Új privát üzeneted érkezett!

Jó piacolást! Gondolom mostanra már be is fejeztétek 8)

A frontok átjöttek hozzánk, Ricsivel nem lehet bírni, a szél betesz neki :? De most kidőlt, apával horpasztanak.


Niki!

Nem te nyertél a tesz-veszen? Kerestem magam :oops: és láttam Nikkibabát, nem te vagy? Ha igen, gratulálok a nyeréshez, ügyi vagy :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


encu-bizok,bizok,nem arrol van szo.Csak nem irtad vissza,h.tudod-e mire gondoltam... :wink:

momcsi-csal leselkedek,mert nagyon nincs mit irjak.Ki szeretnm vinni Atticy-t setalni,de nincs olyan kis meleg overalja,amit radhatnek,h.nyugisan kivihessem.Csak egy van,ami bundas,az meg tul meleg.lattam a Tescoba egy aranyosat 3 ezerert,de tegnapra mar elfogyot,h.a fene megegye.Olyan kis plusos volt.Se nem tul meleg se hideg...Elszurtam,sebaj,remelem meg hoznak.

Kapzeljetek,6 kg mar es 61 cm.3 honap alatt not 1o cm es 3 kg hizott,nem semmi,ugye? :lol: 8)


KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szia Timcike!

Látod, azért van miről írnod :wink:

Szép nagy baba Atticy :lol:

Nekünk sincs erre az időre való ruhánk. Én úgy oldottam meg hogy vastag frottír zokni a lábacskára. Ruhák: hosszúujjú body, rá ujjatlan rugdalózó, rá vastagabb pulcsi és gatyó. Így réteges és a Ricsi nem fázott. Ja és persze sapka :lol: És még pléddel be is takarom ha elalszik.

Multkor írtad hogy Atticy alszik egész nap, hát ma a Ricsi alszik, lassan megint eltolódik az ebéd :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 

 
 

Hú leírva rémisztőnek hangzik hogy mennyi ruhát adok rá szeptember első hetében :lol: de hát kell, szegény csak ül a kocsiban, félek hogy megfagy, azt meg nézem hogy nincs e melege 8)

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Na, most értünk haza, mert végül nem piacoztunk...nem volt nálunk pénz, kártyával meg aligha lehet egy öreg paradicsomárus néninél fizetni.. :) Szóval elmentünk az Auchanba, ettünk egyet, mert este hivatalosak vagyunk egy vacsira, holnapra meg szülinapi ebédre, úgyhogy fölösleges lett volna főznöm :oops: Meg lehet, hogy megyünk egyet bringázni :D Apa vett egy biciklit, és muszáj kipróbáljuk :lol:
Mónitesó! Nem jársz erre? Lesz nálam teló, meg a jegyek..ha belétek futunk valahol füreden, akkor mehessen a biznisz :)

Timci, tudom, miről van szó...Kiskarcsi szobájában is olyan van, csak nem napocskás, hanem krokodilos....de nagyon aranyos :)
Várom ám, hogy menjünk :D:D:D

Móni, egy újabb oldal oda ;)

Kép
Kép
encu
 
 


encu-redben,akkor megnyugodtam,ha tudod... :lol:

momcsi-valahogy en is igy csinalom,csak nem adok ra 2 bady-t.Es en az egybe kis rugikat szeretem,mert mindig mikor az olembe veszem felcsuszik neki a bluzika.Igy nem is igen adok ra kulon allo cuccot. :wink:



KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Na, bicók kipróbálva, érdekes volt megint tekerni egy kicsit...az az igazság, hogy most hosszú útra nem vállalkoznék biciklivel...annnnnnnnyira nyomta a fenekem a plussz 8 kg-om miatt az ülés, hogy a végén már csak féloldalasan ültem ;) De jó volt.

Móni, látom hanyagolod a topikot, nem különben a többiek ;)

Timci, akkor jó :D:D:D

Kép
Kép
encu
 
 


Most jöttünk haza pestről, mi is voltunk Auchanba, Corába is :lol:

Na hív a töki majd este jövök

sziaszotk

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Az auchanban az előttünk álló ott felejtette az egyik zacskóját a pénztárnál, mi meg elhoztuk. Volt benne sör, szalámi, ubi. Hazafelé jól bevacsiztam belőle 8) a sört meghagytam apának :lol:

Ja és a legjobb, még nem is meséltem hogy találtam egy babakocsit. :lol: Majd személyesen elmesélem, nem részletezem itt nehogy bejelentkezzen érte valaki :oops: :lol: Bár nem egy nagy összegű kocsi :lol: de legalább nem kell vennünk újjat :roll: :lol:

Encu!

Bicajoztál :shock: hát akkor te teli vagy energiával :lol:

Timcike!



Csak egy bodyt kapott, rá egybe ujjatlag rugi és úgy a pulcsi meg a gatyó. Sajna ahogy nőnek a manók egyre nehezebb egybecuccot kapni rájuk és egyre drágábbak. :?

De ma jó idő volt, tudtatok sétálni, ott is meleg volt?


Most esett le tesóka miért nem vagy, vacsizol :cry: Jó étvágyat. Akkor kihasználom az időt, odabújok apa mellé. :lol:

Szép álmokat!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Estét!

Most értünk haza vacsiból, jó volt, apa jókedvű, én meg álmos ;) Hiába, nem fűt a bor :D

Igen, tesóka, bicajoztam, jól is esett (a fenekemet leszámítva), lehet, hogy holnap is bevállalunk valami hasonló nagy túrát... :lol:
Élelmes csajszi vagy, megszerzed te a betevőt, ha arról van szó :D A babakocsis sztorit is várom ám!
Jó, hogy nem voltam, mi? Végre bújhattál apához (nem volt lelkiismeretfurdalásod, hogy egyedül hagyod a kishugodat ;););) )

Akkor majd reggel ébreszd a topikot :)

Többiek! Hiányoztok ám!!!!!!!!!

Jó éjszakát!

Kép
Kép
encu
 
 


momcsi-tegnap kimentunk megint a Tescoba,mert nem birtam lenyelni,h.nincs.Es pont ott volt egy csajszi es megkertem menjen mar be a raktarba nezze mar meg,h.vaüe meg belole.Es kepzeld,volt. :lol: Meg is vettuk neki.Olyan draga benne.3-6 hónapos korig vettük.Kicsit nagy,de az a lenyeg megvan es nem fog mefazni.Annyira orultem neki.A nagy oromre vettunk neki meg egy szerkot.Le is fenykepeztuk benne hisz annyira cuki.Folteszem.Ugyhogy mostar nyugis vagyok,mert van neki kiemno kis rucija.Volt a Ricsi meretebe is.Menjetek el es nezzetek meg.Vilagoskek es plusos Cherokee marka.Biztosan lattad,es nem is draga 3ooo,csak.
Na nem pofazok annyit,teszem a kepet. :lol: 8) :wink:


Kép Kép Kép

KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Timcike!

Ügyi vagy hogy sikerült venned :wink:

Mindketten nagyon csinosak vagytok :!: Én nem is plüss rugira gondoltam, hogy azt akarsz venni :roll: az nekünk is van de én nem szeretem, abban mindig verte a víz a Ricsit :shock:

Aranyos vagy, hogy gondoltál ránk és megnézted hogy van e a mi méretünkben!!!!!! Köszönjük szépen :wink:

Én is felbuzdultam ám és tegnap bementem a kengurugoldba. Voltak olyan szerkók, hogy rugi, kabátka, sapi meg body egyben és 4000 ft körül mozogtak. Volt 80 as de abból már a kabátka kicsi lenne, mert 86-os kell fölülre. :? 86-ost meg nem találtam. Mondjuk nem félek, van mit adni a Ricsire :lol:

Tényleg, ti még az elöl patentos rugikat használjátok? A mi méretünkben már egyre kevesebb az elöl patentos, inkább már a hátulgombolósokat árulják. Na azt egyenesen utálom, mindig kint van a Ricsi dereka belőle. Többiek, ti hogy vagytok ezzel??


Encu!

Párom jót nevetett és közölte tegnap: Encu fenekét feltörte a bicaj 8)

Pénz nélkül menni piacolni :lol: Mi pénteken mentünk gázpalackot cserélni palack nélkül :lol: jöhettünk vissza érte :lol:


Na megyek teregetni, aztán majd belesek, hátha valaki unja a vasárnapot :lol:

További szép vasárnapot mindenkinek! És süssön a napocska!!!!!!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Gyors bekukk, mert indulunk ebédelni... Móni, örülök, hogy téma nálatok a meggyötört fenekem ;) Hát igen, azért pénz nélkül piacolni nem lehet...de ti sem maradtok le a palack nélküli cserétekkel :D:D:D Hát, ez van, lyukas az agyunk, mert nálunk persze Apa is terhes :lol:

Nincs túl funny idő kint...saaaajna elmarad a bicózás :D:D

Na, még jövök gyorsban majd!

Timci, megkaptam a képeket, imádnivaló a "kisfiam"!!! De hát tudod :D

Kép
Kép
encu
 
 


momcsi-tiszta pamut rugikat vettem neki.Plüsből a vastag kimenő rugika van.Nem is tudom ti hogy mondjátok neki.Van édi kis kapucnija is,tök hejes.Pont erre az időszakra van,ami most van.Nem izzadna bele Ricsi,mert tiszta pamut bélése van,kivül plüs csak.Ha Tescoba jársz nézd meg.Szerintem tetszeni fog.És elöl patentos.
Igen nekünk vannak elöl kapcsolósak is meg hátul kapcsolósak is.De én jobban szeretem az elöl kapcsolósakat.Figyelj lefényképezem neked,lásd miről is dumálok.

encu-hát köszi,tudom én azt,h.ennivaló ám. :lol: És jó nehéz. :lol: 8) Kezeim szkadnak le,pedig nem fogom mostmár annyit az ölemben.


KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


momcsi-köszike a dicsérő szavakat... :oops: Még a végén zavarba jövök... :lol: :wink:


KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Nekünk szerintem jó a tali időpont, igazság szerint még nagyon messze van. Reméljük addigra nem esik a hó :( ahogy ez az idő most kinéz. Apa ma akarta lenyírni a füvet, erre most szakad az eső, hát jövő hétvégére meg majd térdig fog érni.

Tegnap sógoréknál voltunk szülinapi bulin, Szilárd uncsitesója volt 2 éves, tök jól eljátszottak a gyerkőcök. :) Erre ma reggelre Szilárd olyan nyűgösen kelt, aztán meg hányt :( Mi meg nagyon izgultunk, mert nem igazán van neki miből leadnia :( De mostanára már egy pár szem keksz benne maradt, remélem ki is heverte.

Encu, nem semmi , hogy bicajozol, szerintem én rá sem bírok ülni :oops:
Megyek, lassan ebédelünk...éhezem.

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Halihó! :)

Na, megvolt az ebéd, jó teletettem házikoszttal a pocakom, a kicsi nem győzött kapkodni a falatok után ;)
Aztán elmentünk a Kikaba (hova máshova? :D:D:D ), vettünk a gyereknak agyneműgarnitúrát, meg magunknak is, mert a régi enyhén szólva is le volt strapálva, aztán én elugrottam a Tescoba, vettem 5féle gyümit, most azzal tömöm a fejem...kicsit elfáradtam :shock:
Barbi, sztem simán menne a biciklizés....ha még nekem is megy... :lol:
Mónitesó, rég voltál :D

A TÖBBIEK meg még RÉGEBB!!! :?

Kép
Kép
encu
 
 


Nahát...sehol senki???

Timci, megvan, amire vágytál...szerintem tetszeni fog (remélem).-.

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Úgy eltelik egy nap, hogy csak kapkodom a fejem! :?
Tegnap elmentünk a kikába és vettünk manónak triciklit, meg ezt a szivacs építőelemeket!
A triciklivel ma kint voltunk egy félórát, mert nagyon fúj a szél, meg sajna Flóra beteg lett!
Folyik a nózija és tüsszög, de a levegő kellett, persze, ha továbbra is ilyen szél lesz én ki nem viszem! :cry:

Apával építettünk is a szivacs elemekből Flórának kuckót ami jelen pillanatban romokban hever. :lol:

Ma meg itt volt a keresztanyja manókának és most, hogy elment gondoltam gyorsan jövök. Bár visszaolvasni szinte képtelenség annyit termeltek! :D :shock:

Móni!
Micsoda szerencséd van mostanában!!! :lol:
Ricsibaba most mekkora? Hanyas cuccokat kezdtetek hordani?

Encu!
Bicikli????
Én tuti félnék ráülni, persze te érzed! :shock:
Popsid érzed? :wink:
Karcsika akkor mozgolódik amikor eszel, vagy inkább miután befaltál? Mert nekem mindig akkor kezdett mocorogni, amikor befejeztem a kajálást!
Lehet akkor ért le??? :roll:

Tényleg Anikó! Niki!
Hol vagytok?


Barbi!
Ilyen kis vékonyka Szilárd?
Elcsapta a gyomrát, vagy valami vírus?
Bár ebben a sz@r időben előjön minden vírus! :evil:

Kép
gabriel79
 
 


Gabó!

Hát, nagyon óvatos bringázás volt, gondolhatod :D Semmi pénzért nem állnék neki most hősködni, de kell a mozgás, mert sokat eszem :oops:
Hááát, Kiskarcsi evés alatt kezd el mocorogni, és ha utána lepihenek, vagy nyugodtan ülök, még jó ideig vidul ;) Szereti a hasát ő is... :) Apja-anyja fia :roll:
Igen, elég hülye idő van, nem csoda, ha a babók meghűlnek..elvégre a nagy melegekhez vannak/voltak szokva, most meg nincs az...
Jobbulást a kicsi lánynak!

Kép
Kép
encu
 
 


Gabó, jobbulást Flórának!!! Szilárd furcsa nekünk, hogy már vékonynak számít, 1 éve 1 dekát nem hízott (15 KG), csak sokat nőtt. Babának viszont, sőt egész 2 éves koráig kis masszív gyerek volt, de most sem igazán gebe :) Szerencsére már úgy néz ki teljesen jól van, sokat evett, meg jókedve is van :)

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Barbi, jó, hogy hamar rendbe jött a Szilárd! :)

Megint front van?! Fáj a fejem... (bocs, tesóka, ha megint ragad ;) )

Hol vagytok lyányok?

Kép
Kép
encu
 
 


:?: :?: :?:

Kép
Kép
encu
 
 


Köszöni Flóra a jókívánságokat!
Igyekszünk sokat szívni az orrát és felkészültem, hogy éjszaka nuku alvás és a szívóka is előkészítve! :cry:

Barbi!
Örülök, hogy Szilárd rendbejött zek szerint csak egy gyomorrontás volt!
Elég érdekes téma a hízás-gyarapodás, mert Flóra iszonyatos ütemben hízott 7 hónapos koráig, mostanra meg annyira leállt, hogy 9hósan mérték 8900-ra, múlt héten lemértem a sok fosi után és 8700 lett és most újra 8900!
Mondjuk most inkább nyúlt és ahogyan elindult úgy kezd változni!


Akinek van már babója!
Kipróbáltátok a borostyánkő nyakláncot a fogzás idejére?
Mert megmondom őszintén én rendeltem, mert Flórának még mindíg nem bújt ki a foga és iszonyatos, ahogyan közel egy hónapja be van durranva az ínye felül.
Az alsók is nehezen jöttek, de a fölsők... :cry:

Encu!
Ha fáj a fejed algopirint nyugodtan bevehetsz, sőt a szopi idején is! Ezt nekem az Anna is mondta, mert én a terhesség alatt sűrűn fűjlaltam a fejem és amikor Flóra 2hós volt indult el a bölcsességfogam és mondta, hogy egyet bevehetek!

Na megyek vasalni, de visszanézek!
Lehet, hogy én is bővítem az éjszakai baglyog táborát! :lol:

Kép
gabriel79
 
 


Gabó!

Lehet, hogy be lehetne venni egy-egy algopirint, de amitóta terhes vagyok, nagyon ellenzem az ömgyógyszerezést. Még egyet sem vettem be eddig, pedig volt, hogy nagyon fájt már és untam... ;) De azért kösz, ari vagy :D:D:D Megint nem leszel túl fitt akkor holnap, mi? Te szegény... :( Készülök lelkileg az átvirraasztott éjszakákra..
Most megyek ágyneműt húzni, mert Apa meg van teljesen kergülve, hogy csináljuk már.. 8)

Kép
Kép
encu
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ szerintem erre nem lehet készülni!

tudod amikor sorra születtek körülöttünk a babák én terhes voltam mindenkinek nyugodt evős-alvós babája volt, akinek átszundizták azonnal az éjszakákat!
Erre én azonnal azt mondtam, hogy van egy olyan érzésem, hogy a miénk tuti nem lesz alvós baba!
Hogy ezt mire alapoztam nemtudom, egy megérzés volt!

Az biztos, hogy előre nemtudhatod!

Láttam az Anyáklapjában vagy másikban...?
Egy cikket arról, hogy a kismamák miért álmodnak olyan furikat! Láttad?

Kép
gabriel79
 
 


őőőő...most hirtelen nemtom. Megnézem.

Kép
Kép
encu
 
 


Na, Gabó, elolvastam gyorsan. Tökre igaz lehet. De akkor is ijesztőőő!!! :D Amiket meg én álmodni tudok...amellett, hogy rémálmok, még magam is meglepődök, mikre képes a fantáziám... :oops: :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Gabó!

Flórának jobbulást. Szekénykének még mindig nem nőtt ki a foga :shock: A lánctól én félek hogy megfojtja a Ricsit de állítólag nagyon jó. Lehet kapni a patikában homeos bogyót fogzásra, kipróbáltad? Arról is csak jókat hallottam! Szerintem próbáljátok ki ha még nem, hátha beválik.

Nátha: nálunk még mindig napirenden van, egész nyáron taknyos volt a Ricsi egy-egy hetet leszámítva. Azt tapasztaltam hogyha állandó hőméréskleten van napokig a Ricsi, tehát szobafogság, akkor múlik míg ha kiviszem a levegőre főleg ha szeles akkor ismét bedurran a nózia. Szóval ez egy ördögi kőr főleg ősszel és télen :? de nekünk nyáron is :evil: pénteken voltunk sétálni és azóta megint taknyos, ma nem voltuk remélem múlni fog neki annyira hogy elég legyen napi egyszer leszívni az orrát.

Próbáljátok ki a csipkebogyó teát, tele van c-vitaminnal, nekünk a doki ajánlotta csak a Ricsi nem hajlandó meginni :? De holnap kap és teszek bele kivételesen pici cukrot hogy fini legyen hátha úgy bevágja :roll:


Encu!

Az én apám horkol :lol: :cry:


Barbi!

Nem is olyan sovány 15 kilósan Szilárd, Ricsi uncsitesója aki most 4 éves csak 14 kiló és a dokija azt mondta hogy ez jó. :wink: Majd megizmosodik :wink:
Ja, és szupi hogy már jobban van :lol:


Na, megyek aludni, éjjel keltem vagy 6szor :evil:


Szép álmokat!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


jaj, menni kell feküdni, holnap majd írok (ha leszek, mert megyek kardiológushoz... drukkoljatok, bár nemtom mihez ;) )...
Pusza, jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
encu
 
 


Szép reggelt!

Süt a nap :lol: :lol: :lol: :lol: remélem így marad!

Encu!

Egész délelőtt drukkolunk majd érted, hogy sikerüljön!!!! :wink:

Ide a battaihoz mész?

Na megyek, mert pocsék ez a reggel. Nem bírok magamhoz térni. Újra egyedül vagyok 8 nap után a Ricsivel :cry: Apa dolizik :cry: :cry: Már elszoktam ettől az azonnal haptákba verem magam és kielégítem a Ricsi kívánságait :oops: Most játszik a popótörlő dobozával :lol:

További napsütéses reggelt az ébredőknek :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Reggelt! Végre szép reggelünk van :)

Móni, Budapestre megyek kardiológushoz, hogy adjon egy szakvéleményt, hogy szülhetek-e természetesen, vagy sem... Ezért mondtam, hogy nem is tudom, mihez kérem a drukkot ;););)
Na, megyek hajat mosni, mert egy csomóban van a fejemen! :shock:

Gabó!!! Megint BAROMSÁGOT álmodtam!!! :evil: :evil:

Kép
Kép
encu
 
 


Tesóka, gondolod nem tudtam :shock: mondom hogy drukkolunk :wink:

Mitől álmodnak a kismamák össze-vissza? Osszátok már meg velem is, eltüntettem az újságokat nem tudom hova 8) Léccike :lol:

Gabó!

A waldorf módszert nem írod le hogy micsoda? Azóta sem tudom pontosan és érdekelne miért tetszik nektek annyira :roll:


Niki!

Ha olvasod, boldog névnapot!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesó, akkor jó ;)

A hormonoktól álmodnak össze-vissza, általában trimeszterenként mást. Tudatalattiból jönnek pl. az aggódós álmok, meg a félelemálmok, de nem a jövőt vetítik előre, nem kell aggódni. (én most azt álmodtam, hogy Apa össze-vissza lódított mindent én meg elrohantam..de persze ez nem így van...na, ezt nem fejtem meg :D:D:D ) Meg a pocaklakó mocorgása is indíthat el érdekes álmokat, a teli hugyhólyag...ilyenek. Remélem elég szakszerűen adtam elő.. :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Igen :lol: köszi!!

Ma nekem fáj a fejem :evil:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Nekem "még" nem... de ne ragaszd ...!!! :lol: :lol: 8)

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Azért, hogy ne legyen nyugtom, ma még itthon maradt a Szilárd velem itthon, és leviszem az orvoshoz, aki remélem már holnap engedi oviba. :) Mert tele van energiával!!! én kevésbé.

Móni, tényleg nem kifejezetten sovány a Szilárd, mert elég erős csontozatú, csak ahhoz képest már pocija lapos...stb

Gabó a fogzásos témához nem tudok hozzászólni, minket nem annyira rázott meg, drukkolok, hogy nálatok is jobb legyen!

Encu, majd írj, hogy mi volt a kardiológusnál.
Ezek az álmok egyébként néha rémisztőek! Szerencsére régen álmodtam hülyeséget, a legutóbbi álmom a szinte fájdalommentes szülésről szólt :) Ezt nem igazán bánnám...

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok! :)

Hú már ezer éve nem voltam, nem is tudok nagyon mit írni. :?

Móni!
Köszike hogy gondoltál rám :).

Timcike!
Nagyon édes Atticy, és jó súlyban van ő is. :lol:
Még csak most esett le, hogy Nagykőrösre költöztök, ott laknak a "sógornőmék"is. :)

Encu!
Szurkolok én is neked!!!!

Móni!
Meglestelek iwiwen, láttam egy pár új képet :).
Na meg Zsuzsát is meglestem. :)

Nekem is van fent pár új kép, mert voltunk pár napot Zalaegerszegen, ami nagyon jóóóóó volt. :lol:
Amúgy Nonóka el van mint a befőtt, most már este nyolckor alszik általában. A három órás szopi még mindig nem megy, de mondjuk annyira azért nem is erőltetem neki.

Később rakok fel képeket. :)

Kép
niki+baba
 
 


Zsuzsa!
Nálatok fűtenek már?
Csak mert, nálunk szombaton volt feltöltés, és vasárnap felhívtuk a közösképviselőt, hogy mikor fűtenek, ugyanis mi a földszinten lakunk és hát elég hideg van.
És kiderült hogy a negyediken lakónak a régi radiátorából folyik a víz ezerrel, szóval csak szombaton töltik fel megint, ha addig megjavítják a radiátort. Tök jó mi meg itt fagyoskodunk. A kisszobába megy a hősugárzó, de rengeteget fogyaszt, viszont Nonó miatt muszáj. :(
Én sem szivesen mozdulok ki a kisszobából...

Móni!
Nektek van kengurutok? Megéri venni?
Csak mert én nagyon szeretnék menni a Titanic kiállításra, de most láttam hogy nem lehet bevinni babakocsit. És gondoltam veszek kengurut, de ha utána nem használom akkor meg felesleges.
Lepasszolni meg most nem nagyon szeretném Nonót.

Ja és elegem van a légzésfigyelőnkből!
Én nagyon szeretem, mert megnyugtat engem, hogy tudom hogy be van kapcsolva és hogy minden ok, de mikor éjszaka 2 -kor elkezd sípolni ezerrel mert lemerült az elem, és addig nem hagyja abba ameddig le nem szeded, és ki nem veszed az elemet, akkor én földhöz tudnám vágni. Még jó, hogy most felettünk nem lakik senki. :?

Kép
niki+baba
 
 


Kép
keresztlányok :lol:

Kép [img]

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 1.4423.jpg[/img]

Kép
Zalaegerszegen nem volt babakádunk :shock:

Kép
niki+baba
 
 


Kép
ilyen hideg van nálunk :cry:

Na jó most már eldugulok. Bocsi, hogy ennyit írtam.

Kép
niki+baba
 
 


ELEGEM VAN ELEGEM VAN ELEGEM VAN!!!!!!!!!!!!

Befejeztem a hozzátáplálást, Ricsi vagy éhenhal vagy örök életében szopni fog :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Már a harmadik napja az arcomba köpi a kaját :lol: :cry:

Szerintem az nem jön be neki hogy husi is van benne, csak az változott semmi más. Ti hogy adtátok a husit, csirkemellett megfőztem és pici olivaolajjal összemixeltem a többi cuccal. :?: :?: :?: :?: :?:

Na és az előkék, azokat eltüzelném :evil: Rongy szartse ér, kemény műanyag na az jó csak folytogatja magát vele, most próbáltam a puha műagyagos előkét azt meg lazán összegyűrte és összekente magát :evil: :evil: Na és a foltok :evil: :evil: és hogy minden kajás :evil: :evil: :evil: na meg hogy egyedül akar enni és képes még a szemébe is belelapátolni a kaját :evil: :evil:


Asszem később visszajövök mert felidegesítettem magam :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Szia Niki!

Na végre hogy jöttél :wink: Hiányoztál ám mindenkinek :wink:

Nonóka hatalmasra nőtt, a csapos kép a kedvencem :lol: :lol: :lol: Nagyon édi, milyen kis hurkás :lol: Mekkora most, súly, kiló?

Kenguru:
Szerintem jó ha van, az elején sokat segített, de szeritem nem érdemes olyan hiperszuper méregdrágát venni mert kenguruba ugye csak akkor tudod tenni ha már valamelyest tartja magát a manó meg amugy sem lehet sokáig állítólag. Nekünk egy nagyon olcsó verzió van, auchanba vette a párom és az a jó hogy előrefelé is tudott benne utazni a Ricsi, mivelhogy csak így volt hajlandó megmaradni. Meg a szembenutazás elég hülyesség szegény gyerek belevan préselve az annyába 8) Szivesen kölcsönadnám a miénket de fogalmam sincs hogy hol van :roll:

Én is meglestelek titeket tegnap este és hát irigykedtem, az a homályos kép nagyon jó helyen készült :wink: Akkor tudtál pihizni szupi lehetett :wink:


Encu!

Na mi a helyzet??????





Tök jó, alig evett a Ricsi két kanál kaját és most odahányt egy nagy adag sárga cuccot az ágyamba és még engem is lehányt most meg hisztizik, mennem kell

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Niki, a Nonó nagyon tündéri!

Mónitesó, kitartás, látom a robbanás szélén állsz ;)

Na, a kardiológus nem tudott újat mondani, vissza kell mennem pénteken, hogy megint feltegyék rám azt a szar Holter-monitort.. :evil: Utálom!! Egy egész 24 órára!! Fúúúj!! Aztán megint mehetek vissza szerdán kiértékelésre és akkor talán majd mond is valamit. Úgyhogy olyan, mintha el sem mentem volna.. Na, mindegy...nem idegesítem magam.

Ja, igen, meséltem nektek, hogy a Kiskarcsi most 2 napig pihisebb volt...hát, elszóltam magam, ma reggel nemcsak hogy megrúgdosott, széttiport!!! :D Szó szerint..éreztem ahogy topoprzékol ;)

De bosszant, hogy nem lettem okosabb szív-ügyben..

Na, kiokoskodtam magam ;);)

Kép
Kép
encu
 
 


Megint megjöttem, erre mindenki elment ;)

Kép
Kép
encu
 
 


Úgy tűnik. :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Niki, nagyon cuki kis hurkás Nonóka :) Rengeteget nőtt!

Encu, hát akkor most be kell feküdnöd 1 napra a kórházba, hogy mondjanak valamit? Gondolom már szeretnéd tudni, olyan gyorsan mennek a hetek, már csak 2 hónapod van hátra :) Egyébként nekem is van úgy, hogy nyugisabb Vince napközben, de amikor férjemmel este leülünk tévézni, na tuti rákezd iszonyú erővel. :) De (le is kopogom) éjszaka legalább mostanában nem ébreszt fel :)

Móni, kitartás :wink: mondjam, hogy még nincs vége, mire szépen megtanul enni!!! Az előke meg nem valami hasznos dolog, nálunk is a műanyag belebújós (a legjobb a hosszúujjú) vált be valamelyest. Könnyen beszélek Szilárd engem egyszersem köpött le kajálás közben :)

Képzeljétek, ma reggel voltam a táppénzes papíromért, és a körzeti orvos megdicsért, hogy milyen csini vagyok, hogy biztos csak 5-6 kilót híztam...mondtam neki, hogy már 13 kilónál tartok :oops: Szilárddal meg délután voltunk a dokinál, és semmi baja tényleg, úgyhogy holnap megy már oviba, szerencsére, mert itthon meg nem lesz egész nap víz...dühítő. Ja, remélem nem kaptam el semmi vírust, már annyi náthás, köhögős ember volt az SZTK-ban.

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Jó estét! :)

Barbi, szerencsére nem kell befeküdnöm, hanem felerősítik rám az a -már bocsánat- szart...:( Utálom. Kényelmetlen, kellemetlen...Fúj! Na, de persze jó, mert tudni fogom, hogy akkor hogyan tovább.

Gabó, láttam Tamást...le van fogyva,nem? Olyan kis fess volt, ahogy rohant valahova ;)

Mónitesó, jobban van a Ricsi?
Mi is akarunk kengurut, már ki is néztem egyet...csak azt nem tudom, hol fogom beszerezni.

Na, kicsit vízszint...egész nap csak mentem.

Írjatok, lányok! :)

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok csajok!
K.O. vagyok!!!!Elkaptam manótól a taknyot+allergia és kész vagyok! :twisted:

Itt volt anyukám és legalább segített!

Móni!
Már vagy 8 homeos bogyeszos tartályt elhazsnáltunk. Valóban enyhített a panaszokon, de sokszor elfekejtettem adni, met ugye az öt kis bogyót egyesével kell nyomatni.
A Waldorf pedagógiáról, most hosszú lenne beszámolni, de a talin naggyából elmesélem és ha gondolod van egy kis könyvecském ami a lényegéről szól szívesen odaadom!
Mitől lehet Ricsi ilyen érzékeny???

Encu!
sajnálom, hogy a kardiológus semmi lényegretörőt nem mondott!
Lehet, hogy mondtad, de nem emlékszem :oops: ő megállapítja, hogy szülhetsz-e simán, vagy császárral?

Niki!
de jó, hogy jöttél! Nonóka nagyon édi, formás baba! :lol:

Most elbúcsúzom, mert taknyom-nyálam egyben! :cry:

Kép
gabriel79
 
 


Gabó, igen, remélem meg fogja mondani. Elvileg azért mentem hozzá... ;)

JOBBULÁST!!!!!

Kép
Kép
encu
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?