Új privát üzeneted érkezett!

Hellóka!

Gabó!

Jobbulást!!! Vígasztaljon: mi sem alszunk éjjel egyhuzamban még csak két órát sem :lol: :cry:

Láttátok a tévében a Csisztut? Hiába a smink, ott a karika a szeme alatt :lol:

Encu!

Holnap mi legyen? Nem tudok biztit mondanki, a mai napból kiindulva teljes káó :evil: nulla szervezhetőség :evil:

Barbi!

Nemrég tudtam meg hogy itt sem lesz, hát elkeserítő demég mindig jobb mintha áram nem lenne :lol:
Szupi hogy Szilárd jól van, szerintem te sem kaptál el semmit. Utáltam az sztkba járni terhesen én is télen, sok-sok beteg :evil: :evil: :evil: :evil:

Timcike!

Gyűjteményed nem akarod frissíteni :wink: tök jóók vannak :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


iwiw meghívó valakinek? 4 napig még érvényes!

Encu! erről biza megint lemaradtál :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móóóóóniii!! Ez nem ér! Egész nap írsz egyet (bokros teendőid miatt, tuuudom-tuudom :D ), aztán még egyszer benézel, és akkor is megszerzed az oldalt... :lol: 8)

Holnap? Itthon vagyok, eddig még úgy tudom, szóval ha jó az idő és sétáltok, csörögj, ha nem , akkor is és akkor elgurulok felétek és bedobom az anyagot :D:D:D Én, a díler :D

Jó a Micimacid, én is ráugrom ;)

Kép
Kép
encu
 
 

 
 

Kép csakúgy :)

Kép
Kép
encu
 
 


Mi az hogy egyet meg még egyszer??? hmmm :shock: :lol:

Szeretnéd, mi, hogy Kiskarcsi pihizzen hogy tudj aludni :lol:

Holnap mindenképpen hívlak, ígérem, kb. 3 fele.

Az nem micimaci hanem ricsimaci :lol:



Csajok!

Szanaszét röhögtük magunkat apával!!!! Apa délután betette a Ricsit a kiságyba mert már nem bírt vele. Hiszti volt pár percig, aztán elcsendesedett. már vagy negyedórája csend van, mondom megnézem, gyanus. Hát a popsikrémet zabálta. Teli volt a pofája krémmel meg az egész arca olyan volt. úgy töröltem ki a szájából a rengeteg krémet :lol: :lol: :lol: :lol: :oops:


Na megyek leütöm apát, úgy horkol hogy idegesít :roll:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni...jó, lehet, hogy túloztam, de azért a lényeg lejött, nem? Hogy hiába tiporok ezerrel, csak elviszed a pálmát ;)

Engem Apa az előbb megmasszírozott, hát, komolyan mondom, újjászülettem :D:D

ÉÉÉdes lehetett a Ricsi tele krémmel. De ugye nem lesz rosszul tőle?? :shock: Mert az már nem lenne olyan vicces.. :(

Hááát, nálunk is megy a horkolás mint az állat..néha engem is idegel. Mondjuk amikor nem alszom ;)

Kép
Kép
encu
 
 


Már edzett bélése van, eszi a tusfürdőjét, sampont, fürdetőt, testápolót most ez a kis popókrém már nem oszt nem szoroz :lol: Anno mikor rákapott a zabálásra megkérdeztem hogy árt e az Anna azt modta, hogy nem max. hasmars egy kis csikarással, de azért vegyszert ne egyen :roll: hát mit gondolt :shock:

Ha egyedül fürdetem egyszerűen nem tudom megoldani hogy ne egye le magáról valamelyiket, van hogy végigeszi a repertoárt és még a vízből is iszik. Rájött a drága hogy a szivacsot bele kell mártani a vízbe és akkor lehet inni, meg két kacsája van amivel fürdik és azok alja lukas, hát abból is szívja a vizet. Most a habbal ismerkedik, de ha nem habos reklamál 8) Eddig még nem volt gond amúgy .... kopp kopp kopp 8)


Értettem ám mire célzol, de várható volt már hogy vált, én tudtam :lol:

Hú, jókis maszír ááááá de jó lenne :roll: más is :oops:

Nemsoká már te is irogatod hogy hogytelnek a napjaitok, kiváncsi leszek. Izgi, hát még neked :lol:

Tesóka, kiszállok, 10 óra, Ricsi mindjárt riadóztat :? kéne alukázni :lol:

Aludjatok jól és tessék szépet álmodni :!: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Igenis, tesó, vettem a parancsot, beállítom magam szépálom funkcióra (hogy ez eddig nem jutott eszembe!!! ;););) )

Mi másra vágynál még? Vagy ne legyek mán kíváncsi? :shock:

Akkor megnyugodtam, hogy a Ricsi vasgyomrú, de ari lehet, amikor ilyen cuccokat kajál :)

Aludjatok nagyon jól (és SOKAT!!!) ti is, akkor még holnap egyeztetünk! De jó!!

Jó éjt mindenkinek!!

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!


A Ricsi felült magától a kiságyban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: Mekkora, tök jó :lol: :lol: :lol: :lol: lefotóztam majd ha lesz időm felteszem de jóóóóó :lol: :lol: úgy örülök :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Nahát, de későn keltek :lol:

Niki!

A légzésfigyelőhöz nem tudok hozzászólni, nekünk nincs. De bizti idegesítő lehet, gondolom Nonó is frászt kap ilyenkor :evil:

Gabó!

Engedj meg még egy okoskodást: panadol baby - rá van írva hogy fogfájosás fájdalmak enyhítésére, lefekvéskor szokták adni és állítólag jó lesz tőle az éccaka. Szomszédunk is mondta meg egy másik forumon is ajánlották. Azt tény hogy fájdalmat csillapít mert mikor fájt a Ricsi füle, nekünk hatott bár fülfájásra nem írták 8)


most hogy nincs víz, lenne időm mosni meg felmosni. Ricsi beájult remélem sokáig alukázik mert nekiállok pakolgatni mert rámnőt a takarítás. Ki sem látszunk a porból :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Hát, engem ma kifejezetten utált eddig a babanet..de még nem mondok semmit, majd ha sikerül elküldeni ezt ;)

Tesóka, gratula az új teljesítményhez!! Nemsokára azon kapod majd magad, hogy eszetlenül rohangálsz a Ricsi után ;) :D
Hogyhogy nincs víz??!!
A szépálom projekt nem annyira jött össze sajna, de mindegy...most legalább nem rémálmom volt, csak meglehetősen furi. :shock:

Hol vagytok?? Senkinek nem jó a babanet?

Kép
Kép
encu
 
 


Most látom, Móni, hogy eddig csak a miénk az oldal...

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Hű de nehezen engedett be :shock:

Merre vagytok?

Remélem jó idő marad már és el tudunk majd indulni sétálni :lol:

Ricsi teljesen megvan kergülve, alig lehet vele bírni :? bizti az időtől :x

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok csajok!

Na jövök sztorival, hogy lássátok, nálunk aztán zajlik az élet! :?

Tegnap délután Flórát sehogyan sem tudtuk elaltatni, így este 7-kor már durmolt.
Én fújtam az orrom ezrrel és közöltem apával, hogy én kint alszom, hogy manót ne keltsem fel a trombitálásommal. Az én drága párom olyan rendi volt, hogy azt mondta: "olyan kis beteg vagy ezt az éjszakát átvállalom, hátha hamarabb gyógyulsz!"
Nagyon örültem, nyugovóra is tértünk.
Éjjel 3 előtt a lányom elkezdett sírni, Tamás felugrott, de...
De sajna a fal- jobban mondva a tetőtéri ablak széle adta a másikat és vissza is zuhant az ágyba és kiabált, hogy jézusom vérzek, betört a fejem :shock:
Azonnal ott termettem és látom berepedt a feje több, mint 1centi hosszan!
Na leszaladtunk anyósnak szólni, hogy vigyázzon a Flórára és rohantunk az ügyeletre! :roll:
Szóval negyed5volt mire ágyba kerültünk lányom 7-kor kukorékolt én pedig hagytam az én hősömet had aludjon! :)

Szerencsére semmi komoly csak figyelni kell az agyrázkódás tüneteit!

Hát ilyen mozgalmas éjszakánk volt.
Móni!
Igen a Flóra is bírja a testápolót és a popsikrémet no meg a fürdőhabot! :lol:
Ja és a panadolt is használtuk van még egy kevés. :roll:

Encu!
Masszírozás mmmmmmmmmm....!
Ma készültem menni a barinőmhöz aki gyógymasszőr, de ilyen betegen inkább nem megyek nehogy ráragasszam! :cry:

Megkívántam tőletek ezt a micimacis cuccot! Bocsi, de én is csinálok! :oops: :lol:

Kép
gabriel79
 
 


Jaj, de jó, élet van a topikban :)

Gabó, hát ti aztán nem unatkoztok, mi? :shock: Még jó, hogy az urad egy strapabíró ember... Nálunk Apa most az ágyat nyomja, összeszedett valami torokfájós, taknyolós nyavalyát, aztán pihizik. Én meg csendben settenkedek itthon, nehogy felébresszem ;)
Na, csak felébredt és olyan, mint egy medve! :D:D:D

Móni, mikor jártok erre, mert lassan indulunk pulcsit venni, az eddigi kis csini pulcsiim köldökig sem érnek..a gyerek meg nem fázhat meg ;)

Rohanok inni valamit, mert hirtelen sivatag lettem.

Kép
Kép
encu
 
 


Encu!

jajajjajaj nem megyünk felétek, félünk apa nyavajájától :oops:

Ugyi nem ban :roll: :oops: :oops: :oops: :oops:

Irány pulcsit venni nehogy jégkocska legyen kiskarcsiból, hát miben fog úszkálni, jégkásában :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka, jajaja...:D:D:D :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


szóval nincs hari :roll: hát nem esik ez a fránya eső :?

Gabó!

Szegény Tamás, olvasni is szörnyű volt. Azóta azért jobban van? Agyrázkódása nincs akkor ugye?

Csinálj csak micimacisat jó sok féle van, nem fogunk összeveszni rajtuk :wink: :lol: Tudtam hogy bejön majd mindenkinek :roll: Én is úgy csórtam a másik topikból 8)




Hát ez a felülés szerintem véletlen volt, azóta esze ágában sincs ilyet produkálni :? Jó hisztis napunk volt eddig, szegény Ricsit totál hazavágja ez az idő, most alukázott el, jól betakartam és kinyitottam az ablakot, had jöjjön a friss befele.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Gabó!

Hát akkor már tényleg csak a lánc hiányzik a repertoárból, remélem az beválik. Megjött már? Mikorra jön?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Nincs valami ötletetek, hogy mit csináljak fejfájás és szédelgés esetén? Annyira nem fáj a fejem, hogy gyógyszerhez nyúljak, de ahhoz éppen eléggé, hogy ne érezzem magam jól! :x
Most vettem ki a postaládából a Battai Napok programfüzetét. Vannak benne jó dolgok, de ilyen változó időben valószinüleg itthon fogunk ülni! :roll: Nem szeretném, hogy a Pocaklakók is jégkásában ücsörögjenek! :wink:
Szombaton valószinüleg megyünk a párom egyik munkatársához babacuccokért! Már alig várom, hogy valami babaás bekerüljön a lakásba! :oops:
rnecsi
 
 


Most látom, ezer bocsi!!!!!!!!! Kiskarcsit akartam írni, de ciki, kisbetűvel írtam :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


Szia Csilla!

Mitől szédeleghetsz? Vérnyomid leesett tán? Nincs tippem, ill. van akinek fejfájáskor a jó alapos hajmosás szokott segíteni. Állítólag a masszírozás tesz jót ilyenkor ha mosod a hajad. Hát passz, ha nekem fáj akkor azt istenesen teszi :evil: Talán a lányok okosabbak és tudnak segíteni :wink:

Jól vagy, mocorgás van már? Sikerült már megnyugodnod az afp miatt?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Gabó, nem semmi éjszakátok volt már megint! Mikor fogod magad tényleg kipihenni? Egyébként jobbulást nektek az egész családnak!!!

Móni, igazad volt, víz nélkül tényleg ki lehet bírni, az áram nélkül, nálunk megáll az élet... Igaz, én is tudtam volna ma mosni...
Gratulálok a Ricsinek, nagyon ügyes baba, nem lusta, ahhoz képest, hogy milyen kis pufi :)

Encu, jó vásárlást nektek! Én már nem veszek ruhát, igaz nem igazán férek bele a Szilárdról maradt kismama gatyókba sem (ugye vele télen voltam terhes), nem tudom még mennyit fogok terebélyesedni...lehet, hogy még kénytelen leszek én is venni valamiket... :oops:

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Most már nekem is van képem, bár nem tudom, hogy Móni hogy tette egymás után őket, nekem nem sikerül! :cry:
Mocorgás biztos van, de mivel fogalmam sincs mit kellene éreznem, ezért nem is igazán veszem észre! :oops:
Az AFP miatt már nem vagyok ideges, nem mentem végül azonnal UH-ra, majd megyünk 4D-re és ott megnézik őket! Bármi van is, úgyis kell nekünk mind a két baba!!! (Egyébként múlt héten hétfőn a Schöpf-Méreiben azt írták az UH eredményre, hogy épnek tűnő koponya és gerinc!)
rnecsi
 
 


Na akkor a nagy mutatvány lépésről lépésre illetve a vége, mire megleltem a gépet :roll: :

Kép Kép Kép és már ülök is :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


SIKER!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
rnecsi
 
 


Ügyi vagy :wink: pont akartam írni hogy hogy csináltam :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


A tanárnõ megkérdezi az osztályt:
"Ha öt madár ül egy kerítésen és az egyiket lelövöd, hány madár
marad a kerítésen?"
Pistike jelentkezik. "Egy sem, az összes elrepül a lövés
dörrenésekor."
A tanárnõ bólint: A helyes valasz 4, de tetszik a gondolkodásod."
Erre Pistike:
"Tanárnõ, én is szeretnék valamit kérdezni. Három nõ ül egy padon,
egy-egy fagyit esznek. Az egyik finoman oldalról nyalogatja a három
gombocos fagyit. A második fentrõl az egészet bekapva a tölcsér
peremét szopogatja. A harmadik a fagyi legtetejét harapdálja le.
Melyik nõ van férjnél?"
A tanárnõ tetõtõl talpig erõsen elpirul, de válaszol:
"Nos, hát gondolom a második, aki föntrõl az egészet bekapva a
tölcsért szopogatja."
Pistike: "A helyes válasz: amelyiknek karikagyûrû van az ujján, de
tetszik a tanárnõ gondolkodása."
rnecsi
 
 


Réges régen, a tv hõskorában esténként még a nõk olvastak fel esti mese gyanánt Egy alkalommal, teljesen váratlanul az utolsó pillanatban a bemondónõ rosszul lett, és helyette az egyik férfi kollegát kérték fel a mesemondásra.
- Szervusztok, gyerekek! - köszönt illendõen az ötvenhárom éves szakállas figura.
- Fecske anyó vagyok... - folytatta, és a korabeli felvételen látszik, hogy az operatõr megbillenti a statívot a röhögéstõl. A mesélõ, nagydarab szakállas figura folytatta:
- ...és épp a tojásaimon ülök... - a korabeli kollegák szerint ekkor a hangosító, valamint az összes díszletes és kellékes halkan kiosont a folyosóra, majd összeesett a röhögéstõl. Utolsónak az operatõr maradt, aki a következõ mondat után hagyta el a stúdiót:
- ..és a fészekbõl kilóg a szép villás farkam...
rnecsi
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Délre kaptam idõpontot a nõgyógyászhoz, örültem, hogy délelõtt viszonylag stressz-mentesen fel tudok készülni majd az eseményre. Reggel azonban telefonhívást kaptam a rendelõbõl, hogy jó lenne, ha 9:30-ra ott tudnék lenni. "Persze, ott leszek" mondtam a legnagyobb nyugalommal, és csak utána estem pánikba. A reggeli kapkodás a szokásos menetben folyt, gyerekek reggeliztetése, öltöztetése, uzsonnák csomagolása, fuvarozás az iskolába, óvodába stb. 8:45-re értem haza, nem volt mar idõ újabb fürdésre, ezért csak gyorsan felkaptam a mosakodó rongyot a kád mellõl, és jól lemostam magam "ott". Autóba vágtam magam és rohantam az orvoshoz. Felfeküdtem az asztalra, a fejemet a fal fele fordítottam, és azt képzeltem, hogy Párizsban sétálgatok... A doki megszemlélte a terepet, majd így szólt:
- Hú-ha! Látom, ma volt egy kis különleges felkészülés..
Nem tudtam, hogy mirõl beszél, nem reagáltam semmit, tovább sétáltam
"Párizsban". Hazamentem, a nap további része a szokásos rutin szerint ment, fõzés, gyerekek összeszedése, házi feladatok ellenõrzése, stb. Délután fele a lányom ijedt hangon kérdezte:
- Anyu, hol van a mosdórongy a fürdõszobából?
- Kidobtam, vegyél elõ másikat. - mondtam neki.
Mire a lányom:
- De nekem az kell, mert benne volt az összes csillámporom és flitterem!
rnecsi
 
 


Csilla!

Igazad van, ha a kórházban azt mondták hogy ok akkor ok!!! És hát tudod azon filóztam mi van olyankor ha az egyik baba beteg de a másik nem, akkor aztán dönts :? Szupi a hozzáállásod, és hidd el minden ok. Én is aggódtam, szerintem mindenki aggódott mikor ez volt terítéken nála de nagyon kicsi az esélye a betegségnek főleg hogy az elejétől szeded a folsavat :wink:


Barbi!

Köszi a dicséretet, tényleg nem lusta de nehezen mennek neki a dolgok. Azért csak 10 kiló a drága majdnem 8) És lehet hogy a mászás előtt fog felállni, napok óta ha ül mellettünk felmászik ránk a Ricsi és térdel, ma meg már felhúzta az egyik lábát pluszba. Hát :roll:


Gabó!

Szerinted tényleg gáz ha kimarad a mászás? Most meg ezen aggódom :oops: :roll: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: kész :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Mi a hasonlóság a nescafé és a gyerek között?
- Megcsinálni könnyû, de éjjel nem alszol tõle.
rnecsi
 
 


Nagymama megkérdezi a Nagypapától indulás előtt:
- Szerinted vegyek fel melltartót?
A Papa nézi egy darabig, majd így szól:
- Hát, elég nagy sár van kint.


[/img]
rnecsi
 
 


-Kisfiam, eljott az ideje, hogy elmondjam: a Telapo, a Jezuska, es a Husveti Nyuszi is en voltam.

-Tudom apa, csak a golya volt a szomszed Geza bacsi!
rnecsi
 
 


Élt egyszer egy uralkodó Arábiában, Akbar király. Ennek a királynak volt egy gyönyörû felesége.
Az udvarban Egy Ahmed nevû hivatalnoknak nagyon tetszett a királynõ, ahosszú évek alatt,
amit a szolgálatában töltött, teljesen magával ragadta a vágy,
hogy a királynõ gyönyörû melleit csókolgathassa.
Egyszer aztán elmondta ezt a titkos vágyát a király fõtanácsadójának, Birbalnak.
Azt is hozzátette, hogy bármit megtenne, csak szájával a királyi keblekhez érhessen.
Birbal, - aki nagyon csalafinta ember volt - hosszas gondolkodás után azt mondta neki:
- Nézd, Ahmed! Nem kis dolog, amit kérsz, ámde én segítek rajtad.
Természetesen nem ingyen. Megigérem, ha fizetsz nekem 1000 aranyat, akkor
büntetlenül csókolgathatod a királynõ melleit 4 órán keresztül!
Ahmed nagyon megörült ennek, meg is egyeztek,
hogy a mûvelet elvégzése után kifizeti Birbalnak az 1000 aranyat.
Birbal másnap egy speciális anyaggal kente be a királynõ melltartóját,
ami erõs viszketést okozott.
A király összehívta az orvosait - akiket Birbal persze jó elõre kioktatott -,
hogy állapítsák meg a viszketés okát.
Az orvosok a vizsgálat után közölték a diagnózist és a gyógymódot:
- Ez egy nagyon veszélyes, gyors lefolyású betegség!
Egyetlen gyógymód van ellene, egyfajta emberi nyál.
Sajnos egész Arábiában csak egyetlen ember nyála alkalmas gyógyításra,
mégpedig egy Ahmed nevû alattvalóé!
A király gyorsan elõkeríttette Ahmedet, és ráparancsolt, hogy nyálával
gyógyítsa meg a királynõ kebleit.
Ahmed boldogan vette kezelésbe a kérdéses testrészeket, 4 órán keresztül nyalogatta,
szopogatta nagy bõszen, majd földöntúli boldogságban úszva távozott.
Másnap megjelent nála Birbal, és kérte a jogos fizetségét, ám Ahmed kijelentette,
hogy õ nem gondolta azt az 1000 aranyat komolyan, meg különben sincs annyi pénze.
Azonban nem számolt Birbal - aki, mint már említettük, igen okos ember volt - bosszújával.
Következõ nap Birbal a viszketést okozó szert becsempészte Akbar király alsónadrágjába.
És Akbar király hamarosan Ahmedért küldetett...
rnecsi
 
 


Élt egyszer egy uralkodó Arábiában, Akbar király. Ennek a királynak volt egy gyönyörû felesége.
Az udvarban Egy Ahmed nevû hivatalnoknak nagyon tetszett a királynõ, ahosszú évek alatt,
amit a szolgálatában töltött, teljesen magával ragadta a vágy,
hogy a királynõ gyönyörû melleit csókolgathassa.
Egyszer aztán elmondta ezt a titkos vágyát a király fõtanácsadójának, Birbalnak.
Azt is hozzátette, hogy bármit megtenne, csak szájával a királyi keblekhez érhessen.
Birbal, - aki nagyon csalafinta ember volt - hosszas gondolkodás után azt mondta neki:
- Nézd, Ahmed! Nem kis dolog, amit kérsz, ámde én segítek rajtad.
Természetesen nem ingyen. Megigérem, ha fizetsz nekem 1000 aranyat, akkor
büntetlenül csókolgathatod a királynõ melleit 4 órán keresztül!
Ahmed nagyon megörült ennek, meg is egyeztek,
hogy a mûvelet elvégzése után kifizeti Birbalnak az 1000 aranyat.
Birbal másnap egy speciális anyaggal kente be a királynõ melltartóját,
ami erõs viszketést okozott.
A király összehívta az orvosait - akiket Birbal persze jó elõre kioktatott -,
hogy állapítsák meg a viszketés okát.
Az orvosok a vizsgálat után közölték a diagnózist és a gyógymódot:
- Ez egy nagyon veszélyes, gyors lefolyású betegség!
Egyetlen gyógymód van ellene, egyfajta emberi nyál.
Sajnos egész Arábiában csak egyetlen ember nyála alkalmas gyógyításra,
mégpedig egy Ahmed nevû alattvalóé!
A király gyorsan elõkeríttette Ahmedet, és ráparancsolt, hogy nyálával
gyógyítsa meg a királynõ kebleit.
Ahmed boldogan vette kezelésbe a kérdéses testrészeket, 4 órán keresztül nyalogatta,
szopogatta nagy bõszen, majd földöntúli boldogságban úszva távozott.
Másnap megjelent nála Birbal, és kérte a jogos fizetségét, ám Ahmed kijelentette,
hogy õ nem gondolta azt az 1000 aranyat komolyan, meg különben sincs annyi pénze.
Azonban nem számolt Birbal - aki, mint már említettük, igen okos ember volt - bosszújával.
Következõ nap Birbal a viszketést okozó szert becsempészte Akbar király alsónadrágjába.
És Akbar király hamarosan Ahmedért küldetett...
rnecsi
 
 


Bocsi csajok, lelövöm magam! :wink:
rnecsi
 
 


Sziasztok!

Hát, pulcsi nem lett végül, de egy hiperszuper bioarckrémet sikerült beszereznem :)

Tesóka, jó volt megismerni, nagyon tündérek vagytok (és nem csak a Ricsi ;) :D ), de hát a pici fiad eszméletlen huncut!!! :D:D:D

Csilla, jó hallani rólad, majd mesélj, hogy mit láttál a 4D-n...mi holnap megyünk, és már alig várom!! 8) Ja, állatnagyokat kuncogtam a vicceiden :lol:

Barbi, a Savoya parki Kenguruban állítólag hét vége felé jönnek jó kis meleg kismamanacik, én is pályázok egyre, mert melegítőben járok, és az nem túl meleg...

Kép
Kép
encu
 
 


Hihi, megint sehol senki? :shock:

Kép
Kép
encu
 
 


Én vagyok, csak közben nézelődök más oldalakon!
rnecsi
 
 


Szia Csilla :D

Nem tudom, te hogy vagy vele, én az első 5-6 hónapban csak terhességgel kapcsolatos oldalakat olvastam, mindent a témában :oops:
Gondolom téged is érdekelnek ilyenek, nem? Különösen az ikerterhességről ;) Jó lehet 2 manóval a pocakban :D
Csak a véééégééén..hááát..nem lesznek könnyűek.. :shock:

Kép
Kép
encu
 
 


:!: :idea: :?:

Kép
Kép
encu
 
 


Mi van Encu????????????? :lol:

Csajok!

Nagyon jó fej csajszi ez az Encu :lol: mondta a Ricsi, mikor elment az Encu :lol:


Encu!

Köszönjük szépen! Ezért extra fincsi popóhizlalót kapsz :wink:
Amúgy elárulok valamit, a kék már lejárt 7.31-ével :lol: :lol: át akartál verni, mi :wink:




Most adtam a Ricsire kimondottan pizsit először. :oops: Ti ezt hogy csináljátok, a kezdetektől van pizsamája a gyerkőcöknek?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Végre nyugiban a családom és gép elé kerültem!

Csilla!
Nagyon tetszenek a vicceid, feldobtad a topikot!

Csajok valamit rosszul csinálok, mert nemtom feltenni a dysne-s cuccot! Hiába már öregszem!

móni!
Igen baj ha kimarad a mászás, de nem szokták kihagyni a gyerekek, hacsak az anyuka kényelemből kompba nem teszi.
Van gyerek aki elindul és utána kezd mászni, de a sorrendben a mászás kezdődik. Persze ebben az életben már nincs is sorrend, elég ha az időjárást nézem! :lol:

Na most újból megpróbálom feltenni...

Kép
gabriel79
 
 


Hogyhogy mi van, Tesóka???? Hát egyedül maradtam ám!! ;)

TÉNYLEG LEJÁRT?? Bocs, észre sem vettem.. :( Csak a jószándék vezérelt...és tessék, máris átverős lettem... :oops: :lol:

És ha a Ricsi mondta, hogy jófej vagyok, akkor az csakis úgy lehet! :)

Popsihízlaló?! Hmmm...jól hangzik, bár szerintem már most sem kicsi :shock:

Tündér lehet a Ricsi pizsiben 8)

Többiek-lányok! Merre-merre??

Kép
Kép
encu
 
 


Encu!
Pulcsi helyett biocucc!?! :lol:
Bocsi, de kuncogtam rajta, legfeljebb jó vastagon bekened a pocid vele!

Na sikerült felraknom, csak a kkódokat nehezen adta be!

Én viszont ma olyan boldog voltam, mert vettem magamnak far,ert és 31-es jó lett!Oltárira megörültem ! 8)

Kép
gabriel79
 
 


Mindenkinek szép álmokat!

Kép
gabriel79
 
 


Nem tudom mi lehet a Ricsivel, fél órája alszik de már kétszer kelt sírva :shock: hát elég pocsék éccakánk lesz, gyanus :? remélem a foga, és nem beteg lesz.... eddig a pizsi nem hozott szerencsét

Gabó!

Azta de csajszis lett ez a cica :lol: Olyan cicababa :wink: :lol:
Komp, na az nincs, kitiltottam a lakásból és megmondtam minden kedves rokonnak hogy ha vesznek biza kukában végzi vagy eladom 8) megint aggódom, remélem feleslegesen hisz hol vagyunk még attól hogy elszalad a Ricsi, addig aztán még röhögve megtanulhat mászni is :oops:

Encu!

Tudom tesóka hogy jó szándékkal adtad, nagyon hálás vagyok érte :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?