Új privát üzeneted érkezett!

Nyuszi, annó amikor elterveztük, hogy babát akarunk, én fiút szerettem volna , mert lányos család vagyunk, férjem lányt, mert ők meg fiús család. Most, hogy egyszer Hunor, egyszer Lelle, a férjem is Hunort szeretne , mert már beleéltük magunkat, olyan fiús agyra állítottuk be magunkat, meg hát ezt mondtuk mindenkinek.
Egyébként meg oly mindegy, mert a rocker, laza kiscsávót is, meg a kis rózsaszín, copfos kiscsajt is imádni fogom. És ami a legfőbb: egészséges legyen.
Vendég
 


Helló!

Ugy látom nagy a pangás hétvégén.

Lafi:
Még nem tuti hogy nem fiu lesz!! Gondolom hogy már beleéltétek magatokat ha először azt mondták. De én is ugy gondolom hogy az a lényeg hagy egészséges legyen.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Lafi,
Boldog 0. névnapot a kisbabádnak :lol: küldj le neki egy kicsi csokit a nevemben :lol: :lol: :wink:
Vendég
 

 
 

Pandus, de aranyos vagy!!!!Na holnap remélem kiderül a turpisság!
Vendég
 


Sziasztok!

Én közben vmilyen különös oknál fogva átmentem ismeretlenbe... :D , biztos vmi rendszerhiba, hétvége minden lefagyott.
Újra regisztráltam, mindent ugyanúgy írtam be és elfogadta, érdekes :roll:
fendike
 
 


Sziasztok!
Az afp-t mikor kell csináltatni? Én az utsó vérzéstől számítva most vagyok 14 hetes 4 napos, de az istenhegyi UH alapján 15 hetes 3 napos. Felhívtam az istenhegyit, és ők a 15+3-at tekintik a terhesség korának, tehát jövő héten hétfőn vagy kedden kellene mennem afp-re. De az a nap az utsó vérzéstől számítva 15+5 lesz, de UH alapján pedig 16+4. Jó lesz ez így, Ti hogy tudjátok?
Köszi!

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Gömböcske, az istenhegyin mindig az uhut nézik. Nekem um alapján 15+6, uhu alapján 16+valamennyi voltSzóval ne aggódj, tudják a dolgukat, profik.És még egy érv, na az a 2 nap nem oszt nem szoroz!Szóval menj amikor ők mondják, de ha megnyugtat, csalj egy két napot :wink:
Vendég
 


Gömböcske :D
a 12. heti UHnak az is az egyik feladata, hogy meghatározza a terhesség pontos korát. Tehát abból számolgatva kell utána már kiindulni.
de ez a pár nap eltérés nem igazán számít.
Az AFPt amúgy betöltött 16. héten veszik le.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok lanyok,

kepzeljetek itt kitort a botrany a mult heti "dohanyzos" levelem miatt,a fonok beszelt az erintettekkel es most ok kicsit idegesek es ugy fujnak ram hogy szinte remeg a levego.Gondolhatjatok micsoda erzes igy bejonni az irodaba :evil: :evil: Nem szeretnek ez miatt idegeskedni de sajnos most ez elkerulhetetlen.A fodohanyos no az elobb bejott es elmondott mindennek :oops: Meg a vegen nekem kell szegyelnem magam amiert nem dohanyzok :twisted:
Huh eleg kemeny volt....Azert rosszul esett nagyon. : :cry:

Lafead,
remelem a holnapi uh-n mar megmutatja magat Lelle/Hunor baba vegre,olyan kivancsi vagyok de gondolom hat meg te/ti :lol: Vettel mar neki a babkocsin kivul mast is?

Jucmuc,
gratula nektek a kisfiuhoz,nevet valasztottatok mar?Olasz/magyar :wink:

Tobbiek,
remelem mindeki jol van es szepen gombolyodik :lol:
:lol:
Pocifotok?
petitpois
 
 


Petitpois, basszus, nagyon gáz, nem is értem, és nincsenek rád tekintettel???Itt is bagóznak, de előttem sohasem....nem értem őket. Ne idegeld magad, légyszi!!!
Mi nem vettünk semmit még, ellentétben anyukámmal, nagyjából a fél ruhatárat megvette, még jó , hogy unisex színben! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Voltam ma nőgyógyinál, azt mondta minden rendben, UH most nem volt, mert csüt-ön úgyis megyek az istenhegyire.
Az már hasi UH szokott lenni, ugye???

Dokim szerint, mivel hátrahajló a méhem, lehet hogy még hüvelyi lesz... :oops:

Gömböcske neked milyet csináltak????

Volt vkinél olyan, hogy érzékeny volt amikor a dokija vizsgálta???
Nekem nem szokott és most kifejezetten fájt, amikor a méhszájnál kavart.. :shock:
Bár utána számoltam és a napokban lenne esedékes a mensi, lehet, hogy emiatt volt olyan kellemetlen???!!!!?!!?

Különben a hátrahajló méhre ő sem mondott semmit, max. hogy aludjak hason és legyen mindig üres a hólyagom...

Petitpois,
no comment, annyira gáz, hogy ilyenek az emberek, hihetetlen
de legalább van olyan aki megért, akivel jóban vagy???

Kép
fendike
 
 


A terhesség miatt volt kellemetlen, sokkal érzékenyebb ilyenkor a nyálkahártya.

Nekem a 12. heti UH volt hasi is meg hüvelyi is, szerintem dokifüggő, hogy ki mit csinál.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fendike, az Istehegyin az a szokás, hogy először megpróbálják a hasit, aztán ha nem megy, nem látszódik stb akkor hüvelyi!
Ne aggódj az enyhe fájdalom-érzés miatt, megváltozott a belsőd és ezért érezhetted érzékenyebbnek!
Vendég
 


Lafi! :D
Én is boldog névnapot kívánok a születendő kisfiadnak, tuti fiú, emlékszem, hogy írtad, mennyire produkálta magát, izgett-mozgott! :D

Fendike! :D
Néztem, hogy ismeretlen, 1970-ből, nem semmi..., szóval az Te voltál! Na igen a fejfájás szörnyű, szombaton lakodalomba voltunk, akkor is elkezdett fájni, nem vettem be semmit, de utána olyan jó volt a csapat, és nem is figyeltem a fejfájásomra, mire hazaértünk már elmúlt! :wink:
Nekem egyébként a 10 hetes hüvelyi UH is már kellemetlen volt, azIstenhegyin hasi csinált, szerintem neked is az lesz!

Képzeljétek én ma volt UH-on - nagyon rendes, és jó dokim van - , és azt mondta, hogy van egy kicsi myomám, ami biztos, hogy a hormonoktól alakult ki. Azt mondta ne izguljak, a babára nézve semmi gondot nem jelent, majd figyelni kell, hogy fog nőni! Volt már vkinek hasonló problémája? Akkor mi lesz vele, felszívódik, vagy mi? :oops: :?: :?:

Gömböcske! :)
Én amikor telcsiztem az afp miatt az istenhegyire az utolsó mensitől számolták, pedig nekem is 2 nappal idősebbnek mondták. A védőnő azt mondta, hogy az a lényeg, hogy a 16. hetet betöltve menjek az afp-re. De hozzáteszem, hogy az Istenhegyin biztos értik a dolgukat!

Petitpois! :D
Átérzem a helyzeted, nem egyszerű, nagyon bunkó az a főbagós, a seg...be kellene dugni a cigit, egy kismamával ne legyen ilyen!!!! Elnézést ha nyersen fogalmaztam!

Kép

Kép
donika
 
 


Donika :D
miómán tényleg ne aggódj! ha pici, semmi gondot nem fog okozni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Lafead: Drukk holnapra.

Gömböcske:
Az Istenhegyin biztos jól számolták. Legutóbb a 12 hetes Uh-n nem egy napon voltunk? Mi augusztus 23.-án voltunk a 12 hetes genetikai UH-n. Nekünk is azt mondta hogy az AFP-re szept.17-19-ig kell menni. Azaz jövőhét hétfőtől-szerdáig.

Petitpois:
Szégyelhetik a munkatársaid magukat hogy még ők vannak felháborodva. Ne foglalkozz velük. Ennyit maguktol is tudni kéne.

Fendike: Gratula hogy minden rendben.

Én is kérek egy kis drukkot szerdára ugyanis megint mennem kell a 6.1-es vérvételre a cukor miatt , hogy a diéta mellett jó-e az eredmény.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi, drukk, ha betartod a diétát, nincs gond!Én betartom és állandóan dicsérnek! Nem megy 4.3 fölé a kaja utáni cukrom, bár a vérnyopmásommal kezd baj lenni...
Orsi, 135/85 a legmagasabb, ez mennyire rossz szted???Hidegfronnál 145/85 szokott lenni amikor megjön a hidegfront.

Donika, nyugi!
Vendég
 


lafead írta:Orsi, 135/85 a legmagasabb, ez mennyire rossz szted???Hidegfronnál 145/85 szokott lenni amikor megjön a hidegfront.

az, hogy 85 a vége az jó. méregesd, de így még semennyire nem rossz.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszönöm a nyugtató szavakat, csak azért ijedtem meg picit mert a doki furcsálotta, hogy érzékeny, azt mondta nem szokott az lenni, én magyaráztam hogy biztos a mensi vagy mittudomén... :roll:

Donika,
én is jót röhögtem, hogy átmentem ismeretlenbe viszont már 1970 óta írogatok, tök röhejes.. :lol:
Miómám még nem volt, ha a dokid szerint oké, akkor biztos nem lesz baj, figyelni fogja...

Nyuszi,
drukkolok!!!!! :)

Lafi,
sztem oké a vérnyomásod!!!

Kép
fendike
 
 


Fendike!

Nekem az istenhegyin hasi UH-t csináltak, és a Piczinek mindene gyönyörűen látszott. Azóta is minden nap megcsodálom a fényképet, amit Róla kaptam. A hátrahajló méhre azt mondta nekem Hajdú drnő, hogy már kiemelkedett, ezen nehogy izguljak. Köv. héten a dokim is megerősítette ezt. Biztos Neked is kiemelkedett már!

Nyuszi! De, ugyanaznap voltunk 12 hetes kombinált teszten. Én jövő héten kedden megyek, Te mikor jössz? Nekem azt mondták, hogy 1/2 9 és 3 között lehet menni.

Ha minden igaz, a héten kapom meg a labor eredményeket (vérkép, wassermann, stb.).

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Icsilya! :D
Köszi!

Lafi!
Drukkolok, remélem ma végre megmutatja magát a kis huncut! :D

Fendike!
Nekem sem volt még soha miómám, de a doki nem aggódott rajta, akkor én sem fogok! :)

Nyuszi!
Akkor holnapra neked is megy a drukk, nem izgulj, biztos minden rendben lesz! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Gömböcske,
hát kiváncsi leszek, mert a tegnapi vizsgálatom még tutira nem volt kiemelkedve, doki szerint a köv.2 hétben fog...
Anyukám szerint ezt figyelni kellene, (nála régen figyelte a doki) de csak 4 hét múlva megyek újra, úgyhogy csak remélni merem a legjobbakat...
Örülnék ha tudnának hasit csinálni, mert már nagyon várom a vizsgálatot és nem szeretném ha az rontaná el az egészet, hogy közben a fájdalomra koncentrálok... :oops:

Bár az a lényeg, hogy a babával minden rendben legyen!!!!!!!

Donika,
hát tegnap gondoltam Rád, olyan fejfájásom lett estére, hogy beleszédültem, hányinger, szívdobogás...
Bevettem egy algot, hogy tudjak aludni, de reggel megint fájt és hányás környékezett. :(

Neked most nem fáj???
Vmi front vagy mi a franc ez??? Eddig ilyen nem volt.. :shock:

Kép
fendike
 
 


Sziasztok, Fendike, front van, nekem is fájt a fejem (na mikor nem sajnos :cry: )

Voltam diabetológián, a cukorbajommal jókat küzdök, megdícsérték az értékeim!!!!
Fogytam 1 kilót, így +1-nél tartok, amióta híztam, de a terhesség kezdete óta -2-nél!

Aztán feketeleves:
vérnyomim 133/88 lett, szerintük magas, nagy a veszély a toxémiára, szóval hétfőn kapok 24 órás folyamatos vérnyomi mérőt, ha gond van, gyógyit.
Evvan....sajnos.De ha jobb lesz így, akkor mindegy, más is szed vérnyomi csökkentőt....az a lényeg, hoy a babának jó legyen.
szegény gyerekem, kapok vérnyomi csökkentő gyógyit, vércukor csökkentő gyógyit, mit lehet még csökkenteni??? :wink:
Vendég
 


Fendike! :)
Együttérzek veled, szerencsére nekem most nem fáj! Egyébként nekem a nőgyógyász azt mondt, hogy quarelint vegyek be, vagy panadol extrát, ő az algopyrint nem javasolta!
Nekem egyébként a kb. 11. héttől kezdett el úgymond rendszeresen, tehát heti egyszer minimum fájni a fejem, előtte nem igazán fájt! :?

Kép

Kép
donika
 
 


Lafikám! :D
Sajnállak, de lényeg, hogy kisbabóval minden ok legyen!!! Este mentek 4D-re? Az egyik ismerősöm mesélte, hogy neki is magas volt a cukra a terhesség alatt, állandó diétán volt, pedig tök vékony, na szóval amikor megszületett a baba, rögtön cukros vizet kellett neki adni, mármint a babának, mert nem volt cukorszintje! Nála túlzásba vitték! :?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika, én is ettől félek....cukros vagyok elvileg, de nem megy 4.2 fölé a cukrom a diétával, de ugye vigyázzak a cukorra....na mindegy, ők tudják...én meg tartom a diétát. ( na én azért nem vagyok vékony :oops: )
Vendég
 


Sziasztok!

Lafead,
mar nagyon kivancsi vagyok :lol: :lol: azota mar biztos lattatok a kis kukacost :lol:

Nyuszi,
akkor drukk neked holnapra,biztos minden rendben lesz. :D

Donika,
mioma miatt tenyleg ne izgulj,nekem is van :? .Rogton a 7.ik heti UH-n mar lattak egyet akkor 12mmes volt es ket hete is latta a dokim es akkor is 12mm-es volt tehat nem novekedett.Es mindket doki azt mondta ezen kar izgulni.A tied hany mm-es?

Fendike,
sajnos nem sok olyan kollega van akivel jol ki lehetne jonni igy csak szinte bejovok elvegzem a dolgom es hazamegyek..De ezen mar regen nem bankodom:)
Utrot adod meg?
Olyan jo neked hogy mar holnaputan mesz is UH-ra. :lol: :lol: Jaj nekem meg pont egy hetet kell varnom...

Lanyok,
koszi mindenkinek a biztato szavakat azert kicsit elszomoritott a dolog nem is aludtam valami jol de hat majd csak elcsendesedik a dolog hiszen minden csoda 3napig tart.Igyekszem veluk nem foglalkozni es kesz .....
petitpois
 
 


Hupps, kicsit le van lassulva a babanet es a delelotti uzenetek nem jelentek meg :shock: :shock:
Lafead,
kitartatas,bizzunk benne hogy a vernyomasod rendben lesz de ha nem
a gyogyszer akkor sem olyan veszes es tenyleg a lenyeg a baboka.
Drukk neked/nektek estere++++
petitpois
 
 


donika írta:na szóval amikor megszületett a baba, rögtön cukros vizet kellett neki adni, mármint a babának, mert nem volt cukorszintje! Nála túlzásba vitték! :?

nem azért kapott cukros vizet, mert a mamája diétát tarott és neki nem jutott cukor!!! nem vittek semmit túlzásba.
ha valaki cukorbeteg, még akkor is ha diétán van a terhessége alatt ca. 60-70%ban a babának be kell állítani a vércukorszintjét, mert rendszeresen vagy alacsony vagy magas (ált. alacsony).

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lafi,
nekem ez a vérnyomás nem tűnik olyan magasnak, hogy gyógyszerezni kellene... :roll:
az alsó érték 88 miatt aggódnak, ugye???
férjemnek 90-95 körülire sem adtak még gyogyót, csak hogy figyeljen a kajálásra és sportoljon amennyit tud...

Petitpois,
utrot még a hétem adom, csütön kezdem csökkenteni, amíg el nem fogy...
meddig tervezel dolgozni????

Donika,
remélem azért az algo sem árt, nekem az mulasztja el leginkább
quarelinnel egyszer volt egy rossz élményem, a panadol meg egyáltalán nem hat.. :oops:
azért még1szer kipróbálom, hátha így terhesen használ vmt...

Kép
fendike
 
 


Lafi,
Mennek a drukkok uh-hoz várlak a hírekkel meg képekkel :wink:
Vendég
 


Fendike,
én úgy tudtam mindig is, hogy az Algot szabad (én biztosan azt szedném), és a paracetamol tartalmút nem.

De erről már értekeztek ezen a topicon korábban is, hogy két tábor van az orvosok körében.

Erika,
még mindig zsibbad a kezed? Én nagyon szenvedek tőle. Nem tudom elhinni, hogy még 3 és fél hónapon keresztül szünet nélkül zsibbadni fog, pedig nagyon úgy néz ki.

KépKép
lili73
 
 


Lili,
köszi, sztem sem lehet nagy baj, eddig ha 2szer bevettem...
csak akkor veszek be ha tényleg nagyon fáj, akkor viszont muszáj!!

Ez a zsibbadás mitől van nektek???? Szörnyű lehet!!
Dokik mit mondanak????? :roll:

Kép
fendike
 
 


Fendike, nem a 88 miatt, hanem a 132 miatt :shock:

Zsibbadás lehet attól, hogy nyomja a szalagokat, nem???Mert nekem ilyen "élményem"nincs....magne sem hat erre?
Vendég
 


és a 132 olyan magas??? neeee
sztem kérd ki egy másik doki véleményét mielőtt elkezdenél bogyókat szedni
UH-ra nagyon kivi vagyok, utána írj gyorsan!! :D

Kép
fendike
 
 


Fendike,
igazabol meg nem dontottem el de itt sajnos nem irnak ki betegnek max egy-ket hetre vagy nagyon nyomos indokra :cry:
Es a szulesi szabadsag pedig 20 het!!!!
Ha jol erzem magam akkor februarig mindekepp dolgoznom KELL!

Pandacska,

boldog felidot :lol: :lol: :lol:
petitpois
 
 


Szia Fendike!

Hajdú drnő is meg fogja tudni mondani, hogy a méhed hogyan áll, és van e vele teendő. Tehát 2 nap múlva akkor újra látja orvos, de ne aggódj. Én anno felhívtam az orvosom, és azt mondta, hogy a hátrahajó méh mindig kiemelkedik, soha nem szokott gond lenni vele.

Normális dolog szerintetek, hogy nagyon kívánom a csípős ecetes almapaprikát? Nem ártok vele a babának? Próbálom visszafogni magam, de legszívesebben az üveg tartalmát megenném és meginnám.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


lafead, fendike,

doki szerint a vizesedett szövetek nyomnak valami csigolyaközi ideget, szakirodalom szerint a kéztőn áthúzódó ideget is nyomhatják, amik beidegzik az ujjakat. úgyhogy ha éppen nem zsibbad az egész kezem vagy karom, az ujjvégeim akkor is szurkálnak folyamatosan. magneb nem segít :(
legalább néha ne érezném egy két órácskára...

KépKép
lili73
 
 


Gömböcske, hajjjjaj, terhes vagy! :wink: Egyed nyugodtan, nem lesz gond max a gyereked is imádni fogja majd!Az enyém meg az erőspaprikát, zsákszámra zabálom, pedig nem szerettem régen!

Fendike, kikértem....ugyanaz, azzal, hogy 140 fölé nem mehet, még nem is ment, az tény. De megnézik egész napra lebontva, hogy mi újság, inkább gyógyszer mint toxémia.
Vendég
 


gömböcske,
érdekes, én egyszer ettem valami nagyon csípős kínait, és én is azon paráztam, hogy ez nem árthat-e a babáknak. de józan ésszel belegondolva, nem hiszem, hogy árthatnának. akkor minden várandósoknak szóló cikkben említenék a táplálkozásnál, hogy nem szabad csípőset enni...

KépKép
lili73
 
 


Lili, szörnyű érzés lehet....sajnálom.
Vendég
 


petipois,
belgiumban ilyen nagy szigor van, hogy nem lehet kérni a betegállományt, ha úgy érzed szükségét? disznóság. a cigis sztori meg egyenesen felháborító, szégyelhetik magukat a munkatársaid.

KépKép
lili73
 
 


Petitpois,
itthon ha kéred, automatikusan kiírnak a lombik miatt...
ott ilyen nincs??

Lili, :(
hát ez nem hangzik túl jól :oops:

Gömböcske,
köszi, kiváncsi leszek mit mond a doktornő, meg annyira várom az egész vizsgálatot, férjem most fogja látni először a bébit, izgi lesz.. :D
Én sokszor eszem csípőset mert szeretem nagyon és kívánom is, szerintem nem lesz tőle baja.
Gondolj bele az egzotikusabb országokban a legtöbb kaja csípős és nagyon sok egészséges baba születik.
Majd a szoptatásnál elég lesz erre odafigyelni, addig edd amit kívánsz! :wink:

Kép
fendike
 
 


Nyuszi :D

Drukkolok holnapra a vercukor vizsgalathoz! :D

Lafi :D

Neked pedig ma estere! :D Mi is nagyon kivancsiak voltunk mar mert mindenki mindent mondott de megertem, hogy csak arra koncentraltok, hogy egeszseges legyen! Föleg az elsö babanal mindegy a neme! :wink: A masodiknal pedig beszeltek a biologussal. :lol: :lol: :lol:

Petitpois :D

Köszönöm! :D Olasz neve lesz, valoszinü Davide. Egyelöre ez az a nev ami mindkettönknek tetszik.
Nagyon sajnalom a munkahelyi botranyt, felhaborito, hogy igy viselkednek a kollegak! :evil:

Donika :D

Biztos eltünik az a myoma ne aggodj miatta! :D

Fendike :D

Ne izgulj a hatrahajlo mehed miatt, az egyik baratnömnek is az van es nem volt semmi gond a terhessege alatt! :D Sajnalom a fejfajast! :(

Lanyok :D

En itt tachipirina-t szedhetek be, ez az egyetlen fajdalomcsillapito amit engedelyeznek es ez paracetamol tartalmu. :roll:

Kb. harom napja kesö delutanonkent-estenkent olyan furcsa fajas van a torkomnal. Olyan egetö erzes, hogy rögtön hideg vizet kell innom. Egy kicsit fajdalmas is. Olyan mintha a nyelöcsövem fajna vagy nem is tudom en...

Olvastam a gyomoregesröl de nekem olyanom soha nem volt es most sem a gyomromat erzem...

Az orvos azt mondta vegyek a gyogyitarban malox-ot az segit.

Van ilyen gondja valakinek? Mi ez? :oops:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc,
a maalox gyomorégésre van, próbáld ki hátha segít.
Én régebben sok stressz miatt nagyon gyomorproblémás voltam, sok volt a savam és égett a gyomrom.
Égető érzés torokban valószínű, hogy sav, ami marja a nyelőcsövedet és kicsit torokgombóchoz hasonlít, légzés is nehezebb néha.
Addig jó amíg a szopogatós gyogyók segítenek, nekem régen már komolyabb gyógyszer kellett... :oops:

Kép
fendike
 
 


jucmuc,

nekem ugyanez volt az első három hónapban kb., nekem sem volt előtte soha gyomorégésem, azt se tudtam, mi fán terem
most se a gyomrom fájt, hanem a torkom egyfolytában, azt hittem torokgyuszi, de tuti a sav marta
reggelre volt a legrosszabb
de most már nincs
állítólag a végefele szokott lenni, amikor nyomja a méh a gyomrot, az elején meg a hormonok miatt
ne izgulj, majd elmúlik
bocs a sietős írásért, de sietek

KépKép
lili73
 
 


Petitpois! :)
Nem mondta a doki a méretét, de sztem le sem mérte! Azt mondta ne aggódjak, így nem is fogok!
Ez tényleg érdekes, hogy Belgiumban nem írják ki táppénzre a kismamaákat, vagy csak nyomós indokkal?

Orsi! :D
Aha, most már ezt is tudom, így már mindjárt más!

Fendike! :)
Na igen a fájdalomcsillapítókról biztos el lehetne diskurálni, az a legjobb ha nem vesz be semmit az ember, na de ha nagyon fáj, akkor kénytelen! Nővéremnek az algot mondták, és ő azt vett be, ha fájt a feje, és mindkét gyereke egészséges lett, szóval biztos azzal sincs gond!

Lili! :D
Hogy vannak a bébik?

Jucmuc! :)
Nekem az utóbbi időben szokott égni a gyomrom és a rennie nagyon jó rá, pedig azelőtt soha nem égett a gyomrom ehettem bármit!

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok! :)

LAfikám!
Nagyon kívámcsi leszek a vérnyomás eredményeidre.
Fizetést is lehet csökkenteni. :lol: Vagy a kiadásokat? :lol:

Gömböcske!
Én kiskorom óta csípőspaprika - csípős íz - fűszer fan vagyok.
Amikor bebabásodtam én is megrettentem, hogy akkor most mi lesz... Mert azóta ez a csípős szeretet hatványozódott.
Csípős savanyúságok. Még a gondolatától is összefut a számban a nyál... :lol:
Utánna olvasgattam, kérdezősködtem és azt mondták, hogy egyem.
Hát nem is fogom vissza magam.

Édességet nem kívánom, de a húst hússal, savanyúság naturban akár semmi nélkül is. Csípős.... Kínaiért megveszek. Mindig is imádtam.

Petitpois!
Figyelj én nem akarom bántani a külföldi kollegáidat, de ezek elmebeteg idióták. Mond meg annak az orditó nőszemélynek, hogy odamegyek és megtépem ha nem hagy téged békén. :lol:
De a lényeg, hogy a főnököd a te pártodra állt. :)

Icsilya!
Most egy picit összezavarodtam. Én múlt hét csütörtökön (12+2) hetesen mentem UHra (Istenhegyi Hajdu doktornő). És azt írták a papíromra, hogy a biometriai adatok alapján 12+6. Akkor javítsam át a tickerem??? :roll:
Most tiszta hülyegyerek vagyok, de pontosan tudom az ovuláció napját és az inszem napját. Onnan van a 12+2. Mégis az UH a fontosabb már?? Ezen már gondolkodtam, de a doktornőt nem kérdeztem meg (mert később vettem észre az írást), a dokimmal még nem beszéltem.
Logikusan a méret :lol: a lényeg! :lol: :lol:
12 heti Uh után felejtsük már el az inszem napját, meg hasonlókat???
Mondjuk , nem lep meg, hogy a gyerek nagyobb. Mi sem vagyunk kisemberek a párommal.

Segíts, segítsetek. Okosítsatok ki!!! Szívesen kijavítanám a tickerem 13+4 re. :lol:

Most ennyi vagyok...

Cuppp

Kavics
13+0 vagy 13+4???
Vendég
 


Kavics! :D
Én nem tom, de ha boldogabb leszel inkább javítsd ki 13+4-re! :P

Lafi!
Gyere már! Lány vagy fiú? Lány vagy fiú? Lány vagy fiú? Lány vagy fiú? :roll:

Hanna!
Te hogy vagy? :)

Pandus! :)
Merre vagy, nővéred megszült már?

Kép

Kép
donika
 
 


Szia Aranykavics!
Én 12+0-n voltam az istenhegyin, és a papírra azt írták rá, hogy 12+6 a kora. És most jelentkeztem be 4-es tesztre, és nekem azt mondták, hogy nem a punkció számít, hanem az ő UH mérésük. Mondjuk nem bánom, mert akkor e hét pénteken leszek 16 hetes :D

Figyeljetek! Patisszon szeletelés közben a kés kicsit belefutott az ujjbegyembe, és az vérzett. Ezek után hideg víz alá tartottam az ujjam, megvártam, míg megalvad a vér, és kis betadint kentem rá. Ugye nem lesz baja a babának? Mivel a kés és a patisszon ugye nem volt fertőtlenítve. (Most lehet, hogy kinevettek, de tényleg nagyon aggódom!!) Köszi a segítséget!

Kép
Kép
gömböcske
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: