Új privát üzeneted érkezett!

Brummi!
Neked mit mutat a vonalzód :? A szivecske a 12. napon áll :?

Nyulasz!
annyira sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
dezsina
 
 


Kép Nyulasz!

Tudom, nehez percek ezek neked, de szeretnem, ha nem szomorkodnal. Azt is tudom, konnyu nekem mondani.
Talan csak nem jott meg el a te idod. De ugy is eljon, mert sikerulni fog, mert sikerulni kell! Ami kesik, nem mulik!
Decemberre kivanok neked sokasodast, eleted legszebb Karacsonyat!
Es azert kukkants be neha!!!
katavirag
 
 


Nyulasz:
nagyon sajnálom :( , de már tuti, hogy nincs baba?

Dezsi:
már tudod, hogy kezdhetsz-e?

Julika:
szép a mai teszted

Panda:
én is remélem nem haragszol, hogy elvettük az ötleted, de hiszem, hogy szerencsét hoz

Puszi Tündi és Heni
Kép
szalai heni
 
 

 
 

Dezsi, Heni, jol kipocakosodtatok :lol:
katavirag
 
 


Katavirág:
igyekszünk, igaz Dezsi?

Puszi Tündi és Heni
Kép
szalai heni
 
 


Heni!
Igen, igen :D Már növesztem a tüszőcskéket és apára is nagyon vigyázok, nehogy baja essen :lol: :lol: :lol:
ilyen bomba kismamik leszünk, mint a képen :D :lol:

Katavirág!
ugye milyen hasasok vagyunk :?: :D Próbálunk azonosulni :lol: :lol:

Julikám!
majdnem kimaradtam a + teszt dícséretéből :oops: :P Nagyon szép!!! Ilyet mindenkinek!!!!
dezsina
 
 


Dezsi:
remélem tényleg ilyen bomba kismamik leszünk, bár őszíntén szólva van most rajtam felesleg bőven (szerintem a két lombik miatt, ferbruár óta olyan 7-8 kiló jött fel) és hízásra hajlamos vagyok

Puszi Tündi és Heni
Kép
szalai heni
 
 


Nyulasz,
kimondhatatlanul sajnálom. :cry: :cry:

Legyen egy kis pozitívum a dologban az, hogy évelején\jövőre TE leszel az első aki bebabásodik. :wink:
Meglásd húsvétra már a pocakodban fog fickándozni\ugrálni egy kisnyuszi. :)
Veled vagyunk Bogival és itt mindenki.
Ha úgy gondolod, hogy van elég erőd benézni és velünk maradni, maradj.
Tudom, könnyen beszélek. .... de azt is tudom, hogy könnyebb átvészelni a hátralevő időszakot másokkal, mint egyedül nekivágni.
Ha tudsz, foglald el magad valamivel. Gondold végig mi az amit eddig nem tettél meg és belefér az addig hátralevő időbe.
Vágj bele!! :wink: :)

Lanyané,
már a génjeiben benne van!! :wink: :lol: :lol:
Apuka Informatikus mérnök és szerverekkel, azok felügyeletével, karbantartásával foglalja el magát mindennap.
Anya szoftverüzemeltetőit is végzett!! minden máson kívül. :wink: :)
Szóval a vérében van .... ja és az anyatejjel is szívja magába. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nekik ez már olyan alapvető dolog lesz, ha felnő, mint az, hogy levegőt veszünk .... vagy már az elsőben így tanulnak meg majd írni .... és már ott elkezdik a programozást tanulni. :shock: :D :lol: :lol:
Állítom olyankor alszik a legjobban amikor itt vagyok vele a gépnél.
Persze elötte sétálunk az egyik szobából a másikba .... és amikor anyának már nincs kmhiánya akkor leülünk ... a gép elé.
Asszem függő lettem megint. :lol: :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Nyulasz! :cry:

Katavirág! Szerintem 1 kisbabám van.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Heni!
Rajtam 10 kiló van :D :D :D pluszban (természetesen) :lol: :lol: :lol:
Amióta lombikozom 7 kilót szedtem össze! :twisted: Úgyhogy én csak atombomba lehetek :lol: :lol: :lol: A párom legalább is ezt mondja :lol: :lol: :lol:
dezsina
 
 


Nem baj csajok, majd szules utan fogyo. :lol:
katavirag
 
 


Dezsi:
akkor ezzel megnyugtattuk egymást :lol:
egálban vagyunk, rajtam így van 10kg plusszban
nem baj kismamiknak nem számít :lol:

Puszi Tündi és Heni
Kép
szalai heni
 
 


Dezsi! Én az inszemek alatt 8 kg-ot híztam. Lombik alatt -2 kg. Szóval érdekes. :roll:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Katavirág:
így igaz

Tényleg csajok rajtatok mennyi nyomot hagyott a lombik?

Puszi Tündi és Heni
Kép
szalai heni
 
 


Dezsi, nemtudom mi lehet a baj, próbáltam még egyszer megcsinálni a vonalzót, nem moccan a szivecske... lányok, van ötletetek miért?
Vendég
 


Nyulasz -írtam privit, nagyon-nagyon sajnálom!!!!!!!!!!!!!!!!!Van, mikor nagyon nehéz megszólalni! Vigyázzatok egymásra!

Én nem híztam semmit a lombikok alatt -az előző várandósságnál 8 kg-ot fogytam, amiből nem szedtem vissza, aztán a babák elvesztése után még vagy négyet, így kb. -12kg-nál tartok. Most meg majd meglátjuk.

Brummadzag - sajnos nem tudok okosat mondani, nekem is úgy segítették össze a vonalzómat.

Hanna - miből gondolod az egy babát? van valami jele, vagy így érzed?

Kép

Kép
julika79
 
 


Dezsina - Heni : annyira jók ezek a pocakos képek!!!!!!!!!!!Ehhez tartsátok magatokat! Hajrá!!!!!! :lol:

Kép

Kép
julika79
 
 


Julika:
úgy lesz, igyekszem

Puszi Tündi és Heni
Kép
szalai heni
 
 


Julika!

Azért, nem olyan magas a hcg szintem. :roll:
Amúgy nem érzek semmit, azaz ma nem vagyok túl jól.
De a jó hír, hogy ma nem barnáztam!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Ez tényleg jó hír! Akkor valószínűlet megtalálták a helyüket a babáid! vagy babád!

Hát, nem bánnám ha én is meg tudnám nézetni a hcg szintem.holnap megyek a háziorvoshoz a papírjaimért, megpróbálom rábeszélni, hogy írjon beutalót..... :wink:

Kép

Kép
julika79
 
 


Julika!

Neked mikor volt a beültid pontosan?

Remélem, minden oké a pocimban. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna:
minden rendben van
miért gondolod, hogy nincs rendben?

Puszi Tündi és Heni
Kép
szalai heni
 
 


Heni!

Nem gondolom, hogy nincs rendben. Szófogadó gyereke(i)m van(nak). :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nyulasz

Nagyon sajnálom!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Csajok,
lombik alatt én is szedtem fel legalább 10 kgot.:cry:
Szüléskor megint csak 10et. de ....

....
szülés után nem szabad fogyózni!!! :!:

Vegyétek úgy, hogy legalább a csöppöknek lesz miből táplálkozni. :wink: :D

Én úgy vagyok vele, hogy amennyi idő alatt (szülésig) feljött az a pár :wink: kiló annyi idő alatt is fog lemenni.
Szülés után ugyan rendesen visszahúzódott a pocakom (így majdhogynem beleférek a várandósság alatt nemhasznált nadrágrajaimba. :wink:), de az itthonlét és a 'bezártság" nyomothagy rajtam. :?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Nyulasz!:(
tudtom már miért ilyen rossz és szomorkás a napom... nagyon veled vagyok!egy óriási ölelést küldök neked.
Vendég
 


Ezt mindenkinek küldöm!!!! :) Kép
Vendég
 


Vikimi!
Nagyon édes! Hogy vagytok?


Apacs? El vagytok tünve.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna!:)
köszike jól vagyok, csak hiányzik a párom...még 8 éjszaka nélküle. A kiscsaj sokat mocorog,ekkor jobb kedvem lesz.
És te?valóban szép hcg éréked lett a 12 napon,ebből még lehetnek ketten is.Különben annyira nem lehet a hcg értékből kalkulálni max csak sejteni.Nekem a 12.napon 262 lett,a barátnómnek 11 napon 130 és ikrek.Mindenki más és más. Ne keress tüneteket mert még korai,meg lehet nem is lesznek,nyugi minden rendben lesz.Az Uh-ig tudom csupa izgalomban lesztek.

Olyan sokat gondolok Nyulaszra,annyira igazságtalan az élet....

Apacs!:)
igaza van Hannának,eltüntettek!!!!!

Jucmuc???
Reni???
Backa???


Lányok a kilókra!
Kép
nekem az utolsó stimunál jött fel 4 kg! és kismamaként eddig 6,5kg.
Vendég
 


Vikimi!

Mira itt van veled és vigasztal, míg megjön Apa. :wink:

Hát, én nem is gondolkodtam a hcg szinten még. :roll:
A dokibácsim azt mondta jó erősssssssssssssss!!! Bennem csak ez maradt meg. Ha kettő babó, az sem baj. Szeretettel várjuk őket. Hiszen ők életünk értelmei.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Én nem híztam lombik alatt de inszem alatt igyekeztem picit magamra szedni hogy hogy jobb esélyekkel induljak.

Jucmucról olvashattok a Kaális topicba már tudni a babája nemét :lol: :lol:
Vendég
 


NYULASZ!!!!Valamiért ennek sajnos így kellett lenni,lehet a Ti Drága pici Babátok még nem készült fel hogy lejöjjön hozzátok,de eljön az az idő is.Sok sok türelmet és a nyugalmat!Nagy megnyugtató ölelést küldök!
lanyané
 
 


inszemek alatt plusz 11kg,mostanra visszatornáztam belőle 8kg.ot
lanyané
 
 


Vikimi!
szép virágokat küldtél... aranyos vagy... Jaj, a gólya most bújt elő :) De drága!

Lányok! Mostmár tényleg nagyon szeretnék menni a beültire.. A párom már úton van hazafele, holnap délelőtt érkezik, csak nem 100%-os egészségileg.. Hangja alig, mindenhol a légkkondi, és kivan :( Ahogy hazaér kúra, remélem keddig én is és ő is teljesen tünetmentes lesz, hogy mehessünk... :(

Tényleg Apacs hogy eltűnt... Halihóóóóóóó! Tessék bejelentkezni.......

Én is inkább felszedni próbáltam az inszemek alatt, hogy nagyobb legyen az esély.. de azért vigyázni fogok, ha beindulna nagyon a súlygyarapodás még időelőtt :)

Lányok, hogy tudom a szivet a helyére tenni a vonalzómon? Nem moccan.... :(
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Brummi!
Szerintem, csináld meg újra... Talán akkor elindul! Pandácskának is csoki lett a babája! :D

Vikimi!
köszi a gólyás képet! Nagyon jó lenne, ha mindannyiunknál lerakná a csomagját :)

Julika!
Henivel igyekszünk ilyen klassz kismamák lenni! :D Remélem ez is segít!

Hanna!
Végre sikerült méhpempőt vennem! Már tegnap be is vettem belőle egyet. Nem tudom mit vehetnék még be... :? Az Aszpirintől tartok valahogy...

Heni!
Tényleg nem számít most hány kilók vagyunk :D Majd lefogyunk utána :D :D :D Amúgy megkérdeztem tegnap az intézetben, hogy tényleg igaz-e hogy a lombik miatt hizhatunk. Azt mondták, hogy gyakran előfordul és nem a hormonoktól maguktól, hanem valahogy az agyunkra hatnak a hormonok és az agyunk viselkedik másképpen és másképpen adja az utasításokat pl. evés... :P :P :P Ja, és elkezdtem! Ma már a második nap növesztem a tüszőcskéket :D :D :D
dezsina
 
 


Lanyok, most egy hetig nem leszek, de addig is drukk a rajtkockan levoknek! :lol:
katavirag
 
 


[quote="szalai heni"]K írta:szalai heniatavirág:
így igaz

Tényleg csajok rajtatok mennyi nyomot hagyott a lombik?


En nem is tudtam, hogy a lombik hormonjaitol lehet hizni. Mert en nem hiztam. Most viszont jonnek fol a kilok, mar +2.

Bennem csak annyi maradt meg, hogy az altatot szerintem tuladagoltak :lol: az nyomot hagyott...

Ja meg, hogy terhes lettem a proceduratol :wink:

Dezsi, erleodj szepen, aztan mire visszajovok (nem leszek egy hetig, 17-en jelentkezem) mar szep kis terhes leszel.

Heni, Brumi, sok sikert!

"Kivanom, hogy terhes legyen!"-nekem, ennyit mondott bucsuzoul a doki. :wink:
katavirag
 
 


Hanna - pontosan aug. 24-én volt a beültetés.

Vikimi - klassz a kép! Nagyon tetszik!

Dezsina - nagyon-nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!

Brummadzag - aranyosan készülődsz anyukának!!!!!!!!!!!!!!!Nagyon-nagyon drukkolok, hogy sikerüljön!!! :lol:

Kép

Kép
julika79
 
 


Sziasztok!

Dezsi:
igazából engen sem zavar, mert volt, hogy nem is fogyóztam, csak kevessebbett ettem valamennyivel és elég hamar és sokat és tartósan lefogytam
csak annyiból rossz, hogy a ruháim jobban feszülnek rajtam

Kata:
várunk vissza
egyébként engem is így engedett el az orvos mindkét alaklommal, de sajna még sem lett semmi
egyébként hova jársz? ki a dokid? lehet, hogy írtad, nem most nem rémlik
köszi a drukkot

Viki:
köszi a képet, igazán aranyo

Puszi Tündi és Heni
Kép
szalai heni
 
 


Szép jó reggelt és kellemes hétvégét mindenkinek!!!

Nyulasz
Nagyon sajnálom :( kívánok sok erőt a feltöltődéshez és aztán irány a következő!!!Előbb-utóbb mindenkinek sikerül!!!

Tegnap kaptam a hírt, hogy a másodunokatesóm megszült. :D Nem is tudtuk, hogy terhes.(Győriek.)Volt 3 lombikja pár évvel ezelőtt és most kicsivel negyven fölött spontán lett terhes.Most pedig van egy gyönyörű kislánya...azaz nagy :D mert több mint 4 kilóval született. :lol:

Mi beadtuk tegnap 23.30-kor a tüszőrepit ...és ezt most meg se éreztem...nem fájt nem fájt. Holnap 11 leszívás lesz a Kaáliban , ki is fognak nyitni fél 8 körül...hogy vmikorra elkészüljenek.Nem tudom hanyadik leszek...de remélem sikerül cuki kis petesejteket találni nálam. Majd viszünk olvasnivalót.
Amúgy ma vagyok a 15. napon...elég jól elhúzódott a stimu.

Kilókról:
Én már nem álltam mérlegen vagy egy hónapja...de legutóbb 62 kg voltam, a versenysúlyom pedig az inszemek, lombikstimu előtt 56-57 volt. 171 cm vagyok...55-56-al már betegnek néznek.Most a 62-vel sokaknak tetszem...de azért nekem vannak kifogásaim az alakom ellen...sok a zsírpárna a hasamon (most mondjuk jól jött a szuriknál :lol: ), meg a combomon...inkább látnék ott izomrostokat...de hiába a sok tornaszerszám itthon...most inkább nem nyomom. :?
vizkriszisback
 
 


Krisz!:)
sok sikert a punkcióhoz, és sok szép kis petikét!:)majd gyere és adj hírt mi volt!:)
az a 62kg és 171cm az egyáltalán nem sok sőt.... :)

Heni!:)
én mindenkinek ilyen kis meglepi gólyacsomagot szeretnék adni!:)
Vendég
 


Krisz,
Végre eljutottál eddig mennek a drukkok :wink: +++ mennyi tüsződ van?
Vendég
 


Krisz - ügyesen, és bizakodóan tessék menni holnap! Ha tudsz, jelentkezz utána légyszi, hogy együtt drukkolhassunk a babáitoknak!

Kép

Kép
julika79
 
 


Pandácska

Négy volt legutóbb...bár nem biztos, hogy hétfőre mind elég nagy lesz.A bal oldalon:17, 15, 15 a jobb oldalon :14-esek. Nyh:9,5.
Ezután még kaptam egy adag gonalt és tegnap a tüszőrepit. Majd kiderül holnap..amint tudok jelentkezem. :D
vizkriszisback
 
 


Krisz!:)
nekem is 4 sejtem lett és abból lett ez a csöpp kis csaj! Drukk holnapra!
Vendég
 


Sziasztok!

Krisz! Holnapra nagy drukk!!!! ++++++++++++++++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


sziasztok!

brum: drukk a beültihez++++

dezsina: hajrá szurik!

nyulasz: nagyon sajnálom. :cry: ölelések mennek: ((((((((((nyulasz))))))))))

vikimi: köszi a gólyát :lol:

krisz: drukk holnapra++++

katica
katica30
 
 


Jó reggelt!

Lányok megijedtem, én végre mostanra fogytam le 9 kilót, erre a lombik alatt vissza is fog ugrani?:(

Csütörtök reggel megyek Krizsa dokihoz ellenőrzésre!
Vendég
 


Bella,
Nem biztos hogy hízni fogsz ha picit figyelsz az étkezésedre tuti nem :wink:

Krisz,
Mennek a drukkok+++++++++
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek az együttérzést,meg az öleléseket,meg a kedves szavakat.Jó volt olvasni.Bár jobb lett volna a gratulációkat,de ez nem rajtatok múlt.
Nagyon drukkolok mindenkinek,remélem nem törtem meg a sikerszériát.Tudjátok a kivételek mindig erősítik...
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?