Új privát üzeneted érkezett!

Dezsi!

Lehet,hogy mondtad :lol: ,de sose elég!

Akkor reméljük holnap,és akkor te is kezdhetsz végre!

Most megyek utrózni,de még majd benézek.
Vendég
 


Nyulasz!
köszi... Reméljük, este beindul! Majd beleülök egy jó nagy adag forró vízbe. És akkor csütörtökön, amikoris Te pozitiv teszt után mész a hcg vérvételre, na akkor kezdem érlelni a tüszőcskéimet :D
dezsina
 
 


Sziasztok!

Julikának igaza van, mert a győri Kaáliban nem szoktak vérvételt csinálni. Nekem is vot egy lombikom és nem kellett vérvételre menni. Teszt és ha az ok., akkor ultrahang valamivel később.


Mindenkinek szép napot!
buborék5
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszi Mindeninek Csajok!!!!!!!!!!!

18.-án megyünk uh-ra. Nagyon várom már. :lol:

Nyulasz! Julika! Most ti jöttök!!! :lol: :lol: :lol: Drukkolok ezerrel!!!!!!!!!!!!!

Ja, Nyulasz! Hcg: 192, progi 62.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hannna -az uh-ot kivárni talán még nehezebb lesz, de már sokkal édesebb, mint az eredményt - tapasztalatból tudom. Vigyél sok-sok zsebkendőt, meg apát is feltétlenül!!! A drukkokat köszönöm!
julika79
 
 


Julika! Annyira édes vagy! Hát igen. Én ma áltam a Kaáli közebén és bőgtem. Szegény dokim. :wink:

Most rajtad és Nyulaszon a világ szeme. :lol: :lol: :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!
Annyira jó, hogy sikerült Hanna Neked is! Ez sok energiát ad ám, és ha nekünk nem jön össze most majd a beültetéskor, akkor is tovább fogjuk csinálni, mert érdemes..... Én nem is tudom elképzelni hogyan fogok reagálni, ha tényleg sikerül egyszer... az ember küzd, áldoz, kitart, és aztán amikor megkapja azt, amiről álmodott, hát, isteni érzés lehet...

Julika, nektek is nagyon drukkolok, és Nyulasz, neked is, továbbra is!

Én szerdán megyek végül ultrahangra, amikor megmondják, hogy mehet e a beülti ebben a ciklusban...

Dezsi!
Nekem egy kedves tapasztalt ázsiai barátom mondta, (márpedig ők tudják, (már sok dologban hallgattam rá,és bejött), hogy az ananászlé is segíti a menstruációt.. sőt, amikor ott vannak a vörösök, nem is jó inni -enni ananászt, mert túl erős tőle...
várommár, hogy Te is kezdhess...
Vendég
 


Dezsi,
Még elfelejtettem mondani, hogy a BMC-ben a biológusnő mondta, hogy onnan kell számolni a vörösöket, amikortól igazán vannak, és még a pocid is fájdogál, ha este 6 előtt jönnek. Ha 6 után, akkor az 0-ik nap.

Apacs,
Nem jön Apacsné? Naa, beszéld rá, ha te nem tudsz jönni... :)
Vendég
 


Dezsina
Tök szupi, hogy már kezdhetsz, most már hamar elmegy az idő és ott lesznek a babók a pocidban. Szorítok nagyon!

Hanna
Jó olvasni, hogy Neked is sikerült....nagy nagy gratula és vigyázz magatokra nagyon!

Brummadzag
Szoritok, hgoy minden oké legyen az uh-n és szépen kiolvadjanak a picurkák. Tényleg nem szabad feladni...igaz mi már a tesóért küzdünk, de igy is képtelen vagyok feladni.

Viki
Én is meglestem a pocis képet, hát jó nagy már az elözőhöz képest....néztem vagy 3 percig...olyan jó :lol:

Nyulasz
Már csak 3 nap! Muszáj sikerülnie...nagyon drukkolok. Tessék jó példát mutatni :wink:

Julika
Kicsit lemaradtam, mert nem voltunk itthon a múlthéten. Végülis 2 babókát kaptatok vissza? Mikor tesztelsz? Én szerdán megyek a Boga dokihoz, remélem nem hosszú a várólista :roll:
Az lenne a csodálatos, ha ismét két babuci növekedne a pocakodban...most biztos minden rendben lenne....szívemből szorítok Nektek!!!

Magamról röviden....szerdán kiderül mikor kezdhetünk, jó lenne okt. vége vagy nov. eleje már lehetne a beülti. Addig még küzdök a kilókkal 1000-rel - minusz 11-nél vagyok :lol: ....de még igy is dagi :oops:

Puszi és jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Mzsani
Aranyos vagy.. köszi a jókívánságot!,

Súlycsökkentésre nagyon ajánlom a szűztea kapszulát, vagy a sima szűzteát filereset. Az én párom 23 kilót fogyott vele, pár hónap alatt. Ez a dolog nem terheli meg a szervezetet, és antioxidáns is, ami jó, A leendő apukák szoktak kapni ugye kúraként, E-vitamin-C-vitamin kombinációjában.
Vendég
 


Pandácska
Most néztem meg a Te pocakos képed is a wiwen...hát már Te se tagadhatnád le...nagyon szépen gömbölyödik a pocid :lol:
Vendég
 


Brummadzag
Ezt simán ízesítés nélkül kell inni? Rossz íze van? Nem ismerem :roll:
Vendég
 


Elég rossz, olyan nagyon kínai tea íze van, én amikor "méregtelenítettem", és csatlakoztam páromhoz, inkább a kapszulát vettem be, annak nincsen íze, és hatásosabb is. NBio boltban és patikában lehet kapni..
Vendég
 


Köszi az ötletet, majd holnap rákérdezek a bioboltban, mert úgy is megyek a Matyekom tekercsét elhozni meg vízért.
Egyébként nem koplalok, mert akkor ideges vagyok, ha éhes vagyok, inkább mozogni próbálok...talán így tartosabb is lesz :roll:
Jól emlékszek kettő baba van fagyiba?
Vendég
 


Mzsani!
Nagyon szivesen... egyébként az a legklasszabb ebben a szűztea kapszulában, hogy mellette lehet enni, csak a nagyon kalóriadús dolgokat kell hanyagolni. És alábcsökkenti az étvágyat is! Párom 116 kilóról 90 kiló lett :) és 2 éve tartja :)

Igen, 2 fagyibaba van.. azt mondták 90%-os eséllyel bírja ki egy embrió a kiolvasztást. Hát, reménykedünk nagyon... már egynek is nagyon örülnénk, végülis még az is osztódhat :)

Tényleg lányok, az, hogy hány sejtesen ültetik be az embriót, befolyásolja, hogy osztódhat -e?

Nyulasz, Julika! Ma is gondolok rátok, nagyon drukkolok, pocit simizni! :)

Hanna, az orvosok szerintem nem szegények, rajtuk van egy maszk, legalábbis sok arcán, önvédelemből, de az tuti, hogy a kismamák sírásának ők belül nagyon örülnek, még ha zavartnak is tűnnek... Nekik szerintem ez a legnagyobb elismerés...
Vendég
 


Hanna

Olvastam a jó hírt, és szívből gratulálok, és nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!!!!!! :D :D :D
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Rossz érzésem van.Csináltam tesztet...
és hát hasonló,mint a múltkori biokémiai terhességnél.Nagyon halvány a csíkocska.Tudom,halvány csík is csík,de már tudom,hogy ez még nem biztos.Nagyon sok képet csináltam,mert nem túl jó a gépünk,és a képen még annyit sem lehet látni,mint élőben.Ma vagyok a 11.napon transzfer után.Megpróbálom azért a képet feltölteni.
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Pandácska!
Hogy csináltátok Hannának,hogy éles legyen?
Vendég
 


Nyulasz,
Van egy olyan funkció a képen hogy makró mód azzal lehet közeli képet csinálni. Ezen nem látok semmit :roll: Ha messziről csinálod akkor meg egyáltalán nem látszik?

Zsani,
Gratula a -11-hez azért az nagyon szép eredmény :wink:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Nyulasz!
az Isten-szerelmére! Azonnal hagyd abba ezeket a negativ kisugárzásokat! Dehogy lesz biokémiai terhességed!!!! Ezt azonnal befejezed és várod a szerdai + tesztelést és a csürötöki magas hcg! Azonnal pozitiv gondolatokat veszel magadhoz és nem gondolsz ilyen negativumokra! MEG NE PROBÁLD!
Telj el reményekkel és nyugodj meg! SIKERÜLNI FOG!!!
dezsina
 
 


Nyulasz,
Nekem is halvány csíkkal kezdődött és most látod hol vagyok :wink: :lol: Igaza van Dezsinek semmi negatív gondoltad mert irgum-burgum lesz :twisted: A lényeg hogy te látod a csíkot és az nem véletlenül van ott :wink:
Vendég
 


Hu lányok valamit elcserélhettek a lombiknál mert néger babám van :lol: :lol: :lol: nézzétek a vonalzómat :lol: :shock: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Mnzsani!
durkkokok honapra, hogy sikerüljön minnél hamarabb sorrakerülni! Nekem ólomlábakon megy az idő és nem akar megjönni. :evil:

Brumi!
pont eltaláltad azt az egyetlen gyümölcsöt, amit képtelen vagyok megenni vagy meginni :lol: Pedig még nem akar megjönni. kicsit néha fáj a hasam, de csak néha belenyilal, de semmi. csak cseppek! Már beleőrülök. ez ma már a második nap igy és a harmadik napon kéne kezdenem a tüszőnövelőkkel. De ez így nem mesi és nem számolhatom... :? iszonyú ideges vagyok, nehogy elbaltázzam ,hogy nem számolom ezt a két napot és a végén meg sem jön rendesen és nem tudok kezdeni :roll: most mi tévő legyek :?: már nem bírom idegekkel :(

Hanna!
Nagyon szorítok! Minden rendben lesz és nemsokára megláthatod a pici szivecskéje pulzálását! Az annyira szép lesz :) Nagyon vigyázz magatokra :!:
dezsina
 
 


Pandácska!
:D lesült.... :D
Amúgy olyan régen akarom Neked mondani, hogy nekem Pandám van :D :D :D
dezsina
 
 


Csajok,
nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nem szeretem a 'belelógatós", 'rácseppentős" teszteket. :?
Szerintem higiénikusabb és egyszerűbb ... talán pontosabb és gyorsabb is a 'rápisilős".
Lehet, hogy csak azért érzem így, mert az előzőek negatívak voltak??? :?
Nekem Boginál bejött a rápisilős. Rögtön láttam az eredményt. :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Dezs,
Sokat napozott a drága :lol: :lol: Pandád??? :D

Hajnoca,
Nekem mindegy milyen csak két csíkos legyen :wink:
Vendég
 


Pandácska!
autó :D
dezsina
 
 


Köszi lányok.
Próbálok pozitív maradni.
Talán ezen jobban láttszik?
Kép
Vendég
 


Hát,ehhez is szemüveg kell...
Kép
Vendég
 


Dezsi!
Az a fránya mensi,hogy pont ilyenkor packázik veled is.Nekem gőzöm sincs,hogy mi lenne a jobb.Elvileg onnan számít,amikor piros.
Vendég
 


Nekem van! ... és én látom nagyon haloványan a 2. csíkot amitől zebrásnak tűnik!!! :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Dezsi,
De jóóóó neked :lol: :lol: remélem nagyon szereted :wink:

Nyulasz,
Halványan de én is látom :wink: drukkolok!!!!
Vendég
 


Nyulasz!
Az pozitiv! :D
dezsina
 
 


Nyulasz!
Figyellek ám sunyiban. Szerintem vegyél egy másik fajta tesztet, mert ez a fajta nekem is sokkal halványabban mutatta ki mint a többi. Pl. nekem a one step elég erős lett és azt Rossmannban is DMben is lehet kapni. Amúgy, én is látok ám valamit. HAJRÁ!
kamilla306
 
 


no leléptem.megyek tesztet venni. :lol:
Vendég
 


Pandácska!
Nagyon szeretem.... a kis pandámat :D

Nyulasz!
várlak :wink:
dezsina
 
 


sziasztok!

így ismeretlenül szeretnék csatlakozni hozzátok, bár néhányatokat ismerem már a kaális topicból. nálunk hamarosan lombik lesz, párom kiskatona eredménye miatt. ha minden jól megy, és túl vagyunk a férjemnél egy vizsgálaton, és nekem a hormon oké lesz, akkor a következő ciklustól indul a dolog.

hanna: itt is gratulálok neked.

nyulasz: én látom a csíkot. drukkolok+++

többieknek is megy a drukk+++

katica
katica30
 
 


Dezsi,
Akkor jó :D

Katica,
Üdv itt is :D Bp Kaáliba jártok?
Vendég
 


Katica!
Üdv a fedélzeten :D nem tudom látod e, hogy milyen jó szériába csöppentél bele! Töled is pozitiv tesztet várunk!!!
Ezek szerint Kaáliba jársz? Inszemeken voltál?
dezsina
 
 


Sziasztok!

Én is hagy csatlakozzam! A kaális topikba én is járok időnként. Jelen pillanatban már a fogigátló szedésénél tartok és valószínűleg short protokollom lesz, a lombik okt. vége, nov elejére várható. Nekem ez lesz az első lombikom.

Remélem mi is folytatjuk a jó szériát és nem rontjuk az átlagot!:)

Nyulasz,
Én is két csíkot látok azon a képen amit betettél!:)
Vendég
 


Köszi minden jószemű topiclakónak :lol:
Remélem holnap már nem kell szemüveg.

Katica,Bella!
Üdv!Ahogy Dezsi is írta!
Vendég
 


Nyulasz

Én is látom a két csíkot! :D Kíváncsian várom a holnapit!!!!! :wink: :D
Vendég
 


Bella!
Üdv Neked Is!
Akkor kérjük belállni a jó széria sorába!

Nyulasz!
meglásd, holnap erősebb + lesz! :D
dezsina
 
 


Köszi Ditke!
Vendég
 


Sziasztok!

Hanna:
hatalmas gratula

Nyulasz:
neked is hatalmas gratula, ott a babó, bízz a babádban

Julika:
már csak a te pozití teszted várjuk

LÁNYOK:
ez tényleg nagyon jó széri és reméljük így is fog folytatódni

most egyenlőr ennyi emlékezetből, most egy kicsit ritkábban jövök, ilyenkor van egy kis hajtás a melóhelyen, de ha túl vagyok rajta jövök sűrűbben, de azért olvaslak titeket
Bella:
nekem is okt. végén vagy nov. elején lesz a lombik, mi a szeptemberi menzinél(kb. 21.) kezdi el szedni a hugom a fogigátlót és okt 19-én a szurik kezdődnek

Panda:
csini pocid van

Dezsi:
te is már a rajtnál vagy, csak jönne meg a fránya rendesen

Katica, Bella:
üdv köztünk, a legjobb helyen vagytok

Puszi Tündi és Heni
Kép
szalai heni
 
 


Nyulasz

Remélem két csíkos tesztet kértél! :wink: :D
Vendég
 


Heni!

Köszi!Csak tudod már jártam így egyszer,és em erősödött.Ezért van a para.Jó lenne,ha már reggel lenne.
Most megyek utrózni,lehet,hogy már csak holnap jövök.Megpróbálok aludni egyet,úgy jobban telik az idő :lol:
Kép

Ditke!

Én azt kértem,remélem nem vágtak át!Azért a blokkot megőriztem :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


JUUUUUUJ Nyulasz!!!

Gratulallaaaa (halkan) látom ám! ::::))))))

Micsoda széria lányok, nagyon + ez a topik a szó szoros értelmében :) remélem az inszemes lányokra is vonatkozik, ha megengeditek majd irok néha róla :)
Vendég
 


Lányok köszi a fogadtatást!:) Aranyosak vagytok!

Heni,
Én szombaton kezdtem el szedni a fogigátlót és jövő hét csütörtökön megyek Krizsa dokihoz, megvizsgál, aztán majd kiderül mi lesz.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?