Új privát üzeneted érkezett!

Coxaci vírusfertőzés, én csak száj és körömfájásnak hívom :)
Afták vannak a szájában, a tenyerén meg a talpán hólyagok. 4 nap a lappangási idő, elvileg a többiek nem kapták el.
valószínű Levi is csak azért viselte meg, mert a múlt hét elején a torkával volt egy kis gond, és legyengültebb az immunrendszere.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


aniko24 írta:Szerinted hogy szoktassam a sapkához?Mert igy meg leszek löve télen!Pedig csak egy vékony pamut sapka volt! :roll:

szerintem itt azért sok beleszólása neki nincs. meg kell szoknia.
add rá akkor sűrűbben, akár bent is 5-10 percre.
most még nincds a megbeszélős korban :) szóval erőszak :D :D :D :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anikó! Bálint se szereti a sapkát, de nincs választás, nálunk nyáron is napkalap-sapka van.
Nincs választása, ahogy Orsi írja, mert a "humánum"ból az lesz, mint a keresztfiamnál, aki nyáron is bakancsban jár, mert nem veszi fel a szandált, stb. :lol: Nem is olyan vicces. :cry:

dkata
 
 

 
 

Hajni

írtam neked privit.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


dkata írta:mert a "humánum"ból az lesz, mint a keresztfiamnál, aki nyáron is bakancsban jár, mert nem veszi fel a szandált, stb. :lol: Nem is olyan vicces. :cry:

sosem értettem azoknak a gyerekeknek a szüleit, akiknek pl. a gyereke csak melegítőt volt hajlandó felvenni... (ráadásul agyerek max. 4 éves, de inkább 3 :D) szerintem ez itt még nem az a korszak, amikor a gyereknek beleszólása van.
Persze bizonyos határokon belül az enyémek is választhatnak, de azért a határvonalakat még mindig én szabom meg.

a sapkakérdés amikor már nagyobbak elég egyszerű, mert ha ki akar menni, akkor sapka kell a fejére. Ennyi. ha nem veszi fel, nem megy ki.
Ez igaz télen és nyáron is.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


az összes gyerekem alszik... élvezem a csöndet.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszönöm lányok!
Én egyébként is sapka-zokni "bolond" vagyok!
A családba már van hogy cinizmusbol is megkérdezik:-nincs a gyereken sapka és térdig érö zokni? :roll:
Nekem ez az agylövésem! :oops:
Viszont Ágostonnál a nyáron nem kellett a sapka mert napra nem vittem csak árnyékban volt és igy nem szokta meg.Ha meg még is akkor csak kis lenge kis kalap az meg még sem sapi.Viszont Marcinál könnyü dolgom volt mivel decemberi!
Én sem engedem,hogy a fejemre nöljön ebbe teljesen igazat adok nektek!Nálunk is van választás Marcinál de én mondom meg,hogy miböl!
De viszont Ágostonnál kicsit tanácstalan voltam.De akkor bent kezdjük a szoktatást! :)

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó: Jó evő, de most már változó! Egyik nap megeszik mindent, míg a másik nap, mint pl. ma: 2-8ig 160-on volt el. Gondolom elég volt neki, hiszen megfogadtam nem hergelem ezen magam. (Pedig mégis! :oops: :twisted: )

Sapka: Mikor 10 fok volt itt a hét közepén, ráadtam egy kis vékonyka kezeslábast és persze a sapkát. Délelőtti sétánál az ajtóig jutottunk, ordított. Mikor kivettem, vigyorgott. Goldoltam, rendben, de délután már nem engedek. És így is volt, a séta elejét végigordította, majd megunta és elaludt! Lefőttem!

Szorítsatok holnap!

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


anikó,
Benikénél sem túl népszerű a sapi, de szerencsére csak az elején tiltakozik, aztán beletörődik. Amúgy pont most voltunk sapi-beszerzésen. Hát olyan cukik voltak, hogy a végén vettünk 6 db-ot, mert nem tudtunk választani. 8)

Szerintetek fájhat a gyerekek hasa a More Milk-től? Mert az enyémek eddig nem voltak hasfájósak, most meg 2 napja mind2 tekereg és ordít néha. Na meg pukizik oltári büdiket. :roll:

KépKép
pompomlány
 
 


Pézsé!
Ezek szerint Petra jol hasznosit!!! :D
Akkor nálatok letörted a kis szarvát a leányzonak sapka ügyben!
Ügyes!

Pompi!
Nálunk a more milktöl nincs hasfájás!Ez tuti!Mert a kis drágám mindent megérez de azt nem!
Nem lehet valami más a dologban?
Én is imádom a sapkákat!De pl a kenguruban sokszor olyan bénák vannak! :evil:
Viszont a H&M-be sapka+kesztyü+kiscipö besz@rás milyen helyesek!

Ma voltunk a közértbe!
Hááááát végig orditottaz utat! :?
Amikor bementünk,levettem a sapit elkezdett gagyarászni nézelödni!
Mondták milyen édes halk baba!
Amikor fizettünk ráattam a sapkát és megint elkezdett sirni! :(
Ugy jöttünk hazáig!
Amikor elaludt itthon még tiz perc mulva is hüppögött álmában!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


anikó! :D :D :D
te szegény... nincs bocsánat a sapkáknak! :oops:

KépKép
pompomlány
 
 


Séta:
Nálunk általában az elején nézelődés van, aztán alvás, de ha felébred (általában, ha megállok), na akkor aztán üvöltés, míg hazaérünk.
Néhány hete még elaltattam a sétával és utána a teraszon aludt 1-2 órát, most már ilyen nincs...

Popmi
nem tapasztaltam, de az édesköménytől lehet a piciknek gondjuk...

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok,

Életjel: megvagyunk, Laura jól van, én is. Illetve kicsit elkiabáltam, hogy most mennyire könnyű a terhességem. Kb 3 napja semmi erőm sincs, állandóan hányingerem van és szédelgek. Klassz feeling :P
Pont, mint az elsőnél :) De legalább érzem, hogy zajlik odabenn valami... :)
Most nem fogok tudni jönni olyan gyakran, egyszerűen semmi erőm nincs semmire. Este 9-kor hullok be az ágyba... Alszom reggel 7-ig, amikoris kezdődik a műszak, majd délben alszom Laurával együtt, de még így is totál kivagyok... :x
Szerdán megyek dokihoz, azért megírom, mi volt. :)

Puszi

KépKép
unique
 
 


Anikó :D ,
Melyik szurival kellene együtt beadni a rotát? Nekem ilyesmit nem mondott az orvos! Azért az megnyugtató, hogy Ágostonnak semmi baja se lett tőle! És te hogy melegítetted fel? (Elvileg ugye hűtőben kell tárolni. )

Pompi,
Hol lehet kapni a more milk-et? ( A biztonság kedvéért…. ) Nagyon ügyesen csiholod azt a tejcit! :D

Kata,
Ezek nagyon jó hírek! :D De én tudtam, hogy Bálint egészséges, mint a makk! :D Örülök, hogy ennyi mindent tudtál vásárolni a Hennesben!

Zsuzsi :D ,
Ment a válasz!

Petyaanya,
A csajos cuccok , ha lehet fokozni, még sokkal jobbak a pasis cuccoknál! :P És van egy csomó Hello Kitty-s gyönyörűség is! Mi is mindig ott vásárolunk a keresztlányunknak!

Orsi :D ,
Azt nem tudod véletlenül, hogy a Vörösmarty téren lesz új h&m? Mert nekem még anno azt mondták. Az nekünk közelebb lenne! És anno még úgy volt, hogy ott lesz kismama meg pasi cucc is pluszban! Nagyon jó lenne! Levinek megy a sok gyógyító simi! :arrow: :arrow: :arrow:

Melcsi :D ,
Hú, nagyon jó lehetett nektek! És most csak azért nem vagyok irigy, mert mi meg pénteken utazunk Horvátországba! :lol: Tényleg ritkán jössz, nagyon lefoglal a két miniember?

Pézsé :D ,
Na látod, milyen jó evő Petra!

Emma :D ,
Mikor láthatunk Zalánról képet? Olyan rég tettél fel!

Unique :D ,
Nem adtam még be a rotát, mert hogy pénteken elutazunk. Ha beteg lesz tőle, inkább itthon legyen! Ha hazajöttünk majd megkapja. Azért megnyugtató, hogy Laurának se lett tőle semmi baja! Na mégis megjöttek azok a tünetek… :D

Én gyerekeztem a hétvégén, ki is fáradtunk. :D Enyém gyerek még ma is tiszta nyűgös! :?

Balról jobbra: Lorcsi Kristóf, Dénes, Olivér
Kép

Olivért nem zavarja a sapi, csak amíg rátuszkolom, utána már nem érdekli. Ez is h&m! :D
Kép
20140901102739
 
 


Köszi Hajni, szívesen mutogatom a drágámat :D
Így lógunk apa karján :D Kép

Kép
Kép
emma1976
 
 


hajni777 írta:Anikó :D ,
Melyik szurival kellene együtt beadni a rotát?

Orsi :D ,
Azt nem tudod véletlenül, hogy a Vörösmarty téren lesz új h&m? Mert nekem még anno azt mondták. Az nekünk közelebb lenne! És anno még úgy volt, hogy ott lesz kismama meg pasi cucc is pluszban! Nagyon jó lenne! Levinek megy a sok gyógyító simi! :arrow: :arrow: :arrow:


jók a képek :)

a rotát most Lili a 3 hóssal együtt kapja meg. Azt hiszem az elsőt 14 hétig kell beadni.
valamit hallottam erről, de már nem tudom, hogy mit.... :oops:

mind a 3 gyerekem nyíg...
asszem én ma felmondok....

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 



Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Emma,
jaj, de szép! :P

Orsi :D ,
köszi! A rota papírjára is vmi hasonló van írva, de még azt is írják, hogy a 24. hétig beadható az első adag.
20140901102739
 
 


Hajni! A 24. hétig be kell fejezni a rotát! Tudom, mert pont lekéstük, a 20. héten már nem adhattam neki!
Olvasd el még egyszer.... Olivér 14 hetes!

dkata
 
 


Emma

sokat nőtt már Zalánbaba! Nagyon édi

Teszek fel én is képet Olivérről, itt 1 hónapos :D

Hajni

hinta megrendelve :D
szuper az a sapka Olivéren, a Brendonban nem lehet ilyen jókat kapni :(

Kép

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi :D
a brendonban szerintem elég béna sapik vannak, a füles márkájúak elég egyformák.
a sterntalerek között azért van 1-2 jópofa :)

édesek ezek a gyerekek :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hajni!
Ilyen sapink nekünk is van és ennek a snoopis változata is,olyan jol néznek ki!
Csak a füléröl felcsuszik,ha meg lehuzom nem lát szegény! :roll:
24 hétig be kell fejezni a rotát én is ugy tudom!Az oltással együtt adják nekem erre a védönö is és az orvos is külön felhivta rá a figyelmem!Szerintem kérdezd meg az biztos!Ne hogy valami gond legyen!
Jo pihenést nektek!Nagyon édes a képen a gyerek sereg! :D

Zsuzsi!
Nagyon édes Olivér!!!

Emma!
Hogy figyel Zalán!
Nagyon aranyos!!!!

Unique!
Szegénykém!
Akkor belehuzott a kicsike,hogy nehogy elfeledkezz rola milyen is terhesnek lenni! :wink:

Icsilya!
Remélem Levi már jobban van?!
Lehet szegények a holnapi brutál frontot érzik!
Marcinak is volt a nyáron a szájában ilyen kis "finomság"!
3kg-t fogyott ugy letaglozta!Jo kis uszotáborban szedte össze szegénykém! :evil:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó :D
no, akkor tudod, milyen tuti ez :)
Levi már jól.. túl jól... de a kezén még van hólyag, így nem mehet még bölcsibe.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


De sok édes kispasas egy oldalon :D

Jelentem 8 hetesen kerek 5 kiló a gyermek! :shock:
5 hetesen: 3930g
6 hetesen: 4200g
7 hetesen: 4570 g
Szóval minden héten többet hízik a drága...
Tesztek fel ilyen adatokat? Kíváncsi vagyok!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Tudom,hogy nem szabad igy ültetni de annyira édesen ott maradt mint egy kis "csomag"!
Kép

És egy kis H&M reklám! :wink:
Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó: Úgy sajnálom, amikor a pindur hikeg, az még talán rosszabb a sírásnál is.

Hajni: Micsoda gyerek sereg! Csodaszépek! :lol: Ma itt volt a védőnő, és mondta hogy nem jó, hogy 5 óránként eszik és 160-200 között. Az idő és a kaja is túl sok. Tudom én, hogy ritkábban kellene és kevesebbet, de nem fogadja el előbb. Gondolom nem éhes! :?


Emma: Zalán már igazán nagy baba! :lol:

Zsuzsi: Micsoda cukipofa! :lol:

Az Uh eredménye: Pitvari sövényhiány! 3,5mm-es kapu van nyitva. Teendő nincs, remélik és mi is hogy magától megoldódik. Kontroll fél év múlva.

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Emma :)
Te kérted :)

LILI
0. 2007.06.15 p 2940 gr
2. 2007.06.28 cs 3240 gr
3. 2007.07.06 p 3780 gr
4. 2007.07.13 p 4240 gr
5. 2007.07.20 p 4520 gr
6. 2007.07.27 p 4800 gr
7. 2007.08.03 p 5040 gr
8. 2007.08.10 p 5240 gr
9. 2007.08.17 p 5380 gr
10. 2007.08.24 p 5500 gr
12.2007.08.31 p 5620 gr
12.2007.09.07 p 5690 gr

MÁTÉ és LEVI
0 2004.10.20 sze 2300 gr 2290 gr
1 2004.10.27 sze 2220 gr 2100 gr
2 2004.11.03 sze 2410 gr 2310 gr
3 2004.11.10 sze 2670 gr 2680 gr
4 2004.11.18 cs 3260 gr 3150 gr
5 2004.11.24 sze 3590 gr 3510 gr
6 2004.12.02 cs 3920 gr 3930 gr
7 2004.12.08 sze 4170 gr 4100 gr
8 2004.12.15 sze 4490 gr 4480 gr
9 2004.12.22 sze 4640 gr 4680 gr
10 2004.12.29 sze 4830 gr 4830 gr
11 2005.01.05 sze 4990 gr 5030 gr
12 2005.01.12 sze 5140 gr 5210 gr

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


pézsé írta:Ma itt volt a védőnő, és mondta hogy nem jó, hogy 5 óránként eszik és 160-200 között. Az idő és a kaja is túl sok. Tudom én, hogy ritkábban kellene és kevesebbet, de nem fogadja el előbb. Gondolom nem éhes! :?

Az Uh eredménye: Pitvari sövényhiány! 3,5mm-es kapu van nyitva. Teendő nincs, remélik és mi is hogy magától megoldódik. Kontroll fél év múlva.

az UH eredmény nem túl jó, de remélhetőleg megoldódik magától.

védőnő okos... és??? hogy vedd rá?
Lili is így eszik ca. 1 hetes kora óta, 4-5 óránként és sokat. Mondta nekem is, hogy 3 óránként jobb lenne, de 3 órára Lili nem hajlandó enni.

érdekes módon ca, 1 hete sűrűbben eszik, nem eszik többet, csak többször kevesebbet, nem tudom, mi lőtte.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anikó :D
jó ez a kép :D :D

Lili lábára még nincs olyan kicsi cipő, ami jó lenne :lol: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya: küldtem privit!

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Orsi
Köszi :D
Látom Lilinek kicsit korábban voltak a nagy meglódulásai, 7. hét után már kicsit visszább vett :D Nálunk 3 hete van a hízókúra :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Pézsé! Uh:nálunk is ez volt, én nagyon megijedtem, főleg mikor utána olvastam! :cry: Nem is tudtam, hogy ez ilyen gyakori. :cry: Nekünk szoros kontrollt javasoltak, 3 hónapot. Ha tudok segíteni valami infóval, írj, akár privit is!

Hajni! Jó utat! Irigyellek!

Orsi! Ti mikor mentek nyaralni? Örülök, hogy Levi jól van. :lol:

Nagyon aranyosak a gyerekek, az Olivérek és Zalán is. Ágolyó meg cuki, ahogy ücsörög!

Zsuzsi! Látom Olivér is szereti a narancssárgát! :lol: Bálint is szereti. :lol: (Muszáj neki.)

Unique! Pihenj sokat! Gyere majd és meséld el, mi volt a dokinál!

dkata
 
 


Pézsé!
Nagyon szoritok,hogy magátol helyre jöjjön!
Sajnálom az eredményt!

Emma!
Én nem irom le a hizást mert inkább Marciét tenném ide mint Ágolyoét :shock: :lol: !
Tegnap este megmértem és 8500g. :oops:
Tegnap az ölenbe aludt el,amikor betettem a kiságyba nem birtam visszaegyenesedni! :roll:

Orsi!
Rohadt egy dolog ezek a szájbetegségek!
Én csak abbol indulok ki,hogy ha egy afta van az ember szájában hogy tud fájni szegénykémnek meg volt vagy 30 hasonlo vagy talán rosszabb!
Örülök,hogy Levi jobban van!

Kata!
Késöbb is kell kontroll?

Köszönöm a kép dicséretet!
Az az igazság,hogy Ágoston nagyon üldögélne!
Emelgeti fel a fejét a hintábol és a pihenöböl is!
Az ölembe is csak ugy van el ha kifele néz és ül a kezemen!
Azt hiszem karra nem kell gyurnom az elkövetkezendö idöben! :lol:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Emma

Olivér 3250 született,
1 hetesen 3220
3 hetesen 3750
4 hetesen 4000

Engem is érdekelne, hogy kinél hogy gyarapszik a baba, írjátok már meg lányok!

Hajni,

a hinta megérkezett, Olivér alszik benne, mint a bunda :D

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Anikó! Ha félig ülő helyzetben van a gyerek, akkor húzza előre-fel magát. Bálintnál is így volt. Nekem azt mondta a doktornő, addig, amíg nem kezdünk enni, ne ültessem pl. etetőszékbe, akkor is csak addig, amíg eszik. Kész kínlódás volt, mert a babakocsiban is, az ölemben is, meg mindenhol csak hajlongott előre. :lol: De most már rövid időre evésen kívül is beleteszem az etetőszékbe (dönthető), jól eljátszik. De egyébként is, már a padlón is olyan édesen ücsörög magától, olyan, mint egy kis gomba. Már úgy is felül, hogy mindkét lábát előre teszi, nem csak "gátülésben". :lol:

Pitvari sövényhiány: csütörtökön azt mondták, semmi nem látszott az uh- on a sövényhiányból, pedig a Bálinté 4mm volt, és a foramen ovale is nyitva volt neki (az is bezáródott). (Azaz 2 lyuk volt, egy 3 és egy 4 mm-es!) Az első vizsgálatnál akkor ijedtem meg nagyon, mikor a doktornő olyanokat kezdett beszélni, hogy még ne gondoljak műtétre, az emberi szervezet csodákra képes... És az egyik nagy valószínűséggel záródik (a foramen ovale, ami magzati korban nyitva van), a másikra nem esküszik, de hátha kisebb lesz... :twisted: Ő rendelt vissza 3 hónapra.
Statisztika szerint 5 éves korra 40% spontán záródás várható. Ehhez képest tényleg csoda, ami velünk történt. Már nem kell visszamenni, ezzel megoldódott.

Pézsé! A 3,5 mm kicsinek minősül, akkor is, ha nagynak tűnik! (Nekem annak tűnt.)

dkata
 
 


Anikó! Ha félig ülő helyzetben van a gyerek, akkor húzza előre-fel magát. Bálintnál is így volt. Nekem azt mondta a doktornő, addig, amíg nem kezdünk enni, ne ültessem pl. etetőszékbe, akkor is csak addig, amíg eszik. Kész kínlódás volt, mert a babakocsiban is, az ölemben is, meg mindenhol csak hajlongott előre. :lol: De most már rövid időre evésen kívül is beleteszem az etetőszékbe (dönthető), jól eljátszik. De egyébként is, már a padlón is olyan édesen ücsörög magától, olyan, mint egy kis gomba. Már úgy is felül, hogy mindkét lábát előre teszi, nem csak "gátülésben". :lol:

Pitvari sövényhiány: csütörtökön azt mondták, semmi nem látszott az uh- on a sövényhiányból, pedig a Bálinté 4mm volt, és a foramen ovale is nyitva volt neki (az is bezáródott). (Azaz 2 lyuk volt, egy 3 és egy 4 mm-es!) Az első vizsgálatnál akkor ijedtem meg nagyon, mikor a doktornő olyanokat kezdett beszélni, hogy még ne gondoljak műtétre, az emberi szervezet csodákra képes... És az egyik nagy valószínűséggel záródik (a foramen ovale, ami magzati korban nyitva van), a másikra nem esküszik, de hátha kisebb lesz... :twisted: Ő rendelt vissza 3 hónapra.
Statisztika szerint 5 éves korra 40% spontán záródás várható. Ehhez képest tényleg csoda, ami velünk történt. Már nem kell visszamenni, ezzel megoldódott.

Pézsé! A 3,5 mm kicsinek minősül, akkor is, ha nagynak tűnik! (Nekem annak tűnt.)

dkata
 
 


dkata írta:Orsi! Ti mikor mentek nyaralni? Örülök, hogy Levi jól van. :lol:

jövőhét szerda (19.), persze azért hozzuk a formánkat, hogy aznap van a bölcsiben a szülői f5től, úgyhogy majd cdsak utána fogunk indulni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Felhívtam a dokinőt, azt mondta, hogy a rota 2 héttel a szuri előtt és 2 héttel utána is beadható. De úgy vettem ki a szavaiból, hogy ő akarja Olivérnek beadni a köv. oltásával, amikor is Olivér 18 hetes lesz. Úgyhogy hál'... még nem késtük le. Ő is azt mondta, hogy ettől nem lesz baja. Lehet, hogy a hugom meg most pont ezt kapta el (remélem nem! )! :cry:

Anikó,
csak az a baj, hogy nem fizetnek nekünk az ingyenreklámért! :twisted: :lol: Olyan kis husifalat fiad van! :D És milyen csinos! Ez kocsicipő? Én Olivér kis duckó lábára nem tudtam felhúzni kocsicipőt. :( :lol: Úgyhogy vettem egy legkisebb méretű (19-es) félcipőt, amiben úgy néz ki, mint vmi bohóc, akkora a lábára! :lol: De legalább nem esik le! (Tegnap volt 8200g :oops: )

Zsuzsi,
nagyon édes! :D Kíváncsi vagyok, bejön-e nektek a hinta! Mennyi szállítási időt mondanak? Jaj, most látom, jó gyorsak voltak! :shock: :D

Pézsé,
szerintem ne törődj a védőnővel! Tuflák! :twisted: Biztos, nálatok is minden jó lesz, mint Kata Bálintjánál!

Emma, Orsi,
én olyan lusta vagyok írni ezeket az adatokat! Pedig tök jó lenne visszanézni, meg esetleg majd a tesó(k)val összehasonlítani!

Felébredt, majd még írok!
20140901102739
 
 


hajni777 írta:Emma, Orsi,
én olyan lusta vagyok írni ezeket az adatokat! Pedig tök jó lenne visszanézni, meg esetleg majd a tesó(k)val összehasonlítani!

na, mást én sem írok ám :) :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anikó! Aranyos vagy! Előbb írtam, aztán olvastam! :shock: De már választ kaptam a kérdésemre. köszi.
Tényleg óriási nekem az a 3,5mm. Most éreztem először magam nagyon rosszul amiatt, hogy a gyermekem beteg (is) lehet. Próbálok túllépni rajta. Idővel.

Hajni: A kaja talán megoldódik. Orsi segített és talán a víz volt a ludas. Többet adtam neki és az szerintem "elveszi" a helyet a kajától.

A gyermekem egész nap eszik és alszik. Itt még egész nap szakad az eső!! :twisted:

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Sziasztok,

Voltam dokinál.
Van egy 1 cm-es (10mm) apró kisbabánk :) 7 hetesnek mutatta a monitor. :) Van szívműködés is. :) Bár nehezen tudtam rávenni a dokit, h ne csak hasi UH-t csináljon, de én nyertem :) :)
Mert a hasin nem látszott a szívműködés, így erélyesebb voltam (na nem kellett, csak mondtam, h kifúrja az oldalam... :twisted: ).
Szóval minden rendben, egy hónap múlva megyek 10 hetesen újra.
Addig semmi dolgom más, minthogy élvezzem a terhesség hányingeres részét. :) :)
Ja, és addigra kérnem kell kiskönyvet is már.... Déjá vu :twisted:

Puszi

KépKép
unique
 
 


Unique: Gratula :lol:

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Unique :D
szuper hírek!!! Gratulálok!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Unique! Gratulálok!!! :lol:

Orsi! Te soha nem alszol?! :shock:
De jó Nektek, mindjárt mentek "pihenni"... Én is mennék, valami vizes helyre. Jó meleg vizes helyre. :lol:

dkata
 
 


dkata írta:Orsi! Te soha nem alszol?! :shock:

deeeeeeeeeeeee :lol: :lol: :lol:
tegnap viszonylag spontán módon lejöttünk anyósomékhoz, egyedül a 3 gyerekkel, K. ma jön utánunk Pestről.
(tervezve volt, hogy jövünk, csak nem akkor és nem így :) )
Aztn f12re értünk ide, a fiúk ilyenkor azért eléggé felébrednek, n1kor tettem le őket, utána átnéztem még az e-mailjeim meg a fórumokat :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Tegnap csodálkoztam nagyokat, hogy mennyi gyönyörű gyerek van ezen az oldalon, mert 2 napig nem jöttek ki a képek, csak kis piros X-ek a fotók helyén!

na, muszáj nekem is feltennem valamit, nehogymá lemaradjunk! 8)

Kép

hajni,
felpiszkáltad bennem is a Rota-kérdést. Felhívtam a dokinkat, és nekünk 19 hetesen fogja beadni az aktuális szurival együtt. Azért úgy utálom, hogy magától nem mondana semmit, csak amire rákérdezek! :twisted:

unique,
sok boldogságot az 1 cm-s-hez! :D

Beee... már mi is tudunk segítség nélkül sétálni. Tegnap kipróbáltam az egykocsis-hordozós változatot és nagyon jól bejött! Bencsi a hordozóban nagyon jól érzi magát, sőt el is aludt. Én néha séta közben leültem egy padra kicsit megpihenni, de így is lent voltunk egy órát.
Este meg vettem egy kengurut, (használtan 10 E-ért) ami vízszintbe is használható! :D

KépKép
pompomlány
 
 


Lili utálja a kengurut... nem kicsit... nagyon....
el is adtam a mieinket.
sajnálom, mert én szerettem kenguruzni Levivel.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Unique,
én is gratulálok! :D

Pompi,
ügyesek vagytok, sajna Olivér is útálja! :( :D

Kata,
ti még mentek vhová nyaralni?

Orsi,
és ti hová mentek?

Én már nem jövök szerintem, ma pakolászok még, holnap meg korán indulunk. Azért félek egy kicsit a hosszú úttól, meg hogy hogy viseli majd a két picúr. Nem tudom, hogy lesz-e kint netünk, majd jelentkezem! :D
20140901102739
 
 


Unique
De nagyon jó neked!!! :D

Pompi
Nagyon-nagyon helyesek!

Vasárnap csapunk bevásárlást őszi cuccokból, mert sétánál meg vagyok lőve rendesen. Kérdéseim:
- Camponában a H&M van olyan jó, mint az Árkádban?
- Milyen kabátot/overált kellene ilyen 15 fokokban a gyerekre adni sétáltatásnál? Egyáltalán mennyi réteg rá, és milyen takaró?
Eddig olyan könnyű dolgom volt, de mióta beállt a hideg, nem tudom jól eltalálni az öltöztetés-témát kintre...
- méret: 2 hete 62-es, 68-asat vegyek neki? vagy még nagyobbat?

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma! Én Bálintra 18 hósra való kabátot + nadrágot vettem, éppen tegnap. :lol: Ráadtam a kabátot, és hát az ujját kell picit felhajtani, de ha pulcsi megy alá, akkor kell. És februárban lesz 1 éves, jó lenne ha kitartana. Szerintem azt nézd, kb meddig van kabátszezon, akkor mekkora lesz a gyerek, és akkorát. Ő fél év műlva még nem fog járni valószínűleg :lol: :lol: :lol: , lehet, hogy praktikusabb nem overált, hanem zsákot venni (nem növi ki váll és fenék közt + könnyebb ráadni), én olyat vennék. Bár 6-7 hósan már ül, és be kell csatolni... Max. veszel a téli kiárusításon egy overált, ha muszáj. Én gatyásat vettem, mert Bálint már ül, és nem tudom, mikor fog járni.

Én vettem a H&M-ben egy polár együttest (gatya+kapucnis felső), ezt húzom rá a benti cuccra, ha kimegyünk és hidegebb van. Azt mondják, amíg passzív a baba, addig kell úgy öltöztetni, hogy ami nekünk kellemes+ 1 réteg. Ha már rohangászik én meg csak állok, -1 réteg. :lol: Ez már mindjárt itt lesz, észre se vesszük. :lol:

Orsi! De jó Neked! Akkor anyósék most felszabadítanak a gyereknyomás alól. :lol:
(Még jó, hogy nem vagy függő Te se... Mármint netfüggő. :lol: :lol: :lol: )

dkata
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: