Új privát üzeneted érkezett!

Megjöttünk!!!

Az egyik csaj jól átvert minket, rossmanos kuponfuzetet vettem 11 ft-ért, amiben benne kellett volna lennie az 500 ft-os pelus kedvezménynek, így írta a tesz-veszen, erre odamegyünk, jópofáskodik hogy a pénzt nem fogadja el és mikor eljövünk, akkor vettük észre hogy hiányzik belőle a kupon. Párom felhívta, erre mondja hogy ezt írta a tesz-veszen is, na hazajöttünk, megnéztem hát sehol egy szót sem ír róla. Megint felhívta erre benyögi hogy sajnálja ő írta. Itt az aukció szám nézzétek már meg, én nem látom hogy írná 231374073 . Úgy beértékelem apicsát hogy attól tuti kiakad :evil: Büdös Qrva!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:




Csilla!

Sajnálom hogy nem láthattátok a nemüket, átérzem milyen rossz, a Ricsi is dugdosta a pöcsit :lol:


Encu!

Hát az auchanba is voltunk és egy párszor lekapta a Ricsi a lábáról a zoknit, tolom a kocsit és mit látok, csupasz láb kapálózik ezerrel :lol: Tényleg szigszalag lesz :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


encu-ez természetes,de veheted biztosra,remélem nem jön közbe nekik valami. :roll:

momcsi-megnéztem,én sem olvastam,h.irná,nincs benne a kupon.A büdös ribije,átvert.Az ijeneket ki kén vágni a csába onnan. :evil: Már elnézést... :oops:
Én nem tudom ma mi van,de Atticy ma egész nap csak aludt.Éppen enni kelt föl.... :rol:




KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Móni, egy újabb oldal...? :)

Nekem egy DM-es kuponfüzetem van, kettő is, amiben van peluskedvezmény, meg Johnsson termékekre is még...Ha gondolod...:) És nekem tuti benne van :) Szólj, ha kell!!!

ÉÉÉÉDi a Ricsi!! Gézengúz! ;)

Kép
Kép
encu
 
 

 
 

Timci, akkor neked pihis napod volt. Kiskarcsi egész tegnap meg ma végigmocorogta a napot...nagyon nem szereti a frontot..És Barbi is ezt mondja, Vince is nagyon élénk..pedig azt olvastam, hogy mostanában már nincs annyi helye...Hát dehogynem! Csinál magának ;);) :lol:
Akkor készülök 15-re. Mit vigyünk nektek? Valamit az új házhoz, vagy valami kis kütyüt Atticynek? Minek örülnél jobban? Meg viszem az esküvői képeket, ha nem felejtem el...meg persze, ha érdekel :)
Puszild meg helyettem a "kisfiamat" :D

Kép
Kép
encu
 
 


Encu! Neked nem kell?????? :shock: Mennyiért adod?

Timike! Egyetértünk :wink:


Beindult a hiszti

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni! hogyhogy mennyiért adom? hát egy testvéri ölelésért mondjuk (hogy nehogy félreérthető legyek ;) ). Hiszen mit kezdjek még pelussal? Mondjuk ha kell, és talizunk, akkor legfeljebb kiveszek belőle egy-két dolgot, de az sem életbevágó ám...Szóval szívesen adom, nem ellenszolgáltatásért! Épp elég, hogy bagolykodsz velem ;)

Kép
Kép
encu
 
 


Mit csináltok lányok? Csak én tartom a frontot már megint?

Kép
Kép
encu
 
 


Ari vagy, de használd csak el, neked is fog kelleni pelus, újszülöttest is lehet rajta venni, nem?! Ölelést meg kapsz kupon nélkül is :wink: Tesóka, én lelépek :cry: Alig bírom nyitvatartani a szemem, szörnyű éjszakánk volt, ma alukáznék ha lehet :roll:

Napi egy oldal :shock: :shock: :shock: :lol:

Holnap délutántól disznóvágás lesz nálunk :evil: utálom, olyan büdi és gusztustalan :evil: Na holnap tuti virrasztani fogok, érezni fogom azt a büdit és szagban nem tudok aludni :roll: :? :oops:


Szép álmokat!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Hát, ha nem kell..csak az a baj, hogy szept. 30.ig jó...addig meg tuti nem használom el...amúgy is most jutott eszembe, hogy van, hogy említetted. Szóval, ha kell, adom és kész.
Szép álmokat neked, a disznóvágást én is utálom!!!! :oops: :oops:
Akkor holnap virrasztunk ;)

Jó éjt!!

Kép
Kép
encu
 
 


Nahát én még itt, te meg sehol :shock: Encu :lol:

Bejelentkeztem tegnap egy új topikba, 2009-ben szeretnénk szülni vagy mi a neve, :lol: Kb. addigra remélem lesz kistesó :lol: Tök jó újra izgulni hogy mi lesz már, tervezgetni. :roll: Mikor terhes voltam nem igazán szerettem az áldott állapotom, de most olyan szép emlék, meg jó lenne még egy manó, meg még egy, még egy :lol: örökre babáznék, csak ne keljen éccaka 5-10 szer kelni :roll: :lol:

Na hát tesóka, tényleg megyek, apa közbe bealudt :? Eldumáltam az időt, pedig.... :roll: :lol:

szép álmokat a leskelődöknek is!!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Jó éjt csajok!!!! Encu pü ment!Majd olvasd el. :wink:

KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Encu-láttam már őket Cd-n.De attól függetlenül elhozhatod.Szivesen megnézlek ujra,hiszen gyönyörű voltál.Pussz!!!!

KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok lányok!

Hát, de furi...nekem eddig szar volt a babanet. Látom nektek is, mert ma még nem volt semmi hozzászólás...pedig láttam, hogy Móni, Gabó meg Csilla jártatok erre .(legalábbis ha a net nem vert át ;) )
Móni!!! Akkor kell a jegy vagy sem?? Mert megint el fogom felejteni, egyelőre ki van készítve. Tegnap este kidőltem, bocsi...elvégre arról volt szó, hogy kivételesen nem virrasztunk ;)

Többiek!! Hahó!

Timci, pü elolvasva, meglátom mit tehetek:)

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Hát engem már ez a babanet sem akar! :cry:
Tegnap is írtam egy csomót és ma látom, hogy nincs itt! :twisted:
Erre már egy órával ezelőtt jönni akartam és kiírta, hogy "nincs hozzászólás a témában!" :twisted:
Most is alig akrt beengedni, remélem ez elmegy! :x

Szóval kezdem akkor előröl!

Móni és más anyuci és leendő anyuci figyelmébe!
(persze lehet, hogy már ismeritek!) Találtam a DM-ben egy nagyon szuper és környezetkímélő és olcsó pelust. A neve Alana!
A 44db 2000.- és kibírja az éjszakákat is ami Flóránál nagy szó!
Sőt a huggies aminek a hátsó derékrésze végig gumis majdnem 40%-kal olcsóbb, mint a libi!
Szóval ajánlom mindenkinek!

Képzeljétek éjszaka valami rosszat álmodhatott a Flóra, mert annyira sírt, hogí negyedórán keresztül vígasztaltuk és közben aludt és próbáltuk keltegetni! Szörnyű érzés volt, kezdtem bepánikolni, Tamás meg le-föl járkált olyan ideges lett, majdnem orvost hívtunk! :shock:
Pedig megint jó éjszakánk volt , mert ez 11-kor történt utána reggelig durmolt.

Úgy kijött az allergiám, hogy szívemszerint letépném a fejemet! :?

Képzeld MóniÉn is azt a topikot nézegettem, mert beakartam jelentkezni, de szerintem nekünk 2010 v. 2011 lesz belőle!

Encu!
Megy az idő közeleg a november!!!! :P

Barbi!
Hol vagy?Neked meg még közelebb!!!!

Ja és nagy hírem van Flóra totál egyedül megy A-B-be és nagyon boldog vagyok, persze hamar ki is fárad létezik, hogy ettől???(mármint, hogy sokat megy?)
Na menek vasalni!

Kép
gabriel79
 
 


Gabó, úgy jártam mint te.. :evil: :evil: :evil:
Írtam egy csomót, erre behalt a net...:(

NA, szóval előlről..:

Úgy látszik, nem csak rám, meg a pocimra hat a front (Kiskacsi egész nap ficereg), hanem egyéb csöppségekre is...Nem lehetett egyszerű úgy látni a Flórababát...Húúú!! :(
Én meg olyat álmodtam, hogy majdnem a fal adta a másikat..:
Felmentünk KArcsival valami magas hídra, ott leültünk megpihenni egy kicsit, aztán én benyúltam a lábam közé, és megfogtam Kiskarcsi kezét, ahogy lógott ki belőlem!! Totál para lettem, és összeszorított szemekkel szóltam Karcsinak, hogy csináljon valamit, mert én nem merek odanézni... Milyen állapotban van a gyerek, megvan-e mindene, meg ilyenek. Képzelheted, milyen állapotban ébredtem...Elmeséltem Karcsinak, erre annyit mondott, hogy csak én vagyok képes ilyen bődületes baromságot álmodni..Szóval jól indult a napom..

Allergia?? Nekem sosem volt, és ezt gyorsan lekopogom..Mindig csak láttam, hogy akiknek van, mennyire szenvednek..úgyhogy kitartás :(

Velem is cseszekedett a babanet, kiíta ugyanazt, hogy nincs hozzászólás, blablabla...de türelemmel kivártam, míg magához tér ;)

Igen, nemsokára november!!!! Babázhatunk...Barbi!! Ugyi?

Juhúúú! :D:D:D:D

Többiek merre vannak? NEm örvendeznek velünk? ;)

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Engem sem akart a babanet :lol:

Mennem is kell, eddig aludtunk a Ricsivel, most kezdődik a nap, ebéd..... majd jövök ahogy tudok :wink:

Encu ne tedd el, kell :wink: Majd megdumcsizzuk csak most tényleg mennem kell

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni, ok :D:D

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Ez a babanet mindenkivel kiszúrt ezek szerint, engem sem engedett be.

Encu, tényleg már nemsokára kezünkbe foghatjuk a babáinkat!!! Már várom nagyon! Remélem szép, hosszú őszünk lesz...hogy ki lehessen majd mozdulni :)

Gabó, gratulálok Flórának, hogy ilyen ügyesen elindult egyedül :) Ezek a gyerkőcök mindig tudnak meglepetést okozni, ezekre nem lehet felkészülni.

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Barbi, majd tologathatjuk együtt őket, hisz majdnem egyidősek lesznek ;)

Kép
Kép
encu
 
 


Encu, tényleg, az nagyon jó lesz!!! :)

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok!

Na most lett elegem a védőnőmből! Hétfőn a Schöpf-Méreiben vettek vért, amiből 5,2 AFP-t számoltak. A doktornő szerint ez elfogadható értékű, a teszt eredménye negatív. Szerdán ismét vettek vért a hepatitis miatt, annak is megnézték az APF értékét, ami 5,57 lett. A védőnőm most hívott, hogy azonnal beszéljek az orvosommal, mert biztos baj van, hisz a legutóbbi ikres kismamájának csak 3 volt az AFP! Erre én őrült módjára hívom az orvosomat, aki közölte, hogy ikreknél nyugodtan duplázhatom az egyes terhesség értékét, így üljek nyugodtan a fenekemen, vagy a saját megnyugtatásomra menjek el egy genetikushoz, mondjuk Hajdú Krisztinához.
Mellesleg hétfőn a Schöpf-Méreiben csináltak UH-t, aminek a végén az van, hogy "épnek tűnő koponyacsontok és gerinccsatorna". Ennél többet szerintem máshol sem fognak tudni mondani! Jövő hónap elején készülünk 4D-re babalesőbe, de ezek után lehet, hogy kihagyom, hisz bármi lenne is a babákkal mind a kettő kellene nekünk...
rnecsi
 
 


Csilla, annyi, de annyi hülyeséget tudnak néha összehordani..ne aggódj! Ezzel teszed a legjobbat a babóidnak! :) És a 4D meg mindenképpen tök jó, ajánlom szívből, mi megyünk a jövő héten ;)

Kép
Kép
encu
 
 


Csilla, szerintem bízz az orvosodban, egyébként meg AFP magas értéknél is csak UH-t csinálnak, az pedig jó lett :) Nálad meg a terhesség kora is befolyásolhatja, mert ha később, mint 16 hetes korban nézik magasabb az AFP értéke. Szerintem a lényeg, hogy ne izgulj, tudom könnyű ezt mondani.

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Encu, mentek 4D-re, jaj de irigy vagyok! :oops: Én is mennék, de úgy döntöttünk, hogy már nem megyünk a végén, mi 14 meg 19 hetesen voltunk, és tényleg szuper dolog!!! Így már 14 hetesen láttuk, hogy megint fiú lesz!

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Csilla!

Az AFP-vel ne is törődj egyedül nálunk, M.O.-on csinálják, ugyanis csak 30%-os eredménye van!
Engem is jól beijesztettek még A Czeizelhez is mentünk és kiderült, hogy az AFP csak más eredménnyel (súly, vércukorstb.) együtt mutat eredményt, mert önmagában semmit nem ér!

Most pakolja a Flóra a polcról a könyveket! Még jó, hogy nem tud olvasni, mert éppen az apja szexkönyveit szedi le! :oops:
Asszem magasabbra kell pakolnom! :lol:

Móni!
Most nézem, hogy te megint jól megjártad a teszvesszel! :twisted:
Én Flórának olyan triciklit szeretnék, amit egyenlöre én irányítok és van lábtartója, ha tud valaki ilyet, vagy látott valahol szóljatok!!!!
Köszi!

Majd még jövök!

Kép
gabriel79
 
 


encu-pu ment.

KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Voltun egy akkora sétán, hogy húúúú :lol: De hogy feltúrták füredet :evil: , Gabó, Encu felétek vettük az irányt de aztán eszembe jutott hogyilyen jó időben bizti egyikőtök sem dugja ki a kertbe az orrát így visszafordultunk és csak aaz utcánk körül sétáltunk majd másfél órát :lol:

Csilla!

Ne idegeskedj, főleg ha a dokid azt mondta hogy minden ok. Uh-ra meg menj el, főleg a 4d-re, ott majd tuti megnyugtatnak hogy nincs min aggódni. Mi nem voltunk 4d-n, és bánom nagyon, csak piszok drága :roll: A védőnődet meg szard le jó magasról :wink:

Encu!

Randi? :lol: Holnap otthon leszel, zavarhatunk? Ha nem esik megint az eső, elsétálunk felétek a Ricsivel, persze csak ha nem zavarunk :roll:

Gabó!

:lol: :lol: :lol: Akármilyen magasra teszed, Flóra előbb-utóbb rájuk lel :lol: :lol: Akkor most aztán tényleg beindult nálatok az élet, figyelni kell minden mozdulatát a kiscsajnak :lol: Majd figyelem az óhajtott triciklit, már én is néztem az utcán hogy milyen kafa :lol: Olyan hátul rudasat akarsz, nem?




Disznót már kinyírták :?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Jajj mibe botlottam megint :lol: Tudom egyszer már beírtam még anno, de most olyan jót röhögtem rajta és hát hátha valakinek új (akinek nem ezer bocsi). Totál magunkra ismertem 8)


Az első 6 hónap

- az a hatalmas méretű fej, amit szülés után egyfolytában nézel, hát az tényleg átfért azon a kis lukon, amibe addig azt a pirinyó tampont dugdostad.
- a lefejt tej becsesebb, mint egy 200 éves bor.
- úgy tűnik, az egész nap egy végtelen szoptatás.
- napi 4-5 óra alvással is lehet élni.
- ha választhatsz a szex és az alvás közt, az utóbbira fogsz szavazni.
- egy kisbabából valamelyik nyíláson mindig folyik valami.
- a séta csak neked séta, ő ebből semmit nem vesz észre.
- elindulni otthonról egy 2 órás procedúra.
- ha eddig nem kötötted be a biztonsági öved, ezen túl befogod.
- kurva nehéz a babahordozót cipelni, gyerekkel együtt.
- minden babazokninak szűk a szára és bevág.
- a legszebb ruha is csak 1x kerül sorra, azután kinövi.
- aki a fürdetőkrémet kitalálta, azt lapáttal vernéd agyon.
- az egész terhesség alatt azt várod, hogy végre megint hason alhass. Szülés után a 2 irgalmatlan méretű cicid miatt továbbra is csak ábránd marad...
- már nem szereted a vendégeket.
- sírsz, ha az alvó gyereked nézed.
- sírsz, ha valaki hangosabban szól hozzád vagy ingerültebb veled.
- sárkány leszel, mindenért baszogatod a férjed.
- egész nap várod, hogy este legyen és a gyerek aludjon, reggel meg azt várod, hogy mikor kel fel végre.
- ha elszabadulsz otthonról pár órára, amit addig alig vártál, akkor egész távolléted alatt otthon jár az eszed.
- a férjed túl csinos, túl szexi és minden nő biztos őt akarja.
- akik eddig hívogattak a szülés előtt, hogy "egyben vagy még?", na azok mostantól nem fognak. A napok múlásával, már senki nem fog hívni, csak a család.
- a nagyszülők azt hiszik, nekik szülted a gyereket.
- kiderül, hogy mindenki tehéntejet ivott 2 hónaposan régebben. - kiderül, hogy anyád nem tud semmit a babákról (már).
- anyósod még annyit sem.
- fél óra bohóckodás és cigánykerekezés után egy 2 mp-es mosoly teljesen reális egy babától.
- a digitális mérleg egy szar, csak arra találták ki, hogy idegesítsen.
- amelyik ruha lábközt nem patentos, az a gyerek emelésekor a nyakában gyűlik össze.
- a híg fos a legjobb pelenkában is utat vág a hátközépig.
- van 70 dekás teli pelenka!!
- a zenélő forgó a kiságy felett nagyon kevés ideig forog 1 felhúzással sajnos.
- a mélyhűtőben már csak a fagyasztott anyatejnek van hely, kajának nincs.
- egész nap otthon vagy, még sincs este meleg vacsora és kupi is van pluszban. És még fáradt is vagy.
- a melltartóidat sárkányeregetésre is használhatod.
- zuhanyzáskor meg kell emelned a melleid, hogy alatta is megmosd.
- a hátközépig fosás mindig akkor jön el, amikor sorra kerülsz a dokinál és le kell vetkőztetned a vizsgálathoz.
- a babagondozással kapcsolatban nincs egyetlen téma sem, amiről ne adna teljesen eltérő tanácsokat a védőnő, az orvos és az anyád.

6-12 hónap között
- ha a gyerek elalszik végre, akkor a kurva postás csenget. De 2x!!
-a törlőkendő pont akkor fogy ki, amikor a babád nyakig kakis,és a vízszolgáltatás előreláthatólag!!! 14 óráig szünetel.
- bármit próbálsz hozzátáplálás címszóval, az öklendezve jön ki belőle.
- a főzelék SEMMIVEL nem jön ki a ruhából és textilpelenkából.
- 3 kanál lenyelt kaja után képes fél üvegnyit visszahányni, és még 3x lebukni magát napközben.
- napi 4x átöltöztetni nem is sok.
- az egész szobát betakaró játszószőnyeg is kicsi.
- a hányás mindig a kimenőbe felöltöztetés és az autós hordozóba betevés UTÁN következik!
- 1 óra cipelés után egy 6 kilós baba is 20 kilósnak tűnik.
- a legjobb játék a pillepalack. Minden más pénzkidobás.
- az is befér egy baba szájába, amiről azt hiszed, egy reklámszatyorba sem férne be.
- mindenen a bevarró címke a legérdekesebb.
- minden fájdalom és baj emelés hatására múlik.
- ha eddig nem volt kutyád, most van. 2 méternél nem távolodik el jobban és még a WC-re is követ négykézláb.
- amíg a gyerek iszik a cumisüvegből, már lila fejjel és lélegzet
visszatartva nézve őt rá kell döbbenned, hogy ő tovább bírja 1 levegővel, mint te.
- térd magasságig minden kéznyomatos és nyálas a lakásban.
- 1 fog arra elég, hogy piercinget lukasszon a mellbimbódba, és átharapja a nyaki ütőered.
- ha valamit 1 órán át pepecselsz, főzöl, minden edény koszos, turmixgép úszik, na akkor nem fogja megenni.
- a baba nem nyeli le a szájában lévő falatot, mielőtt veled szemben ülve eltüsszenti magát.
- a baba nem ismeri a türelem szót! (sem)
- amikor leülsz mellé a földre, ő ügyesen feláll beléd kapaszkodva, de tuti a mellbimbód a fogódzó.
- a körömvágást altatásban kéne végezni!! Olyan, mint futó vadra lőni..
- a tépőzáras cipő 3 mp-ig van a lábán.
- miközben eteted, mindenki rajtad röhög, aki lát, mert te is nyitod és csukod a szádat, néha le is nyalod körbe a nem létező maszatot.
- a baba leszarja, hogy hétvége van, akkor sem alszik tovább.
- fel sem tűnik, ha kicsit hányásos a pólód.
- van, hogy 4 napig ki sem bontod a lófarokból a hajad. Kelsz és fekszel vele.
- rájössz, hogy a mikróba tett babakajás üvegből 40mp után kirobban az egész főzelék és mindent beterít.
- az etetőtálcára csöppent főzelék sorsa a tenyérrel szétcsapkodás. Ha nem vagy elég gyors a papírtörlővel.
- elnyúlni egy nagy kád habos vízben, arcpakolással, gyertyákkal körbe véve, egy pohár itallal.na ez innentől csak ábránd marad.
- ha 1 szál hajad kilóg a copfból, akkor azt megtalálja és szép lassan kitépi.
- ha megvetted a méregdrága játszószőnyeget lelógó cuccokkal, az elektromos hintát, a bébikompot, a babataxit, a félsátor áll a nappaliban, a felfújt kismedence is teli játékkal a szoba közepén, a járóka felállítva, a babakocsi a folyosón, és éjjel minimum 1 labdán átesel a 7-ből. . . akkor rájössz, hogy kiszorítottak a kecódból.
- ha eddig fújoltál egy nyálzó kutya láttán, akkor még nem tudod, milyen, ha megpuszil a csorgó nyálú gyereked.
- bármilyen földre ejtett morzsa vagy kajamaradék a szájában köt ki.
- többé nem kell mosni a papucsod talpát, van, aki tisztára nyalja.
- nem csak a saját lábujját tudja és fogja a szájába venni.
- a nagyszülőkhöz érkezve te már a kocsiban láthatatlanná válsz számukra.
lehet égnek álló seggel aludni!!!
- vendégségben is képes pólón és melltartón át bekapni a bimbódat.
- nem csak anya haját jó szálanként húzgálni, ott van apa mellkas szőre is.
- igenis meg lehet enni egy 3 fogásos vacsorát 4, 5 perc alatt.
- csak addig néz a fényképezőbe, amíg nem nyúlsz az exponálás gombhoz. 32 képből 1 sikeres.
- vetkőzni öröm, öltözni kín.
- a köldökpiercing képes 5 centit nyúlni. . .
- a " de én ezt így csináltam " mondat egy idő után kiváltja belőled a nagyigyilkos indulatokat
- ha bevásárlás után cipekedsz az emeletre, karodon gyerek, töködön is csomag lóg, akkor leejti a cumiját.
- a spejz úgy néz ki, mint egy bébiétel depó.

1 év után
- még mindig túl jóképű a férjed, túl jó szaga van az új parfümjétől, és biztos mindenki csak őt akarja. Pár féltékenységi jelenet, és totál hülyét csinálsz magadból. És ez még nem a vég, csak 1 éve vagy otthon. Lesz ez még rosszabb is.
- már nem zavar a kupi a lakásban, képes vagy nyugodtan ülni a szarkupac tetején, lábad alatt egy halom mosott és beszedett ruha, amit a gyerek elért az ágyon, és leszórt a földre. Oldalt egy pár üres flakon, amit kiszedett a kukából és odavitt neked a nappaliba. A konyhát beborítják a műanyag edények és fakanalak, amiket a szekrénybe beülve kihajigált. Esély nincs visszatenni, minek arra az 5 percre.
- a gyereked már 12 hós, csodásan feléri az asztalt. Igaz, nem látja mit ér el, de érzi, hogy valami húzhatót talált. Így szabadulsz meg az anyóstól kapott törékeny, de "csodálatos" lakásdíszektől, vázáktól, tálaktól, kaspóktól.
- eljött a fosztásidő. Minden, ami olyan anyagból van, ami kitartó munkával kikezdhető, és a szöszöket húzkodva kitéphető, az elkezd szétjönni. Ilyen pl. a padlószőnyeg, tapéta, a kutya bundája. (Ez utóbbi elég sokat nyüszít közben).
-eljött a nagy zajok ideje is. A földhöz csapkodás hangja már lószar ahhoz képest, amit a fakanál kiad, ha a konvektoron húzkodja végig. Mindezt fülig érő szájjal.
- az etetőszék kitűnően tolható a kövön, még a 20. kör után is érdekes elfoglaltság. Már akinek....
- nem hitted volna, hogy áhítattal fogod várni a napot, amikor először nézel meg egy teljes filmet. Az, hogy moziba is lehet menni, a vágyak netovábbja.
- eseményszámba megy, ha a fodrászig eljutsz és levágatod a hajadat...
- megtanulsz nyitott ajtóval szarni úgy, hogy közben valaki áll veled szemben és mereven néz téged.
- az ujjbecsípés 10. alkalom után sem riasztja vissza a fiókhúzogatástól.
- a kutyát megtaníthatod, hogy ne nyúljon a gyerek játékaihoz, de a gyerek a kutya jutalomfalatját fogja a legjobb ízűen rágcsálni.
- az idő múlásával egyre nagyobbak a lakásban a káresemények.
- mindenhonnan csak le- és kipakolni izgalmas.
- a homokozó lapáttal igenis ki lehet ütni egy ember szemét.
- a Hull a pelyhes szép dal, de 200-adik alkalommal már a Mikulás k. anyját. Még jó, hogy kivehető az elem a játékból.
- rájössz, hogy finom a pötidanon
- a melegítőnaci a leggyakrabban használt ruhadarabod.
- úgy érzed, évek óta papucsban jársz.
- ha alszik, nem tudsz csörömpölni a mosogatógéppel, ha fent van, akkor meg tőle nem tudsz belepakolni.
- a lakás növényállományát tekintve úgy érzed, a gyereked sosem lesz természetbarát.
- a nagyszülők gyakran ismételt mondata: "Én adnék neked, de az anyád nem engedi."
- ha hosszú levelet írsz, a modem zsinórja lesz a legérdekesebb húzható játék.
- nyaraláskor csak a hátad barnul le, ahogy derékszögben futkosol a parton a gyerek után.
- a gyereket nem érdekli, hogy 9600 forintot adtál ki egy 18-as cipőért.
- mire 1 éves lesz, jobb bicepszed van, mint aki évek óta gyúr rá.
- a legjobb haverjaid dobot, trombitát, szintetizátort és gitárt vesznek neki az első szülinapjára. Esetleg géppuskát. Persze nekik még nincs gyerekük.......

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Na, Encu! Merre vagy? Csak nem ilyesztettek el, akkor nem megyünk :oops: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Naaaaaaaaa, hol vagytok?????

Encu??????????????

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Encu???? :shock: Hát hunn vagy máááááá??? :lol:

Bizti megint mozizol, mi :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


JAj, most értünk haza Pestről...kicsit kifújom magam..aztán írok :)
Móni, megadom a számom, előtte csörögj rám, hogy vagyok e (mármint itthon) :)
06702210253

Még jövök..

Kép
Kép
encu
 
 


jajjj tesóka, már ilyedeztem hogy mi van :oops:

Ne hanyagold miattam nagyKarcsit, foglalkozz vele :wink:

Én tudok várni :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Miért hanyagolnám Apát?? Eddig vele voltam ;) Most egy kicsit vagyok tesóval meg többiekkel :D:D:D

Szóval vettünk egy cipőt nekem, mert a 40es surranóm már szűkösnek bizonyult, majdnem vért sírtam fájdalmamban.. :( Meg akartam egy melegebb kismamanacit, hát az meg sehol sincs, a Savoyaban ígérték jövőhét végére, hogy hoznak. Az is valami.
Ja, a fő ok, amiért felrohantunk szép fővárosunkba, az az volt, hogy kedves párom tudja, hogy hova kell engem majd vigyen szülni. Egyszóval megnézte az utat a Péterfyig :) Hááááát, kellett 1 és negyed óra ebben a forgalomban, hogy beérjünk... :evil:

Barbi, mi is utoljára megyünk... :roll: Nem bírtuk ki, na :) De most még állítólag jól lehet látni, a végefelé már nagyon "besűrűsödik" szegényke... :)

Timci, tudom, miről beszélsz...remélem találok valami olyant :)

NNNNNNAaa, fáj a hátam, mint a veszedelem.. :oops:

Kép
Kép
encu
 
 


Lányok! NEktek is sokat csuklott a pocilakótok? Az enyim minimum 2x csuklik egy nap. Meg ááállatira izgága? Nem baj ez??? Vagy ne parázzak...? :oops: :oops: :shock:

Kép
Kép
encu
 
 


Nekem is sokat csuklott anno a Ricsi, aztán mégtöbbet mikor megszületett :lol: félrenyeli a magzatvizet Kiskarcsi :lol:

Szerintem nem baj hogy ficereg, bizti a frontok :? szülés előtt belassul, kicsi lesz a hely vagy mi :lol:

Nekünk nem kellett gyakorolni, az utcsó két hétben elég sűrűn voltunk a kórházban, még a szülészeten is eltöltöttünk egy röpke órát, már szivem szerint akkor haza sem jöttem volna 8)

Nyugi, tuti nem a délutáni csúcsban folyik el a magzatvíz :wink: Én meg attól paráztam hogy akkora hó lesz hogy nem jutunk el a kórházig és mentőhelikoptert kell hívni :oops: :lol: és benne leszek a híradóban :lol: mikor ezt előadtam, kinevettek pedig komolyan ezen aggódtam :lol:

Akkor most nincs gatyód? Az szobafogság a jóidőig nem? A C&A-ban nem nézted? Ott is vannak kismamarucik! Az meg van érden is.

Ti fűtötök már? Barbi írta hogy igen, hát mi is elkezdtünk, már vacogtam 8)

Hátfájás: kitartás, dőlj le egy kicsit apa mellé :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni, akkor megnyugodtam :) Minden tekintetben ;)
Gatyóm van, de csak nyári farmer...kicsit vastagabb kellene. De ha nem találok, akkor sem fogok falnak rohanni. A C&A ban elég soványka a felhozatal, nem nézek be egy ideig... ;) A Kenguruban szépek voltak, várok egy hetet.
Mi már fűtünk 4 napja, jól átmelegedett mostanra a rendszer, nem fázom. A Zeusznak ( a kis yorki) meg vettünk egy kutyapólót :D:D:D ÁÁÁllati aranyos benne. De ha holnap erre jársz (ugye?:D:D) akkor meglátod ;)

Kép
Kép
encu
 
 


encu-ha nem talalsz,van egy fajta napocska a praktikerbe,csak az tul draga... :( Mar varom,h.lassalak benneteket.

KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcikém, túl sokat aggódsz ;) nem bízol a stílusérzékemben? :D:D:D

Kép
Kép
encu
 
 


jaja :lol: Elmentettem a számod, az enyém 0630-380-7632 :lol:

Még megdumálom apával, hogy tervez e valamit, ha nem akkor jövök, ill. jövünk a Ricsivel :lol: Meg kell várnom míg feljön a disznóvágásból mert én oda le nem megyek, olyan büdi :? Ő meg valószínű csak hajnalban hagyja abba :evil:

De ha jövünk akkor az valamikor 1-2 között lesz, jó?

Zeusz jó fej lehet :lol: Olyan cicababás kutya lett, nem? :lol:

A kenguru a kengurugold? Ott van kismamaruci? Nem is tudtam :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Szia Timcike! :lol: Itt leskelődtél és nem is írtál, ejnye-bejnye :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tényleg, csajok! Nem rossz hogy nem tudtok olyan könnyen talizni? Én úgy utálom hogy a barinőmmel alig talizunk a távolság miatt :? :? :? :? :?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni, ok, eltettem a számod, remélem itthon leszünk. Kitartás a szagokhoz.. :( Én is rettentően utálom az ilyet. Te jönnél a babóval? Vagy hogy?
Zeusz vagány kiskutya, nem babás ;)
Rossz nekem is a barinőim nélkül...remélem találok még jókat ;)

Kép
Kép
encu
 
 


Nem muszály ám miattunk otthon kuksolnod. Nyugodtan csavizzatok! Akkor inkább majd megdumcsizunk egy másik napot, holnap amúgy is hétvége van, most esett le :oops: :oops: :oops: hétvégén meg nem illik zavarni :roll:
És így a mi apánk sem sértődik meg hogy leráztuk 8) Ugyi apa??? :lol:

Zeusz a hóban is kint lesz? már ha lesz hó :lol:

Betámadtak megint a muslincák, kinyitottam egy doboz almalét, nem visszazárhatós sajna, éés ellepték a dögök :evil:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Azt mondod oldjuk meg egy hétköznap és akkor legalább az idő is megy? :D:D:D Nekem jó. Mondjuk hétfő csak délután, mert megyek kardiológushoz délre, és kitudja mikor végzek, de kedd már ok. Egyébként nem zavarnál egyáltalán, max csatlakoznék hozzátok egy körre. És akkor apáink sem lennének zavarva...
Utálom a molyokat!!! ;)
Zeusz?Háááát nem tudom...talán igen, talán nem. Attól függ, menyire marad kajla, mert egyelőre tejesen lüke :D És egy csecsemő mellé érettség kell ;) De biztos nem hagyjuk fázni, hiszen szeretjük :D

Kép
Kép
encu
 
 


Úristen, elalszom!!!!!!!!!!!!

Jó, akkor legyen kedd. Tudsz amúgy még sétálni? 8) majd megdumcsizzuk :wink:

Azonnal le kell feküdnöm különben lefejelem a billentyűzetet :shock:

Jó cakát, szép álmokat!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Jó éccakát, én is megittam egy pohár langyos, mézes tejet...és hat :D Akkor egyeztetünk. Azért bármikor erre jársz, nyugodtan csörrents meg, legfeljebb nem fogok ráérni, de jobb a biztonság, nem ;)
A többiek meg lassan féltékenyek lesznek a mi családi idillünkre ;);) :D

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Mit szólnátok ha szept. 21. vagy 22.-én taliznánk?

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Szia Gabó! :lol:

Ha neked jó eme időpont, akkor legyen :wink: Részünkről mindkét időpont jó :lol: Akkor most apu nélküli megmozdulás, ugye? Az egyik péntek, a másik szombat, ugye? :roll: Tényleg mindkét időpont jó :lol:

Szerintem tuti a sok jövés-menéstől fárad ki Flóra, de nem is baj, nem? Legalább alukázik :roll: Még mindig jó az éjszakátok? Képzeld mi is csak egyszer kelünk már második éjszaka :lol:

Ricsit felkészítem, hogy hozza a legjobb formáját, hisz elkel bűvölni Flórát :lol:



Encu!

Mézes tej :shock: :shock: :shock: úú :shock: :shock: részemről :evil: Még a meleg tejet sem szeretem :lol: A mézet meg egyenesen :evil:

Szerintem a többiek nem féltékenyek :lol: hisz ők is idetartoznak, csak most nem érnek rá irogatni :cry:


Zsuzsa, Csilla, Niki, Anikó, Barbi, kedves leskelődő és eltűnt ismerősök, gyertek ám ti is, ide is írni meg Gabóékhoz a talira :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Timcike, te is gyere :wink: Na remélem senkit nem hagytam ki :roll:


Kellemes hétvégét!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Jó reggelt!!

Gabó,egyelőre úgy néz ki, hogy nekem is jó az időpont, remélem nem jön közbe semmi (mert úgyis lemondom ;) ). Benti buli lesz? Csak mert ha ez az idő így folytatódik, akkor bizony befagy egy-két lyuk ;) :D

Móni, rég ittam meleg mézes tejet, de nekem bejön. Amúgy a nagyon hideg tejet szeretem "üresen". Bár most is épp egy gyengusz tejeskávét szürcsölgetek ;)

Képzeljétek, elmúlhattak a frontok, Kiskarcsi olyan kis csöndes volt egész éjjel, hogy most meg erre kaptam fel a fejem... Igaz, most megint ébren van, de végre kialudta magát ( úgy beszélek, mint Ti, anyukák ;) ) .

Ja, Móni, tudom, hogy nem féltékenyek a többiek, csak jópofa, hogy esténként velünk van tele a topik. :P Kár, hogy mások nem ennyire baglyok ;)

Most átfutunk apával érdi piacozni, hátha van valami fini gyümi, vagy nemtom, aztán majd még úúúúúgyis jövök :D

Rég látottak!!! Most már tessék szépen írkálni!! :roll:

Kép
Kép
encu
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?