Új privát üzeneted érkezett!

Tapedli!
Ez a story nem semmi.Még jó hogy mi nem kocsival megyünk.Én tuti összekakilnám magam,egy ilyen úton. :oops:
Én is nézem mindennap az időjárás jelentést.Hétfőn már 25 fok lesz utána még több.A víz is jó lesz.

Berakta a program a pét,ahogy sejtettem

Kép

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Tapi! Valóban kalandos lehetett a nyaralásotok!

Breni!

4-én se nem volt semmi keksz?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Most látom, hogy Tapi neked ma nem kell megjönnie!

Van remény? Hogy érzed?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Tényleg Tapedli!
Érzel valamit?

Bumi!
A párom dolgozott aznap és másnap,reggel 9-01-ig.:( Szóval nem.

Kép
breni
 
 


Akkor valszeg tényleg lesz egy pihis ciklusod.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Aha.Rám fér!

Kép
breni
 
 


Sziasztok lányok!
én a beültetés előtti és utáni érzések topikban vagyok folyamatosan, de olvaslak benneteket már rég óta. Grönland mutatta ezt a topikot.. Nagyon sokat tudtam meg tőletek... egész 2005-től visszaolvastam... Nem semmi küzdelmeket mentek keresztül ti is... Drukkolok mindenkinek!

Mi lombikozunk, mert a páromnak nagyon kevés a katona... a múltkorinál már csak 4% progresszívan mozgó volt... :( Szedi azt a homeopátiás Aurum Metallicum-ot, amire itt találtam rá. azért szedi, hogy legalább a lombikra legyen elég, ha esetleg ez (az első) nem sikerül.. Tényleg, lehet kérni a spermák lefagyasztását valahol? Csak mert ahova járunk, ott amikor andrológiai vizsgálatot kértünk, azt mondták, hogy várjuk már meg azt a beültetést... Na de mi nem egy babát szeretnénk, most akkor várjuk meg, míg az összes mozdulatlan lesz?

nézem a táblázatotokat, a hő peteéréskor meddig mehet fel, meddig normális, és mikor ugrik meg? Csak mert nekem picit fáj a torkom, tegnap 37,0 volt a hőm 9. napon, és nagyon fontos lenne tudnunk, hogy ez most betegség, vagy csak a peteérés közeledte...
Vendég
 


Brummadzag!
Üdv köztünk.

Első lombikotok lesz?Mesélsz róla egy kicsit?Magatokról?
Nekem a 37 fok egy kicsit soknak tűnik a 9.napon.A ciklus első felében lentebb szokott lenni a hő,peteéréskor még lentebb megy aztán másnap hirtelen fel és fent is marad mensziig.
Nekem van két görbém ami állítólag jó.Megnézed?
Én úgy tudom,hogy fagyasztanak le spermát,de ezt nektek kellene megkérdeznetek ahol a lombikot csinálják.

Kép
breni
 
 


Tapi!

Mennek a drukkok! :lol:

Brummadzag!

Örülök, hogy idetaláltál! :lol: Asszem az infertilityn olvastam, hogy a Krio foglalkozik ilyennel, de az pénzbe kerül! Mi is gondoltunk rá, hogy fagyasztatunk, de elmaradt! De tényleg érdemes megkérdezni a dokit, akihez jártok, mert lehet, hogy van máshol, ingyen is! Pároddal egyébként rendben van minden? Úgyértem, hogy szervileg!

Reni!

Akkor most pihenj egy nagyot, hogy az elkövetkező 9 hónapra friss és üde légy! :lol:

Bumi!

Lassan érted is lehet izgulni! :lol:
Vendég
 


Igen pangunk lányok! Sehol semmi?
Vendég
 


barnázom :(
tapedli
 
 


A fenébe Tapi! :cry: De amig nem jön meg ne kenődj el!
Vendég
 


Tapi! :(

Bumi!
Lassan te is tesztelhetsz! :)

Kép
breni
 
 


üdv mindenkinek. túl vagyok egy laparoszkópos műtéten, kiderült, hogy endometriózisom van. igy mi azok táborát gyarapitjuk, ahol mindkét félnél probléma van. hát nem tudom, mennyi esély marad igy nekünk, de nem adjuk föl. most még tele vagyok varratokkal, (4 luk), és meg vagyok könnyebülve, hogy túl vagyok rajta, és kiderült valami, és nem utolsó sorban egész jól rendbe tudtak rakni, de azért ki is vagyok bukva, hogy lehetek ilyen peches.
na mindegy, ez van :(
remélem Ti mind jól, majd kicsit visszaolvasok, de ha valakinél van végre jó hir, irja meg :D
kokor
 
 


Szia Kokor!
Sajnálom,hogy nálatok sincs minden rendben.:(
4 luk?Nekem 3 van.De már nem látszódnak.Voltak fájdalmaid utána?
Mi is az a endometriózis?
Én is így éreztem amikor kiderült mindkettőnknél baj van.De elmúlt hála.Nem szabad feladom,tudod a remény hal meg utoljára.
Hidd el minden jóra fordul.
Nagyon szorítok nektek.

Kép
breni
 
 


Szegény Kokor! :cry: Sajnos én is csak azok táborát tudom gyarapítani, ahol mindkét oldalon gond van! Ez olyan iszonyu nehéz! De bízni kell!!!!! Az valahol jó, hogy ha már probléma van, hogy kiderül! Nálunk olyan lehetetlen a helyzet, hogy ezt senkinek nem kívánom! Férjem helyzete ismert, de nálam nem lehet tudni, mi okozza a középidős vetéléseket! Csak a probálkozás marad és remény, hogy mégegyszer nem történhet meg! Ja hát sajnos mindenkinél van gond! :cry:
Vendég
 


sziasztok! már elég jól vagyok, most már nem fáj semmi. kicsit még a sebek, de nem vészes. ahhoz képest, hogy a műtét mennyi kínnal járt, a gyógyulás elég gyorsan megy.
az endometriozis egy elég sunyi betegség, valami olyasmi, hogy ugye a mensturációkor leválik a méhnyálkahártya, és vérzés formájában kiürül, no és ilyen méhnyálkahártya féleségek vannak a test más pontjain, a bélben, meg húgyhólyagnál, ritkán akár a tüdőnél is, és a mensruációkor ugyanúgy akcióznak, mint a méhben, csak nem tudnak kiürülni, hanem elkezdenek cisztákat, vagy szigeteket képezni. ezek aztán ott burjánzanak bent, összenövéseket csinálnak, elzárhatják a petevezetőt, stb.
nekem annyiból óriási szerencsém volt, hogy "csak" a húgyhólyagra és a bél egy részére volt ránőve, a petevezetőim épek, igy az esélyeim nem olyan rosszak.
de ami a legrosszabb, hogy ez egy kiújuló betegség, vagyis sok betegnél a mensruációkkal mindig vissza vissza jön.
akkor vagy védve, ha terhes vagy pl, vagyis a terhesség a legjobb gyógyszer rá.
hát remélem nekem most majd összejön!!
kokor
 
 


Kokor!

Olvastam már erröl a betegségről és nagyon durva amit művel! Ami nem tiszta és nem is találtam róla semmit, hogy ez bármikor kialakulhat vagy születni kell vele? Hülyén fogalmaztam, bocsi! Sok erőt kívánok és miharabbi gyógyulást!
Vendég
 


szia! hát azt hiszem, ez valahogy kialakul, teljes homály fedi a betegség okait. annyit sejtenek, hogy valamennyire örökletes, de pl. nálunk senkinek nem volt a családban, ellenkezőleg, a női fömenőim könnyen estek teherbe. pl. én azt sem tudom, hogy ez nekem azóta van-e, hogy menstruálok, vagy csak pár éve. huszonpár évesen bruális menstruációm voltak, úgyhogy akár az is lehetett már endometriózis, (az erős fájdalom az egyik tünete), ugyanakkor az, hogy a pisilés kakilás fáj, csak kb. 2-3 éve jelentkezett, viszont a menstruációs fájdalmaim meg addigra enyhültek egy kicsit.
az is változó, hogy aztán később kiújul-e vagy sem. most én is vadul olvasgatok mindenféléket.
tovább jó vasárnapot mindnekinek!!
kokor
 
 


Kokor!

Ez valami iszonyú lehet! Nekem is voltak nagyon durva mensis fájdalmaim még lánykoromban, szinte már a falat kapartam! Fiam születése után szünt meg!

Hát akkor mielöbb babásodnok kell, hogy megszünjön vagy valamelyest enyhüljön ez a betegség!

Bocsi, hogy nem vagyok képben! Párodnál mi a bibi?
Vendég
 


Mi van lányok, kihaltak férfiak? :lol: Vagy lerágtunk már minden témát?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Sajna nincs jó hírem!
Megint produkcióztam egy-két halvány két csíkos hcg tesztet, de a vége ma piri lett. sajna.
De legalább tudom, hogy képesek vagyunk rá!
Szóval bármit is mond a doki szerdán, még biztos, hogy próbálékozunk spontán, legalább egy fél évet.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ó Bumi, sajnálom! :cry:

Milyenek ezek a tesztek mostanában, hogy halványak és mégis megjön? Nem értem! A másik topicban is sorra így járnak a lányok!
Vendég
 


Nem tudom, de nekem ez már a 2. ilyen hónapom.
És most reménykedtem is, mert már a 8. DPOn ott volt a halvány vonal. csak sajnos nem akart erősödni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tudom nem illik kibeszélni senkit, nem is írok nevet, de egy lánynak a ciklus közepén halvány két csíkos tesztje van! Nem értem én ezt! Én mindenesetre abban bízom, hogy nem volt ott baba, mert minden kis életért kár.....
Vendég
 


Bocs. 9. DPOn.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Az lehetett kereszt reakció.
Nekem 9.DPO-tól 12 DPO. ig végig halvány csíkos volt. Ma már nem is csináltam. Viszont a pirit is csak holnapra vártam.
Mind1.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ennek a lánynak ma is halvány csíkos volt a tesztje! Meg az elöző ciklus végén is! Szóval szerintem a tesztekkel van baj......
Vendég
 


Bumi!

Ne hari előre is, de kikivánkozik belőlem! Ha minden hónapban halvány csíkot produkálsz, mire vagytok képesek? Arra, hogy teherbe esel, de valami miatt megszakad a terhesség? Én azt hittem, hogy a baba a lényeg és nem a terhesség! Szóval nem igazán értelek! Ha meg tényleg terhes voltál és még is megjött, akkor téged is megkéne nézni, mert valami bibi van nálad! Biztos megharagszol most, de szeretek őszinte lenni!
Vendég
 


Bumi!
Sajnálom!!!!!:(
Menj kérlek orvoshoz,mert az tényleg nem jó hogy sikerül a terhesség és mégsem marad meg.

Jók legyetek.Legközelebb 18.-án leszek.
Puszi

Kép
breni
 
 


Bumi, nagyon sajnálom :( Tényleg érdemes lenne megnézetni magad.

Kokor! Nagyon örülök, hogy végre előkerültél! :) És annak is, hogy egy megoldott problémával! Amint lehet, hajrá előre!! :D

Breni! Érezzétek jól magatokat a nyaraláson! Pihenjetek, lazuljatok amennyit csak lehet :D
tapedli
 
 


Sziasztok!

Nem haragszom, örülök, ha mindenki elmondja a véleményét.Azért vagyunk itt.
Én azért csináltam a teszteket, mert furcsákat éreztem magamon.
Mi már 27 hónapja próbálkozunk, és soha nem éreztem semmit. A múlt hóbnapban viszont nagyon fájt a cicim. Ebben a hónapban meg megint, és émelyegtem is. Ezek soha nem fordultak még elő velem. Ezért is reménykedtem, hogy hátha összejön valami. És direkt azért teszteltem, hogy ne csak holmi tünetekre hivatkozzon az ember.
Ha nem teszteltem volna, akkor legfeljebb azon csodálkoznék, hogy miért erősebb a piri.
És igen, úgy gondolom, hogy a megtermékenyülésig eljutunk. És ennek örülök, mert azt jelenti, hogy van spontán esélyünk, habár a doki azt mondta, hogy nem igazán.
Persze még benne van a pakliban, hogy a teszttel is baj van.:roll:

Én még a párom előtt elmentem dokihoz, és az mindent rendben talált velem. Egyébként az egészséges pároknál nagyon sokszor végbemegy a megtermékenyülés, csak ők nincsenek ennyire ráizgulva a témára , mint p. én. Így nem is tesztelgetnek idő előtt.

Többször én sem fogok!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Breni!

Nagyon jó utat nektek! Jó nyaralást!

Kokor!

Nagyon sajnálom az endót!
Mióta hallottam erről a betegségről , mindig azon gondolkozom, hogy nekem lehet e ilyen bajom, hiszen ezt csak laparral lehet kideríteni. És sokan mondják, hgogy tünetmentesek. Nekem is erős fájdalmaim vannak a menstruációm első napján, gyermekkorom óta.

Grönland!
Köszi az észrevételeid!
Sajnálom, hogy nem tudják kideríteni, hogy mi történik veled. Olyan jó, hogy mégis pozitívan tudsz a dolgokhoz hozzáállni.
bumi1979
 
 


Holnap délután megyünk vissza az andrológushoz.
Kicsit izgulok.
Drukkoljatok, hogy mindent rendben találjon!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


sziasztok. új felfedezésem ez az aviva torna. ma körülnéztem egy két topicon, és csupa sikertörténet, úgyhogy megrendeltem a köynvet, és cisnálni fogom!!! most nagy lendületben vagyok, meg most vagyok belül kipucolva, most mindent meg kell próbálnom, úgy érzem. ezen ne múljon, napi fél óra. és a férfiaknak is van benne valami, úgyhogy a férjemet is be fogom fogni. még nem jött meg a könyv, igy nem tudom, neki mit kell cisnálni, de majd beszámolok róla, hátha itt valakinek hasznos.
bumi, van jó orvosod?? hova jársz???
kokor
 
 


Kokor!

Jó a nődokim. Debrecenben a Klinikán van, de én magánba járok hozzá. Az egyik legjobb orvos.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Örülök, hogy nem haragudtál meg! Nem tehetek róla, ami szívemen az a számon! De ez tényleg hirtelen felindulásból volt! Azóta aludtam rá egyet és hidd el megértelek, mert a párod ezekszerint működik és ez nagyon-nagyon jó! Én is azt hittem, hogy velem minden oké és tavaly rengeteg problémára fény derült mikor kivizsgáltak! Pl egy egyszerű hormonvizsgálattal kiderült, hogy sárgatest-elégtelenségem van! Akkor ezt orvosolták, de szerintem most is lehet gond, mert 12 napos a luteális fázisom! Viszont teherbeesésnél nem volt gond, de azért kellett bogyót szednem! Szerintem ez az első lépés! Kérj hormonvizsgálatot!

Holnapra pedig mennek a drukkok!

Kokor!

Várjuk a beszámolót! Bár most elképzeltem, hogy apa tornázik! Hát alig röhögök! :lol:
Vendég
 


Grönland!

Hormonálisan kivizsgáltak, és minden okés velem.
Laparom nem volt még, de azt monndta annak idején a doki, hogy előbb vizsgáltassuk ki apát, és csak akkor csinál meg egy ilyen drasztikusabb beavatkozást, ha vele minden ok. De mivel apával volt bibi, egyelőre ezt még nem csinálták meg.
MOST ADOK MÉG MAGUNKNAK KB FÉL ÉVET, ÉS HA ÚGY SEM JÖN ÖSSZE, AKKOR ALÁVETEM MAGAM. Főleg, ha inszem lesz a vége.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Ezt egyébként valahol megértem, hogy ha meddőség áll fenn, a férfit kell elöbb kivizsgálni! De ha már meg van a férfi vizsgálata, legyen az jó vagy rossz eredmény, nem értem miért nem lehet elkezdeni a nő kivizsgálást! Azt meg felhábórítónak tartom, hogy sok esetben ha apabaj van, a doki még clostit sem ír fel, mert minek?! Asszem én most feladom a leckét a dokimnak, mert addig nem jövök ki a rendelőjéből, míg nem ír fel nekem! Én novembertől számítva leszek egy évig türelmes és elgondolkodom a lombikon, aztán majd meglátom mi lesz! Van egy olyan érzésem, hogy egyik petefészkem nem működik! Minden hónapban baloldalt érzem a szurikat, ha van pé-m, ha nincs! Két kivétel volt eddig, tavaly mikor babás lettem jobboldalon szurkált, ebben a hónapban pedig mindkét oladalon!
Vendég
 


Nekem soha nem szúrkál.
velem kezdtük a kivizsgálást, de a dokim elve az, hogy minek menjünk neki egy műtétnek, ha lehet, hogy apagond van.
Lassan mennem kell rákszűrésre , és akkor megkérdezem, hogy mit javasol.

Nálatok nem a fogamzással van a gond. Akkor van értelme a lombiknak?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Nálunk is azzal van! Apának szinte nincs is mozgója! Remélem a műtét óta lett! Az, hogy teherbeestem csak véletlen vagy csoda, nem tom minek hívjam! De nálam is van gond! Tavaly sokáig véreztem vetélés után, aztán meg rozsaszineztem, majd lett egy cisztám, nem voltam rendbe hormonálisan és minden hónap közepén pár napig barnáztam! Idén eddig még nem volt gondom! Igaz nem is voltam dokinál, de ezek a vérezgetések és barnázások elmúltak!
Vendég
 


Akkor tényleg csoda, hogíy összejött a dolog.
Csak amíg nem derítik ki mi van veled, miért volt a vetélés nem félsz belevégni?
Most hány db ingyenes?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Azt hiszem az első 2 ingyenes! De ha a továbbiakban összejön a baba, akkor visszajár a 300.00! Így tudom, de lehet, hogy megint változott! Dokim azt mondja, hogy erre nincs magyarázat! Abba a kis %-ba tartozok, ahol nincs visszavezethető ok, illetve nincs semmi olyan gondom ami középidős vetélést okozhatna! Nincs szervi bajom, a méhem szabályos, nincs benne semmi kóros! Ő azt javasolta, hogy mindenképpen probáljuk meg mégegyszer, mert ha összevarrják a méhszájat, valószínű, hogy nem lesz gond! Viszont rettenetesen félek! De egyenlőre a teherbeesés a legnagyobb gondom! Majd megprobálom leküzdeni a félelmem, ha a pocakban lesz a baba!
Vendég
 


Értem. akkor hajrá!Persze csak ha lelkileg is rákészültél.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

sajna semmi jó hírem nincs.
A drágám eredménye rosszaabb lett mint a műtét előtt volt.
Egyszerűen nem értem. A múltkor jobb lett, most meg rosszabb.
A doki azt mondta, hogy nem tud mit csinálni. A gyógyszerek nem hatnak. Esetleg lehene még egy költséges injekció kúrát csinálni, de nem lehet tudni, hogy az használna e. Szerinte a műtét sem használt.
Csak akkor nem értem, hogy miért lett még a drágám anyaga is más állagú, mint a műtét előtt volt.

A doki rögtön lombikra küldene. Ezt nem veszi be az agyam.
Akkor miért volt csík a tesztemen? Ennyire hüjjje nem lehetek, egyértelműen voltak tüneteim is, és látszott az a csík...Akkor mitől?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szerintem elkezdünk homeózni egy kicsit, tuningolom a drágám, és próbálkozunk spontán még egy darabig. Meg én aaz inszemet is kipróbálnám, mielőtt lombikba kezdenék. Nem értem miért nem jó hozzá a párom anyaga, hisz annyival nem rosszabb a normálértéknél, legalább is szerintem. Még az is lehet, hogy más doki véleményét is kikérjük.
Ma megy egy hormonszint laborra, hát kíváncsi leszek az eredményre.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Basszus, nem értem! Annyira sajnálom! Már előre rettegek, hogy a mienk milyen lesz! Szerintem is probálkozzatok még egy darabig spontán! Hidd el, hogy van esély spontánra is! Probálj meg gyertyázni eksön után, azzal biztos nem veszítesz!

Milyen gyógyszereket szedett párod? Az inszemes dolgot nem igazán értem, hogy akinek rossz a spermaképe, miért nem lehet megprobálni? Ahol a nővel van gond, miért nem zárják ki? Ez szemétség!
Vendég
 


Kicsit bizalmatlan lettem, lehet, hogy elmegyünk másik dokihoz is.
Nem tudom.
Most tanácstalan vagyok.
Megvárom a vérvéteel eredményét, és meglátjuk. Ha hormonális gond lesz, akkor lehet, hogy megpróbáljuk még az injekció kúrát, bár 30e ft egy hónapra, és 3 hónapot kell nyomni belőle. Szóval nem tudom.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bízom benne, hogy minden rendben lesz! Nekünk azt mondta a doki, hogy a szervi bajt, elöbb lehet orvosolni, mint a hormonálist! Páromnak megcsinálták műtét elött! Lehet, hogy jobb is ha elmentek másik orvoshoz. Egyrészt, mert több szem többet lát, másrészt azért, mert nálunk a doki neki sem állt a műtétnek úgy, hogy nem látta, hogy hormonálisan oké-e minden! Azt mondta, ha hormonális oka van az alacsony spermaszámnak azt rendbe kell hozni és megnézni úgy az eredményt, utána műtét!
Vendég
 


A műtét után volt hormon nézve, aakkor arra azt mondta, hogy jó. Erre a múltkor mégis írt feel tesztoszteront. Ki érti ezt?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: