Új privát üzeneted érkezett!

Donika,

én is megnéztem múltkor az egyik Aranypókban a Triumfokat, tényleg le voltak értékelve, de nem tetszett igazán egyik sem. Majd még vadászok rá.

Erika,

a MagneB6 segít ebben? Ehhez képest én ma épp elfelejtettem bevenni a reggeli adagomat. Bizseregnek is az ujjvégeim rendesen!

KépKép
lili73
 
 


Orsi! :D
Sejtem már, azon a szinten az Arenába, meg a Palmersbe szoktam menni, na de legközelebb benézek, majd Apa fizet! :P

Petitpois! :)
Vannak bunkóci emberek, nekem is volt hasonló problémám még az előző munkahelyemen, állandóan bagóztak, és le se sz..ák a fejem, hiába szóltam!
Vonalzót nem teszel fel?

Kép

Kép
donika
 
 


Fendike! :D
Nem, Nyíregyházán vagyok, de elég gyakran járunk Pestre, munka, barátok, vizsgálat, vásárlás természetesen, stb!

Lili! :)
Már 21 hetes vagy, és még nem tudod a babák nemét? Erős tippek?

Kép

Kép
donika
 
 

 
 

donika írta:Orsi! :D
Sejtem már, azon a szinten az Arenába, meg a Palmersbe szoktam menni, na de legközelebb benézek, majd Apa fizet! :P

a palmerses szinten van, csak pont az ellentétes oldalon :)
(a palmersben is szép cuccok vannak :D persze nem kismamáknak, majd utána :D :D :D)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Donika,

egy kislányt és egy fiúcskát tippelt a 18. héten az uh-s doki :lol:

KépKép
lili73
 
 


Sziasztok! :D

Most mar atjövök en is hozzatok.

Szerintetek az normalis, hogy meg csak a 20. heten jarok de estenkent par masodpercre megkemenyedik a hasam? Lehetseges, hogy mar most gyakorlatozik a mehem? :roll:

Holnaputan megyünk genetikai uh-ra majd ott is megkerdezem a doktornöt.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Én nagyon örülök, hogy így kivesézzük a kismama cuccokat. :lol:
Ma megtaláltam álmaim kismama farmernadrágját, csütrötökön veszem meg.
Azért csütörtökön, mert aznap lesz a 12. hetes UH az Istenhegyin. Ha minden rendben jöhet a naci.
Bár tudom hogy minden rendben. :D
Csak agyon ne csapjatok, azért mert ezt írtam. :?

Most rövid leszek, de egy gondolat...

Icsilya, lányok!
Tudjátok, hogy van a női emlő méreteinek a fokozása???

icipici didi
didi
mell
tőgy
hűbazdmeg :lol:

Nekem asszem mellem van... :lol:
Később még leszek...

12+0
Vendég
 


Kavics,
Kép

Jucmuc,
Majd uh után írjál!! Most gondolom megtudjátok hogy ki van a pociban :lol:
Vendég
 


Pandacska!

Hat nagyon remelem, hogy vegre megtudjuk! :D Mar csak ket nap...

Kép
Kép
jucmuc
 
 


aranykavics,

én épp így voltam a terhes-könyvekkel: már a kezdetek kezdetén mindent elolvastam a könyvesboltban az aktuális heti tudnivalókról, de nem vettem meg a 12. hétig, mindig halogattam babonából.

jucmuc,

szerintem normális, nekem is már régóta keményedik egyszer-egyszer másodpercnyi időkre. hol itt, hol ott, hol az egész. eddig semmi gond nem volt ezzel. majd a végefele kell nagyon figyelni, és ha sokat keményedik, feküdni, de ezt az orvosod úgyis elmondja, ha itt lesz az ideje

KépKép
lili73
 
 


Lili,

Köszönöm! :D Akkor nem vagyok egyedül. :wink:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok

Lili
MagneB6=zsibbadás - szerintem segít, mert tegnap óta csak az ujjhegyeim zsibbadnak, és nem zsibbad a tenyerem kis része sem, ill. éjjszaka sem volt ennél rosszabb, nem úgy mint amikor még csak 4 helyett 3-at szedtem napjában.
szerintem próbáld ki, hátha neked is segít!

Aranykavics
nadrág vásárlás: szerintem OK, én sem vettem kismamanacit fel az Istenhegyis vizsgálatig csak utána, és utána is csak azt ami már volt Ákos után, illetve turkáltam 1 nyárit, és még a jó eredmény után is csak akkor vettem ujjat amikor meglett az amnió eredménye (25.hét), addig csak a régieket hordtam, úgyhogy szerintem senki nem fog agyoncsapni :lol: !

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Lili! :D
Akkor 1 kislány, és 1 kisfiú, ez nagyon ideális, gratulálok neked, és a párodnak is! Valamit nagyon tudtok....!

Pandus! :D
Marha jó ez a figura a Tom és Jerryből! :P

Kavics! :D
Akkor csütörtökre megy a drukk, de biztos minden rendben lesz, és majd elmondhatod, milyen kismama nadrágot vettél! :P
Nekem is a 3. jöhet számításba, azaz mell, tőgy az semmiképp sem!

Jucmuc! :)
Neked is drukkolok csütörtökre!

Kép

Kép
donika
 
 


gatyaügyben még utoljára: nézzétek, itt leárazott brendoncuccokat lehet kapni, egész jó áron, most tévedtem rá (olyan, mintha nem lehetne klikkelni a menüpontokra, de lehet, csak nem jelenik meg a kiskéz):
http://www.babyoutlet.hu/Default.aspx

KépKép
lili73
 
 


Jo reggelt lanyok,

huu aranykavics ez a melles vicc nagyon jo:) :lol: :lol: :lol:
Kicsit aggodom nehogy az alulrol a masodikba keruljek :lol: :lol:
Drukk a holnapi UH-hz tuti trendben lesz minden.Mar en is alig varom az enyemet :lol:

Jucmuc,
drukk neked is++++++++

Donika,

en a vonalzoval vagyok kicsit babonas mint Kavics es Lili igy majd csak a jovo heten akarom megcsinalni amikor 12.hetbe lepek :P
A dohanyzos tortenet hogy fejezodott be a munkahelyeden?Gondolom neked kellett eljonni,jol sejtem? :evil:
petitpois
 
 


Petitpois,
én nagyon szenvedtem az előző m.helyemen a cigitől
2 nővel ültem együtt, anya és lánya, persze egy szelet fújtak
a lány cigizett és én mindennap(6évig :D) majd felrobbantam amikor reggel az első kávéjához tőlem 1m-re rágyújtott
bemegy az ember frissen, illatosan és éhgyomorra mit kap, cigifüstöt
amikor felhoztam, persze semmi, még ő érezte diszkriminációnak, hogy a főnökség ki akarta küldeni a dohányzóba
fel volt háborodva és nem is ment ki...
én meg védekezésképp max. az ablakot tárhattam ki, ami télen rohadt jó volt, lefagyott a derekam...

dehát ha vki primitív, az primitív
ha ott estem volna teherbe, tutti akkor sem megy ki, az ilyen típusnak hiába magyarázol

ja, és mindig azt mondták, hogy nem bizonyított, hogy káros a passzív dohányzás!!!!!!!!! :x
hú, de utáltam őket, ez most kikívánkozott, sorry.... :D
_ismeretlen_
 


Fendike,
nem semmi ez a story :twisted:
Sajnos ezek is ugyanilyen primitivek(legtobben belgak) es a legjobb az az egeszben hogy SZIGORUAN TILOS a dohanyzas az egesz epuletben.De mivel mind kozhivatalnok igy nincs mitol tartaniuk :evil:
Eddig tenyleg turtem de most hogy itt a picur azert megiscsak mas a dolog.Igy tegnap betelt a pohar es irtam egy eleg durva mailt a fonoknek es a felsobb vezetosegnek+voltam az uzemorvosnal aki megigerte hogy kijon felmerni a helyzetet.... :? Hat nem tudom mar ez megy 9 honapja(modnjuk mi ez a te 6 evedhez kepest) es mar lassan belefaradok az allando harcba.2 napja aludni sem tudok es tok ideges vagyok pedig tudom nem kellene........
Bocsi ha sok voltam :oops:

Viszont az tok jo hogy mar csak egy het es mesz a kov.UH- :lol: :lol: ra..enisenisenis...
En majd csak 18-an akkor leszek 12+2...Csak gyozzem kivarni :lol:
petitpois
 
 


jaj tudtam hogy elfejetek vmit. :oops:
Pandacska,
mikor voltal 3D-s UH-on?Annyira edes az a kep a vonalzo melett :lol: Csak kivancsi vagyok kb en mikor mehetnek..Hu de messze van az meg...
petitpois
 
 


Petipois,
15+3 voltam amikor mentünk :lol: és akkor már látták hogy kislány :D
Vendég
 


Hát csajok, lehet,hogy mégis puncisunk lesz, ma nem láttak kukit!De szept11én csak kiderül végre a 4D-ben!
Vendég
 


Sziasztok!

Pandus,vettelek!Jol nézel ki,a férjem fotós,jo alany lennél neki.
De ahogy látom szereted is a fotozást.


Lafaed!
Mi is kis puncisnak hívjuk,izgi hogy mégis mi lesz nálatok.
Jol vagy egyébként?

Cigi:Nagyon bunko emberek vannak,tegnap jöttem haza,vártam a liftet,hogy leérjen,hát ahogy kinyílt az ajtó,csak ugy ömlött ki a füst belőle,és a kiszállo faszit nem is érdekelte a dolog,ő ment a dolgára.Na bedurrant a pici fejem,és ma megyünk szólni ez ügyben,de mondtam hogy ha neki áll felljebb megtépem vagy nekimegyek.Amugy is egy utálatos férfi,eltakarodhatna innen.


A palmers az merre van,mert mi Bécsbe szoktunk járni,de tudom hogy van Pesten is,csak azt nem hogy hol.


Puszika
csiperke
 
 


Csiperke, na ismerős szitu, csak nálunk ezt a gondnok csinálja, volt, hogy szellőztettem a liftet egy kicsit, mielőtt beszálltam volna!!!nagyon durván büdös a lift, beszorul a szag és én meg próbálok a kilencedikig nem venni levegőt....
Jól vagyok, köszi!!!!
Vendég
 


Sziasztok! :)

Petitpois, Lili!
Hogy félreértés ne essen.
Én egyáltalán nem vagyok babonás. Semmilyen babonában nem hiszek.
Egyszerűen a józan ész mondatta velem, hogy várjuk meg a 12-ik heti UHt. (én már 4 + 2 hetesen tettem tickert és a kollegáim a 7-ik héttől tudták)

Ja babonák... :lol: Jut eszembe... :roll:

Szabi első napján anyóséknál szépszámban összegyűlt a család és mindenki az én babásodásom osztotta...

Tudjátok ez olyan, hogy utólag mindenki okos.
Ők már látták rajtam a múltkor amikor találkoztuk...., mert foltos az arcom (szeplős vagyok és minden nyáron iszonyú barna foltosan barnul az arcom, de jól áll :lol: ). Meg a párom másképp mosolygott :?: :shock: :?: :shock: :lol:
No meg egyéb hasonló dolgokból ők már TUDTÁK, mert ÉSZREVETTÉK.
No, ez még hagyján, csak mosolyogni tudok rajtuk. Hadd érezzék jól magukat.

Ez után jött a "fekete leves" a párom nagyijától.

Kérdezte van e a köppenyemen zseb? Hordok e zsebes ruhát???
Mondom persze. És teszek e dolgokat a zsebbe?? Mondom hamár van zseb, akkor hogyne tennék.

Jajj, !!! Ne tegyek semmit bele!!! Mert a babának foltos lesz a bőre. Mert van egy ismerős, aki pirospaprikát tett a zsebébe és tiszta piros foltos lett a gyerek arca. :shock:
Ne hordjak övet sem, semmilyen formában, mert a gyerek nyakára FOG!!! TEKEREDNI!!! a köldökzsinor és megfullad!!! :shock:

Beszarok.

Mondom röhögve, hogy én nem hiszek a babonákban, nekem tök fölösleges ezeket elmondani. Esetleg megmosolygom. :D

És ekkor jött a nyúl! :roll:
A fenyegetőzés!!!
Hogy majd MEGTAPASZTALOM!!! HIÁBA NEM HISZEK BENNE!!! MEG FOGOM LÁTNI ÉS MEG FOGOM TAPASZTALNI!!!

Ekkor már elborult az agyam. És leszoltam a nagyit, hogy azonnal hagyja abba és ne beszéljen nekem ilyen hülyeségeket és ne fenyegetőzzön. Úgy csinál mintha bárcsak... és különben is milyen hite van az olyan embernek aki elhiszi a babonákat és aszerint él???
Szegény, csak ült, és annyit mondott, hogy jó: akkor ő többet nem mond semmit.
Én még mindig idegesen azt válaszoltam, hogyha ilyen hülyeségeket beszél, akkor inkább ne is mondjon semmit. :shock: :roll: :oops:

Két napig nem szólt hozzám. Aztán egyszer csak megbékélt. :lol:
Utánna egy szó butaság sem hagyta el a száját.

No, csak kikivánkozott belőlem. Egyébként egy nagyon aranyos idősnénike.

Lafi!
Akkor most mivan????
Én mán semmit sem értek. :lol: Fiú vagy lány? Lány vagy fiú??? :lol:
Hát türelmetlenül várom a következő UHt.

Petitpois!
Én azt hittem, hogy nyugat európa fejlettebb országában sokkal kultúráltabbak az emberek. Ezek szerint tévedtem.
Nekem szerencsém van. A kollegák nagyon tiszteletben tartják.

Fendike, Csiperke!
A ti cigis esetetek sem egyszerű. Engem nem zavar a dohányos ember, mindaddig, amíg nem akarja befüstölni az általam beszipákolandó tiszta levegőt. :lol:

Donika!
Köszönöm a drukkot.

Orsi!
Eltüntél... :D

12+1
Vendég
 


Kavics, nekem is voltak ilyen fantasztikus okosságot osztók!!!Meghallgatod oszt jó napot!Amúgy meg csak törődni akarnak veled....csak náha a törődés bosszantást jelent..

hát asszem én is türelmetlenül várom a jövő keddet,elhiheteted!!! :wink:
Vendég
 


Petitpois! :)
Az én munkahelyemen megoldódott a bagó téma, addig mondogattam, hogy belefáradtak, és nagy nehezen kimentek az irodából, ha cigiztek! Egyébként ott csak 8 hónapig dolgoztam, és én mondtam fel, de azért, mert főiskolára mentem! :wink:

Lafi! :)
Na akkor, lehet, hogy Apa kívánsága fog teljesülni?! :lol: Van egyébként ilyen név, hogy Lelle? Nekem kiskoromban volt egy kis pléd darabom, minde este azzal aludtam, és azt úgy hívtam, hogy Lelle, Lelike! :D

Kavics! :D
Akkor ki lettél oktatva a babonákból! Nálunk a rokonságból még kevesen tudják, de a szomszédom már 8 hetesen látta rajtam! Ellátott jó tanácsokkal, mit hogy tegyek, mit ne, már nagyon untam, ja és hozzátette, hogy rajta 8 hetesen még egyáltalán nem látszott, de én le se tagadhatnám! Kedves! Mondtam neki, biztos azért mert elég vékony vagyok! :wink:

Csiperke! :)
A palmers a Mammut I-ben van 1. emeleten!

Kép

Kép
donika
 
 


Donika, persze, hogy van ilyen név!!!A Lelle a Lehel ősmagyar női változata!!!
Most már apa is Hunort akar, már beleélte magát. Pandus szerint egy másik topikban írta, ha Hajdu drnő szerint fiús kinézete van, akkor fiús kinézete van.....egyetértek...de amúgy tényleg mindegy, a kisfürtös csaj is jöhet!!!
Vendég
 


Sziasztok

Lafead: Nem aggódj a te cicid is megfog nőni

Fendike: Köszike. Sikerült klasz bársonynadrágot venni magamnak


Gömböcske:
Akkor csak 2 nappal vagy későbbre kiírva mint én. Én 2008.márc. 4-re. Én tegnap délután már kimamanadrágot vettem magamnak mert akkora a pocim. Nekem ha apa a hasamra teszi a kezét már ő is érzi. Nagyon tetszik neki. Én szeretném tudni ha látszik hogy mi a neme. A körbe pamutost is lehet állítani. Gumis dereku és odaálítod ahova kell. Állíthatós gumi van benne. Én most vettem olyat.

Erika:
Kaptam klasz derékban állíthatós pamutbetétes bársony nadrágot magamra .Így lemondtam a kertésznadrágról. Ez nagyon kényelmes ma ebbe mentem tanácsadásra s így kipróbálhattam. Azt hiszem ilyet veszek még egyet egy másik szinben is.


Pandácska: Én is rakok fel egy pocakos képet.


Kép

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Lafi! :D
Szerintem is fütyis, csak meg akart benneteket tréfálni! :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


Nyuszi! :D
Nagyon csini pocid van, meg jó hosszú a hajad!Lesz mibe kapaszkodni majd a babucinak! :lol: Na most már én is teszek fel képet, mmajd Apával lefényképeztetem magam!
Egyébként hol vettél nadrágot?

Kép

Kép
donika
 
 


Pesten vagyok. :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lafi,
Nekem olyan fiús érzésem van veled kapcsolatban de majd holnap alaposabban megnézlek magamnak :wink: uh szemem van :lol: :lol: mindjárt mehetsz 4D-re olyan jó neked!! Képeket kérünk!!!

Nyuszi,
Szép nagy poci :wink:
Vendég
 


Pandus, oké!!! :lol:

Nyuszi, szép pocak már ilyen korán!És tényleg jó hosszú a hajad.

Szombaton veszek gatyót, hát musz, mert hát eddig addig jók voltak a régiek, most is a régi farmerom hordom, csak nem gombolom be, de hát érzem, hogy most már musz lesz venni egy kismami gatyót.-

Donika, kivi vagyok a pocakodra!

Megígérem, hogy én is csináltatok egyet péntek körül a férjemmel, jó?!
Vendég
 


Orsi,
Mit csinálsz Pesten ha szabad kérdeznem? Mert ha jól emlékszem nem itt laksz :roll: feljöttél bulizni? :lol: :lol:

Lafi,
Olvastam a másik topicban hogy itt jöttél el mellettünk :wink: és hogy büszke babakocsi tulajdonos vagy :lol: jó neked :wink:
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Bár nálunk elég búbánatos idő van.

Donika:
Köszi. A hajamat napközben felcsattolom vagy befonom és ha meglesz a baba akkor is muszály leszek. Én nem Budapesti vagyok. 200km re lakom Pesttöl. Egyébbként Kazincbarcikán vettem. _Mert ahol én lakom ott nem kaptam.

Lafi:
Köszi. Szerintem is nagy igyen korán. De először ráfogtam arra hogy miután kettő van azért de most hogy már csak egy baba van igy sem lett kissebb. Most már így maradtam. A másik topikon én is láttam a szép babakocsit amit vettél. Király

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok Lanyok! :D

Gyönyörü egeszseges kisfiu van a pocakomban! :D :D :D Annyira boldogok vagyunk! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc, nagy gratula!!!!
Vendég
 


Lafi :D

Köszönöm szepen! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc,
itt is gratula :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem, nemsokára én is írhatok ide.

Jucmuc gratula a kisfiadhoz!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Jucmuc! :D
Itt is gratula a kis fütyköshöz!

Lafi! :D
Hétvégén teszek fel képet!

Nekem ma ismét a fájt a fejem, bevettem fél szem quarelint, a doki azt mondta azt vegyek be, ha nagyon fáj, hát nagyon fájt! :cry: Úgy örülnék, ha már legalább 1 hétig egyáltalán nem fájna, arra gondoltam, hogy elmegyek homaopátiás drnőhöz, hátha tudna vmit! Azelőtt is fájt néha a fejem, de ennyit....! :?

Kép

Kép
donika
 
 


pandácska* írta:Orsi,
Mit csinálsz Pesten ha szabad kérdeznem? Mert ha jól emlékszem nem itt laksz :roll: feljöttél bulizni? :lol: :lol:

szia :)
autókat nézegettem és a fiúknak vettem nadrágokat, mert mindet kinőtték, és nekik elég speciálisak kellenek, mert vékonyak, és olyat csak Pesten lehet kapni (h&m)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jucmuc írta:Sziasztok Lanyok! :D

Gyönyörü egeszseges kisfiu van a pocakomban! :D :D :D Annyira boldogok vagyunk! :D

GRATULÁLOK :) :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
Köszi hogy leírtad én kis kiváncsi :D
Vendég
 


pandácska* írta:Orsi,
Köszi hogy leírtad én kis kiváncsi :D

de már jó pár hete minden héten megyünk Pestre Lilivel. Vagy egy napra, vagy egyet alszunk is fenn. :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Donika, kezdetben nekem is sokat fájt, nem értettem....én amúgy is migrénes vagyok, 2 hetente 2 napos görcs hányással, de a terhesség elején úgy 18. hétig rendszeres volt, nem görcsös, de fájt.

Hanna, már várunk!

Pandus, na uhus szemeid mit láttak???? :lol:
Vendég
 


Lafi,
Maradok a fiúnál ha nem lesz igazam jövök neked egy sütivel :wink: ja és viszem a pincérnek a röfikémet a sok sok apróval :lol: majd kiborítjuk válogasson :lol: :lol:

Orsi,
Akkor csavarognak a csajok nálatok :lol:
Vendég
 


Pandus, oké!!!!Na akkor mikor lesz a köv tali????Kivi lennék a fejére amint meglátja az aprót!
Vendég
 


Jucmuc,
GRATULÁLOK AZ EGÉSZSÉGES FIATOKHOZ!!!!! :D
Már ideje volt, hogy megmutassa magát...

Nyuszi,
szép a pocid, majd rakok fel én is, csak még picit növesztem...
bár estére majdnem ekkora... :D

Donika,
hát nem irigyellek ezért a sok fejfájásért, át tudom érezni mert én is fejfájós vagyok, de hálisten mostanság elkerül...
hátha múlik idővel.. :roll:
_ismeretlen_
 


Köszönöm szepen Lanyok! :D Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Jucmuc: Nagy gratula a kisfiuhoz

Lafead: Mit szeretnél jobban kisfiut vagy kislányt?

Hanna: Gyere minnél hamarabb

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: