Új privát üzeneted érkezett!

Jol vAN Kriszti akkor már értem,végülis azt hitted van nekem mégis kamerám,csak nem tom feltenni???(végülis én tettem fel neked ma :lol: :lol: :lol: )
Vendég
 


Sziasztok, alig győzöm visszaolvasni.

Andi,
nagyon sajnálom, szerintem ilyenkor nem is lehet semmi okosat írni. Valahogy meg kell próbálni az embernek túltenni magát rajta, mivel más választása nincs. Előbb-utóbb ott lesz egy másik baba a pocidban...

Kriszti,
hát lehet, hogy Te nem akarod beleélni magadat, de én már beleéltem magam. :lol: Na, majd a holnapi reggeli vizeletből meg látjuk mi lesz!!! :D (én mindenesetre két csíkot láttam...) Szeretném ha már babás lennél, és akkor az azutáni hónap az enyém!! Van bennem egy hülye érzés, hogy neked előbb kell babásnak lenni, mivel hamarabb kezdtétek, meg különben is Te vagy a topiknyitó, ugyebár?! :lol:

Erika, :)
kezd sürgős lenni a dolog, januártól kell visszamened?!

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Végül is most van kamerád vagy nincs?
Mert én úgy értelmezem,hogy nincs,mert nem tudod lefényképezni!
Az meg tény,.hogy te másoltad be nekem!
Hát csak találsz valakit a közeli rokonságban ,hogy lefényképezzék!!!
Ha meg még sem!
Nekünk az is jó,hogy ha beirod ide!Hogy "csajok pozitivat teszteltem!"
DRUKKOLOK ADDIG IS,HOGY MINÉLL HAMARÁBB TUDOMÁST SZEREZZÜNK RÓLA!
Vendég
 

 
 

Ja Erika!
De jó az a kis képed a szöveg alatt nagyon ari!


Nyáriorgona!
De jó,hogy biztattok!
De a biztos tudod mi,az uh!!!!!
Isten őrizz,hogy sorrend legyen!!!!
Bárki az lehet független mindentől,no jó a próbálkozást kivéve!!!
NAGYON DRUKKOLOK,HOGY NEKED IS SIKERÜLJÖN!!!
Főleg igy,hogy már sinen van a babaprojekt!!!!
Vendég
 


Nyáriorgona
akkor a jövő honap a tied,(KRISZTIÉ EZ VOLT),aztán az enyém utána.,Nekem ráér decemberben is,csak LEGYEN akkorra már!!!
Igen nagyon sürget az idő!!
Én a 19.napon vagyok,TE?

Kriszti
hát nincs kamerám na!! :lol:
De jó lenne ha azt irhatnám,hogy kétcsikos tesztem lett ma!!! :lol: :lol: De jó erről ábrándozni!!!
Ugye milyen ari az uj képem??Ügyködtem megint.Aztán megunom ezt is csinálok másikat!! :wink:
Vendég
 


Erika,
a fiam nem suliba megy majd, hanem oviba, valakivel összekevertél, és nem is várta, nem akar menni!!! Ő baromi jól érzi magát itthon, ráadásul semmi baja, tök jól érzi magát, idétlenkednek/játszanak a húgával itthon egész nap! :D Csak annyira piros a torka, hogy arra kapott antibiotikumot (meg a kicsi is) de lázuk se meg semmi. (hálistennek)

Én a 21. napon vagyok, de most ez a hónap valahogy nagyon gyorsan telik, nem tudom miért. Viszont az eddigiekkel ellentétben, most úgy érzem hogy nem vagyok terhes (eddig mindig reménykedtem) Asszem, azért, mert csak akkor tudom befejezni a sulit, ha most nem vagyok terhes (sőt még a következő hónap is elég cinkes, de nem érdekel a suli, a baba az első, mert az annyira kiszámíthatatlan...)

Kriszti, :D
már nagyon várom a holnap reggeli teszted eredményét! Szerintem rögtön reggel feljövök a netre, pedig nem szoktam, elsők mindig a gyerekek! :lol:

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Erika!
Jól van na!!! :lol: :lol:
Azt fogod irni nem sokára!!!!!
Én 11 hónapja,hogy ábrándozok!!!!
De most sem hiszem,el!!!!!
Csak ha piri nincs és erősödik a teszt!!!!
Jól ügyködtél,ügyes vagy!!!

Nyáriorgona!
Reggel 6 után én már irok!!!!

Az uram már megágyazott fekszik!!!
Nálunk a lakásban is zima van!!!
Azt hiszem mindannyian fekszünk le,mert megfagyunk!!!!

JÓ ÉJT!!!!!
Vendég
 


Nyáriorgona
Bocsi!! :oops: Akkor oviba!!
Nem szeret járni??VAgy most élvezi,hogy otthon lehet??
Én reménykedem mint mindig.A remény hal meg utoljára,tudod! :wink:


Kriszti
én 7-kor kelek,de itt leszek igérem!!!!!
Feküdjél csak,tényleg hideg van
Én az előbb sajtospogit sütöttem,igy melegebb egy kicsit a lakás!!! :wink:
Vendég
 


Én meg most főztem,de a sütőm még + ment!!!!
A szobákba meg hősugárzók mennek,de néha lekell kapcsolni,mert sok lessz a villany számla!!!
De inkább azért fizetek,mint a gyógyszerért!!!!
Jövőhétre már jobb időt mondanak!!!

Pusszantás!!!!

JÓ ÉJT!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti! Én is látom a második csíkot. Nagyon drukkolok, hogy a következő még erőssebb legyen. Nekem is ilyen volt az első, a második sokkal erőssebben látszott. BÍZZ!!!!!!!!!!

Én jól vagyok. Észrevételem szerint ezt a terhességet nehezebben bírom, mint az első kettőt. Gyenge vagyok, álmos, fáradt egész nap. Semmihez nincs jóformán energiám. A hányinger is állandósult. VAn, hogy egész nap nem hagy itt. Tudom, majd elmúlik, de akkor is szörnyű. Még a víztől is van, és fogmosáskor is.

Nálunk is hideg van a házban. Éjjelre a fiúk hosszú pizsamát kapnak, úgy döntöttem. Tiszta október van. Rettenetes. Kimenni sincs kedve az embernek. Még jó, hogy nincs dolgom kint.

Puszi:


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta
üdv!!!
Nagyon szar lehet az állando hányinger.De a cél előtted lebeg!!! :wink: :lol:
Az állandó álmosság ismerős nekem is.Volzt hogy elkisértem a gyereket suliba(a másik lakáshoz messze volt)hazamentem és aludtam.MAjd felkeltemm és visszamentem a gyerekért!! :oops:
Gáz volt!!!!!Még főzni se tudtam!!! :oops:

Kriszti
már sokan láttuk,ne izgulj,babás vagy!!!!!!!

Szép álmokat mindenkinek!!!
Vendég
 


Erika!

Nekem sincs nagy kedvem a főzéshez, de Dani miatt muszáj. Ma is szinte egész nap feküdtem, főleg délután. Nem bírtam fent lenni. Az a jó, hogy Gergőt nem nekem kell vinnem az oviba. Attila hordja reggel és délután is. Így könnyebben vagyok.

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta
szegénykém,együttérzek veled!!Szörnyű lehet!!!
Délutánra azért jobb ugye???

Kriszti!!!!Itt vagyok,nincs teszt?????
Drukk!!!
Vendég
 


Kriszti!

Én is várok, hogy vigyem át a hírt a másik topikba, hátha ide írsz előbb... :lol:

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Kriszti,
mizujs?????!!!!!?????? :roll:

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Sziasztok!

ERIKA!
MMS-ent küldtem!!!
Bocs,hogy téged zavarlak vele!!!!
Köszönöm!

Reggel eltetvészkettem az időt azon vettem észre magam,hogy már nem tudok gép elé ülni!

Szóval,tegnap délután is csináltam,de arról már nem tünt el a második csik,de szerintem az elsőről sem de mindegy,ezek szerint hordanom kéne a szemüveget??!!!!
Erika,ha bemásolod nem tudom ez már erősebb???
Mert nekem úgy tűnik nem nagyon!!!
De azért 3 teszt csak nem csap be,nem lehet mind a 3 rossz!!!
Mert én még nem hiszem most sem!!!!
Venni kéne más féle tesztet!!!!!
Vendég
 


Kriszti
uigyanolyan halvány szerintem is,de CSÍK!!!!!ÉS eza fontos!!Piri nincs,tehát babás vagy!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ime a zebrás teszted: Kép
Vendég
 


ERIKA!

Na,hát milyen ügyes vagy már beis másoltad!!!!!
Igaz még piri nincs!!!!!
Tehát még ez veszélyes "övezet"!!!!!!!!!
De egyébként olyan érzésem van,miden pillanatban,hogy megakar jönni!!!
De nem fáj semmim!!!!
Később majd jövök!!!!
Délután megpróbálok másfajta teszt után nézni!!!!
Ha azon is kijön a 2 csik,akkor talán van valami!!!!

PUSZI MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Na végre valami hír! Szépen alakul ez, Kriszti!!!! :lol:
Volt már olyan valakinek, hogy két csíkos volt és mégsem volt terhes? Jaj istenem! Én úgy tudom, hogy ha egy halvány csík is jelenik meg, akkor az is babát jelent... :wink:
Reggeli első vizeletből volt? Majd holnap reggel próbálj egy másik típusú tesztet, esetleg valami érzékenyebbet, vagy ovu tesztet? (Bár utóbbit nem tudom pontosan hogy működik terhességnél) Hátha erősödik!

De még egyébként is elég "fiatal" ez a baba! Hanyadik napon vagy?
nyáriorgona
 
 


Nyáriorgona!

28-ik napon vagyok!
Az idegesit,hogy látom a pozitv tesztes topikba,hogy másnapra már erősebb!!!!
De majd lessz valahogy!!!
Reggeli elsőből volt!!!!
Délután keresek másik tesztet!!!
Vendég
 


Kriszti
gyors voltam mi???
Babáért mindent! :wink: :lol:
Szal akkor keresel másik fajta tesztet??
Petrával mikor az elején jártam(igy mint Te) én is ezt éreztem,hogy most fog megjönni.....most......(Aztán persze nem jött!!!)
Az előbb olvastam agy másik topicban,hogy acsajnak is szurkált a hasa,mint multkor neked,és lám,babás ő is!!! :wink:
Vendég
 


Kriszti! Én 4 tesztet csináltam 3 naponta és egy-egy teszt között az elején alig volt eltérés....majd később fog beerősödni. Szerintem csinálj corax-ot! És nagyon drukkolok!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Ha már ennyien győzködtök 1 kicsit megnyugszok!!!!
Ha ma már nem tudok jönni azt jelenti,hogy anyuért megyünk,de reggel nem megyek dolgozni,tudok irni!!!!!!!!!!!!!!!
Köszönöm mindenkinek!!!!

PUSZI MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Csak egy gyors bekukk, mer sajna táppénz lett a hőemelkedésből. Tegnap estére belázasodott Bazsi. 1 óra körül megyünk a leletekért, aztán du-án vissza a dokihoz.
Remélem nincs komoly baj.

Kriszti,

A mai teszten szerintem sokkal jobban látni a 2. csíkot. Legalábbis én jobban látom.
A DM-ben tudsz venni kazettás tesztet, azok jobbak. Próbálj egyet abból is. De én ugy gondolom, hogy itt baba van, és nagyon drukkolok. :lol: :lol:

Még majd beolvasok, de most nem nagyon tudok írni.

Puszi mindenkinek,.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
sajnálom! :( Jobbulást Bazsinak!!
Irj,milyen lett az eredmény?

Kriszti
akkor holnap várunk!!! :lol:
Vendég
 


Köszi Erika.

Voltunk dokinál, és a leletei jók, kivéve azok az eredmények rosszak amik vírusfertőzésre utalnak. Erre viszont nincs gyógyi. Azt mondta maradjon egy pár napot, pihizzen, igyon sokat és szedje a Béres cseppet+C vitamin+multivitamin+Isoprinosin (ez valami immunerősítő). Hétfőn délelőtt kell visszavinnem.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Örülök,hogy Bazsinak semmi komoly baja!!!
Akkor csak kúrálgasd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mielőbbi gyógyulást neki!!!!
Gyógy puszik neki!!!!!!!!!!!!!!!!

Judy!
Neked is volt olyan érzésed,hogy mindjárt megjön???
Most egy kicsit fájdogál a hasam!!!!!
De nem is fáj csak fura érzés!!!!
Nem tudom megfogalmazni,hogy milyen érzés!!!!!
Vendég
 


Judy
ez akkor félig jó hir!!! :wink:
Kurálgasd csak a nagyfiut.Az az immunerősitő nagyon szuper,barinőm is szedeti a gyerekével!!!Nekik is ajánlották az ovi miatt!(minden szart elkapott!)

Kriszti
Elaludtam d.u. és veled álmodtam!!BAsszus még akkor is ez a csikocska jelent meg az álmomban,és győzködtlek,hogy hidd már el!!!!
Szoval hidd el,az álmom is ezt üzeni!!! :wink:
Vendég
 


Erika!
Hát ez jó!Még álmodban is az én tesztem látod!
Bárcsak erősödne a holnapi!
Kaptam másikat!
De azzal is beérném,ha látszódna azon is és piri se jönne meg!!!
4 teszt csak nem gagyi!
Anyumat még nem engedték,majd holnap!

JÓ ÉJT!!!!
Vendég
 


Kriszti
az aláirásodnál levő szöveg nagyon illik a helyzetedre,nemigaz???


Szép álmokat!!!
Vendég
 


Csajok,2 napig nem jövök de látom zajlik itt az élet!!! :D Azért hiányoztam...??? :wink:

Kriszti!

Egy nagyon halk gratula!Egyébként szerintem a második teszten már jobban látni a második csíkot!!És hidd el nekem is így volt.2-3 napig szinte alig volt különbség a teszten lévő csíkok intenzitása között.A halvány csík is POZITÍV!!!!!

Andi!

Én is a műszeres befejezés utáni következő hónapban már újra terhes lettem és itt vagyok 12 hetesen!!!A szervezeted úgyis tudja hogy mikor áll készen,szerintem nem kell túl sokat várni.Már csak azért sem mert a lelked csak akkor jöhet igazán rendbe(ez tapasztalat nálam is)Az élet próbák elé állít(elég hülyén hangzik...)de ez van...Sok erőt!!!

Nyáriorgona!

Akkor átbeszéltétek apával a 3 gyerek kérdést és minden OK??!!

Képzeljétek ma megint a kórházban kötöttem ki :? Reggel egy minimális rózsaszín vért észleltem a WC papíron,aztán egész nap semmi,este 6 körül elmentem pisilni és sokkal több enyhén véres folyásom lett.Hát irány a kórház...hál'istennek a picikém jól van,integetett a kezeivel,kicsi szíve is rendben vert,méhszáj zárt.Valszeg a hüvely falán megrepedt egy hajszálér és az vérezget néha.Egyszerűen más nem lehet,mert a babával minden OK.Már az agyamra megy ez az aggódás...mert minden alkalommal bőgök meg minden... :( Mondtam is a férjemnek hogy 4.gyerek tuti, hogy lesz mert én még egy ilyen aggódást nem bírnék ki.

Ma voltam kismamnadrég vadászaton..végülis a C&A-ban vettem két gatyót,nagyon klasszak.

Valaki írt a vérvételes down szűrésről...hát az tényleg nem 6500ft.Én kedden megyek arra,hát 35000ft!!!Nagyon durva!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Kriszti gratulálok dde még nem kiabálok :)
Panny probálok tul lenni rajta sirok de nem sokára rajta lesszünk azon hogy ujra pocakos legyek
e.andrea
 
 


Andi
ez a beszéd!!Én szoritok neked,minnél előbb sikerüljöna vágyatok!!!

Panny
hát persze hogy hiányoztál!!! :wink: Nem is kérdés!!!!
Te most lesz negyedik vagy sem????Azt irtad:"tuti,hogy lesz mert én egy ilyen aggodást nem birnék ki" :arrow: :D Szal???? :D :D
Én irtam a 6500-at.mert egy barátnőmnek most lesz 16 hetese,és arra 6500pénzt kértek...szerintem Te mást mondasz!! :roll:

KRISZTI!!!!!!!!!!!!!!!!Mizujs?????????
Vendég
 


Erika!

Bocsi elírtam,azt akartam írni hogy tutira NEM lesz 4.gyerek...
Tudom hogy te másra írtada a 6500ft csak valaki más írta hogy talán az a down-kór szűrés...De tényleg,miért kell a 16 hetesen fizetni ennyit??????Kérdezd már meg légysz ia barátnőd??És hol,ott nálatok Sopronban??

Kriszti???????????????????????????????????????????

Andi!

Tényleg ez a beszéd!Hidd el csak ez visz előre ha pozitavan állsz hozzá és ahogy lehet ügyködni a kistesón!!! :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny
:lol: :lol: :lol: :lol:
Én azt mondtam NST-re várva Petrávqal anno,hogy nem lesz 3.gyerek.Aztán hazajöttem a korházbol szülés után,és sirtam hogy sose vehetem fel többet a terhes cuccaimat.Azt mondta apa erre.Már hogy ne vennéd fel,miért nem lesz 3.gyerek?És énnenekem akkor olyan nagy kő esett le a szivemről hogy azt az egész város hallotta tán :oops: :lol:
Szal ne mond hogy soha!!! :lol: :lol:
Megkérdem a barinőm!

KRISZTI!!!!!!!!
IROK SMST!!!!!!!
Vendég
 


Panni!

Örülök, hogy megint vagy. Én is hiányoltalak. Vigyázz magadra. A kórházas dolgon kívül jól vagy? HOgy viseled? Mennyiért tudtál gatyót venni?

Kriszti!

Én is csak azt mondom, amit a többiek: a halvány poz teszt is poz. Ne aggódj (tudom, könnyű azt mondani), a következő biztos erőssebb lesz.

Erika!

Ne hari, amiért csak ma válaszolok. Sajnos délután sem sokkal jobb a közérzetem. Nagyon pocsék érzés. Ezt szívesen kihagytam volna az életemből. De kibírom. Lányok hogy vannak? Rékának hogy tetszik az idei év?

Legyetek jók!

Puszi nektek!

Vigyázzatok magatokra!

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!
Ma reggel voltam a 21. napi vérvételen, most 1 óra után lesz eredmény. Nem is tudom, mit szeretnék jobba, hogy jó legyen, vagy hogy ne. Ha jó lesz, az nyilván jó, de ha nem lenne jó, legalább már tudunk valami okot, és ezt lehet kezelni. Remélem, értitek, mit zagyválok itt össze:))

Panny! Én írtam, hogy talán az kerül ennyibe. Szóval te most azt a vérvételt csináltatod, amit Angliába küldenek ki? És ennek mennyire biztos az eredménye? Te elmúltál már 35? Én egy kicsit tartok a magzatvízvizsgálattól (persze bárcsak már ott tartanék). Egyrészt maga a vizsgálat sem lehet túl kellemes, másrészt pedig elég későn van meg az eredménye, ha valami gond van, már kicsit késő!

Kriszta! Kérdezted, hogy mit dolgozom. Vegyész vagyok, de konkrét laboros munkát már elég keveset csinálok, inkább minőségirányítással foglalkozom. Iwiwwel kapcsolatban írok privit. Egyébként MIZUJS A TESZTTEL???????
zsebi_baba
 
 


Sziasztok,

Kriszti,

Semmit nem éreztem a teszt előtt, se görcs, se mellfeszülés. Előző hónapban, amikor is megjött, akkor éreztem ezeket, de amikor babás lettem, semmit az ég egy adta világon nem éreztem.

Egyébként babás tünet a hasgörcs, nyugi, csak nem mindenkinél van.

Panny,

Nekem is hiányoztál. Üdv ujra itt. :lol: :lol:

Örülök, hogy nincs semmi gond, én nem is tudom hogy bírnám, ha nekem is lennének ilyen ijesztegető jeleim, mint a rózsaszínes váladék. Bizti infarktust kapnék. A lényeg hogy minden ok. :lol: :lol:

Erika,

Hát remélem tényleg hat ez az izé, mert 3 200 ft volt. Egyébként ma eddig láztalan. kopp-kopp. Remélem így is marad.

Zsebi baba,

Én szorítok, hogy jók legyenek az eredmények. Bár ezeket a hormonproblémákat ma már nagyon könnyen tudják orvosolni. Ezt csak azért mondom, ha netán valami lenne. Akkor sem kell elkeseredni, mert gyorsan helyre tudják hozni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Jobbulást a fiadnak. Örülök, hogy ma láztalan. Maradjon is így.

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Köszi Brigi, aranyos vagy.

Krizsti,

Te hol vagy??? Nem arról volt szó, hogy ma megint dobsz egy 2 csíkos tesztet???? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Krsizti
irt vissza sms-t!
Azt irta nem tesztelt ma,most vannak anyukájáért épp!
Később jön!

Britta
köszi tetszik neki,a gyerekek barátságosabbak mint a régi sulijában,és ez tetszik neki!!!(kinek ne teszene!)
Szegénykém...gondolom hogy a d.e. szarabb!!!De hamar tul leszel rajt!Ugy repül az idő!!!

Judy
Örülök hogy kisfia jobban van,akkor tényleg jó ez a gyogyi!!
Ott is esik az eső mint a fene!(az előbb boltba voltam,100métzer tőlünk,az egész gatyám csurom viz lett :evil: )

Zsebibaba
nekem mindig jók voltak ezek a hormoneredmények,közbe meg nem mensiztem.Ki érti ezt????
De igy is kaptam gyogyszereket,hisz irtam.Szoval nem maradsz akkor sem tabletták(esetleg szuri)nélkül!! :shock:

JAj és Judy
annyira görcsöl ma a hasam mint a csuda!!Babás vagyok??? :lol: :lol: :lol: :lol: (szerintem elrontottam a gyomrom!! :oops: )
Vendég
 


Erika!

Hát nem tudom :oops: ..de azért abban iagazd van ,hogy soha nem mondom hoigy soha.A Márk után azt mondtam egy darabig,hogy csak egy gyerekünk lesz...és tessék??!! :D

Zsebi baba!

Igen ez az a a vizsgálat amit Angliába küldenek ki.Nemmúltam el 35,csak 31 éves vagyok és a bizti kedvéért csináltatom meg.A magzatvízvételt én se csináltatnám meg semmi pénzért!!!A tesóm 37 volt a 2 gyereknél,ő is nkább fizette ezt és nem ment el a magzatvízvételre!

Brigi!

Amúgy én már jobban vagyok,kezdek egész tevékeny lenni :D Szegénykém,meg tudlak teljes mértékben érteni.Én pont ezt éreztem mint te,volt hogy egész álló nap csak feküdtem...
Végülis a C&A -ban vettem gatyót 8900ft-ért és sajna azt kell mondjam ,hogy olcsó volt (nagyon trendi és kénylemes.)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny
én is nézegettem :oops: a gatyókat,csini kordbársony ruhákat!!Az árak:Jesszusom!!!!!!!! :evil: :?
Vendég
 


Panni,
lehet, hogy a tudatalattid dolgozott, amikor elírtad fentebb a 4. gyerekes mondatodat!?! :oops: :lol:

Kriszti,
micsoda dolog ez, hogy nem csináltál ma tesztet!!?? Hullára izguljuk magunkat, ezt nem teheted velünk! :wink: :P

Judy,
akkor lehet babás vagyok? Én eddig minden hónapban éreztem valamit, de nem lett semmi. Most meg nem érzek semmit!!! :lol: Igaz ez még csak a 23. napom, 27-28. napra nem várom (illetve ebben a hónapban a suli miatt nem annyira sürgős :wink: )

Ezt a betegeskedést nagyon megértem. Fiam végre kezd kigyógyulni a torokgyulladásból, most meg egyik lábafeje "kiment", rosszul lépett, lehet, hogy el is van törve, de talán nem. Mindenesetre négykézláb közlekedik a lakásban szegény, egyébként cipelem a kis 20 kilóját! (ma voltunk orvosnál, kérdeztem nincs-e eltörve, de nem küldött röntgenre, mert úgysem tudnak vele mit csinálni, sőt azt mondta hétfőn mehet oviba, ha bír - ha, ha)

Erika,
én a babaruhák mellett nem tudok elmenni megállás és sóhajtozás nélkül, min. egy kombidresszt meg kell érintenem, ha lehet, akkor a legkisebbet... :oops:

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Nyáriorgona!

Azért ha babás lehetsz akkor ne nagyon emelgesd a 20kg-os "csöppséget"!!Csak elővigyázatosságból mondom,vagy ez már megint túlaggódás??!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Judy,
ja még valami: mi broncho-vaxomot adunk a gyerkőcöknek, és bizakodunk, hogy talán nem lesznek annyiszor betegek. Ez is valami 8 ezer volt a két gyereknek a három havi kúra. :(
nyáriorgona
 
 


Panni,
igazad van, érzem is a hasamban, hogy már nemigen bírom, de néha muszáj, pl. most.
Csak halkan mondom, hogy néha a kettőt is szoktam vinni egyszerre, és jómagam 47 kiló vagyok, de ne áruljátok el senkinek... :wink:
nyáriorgona
 
 


Nyáriorgona
én is 47 kiló vagyok,és cipelem sokat a Petra 14 kilóját!!! :oops:
Hány cm vagy hozzá??Engem kiakaszt ez a soványság.huh megse mondom hány kilóval szültem legutobb a Petrust mert hanyatt dobod magad!!Azt meg a Te állapotodban :oops: :lol:
Én lehet felfáéztam mert görcsölget a hasam.(férjem mondta),mensi még nem lehet,21-napon vagyok..
Vendég
 


Nyáriorgona!

Nem vagy semmi :lol: :lol: De jó neked,szép vékony vagy!!! :lol:

Bár anyu mindig azt mondja ha a baba meg akar maradni, akkor minden körülmények között megmarad...hát nem tudom,azért jobb néha nem kihívni a sorsot... :? :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Jaj,és azt még irni akartam,hogy tüdőgyuszival 42 kg-ra lefogytam 8 hetes terhesen!!!
És én is véreztem ,meg rózsaszin váladék jött zárt méhszáj mellet.Valami ér pattant meg a köhögéstől.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?