érzékeli azt, hogy segíteni kellene.
Na, ennyit a témáról, én folyton felhúzom magam ezen! Lényeg, hogy tökéletesen átérzem a helyzeted!

Jaj, Erzsike, ne ijesztgess, hogy lent van a hasam! Még azért ráérne, legalább 1 hónapot kibírhatna a bébike odabent!!!
Amúgy folyton én is ezt nézem, de eddig még nem igazán tapasztaltam azt, hogy egyáltalán fent lett volna.

Momo, igen, most már nekem sem tűnik hatalmasnak a pocim. Olyan, mintha egy ideje nem is nőne. Pedig biztos nem így van, inkább átalakul, én folyton úgy látom, hogy picit jön felfelé. Mostanában kezd a gyomrom is égni.
Gratula az első cipőcskéhez! Imádnivaló lehet!!! :)

Jucikám, a lányok már mindent elmondtak, nem is tudom, mit írhatnék ezek után.
Először is... eszed ágába se jusson nem leírni ilyen problémákat! Tudod, hogy én is hányszor panaszkodom! És tudom, hogy mindig őszintén elmondtátok segítő véleményeteket, sosem fordult meg senki fejében az, hogy "na, ez a Titi már megint panaszkodik!"
Én nagyon örülök neki, hogy elmondod nekünk ami a szívedet nyomja, ez azt jelenti, valóban fontosak vagyunk számodra, és ez nekem sokat jelent.
Aztán meg soha nem lehet tudni, ki mond valami extra jó ötletet, tanácsot, amit valóban meg KELL fogadni!

Szegénykém, hogyha még a válás gondolata is megfordult a fejedben, nagyon kilehetsz!
De próbáld nem feladni, továbbra is állj ki magatokért! Légy a jövőben is határozott, ha kell, mondd ki Te a döntést. Illés támogat Téged, ezt Te is tudod, csak biztosan nagyon nehéz neki, gondolom, legszívesebben ketté szakadna. Hosszú még az életetek, valóban most kell az elején megfékezni a dolgokat. És csak TE tudhatod, mi fér bele a családi békébe, milyen hangnemben adod elő a dolgokat, de a lényeg, hogy állj ki az elképzeléseidért!
Ha ezt a csatát megnyered, az azt jelenti, hogy az egész háborút megnyerted! Most kell nagyon is akaratosnak lenned!!! És NEKED kell, mert ha jól érzékelem, Illés nem annyira magabiztos, hogy Te! Persze biztosan ugyanazt akarja, csak nagyon nehéz lehet... egyik oldalon a két nagylánya, másik oldalon a szerető felesége és a kislánya. Hogyan is tehetne különbséget?!
Légy ügyes, és szerintem használd ki az Eszter adta lehetőséget, ha Dudi engedi, egy délutánra/estére próbáljatok kikapcsolódni. Félek, hogy egyszer csak betelik a pohár, és kiborulsz Jucikám! Sajnos sokat vállalsz Te is, és nem tudod, hol a határ, mint ahogy senki sem. Bízom benne, hogy még messze a teherbírásod vége, de jó volna azt nem megvárni! Kérlek, próbálj lassítani!
Az építkezést/költözést pedig hagyd akkorra, amikor már a családi problémák megoldódtak. Ha még azt is a nyakadba veszed...

Na megyek, csinálom a vacsit meg a holnapi ebédet Daninak.

Momo, ha jól emlékszem, Te kérdezted? Mindig délelőttre megyek, csak hétfőn voltam délután az angol miatt, de holnap már nem akarok rá menni.

KépKép
titi_27
 
 


Kicsijuci!

Nagyon edes!!!! :lol:

Rimar!

Tenyleg,most akkor mar kesik a menzeszed,vagy 9. napon vagy az akcio utan? :lol: Biztos jo a megerzesed! Szinte mindenki megerzi,nem igaz lanyok? :lol:
Ferjtema---Most hanyagolom ezt a temat,nincs idom,energiam ezen filozni,aztan majd ha elkeszul a haz,akkor majd bogok nagyokat a kandallo elott :twisted: :roll: :lol: .
O igazan nem akart gyereket,bar Mishal a vegen tervezett baba volt mert belatta hogy gyerek nelkul en nem leszek boldog.Csak mivel nincs itt,kivulallonak erzi magat mikor jon...es ha ez igy megy par evig akkor ki tudja mi lesz velunk. :roll:
Tudom hogy ertunk gurizik,nonstop szinte,es Kuwaitban nem igazan lehet elvezni az eletet ,plane egyedul,max. eszel,iszol(ami tiltva van,marmint az alkohol),dehat mindenkinek sajat barja van. Szoval tudom hogy milyen rossz neki,de akkor se kellett volna igy viselkednie velunk.Es ez nagyon bant,merges is vagyok..es megbeszelni ugye nem lehet vele.
Tovabbra is beszelunk telefonon,megbeszeljuk,hogy hogy halad a haz,mi van Mishallal,de azontul semmi. :roll:
Talan egyszer sikerul megbeszelnunk mindent.

Eszter!

Hajadra nem is reagaltam. Terhessegem alatt nekem is "jol" levagtak egyszer :roll: ,szepen ki lettem ritkitva..de megno! :lol:
Kisagy...nekem az lenne a jobb,hogyha mielott elkoltoznek vinnetek el,barmikor lehet.
Ha tud a parod nyugodtan furhat lyukat bele..nalam nincs ferfi a haznal tudod,amugy lehet hogy meg lehetett volna oldani :lol: .Majd beszelunk..tel.szamod a regiben van,vagyis nincs meg...enyem:30-857-3055.

Titi!

Nagyon szep lett a furdo es szepen megcsinalta a burkolo a kad ivet is korben csempevel. Jo,hogy nem neked kell akkor mar porszivozni! vasalni valo,raer! Nekem az utazoagyaban all halomban..ugy szoktam hogy megvarok 3 adagot es a Dr. House alatt vasalok,de most hogy lesz a Szuletett felesegek,talan akkor is. :lol:


Sziszike!

Nagyon szep a kicsi fiad! :lol:

Hulye szomszedunkra merges vagyok,elaltatom Mishalt ,erre elkezdenek furni,persze hogy felebred es sir,kezdhettem elorol az egeszet. Ugrott a hajfestesem. Csianlok tabboula salit,a Tesco elott megsajnaltam egy bacsit es megvettem tole az osszes petrezselymet.

Puszi mindenkinek,szep estet,nyugodalmas eccakat nektek!
momo35
 
 


Na akkor jövök egy pár képpel: Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép ezt a ruhát Tititől kaptam

még van

rimar
rimar
 
 


Kép hattyúetetés Kép séta a parton Kép anyával a strandon Kép na ilyen úszógumit ne vegyetek!mindig kiborult Kép aranyosak Kép Kép Kép Kép

na egyenlőre ennyi

rimar
rimar
 
 


Sziasztok!

Titi
Szép lett a fürdő ügyes burkolótok van.
A takarítás hidd el megvár és a vasalni való kupac is. Ne aggaszd magad e miatt. Ha mégsem bírod akkor szépen apránként fogj hozzá és ne egyszerre mindent.
Látom anyósék továbbra is hozzák a formájukat a cigizés terén.A párodtól viszont rendes, hogy kimegy.
Bevallom én is kíváncsi leszek hogy fognak segíteni neked vagy egyáltalán milyen gyakran jönnek majd hozzátok ha meglesz a kicsi. Akkor már légy erős és határozott, hogy bent nincs bagózás a lakásban a baba miatt ezt már most szögezd le előre, hogy ne legyen belőle harag akkor.
A párom azóta minden nap itthon aludt csak most nem. Azt mondta bowlingozni megy a barátaival. Hát a fene se tudja hogy így volt e. Bevallom nem is izgat. Én most semmit nem teszek azért, hogy rendeződjenek a dolgok csupán várok. Szerintem neki kell keresni az én kedvemet és beállni a sorba ha ez nem megy akkor én lépek ki ebből a kapcsolatból. Év végéig hajlandó vagyok türelmesnek lenni, bevallom csak a gyerekek miatt.
Anyósék tudnak mindenről de velük sem beszél. Ők nem akarnak beleszólni, hogy döntünk, de egyet tanácsoltak ne siessük el ezt a válás dolgot. Mindenki azt mondja(még anyukám is), hogy legyek türelmes, mert a férjem most úgysem tud tiszta fejjel gondolkozni és addig várjak amíg magában is rendezi a dolgait.

Rimar
Nagyon tetszenek a képek. Igazán vidám kis családod van. Büszke lehetsz a fiúkra és magadra is.:)
Igazad van abban, hogy ne hagyjam magam rángatni, nem is hagyom, most ráhagyok mindent mert nincs erőm és idegrendszerem ahhoz, hogy mindenért viaskodjak. Én elmondtam, hogy mit szeretnék innen a férjemen múlik, hogy mit lép.

Verzsike
Hát te is kifogtad a jó anyóst. Csöppet se bánkódj miatta , mert a férjed a te oldaladon áll és ez a lényeg. A kötelező találkozásokat meg csak átvészelitek valahogy ahogy írtad úgysem jönnek túl gyakran.
Hogy ment a séta egyedül?

Momo
Úgy látom a férjek tekintetében ugyan azt a takitikát választottuk, Nem veszünk róla tudomást.
Gondolom most teljes hajtásban vagy hogy végre készen legyen a ház. Mikor festenek burkolnak, vagy már ezek is készen vannak? Konyha hogy áll sikerült kitalálni és megrendelni?

Koda
Jaj ez nem is kupi ami nálatok van. Amikor nekem ilyen idős volt a kicsi kb így nézett ki minden. Úgyhogy ez normális.:)
Napjában kétszer pakoltam össze, de akkor is minek mert 10perc alatt ugyan úgy nézett ki.
Az viszont számomra is rejtély hogy van időd alkotni.

Eszter
Örülök, hogy sokkal jobban vagy.:)
Nagyon rendes tőled, hogy így vigyáznál az összes picurkára Bálintkával együtt. Tudom, hogy nem udvariasságból mondod hanem tényleg így is gondolod, és szerintem ez mindenkinek jól is esik.
Ügyesen csinálod a babacuccok beszerzését úgy látom már elég sokminden megvan.
Sikerült már kinézni a babakocsit?

Juci
Hangulatod hogy van?
Gyere mesélj!
Nagyon édes Dudi a furulyával.:)

Hát lányok szalad az egész ház, de valahogy nincs erőm nekifogni. Mindig csak tűzoltást végzek így soha sincs igazán rend és tisztaság. Ott ál a halom mosnivaló már a szennyeskosárba sem fér. Csak a hétvége maradt ki, hogy nem mostam és tessék ellep a koszos ruha minket.
Azért ügyes vagyok mert törölgettem és porszívóztam már ma.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Juci
Áron jól van. Már nem lázas csak az orrát szívom még.
Ha gondolod akkor beszéljük meg a pénteket , nekem jó.
Mi menjünk ti jöttök nekem bármelyik megoldás jó.Dávidért 3 körül kell mennem

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Na, szépen eltüntettem minden eddig megírtakat... :(

Szóval...

Itthonról jelentkezem!!! :)
És úgy döntöttem, ma angolra sem megyek vissza, hisz akkor lassan mehetnék is vissza. Kicsit viszont pihizni akarok, aztán nekiállok vasalni.

Momo, én is így szoktam ám... a kedvenc sorozatok, pl a Született feleségek közben tutira jobban szalad a vasaló talpa! :)
A szomszédhoz no comment. Hál' Istennek, hamarosan a magad ura leszel, és nem fog zavarni semmiféle szomszéd. Legalábbis a fúrással nem! :)

Lányok, tényleg szépen megcsinálta a burkoló a kádat, de tudjátok, baromira be voltam tojva tőle, mert ugyebár panaszkodtam többször, hogy nem igazán lett szép a többi rész. De végre túl vagyunk ezen is.

Jucikám, sajnos még van munka. A két gyerekszoba padlózása, a két ajtaja, egy-két javítás, függönykarnis, és az összes berendezés, ami nem két fillér, így szerintem el fog tolódni.
Pedig szeretnénk tavasszal felköltözni, de lehet, hogy csak akkor lesz belőle valami, hogyha jön majd a kistesó.
Hozzá kell tennem, emiatt vannak ám viták köztünk. :(

Jut eszembe, azt biztos írtam, hogy visszadobta a földhivatal a bejegyzési kérelmünket... most újra meg kellett csináltatni a rajzokat a földmérővel, ismét 40.000 Ft!!! Nem egyszerű nálunk ugyanis a helyzet, mert hogy ráépítők vagyunk, mivel nem a mienk a telek.
Szóval, az ebben a hónapban a bébire szánt pénz elmegy megint a házra. Nem tudom, így hogy leszek meg mindennel, mire elérkezik az idő!
Még annyi minden hiányzik! :(

Ááá, nehéz az élet a fene vigye el! Sose fogom megérteni, miért nem támogatják nálunk jobban a gyerekvállalást. Élj meg a Gyedből, majd a Gyesből, mellette persze mindent emelnek.

Képzeljétek, gázártámogatást sem kapunk, Daninak ugyanis olyan jó a fizuja. Persze, az senkit nem érdekel, hogy az egész elmegy a hitelre. Az a gázműveket sem érdeklni. Ezen pörgök már jó ideje.

Bufo, én meg már azt hittem, nem aludt otthon egyáltalán eddig. Már megijedtem! A fene egye meg, az emberben már olyan kétségek merülnek fel!
Kíváncsian várom, hogy ő mikor fogja rászánni magát, hogy beszéljetek a dologról. Vagy gondolja, hogy most minden rendben van?! A férfiaktól még ez is kitelik!

Juci, de örülök neki, hogy ilyen jól sikerült az estétek! Rátok fért már nagyon! Bízom benne, hogy így fog folytatódni továbbra is, és marad ez az 1-1 hetes terminus. Nagyon szuper volna!
Dudi meg zabálnivaló! Megnéztem én is a videót! Micsoda szemei vannak a kisasszonynak?!

Rimar, csodaszépek a képek!!! És milyen szupi időtök van!
Annak pedig felettéb örülök, hogy a ruhácskát ki tudjátok használni. Reméltem, hogy fogjátok tudni majd hasznosítani.
Nagyon csini vagy ám! Jó sokat fogytál!

Lányok, ez a kiscsaj olyankat nyomkod odabent! :) És ma is csuklott bibibibi!!! :)

El sem hiszem, 4 hét, és már megyek ctg-re!!! :) Ja, és jövő héten ismét doki!!!

KépKép
titi_27
 
 


ja bocsi, most látom csak, hogy az egyik képet 2x raktam fel

Bufo
azt akartam kérdezni, hogy anyósodékkal milyen a viszonyod?de részben már válaszoltál is rá.Szerintem is jó, ha vársz még egy kicsit, hogy kicsit letisztuljon a férjed feje, de csak egy egészséges ideig.

momo
az akció után vagyok a 10. napon, és rendületlenül terhesnek érzem magam :D tesztelni még nem akarok, majd ha már az is biztosabbat mutat.

Titi
Én ezt a cigizést nem értem!!!miért kell egyáltalán valakinek mondani, hogy egy kismama mellett ne gyújtson rá????Evidens, nem?
A kádatok nagyon szép, biztos jókat fogtok majd benne pancsizni.A hugoméknak is van, és a gyerek szereti a legjobban
:D

rimar
rimar
 
 


Lányok!

Szerintetek merjek már tejterméket adni a 11 hónapos kisfiamnak?Kóstoltassam meg vele?Még tojásfehérjét sem evett.Viszont tésztaféléket eszik, és abban is van tojás.Nem tudom.

Mi meg mostanában festést tervezünk.A hálót és a nappalit festeni kell, gipszkartonozni sem ártana, de lehet hogy az csak tavaszra marad.Viszont nem tudom, hogy milyen színű legyen a háló?Ugyanis, ha tényleg babát várok, akkor az egy újabb gyerekszoba lesz, és akkor nem mindegy, hogy milyen a színe?Lehet, hogy megvárom még amíg biztos lesz a dolog.

Kis Bazsókám nagyon sokat fejlődött az utóbbi időben.Profin lemászik bárhonnan.Nem esik le, szépen fenékkel előre, és leengedi magát.Nagyon ügyes.Persze ehhez kellett hogy egyx iszonyúan pofára esett a franciaágyunkról.A lépcső sem jelent gondot, imádja.
A nyaralás alatt kibújt a 7. foga, most a 8. jön.
Beszélni még nem hajlandó, de ha mondok valamit és van kedve, akkor utánozza.Apa, nem, brrr(autó), anya ilyesmi.Imád kergetőzni, hangosan visong közben.
Cipőt akarok venni neki, mert járni még ugye nem tud, de ha bárhol leteszem, akkor is kell valami a lábára.

A hétvégén úgy néz ki hogy szüret lesz nálunk.Az családi program, az apósom csinál bort és minden évben összejövünk a pincénél, miközben a fiút sutulnak, mi lányok és gyerekek nézzük :D
De azért jó.

Képzeljétek nem találok egy nyomorult kertészt, aki füvet nyírna, parkosítana, stb.A sziklakertet is fel kellene újítani, de egyedül kevés vagyok hozzá.A férjem meg olyan növényanalfabéta, hogy elég megfognia egyet és máris kihalt.Pedig a maradék jó időt kellene meglovagolni.Majdcsak lesz valahogy.

rimar
rimar
 
 


Sziasztok!

Momo! Kint már nálunk se volt annyira jó idő… csak az ablakunkból nem látszik a szél, csak az hogy süt a nap. Azért egy fél óráckát sétáltunk.
Te még 30 hetes pocakkal porszívóztál?????????
Mishal aranyos lehet a cipőcskével… A lábán nem annyira szereti?

Rimar! Gratula a végigolvasáshoz, nem kis teljesítmény 2 heti szövegünket végigolvasni.
Nagyon jók a kpek, a pici úgy tűnik minden pillanatát élvezte a nyaralásnak.


Eszter! Azért már neked is könnyebb lesz, mint Bálintkával. Bár én még így is kicsit sokallom a macerát ami a fejés körül van, pedig csak elmosom és bedobom a sterilizálóba a mellszívó darabjait, de éjjel még ez is nehéz…

Rimar! Remélem bejön a megérzésed, én azt hittem már 9 napja késik… Mikor tesztelsz?
Mivel akasztott ki a férjed?
Nekünk sajna nem használt az infacol, de kaptunk homeos bogyót a dokitól, meg ma már kaphatott Babó Gripe watert is, talán alakulgatunk így valahogy.

Titi! Rettenetesen sajnállak a rengeteg vasalnivaló miatt! Már ránézni is rossz, nem hogy nekiállni kivasalni.
A kádatok gyönyörűszép, nagyon tetszik, hogy nem azzal a „szabvány” szokványos méretű csempével van megcsinálva.
Remélem nem ijesztettelek meg nagyon, visszanéztem a régebbi képeidet, neked azokon is inkább így lefelé állt. (Utolsó héten én már minden nap csináltam oldalról fotót ugyan abban a helyzetben és pakoltuk egymás mellé, hogy ment-e már lejjebb a hasim…
A babacuccok miatt ne aggódj, biztosan meg tudsz venni mindent októberig. Meg ha pont addig nem is, egy csomó dologra csak pár hónap múlva lesz szükség.

Juci! Nagyon édes Eszter, ahogy furulyázik. Te tanítottad?
De szupi, gyertyafényes vacsi… Akkor a lagzi meg van bocsájtva? A lányok vasárnaptól meg már az anyukájuknál és csak vasárnap mennek legközelebb hozzátok?
Teljesen egyetértek , hogy az anyósok már csak ilyenek, de akkor sz ikertesóm anyósa miért egy angyal????????? (Talán a kivétel erősíti a szabályt kategóriába tartozik… Még engem is jobban szeret, mint a saját anyósom)

Zsuzsa! Sok kitartásra van most szükséged. Év végéig még 4 hónap van…
A lakásban a kosz és a szennyes sajnos megvár, ha nincs kedved, véletlen se fogj hozzá, akkor úgyse lesz jól megcsinálva.

Nálunk minden ok, csak szegény férjem néha kiakad mikor Babó sír. Dajkálja és mondogatja neki, hogy mi mindent megteszünk, hogy neki jó legyen, ennél többet nem lehet, akkor meg miért sír??? Olyan aranyos, azt hiszi miattunk sír, egyszerűen nem érti, hogy ha fáj a hasa, akkor neki nincs más lehetősége. Azt meg felfoghatatlannak tartja, hogy egy baba esetleg „csak úgy” sírjon.
Már előre félek mi lesz velem, ha egyedül lezek itthon. Most szopi után ő büfiztet, míg én kifejem a maradék tejcsit, ezt egyedül majd hogy? Sokszor csak 30-40 perc múlva büfizik babaó, ha utána kezdenék fejni, nem lenne tejcsi a köv etetésig, de ha nem fejem ki, akkor meg nem elég…
Puszi

Végre van egy képünk, amin ébren van:
Kép

Kép

Itt volt nálunk a nagymamám, most látta először az első dédunokáját. Rettenetesen boldog volt, hogy még megélhette.
verzsike
 
 


Hali!

Verzsike!

Nagyon edes!!!! Es a dedivel,latszik rajta tenyleg hogy mennyire boldog.
Siras...tudom hogy borzalmas hallgatni,en az elso ket honapban folyamatosan azt ereztem hogy rossz anya vagyok es mivel vegig egyedul voltam..ha a tesom fel tudott ugrani,a szo szoros ertelmeben konyorogtem,hogy maradjon meg par percet...azt hittem hogy megorulok.
Na,nalatok gondolom azert nem ennyire rossz a helyzet..de aterzem. El fog mulni(ezt mondtak nekem is..es szamoltam is a napokat! :lol: ). Es tenyleg nem azert sir mert valamit rosszul csinaltok,o csak igy tud kommunikalni meg.
Egyedul..meg fogod tudni oldani,meglatod.Eloszor el nem tudod kepzelni,aztan belerazodsz. :lol: Majd fog o gyorsabban bufizni is,es lehet hogy fejni se kell sokaig. SZoval fel a fejjel! Csodaszep o ,megha picit pocakfajos is! :lol:

Eszter!

Tenyleg amit Juci irt ...nem is hulyeseg,vagy mar teszteltek ra es nem vagy liszterzekeny?

Bufo!

Hat igen,varunk,varunk...(tudod azt szoktak mondani,hogy az ido mindent megold :lol: ). neki kellene lepnie,majd elvalik,hogy tesz is :lol: -e azert hogy veletek elhessen tovabbra is.

KOnyhatervezes folyamatban,ma is azt egyeztettuk,most maradtunk egyenlore a wenge szinnel(csak azert mert a masik az nagyon voroses),de nem modern formaja lesz..hat nagyon kivancsi leszek.AMi a legjobban izgat az a nagy szigetem,ott szeretnek sutit gyartani Mishallal,lehetne ucsorogni egy pohar bor mellett..persze ehhez partner is kell...TE IS JOHETSZ!!!! :lol: :lol: :lol: Amikor kimenot kapsz! :lol:

Juci!
Veled dumcsiztam! :lol: AMugy orulok,hogy jo most a kedved es tenyleg csak par ev es kirepulnek a kisfecskek a feszekbol es megmarad nektek Dudi! :lol:
fotokat csak ugy lathatsz Micimackorol ha atkuldhetem hozzad es megszansz es lekicsinyited! :roll: :wink:

Titi!
Miert dobta vissza a foldhivatal? A telek kie,a parod szuleie???Vagy hogy is van? Az mar nem olyan veszes ami hatra van,jo tudom,hogy az is penz,de nezd azt hogy vegul is mar kesz a haz a ket szoban kivul. Emlekszem,tavaly meg csak terveztetek az emeleti furdoszobat,es lam mar kesz is van. Es mar a kert is. :lol:

Es most kit is hagyok ki??


Megyek a dolgomra,hajat kellene festeni de nincs kedvem hozza,pedig ugy nezek ki mint az oreganyam. :twisted: Helyette most konyhai gepeket fogok vadaszni+kellene meg kerni arajanlatot a kertre. Kaptam ma egyet,hat le se irom,hogy mennyit szamolt..jo,tenyleg kerteszmernok es dijakat nyertek a kertjei...de akkor is.Most varom a masikat...
Lepcsoelemem meg mindig nincs...igy nem tudnak burkolni :roll:
De kanapek,agy,ebedloasztal mar meg van rendelve.Holnap meg megyek parkettat rendelni,akcios hala az egnek a BNV miatt.
Na,diohejban ennyi.

Koda !

Merre vagy????Ja,az tenyleg nem kupi,az semmi...en akkor se tudnek alkotni..jo ahhoz kellene egy adag kezugyesseg is. :cry:

Rimar!

Gyonyoruek a kepek,kicsi fiad is,te is es nekem is az az apas puszis(vagy harapasos :lol: )kep tetszik.
Hat akkor jol sejtettem..anno en a 22. napon teszteltem mert ereztem hogy terhes vagyok es mar akkor pozitiv lett. Drukkolok,de biztosan jol erzed!!! :lol:

Virag!

Haho!!!! :lol:

Gyongyi!

Vannak meg,vagy elmentek es ki vagy purcanva??Vegul is mit lattak a mi szep Magyarorszagunkbol???Tetszett nekik??? Es a gyerekek hogy birtak a joves-menest???

Tovabbi szep estet!
momo35
 
 


Sziasztok lányok:)

Oly sokat játszadoztam a billentyűvel, vajon belépjek, vagy inkább megint nem....
..lehet már nem is emlékeztek rám :oops:

Esztertől és Gyöngyitől kaptam egy-egy kedves levelet az iwiwen, és olyan jól esett az érdeklődésük (és hogy nem merültem el a feledés homályában...), hogy meg is ígértem, nem csak olvasni, de írni is fogok nektek.

Már az idejét sem tudom, hogy mikor írtam utoljára, de az biztos, hogy akik lassan szülnek, még szinte pocakjuk sem volt.

Azóta gyarapodott a gyereksereg is, csodaszép lánykákkal, és fiúcskával, lányok gratula nektek, gyönyörűek a lurkók!!:)

Olvasgattalak benneteket amikor csak időm engedte, így nagyjából azért képben vagyok :) csak kissé szomorú, hogy nem teljes a boldogság több családban sem:(

Zsuzsa,
először is neked akartam írni (de már hányszor...), hogy együttérzek veled ebben a válságos időben és a fene tudja hogy mi is jó ilyenkor. Testileg-lelkileg felkészülsz az elválásra és akkor hirtelen vissza az egész. Gondolom azért egy kis csalódást is érzel. Remélem azért változatlanul jó apa és társ akar maradni a párod. Te hogy érzed?

Juci,
Először is, annyira édes kislányod van, szoktam nézegetni a videókat is....hát, tündéri:)
Lassan ti is fújjátok a gyertyát!

hihetetlen, hogy milyen dolgok történnek veled is.... :roll:
Elhiszem, milyen dühítő volt az esküvő helyett a kényszer-pesztra...
Kérdésem csak annyi, hogy a lányok anyukája hogy tudja elviselni, hogy ilyen sokat távol legyenek a gyerekei????????????? :roll:
Írod, hogy válás..... Ha válni nem is kellene (bár ilyen helyzetben joggal érezheted így, hiszen nem ilyen életre vágytál) de esetleg arra nem gondoltál, hogy egy időre Dudival egy külön lakásba költözz? Ahol csak ti lennétek. A lányok meg járhatnának a megszokott lakásba, de nem neked kellene gondoskodni róluk.
Talán Illés is komolyan venné a TE Problémádat!!

Titi,
rád is nagyon sokszor gondoltam, nagyon drukkoltam neked a terhességed során, még ha nem is írtam ide le:)
csodaszép pocakod van, és atyaég, nemsokára kezedben tarthatod a kisbabád!:)


Eszter,
remélem jobban érzed már magad!!!
Olyan aranyos voltál, hogy írtál nekem:)

rimar,
Nagyon szép nagyfiú lett Balázs is!!
És tényleg nagyon csini vagy!!:)

Momo,
Mishal is gyönyörű nagyfiú, (hihetetlenül igéző szemei vannak) és érezni soraidból, hogy tényleg belerázódtál az anyaságba:)
Férjed hozzáállásához nem is tudom mit szóljak.... :roll: meg :evil:

És persze nem utolsósorban Virág!!!
Jó olvasni a soraidat, olyan lendületesek! És úgy látom nem is változott semmit a konyhatündérséged:)

Rólunk is néhány szó... :oops:
Barnabás jelentem egyéves nagyfiú lett:)
Kb 8 hónaposan kezdtek kibújni fogacskái, jelenleg 5 db van.
Még nem jár egyedül, de már igyekszik felállni és nagyon boldog, ha egy-két lépést tesz.
Nem tudom emlékeztek-e, hogy Barni születésekor nem találták az egyik heréjét....(ezt is én vettem észre...) azóta voltunk a Heim Pálban vizsgálaton, meg augusztus végén UH-n.
Sajnos az UH-n egyáltalán nem találták a jobb heréjét (volt egy kis remény, hogy talán a hasüregben van és nem szállt le) és legnagyobb rémületemre a bal veséjét sem.
Az orvosok leszidtak, hogy miért nem küldött a háziorvosunk UH-ra, tudnia kellett volna, hogy ha nincs here, akkor együttjárhat a vese hiányával is....
Erre nem tudtam mit mondani... :roll:
Kérdezték, hogy Bálint valaha volt-e UH-n.....mondtam, nem.
És a kötelező szűrések? Vagy amire lehetőség van, arra sem küldte?? Hm.... :roll:
"Akkor azonnal cseréljen háziorvost!!!" :roll:
Szóval még félév múlva egy kontrasztanyagos festésre kell vinni Barnit, hogy 100%-ra kimondják, csak egy veséje van:(
Hát lányok, teljesen kiakadtam, de a dokibácsi megvígasztalt, hogy tulajdonképp annyira nem vészes a helyzet (???), arra kell vigyázni, hogy nagyobb korában nem űzzön semmiféle küzdősportot....nem kell más életet élnie.

Van ilyen tapasztalatotok, ismerősötök, aki egy vesével él???

.....
kicsit ittvagyok és egyből teliírom a topicot :oops:
Pedig egy fotót is akartam mellékelni.

puszi mindenkinek,
Ancsi és a fiúk

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Kicsijuci!

Atkuldtem par fotot hogy boldogitsalak! :lol:

Lanyok!

Ti hogy fotoztok,hogy rajta van a gyerek a foton??Mert nekem mindig le-kimaszik a kepbol,mikor meglatja hogy fotozom akkor mar jon is felem.

Az elso kepen eppen dinnyet eszik. :lol: Lent hagytam a fel dinnyet mig pakoltam es o megrohamozta! :lol:

Szerintetek,nem kezd mar kicsit ram is hasonlitani???Nemelyik kepen mintha en lennek kicsiben.

Puffoghatnek...csak sokaig tartana leirni. Ferjem felhvott es 15 percen keresztul mondta,hogy milyen borzalmas volt neki ez az egy het....a lenyeg hogy en vagyok a hibas,mert nem hagytam pihenni.Az igaz hogy kemenyen dolgozik es megad mindent nekunk anyagilag,dehat ra is szukseg lenne neha.SZoval nem tudtunk megegyezni...belatom hogy en se vagyok tokeletes es hibaztam bizonyara...de o is am!

Na,megyek lefekszem.
Joccakat!

Juci!

Es miert is nem jossz???Mit csinaltok??? :lol: :lol: :lol:
momo35
 
 


Hát egy-két fotó:)

Barnikám egyéves lett:
Kép

Az első autó:
Kép

Séta Bálinttal:
Kép

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


sziasztok!
régiancsi juhuuu de jo hogy megint itt vagy:)nagyon boldog szülinapot kivánok egy éves nagyfiunak!
kisszerelmemnek meg mond meg nem felejtettem ám el és még mindig imádom!és sokszor puszilom

kicsi ez a kiscsaj kész tehetség:)neked meg milyen kislányos hangod van a videon:)

momo jot nevettem a fotos kérdésen!

titi gyönyörü a fürdöd ennél már csak a pocid szebb!

eszter én is vároma képet a hajadrol szerintem jobb hogy nem vagy szöke most mikor betegeskedsz igy legalább nem tünsz sápadtnak!biztos jol áll

bocs akit kihagytam de mennem kell aludni nemrég értem haza barátnömtöl!puszi sziasztok holnap jövök

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Csak kicsit tudok jönni, mert Bence beteg lett. Megfázott nagyon és el van dugulva az orra. (Gondoltam rád Zsuzsa nagyon sokat!) Szinte mindenki tudja, milyen egy taknyos kisgyerek, aki alig kap levegőt és szortyog....Titi meg majd megtudja :wink:
Na és az állandó oroszívásról nem is beszéltem.....éjszaka is 3x.....semmit sem aludtunk....

Ancsi:)
Nagyon sok boldogságot a nagyfiúnak! Annyira szépek és aranyosak a fiúk!
Viszont borzasztóan sajnálom a problémátokat! Én csak fellnőttet ismerek, aki 1 vesével él. Neki kb. annyira kell vigyáznia az étkezéssel, ivással, mintha veseköves lenne. Meg persze a sérüléssel járó dolgokat is kerülni kell. De azt kettővel is......Az 1 herétől pedig lehetsz te még négyszeres nagymama is:) (iyen ismerősöm is van....itt is az ütésekre, gyulladásokra kell gondosabban odafigyelni.)

Zsuzsa:)
Ti még orrszívóztok? (de hülye szó :) )

Momo:)
Én is olyan jót nevettem a fényképezős sztorin! Ne izgulj, én már Bencét se tudom lefényképezni, mert ha meglátja a gépet, ezerrel odakúszik. Olyan gyors, hogy csak lesek. Mire beállítom a gépet, már két kézzel markolássza:)


Momo, Zsuzsa:)
Kérdeztétek, mikor alkotok. Hát minden ellopott 5 percben. Mikor Bence issza a tápszert, amikor alszik, amikor épp elvan a kiságyban 5 percig. Babaruhákat varrogatok, és azok picik. Rövig ruha, rövid varrás:) Egy babanadrágot kb. fél nap alatt megvarrnék, de most kell 7 nap is hozzá:) Szóval csak kicsiket kézműveskedek:)

Titi:)
Szépséges a pocakod! És jó nagy szerintem:)
Hogy hogy lesz az ottalvás? Úgy beszéltük meg Gabival, hogy keresünk egy olcsóbb szállást, ami 1 éjszakára is fogad. Ha nem találunk vagy nem jön össze, akkor hazajövünk este. Bár én másnap szerettem volna kicsit szétnézni Pesten, elmenni a Burda boltba, ide-oda.....Marcit elvinni a közlekedési múzeumba...ha nem esik, esetleg az állatkertbe. De majd meglátjuk.

Eszter:)
Ugye még mindig/már jobban vagy?
A hajad miatt ne bánkódj, ezért nem érdemes:) Ez tényleg megnő:)
Képet nem kapták a babáról?

Erzsike:)
Tündérszép a kisfiad! Nagymamával tényleg nagyon aranyosak. Gondolom, hogy örülhetett! Nekünk is van dédimama és dédipapa, Gábor részéről:)

Juci:)
Hoztam egy üzenetet!
Pap Lívia a volt kolléganőd sokszor puszil és üdvözöl benetket :) :) Minden jót kíván Nektek!
Gabi igen elszontyolodott, hogy nem jösztök mostanában. De mondtam neki, hogy akkor majd tavasszal jösztök, ne izguljon!

Ági:)
Hogy vagy?? Hogy sikerült Vivivel a délután?

Éva:)
Sikerült a dokiddal beszélni? mert mondtad, hogy a héten hívod!
Balázzsal milyen jellegű problémád van?

Rimar:)
Én átadom neked a + tesztet, mivel én teszteltem egy jó nagy negatívat. Na persze nem azért, mert tervezzük a 3. gyerkőcöt:) De biztos olvastad, hogy a drága férjemnek volt egy "odanemfigyelős" akciója :lol: :oops:

Virágom:)
Hát te merre jártál :) Mit csináltál a barátosnédnál?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Ancsi
De jó hallani rólatok. Örülök, hogy írtál nekünk .
Boldog szülinapot az egyéves nagyfiúnak!
Hihetelen sokat fejlődött . Nagyon aranyosak együtt. Bálint szemei még mindig szikráznaknem változott semmit..)
Sajnálattal olvasom, hogy milyen gond van nálatok. Hihetetlen, hogy ezt eddig senki nem vette észre pedig annyi vizsgálatra kell menni még pocakosan és utánna is. Egy biztos hogy egy vesével is teljes életet lehet élni, csak kicsit jobban kell figyelni az étkezésre és a folyadékbevitelre.
Tudod igazán én sem tudom mi lenne a jó együtt vagy külön.
Ha külön akkor mindent fell kellene rúgnom és visszamenni oda ahol a családom van, mert itt nincs semmi segítségem. Mindent előről felépíteni egyedül lakás, állás, gyerekeknek ovi. Ez nagy felelősség ezért várok még egy kicsit hátha valami változik. Ha nem akkor jön a változás minden tekintetben.

Momo
Hú akkor továbbra is feje tetején áll minden a ház körül és a pároddal is.
Ha készen lesz a ház beköltöztök, hidd el megyek és kipróbáljuk az a szigetet a konyhában.:) :wink:
A fényképezés pedig mindenkinél így van. Ha észreveszik a fiúk akkor nálam is ez van. Áron már teper is hogy kivegye a kezemből a gépet és megszemlélje, Dávid meg elbújik, hogy ő nem akar rajta lenni.

Verzsike
Nagyon tündéri ez a fiú. Nagyika milyen boldog hihetelen.:)
A sírás pedig természetes ebben a korban ő még csak ezzel tud kommunikálni. Szépen lassan kinövi, csak légy türelmes. Persze ez a legnehezebb amikor egész nap csak nyafi van és bármit teszel a helyzet változatlan.
A fejés miatt nem irigyellek és nagyon utáltam és hála az égnek nem volt rá szükségem. Egyébként mit csinálsz a lefejt tejjel odaadod vagy fagyasztod?

Rimar
Jó nagy munka előtt áltok festés és minden. Kicsi gyerek mellett nem egyszerű. Talán tényleg jobb akkorra halasztani ha jó az idő és akkor kint lehet lenni a kertben így talán gyorsabban megy.
Nagyon jó hétvégi program az idejét sem tudom mikor voltam ilyenen. Gyerekként nagyon élveztem., mindig ihattunk a mustból. Hát az én fiaim ebből jól kimaradnak, sajnálom, hogy egy csomó ilyen élménnyel szegényebbek lesznek.

Titi
Jaj már megint valami buktató a ház körül. Remélem gyorsan meglesztek vele. A pénz pedig legtöbbször mindig elmegy valami másra mint ahogy eltervezi az ember. Hidd el ettől függetlenül mindene meglesz a kicsinek mire megszületik.

Juci
Erőt merítve tőled nekiálltam rendet rakni takarítanistb.
Két adagot is mostam, mert csak ennyi fér ki a szárítóra. Tehát nem tétlenkedtem.
Te hogy haladtál?

El kell hogy mondjam, kicsi Áron napról napra ügyesebb már 5-6 lépést megy egyedül. Guggolásból kapaszkodás nélkül is fel tud állni. Olyan kis aranyos és nagyfiús ilyenkor. Dávid nagyon büszke rá mindig kiabál nekem, hogy anya nézd Árom egydül lépked.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Koda
Igen még szívom az orrát, de már nem olyan sok a trutyi. Simán alszik igaz cseppentettem neki mindig. Nasivin sokat segített éjjel.
Látom ti is megkaptátok az első ovis vírust. A nagyok már meg sem érzik, de a kicsik még mindent elkapnak. Kitartást néhány nap és elmúlik.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Gondolod, hogy Marci hozott haza valait, ami nála nem jön elő? Erre nem is gondoltam.....! Az biztos, Marci legjobb barátja Pistike is beteg és nem is jár már az oviba.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda
Én erre tippelek, mert máshol nem járunk. Áron is velünk volt a beszoktatásnál és csúszott mászott a földön persze minden a szájában kötött ki.Dávidnak semmi baja max egy kis vizes orrfújás.
Nálatok lehet, hogy csak ez a hideg idő a bűnös, ki tudja.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Regiancsi!

Boldog szulinapot Barninak! Nagyon szepek a kicsi fiaid! :lol: Egy vese..borzalmas hogy eddig nem vettek eszre...sajna nem tudok semmit rola,biztos hogy jobban kell majd vigyaznia de amugy teljes eletet elhet. De akkor is felhaborito,ez Magyarorszag! :roll:

Koda!

Jobbulast Bencusnak!!! Orrszipokazas nalatok egyszeru???Mert nalunk vilagvege,sokszor azt hiszem hogy osszeroppantom a fejet. :roll: Biztos Marci vitt haza valamit ahogy Bufo irta.
Babaruhavarras..magatoknak varrsz??

Koda!

GRATULA A MOSASHOZ! :lol: En ma kiporszivoztam kis segedemmel! Ennyi eleg is mara! :lol:

Juci!

Atkuldtem a fotokat megint,megkaptad?

Na,mentem..a Baumaxba kellene menni beepitheto postaladat venni.
Jelentem parketta megrendelve..eggyel kevesebb nyug. :lol:
fotozas ugyben akkor megnyugodtam hogy nem en vagyok bena. Csak Juci is olyan szep fotokat tesz fel mindig. Es nekem nincsenek olyanok. :cry:

Puszi
momo
momo35
 
 


Zsuzsa,neked gratulalok a mosashoz..nem Kodanak :lol: ,bar Koda ha neked is sikerult akkor te is megerdemelsz egy gratulaciot. :lol:
momo35
 
 


KOda!

Bence mar kuszik??Akkor nagyon ugyes ! :lol:
momo35
 
 


Juci!

Te ennyire Kicsi szeretnel inkabb lenni? Mert akkor hivlak am Kicsinek!!! :lol:
Es csak hogy en is mondjam,nyugodtan szolithatsz Monanak,Momonak csak a ferjem hivott regebben,mindenki mas Monanak hiv.Na,bumm! :lol:
Kepeket kuldom ujra akkor majd vagy ma este vagy holnap! Lehet,hogy sok volt,3MB,tul sok lenne?

Nem is gratulaltam meg nektek+ZSuzsa nektek se a par lepes jarashoz!!!! :lol: Ugyesek vagytok.

DUdi nagyon edi,hogy kiszokult?! Es tenyleg akkora foncsikja van??Honnan lett neki ekkora haja????Ez felhaborito! :lol: :lol: Csak hulyeskedek!
Te meg..latom,hogy a vilagbol ki akarsz repulni! :lol:

Tobbiek!

Tenyleg,merre vagytok!

Biztosan megijedtetek,hogy ilyen gyakran irok,nem igaz?Pedig most csak van egy kis holt idom,befestettem a hajam es meg van 20 percem a lemosasig,aztan beindul az esti muszak.
Nagyon produktivak voltunk ma Mishallal,mint mar irtam,megrendeltuk a parkettat,megjartuk a bankot,kineztuk a csaptelepeket,vettem beepitheto postaladat es kulteri mennyezeti lampat,volt meg seta,fagyizas(nekem),es meg Tescos bevasarlas is. Es meg jatszottam is vele!Es mindezt mindefele segitseg nelkul,mert anyukam ugye elutazott,hugom meg dolgozik.

Eszter!

Jol vagy???
Virag!

Merre jarsz?Ilyen harom fogasos ebedek mellett nem sok idod maradhat?! :lol:

Gyongiyi!

Elmentek mar???

Titi!

Mit csinalsz? Fogadjunk hogy hazimunka,netan vasalas??Jon a szuletett felesegek,en is azt tervezem.
Balimama,tobbiek...ez nem fair hogy csak en vagyok itt. :lol:
Joccakat!
Kesobb benezek,addig irjon mar valaki!Please!
momo35
 
 


Sziasztok!

Mona(akkor,ha jó neked)4
Jelentem itt vagyok én is, és a vendégek elmentek :lol: .

Most sikerült visszaolvasnom, de nincs sok időm irni, mert a párom visszament dolgozni (szegény pótolja a lemaradásait a vendégek miatt), ezért én altatok. Bár remélem elalszik a Rezi egyedül, mert most szoktatom rá, hogy kijövök a szobából is.
Jól sikerült a hétévge nagyon, majd mesélek.
Nátha...nálunk is beköszöntött. Kezdődött a REzinél, ma már a Sárának is folyik az orra. Porszívózás volt már vagy 4x. Mi még élveztük az első 3.-at, mert mindig azt mondtam neki, hogy csiki-csiki, és még nevetett is. Na a 4.-nél már le kellett fognom.

Szegény ma alig aludt valamit. Na majd még jövök, csak még el kell pakolásznom. Ha nem jönnék vissza, akkor elaludtam :lol: :lol: :lol:

Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


sziasztok!
csak egy percre ugrottam be elolvasni a mai termést de kicsi képeit nem tudom szo nélkül hagyni!ez a gyönyörü szemü szépség tiszta anyukája:)ugy megtudnám puszilgatni:)

koda jobbulást bencusnak!remélem csak egy enyhe kis megfázás és hamar meggyogyul!

bufo jo hogy áttetted magad várakozo álláspontra és nem te probálod menteni a menthetöt,mert most tényleg nem neked kell!

rimar hogy te milyen csini vagy!nekem a legjobban a vigyoris kép tetszik olyan kis csibész rajta

csajok hogy ti milyen arik vagytok velem:)drágaságom virágom micsoda jo kis becézgetések imádlak titeket mert ez olyan jol esik!

na megyek mert apa vár a kádba :oops: :lol: :oops: :lol:

puszi joéjt mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Jaj, már nagyon várom a képeket.
Szerintem megnézem és megyek aludni.( ha a Juci felteszi éjfél előtt)
Holnap jövök bővebben, és mesélek is. A párom már hazaért, és most hiányol egy kicsit. Olyan gyönyörű virágcsokrot kaptam tőle ma este. Megköszönte, hogy jól bántam a barátaival.
Na megyek hozzábújok én is igaz nem a kádban, mint Virág.

Jó éjszkát:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Lányok, csak gyors bejelentkezés, mert mindjárt elalszom! :(

Lemaradtam a született feleségekről, céges vacsorán voltunk, itt van a német főnökünk, és tegnap derült ki, hogy este közös vacsi lesz.

Holnap igyekszem jönni délután. Este meg egyedül leszek itthon, mert a drága páromhoz meg jön egy külföldi vendég, úgyhogy remélem, lesz időm írni Nektek.

Jó éjt mindenkinek!!!

KépKép
titi_27
 
 


Kicsi! :lol:

Nagyon aranyos vagy!!! Koszi szepen! hat akkor en is Kicsinek hivlak ezentul!
Szerintem az utolso elotti kepen hasonlit ram,nekem van egy ilyesmi mikor kicsi voltam. Ja,fel Mishal a kepen...ezt mondtam. :lol: Ma is fotozni akartam a furdokadban a te szuper Dudi kepeden felbuzdulva(el is felejtettem,alomszep kek szemei vannak! :oops: ),hat sikerult egy rakas Mishal hatat,es Mishal fejebubjat csinalnom,meg veletlenul se maradt volna szembe a fenykepezogeppel.
Caubernet Savignon...ezt szeretem en is!!!! Es nekem is van bibi...bar most egy 2000es francia borovicska Syrah )meg ferjem vette,de a vitak miatt megmaradt.Nem baj,tobb maradt nekem. :lol:

Virag!

Irigykedek..paroddal kadban... :lol: :oops: :lol:

Gyongyi!

Nagyon edes ferjed lehet es biztosan meg is erdemled azt a viragcsokrot,gondolom 24 oran at "szolgalatban" voltal. :lol: Jobbulast Saranak!

Jelentem kivasaltam,most jon egy kis kutatomunka pohar bor tarsasagaban.

Kicsi,ugye kiurul az ember szervezetebol reggelre az egy pohar bor(marmint az alkoholt lebontja addgra a majam,nemde?) En ugy tudom,hogy egy pohar bor,3 ora...mert ha nem..akkor alkoholizal a fiam. :twisted: :lol:

Joccakat nektek!
momo35
 
 


Bocsi a sok hibaert!
momo35
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan életjelet adok magamról,mert 2 napja a gépet sem sikerült bekapcsolnom,így visszaolvasnom sem sikerült és csak pénteken lesz időm.Felgyorsultak az események megint körülöttem,aminek örülök is,de azért van bennem szorongás jócskán.Tegnap meglett a biopsziám eredménye és úgy néz ki,hogy lisztérzékeny vagyok,mert a vékonybelem nagyon durván be van gyulladva.Viszont ezt vérből meg kell erősíteni,mert ha az negatív,akkor sajna marad a durvább bélgyulladások lehetősége béltükrözés...Szóval elsőre ennek örülök,mert a glutén és gliadénmentes diéta használ,tehát szerintem ez a baj,viszont ez egy egyszerűnek hangzó,de annál gázabb autoimmun betegség,ami örökre megmarad és ez felelhet a vetéléseimért is,sőt,most sem garantálja senki,hogy ez nem fordul elő.Csak bízhatok,hogy nem,ez marad. :cry: :evil: Ami a diétát illeti,tegnap már egy dietetikussal is beszélgettünk a kórházban, és meg kell rendelnem egy könyvet,ami tartalmazza az ételek összetételét,amit ma kapni a piacon.No gabona,kenyér és semmi,mert a felvágottaktól a tejtermékekig,a leveskockán át a csokiig mindenben ott ez az anyag.Egy téboly és amiben nincs az annyiba kerül,hogy nem bírom megvenni.Szóval szerintem most fogyok csak le igazán.A nődokim elutazott és nem érhető el telcsin sem és nem a scheringen érdeklődtem és hát dokihoz kellene mennem sos! :cry: :evil: Szóval ismét kórházban és rendelőkben telnek a napok.Holnap bélultrahang,ma nőgyógyászat.Drukkoljatok.Pénteken visszaolvasok és írok mindenkinek ígérem.

Puszi

Eszter

Ja és amúgy meg jól vagyok ám. :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


sziasztok!

momo hát ez a kissrác:)hihetetlen!hogy lehet valakinek ilyen gyönyörüséges szeme arca meg mindene tökéletes!és igy hogy láttuk párodat már eltudom dönteni és igazad van rád hasonlit!jajj hogy én miért vagyok ilyen öreg :lol: a bor meg 3ora alvástol kiürül a szervezetbe legalábbis én igy tudom de ha nem igaz akkor is a babának nem árt annyi
ja és már este is irni akartam!köszönöm a hiányolást!minden irásodba ha egy napot nem jövök már irod is!jol esik

Eszter örülök hogy jelentkeztél huh ez marha szarul hangzik akkor mit lehet enni egyáltalán?váááá!drukkolok hogy javuljon már meg egy kicsit ez a sok gond!vigyázz magadra péntekig aztán gyere és irj sokat!

puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Eszter!

Persze hogy gondolunk rad es drukkolunk,de minden rendben lesz!!!Gumimacidrol lehet hogy kapsz ma fotot? :lol:

Liszterzekenyseg,hat akkor lehet hogy jol tippelt Kicsi.
Nem konnyu,de a ez a bajod,legalabb tudod hogy mi is az es lehet kezelni...vagyis megfelelo taplalkozassal.
Es igazad van,iszonyu draga...azt hiszem gyerekeknek van valami tamogatas(vagy volt),felnotteknek nem tudom.
Sok mindent magadnak kell majd megcsinalnod. En nem is olyan reg vettem gluten mentes lisztet,hogy sutok abbol kenyeret Mishalnak. Majd akkor neked is sutunk!
De varjuk meg a penteket es akkor majd remelhetoleg kiderul biztosan.
Gumimacid meg eros kis baba (masaallah) !

Virag!

Koszi a dicseretet,abbol soha sincs eleg :lol: :roll: :lol: . Na,most mar magadrol is irhatsz!!! Figyelj,anno irtal valami nutellas kalacsot vagy mit? Az fenn van a receptek kozott???

Puszi
momo35
 
 


Momo fent van a receptes oldalon a kalács!Meg pont most raktam fel a multheti kajákat!

Magamrol?mit irjak?Szöke lettem:))Eddig is az voltam agyilag de tegnap bemeliroztam hajam is(igaz olyan mintha barnát meliroztam volna a szökébe pedig pont forditva) nekem nagyon bejön mert régota vágytam ilyenre de senki nem tudta megcsinálni nekem mert hogy a vöröset nehéz leszivni hát nekem sikerült szökitö por nélkül szöke festékkel!mekkora hülyeségeket irok!de ugy örülök most a hajamnak!majd este mutatok képet!
Más nagyon nem tudok irni!jol vagyok megvagyok!Kisfiam annyira élvezi az ovit hogy kitalálta ott akar maradni délután meg ott akar ebédelni is!hát megbeszéltük férjemmel hogy majd ha lesz melom maradhat addig legyen velem délután!
most épp szülinapi partyt szervezek neki de ugy hogy ö nem tud rola!ö is akart de én lebeszéltem!igy most meglepi lesz neki!
szombaton vetetett játékot magának mondtuk neki na jo ezt kapod szülinapra és belenyugodott!(közbe én már pénteken megrendeltem az ajándékokat:) aztán apuka vasárnap talált még egy jo játékot megint megrendeltette velem!ugyhogy el lesz látva most egy darabig játékkal!remélem örülni fog a csibészkém

jajj van egy olyan jo képem roluk már tök rég megakarom mutatni!kb 2-3hetes!

Ők a szerelmeim:
Kép

Ja és ez lesz kisfiam toráján egy ostyalapon!(sajnos ezt nem én csinálom ugy rendeltem a tortára)
Kép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Hú micsoda forgalom volt itt tegnap délutántól.
Alig győztem olvasni és nézegetni a képeket.
Reggel a férjem vitte Dávidot oviba és levágott egy jó nagy hisztit neki. Nem akart ottmaradni. Gondolom ezután nem fog vágyni rá hogy elvigye.
Áron reggel megint lázas volt és ha a füléhez értem nagyon húzta a fejét. Irány a fülészet, de nem találtak semmit. Azóta nem lázas és egész jól van. Holnap viszza kell menni lehet, hogy addigra már látszik a gyulladás de feleslegesen nem ad gyógyszert a dokinéni.


Juci/Kicsi
Természetesen ha neked jobb akkor én is kicsinek foglak hívni.:)
Nagyon szuperek a képek. Hihetelen mit ki nem talál Dudi, és tényleg szinte pózol a fényképezőnek.
Örülök, hogy jól haladnak a dolgok nálatok. Gyertyafényes vacsi biztosan remek lehetett. Én az eszemet sem tudom mikor volt ilyenben részem, de azt hiszem egyhamar nem is lesz.

Momo/Mona
Természetesen téged is hívhatunk máshogy ha szeretnéd.:)
Nagyon sokat nőtt Mishal és tényleg egyre jobban hasonlít rád. A szemei még mindig elbűvölnek.
Nagyon ügyes voltál, hogy ennyi mindent csinálták és egyedül. Te tényleg unatkozni fogsz ha készen lesz a ház és nem lesz mit intézned.

Eszter
Na ez már végre haladás. Ha tényleg lisztérzékeny vagy akkor legalább lehet ellene tenni. Ha pedig a másik variáció akkor még belegondolni is rossz hogy mennyi újabb tortúra vár rád . Nagyon bízom benne, hogy minnél hamarabb helyrejössz.
Ügyes legyél a dokilátogatásokkal és ne hagyd magad lerázni, ha megint ilyen lenne.

Titi
Sűrű programod van neked is mostanában.
Hogy bírtad a vacsit? Fini volt?
Várunk este::)

Oné
Hát szerintem is megérdemled azt a csokrot. Biztosan ki is tettél magadért minden tekintetben.Gondolom jó fáradt is vagy. Lesz mit kipihenni.
Gyere és mesélj merre jártatok.
Lányoknak jobbulást!

Virág
Jó nagy kádatok lehet ha befértek mind a ketten:)
Remélem jól telt az este.
Nagyon hasonlítanak a fiúk egymásra, eddig ez nem tünt föl nekem. Szépek együtt:)
Nagyon szuper a meglepetés buli biztosan Nimród is örülni fog. Arról nem is beszélve , hogy mennyi mindent fog kapni.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Momo!
Nagyon nagy már Mishal. Hogy mekkora szemei vannak, és ahogy néz. Hát hesegetheted, majd a lányokat.

Juci!
Dudi is csodaszép, mint mindig. Viszont neki is óriási szemei vannak. Bár már rég csináltam közeli képet a Sáráról, de szerintem nekünk közel sincs akkora szemünk, mint Dudinak, és Mishalnek.
Ja, a kis lófarkon meg beájultam. Mit csinálsz, hogy ilyen gyorsan nő a haja?

Bufo!
Áron akkor már nemsokára menni fog, ez szuper. Majd rohangáljatsz utánna. Bár a Sára még nem megy, de így is mindig rohannom kell utánna. Imádja a virágföldet, meg a cipőket. Mindenhol feláll, és amit elér az rántja magával. Hogy van Áron? Remélem már nem fog belázasodni?

Eszter!
Húú..látom nálatok sincs nyugalom. Remélem akkor most már kiderül a baj, és rendbe leszel. Miért olyan fontos elérned a nőgyógyászodat? Űgy vettem ki a soraidból, hogy nagyon fontos lenne most beszélned vele. Talán a lisztérzékenység miatt, vagy van valami gond gumimacival?

Erzsike!
Nagyon boldog a nagyi az unokával. Több képet is feltehetnél a kis drágátokról. Hogy sikerült a múltkori séta? Attól pedig szerintem mindenki fél, hogy mi lesz-ha már csak ketten vagytok otthon. Én mindig a hétfőtől féltem a Rezinél, mert a hétvégén mindenki itthon volt, és kényeztette. Hamar belerázódtok ne izgulj.
A kajákat illetően nem kényeztettem el a vendégeket, mert csak pénteken főztem. Igaz a vacsi az mindig terülj-terülj asztalkám volt.

Ági!
Merre vagy? Csak egy mondat erejéig jöhetnél!

Na felébredt a REzi, és készülnünk kell az úszásra. Sajnos a Sára rendesen megfázott. Szegénykém alig aludt valamit éjszaka, mert nem kapott levegőt.
Este jövök még, és mesélek, meg írok azoknak akik most kimaradtak.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Momo! Nagyon szupi, hogy lesz konyhaszigeted, nekem minden álmom. Úgy meg tudsz csinálni egy sütit, hogy minden odafér…
Hogy tudtál ennyi mindent egy napba belesűríteni??????
Nagyon édik a képek, gyönyörű nagy szemei vannak Mishalnak, de rólad nincs, úgyhogy fogalmam sincs hasonlít-e rád. :wink:

Ancsi! Úgy tűnik a nagybátyám a babnet példája lesz… A nevével Titinek példálóztam, neked meg akkor a veséjével. Neki 48 éves korában vették észre egy derékfájás miatt készült röntgenkor, hogy egy veséje van. Addig is vígan éldegélt így és azóta is.

Koda! Remélem Bence már meggyógyult… Láttam már sokszor mikor a barátnőm szívta a babája orrát, szerintem ez kegyetlenség, nem tudom én hogy fogom rávenni magam, pedig muszáj lesz. Mennyi idős kortól lehet különben orrszívózni?
Nagyon ügyi vagy, hogy még varrogatni is van időd.

Zsuzsa! Áron nagyon ügyes, gondolom így egyre jobban kell rá vigyáznod… az nagyon rossz lehet, ha fáj a fóle, azt olvastam azt igen nehezen viselik a picik.
A lefejt tejcsit legtöbbször kiöntöm. 1 napig bent van a hűtőben mindig, ha esetleg kellene Babónak, de utána megy a mosogatóba. A védőnő le is szidott miatta, de mindenütt azt olvastam, h a lefagyasztott tejet már nem szeretik a babák.

Kicsi! Meg vagyok veszve a kislányodért. Annyira édes, ahogy néz a kamerába, a pancsizós képtől a párom is kidőlt. Mondta is Babónak, hogy a babazsúron nézze meg jobban Esztert, és ilyen szép kislányokkal jöjjön majd csak haza. :wink:
Mit csinál Dudi olyankor mikor te ilyen vacsorakölteményeket gyártasz?

Gyöngyi! Nagyon rendi a férjed, akkor nem is dolgozni volt, hanem virágot venni ment? Mióta jár Rezi úszni és hová viszitek? Nagyon szupi ha már ilyen kiskorban meg tud tanulni úszni.

Eszter! De jó, hogy hallunk végre rólad. Negyon rossz ez a lisztérzékenység, de idővel biztosan bele fogsz tanulni a spec étkezésbe úgy hogy ne legyen extra drága. Reméljük, hogy tényleg „csak” ez a baj és nem komolyabb. Ezt legalább tudud kezelni.

Virág! Nagyon kíváncsi vagyok az új hajadra… Magadnak be tudod melírozni?
Arik együtt a fiúk a képen. Egy ilyen tetejű tortának biztosan nagyon fog örólni a kisfiad.

Titi! Nem sokat pihenhettél tegnap… Képzeld én is lemaradtam a Született feleségekről, de én azért mert Babót dajkáltam és bealudtam közben…

Ági! Veletek mi újság? Nagyon lefoglal Lívike. Gondolom ha egyedül leszek én se tudok majd jönni minden nap. :cry:

Remélem senki nem maradt ki…

Van valakinek pihenőszéke otthon? Mikortól meddig tudja azt a baba használni és van értelme? Ahogy nézegettem talán jobb lenne, ha Babó abban lenne, mint az ölemben mikor „beszélgetek meg játszok” vele, talán kényelmesebb lenne neki. Nem tudom érdemes e kiadni rá pénzt. Kérek szépen véleményeket.

Puszi
verzsike
 
 


Erzsike!

Áginak van pihenőszéke és Livi imádja,ezen felbuzdulva Titi és én is vettünk már,de tapasztalatom sajna nincs,csak ez amit Ági mesélt,meg láttam én is milyen jól érzi magát benne Livike!

Momo!

Akkor hívlak majd és ha neked is jó jövő héten valamikor elszaladok a kiságyért.Annyira szép ez a fiatalember,hogy az valami hihetetlen.Mint egy baba. :D

Lányok,még mindíg nem tudtam olvasni,hulla fáradt vagyok és épp kenyeret sütök.Egész délelőtt Kistarcsán ültem a kórházban,ahol először el akartak zavarni,mert ugye az én dokim szabin van és nekem nem volt időpontom,majd megváratták velem a folyosón a 2 órát,akkor ért véget a rendelés, és behívtak,de le se ültettek,csak az ajtóban állva annyit mondott a doki,hogy nyugi,nem lesz baj,diétázzak ahogy mondták és viszlát.Se vizsgálat,se jótanács?!Már nem akadok ki,annyira fáradt és elcsigázott vagyok,csak tűrök .De egy dolgon erősen elgondolkoztam.Múlt héten a dokim magánrendelőjében kicserélték a táblát és jan 1-től 80000 a szülés és gondolom a minimum ilyenkor egy 20-as meg a szülésznőnek,hát ez elég meleg,+ minden alaklommal 8000 a maszek rendelésen,ahol 5 perc alatt lezavar és olyan szűkszavú,hogy a két köszönés közt egy mosoly és egy minden ok? Kérdés hanzik el.Mondjuk tényleg nincs kérdésem,de ez kicsit sok ennyiért nem?Szóval csajok,jó helyen vagyok én? Ti mennyiért szültetek? Esetleg van olyan dokitok,aki nem szab árat,hanem én dönthetek? Ki volt elégedett? Én szívem szerint akár váltanék is,hiszen 100000 ért készülök szülni valakinél,aki eddíg is elég szép összeget eltett,mert ugye az elején nem havonta mentem,és most,hogy szabin van nincs egy kolegája,aki beszélne velem,sőt, a helyi lakosok akármilyenek is(értitek mire gondolok) előbb sorrakerültek és még vizsgálatban is részesültek a kórházban ,ahová szülni készülök?!

Na majd még jövök!

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


sziasztok!

Bufo remélem holnap nem talál gyulladást a doki és csak valami másért huzta el magát!ha meg mégis akkor meg ugyis adnak gyogyszert ami hamar rendbe teszi!ugy utálom a fülfájást mert az nagyon rossz a piciknek!jobbulást kivánok áronkának!mikor kapunk uj képeket?fiukat már rég láttuk:)

Verzsike hát most meliroztam életembe elöször,ami ugy meg is látszik hogy tul sokat huztam ki de hát ennyi lyuk volt a sapin!a képeidre még mindig ugyanazt mondom mint amit smsbe irtam!tökéletes a kislegény!
Pihenö székünk nekünk nem volt mert mi a babyhordozot használtuk erre de megfogadtam ha lesz mégegy baba nekem kell olyan mert szerintem nagyon praktikus és a kicsik is szeretik!meg etetö széknek is jo ám:)

Huh eszter ezt nem akarom elhinni hogy még ezért is idegeskedned kell!hát látják kismama vagy miért nem vesznek számitásba?hülye bunkok(már bocs de tényleg azok)
Jo sokba kerül a szülésed

Képzeljétek barátnöm nekem adta a bölcsöjét!mondtam nem akarom mert én babonás vagyok és aggodom igy is hogy lehet az utazo ágy(amit férjem hozott a második gyerekünknek) miatt!de azt mondta ugy hozzam el mintha csak tárolni kéne aztán hátha hamarabb megtöltöm!

Na és a képek!kár hogy igy nem adja annyira vissza hogy jo kis szöke!
Kép
Kép
Kép (van ám rajtam ruha vagyis törcsi :lol: )

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Verzsike!

Pihenoszekunk nem volt,de ha lenne masodik babam mar vennek.SOk jot hallottam rola! :lol:

Eszter!

Ok,majd csorogj! Dokiugy...nekem van a dokim akinel szultem es egy nagy aranyos maci(remelem nem olvassa!) es o egy maniakus orvos aki szinte nonstop dolgozik es en mindig el tudtam erni telefonon.Azt hiszem nala is 8000Ft a vizsgalat,de ebben van mindig ultrahang(de lehet,hogy csak 7 mar nem emlekszem) es kedves,aranyos,tudja ki vagy .Hozza mennek vissza szulni. Kicsit konzervativ,de en kiharcoltam magamnak azt a szulest amit akartam.Ha erdekel akkor hivj fel ,jo? idopontot eleg nehez nala kapni,de ha megmondod az asszisztensnek hogy mi a problema,es hogy pocakos vagy akkor szokott soron kivul fogadni,ket idopontos kozott.Ja,es itt van a keruletben Rakoshegyen.

Gyongyi!

AKkor varunk az elmenybeszamoloval,lesznek fotok is???

Zsuzsa!

Nem baj,szokja csak hogy milyen egy gyerkocot oviba vinni,hatha meg a vegen belejon ebbe a csaladapa dologba! :lol: Es akkor mar csak jo ferjet kell faragni belole! :lol:

Na,mentem...szanitereket vadaszok,amit kineztem horror ar persze(izlesem az van :lol: ),nincs valakinek ALfoldi wc,bide??Mert vegul is nem is olyan csunyak es az aruk is jo.
Es holnap elmeletileg muszaki atadas(vagyis a dryvitnek),ha a muszaki ellenorom es en atvesszuk.
Es mar kifestettek Mishal szobajat,a kozlekedot,halot,nagyon szep lett,egesz szepen dolgoznak.
Kicsi! Mar festo is van..."csak" el kell adnotok a lakast!!!

Virag!

Hogy fog orulni majd a szulinapi meglepcsinek! Es szep lesz a tortaja is...csak a tetejet rendeled es a tobbit te sutod?
Nagyon szepek a fiuk egyutt!!! Mindig elfelejtem hogy ti milyen fiatalok vagytok! :lol:
Fotot dobsz szoken? :lol:

Agi!

Jaj,tenyleg ma csinaltak neked azt a szornyuseget...remelem tobbet tudnak mar! :roll:


Kicsi(juci) :lol:

Ma megint probalkoztam a fotozassal,csak utana lattam hogy lett egy csomo volt nincs kepem Mishalrol..amikor elkattant a gep akkor meg ott volt,a kepen meg mar hult helye votl. :roll: :lol:

Zseppy merre vagy?

Puszi nektek!
momo35
 
 


Zsuzsa!

Tenyleg,remelem hogy nem a fule faj szegenynek!

Virag!

Na,kozben fel is tetted a kepeket,jo nezel ki rajta!!! :lol: Az a rohejes,hogy eddig nekem ketszer festette fodrasz,utana honapokig probaltam helyrehozni. ugyhogy most megint en festem.
Eszter!

Elfelejtettem,az Istvan korhazban szultem..es mi most oda is tartozunk,nem igaz ?
momo35
 
 


Sziasztok lányok!

Na, végre itt vagyok!

Ma is délelőtt dolgoztam, aztán megnéztem apósoméknál a Született feleségeket, mivel az egyik kolleganő tegnap felvette videora :). Utána a szokásos pihi, és most mindjárt nekiállok megint vasalni.

Tegnap nagyon jól sikerült a vacsi, sok finomság ettünk, még három gombóc fagyis is lecsúszott utána, 10-re pedig már itthon is voltunk, szóval tényleg nem panaszkodhatom.
Annyira jó így, hogy csak fél napot dolgozom, ez így teljesen elviselhető, hosszú távon is bírnám.
Kíváncsi vagyok, milyen lesz itthon egész nap, biztos el fogom ám foglalni magam.

Képzeljétek, tegnap találkoztam a szülésznővel!!! Megbeszéltünk mindent, a 38. héten találkozunk elvileg, vagy előtte, ha beindul a szülés. Sajnos nem igazán említette a gátvédelmet, én kérdeztem, de úgy látom, itt nem igazán támogatják. Azt mondta, alkat kérdése, csinálhatok akármit is, ha nem fogok úgy tágulni... a mályvateát azért fogom inni, ártani nem árhat.
Remélem, hogy még addig kijön a baba, amíg el nem utazik. Szeretném, hogyha tényleg hamarabb jönni a kicsibébi. :)

Eszter, ez a lisztérzékenység! Hát, nem is tudom, ez jó vagy rossz? Végre kiderülni, mi a probléma, de ezzel nehéz lesz együttélni. Nem is tudom, mit írjak Neked, annyi mondandóm volna. Jó volna már beszélni megint, csak folyton van valami este...
Ez a doki kérdés nagyon nehéz. Fura, hogy van hivatalos szülési ára? Én ilyet még nem is hallottam, mármint hogy kiírja hivatalosan, amit nem tehetne meg?!
Nekem a tavalyi doki is és a mostani sem szabott árat, bár most meg sem kérdeztem. Én 5.000-et adok neki minden alkalommal, igaz nem magánrendelés, és a szülésért 50-et fogok adni. Szülésznőnek 20-at, több nem megy sajnos, de szerintem nem is várják el.
Én sokallom ezt a 80.000-et!!! A magánrendelés ára szerintem nagyjából elfogadható, nekem tavaly 6.000 volt, szerintem már ott is emeltek. De én még mindig tanácsolom Neked, hogy az orvosom szuper, a klinika is, talán érdemes volna megfontolnod az előzmények miatt a váltást. De persze Te tudod Eszter, csak annyira szeretném, hogyha minden rendben volna!

Gyöngyi, de aranyos a párodtól, hogy így megköszönte a hozzáállásod. Biztosan nagyon jól eshetett!
Végül merre jártatok velük?
Olvastad a múltkori hozzászólásom? Jó lesz így Neked a talira jövet? Mármint hogy előtte beugrasz hozzánk és utána együtt megyünk tovább?

Momo, eszméletlen gyönyörű a fiad! És rettentően hasonlít Rád. Tényleg, mekkora szemei vannak!!! :)

Lányok, úgy irigykedem a borocska miatt. Nekem Dani nem engedi, én meg úgy kívánnám. Én aszús vagyok rettentően. De van egy a kamrában, ami arra vár, hogy felbontsuk a baba érkezése után, olyasfajta ünneplésként. :)

Juci, ne haragudj, nekem szerintem nem fog menni a "Kicsi"-zés. Számomra annyira Juci lettél, hogy megszokni egy új nevet... de ha nagyon ragaszkodsz hozzá, természetesen megpróbálom!!!
A kislányod meg egyszerűen tünemény! Nem találok már rá szavakat! Gyönyörűséges!!!

Bufo, de jó, hogy nincs semmi gond Áron fülecskéjével! Már megijedtem, mikor olvastam sorait.
Igen, elég sűrű a programom mostanában, de remélem, lassan megáll végre! A vacsi meg isteni volt!!! :)

Virág, légyszi-légyszi mutass képet az új frizurádról!!! Olyan kíváncsi vagyok rá! Én is meglepődtem, mikor írtad, hogy sikerült szőkítés nélkül a vörösből szőkét csinálnod?! Nekem a természetes barnából is nehezen megy. Ügyes vagy nagyon!!!
A torta pedig biztos nagyon szuper lesz! Biztos nagyon fog örülni a bulinak is Nimródka.
Tudod min lepődtem meg?! A vonalzódon mi az a: Dormin?
A pasikról a fotó pedig tündéri! Milyen helyesek!!! :)

Folyt köv.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Virág!
Szupi lett a hajad, ügyes vagy nagyon.

Eszter!
Az én dokimnak nem volt fix tarifája, de ugye nála is 8000 Ft az 5 perces bájcsevej...

Hú eddig mindenki csak jót írt a pihenőszékről. Egész este azokat nézegettem a neten, az az egy aggályom van, hogy 9 kg-ig használhatók, Babó meg már most 5 kg. Nem tudom meddig tudnánk használni és nem igazán olcsók. De ha elalszik, akkor próbálok nézni használtan egyet.

Puszi
verzsike
 
 


Virág, látom, közben tettél fel képeket. Csúcszszuperül nézel ki!!! Sokat fogytál ugye? Az arcod sokkal vékonyabbnak tűnik, és a hajad is nagyon-nagyon tetszik!!!

Momo, nekünk Alföldi wc-nk van, és tökéletesen funkcionál!!!
Irigykedem a vasalás miatt. Nekem még van bőven. :(

Juci, az a repülős fotó hol és mikor készült? Nagyon szuper!!! Te is szeretsz repkedni?

Ancsi, de jó, hogy jelentkeztél, kérlek, tedd ezt gyakrabban!!!
Rémes, ami történik veletek. De én is úgy hallottam, hogy egy vesével is tökéletes életet lehet élni. Csak jó tudni róla. Szörnyű, hogy az UH-k során nem derült ez ki?!

Erzsike, szuperek a képek a dédivel! Jó, hogy így hagyta magát fotózni a kicsi botond! :)

Lányok, képtelen vagyok többet ülni, annyi mindent akartam még írni, látom, ha 1-2 napot nem jövök, úgy lemaradok, hogy nem érem utol magam.
Nagyon jó lesz már ez a tali!!!

KépKép
titi_27
 
 


Verzsike, én Gyöngyivel annó beszéltem róla, hogy eladná a pihenőszéküket.
Még nem is mondtam neki, hogy Danival a múltkor elmentünk a Kikába, és vettünk egyet. Egyszerűen nem tudtuk otthagyni, akciós volt, és amikor ő úgy nézegette, hajtogatta, láttam rajta, hogy nagyon szeretné, így muszáj voltunk megvenni! Az volt az első dolog, amit együtt vettünk a bébinek.
Szerintem Gyöngyit érdemes volna megkérdezni, mert hogyha még mindig el akarja adni, akkor tőle biztosan átvehetnéd.

Erzsike, most már nála is 8.000 a tarifa?! Azta!!!

KépKép
titi_27
 
 


Na, miért írtam "V"erzsikét? Néha annyira úgy jön a számra, hogy Oné, Csné, Verzsike, Koda... :)

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok,

bocsi, hogy mostanában nem jövök, de megmondom őszíntén eléggé ki vagyok... :(
Annyira boldog lehetnék a kicsi lányom mellett, és tényleg mellette rengeteg időm is lenne rátok, de az a hülye orvoshoz járás, meg görcsölgetés teljesen felemészt. Ha meg nem görcsölök, akkor annyi gyógyszer van bennem, hogy tiszta kába vagyok tőle.
A kezem úgy néz ki, mint aki lövi magát, enni meg alig tudok.
Szóval csupa ilyen jóság jutott mostanában...

Na, de egyszer túl leszek rajta, és mindenkinek fogok irni sokat-sokat, mint a régi szép időkben :D

Túl vagyok a vizsgálaton, túléltem, de persze nem volt kellemes. Hazajöhettem, holnap megyek vissza a zárójelentésért, akkor majd okosabb leszek, hogy mikor műtenek, hogyan, milyenek az értékeim...stb.

Verzsike,
neked szeretném írni, hogy mi nagyon szeretjük a pihenőszékünket, Livi sokat van benne. Szerintem is jobb, mintha a kezedben lenne, és onnan jól tud már figyelgetni is!!
Úgyhogy én csak ajánlani tudom!
De szerintem nyugodtam vegyél használtan, mert kb 6-9 hónapos koráig fogod használni, fölösleges sok pénzt kiadni érte!!!
5 kilósak vagytok??? Aztaaaa!! Bár ma már Livin is 68-as rugi volt (igaz még a 62-esbe is beleférünk).

Eszter,
beszéltünk telefonon, de egy valamit elfelejtettem!!! A bölcsőt mi egyáltalán nem használjuk, úgyhogy valamikor azt is el lehetne vinni tőlünk, ha neked nem okoz problémát! Kitaláljuk, hogy hogy tudnánk elszállítani, mert szerintem az a te "kiskocsidba" nem fér be :roll: , de a miénkbe igen!!! :lol: :lol:

Momo,
gyönyörű a kicsi fiad!!! ...csak nehogy a babanetes csajok majd késöbb összevesszenek rajta! :)
És szerintem hasonlít rád!!!

Kicsi,
remélem már a péntek összejön! Dudi előtt meg psszt :wink: :lol:

Lányok,
ne haragudjatok, akinek nem irtam, de muszáj pihennem!
Szeretlek titeket, és azért néha jelentkezek igérem! ...csak már legyek túl ezen az egészen!

puszi mindenkinek,
Ági
csné
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: