Új privát üzeneted érkezett!

Hisz még csak 1 hónapig szedte a párod a clostit. És tudjuk, hogy 72 nap a bűvös szám. Az pedig még nem telt le. Másrész még 1 hónap closti egyéb változást is hozhat!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Majd meglátjuk.Én is bízok azért benne.
Azért lehet lombikra bejelentkezünk,aztán lemondjuk. :wink:

Kép
breni
 
 


Hova akartok menni? Ide Debrecenbe? Az az igazság hogy nemigen dícsérik.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Csak is ide,én tuti nem utazgatok.
Én a dokikról jókat hallottam.

Kép
breni
 
 


Én úgy tudom, hogy itt sok a sikertelen lombik. Mindenki Győrt javasolja.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szerintem szedje be a párod a gyógyszert, hátha annyit javul még, hogy inszem lesz belőle!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tegnap írtunk a dokinak egy emilt, és kértünk időpontot. Még nem válaszolt. Kíváncsi vagyok mikorra kapunk. Remélem jövő héten mi is letudjuk.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Miért nem hívtátok inkább fel?Az gyorsabb.

Kép
breni
 
 


A győriről csak annyit, hogy nekünk így látatlanba, a recepciónál megmondták, hogy nem vagyunk meddők, mert már van egy fiunk! Szóval tényleg jó a győri, mert már a recepciónál kapásból, ránézésre megmondják, hogy meddő vagy, vagy sem! És persze ez nem került egy fillérünkbe sem! :lol:

Reni!

Szerintem nem ér meg ekkora utat Győr! Beülti után meg nem jó sokat utazni! Lelkiismeretes dokit kell kifogni és minden rendben lesz otthon is! Beszélgettünk egy párral mikor ott voltunk, reggel 9-re kaptak időpontot és délután még az épületen kivül várakoztak! A recepcióhoz mi is egy óra alatt verekedtük be magunkat! Persze volt anyázás rendesen! Biztos türelmes szülők lesznek belőlük! :lol:
Vendég
 


Grönland!
Én sem hiszem hogy utaznék ennyit.Szerintem itt is megoldható lesz.Én bízok ebbe.
De még addig van időnk ;)

Kép
breni
 
 


Jó reggelt!
Mi újság csajok?Merre voltatok a hétvégén?

Én szombaton bnőmmel és a kisfiával sétálgattunk,játszottunk.Nagyon tündéri volt.Úgy felspanoltam hogy szerintem az anya biztos emlegetett elalváskor.:)

Képzeljétek tegnap este óta olyan erős pés fájásaim vannak. :evil:
Nem örülök ennek mert hamarabb fog megjönni,és én még akkor nyaralni leszek.Kezdem megbánni hogy elkezdtem ezt a málnalevélteát inni.Ma megyek dokihoz.Kérek UH-ot is,remélem ma tud csinálni.(múltkor rossz volt)Mert ha nem jó akkor majd csak holnap-holnap után tud csinálni a Klinikán.

Bocs ha sok voltam! :roll:

Kép
breni
 
 


Szia Reni!

Én itthon voltam, tanultunk meg könyveket csomagoltam, meg agyon izgultam magam! :lol:

Végre nekem is berakta a pé-t a ferti, de én hülye mielött kiléptem, nem mentettem! Elvileg 4 napja volt pé, szépen körbe lőttük! Majd meglátjuk, a vak is ezt mondta! :lol:

Figyuzzá má' Reni, nem kell aggódni, mert nem jön meg, oszt kész! Jól kell időzíteni és nem kell azon aggodni, hogy jön-e a miki! :lol: Át kéne jönnöd a ma megint megjött-be, csupa pozitív hozzáállásu kismama irogat oda! Pé után hipp-hopp beléd beszéljük azt a babát! :lol:
Vendég
 


Nem vagyok én negatív,csak azt nem akarom,hogy nyaralás alatt jöjjön meg.Most én azt sem tudom,mikor van pé.Érezni érzek vmit,de az még korai lenne.Most nekem a nyaralás a legfontosabb.:)
Tegnap óta mérem(12 cn.) a hőm.

Miért izgultál?

Kép
breni
 
 


Mert ma ment az én drágám suliba! Hülye vagyok, mi? Itt van 800 méterre, de úgy aggodom! Egész éjjel forgolodtam, alig aludtam, folyton az járt a fejembe, hogy valamit elfelejtettem! De nem tagadom, jó egy kicsit hátradőlni és nyugiban lenni! Én most nyaralok! :lol: Lh-tesztet ebben a hónapban nem csinálsz? Bár nekem nem jött be! Amit felraktam az volt a legrősebb! De legalább tudom, hogy elindult valami és a hőm mutatja, hogy meg volt a pé! Vagy is remélem! Nekem már ez is sikerélmény! :lol: Nagy baj, ha esetleg egy-két nappal korábban van pé-d? Hány napra mentek?
Vendég
 


Nincs LH tesztem,nem vettem.Ha 1-2 nappal hamarabb jön meg az még nem baj.De a 12. napon érzem a pés fájásokat akkor az sajna nem 1-2 nappal hamarabbi,máskor 16-17.napon érzem.

A kisfiad most elsős?
Biztos én is fogok ilyet érezni.Vagyis remélem. :roll:

Kép
breni
 
 


Nem, dehogy Reni! Negyedikes! :lol: Ezért érzem magam totál hibbantnak! Na meg másért is, de azt hagyjuk! :lol:

Ja hát így érthető, hogy izgulsz, mert akkor 4 nappal elöbb jön, ami ugye nem fog! :wink: Mennyi volt a tegnapi és a mai hőd?
Vendég
 


Grönland!
Dehogy vagy hibbant,minden év egy új kihívás a gyerekednek és nektek is.De nyugi ügyes kissrác,ezt is megcsinálja.

Na meg volt amai doki látogatás.Holnap megyek UH-ra.Aztán kaptam clostyt.Holnap hívjuk a Kaálit,segít a dokim,hátha minél hamarabb kapunk időpontot.Jóba van a dirivel ;) . Mire eljön az idő addigra minden vizsgálatom meg lesz.Úgy néz ki nem kell sokat várnunk.:) ICSI lesz.

Hőm:

Kép

Kép
breni
 
 


Sziaaaasztoook Csajooook!
Megjöttem Opátijűból! Hát nagyon klassz volt az egész! :D Breni! Imádni fogod, majd meglátod.

Nagyon sok mesélnivalóm lenne, de nem untatlak benneteket. Az én pém az utazás napján vagy másnap lehetett...hát nem tom :roll: Majd elválik, pár nap múlva meg kell(ene) jönnie :lol:
Remélem nem fog a kis disznaja! :lol: :lol:

A lombikos témához annyit, hogy én átéltem itt Pesten helyben és nagyopn brutálisan megterhelő lehet utazgatva. Mindenkinek azt javaslom, csinálja otthon ha van rá mód...rengeteg az UH a vérvétel (van amikor két naponta), szóval macerás

T
tapedli
 
 


Tapdli!

Ne hülyéskedj.Gyere mesélj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Breni, holnap igérem mesélek, de most hulla vagyok :? Ma már melóztam és nemrég értem haza :shock:
tapedli
 
 


Szijja Tapi!

Most pihizz, oszt gyere mesélni! :lol: Egyébként 23 napos babás vagy, jobb ha tőlem tudod! :wink:

Reni!

Ebből még nem sok derül ki, majd a holnapiból többet lehet tudni! Mennyit szokott zuhanni pé elött, ha egyáltlán szokott! :roll:

Jó éjt nektek is csajok!
Vendég
 


Grönland!
Tudom,hogy ebből semmi nem derül,te kérted ezért illesztettem be.:)Szerintem felesleges volt elkezdeni mérni.
Ma kiderül volt e,vagy lesz e pé.Délbe megyek,aztán hívjuk a Kaáli igazgatóját és hogy mikor mehetnék ICSI-re.
Esküszöm várom már!!!Hülye vagyok?

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Beindult az év eleji hajtás, ezért nem tudtam jönni! És sajna ritkábban fogok csak jönni ezután is.

Grönland: megvolt a nagy iskolakezdés? Lenyugodtak már a kedélyek? :wink:

Breni: akkor ez már biztos? Ha te örülsz neki, akkor mi is örülünk!

(Ígérem utolsó megjegyzésem: nekem egészségügyis ismerőseim mondták azt, hogy nem annyira oké a debreceni Kaál, és ezt is lombikkal kapcsolatbani. Nekem ezirányú tapasztalatom nincs.)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tapedli!
milyen volt a nyaralás?
Én érzem, hogy ez volt a ti hónapotok! :wink:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Az én görbém megzavarodott, és össze vissza ugrál:

Kép

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Sajnálom,hogy ritkábban tudsz jönni.De ahogy időd engedi gyere.

Én nem tudok nyilatkozni a Kaáliról,de megpróbáljuk,próba szerencse.Hátha nekünk mégis sikerül.A dokim nagyon segítőkész és nagyon jó ismerőse neki a diri.Hátha így menni fog.

Szerintem jó a görbéd,bár amennyire én értek hozzá.

Kép
breni
 
 


Szia Breni!

Persze, próbáljátok meg! Kíváncsi leszek, hogy mit mond a doki.

Miért kaptál clostyt? Jónak tűnik a ciklusod.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Azt mondta a dokim ahogy a nagy-könyvbe meg van írva,olyan a görbém.Még egyenlőre csak felírta,még nem is váltom ki.Annyit mondott még,hogy lehet elég lesz egy kis closty,aztán jöhet a beavatkozás.Bár ehez én hülye vagyok.Ma délbe okosabb leszek.Majd utána elmondom a többit.

Kép
breni
 
 


Oksi, kívánmcsian várom!

Most mennem kell, de este mindenképp benézek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Kaptatok időpontot?

Kép
breni
 
 


Na megjöttem.
Képzeljétek peteérés után vagyok,én a 14.napon.Na mit szóltok.Biztos a tea tehet róla.Ami azt jelenti hogy nyaralás alatt meg fog jönni :evil:
A Káalis dokit nem tudtuk felhívni,mert a dokinak egy fontos dolga akadt,előttem egy csaj volt bent,vele volt vmi baj,de nem jöttem rá mi.Most derült ki hogy terhes,de vmi gond akadt.Szóval azzal ment tovább.Mindegy is.3.-naptól closty.:)
Mára eldugulok!!!

Kép
breni
 
 


Reni!

Ne beszélj már zöldeket! Ha elkaptátok babás vagy és nem jön meg! :lol:

Bumi!

Az ottan beágyazódási hőleesés, csak szólok! :lol:

Enyim görbe mutatja a pé-t, majd dobok egyet!
Vendég
 


Sziasztok!

Breni!
A doki nem válaszolt az emilre, lehet nem kapta meg. Telefonon meg még nem sikerült elérni. Biztos mindig rosszkor hívjuk. De persze nem adjuk fel!
Egyébként a pével kapcsolatban, én nem aggódnék! Azzal, hogy korábban volt csak nyersz, hisz rövidül a ciklusod. illetve badarságokat beszélek, hisz Grönlandnak biztos igaza van, és eza ciklusod 9 hónapig tart majd! :wink:

Lombikkal kapcsolatban: én azt hittem, hogy majd az ottani dokik adnak gyógyszert neked, és nem a nőgyógyászod.

Grönland: beágyazódási hőleesésnek szerintem kicsit korai lenne, mert most kivételesen jókorra rakta keresztet a ferti.
Na jó, belegyezem, legyen az! :lol: :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,Grönland!
Hát csajok,el kell hogy keserítselek benneteket.A múltkor ugye menszi alatt kellett volna szexelnünk,de megoldottuk másként.Utána jött 4 nap karantén,aztán amikor lehetett volna szexelni,akkor persze az anyagot vittük,aztán menni kellett nekem dokihoz.Szóval no sperma.Tuti nem lesz baba.
A doki most csak megnézi hogy reagálok a clostyra.
Aztán megyünk a Kaáliba.Majd a 9.napon kell hívnom.
Bumi!Szerintem is egyezz bele,ne vitatkozz! :lol:

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Még mindig nem veszi fel a doki.
Így megint írtam egy emilt. :twisted:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Reni!

Oké, gondold ezt, majd jól meglepődsz! :lol:

Bumi!

Siet a picur, ez azért van! :lol:

Ha valamiben bizonytalanok vagytok, csak szóljatok nekem én mindenre telálok magyarázatot! :lol:

Jó éjt lányok!
Vendég
 


Grönland!
Ezt mire írtad?
Arra hogy majd jól meglepődök ha mégis terhes leszek ebben a hónapban.Hát az tuti.Mivel ebben a ciklusban még nem szexeltünk.Pé után vagyok és majd csak csütörtökön bújhatok apához.Szóval nem áltatom magam mert nincs értelme.Lesz egy laza ciklusom.Rám fér.

Kép
breni
 
 


Jó reggelt!

Reni!

Ja, ezt nem tudam! De ugye hallottunk már a szeplötelen fogantatásról! :lol: Egyébként igazad van, tényleg rádfér! Nekem is jó volt a 3 hónap pihi. Kicsit átértékeltem az egészet! Nem akarom annyira görcsösen, persze minden vágyam egy baba, de nem esek kétségbe mikor megjön, inkább várom, hogy legyen pé-m!

Kép
Vendég
 


Grönland!
Pedig írtam fentebb egy-két sorral,hogy nem szexeltünk a vizsgálatok miatt,és hogy másként oldottuk meg. :oops:

Szerintem nekem a 13.nap lehetett pém.
A te görbéd is szép.

Kép
breni
 
 


Bocsi Reni, akkor efelett elsiklottam! Csak suttyomban vagyok, nehogy meglásson a gyerköc! Neki csak hétvégén van gép, ezért nekem is! Persze most suliban van! :lol:
Vendég
 


Semmi gond.:)
Jaj nagyon hideg van itt.Én úgy utálom.

Kép
breni
 
 


Én szeretem a hideget, mondjuk nem nyáron, de a téli estéket imádom! Olyan romantikus! :lol: De hamarosan mentek nyaralni, ugyhogy te nem sokáig dideregsz! :lol:
Vendég
 


Igen kedden megyünk,de most ott is hideg van.Hétfőtől melegszik az idő ott,akkor már 25 fok lesz.Ami nekem kevés.:(

Kép
breni
 
 


Sziasztok!
Na megkaptuk az időpontot. Jővő hét szerdán megyünk a dokihoz.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Akkor nagy-nagy drukk szerdára!

Kép
breni
 
 


Bár ha szót fogadok Grönlandnak, akkor addigra úgyis kiderül... :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Remélem le kell hogy mondjátok a szerdai időpontot.;)

Kép
breni
 
 


Sziasztok Csajok, végre itt vagyok! :D

Köszi a bíztatást, nagyon jó lenne ha ez végre sikeres hónap lenne :lol:

Breni, Horviban gyorsan fordul az időjárás. Tegnap még viharos szél, másnap szikrázó napsütés. Ne aggódj, még lesz szép idő addig!

Megigértem írok egy storyt az útról...ha uncsi, ugorjátok át. :wink:
Egyik nap picit felhős volt az ég, ezért beültünk a kocsoba és elindultunk dél felé Rijeka irányába, mert az időjárás jelentésben az volt, hogy arra javul az idő. Sortban, trikóban mentünk. Sajnos ott is felhők voltak, ezért egy hirtelen ötlettel úgy döntöttünk, elmegyünk Plitvicébe a tavakat megnézni. Hegyen-völgyön mentünk és mire odaértünk, ott már köd, eső és kb. 10 fok volt. Már útközben megálltunk és vettünk két pulóvert...szerencsére. :D Ott viszont még a helyben árusított esőkabátból is kellett kettőt vennünk, hogy végképp meg ne fagyjunk. A tavakat először busszal közelítik meg a látogatók és a vissza utat mindenki gyalog teszi meg... Amellett, hogy gyönyörű volt a táj, 3 órát gyalogolni permetező esőben hát nem volt az igazi, pedig a java csak ezután kezdődött... :lol:
Haza, úgy 6 óra körül indultunk. A GPS viszont egy elég nagy kerülővel akart minket vezetni, ezért inkább kinéztünk egy utat a térképen, ami egy nagy erőn át vezetett. Bazi félelmetes volt félig besötétedve, kanyargós murvás úton, mentünk a semmibe :shock:
Egyszer csak halálfejes táblák voltak az út mellett és piros szalagok...kb. fél óra múlva jöttünk, rá, hogy ez egy olyan út, ami mellett még nincsenek fölszedve a bombák :( Tehát nem szabad letérni az útról sehol! Na asszem itt rettenetesen megijedtünk...a szűk úton megfordulni sem lehetett. Végül átevickéltük ezt a szakaszt, de az erdőből kiérve még egy jégeső is elkapott minket. Éjfél lett mire visszaértünk a szálláshoz, ahol jó meleg nyári este volt...Asszem eddigi életem legmeglepőbb utazása volt ez a kirándulás :lol:

Ez volt a legek legje, de egyébként az egész nyaralás nagyon kalandos volt :lol: viszont nem akarom, hogy megunjatok :wink:
tapedli
 
 


kocsoba= kocsiba :D
tapedli
 
 


Tapi!

Elég kalandos utazásotok volt! Jót nevettem! :lol: Úgy értem, hogy a helyzeten. Gondolom nektek nem volt ilyen vicces! Láttam odaát a képeket! Gyönyörű helyen voltatok!

Bumi!

Drukk szerdára!

Reni!

A 25 fok sem rossz, de biztos jobb lesz, mert itt is felmelegédes lesz!

Csak ennyire futotta, míg gyerköc fürdik!

Jó éjt csajok!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: