Új privát üzeneted érkezett!

Erika!
Anyuhoz megyünk!
Jó lenne ha lakna bent már valaki!!!!
Este még lehet benézek!

Pusszantás!
Vendég
 


Ha nem jön senki,akkor én is elteszem magam holnapra,mert korán kell kelnem!!!!


JÓ ÉJT ÉS SZÉP ÁLMOKAT MINDENKINEK!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Erika,
Hát igen, a nagylányok! Nem is mondom, nekem annak idején nagyon korán megjött, anyámnak is, szóval ez megy végig nálunk + mi alacsonyak vagyunk, azok meg korán érnek, ez van. Cici nyolc évesen (emlékszem hogy viszketett, olyan volt mint egy szúnyogcsípés), mensi tizenegy évesen: arra is emlékszem még, pont hazaértem délben a suliból, és akkor láttam meg. Viszont szőrösödésre nem emlékszem :oops: Én lányom még odébb van ettől a problémától! :wink:

Viszont nagyon gáz, ha nincs az embernél betét! Emlékszem, egyszer az összes kollégiumi szobába be kellett kopogtatnom (éjjel!) mire szereztem egyet... :oops: :lol:

Kriszti,
nagyon szorítok! Már megint eltelt egy hónap! :roll:

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 

 
 

Nyáriorgona!
Köszi!
Igen már megint itt egy ciklus vég!!!!
S vajon kitudja mennyi lessz még????!!!!!!
Reméllem ez az utolsó!!!!
Vendég
 


Jó reggelt,szép napsütéses napunk lesz ma!! 8)

Nyáriorgona
húha,nem semmi 11 évesen!!!Nekem volt egy osztálytársam,az is 10 évesen mensizett,és emlkékszem mekkora ciciji voltak akkor már.ÉS ahogy irod ő is alacsony volt!! :wink: Gondolod ez számit???
Rékám magasabb lesz nálam tuti,mert majdnem akkora mint én(162cm vagyok)

Kriszti
jól vagy??Émelygéssel hogy állsz???
Bocsi,anyudat akartam irni!!! :oops: :wink:
CSak pozitiv hozzáálást kérünk!!Elég negativ vagyok én is,Neked biznod kell!!!!!!!!ÉS miért ne lennél babás???Izgulok veled együtt,és mennek a drukkok ezerrel,vagy inkább millióval!!! :shock: :D
Vendég
 


PÁLINKÁSAT!

Nem rég keltem!

Erika!
Köszi jól vagyok!
Most nem érzek semmit!
Akkor leszek pozitiv hozzá állással ha Te is!!!
Megegyeztünk?????
Ha nekem biznom kell,neked is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Köszönöm,a drukkokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aranyos vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mit csinálsz ma?
Én rendbe vágom a lakást,mert déltől kezdődik a meccs!!!!
A fiam nagyon fél az ellenféltől /Debrecen/!!!!
Elég hülye időpontra tették,még jó,hogy tegnap főztem,a hús is előre bepaniroztam,most majd egy kis krumplit pucolok ha haza jövünk és lehet is kisütni!!!!
Itt most süt a nap,de eléggé levan hűlve az idő!!!!
Tegnap melegitőbe voltam délután,mert fáztam!!!!
Nagyon nehéz lessz hozzá szokni az őszi időhöz!!!!

Délután jelentkezem!!!

PUSSZANTÁS MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Erika,
igen számít! Az ivarérettség (lányoknál mensi megjövetele) után már nemigen nő az ember (akkor fejeződik be a nemtom milyen csontosodás, nem akarok hülyeséget írni) Ha Rékának mostanában megjön, akkor nemigen lesz nagyobb, de várjon még azzal!!! :wink:

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Sziasztok!!

Gyorsan bekukk...! :lol:

Kriszti!

Bizzál!!!Tudom elcsépelt,de csak így lehet hozzáállni!Én drukk neked hogy bab legyen as pociban!!!

Hogy sikerült a meccs a fiadéknek??
Debrecen tényleg elég focinagyhatalom.

Erika!

Én anno 14 voltam amikor először mensiztem.Emlékszem akkoriban mennyire vártuk már, hogy megjöjjön,írigyeltük akinek korábban megjött már.Most meg.....a hátam közepére se kívánom :lol: :lol:

Azért a táskába szerintem is tedd be a biztonség kedvéért.Amúgy már beszéltetk róla,gondolom.

Ma egész nap ablakot pucoltunk apával ,meg kimostam a függönyöket mert persze a festéskor fennmaradtak és tiszta bűzösek lettek.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


ÍPanny
azért a létrára ne te menj fel,visszatenni a függönyöket!!
Jól vagy??

Kriszti
ki nyert???
Jól van na,pozitivan probálok én is hozzáálni. :shock: :D
Nekem tegnap ota néha hányingerem van.Olyan rossz ez,mert tudom nem lehet bébikétől hisz 16.napon vagyok...Ja és a mellem is feszül kb. a 13.naptol.Ugyanugy mint az előző ciklus tüszőrepedése után.Tehát megint kezdem nem hinni,hogy baba lehet ebből.
Nem lehet hogy ezek a tünetek azért vannak,mert valamelyik hormonom magas.Mondjuk az amelyik terhességben is megemelkedik.ÉS azt hiszi a szervezetem hogy baba van,és nem enged teherbe esni??Érted mit akarok irni???
Ettől van a cicifeszülés,meg hányinger???(mult honapban is ez volt)
Ma van a tanévnyitó d.u.,mi arra készülünk....(réka izgatott nagyon az uj osztálytársait illetően!)

Nyáriorgona
igen már beszéltünk róla.Mondtam neki azt is,hogy az ha megjön azt jelenti babád lehet,nagylány vagy.HUuu,látnod kellett volna az arcát!!Nekem nem lesz gyerekem anya!!!-nyöszörögte.
Szal beteszem a betétet ahogy javasoltátok.Rosszat nem teszek vele. :roll:
Remélem még nem jön meg neki,nőjjön csak.Ezzela csontosodással kapcsolatban igazad lehet,mert nekem is akkor jött meg,amikor nem nőttem többet!

Többiek hogy vagytok??
Vendég
 


Kriszti
húú,de pozitiv lettem ismét!!! :oops: :shock:
Vendég
 


Rik ,Kriszti jobb pozitivan csinálni :) .látom Rik akkor nálatok is ma van a tanévnyito és nem csak nálam a két lányom nagyon izgatot már :) föleg a pici aki most lesz csak elsös :)

Kép
e.andrea
 
 


Sziasztok!
Sajnos most vesztettünk,3.4 lett az állás!!!!
De a biró egy nagy nulla volt!!!
Volt is sok bekiabálás,hogy fuj biró!!!!
Nagyon kemény meccs volt!!!!
Ilyenkor a gyerekek lelombozódnak!!!!


Erika!
Értem mire akartál kijukadni!!!
Pont ezt irtam én is neked valamelyik nap,hogy megtévesztőek a tünetek!!!
Legjobb lenne nem figyelni semmire!!!!
Csak arra,hogy megjön vagy nem!!!

Jó tanévnyitózást!!!!!
Nekünk megvolt még pénteken!!!
Vendég
 


Hát én ilyet még nem éreztem!
Körülbelül egy órája,de nem mindig belenyilal a hasam aljába!!
Ha megmozdulok is meg akkor is ha ülök és állok is mozdulatlanul!!!
Vendég
 


Kriszti
igazad van,probálok kikapcsolni!!(de nehéz is)
Ja,hamar lelombozodnak ezek a gyerekek.Olyan nagy igényük van a sikerekre!!!De hát nem lehet mindig nyerni!!!
És amugy is: pfúj bíróóó!!!

Andi
jaj,én nagyon meglepődtem hogy vasárnap van.A másik suli ahova járt sose tette hétvégére.A tanévzáro pl. péntek reggel volt!!!De jó is volt a meleg előtt vége volt.
Jól vagy??[/i]
Vendég
 


Nálunk mindig pénteken van minden,ballagás,évzáró és évnyitó is!!!!
Vendég
 


Kriszti
hol fáj a hasad????
Vendég
 


Nem fáj,csak belenyilal a hasam aljába!
Vendég
 


Erika!
Eltűntél!Vártalak!

NA,JÓCCAKÁT ÉS MESÉS ÁLMOKAT!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Krisztikém

hát mentem tanévnyitóra!!! :wink:
Mi van a nyilalásokkal???
Olyan izgi!!Szoritok hogy legyen odabent valaki!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Jó reggelt!!!

Hogy s mint csajok????
Vendég
 


SZÉP NAPOT!

Dolgozok!
Semmi különös nincs!


Ki,hogy van?
Vendég
 


Sziasztok!
Erika! HSG tekintetében mindenképpen az altatást választanám, fölöslegesen engem ne kínozzon senki:(

Az én lányom 11 éves, ebben az évben kezdett rohamosan érni, ciciben nőtt, és már majdnem akkora, mint én (na, ez nem nagy dolog, én csak 160 cm vagyok, ő tuti, hogy magasabb lesz) Én egyébként 12 voltam, amikor először megjött.
Ti mikor világosítottátok föl a lányokat?

Ma megkezdtük az első ill. az ötödik osztályt:))
zsebi_baba
 
 


Zsebi!
Mivel kapcsolatba,világositottuk fel a leány gyermeket?
Mert sok oldalú!
Vendég
 


Jó reggelt,

Mozgalmas hétvége áll mögöttünk. Szombaton főztem, mostam, takarítottam, aztán délután nekiálltam bekötögetni a srácok könyveit, füzeteit. Felcímkéztem őket, mindegyikra címet és nevet írni + összepakolni nekik az összes cuccot, tisztasági csomag, tornacucc etc..... Este 9-re végeztem mindennel. Vasárnap főztem, délután meg készültünk az évnyitóra, vsalás, fürdés.

És ma reggel a kicsi fiam is beült az iskolapadba. Persze elkapott a sírás, ahogy ott ült megszeppenve a nagy padban. Amugy is olyan kicsi Danika. Szívszorító érzés volt. Olyan érzás mintha már nem lenne egyik sem az én kicsi fiam.

Délután meg szülői értekezlet az elsősöknek.

Szóval ma egyáltalán nem tudok koncentrálni a melóra.

Kriszti,

Nagyon-nagyon szorítok, hogy babóca legyen a pocidban végre. Még 3 nap tesztig. Szorítok ezerrel. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Köszi!

Tudom mit érezhettél a sulival kapcsolatban!!!
Mi lessz még később,mikor tizenévesek lesznek?!
Én már most bevagyok zsizsikelve,ha mind a 2 gyerek elmegy más városba!!!
Pedig elmennek és csak hétvégére jönnek haza!
Vendég
 


Jujjjjj Kriszti, ebbe nem is akarok belegondolni. Én legszívesebben mindig magam mellett tudnám őket. Akkor tudom, hogy minden okvelük.

Ezért jó lenne mindig egy kis apróságról gondoskodni, hogy mindig legyen otthon egy kicsike akit lehet babusgatni. :lol: :lol:
Persze képtelenség ennyi gyereket szülni. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Én is mindig magam mellett szeretném tudni őket!
De sanos az élet nem erről szól!!!!
Ha belegondolsz,a mi szüleink is átélték,az élet nem állhat le!!!
Ez az élet rendje,felkell nekik nőni!!!!
Nagyon nehéz dolod ez!!!
Valamelyik nap Erikával pont ez volt a téma!!!!
irtam neki,hogy nekem is fura volt mikor a lányom elment egyedül b.pestre,balcsira,vagy az első bulija,vagy fiúja!!
Látni kézen fogva menni őket!!!
Erről regény tudnék irni,mert az enyéim már nagyobbacskák!!!
De ki,hogy éli ezeket meg!!!
Vannak olyan anyák,akik nem foglalkoznak vele,nem annyira lelkisek,én nagyon az vagyok!!
Nem szégyellem,de mikor a lányom itthon maradt töübb napra magába,az első napot végig pityeregtem,a férjem nem győzött vigasztalni,hogy nagylány már ne izguljak!
Nem is azért izgultam,hogy csavargós vagy nem meg bizható vagy bármi!!
Nem is tudom szavakkal ezt kifejezni,mit éreztem!!!
Egyfalyta hiányérzet,hogy nem jött velünk!!!
Vendég
 


Sziasztok!


Kriszti!

Remélem a baba miatt jezett tegnap a pocid!! :lol: :wink:

Többiek??


Márk úgy várta az ovit,hogy már este tök izgatott volt.Az oviban meg az óvónő nyakába ugrott,a nőnek is tők jól esett :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Mi újság veletek? Suli, ovi megkezdődött? Gergő ma kezdte. Kíváncsi leszek, mit mesél majd a középsőcsoport első napjáról. Csak Dani van velem itthon.
Jól vagyunk. Remélem, Ti is.

Puszilok mindenkit:

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Kriszti! Én eddig "csak" a "konkrét biológiai dolgokról" beszélgettem vele, hogy mi is a menstruáció, ilyesmi. Mivel nagyon érdekli a biológia, ez jött is magától, mert az emberi test működése nagyon érdekli. Azt is tudja, hogyan fejlődik a baba a fogantatás után, ill. hogy hogyan fogan meg, de konkrétan az "aktusról" még nem beszéltünk. Ti milyen mélységig jutottatok?
zsebi_baba
 
 


Panni!
Én is reméllem!


Zsebi!
Elősször nálunk is a menstruáció jött!
Azután sorba a többi!
De ezeket a gyerekeket már nem nagyon kell kioktatni,veleszületett tulajdonság,hogy méhen belül lesznek már felvilágosultak!!!
A lányom már mindent tudott 8-ba!!
Mi csak megbeszéltük a dolgokat kérdések allig voltak!!!
A lányom nagyon szereti a tudományos csatornákat,nagyon vágja a terhességet a fogamzást a szülést még jobban mint én!!!
Vendég
 


Brigi!

Mi is ma kezdtük Márkka középsőt!Nagyon büszke volt reggel :lol:

Én is csak a kicsivel vagyok itthon,olyan furcsa...már megszoktam a 3 hónap alatt hogy mindketten itthon "rosszalkodnak" :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Csajok,

Én el sem tudom képzelni, hogy milyen lehet a lányommal menstruácioról beszélni, de remélem eljön annak is az ideje.

Bár a srácok most egyre inkább kérdezősködnek, hogy került a kistesó a hasamban, és hogy hol fog kijönni.
Hát nem kábítottam őket gólyamesével, mert tuti kiröhögtek volna. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sosem felejtem el!
A kishugom anno mikor 5-6 éves volt,látott egy terhes nőt!
Megkérdezte anyukámat!
"Anya!Miért van annak a néninek olyan nagy hasa!
Mondta anyukám!
"Mert kisbabája lessz!
Na erre a hugom!"A marha nem lenyelte!"

Mi olyat nevettünk,rajta még néha most is emlegetjük!!!
Vendég
 


Kriszti

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


sziasztok
Kriszti nem semmi :)

Kép
e.andrea
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?
Nálunk is ma elkezdődött az ovi a Viktornak a középsőbe jár most., de csak délig mert itthoná vagyok a Gergővel így ahogy megebédel már megyek is érte és biciklizünk haza felé már jó hogy megtanult két keréken közlekedni egyik napról a másikra még áprilisban.
Attól félek hogy majd a Gergőt nem fogják bevenni az oviba ha meglesz a harmadik csöpségünk mert van erre pl. is

az a helyzet baromira fáj a fogam és a doki azt mondta múlt héten ha fog fájni a próba töméssel is akkor gyökér kezelés lesz így holnap vissza megyek hozzá. ja a múlt héten csütörtökö9n és pénteken egy-egy alkalommal rózsaszínű váladék jött kii belőlem és megijedtem ezért felhívtam a dokiimat aki azt mondta a terheséggel jár pihenjek sokat . Szerintetek mitől lehetett?

Na kicsit sok lettem Bocsáánat!!!!

Remélem mindenki jól -van!


Na ssziasztok!!

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


Márti!

Hát igen,felénk is előfordul hogy nem veszik be az oviba annak a gyerekét aki úgyis otthon van. a picivel.....De nálunk azt hiszem 3 gyereknél mindenképp beveszik.

Márk is elkezdett nagyon klasszul bicajozni 2 kerékkel( de még bottal a végén),aztán valahogy egyik percről a másikra elment a kedve és nem hajlandó rá sem ülni :?

Nekem is volt egy szer lyen rózsaszínű váladék,és kétszer pedig barna.Nekem a doki az Utrogestanat adta,azt mondta ez segít ha netán progihiány van,de ha nem akkor sem árt.12.hétig használom.
De én is mindig para :?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Erika!

Hol vagy?
Vendég
 


SEHOL SENKI????????????????????????????????????????????

HAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ
Vendég
 


Sziasztok!
csAK most tudok jönni,mert fél 7 ota meg se álltam... :(
Reggel Réka elment suliba,(nagy örömmel,olyan jó érzés volt),mi Petrussal meg városba csavizni.Aztán játszi,főzés.Apa ismét kitalálta hogy jó lenne a városból egy két kilincs,itthagytam a sütőbe a husit.Megjöttünkm utána nekiálltam zserbót sütni(férjemnek mert imádja)aztán Réka kitalálta hogy mig dagad tészta rohanjunk el egy.két dolgot venni a sulihoz....
Hazajöttem befejeztem a sütit,apa elment dolizni,és itt vagyok.... :roll:
Még leirni is hosszu volt,nemhogy ennyit menni,állni...

Kriszti
aranyos vagy hogy hiányoltál!!!
jaja pont azt beszéltük...húúú de nem várom azt a függetlenkedő kort! :roll:
Jól vagy?Nincs előjel??

Márti
nem tudom mi lehetett a rózsaszinezés.VAlaki már itt irta ezt,de a doki megnyugtatta.Te mikor mész dokihoz???
Fogad :twisted: UTÁLOM HA FÁJ A FOGAM!!!!

Zsebibaba
sajnos Rékám már tud minden felvilágositásos dolgot!Muszáj volt vele erről beszélgetni,mert hallott ezt-azt,és tiszta zagyvaságot!!! :evil: Inkább tudja meg az igazságot!!!Szerintem!! :!:

Puszi mindenkinek,rohanok tovább Petrával játszizni az eső előtt!!!
Vendég
 


Szia Erika!
Hát te tényleg sok mindent csináltál ma!
Én ma délután lustiztam!
Észre is lehetett venni,mert többet irtam!
De hétvégétől vagyis péntektől fordul a kocka!
Nem tudom irtam e már,hogy műtik anyukám kezét,pénteken hozzuk haza a kórházból,2 hétig benne lesznek a varratok!
Semmit nem csinálhat 2 hétig!
5-en vagyunk tesók,abból én vagyok itt a legközelebb!
Az egyik Irországba van a másik Székesfehérváron lakik,2 pedig B.pesten!
No az Irországi hugom nem tud igy ripp-ropp haza repülni!
Aki Székesfehérváron lakik,most 2 hónapja,hogy ott laknak és dolgoznak,új munkahelyről nem igen engedik haza!
A másik tesómmal is kb.a helyzet,talán ő meg a másik tesóm,befejezi Siófokon a munkát ők reméllem felváltanak!!!
Hogy mit kell csinálnom?
Főzni,mosogatni,tisztálkodásban segiteni!
Péntek és hétfőre szabit vettem de a hét többi napján félnapozok!!
Közben az ithoni dolgok,nekem is megkezdődik a suli,a gyerekek is!!!
Na mindegy majd lessz valahogy,kibirom!!!
Vendég
 


sziasztok :( Kriszti sajnálom az anyukádat.
én nem vagyok jol 4ora otta vérzek és csak szerdán rendel a dokim .félek és egy folytába sirok
e.andrea
 
 


Andrea!

Ügyeletre vagy kórházba menjél azonnal!
NE VÁRD MEG A HOLNAPO VAGY SZERDÁT!

SZORITOK!HOGY NE LEGYEN SEMMI BAJ!!!!!!!!!!!!!!!!

IRJ MIELŐBB!HOGY MI VAN VELED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Csajok!
Ezt lekell irnom,most voltam odaát a másik kedvenc oldalamon a Várandóság azonbelül a 2007 ben szülünk babái és mamái cimű topikba!
De megáll az ész,más azon epekedig meg görcsöl,hogy sikerüljön terhes lennie,megha már terhes minden rendbe legyen,ott meg azon tört ki a csete paté,hogy az egyik csaj nem került be a táblába,meg,hogyv az ő hozzá szólásaira képeire nem nagyon reagálnak,meg hasonlók!
Azután az anyuka anyukája beirt,hogy ez nem rendjén való,meg,hogy vannak szép babák meg kevésbé szépek,még meg is nevezte őket!!
Hát nem hiszem el!!!!
Ha van időtök olvassatok bele!
Én azért szoktam abba a topikba nézelődni,hogy a babákat nézhessem,és mit olvasok?Nem igaz!
Normálisak?
Vendég
 


Húha4
Már egy ideje fontolgatom,hogy beszólok nekik!
De vissza fogom magam!
Csak csúnya dolog az,hogy ilyeneken vitáznak!
Teljesen megbotránykoztam!


Na,úgy látom nem, jön senki!

JÓ ÉJT!!!
Vendég
 


Andi
Mi van veled csajszi nagyon aggodom!!Ne sirj,tudom nem vigasz.NAgyon sokan vannak(én is) aki véreztünk és minden rendben lett aztán!!!
Irj mi van veled!!Ugye elmentél dokihoz!!??
IIIIIIIIIRRRRRRRRJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kriszti
sajnálom anyudat!Miért kell műteni??
De szép,hogy ennyigyereket nevelt!!!Le a kalappal előtte!!!
MAjd csak lesz valahogy,bizz magadban!Ügyes vagy te!!
Kérdezni akartam már,hogy hogyan dolgozol?8 órában?ÉS hány műszakban?Szeretsz ott?
Az általad irt oldalra mindjárt kukkantok!
Nekem is volt hasonló szitum.
Én a soproni kismamáknál vagyok törzs tag!Ott egy 21 éves pics@(már bocsánat)azt irta nekem,hogy nagyon látszik az irásaimból hogy aPetrát jobban szeretem.Réka mivel érdemelte ki hogy nem figyelek rá annyit??Meg ilyeneket!!
Legyen annyi elég már nem irkál velünk.Még iylet,hogy mer engem megbirálni????Hogy ne szeretném a saját véremet?Egy édesanyának ilyet irni???
:evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :shock: :shock: :shock: :( :( :( :? :?
Vendég
 


Kriszti
megnéztem! :shock: Kész vannak!!!!
Kinek szebb a gyereke!ÉS az a mama minek védi a lányát?Miért nem tudja a saját véleményét leirni a csajszi??
Amit irtam nemrég is ilyesmiket irt a csajszi:Hogy mindenki ajnározza amásik gyerekét,miért nem vagyunk őszinték?
Őszinték?Őszintén:Mindegyikünk gyereke helyes,babás.És a legjobb hogy nagyon jó kis csapat lettünk,és igenis formás babáink vannak.
Ott is van olyan csajszi akinek már nagyobb a gyereke,nem irogat.De ez érthető.Mit szóljón hozzá a csecsemős,kisbabás kérdésekhez???Hisz más problémái vannak,lehetnek.
Na mindegy,foglakozzunk a babaprojektünkkel!!


Andi?????

Jó éjt!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Brigi, Márti, Panni,
hadd csatlakozzam én is a középső csoportot kezdők táborába! :D Sajnos az enyém nem tudta elkezdeni, mert beteg, de ami késik, nem múlik. Szomorú vagyok, mert máris antibiotikumot kell szednie, és még nem is volt közösségben. Mi lesz ebből télen? :(
Ja, és a fiam is tavasszal tanult meg kétkeréken bicózni. Nálunk is volt egy kis átmenet, mert betegség miatt (akkor is!) kicsit szüneteltetni kellett a bicótanulást, utána meg bátorítani kellett, hogy menni fog az. Aztán amikor elhitte és hajlandó volt rendesen tekerni, tényleg 2-3 nap alatt elhagytuk a botot. (Igazából miattam, mert egyik este csak én voltam itthon, és nem voltam hajlandó rohanni utána folyamatosan - közben a kicsi egyedül lemaradva az úttesten).

Andi,
írjál, hogy mi van veled, nagyon aggódom! :shock:

Kriszti,
anyukádnak mielőbbi gyógyulást, neked meg kitartást!

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Sziasztok,

Megvolt Daninak az első nap az iskolában, jól érezte magát, tetszett neki minden, tanárnéni nagyon aranyos.
Egy bibi volt, hogy a mellette ülő srác egész nap csipdeste, meg piszkálta. Ma reggel szoltam az anyjának, hogy egy kicsit beszélgessen el vele.
Volt szülői is, egy csomó mindent mondtak. Képzeljétek el, hogy kötelező óra a furulya, mondjuk én örülök, hogy legalább az egyik gyerekem fog zenével foglalkozni. Én is sokáig énekkaros voltam, és imádtam.

Bazsinak még mindig hőemelkedése van, de csak este, és nem megy feljebb mint 37,7. Visszaviszem a dokihoz ma délután, hogy nézze meg, hátha már lát rajta valamit, mert mult csütörtökön semmit nem látott, azt mondta csak vírus, és szedjen vitaminokat meg Béres cseppet. De ez már nem normális, hogy azóta is hőemelkedése van.


Andi,

Remélem nincs semmi komoly, légyszi jelentkezz. Aggódunk. :cry: :cry:

Kriszti,

Hát igen, én ugyan nem olvastam bele, de én is ki tudok akadni az ilyen dolgoktól. Piti ügyeken emberek felkapják a vizet. Le lehet mérni az IQ szintjüket. Erről ennyit.

Sajnálom anyukádat, és mihamarabbi felépülést kívánok neki.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?