Új privát üzeneted érkezett!

Orsi: Csodálátosak! :lol:

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Orsi!
Nagyon komoly a csapat! :lol:
Nagyon aranyosak!
És a fiuk már milyen nagyok!!!
Lili nem semmi,megint csak azt tudom mondani,hogy Ágoston ezt a kitámasztást nem rég ota kezdte csinálni! :roll:

Várjuk a doktornénit,ma kapunk oltást! Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Kata

köszi :wink:

Lányok,

büfiztetésre tudnátok tanácsot adni?
Olivér általában etetés után büfizik és már alszik is. Olykor azonban előfordul, hogy még 1-2 óra múlva is folyik ki a szájából. Ilyenkor nem büfizik csak folyik ki oldalra, ahogy fekszik. Mi van, ha egyszer éjszaka, amikor már én is visszaalszok történik ilyen, nem veszem észre és megfullad?

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 

 
 

Szaisztok :)

Orsi,nagyon aranyosak gyermekeid :) gy együtt,no persze külön,külön is :) :) :)

Pompika,én is kengurúzom,de csak addig,amíg nem érünk le a 3,emeletről.A kocsi hála az égnek a tárolőban van,így,ha leértünk,Nóri a hordózóban,Barnus a kenguban,gyorsan lecsatolom a kengurút és már pakolom is be Őket a babakocsiba :wink:
Hétvégén vettünk a Brendonba egy nagyon jó hordit,amink merev a háta,és tartja a babát.
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

ikres mamik,Ti délben leraktátok aludni a babátokat?

KépKép
napszemcsi
 
 


Zsuzsi! Az én gyerekemből mindig folyik valami, leginkább felül... Légzésfigyelő, hason alvás... Ennyi ötletem van.

dkata
 
 



zsuzsi73 írta:Ilyenkor nem büfizik csak folyik ki oldalra, ahogy fekszik. Mi van, ha egyszer éjszaka, amikor már én is visszaalszok történik ilyen, nem veszem észre és megfullad?

ha már kifolyik a száján nem tud megfulladni, mert kint van a kaja :D :D
ezen felesleges aggódni, nem fog megfulladni, nem úgy vannak összerakva :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,

Gyönyörű a kis "Csapatod"! Olyan jó nézegetni őket!!! Köszi a képeket! Tegyél fel gyakrabban! :)

KépKép
unique
 
 


Erika :)
Nálunk ez az alvás nagyon gáz... Ebéd után ma 1 órát aludt 2(!) részletben :( Nem bírom így sokáig.
Nincs tipped, hogy hogy lehetne növelni? Most rosszabb a helyzet, mint volt, mert eddig legalább aludt napközben 1,5 órákat, de most örülök az 1-nek. És utána kb 15-20 percet még rajtam pihizik. De nem elég neki, az tuti, mert egész du. nyűgös. :(

Lányok,
6 hetes (6+0) UH-n már lehet szívhang?

KépKép
unique
 
 


Sziasztok

Unique
én ha már tényleg nem akar aludni (és még csak 1 órát aludt) akkor odaveszem magamhoz a nagy ágyba - ja persze előtte magunkra zárom az ajtót kulccsal (így nem tud kimenni) de ő ilyenkor inkább odabújik hozzám és alszunk még legalább 1 órát így, kivéve ha valaki kitartóan csöngeti a telefont :cry: !
Igaz az is hogy így max 1 órám van nappal sok mindenre, de hát mindig reménykedem az estében, de valamelyik nap is elaludt, én elkezdtem mosogatni és nem fel ébredt, és így a mosogatás is elmaradt, mert megint jött az altatás, és utána már inkább csendben maradtam!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


unique írta:Lányok,
6 hetes (6+0) UH-n már lehet szívhang?

nekünk volt. a fiúkkal 6+0án, Lilivel 6+2n.
de ugye akokr pontosan tudtuk, hogy mikor mi volt.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! Nagyon aranyosak a gyerekeid! Lilinek arany élete lesz a két bátyuskával (kivéve, mikor majd a pasikat próbálják lekoptatni róla :lol: :lol: :lol: )!
Lilinél nem próbáltad még a csomagolós módszert? most, hogy jön a hűvösebb idő, hátha kicsit szeretné... Írtad, hogy a fiúk kibújtak azonnal... Nekem Bálint hason alvós, mindig hasra vágja magát önállóan is, de pici korában nagyon szerette, ha betekertem takaróba, és szívesen aludt a hátán úgy.
A szopi sztrájk hogy szűnt meg? Ilyenkor nem szabad erőltetni, de akkor mit kell csinálni?! Kínálgatni? És ha nem eszi ki a cicit fejni, hogy ne csökkenjen a tej? A barátnőm isfia 7 hónaposan szokott le egyik napról a másikra, és 3 nap alatt a teje is elapadt. :cry:
Unique! Szopival mi újság?
Nálunk 6+0-n nem volt még szívhang, 7+2-n kellett visszamenni, akkor már volt. De nálunk is "időzített" együttlét volt, tehát ágyazódhatott később is.

dkata
 
 


Kata :D
csomagolni nem próbáltam.
De olyan furcsa, hogy heti 1szer szopi után, mikor ideteszem magam mellé a kanapéra, akkor elpilled a hátán... nem tudom, ha hagynám lenne-e belőle rendes alvás.

szopisztrájk: ahogy jött, ment is. Kínálgattam ill. azt észrevettem, hogy ébredés után azonnal hajlandó volt szopni 3-4 percig, ha nem zavarta meg senki. így ilyenkor szopott.

Ma volt amúgy az első nap 1.5 hét után, hogy ugyanúgy evett, mint korábban, vagyis szopi 10-1 percig, pihi 30 perc, és még egy kör.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kata :D
késő van... szóval azt akartam még írni, hogy most, hogy jön a hűvösebb idő, kipróbálom a csomagolást.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Csajok! Bp-en tudtok valami jó babaruha vásárlási lehetőséget? Csütörötkön megyünk, elvileg a IX. kerületbe, a környéken kellene valami jó kis bolt, ahol Bálintnak tudok venni 86-tól felfelé őszi-téli cuccokat. A Brendonon kívül, az itt is van, sőt azt Pesten is tudom, hol van. Leginkább a West End v. a Duna Plaza esik útba, ott van vmi? Előre is köszönöm!

dkata
 
 


Kata :D
a westendben c&a van, de szerintem gyerekruhában minőségben a verhetetlen a h&m.
Az az árkádban van (örs vezér tere) meg a camponában (ez meg budatétény... a város másik fele nem messze anullástól).

a westendben van még next, de az magyarországon szemtelenül drága, így bojkott alatt van nálam. (ftban dupla annyi az ár, mint kint)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszi Orsi, akkor Árkád lesz belőle, mert ott van C&A is, ha jól tudom. (Persze csal allor, ha lesz vásárolni kedvem, mert a Kard. Int-be megyünk... és hát be vagyok sz@rva rendesen, ahogy közeledik a nap, egyre inkább... :cry: )

dkata
 
 



dkata írta:Köszi Orsi, akkor Árkád lesz belőle, mert ott van C&A is, ha jól tudom. (

ne aggódj!

az árkádban van egy jó nagy c&a meg zara is, ott is jó cumók vannak.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Ami még eszembe jutott alvás terén: szopis párna v babzsákfotel = babafészek. Így:
Kép

dkata
 
 


zsuzsi,
ezt a képet már elsütöttem itt, de most Csak Neked...!

Kép

Amúgy a mi babáink az első időkben egyáltalán nem böfiztek, csak folyt belőlük, ezért oldalra kellett őket fordítani és úgy lerakni aludni. De szerintem se fulladhat meg még ha háton alszik is, úgyis meghallanád a köhögést! Nincs légzésfigyelőtök? Én anélkül mondjuk nagyon be lennék tojva... :roll:

kata,
a C & A-ban most nagyon aranyos cuccok vannak!
A IX. ker.ben van az Elefáni Bababolt a Baross u. 10. (ja, az nyócker - na mindegy, elég közel van a 9-hez) 8)

KépKép
pompomlány
 
 


ja, napszemcsi! :?
azt a hordozót én is kinéztem, mikor megjelent a katalógus júliusban, erre mondták, h csak szept.ben lesz. És mivel 4 hós korig ajánlott, már lemondtam róla. :cry: De amúgy tényleg jó...!

KépKép
pompomlány
 
 


Orsi,
nagyon szépek a gyerekek! :D Mindig elcsodálkozom azon, hogy hogy tud ennyire különböző lenni egy ikerpár! :shock: :D Jó, tudom, kétpetéjűek, de akkor is! :D A hátonfektetéshez nincs ötletem, nekem inkább a hasonfetetéshez kéne. A gyerekorvos azt mondta, hogy erőltessük! :( De úgy útálja szegény! :cry:

Kata,
milyen volt a keresztelő? Nekünk tök jól sikerült, olyan ügyesek voltak a fiúk! Tök sok ajándékot kapott Olivér, meg is lepődtem, mert szembe se jutott, hogy szokás ajándékot kapni ilyenkor! :shock: :D Nem azért csináltuk!
Nekem is nagy kedvenc a h&m és tányleg a zara is nagyon jó! Én is az Árkádba mennék! :D

Anikó,
megkaptátok az oltást? Olivér is most kapott, egyáltalán nem sírt! :D Olyan ügyes! :D Bár azóta kicsit nyűgösebb szegény... :(

Pompi, Napszemcsi,
nekünk is van egy újszülött kortól használható hordozónk, de eddig én csak itthon mertem beletenni, mert nem nagyon tetszik neki. Ti hogy szoktattátok hozzá a bébiket?

Úgy tűnik, a jövő hét végén elutazunk egy hétre Horváto.-ba a húgomékkal! A gyerekorvos azt mondta, hogy beletehetem a gyereket a vízbe simán, meg le is kenhetem az arcát is napfényvédővel. A gyógyszertárban azt mondták, hogy az arcát és a kezét ne kenjem, szerintetek?
20140901102739
 
 


Sziasztok:)

Pompika,én nem hiszen,hogy csak 4 hónapos korig jó,mert 12kg-ig használható :wink:
Kérdeztem,egy lányt innen a házból,hogy az Ő 15 hónapos kislánya hánykiló?
Most 10kg körül van!De ekkora már remélem járni fognak a baszik és ha időbe is telik lesétálunk a lépcsőn.
Tegnap és ma használtam a kengurút és csak jót mondhatok róla :) .Barnust tezsem bele,mert Ő a nehezebb,így könnyebb felfelé a lépcsőn.
Nagyon jól tartja a kis hátát,nem kell teljesen levenni,mert feűről beltudom csúsztatni a Mukit.

Holnap én is megyek vásárolni őszi,téli cuccokat :)
Igaz vettem már a Tescoba 2 szabadidőrucit,nagyon édik,de kell még badi,meleg rucik stb...

Üdv mindenkinek, 8)

KépKép
napszemcsi
 
 


Pompi

nagyon cuki ez a kép :D
pontosan így néz ki Olivér is etetés után.
persze, van légzésfigyelőnk, meg karnyújtásnyira van tőlem Olivér ágya, de akkor is, olyan rossz az a tudat, hogy visszajön egy nagyobb mennyiség és ott fekszik benne.

Olvastam, hogy pár napja beszélgettetek a hintáról.
Mennyi ideig van el benne a gyerek? És mennyi idős kortól használható? Mert a Brendon honlapján a hintáknál az van, hogy 6 hónapos kortól.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


napszemcsi írta:Kérdeztem,egy lányt innen a házból,hogy az Ő 15 hónapos kislánya hánykiló?

Levi 11 kg :)3 éves :)
mondjuk azért nem ez az átlag, meg a 15 hósan 10 kg is inkább alsó határon van... de 15 hósan tuti nem kell kenguru :)
sőt :) 6-8 hó után már nem igazán jó, mert hosszú a gyerek.
Onnantól a hátihordozó játszik :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kérdés:

Mikor eljön az etetés, letelt az idő és sír, mint aki éhes, hiába adom neki a kaját elkezd ordítani. De ez mindig evés előtt jön elő. Mi lehet ez :?: Idegesít. Megnyugtatni csak ölben és hason fekve. Igaz ma is mikor ez megtörtén, annyi puki jött. Talán a hasa? Nem is volt hasfájós! Mi az a szopisztrájk? Ilyen van a tápos babáknál?
A front megint betett!

Evésnél mennyiségénél, még mindig igaz a képlet?

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


van szopisztrájk tápszeres babánál is.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


erika13 írta:Unique
Igaz az is hogy így max 1 órám van nappal sok mindenre,


Na igen, nekem még ennyi sem, mert 1 óra közben is felkel. Sőt, ma este 8-tól reggel 8-ig aludt és napközben nem tudtam elaltatni egyáltalán. Zombi vagyok :evil: Úgysem aludt el, ha egy ágyban aludtunk volna. Laura nem szokott csak azért visszaaludni, mert odabújik hozzám. Ő nem az a bújós típus :(

KépKép
unique
 
 


icsilya írta:
unique írta:Lányok,
6 hetes (6+0) UH-n már lehet szívhang?

nekünk volt. a fiúkkal 6+0án, Lilivel 6+2n.
de ugye akokr pontosan tudtuk, hogy mikor mi volt.


Én is tudom kb, persze nem pontosan órára, de kb napra pontosan igen (LH teszt miatt is, meg megéreztem a beágyazódást - így utólag könnyű okosnak lenni....)

KépKép
unique
 
 


dkata írta:Unique! Szopival mi újság?


Kb 1 hete nincs szopi. (amióta tudjuk a + tesztet) Apa fekteti, így nincs sírás. :) Nagyon szépen viseli, hang nélkül elalszik, időben még rövidebb is így. Egyébként kezd nagyon apás lenni :) :)
Én meg fejek, persze egyre ritkábban (most 3 naponként), de így is van még 50 ml, illetve több, de csak ennyit fejek ki, hogy ne szaporítsam).

KépKép
unique
 
 


dkata írta:Csajok! Bp-en tudtok valami jó babaruha vásárlási lehetőséget? Csütörötkön megyünk, elvileg a IX. kerületbe, a környéken kellene valami jó kis bolt, ahol Bálintnak tudok venni 86-tól felfelé őszi-téli cuccokat. A Brendonon kívül, az itt is van, sőt azt Pesten is tudom, hol van. Leginkább a West End v. a Duna Plaza esik útba, ott van vmi? Előre is köszönöm!


86-tól felfele??? Jesszus!!! Laurának vettem őszre-télire most 86-osokat :) :)

Amit írtak a lányok, mind tutik :) Én is a C&A-t szeretem (van a MOM parkban is az a BAH csomópontnál van), meg a H&M-et, de én Bécsbe szoktam megvenni előre (most is ezt tettem), mert sokkal nagyobb a választék, mint itthon, az árak meg kb uazok

KépKép
unique
 
 


unique írta:
dkata írta: venni 86-tól felfelé őszi-téli cuccokat.


86-tól felfele??? Jesszus!!! Laurának vettem őszre-télire most 86-osokat :) :)

:lol: :lol: a fiúk tavasszal még 86ost hordtak :) most 92es kell gatyából és 98as felsőkből :) :) :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Na jó, eldugulok, mert mára kivagyok ütve teljesen :(
Szerintetek ne vigyem el a lányom alvás témában szakemberhez? Mindenhol máshol remekül alszik 2 órákat nappal (pl. anyuéknál), de itthon max 1-et, azt is nehezen...
Nem fárasztom ki eléggé, az lehet? Anyuék nagyon fárasztják szellemileg, az biztos, rengeteg mindent tanítanak neki :)
Csakhát mondjuk 2-3 óra alatt ezt meg lehet tenni kb hetente 1x, de én kifeküdnék ettől a tempótól heti 168 órában :shock:
Vigyem el délelőtti foglalkozásokra, hogy meg legyen tornáztatva a kis agya? Iszonyú okos egyébként, mindent azonnal utánoz, megfigyel, 2 éveseknek való játékokkal gyönyörűen játszik... Látszik, hogy nagyon értelmes, lehet, h én itthon már kevés vagyok neki... nem lehet?

Puszi, jó éjt

KépKép
unique
 
 


Hajni! Keresztelő szuper volt nálunk is, a húgom lagzija után megint összejött a szűk család. :lol: :lol: Kérek képet a vagány keresztelő-cuccról!!!
Köszönöm a ruhavásárlási tippeket, Bécsbe nem megyek, az nekem cseppet messze lenne az ország másik végéről... Akkor az Árkádot célozzuk meg. :lol:
Hát... 86-os, most mit csináljak?! Egyébként kis "sovánka" a lelkem (a dokinő szerint ilyen a tökéletes gyerek, és szép formás :lol: :lol: ), de pl. lelóg a pelenkázóról. A büfi meg úgy megy, h kb. térdel az ölemben. :lol: De még csak 8 és fél kiló körül van, de nőtt 6 centit. :lol: (Bár csak másfelet szoktak...)

dkata
 
 


Jo reggelt!
Lenne egy kérdésem!
Sokat beszéltünk már a zöldes székletröl de én most be vagyok tojva mert Ágolyo tegnap ota fü zöldet kakil!Nem ecetszagu nincs semmi különös állaga csak olyan brutál zöld a szine,hogy csak na!Zöldes kakija neki is szokott lenni de ilyen még nem volt! :shock:
Hétfön kapott oltást,lehet az is okoz valamit....?Nem tudom!
A szopiban sem változott semmi.Egy cicizünk és 3-3,5-4 oránként,mikor hogy!És érzem,hogy kiszivja rendesen.

Kata!
Tegyél képet a keresztelöröl.Milyen ruhát kaptál végül?

Hajni!
Jol viselte kicsit pityergett!De hál Istennek most nem lázasodott be!
A multkorinál igen! :(
Én most kértem az agyhártyagyulladás elleni oltást és megkaptam a receptet igy 5 honaposan oltja az elsövel!
Jön a tél és én attol bevagyok sz@rv@!
Nektek milyen volt a keresztelö?Dobj a vagány kisfickorol egy képet!!

Unique!
Szerintem egy idö után kevesek vagyunk mi nekik!Mert nálunk is anyuék intenzivebben foglalkoznak velük mint mondjuk én!Meg nekik tényleg könnyebb heti egy-két alkalommal mint nekünk minden nap valami ujdonsággal elöállni(legalább is én nem vagyok ennyira kreativ).
Nekem is anyu mikor itt van és Ágoston felkel éjjel enni, ö teáztat ringat sétálgat vele ha nyöszörög mert nem kap cicit!Én mondtam neki,hogy anyuci szuper ez igy csak én 4 honapja csinálom az éjjszakázást minden éjjel te meg holnap hazamész és jol kialszod magad!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó :)
Nem tudom a zöld kakik nekünk mindig azt jelentette, hogy előtejet szívott többet. Oltásnál nálunk nem jött elő, de ki tudja, nagyon változó. Nem ettél Te valami olyat?
Na igen... Nálunk is ez van, hogy Anyu "bezzeg" mennyit foglalkozik Laurával. Bezzeg. Hazamegy, és pihen egy jót. TV be, kád be.... Én meg: Laura, mosás, főzés, Laura, mosás, főzés, munka, Laura... :evil: na jó, nem emésztem magam, de nagy igazság van benne, amit írtál. :)

KépKép
unique
 
 


Zsuzsi,
én csak isteni jelzőkkel tudom illetni a hintát, mint olyat! :D Az én nemalvós gyerekem simán alszik akár 2 órát is a hintájában! Meg ha nem is alszik, akkor is általában elvan benne, amíg én el tudom intézni a dolgaimat. Úgyhogy nekünk nagyon bejött! :D Épp azon izgulok, hogy mi lesz, ha kinövi! :cry: Szerintem a hinták inkább 6 hónapos korig használhatók, szerintem rosszul olvastad, vagy elírták. Ha belegondolsz, minél nagyobb a súlya, annál nagyobb lesz a hinta kilengése, és annál stabilabbnak és masszívabbnak kell lennie, ami már nehezen megkövetelhető egy gyerekhintától - legalábbis egy magától hintázótól. :( Meg egy hat hónapos gyerek már ül, és sokkal mozgékonyabb, és ezért is a korlátozás szerintem, hogy nehogy kiessen! A lányok raktak fel tökjó oldalakat, és még olcsóbbak is (némelyik feleannyi ), mint a Brendonban!

Unique,
kár, hogy Laurának már nem lehet ilyen elektromos hintát venni.... :roll: Én már előre rettegek ettől a korszaktól! Tényleg durva, hogy egész nap beszélni kell hozzájuk! :? :roll:

Kata,
én is kérek képeket! :D Mi is most megyünk vásárolni, mert nincsenek neki ilyen hideg időre cuccai! Nem is tudom, milyen méretet vegyünk, mert most a 80-as pont jó rá! :shock: :D Meg mindent olyan hamar kinő! :shock: :D Édes lehet Bálint, ahogy térdelve büfizik! :D (Olivér is úgy ám.... :lol: )

Anikó,
szegény Ágolyóka...! :cry: Olivér nem sírt a szuritól - jól meg is lepődtünk! Na de estefelé ordított, úgyhogy életében először kapott egy kis Panadolt, amitől szerencsére megnyugodott, és el tudott aludni. Lázas nem volt hál' az égnek! De itt dícsérte a gyerekorvosunk ezeket az új vakcinákat, hogy milyen faszák, és hogy milyen modernek, és hogy nem lázasodik be tőlük senki! (Mondjuk lehet, a régit nem ismertem... )Nekünk azt mondta a többi oltásról, hogy majd a 4. havi után beszéljünk róla, de a rotára adott receptet, az vmi szájon át szedhető cucc, ami tök jó, hogy nem szuri! Ti kaptatok olyat? A keresztelő nagyon tuttó volt ám! Bár nagyon nem volt időm dumálni senkivel, mivel az én nagyfiamat kellett cipelnem - ugye ott nem volt hinta...! :roll: :D

Ma reggel elmentünk útlevelet csináltatni. Szegény aludt, felébresztettem, és nem sírt! Nekem olyan jó gyerekem van! :D Olyan falat lett a képen, majd megzabálom! A keresztelős képek nem sikerültek túl jól, úgyhogy csak egy olyan képet tudok feltenni, amin ő egymaga van, bár a ruhácskája itt nem látszik vmi jól.

Kép
20140901102739
 
 


Sziasztok!
Időnként olvasgatlak benneteket és csodálom a gyönyörű babáitokat. :)
Én is Kaális babát várok a pocakomban. :)

unique írta:Látszik, hogy nagyon értelmes, lehet, h én itthon már kevés vagyok neki... nem lehet?


Unique!
Ne haragudj, de ezt nem bírom szó nélkül hagyni. Tudom én, hogy hogy érted, de annyira tetszett, hogy felnevettem.

Nincs még gyerekem, de ez az anyák-szülők sorsa.

Majd eljön a Te időd is, amikor nagymama leszel és elmész meglátogatod a 4 hónapos kisunokádat. A lányod zsíros csapzott hajjal, kialvatlan arccal, mosdatlanul, lerágott körmökkel és hálóingben nyit ajtót. Te pedig frissen festett hajjal, tökéletes sminkben és gyönyörűen lakkozott körmökkel megjelensz az ajtóban, csinos kis kosztümödben, körömcipőkkel átvergődsz a temérdek játékon és szennyesen, vasalatlan ruhán.
Eljátszadozol a csöpp kis unokáddal, aki eszik, mosolyog, gügyög, figyel rád, könnyen el is alszik. És csodálkozó szemekkel ingatod a fejed, hogy Te lányom, nem is értem, hogy nem bírsz rendet tartani, hiszen csodacsendes ez a gyerek. :lol:

Kicsit karikiroztam, még tudnám fokozni, de abbahagyom.
Én asszem ide jutok. Az én anyukám tutti kommentálni fog. :lol:
Vendég
 


unique írta:Na igen... Nálunk is ez van, hogy Anyu "bezzeg" mennyit foglalkozik Laurával. Bezzeg. Hazamegy, és pihen egy jót. TV be, kád be.... Én meg: Laura, mosás, főzés, Laura, mosás, főzés, munka, Laura... :evil: na jó, nem emésztem magam, de nagy igazság van benne, amit írtál. :)


Unique! Ez hamarosan megváltozik! A következőre: kistesó, Laura, mosás, főzés, kistesó, Laura, mosás, főzés, munka, Laura... :lol: :lol: :lol:

Hajni! Irtó édi a bébi és a szerelés is!!! :lol:

Teszek egy képet a mai produkcióról: így ÜLÜNK mi... :lol:

Kép

Kép

dkata
 
 



aranykavics írta: Te lányom, nem is értem, hogy nem bírsz rendet tartani, hiszen csodacsendes ez a gyerek. :lol:

Kavicska!
Mintha anyukámat hallanám! :lol: :lol: :lol:

Hajni! Mi tegnap voltunk útlevelet csináltatni... :lol: :lol: :lol:

dkata
 
 


Jaj, Lányok, olyan jókat nevettem! Köszi! :twisted:
Örülök, h mindenhol ez van (mindenkiben van egy kis káröröm :twisted: , nem? :))...

Aranykavics :)
Tényleg mintha csak Anyumat hallanám.... : hogy nem bírsz rendet tartani, hiszen csodacsendes ez a gyerek :)
Csodacsendes, soha nem sír, egy szava nincs... na ja... Amikor Náluk van, és folyamatosan szóval tartják. Ha itthon én állandóan körülötte legyeskedek, és csak azt lesem, mit szeretne, akkor itt sincs hiszti, nincs egy szava sem... csakhát azt nem gyereknevelésnek hívják :roll: Mikor Anyuéktól hazahozom mondjuk egy fél nap után, utána 2 napig azzal szórakozom, hogy milyen hisztis, mert persze ott mindent szabad és rá kell nevelnem őkisasszonyságát, hogy itthon mi a rend (nem mintha elfelejtette volna, de hajlamos úgy tenni, mintha :twisted: )
Gondolod, h én is ilyen nagymama leszek? Két gyerek felnevelése után??? Csak mert anyósom sem ilyen nagymama ám :) :) :) Anyukám igen, de anyósom nem. :) Anyósom elvan a gyerekkel egész nap is, de nem arra megy rá, h mit nem tud még, gyorsan verjük a fejébe, hanem hogy a gyerek jól érezze magát :) Nagy különbség.... :P

Hajni :)
Van neki ilyen hintája :) Nem sokáig ült el benne.... Még 0,5 kg-t hízhatna bele, mert 11 kg-ig jó, ő meg most 10,5 körül van, de ha azt mondom, h 0,5 percet nem bír megülni a fenekén, akkor jól megijesztettelek? (ez volt a célom... :twisted: )
Nagyon édi Olivér! Szép a rucija is!!!

Kata :)
Ez jó :) :)
Szorítunk! Gyere majd és mesélj!!!
Nagyon helyes baba Bálintka! :)

Melcsi, Farkasok, Lara, Norka, Reno, Süni, Kavicska mi van Veletek?
Tessék jelentkezni!!! Legalább annyit, hogy KUKUCS

Puszi

KépKép
unique
 
 


Kata,
aztaaaa! :lol: De ügyes! :D Nagyon szorítok, de biztos minden ok lesz! :D

Unique,
akkor nemtom, hogy nálatok mi lehetne az aduász! :roll: :D
20140901102739
 
 


hahóóóó,
valaki nem olyan rég (talán emma?) mondta, hogy fog venni MORE MILK-et. Szeretném megkérdezni, hogy bevált-e? Ha igen, én is vennék, ha nem annyira, akkor nem annyira... elég drága... 8)

hajni,
essszt(et) a komoly pasit! :D Nem semmi!

kata,
nahát, Bálint már fél éves! Gratula az üléshez! Na és nagyon formás kiskrapek! Szép vékony! :)

KépKép
pompomlány
 
 


Pompika
Én mondtam, de ez már 5 hete volt. Nagyon bevált! Hétfőtől a tesóm is szedi (5 hetes a babója) és már szerdán hívott, hogy nagyon bejött neki is.

Nekünk tegnap hosszú napunk volt, le Fehérvárra, ott csináltak csípőficam-vizsgálatot (apu ismerőse), aztán szomszédok hódolatát fogadta Zalán, és délután haza. Mindketten jól kifáradtunk :)

Kép
Kép
emma1976
 
 


Pompi

én megettem egy egész doboz more milket és nem lett több tejem.
mondjuk én nem vagyok mérvadó, majdnem 2 hétig magas lázam volt.

Kata

mi volt ma?

Hajni

írtam neked privit.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


emma,
megmondanád grammra is kb. mit jelent a nagyon bejött?

előre is köszi! Pompi

KépKép
pompomlány
 
 


Pompi
Nehéz kérdés.... Előtte 2 ciciből etettem és este már szenvedés volt, utána egyre jobban ment az 1cicizés, 1ből 100 lazán....
De a tesómnak tudom pontosan: 70-nél több nem ment neki, most (2 nap után) 100. De ez annyi minden függvénye! Nehéz azt mondani, hogy ezek a számok csak és kizárólag a More Milk-től vannak, de én 24 óra elteltével éreztem, hogy sokkal teltebbek a cicik

Kép
Kép
emma1976
 
 


Hajni: Cuki pofa! :lol:

Kata: Aranyos Bálintod! :lol: Keresztelős képet nem kapunk?

Pompi: Én szedtem, de sajnos nálam nem nagy eredménnyel, mint azt már régebben írtam! :(

Melcsi: :?:

Ma elvittem Petrát a doki nénihez, mivel mostanába nyügibb és nem is eszik annyit. 160-200 helyett 110-120. Étvágytalan, hogy miért azt nem tudom. Okát nem találta, talán az oltás. Mostanában mindent arra fogunk, hiszen azóta sokkal nyügibb.
Viszont hallott szívzörejt, ami eddig nem volt. Hétfőn megyünk Uh-ra. Ő mindenkit elküld, de ha nem tette volna, én kérem :oops: .

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: