Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Orsi
megszeretném kérdezni, hogy Te adsz-e a fiúknak télire valamilyen vitamint, és ha igen akkor mit? És mikor kezded nekik adni?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Zsuzsi :D ,
nem jó már az a cím szerintem, megnyitni se tudom. Küldd inkább a bajdikhkukacfreemailponthu-ra!

Kata :D ,
mi volt az orvosnál? Tudtál vásárolni? Miket vettél?

Megvettük a rotavírus első vakcináját (18 ezer volt :shock: :shock: - és ez csak az első! ), de nem merem beadni a gyereknek, olyan mellékhatásokat ír a papírja!
20140901102739
 
 


Na, milyen béna vagyok! :? :twisted: Mégis megtaláltam a privit, most látom, hogy már más is írt. Sose tudtam, hogy azt hogy kell megnézni meg ilyenek! 8) Mindjárt válaszolok! :D

Pézsé,
köszi. :D Figyi, szerintem ne agyalj azon, hogy mennyit eszik! Ugyan én is idegeskedek mindig azon, hogy nem eszik a gyerekem, de az a lényeg, hogy így is gyarapszik! Biztos Petra is! Nem is hinnéd el, de Olivér van, hogy 40-eket meg 80-akat eszik, és van, hogy azt is 3-4 óránként csak! Az átlag pedig 80-120! :shock: (Pedig a régi szép időkben ő is volt, hogy 220-akat is evett! ) Nem is értem, hogy mitől ekkora! :shock: :roll: :D :lol: DE télleg! :D
20140901102739
 
 

 
 

Zsuzsi :D ,
nem jó már az a cím szerintem, megnyitni se tudom. Küldd inkább a bajdikhkukacfreemailponthu-ra!

Kata :D ,
mi volt az orvosnál? Tudtál vásárolni? Miket vettél?

Megvettük a rotavírus első vakcináját (18 ezer volt :shock: :shock: - és ez csak az első! ), de nem merem beadni a gyereknek, olyan mellékhatásokat ír a papírja!
20140901102739
 
 


bocs :oops:
20140901102739
 
 


erika13 írta:Orsi
megszeretném kérdezni, hogy Te adsz-e a fiúknak télire valamilyen vitamint, és ha igen akkor mit? És mikor kezded nekik adni?

tavaly a gumimacis vitamint kapták, szerintem idén is azt fogják, és lassan mr madj veszek.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


hajni777 írta:de nem merem beadni a gyereknek, olyan mellékhatásokat ír a papírja!

ennyi erővel egyiket se adasd be, mert a mellékhatás lista mindenhol nagyon-nagyon hossuú, még a kötelezőknél is.

(mondjuk a legdurvább szerintem az agyhártyagyuszi elleninek a mellékhatáslistája)

ezt kár elolvasnod, ha befolyásol a döntésben!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


emma,
köszi az infót. Bocs, hogy ilyen részletesen... a 70-ről 100 az már szupi. Azért kérdezem, mert reggel nálunk is van 70-80, de napközben már csak 30 grammok. Norinámnak meg néha nagyon nem megy a tápi... viszont cicizni mindig szívesen...
Még egyszer köszi!
Pompi

ui: engem is foglalkoztatnak nagyon a védőoltások, de egyelőre csak tolom magam előtt a vele való fogl.zást :oops: Tényleg gáz ezek a mellékhatások, főleg, mikor a kedves Fókuszosok mutogattak védőoltástól kikészült gyerekeket...

KépKép
pompomlány
 
 


Lányok! :)

Hová tűnt a babavárós topic :?: :shock:

Kép Kép
kismokus
 
 


Sziasztok, én is azt keresem....
Vendég
 


És én ma irtam!Az sincs most itt!!! :?

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Akkor még egyszer! :evil:

Hajni!
A rotát én beadtam Ágostonnak!
Semmi mellékhatása nem volt!
Viszont nekem az orvos azt mondta,hogy csak a szuris oltással együtt lehet beadni!Vagyis 24 orán belül!
Én is eldobtam a hajam a gyogyszertárba!Ráadásul kettöt vettem meg egyszerre! :shock:

Erika!
Én a Marcinak egy Narosan nevü svájci vitamint adok!Ez szirup és nagyon jo immunerösitö!
Sokat volt beteg amikor kezdte az ovit picinek és sokáig kutattam amig ezt találtam!Nekünk nagyon jo bevállt(picit drága)de nagyon jo!

Pompi!
Nekem a more milk nagyon bevállt!
Az elején még két ciciztünk és amikor elkezdtem szedni akkor ugy 4-5 nap mulva éreztem,hogy jobban megtelnek a melleim!
30-40grammhoz képest 100-120 lett!És akkor váltottunk egy cicire minden étkezéshez!Szopis teát én nem iszom mert megy a hasa Ágolyonak igy csak a kapszulának tudom be hogy igy beindult akkor!

Kata!
Mi volt tegnap?
Nagyon kis édes Bálint!
Kis ügyes,hogy már igy ül!!!

Unique!
Hogy vagy?
Émelygés!
Dobjál képet a kis gyönyörüségröl!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Hajni!
Különben nincs rossz ize a rotának!
Szépen becuppogják a pindirik!
Viszont arra figyelj hogy oldalra adagold neki mert a nyelvével kilöki!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Nagyon édes Olivér a vagány szeroba!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Unique,

Nekem van egy ötletem :( Laura 12 órát alszik éjszaka, lehet hogy ez pont elég neki 1 napra ??? Máté ha napközben marha jól alszik, akkor sem mindig jön neki össze a 12 óra !!! Éjszakánként van hogy csak 9 óra jut, jó esetben 10,5....plusz a napközbeni 1,5-2 óra....szóval én erre tippelek.....sajnos :(
Mindenesetre orvoshoz szerintem felesleges lenne vinni....

Azért egész sok időd marad netezni is :):):)

A nagymamás story nagyon tetszett :):)
A múltkor felajánlottad a Krizsás időpontodat, kedves tőled, de mi nem a Mágushoz jártunk, még nem döntöttem el hogy Kováts doktornőhöz menjünk vissza, aki eredetileg az orvosunk volt, vagy Kovács dokihoz, aki ugye a lombik alatt helyettesített, végülis ő jobb ómen lenne, de nem tudom nem ciki-e....


Ja, a 86-os ruhákhoz, mi most 80-asat hordunk...és 10,2 kg volt Máté egy hónapja....nekem nem tűnik a 10 kg alsó határnak, Máté tök jó húsban van (igaz a mi családunk elég alacsony fajta mindkét ágon)

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Orsi,

Majdnem lemaradt, hatalmas nagyfiúk lettek az ikrek !! Lili meg mint egy játékbaba :):):)
Gratulálok :)

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Sziasztok! Óriási hírem van: Bálintnak a szívén mindkét lyuk bezáródott!!! El sem akartam hinni, nem is kell visszamenni kontrollra se. A zörej ülve már nem is hallható, azt mondta a főorvosnő! Hihetetlenül boldog vagyok.
Hajni! Persze ezek után gondolod hogy mit vásároltam... MINDENT. Most mosom, 2 adag :lol: . A H&M nekem is bejött, vettünk vastag bélelt gatyókat, cuki felsőt, hosszú ujjú pólót, body-t, sapkát, melegítőt, meg egy gatya+felső együttest, amit Ádám mindenképp meg akart vetetni velem a kicsinek.
Pompi! C&A-ba is benéztem, a gáz az volt, hogy Bálint méretében nem nagyon találtam semmit. Itt végül vettem egy bélelt naci+felsőt, de 74-es, most hajszálra jó rá, de holnap már nem biztos. :cry:

86-os cuccok: Hát végül is vegyesen vettünk 80-86-ost, nekünk ez a hossza miatt kell, nem azért mert duci a gyerek. Pompi írta is, szép vékony :twisted: . De a 86-os kabátot nem mertem megvenni, mert ha aláöltöztetem, nem biztos, hogy 2 hónap múlva jó lesz. Egyébként az, hogy 86-os, semmit nem jelent, akkora a különbség két 86-os között, ha más a gyártó. Hónapra a 12-18 hósat veszem neki pl. pulcsiból. :lol:

Én nem tudom, ez a gyerek hogy csinálja, de úgy kell belelapátolni a főzeléket meg a gyümölcsöt is. Mert hőbörög, ha nem adom elég gyorsan. És még mindig nem tudtam olyat adni neki, amit maradéktalanul el ne pusztított volna. Mindent szeret, ez hihetetlen!
Zsebi! Te miket adsz már a gyerkőcöknek?

Orsi! És a fiúk hol vannak, mikor Ti Lilivel Pesten alszotok?
Sajtot, húst honnan szerezted be? Én sajtot nem találtam. :cry: Körtét mikor lehet adni?

Na, húzok tanulni, míg alszik a csemete.

dkata
 
 


Kata

Nagyon örülök nektek, sokat gondoltam rátok :D

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


kata,
veled örülünk a jó hírnek! :D

anikó,
az tényleg szupi! 30-ból 100!!! :shock: :P

Ma egyébként meg is vettem... na, kíváncsi vagyok, rám hogy hat...

Egyébként valaki igaz, hogy azt írta, hogy nem szabad együtt szedni a laktoherb teával? Jól emlékszem? Vagy azt valami másra írta?

KépKép
pompomlány
 
 


Zsuzsi, Pompi, köszi! :lol:

Pompi! Nekem is segített a More Milk, én akkor abban a 10 napban semmit nem ettem-ittam mellé (se homeós golyó, se tea), mert nekem előtte pont az volt a gáz valószínűleg, hogy túl sok teát ittam. Kb. 20-30%-ot tud emelni a tej mennyiségén. Én annyira örülök, hogy nekünk ilyen jól sikerült a szopi, és ugye még most is. Remélem, így lesz még egy ideig. :lol:

dkata
 
 


A lényeg lemaradt: hajrá Pompi, szorítok, hogy segítsen! Ha meg a kisasszony szeret szopikálni, pakold rá jó gyakran! :lol:

dkata
 
 


Kata
Örülök, hogy minden rendben van Bálinttal!

H&M üzlet csak az Árkádban van? OK, jó a minősége, és az árak milyenek?

Kép
petyaanya
 
 


Petyaanya! :lol: :lol: :lol:

A csajok megírják, hol van még... én nem tudom.
Árak: pl. 2 body 1990, 2 pizsi (vagy nappalra vastagabb pamut anyagból) 3990. Együttesek 4000 körül (de ez már a pulcsis vastag v. bélelt nadrágos változat). Nálunk majdnem minden drágább! Vékony nadrágot+pólót vettem 4200-ért a keresztelőre. A body is drágább. :cry: Úgyhogy nekem megérte, ha máskor megyünk valamilyen okból, akkor megint szétnézek. Kislány cuccokban nem vagyok informált, de nagyobb a választék.

dkata
 
 


Kata!
Szivböl örülök ennek a jo hirnek!A szopira meg igen csak büszke lehetsz magadra!
Nagyon jok a cuccok a Hennesbe!
Ezért lehet "megörülni" mert jo szép olcso és mindenhez mindent tudsz venni! :D
Nagyon örülök,hogy igy betudtál vásárolni!!

Petyaanya!
Az Árkádon kivül én ugy tudom még a Camponában van H&M.
A lány cuccok brutálisak!Én mindig megnézegetem söt a keresztlányomnak mindig ott is vásárolok!

Pompi!
Nagyon szoritok a tej beinduláshoz!
Azért igyál is jo sokat!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


dkata írta:Sziasztok! Óriási hírem van: Bálintnak a szívén mindkét lyuk bezáródott!!!

Orsi! És a fiúk hol vannak, mikor Ti Lilivel Pesten alszotok?
Sajtot, húst honnan szerezted be? Én sajtot nem találtam. :cry: Körtét mikor lehet adni?

Nagyon örülök, hogy Bálint szívével minden rendben!!!

A fiúk ilyenkor anyuval vannak, vele voltak Lili születése előtt is, amikor Pestre jártam.
Sajtból bio van az intersparban, húsból felvágott is ill. abból ált. az antibiotikummentes csirkét veszem, ilyen van a sparokban, coraban is.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


petyaanya írta:H&M üzlet csak az Árkádban van? OK, jó a minősége, és az árak milyenek?

nem, van a campnában is, és lesz a keleti mellett épülő nemtudommianeve plázában.
Az árai szerintem inkább a drágább fajta, de azért nem annyi, mint mondjuk a zara.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Petyaanya :D
jah, és tényleg aranyos lány rucik vannak.
A bodyk minősége ma Mo-n azt hiszem verhetetlen, volt 1-2 féle már kezemben, de ennyire jó és strapabíró egy sem.
én most épp bélelt nacit vettem Lilinek, az 2.500 Ft volt.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszi a tájékoztatást! :D
Felcsigáztatok! Megfűzöm apát, hogy nézzük meg...

Kép
petyaanya
 
 


Szaisztok Lányok!
Jó régen nem irtam.
Nyaralni voltunk Bükfürdőn, mindenkinek tudom ajánlani a helyet, a Hotel Répce Gold-ban. Nagyon-nagyon jó volt, bent fürdő, pezsgő is, szaunák, játszószoba mindeféle játékkal, kint hatalmas park fa játékokkal tele, na és ugráló is (rendes gumiasztal), mindenféle babafelszerelést adnak. A gyerkőcök közül Emese rendkivül élvezte, Lukácsnak pedig nem rendült meg a békés nyugodt természete. Nagyon jól telt a hetünk :D Igazi kikapcsolódás volt, csak négyen voltunk egy teljes hétig, mindig együtt (Mátém sajnos már nem jön velünk :cry: ), a gyerekek egyre édesebbek együtt. Lukut is belógattuk mindennap a vizbe, és ugy érzem tetszett Neki, főleg azért mert körülvettük mindannyian, látta Emesét pancsolni és erősen megfigyelte hogyan kell :D
Emesét is 3 hónaposan vittük először telelni, és most Lukuval sem volt semmi probléma, pont ugy cinált mindent mint itthon. Szerintem simán el lehet utazni babával.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Pompi
Csak azért írok óvatosan, hogy senki ne várjon csodát, de tényleg nagyon sokaknál bevált, nagyon drukkolok, hogy nálatok is így legyen!!!

Kata
Nagyon örülök! Ez a legjobb h r! Gondolom, mekkora a boldogságotok!

Mi társasági életet élünk, szüret van, összes nagyszülő és néhány unokatesó, nagynéni, nagybácsi (3 napos hacacáré, ebből 3 óra a szőlőszedés), Zalán drágám mélyvízbe lett dobva. De nagyon édes, osztogatja a mosolyokat :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Melcsi!
De jo,hogy igyen szuperul sikerült a nyaralás-telelés!
Mi is voltunk már Bükkfürdön csak másik szállodákba!
Tényleg nagyon jo!
Sok gyerek volt?
Gondolom,hogy élvezte Pöri a lubickolást?!
Mi tavaly voltunk utoljára ott áprilisban de csak apával kettesben! Kép

Orsi!
Lehet,hogy most nagy hülyeséget fogok kérdezni :oops: ??
-Mi az az antibiotikummentes csirke?
-És hogy van rá feltüntetve?
Nekem Spar nagyon messze van söt nincs is itt a környéken igy Corába járok!Ott is van ilyen?

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó! Neked is 2 hónap, és kezditek a főzelékeket. :lol: Azért a szopi jobb, és jóval egyszerűbb... :lol: És Te is nagyon ügyes vagy, főleg hogy írtad, Marcival nem nagyon ment...
Antibiotikum mentes csirke: Csirkének, pulykának sajnos adnak antibiotikumot, mi meg megesszük... Én olyat láttam a Spárban (biztos van máshol is, majd megnézem a gyártót, ha veszek), hogy habtálcán fóliával csomagolva, és a színes címkére van ráírva h antibiotikum mentes.
Orsi! Interspar nincs nálunk, a Spárban meg csak joghurt, tej van, még zöldség sincs. Viszont azt a piacon tudok venni. Olyan frankó kis bio répát vettem Bálintnak, mindig megeszem ami a botmixeren marad (mert többet nem hagy :lol: ).
A körtére nem írtál semmit. Mikor mehet? Csak mert állandóan barackot adok neki, meggyel vagy almával, de mindentől szorulása van, még így is. :cry:
Melcsi! Irigykedek... Én mindig csak nyaralnék... Bár nekem itthon lenni a gyerekkel is egy nagy nyaralás (ha a házimunkát leszámítjuk).

Ma nem mentünk úszni, mert a kis drágám fél 9ig húzta a lóbőrt. Ádám kérdezte, miért nem költöttem fel, és vittem el? Hát ez szórakozás, nem edzésre hordom 6 hónaposan! :lol: :lol: :lol: (Bezzeg Ő közölte, nem jön velünk, mert nem kel fel korán. :lol: )

dkata
 
 


aniko24 írta:Orsi!
Lehet,hogy most nagy hülyeséget fogok kérdezni :oops: ??
-Mi az az antibiotikummentes csirke?
-És hogy van rá feltüntetve?
Nekem Spar nagyon messze van söt nincs is itt a környéken igy Corába járok!Ott is van ilyen?

corában is vettem én már.
minden húsáért tarott állatot telenyomnak egy csomó vacakkal élete során, hogy jobban szebben nőjön. Az antibiotikummentes csirke, annyit tesz, hogy ez kevesebb vacakot kapott.
Előre van csomagolva és van rajta egy piros plecsni, hogy antibiotikummentes.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


dkata írta:A körtére nem írtál semmit. Mikor mehet?

bocs, elsiklottam a kérdés felett.
szerintem a körte másodikkörös gyümölcs, ha emlékeim nem csalnak, tehát 7-8-9 hó... de egy próbát esetleg megér, mert ha segít a szoruláson és nics tőle baja, akkor mehet.
amgy puffaszt, azért nem javaslják korán.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pompi

én telefonon rendeltem meg a more milk-et és ők mondták, hogy a teát nem szabad inni mellette.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Dkata! Nagyon-nagyon örülök, hogy minden rendbejött és Bálintka szíve rendben van!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaimádó! Köszi! :lol:

Nagyon sok szeretettel gratulálok, és szorítok az inszemhez! Azért mert nem írok, olvaslak ám, és szurkolok! Nekünk is akkor sikerült miután összeházasodtunk! :lol:

dkata
 
 


Sziasztok,

Amíg olvasgattalak Benneteket, megettem két szelet felvágottat két szelet sajttal és 6 nagy csemegeubival! :) Ha nem tudnám, h terhes vagyok, elkezdenék magamra gyanakodni :twisted:

Kata :)
Úgy örülök, h minden rendben!!! Nagyon vártam ezt a jó hírt!!!

Hajni :)
Sikerült beadni a rotát? Én is beadattam Lauának, a dokinéni adta be, de Laurának semmi baja nem lett tőle. :)

Melcsi :)
Jól hangzik ez a nyaralós dolog! Örülök, h jól sikerült!
Gondoltam, lassan mehetnénk látogatni :wink:
Ja, Mamáddal minden OK? Látták már Lukut?

Kriszta :)
A 10,2 kiló nem kevés, sztem sem. :) Laura is jó húsban van, illetve pont jó. :) Annyit eszik, hogy a nagymama sem hiszi el, amíg eteti, h mennyit... :wink:
A dokiválasztás nehéz döntés. Ahhoz menj, akiben a legjobban megbízol. Most Te vagy a legfontosabb!
Alvás: Laurának tudom, h az ideális a 2 óra napközben, mert akkor utána kipihent és jókedvű. tegnap és tegnapelőtt 2 órákat aludt és szuper volt a kedve utána! ma 1,5-et és szo-szo. Tudom, h kell neki. Most, hogy terhes vagyok, én is lefekszem Vele (egy ágyban - tudom, h nem jó, de nekem is jól esik), így sokkal nyugodtabban alszik. Ha nem vagyok Vele, nem tudom mitől fél... :( :(

Pézsé :)
ne aggódj, Laurának is most van egy kis szívzöreje (edddig nem volt), de voltam Vele a Heim Pálba és occidentalis zörej, azt mondta a doki, semmi gond. 1 év múlva kontroll, ha nem múlna el addig. :)
Kihez mentek? Heim Pálba vagy máshova? Heim Pálba tudok ajánlani jó dokit a kardiológián...

Puszi

KépKép
unique
 
 


Pézsé! KEresztelős kép csak olyan van, ahol a gyerek nyakában van a pelus (nehogy lebüfizze magát a keresztelőig :lol: ), vagy a templomi, amin alig látszik... :cry:
Szívzörej: jól teszi a dokitok, hogy elküld, megnézik, és kiderül az oka. Nagyon sok gyereknek van, látod, nálunk is jól alakult, pedig komoly oka volt! ŰÖrülj neki, hogy meghallotta. Majd írdd meg, mit mondanak hétfőn! (Nekem az első időpontot is kb. 1 hónap várakozási idővel adták, mert itt csak 1 héten 1x van gyerekkard. rendelés! :twisted: :evil: )

dkata
 
 


Sziasztok már babások :)!
Tud valaki valamit a babavárós topikról? Megnyílik, de eltűnt a tartalom. Az moderátornak hogy lehet írni?

KépKép
lili73
 
 


Lili :!:
Van egy olyan topik, hogy "szerkesztők", oda lehet írni. Nem is baj, ha többen is írunk. Lafead és én is írtunk a másik két Kaális topik miatt, de még nem javították ki :?
Fanni
fanni73
 
 


Köszönjük a drukkokat és az infókat! :D
Reményteljes a helyzet! :P Ma és tegnap reggel már nem is kellett Norinának kiegészítő tápit adni. 90-et szopizott és még mindig volt benne. Bencsi szopizását nem mértem, de ő is 40 percig cicizett. Tegnap napközben is 30 helyett 50 volt egy ciciben.

Amúgy meddig kell szedni? Most már mindig?

KépKép
pompomlány
 
 


Pompi :D
én úgy tudom, hogy az 1 dobozt végig kell szedni, és ha elég már a tej, onnantól csökkenteni lehet a mennyiségét.
de Zsebi biztosan jobban tudja, mert ő szedte is.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni,
köszi, szóval nem csak az tűnt el...

KépKép
lili73
 
 


Hajni: Igazad van! Most már Petra is úgy eszik ahogy evett, csak én buta nem vettem figyelembe, hogy most már nem 4 óránként kell neki néha, hanem 4,5-5 óránként. És így megeszi a 200-at is.

Melcsi: Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Dobjál egy képet! :lol: 8)

Kata: Nagyon örülök, hogy minden rendben Bálinttal. Mindenképpen írok hétfőn estére.

Unique:Mi Nyíregyházára megyünk, ugyenis Szabolcsiak vagyunk. Azért köszi! :lol:

Pompi: Szuper :D

Keresztelő: Nekünk jövő héten vasárnap lesz! Azért érdeklődök annyira.

Szép Napot! (Itt szakad az eső!) :evil:

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


pézsé írta:(Itt szakad az eső!) :evil:

itt meg reggel 7ágra sütött a nap, kiteregettem kint - akkor 1 db felhő nem volt
20 perc múlva elkezdett esni- berángattam a szárítókat
majd megint sütött a nap... kvittem, mert a szél is fújt, gondoltam gyorsabban szárad.
megint esett.... berángattam (ez tényleg rángatás, mert a bej. ajtón a szárító éppen befér).
most megint kisütött... én már ki nem viszem :twisted: :evil:

és most 4esben vagyunk már 1.5 napja és leszünk még keddig.
a fiúk elmentek anyuékkal bevásárolni :) jó kicsit ez a csönd. :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! A négyesben = apa nélkül?
(Én mindig hármasban vagy kettesben vagyok, apa nélkül - azt kellene említeni, ha nem így van. Ma pl. nem hármas lett volna, hanem négyes, aztán persze hármas lett. :cry: Hát ez van. Hozzá lehet szokni...)

dkata
 
 


dkata írta:Orsi! A négyesben = apa nélkül?

aha :) Amsterdanban van telekommunikációs expon.
egyébként tényleg hozzá lehet szokni.

Lili marha rendes amúgy, mert tegnap egész nap aludt, így őt csak etetni kellett, semmi nyügi nem volt.

Levi viszont beteg, így elég nyűgös...

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 



Lányok!
Köszönöm a csirkés infot! :D
Nagyon tudatlan vagyok mivel én vidékröl vettem a csirkét egy nénitöl.Mindig jo sokat és nem kellett üzletben vennem!De most már ez a vonalam megszünt és nem tudtam,hogy erre is figyelni kell! :?
Köszönöm!

Unique!
Hogy viseli Laura a cicimentességet?
Kell is az a kis pihenö délután!

Kriszta!
Mikor lesz a költözés?
Gondolom dobozolsz ezerrel!
Szerintem is jo sulyban van Máté!

Pompi!
Szuper,hogy kezd beindulni!
Én végig szedem mivel amikor abbahagytam akkor megint csak csappant a mennyiség! :(
Ügyi vagy!

Kata!
Igen nagyon boldog vagyok,hogy tudok szoptatni mert Marci egyáltalán nem szopott és ezt nagyon bántam :( igaz fejtem de az nem volt olyan!
Én ebböl tul nagy lelkiismereti kérdést csináltam anno de csak amig el nem fogadtam hogy ez van és kész!
Nekem legközelebb az ujpesti bio piac van.Oda fogok kicaplatni vásárolni!Sajnos máshol nem tudom megvenni a bio zöldséget gyümölcsöt!
Barackot már fagyasztottam egy rahedlit!

Orsi!
Sajnálom Levit!
Mi a baja?
Nagyon csaloka az idö egyszerüen nem lehet kiszámitani!
Nálunk olyan szél van,hogy embertelen a nap meg hol süt hol meg bevan borulva!Igy ki sem lehet menni a levegöre!Valamelyik nap amikor kimentem Ágostonnal amint ráadtam a sapkát elkezdett orditani!Egyszerüen gyülöli!Végig orditott amig le nem vettem a fejéröl!De hideg volt kint igy nem mentünk sétálni!Szerinted hogy szoktassam a sapkához?Mert igy meg leszek löve télen!Pedig csak egy vékony pamut sapka volt! :roll:

Pézsé!
Akkor nagyon jo kis baba Petra ha igy eszik!!!

Sziasztok Lili,Fanni!
Sikerült valamit?
Fanni!
Kerestem volna egy táblát,hogy lásam az uj kismamikat,de nem ment sehogy sem!Meg hogy ki hol tart?!

KépKépKépKép
aniko24
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: